H - DrD - jeskyně (3 strany zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

H - DrD - jeskyně

Správci:Systém, Dart
Popis:Nabídky PJů do jejich jeskyní.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
toto je systémová (oficiální) diskuze
Nástěnka:
Informácie pre hráčov:- Forma: Fórum (chat)
- Tempo: (rýchlosť hry zaručená časovými možnosťami PJ-a)1 príspevok za 48 hodín (5 príspevkov za týždeň....)
- Koho hľadám: čarodejníka/ku, na rase nezáleží (to znamená, že sa dá dohodnúť na všeličom)
- Požiadavky: životopis (aspoň stručný), charakterník, ktorý si môžete stiahnuť tu/(zde) (ten je nutnosťou), tak isto je nutnosťou aj ikonka
- Záujemcovia: pošta (rovno sa prihlasujte v jaskyni - link...)
- Jaskyňa: Link
- Uputávka: Naznačenie deju...

Predpripravený formulár – zobraziť/schovaťJakekoli spammovani v teto diskuzi bude trestano banem. Zde je pouze prostor pro PJ, kteri nabizeji sve jeskyne, ne pro nikoho jineho.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 8 ⇒|

lopolk - 25. října 2010 13:54
lopolk

hledám hráče na svoji jeskyni "sci-fi povídky" je to jiná jeskyně než tady běžné. není o hraní dračího doupěte ale o psaní povídek z jednoho určitého sci-fi prostředí.

Je tam jedna základní povídka na kterou ostatní dějově navazují. Povídky můžou být libovolně dlouhé ale musí navazovat na děj

je to v 23. století doba dobývání vesmíru
technologie: př. lasery, yamato gun, gauss canon... ale ne transdimensionální děla, užívání červích děr

kosmik - 23. října 2010 21:21
kosmik

Zdravím
Hledám hráče pro svou hru Topas kterou jsem právě rozjel jediná podmíka je aktivita
Hraje se přes fórum jeskyně
Čas je jen hrst listí ve větru.

Máhanaxar - 7. října 2010 16:42
Máhanaxar

Dobrý den dobrým lidem.

Nabízím 4 místa v jeskyni Barevná srdce
http://www.aragorn.cz/herna/barevna-srdce/#kom
náhradou za hráče, kteří nejsou aktivní (probíhá hlavní děj).
Hraje se přes forum jeskyně.
2 postavy fyzického typu (bojovník, hraničáři nebo válečníci)
2 postavy psychického typu (alchemista + kouzelník)
přesvědčení: nezáporné

Pro ty, kdo jsou ochotni věnovat několik minut čtení, uvádím nástin děje.
V popisu děje jsou použité citace z příspěvků (šikmé písmo, text dle potřeby mírně upravený).

Družina vznikla v hostinci U rozcestí, kde je zaujala výzva zlatníka Ashira. (viz první post v jeskyni).
O svých zážitcích z hledání klenotnického mistra Ashira jistě povyprávěli dalším členům, kteří se připojili později.

Dřevaři a uhlíři z nevelké osady poblíž hostince se nezajímají o šperky, ani hostinský zlatníka nezná, ale poradil jim zkusit se poptat v městečku Nalíkov, asi den cesty od hostince.
Družina v Nalíkově uspěla a dověděla se, že mistr Ashir vlastní dům na náměstí žlutého Harku ve městě Haraqa. Město se nachází zhruba čtyři dny cesty od rozcestí na sever.
Během cesty, poblíž severního konce velkého lesa, družina zachránila nějakou mladou ženu před útočícími liškami.

Haraqa, část družiny u Ashira:
Před několika měsíci Ashira nějaký muž požádal, aby zkusil najmout nějakou odvážnou družinu pro nalezení jisté věci nazývané Zelené srdce. Podobá se velkému vybroušenému smaragdu, ve skutečnosti je to velice mocný magický předmět. Podle toho muže je Zelené srdce ukryto na místě známém jako Starý hrádek.
Před několika měsíci co za mnou přišel nějaký muž. Aspoň tak myslím podle jeho hlasu. Měl na sobě dlouhý plášť s kápí přes hlavu a navíc obličej zahalený šátkem. Požádal mě, abych zkusil najmout nějakou odvážnou družinu pro nalezení jisté věci nazývané Zelené srdce. Podobá se velkému vybroušenému smaragdu, ve skutečnosti je to velice mocný magický předmět. Podle toho muže je Zelené srdce ukryto na místě známém jako Starý hrádek.
Na mapce po otci ukázal Ashir družině, kde se to místo nachází.
Starý hrádek je od města asi čtyři dny cesty. Po silnici na jih - dva dny, pak přes les cestou na východ k horám - skoro dva dny. Tam na jednom kopci stojí vysoká kamenná stavba. Trochu podobná nějakému dávnému hradu. Ze stezky je vidět z dálky. Na vrchol kopce k ní vede stezka.
Ashir poskytl družině několik rad:
Starý hrádek je prý divné místo. Povídá se o něm, že vede kroky toho, kdo do tam vstoupí. A také že není z našeho světa. Ale co to znamená, to Ashir neví.
Zelené srdce samo o sobě není nebezpečné. Dotknout se ho, držet nebo nést u sebe je jako s obyčejným drahým kamenem. Podle pověstí i podle toho, co říkal ten muž, tak jeho magickou sílu mohou vyvolat jen určitá slova. Pronesená správným způsobem, možná v určitý denní čas. Velcí mistři magie možná některá z těch slov znají a někteří velmi zkušení je snad umí i použít.
Několik dnů před družinou se u zlatníka ptal na Zelené srdce jakýsi elf, jinak nikdo.

Ashir také ukázal družině dva měšce zapečetěné ochrannými pečetěmi, které dostal od onoho muže. Podle hmatu jsou měšce plné mincí, které mají být odměnou za Zelené srdce.

Jedna z postav (Loren Voltaire) navštívila městského kronikáře a také se dozvěděla něco o starém Hrádku. Kronikář jí řekl zhruba toto:
Žádný zvláštní záznam nebo dokonce nějaká celá kniha o Starém Hrádku není určitě ani v knihovně na zámku.
V knihách městské kroniky je pár zápisků, že se tam někdo z města vydal a pak se raději vrátil aniž by tam vstoupil. Nebo se nevrátil vůbec. Jak jsem řekl, spolehlivá informace neexistuje. Jediný záznam, je starý přes padesát let, se zmiňuje o dvou mužích, jeden tvrdil, že za vstupními dveřmi bylo několik kamenných stolů a na každém ležely dva zlaťáky. Ukazoval radním ty peníze, byly místní, ale jinak na mincích nic nepoznáte. Druhý muž tam byl tři dny, co trvá cesta, po něm. Vešel tam, avšak žádné stoly neviděl. Neměl odvahu pokračovat dál, tak vyšel ven a vrátil se.
Takže vlastně ta jediná věc je asi pro vás. Dá se vejít vstupními dveřmi a vyjít ven.


Během dne a večer v hostinci se postupně připojili zbylí členové družiny.
V hostinci, kde byli na noc, získali kontakt na mistra Brahu, který brzo ráno pojede do osady u rozcestí pro náklad dřeveného uhlí.Také Braha družině povykládal o Starém Hrádku:
Bratr mého děda se tam vypravil, je to tak padesát let, možná více. Po návratu všem tvrdil, že hned za vstupními dveřmi bylo plno kamenných stolů a na každém zlaťáky. Hromádku zlata skutečně pak ukazoval. Ale jeho soused tam byl několik dnů po něm a žádné stoly tam podle něho nebyly. Říkal, že ani dál dovnitř raději nešel.
Zvenku vypadá jako starý velký hrad. Uvnitř - kdo ví. Podle staré legendy byl před staletími postaven během jediné noci, nebo ani ne postaven spíše se na tom místě objevil. V paměti lidí jsou jedinci, kteří otevřeli vstupní dveře a nahlédli dovnitř. Potom bylo několik málo odvážlivců, kteří těmi dveřmi vstoupili, bratr mého děda byl asi jeden z nich, a zase vyšli ven. A nejvíce bylo bláznů, kteří pokračovali a vešli dál do Hrádku. A ty už nikdy nikdo nespatřil.

Braha navíc veze nějaké zásoby pro několik bylinkářek, které bydlí přes léto v lesním srubu u severního okraje velkého lesa. Jednou z nich je Brahova dcera Eleana, která na ně čeká na odbočce na východ od cesty. Družina v ní poznává ženu, kterou zachránili před liškami. Za záchranu dcery se Braha vzdává peněz za cestu a Eleana daruje družině silnou léčivou mast.
Braha se navíc rozhodne odvézt družinu až ke kopcům, na jednom z nichž stojí Starý Hrádek. Kousek cesty na kopec už musí družina ujít pěšky, ale dostali se tak na místo za necelý den.

Na kopci družina obchází a prohlíží stavbu zvenku (viz mapy) a chvíli kouká na vstupní dveře v západní stěně. Po krátkém váhání všichni vejdou dovnitř. (příspěvky s datem 27.11.2007)
První místnost je téměř prázdná, ve východní stěně jsou nějaké dveře a tak družina pokračuje do dlaší místnosti. (půdorysné náčrtky místností jsou v mapách).
Když ve druhé místnosti další dveře nejsou, družina zamíří zpět do první místnosti.
Předtím ještě jeden z nich zkusí prohodit ven oknem nevelký střep sebraný z podlahy:
Střep proletěl středem otvoru, a jakoby kousek za tloušťkou zdi se zastavil. Družina sleduje, jak pomalu mizí, podobný kusu vosku v žáru pece. Bez jakéhokoliv zvuku pak zcela zmizel.


Družina otevřela dveře a nevěřícně zírá do sousední místnosti:
Nepatrnými krůčky se přibližujete ke dveřím. Zdráháte se věřit svým očím, ale pomalu vám dochází holá skutečnost. Díváte se do jiné místnosti.
Najednou vám ozvěna v hlavách zopakuje Gwargovo zabručení: Nakonec to bylo docela rychlý.
Asi to nebude tak rychlé. Kdyby ozvěna měla tvář, byl by na ní výsměšný škleb.

Starý Hrádek vás přijal do svého nitra. Zdá se, že vám předvedl jedno ze svých tajemství.

Darth jofry - 6. srpna 2010 22:15
Darth jofry

Ave, slavný lide Aragornský.

Sháním hráče do nevšední jeskyně

http://www.aragorn.cz/herna/zvrhlosti-temneho-podsveta/#kom

Sháním pokud možno zkušenější hráče, 18+, se smyslem pro humor.

Bude se hrát po fóru poklidným tempem 4-6 příspěvků týdně. Jsem štědrý Pj nejen co se zkušeností týče.

Jde o můj první projekt tohoto ražení (18+), takže doufám, že se bude alespoň trochu líbit a myslím, že se nebudete nudit.

Žijte blaze, Darth jofry.
Útočná puška Kalašnikov se skládá ze čtyř částí. Jsou to tyto tři: pažba a hlaveň. Pažba nemusí být vždy přítomna.

hendur - 12. června 2010 09:36
hendur

Jeskymě Ach, to staré mládí hledá tři hráče. Jedná se o začáteční družinu(bohužel teď již jenom o jednom hráči) putující krajem a plnícím úkoly, protože hrajete za mladé lidi, kteří se chtějí stát hrdiny. Hraje se podle DrD pravidel 1.6, edice E, ale mám tam i vlastní systémy.

Jeskyně nám začala velmi pěkně, ale protože většina hráčů již neměla čas, odešli. Proto sháním někoho aktivnějšího( alespoň 1 příspěvek za den). Konkrétně sháníme hráče na post válečníka, zloděje, alchymisty a hraničáře.

Odkaz na jeskyni: http://Odkaz na jeskyni: http://www.aragorn.cz/herna/ach-to-stare-mladi/#kom

Jinak se hraje přes forum. Více podrobností v poštolce.
Hrdina nebo zbabělec, s trochou harkolské omáčky chutnají oba stejně.

Mack - 15. května 2010 23:39
Mack

Jeskyně Putování za sávou (viz můj profil) hledá jednoho hráče. Jedná se o příběh družiny putující magickou zemí Venerae. Zažívají všemožná dobrodružství, navštěvují ajímavá místa a řeší různé úkoly.

Hraje se podle pravidel drd 1.6, ne vyloženě doslova, ale tak nějak se o pravidla opírám, mám tam i hráče, co pravidla nikdy před hrou neviděl a nebyl jediný problém, všechno jsem vysvětlil. Důležitější je RP a vaše postava, než znalost pravidel. Máme tam docela pestrou sbírku charakterů, která se nám ale poslední dobou kvůli neaktivitě několika docela ztenčila. Proto Hledám někoho, kdo by byl aktivní, stálý (Jeskyně je stará dva roky a pořád jede, takže bych rád někoho, kdo vydrží. Navíc je to záruka, že jen tak neskončí) a měl dobrou hru. Pokud by měl někdo zájem, může napsat, nebo se klidně mrknout do naší diskuze putování a tam se poptat. Kdyby kdokoliv chtěl ukázku ze hry, tak v jeskyni něco je, ale devadesát procent času se šeptá. Prakticky hrajeme jen na fóru, chat je vyjímka. Jde mi hodně o děj a provázanost s postavami. Celkem si na tom zakládám.

Takže kdokoliv by měl zájem, tak ať mi napíše do poštolky a uvidíme. Opakuji, že bych rád někoho, kdo je opravdu aktivní a je schopen jednou za dva dny, nebo třeba i denně odepsat. Zároveň chci někoho s dobrým psaním a RP. To jen jako shrnutí, děkuji za pozornost:)
Would it help?

hendur - 9. května 2010 17:19
hendur

Sháníme zloděje/zlodějku do dobrodužství Ach, to staré mládí.
Zaručujeme kvalitu, aktivitu, slušné hráče a kulturní vložky.
Více podrobností http://www.aragorn.cz/herna/ach-to-stare-mladi/#kom a u mě v poštolce.
Hrdina nebo zbabělec, s trochou harkolské omáčky chutnají oba stejně.

SirMerkur - 23. března 2010 08:52
SirMerkur

Hledám jednu schopnou hráčku Musí být ženského pohlaví. Která by měla ráda vrahy, zabijáky, loupeže plížení.
Musí mít smysl pro detail. A umět se rozepsat.

- Hraje se na Foru, občas je však nutno přejít k chatu
- podle toho jak se slezem, ale alespoň 1x do týdne by to chtělo
- Rasa elf, nebo člověk nic jiného povoláním válečník, nebo zloděj.
- Popis ( jen popis postavy, nepřipisujte si k sobě žádné věci ( jako meč u pasu, nosí brnění tak a tak))
- Životopis -> Stručne

Jeskyně http://www.aragorn.cz/herna/temne-bratrstvo/#kom

Těším se na všechny přihlášky
Moudrost má každý ve své hlavě.Jenom někdo jí nedokáže v tom nepořádku najít.

Chatni - 10. března 2010 22:07
Chatni

Elstante - Aerithův odkaz

- Forma: Fórum
- Tempo: Jak se dohodneme, ale čím častěji, tím lépe
- Koho hledám: Libovolnou rasu a povolání, možné i nestandartní (ty ale podléhají mému schválení)
- Požadavky: Alespoň stručný obecný životopis (může se vyvinout postupně) a popis postavy, ale hlavně chuť hrát o něco častěji
- Zájemci: Přihlaste se rovnou v jeskyni; pokud budete chtít nestandartní rasu či povolání, tak mi ale raději pošlete poštolku a domluvíme se

- Jeskyně: http://www.aragorn.cz/herna/elstante-aerithuv-odkaz/
- Upoutávka: V jeskyni
"Každá dostatečně pokročilá technologie je nerozlišitelná od magie" (A.C.Clarke)

Monoke - 19. ledna 2010 22:09
Monoke

Mlžná brána

- Forma: Fórum
- Tempo: Tak jednou za týden, možná častěji
- Koho hledám: člověka nebo barbara .. povolání není podstatné a na začátku stejně nevyužité.. dobré by taky bylo, kdyby se přihlásila nějaká holka
- Požadavky: Propracovaný životopis i popis.. Nesmí chybět ikonka
- Zájemci: Pokud možno se přihlaste rovnou v jeskyni
- Jeskyně: http://www.aragorn.cz/herna/mlzna-brana/
- Upoutávka: Mladí lidé žijí v moderním světě. Přibližně roku 2022 se ve městě Gramat objevila tajuplná mlha.. Každý kdo vstoupil se už nikdy nevrátil. Jako by ho mlha pozřela.
,,Milujeme ty, co nás odmítají, odmítáme ty, co nás milují."

Khajit - 18. ledna 2010 12:44
Khajit

Jméno jeskyně: Hraničářův učeň
-Forma: Záleží na hráčích.
-Tempo: Budu se snažit být co nejaktivnější, přesněji to dohodneme později.
-Koho hledám: Halta.
-Požadavky:Žádné, jen byste měli vědět o co tu jde.
-Zájemci: Přihlašte se v jeskyni pokud si nebudete něčím jistí tak mi napište poštolkou.
-Jeskyně: http://www.aragorn.cz/herna/hranicaruv-ucen/
-Upoutávka: V jeskyni.
Carpe diem?...Non!...Carpe noctem!!

Ergaroth - 15. ledna 2010 23:39
Ergaroth

Meno jaskyňe : Nepriateľ Alantiru
Forma : fórum
Tempo : minimálne 1x do dvoch dní - teda i častejšie
Koho hľadám : je úplne jedno aké povolanie
Požiadavky : dobrý životopis a popis
Záujemcovia : reg. priamo v jaskyni alebo dohoda poštou
Jaskyňa :http://www.aragorn.cz/herna/nepriatel-alantiru/
Upútavka : načo si kaziť radosť z nepoznaného
nebojte sa tmy, príde čosi hrošie...

Khajit - 13. ledna 2010 09:01
Khajit

Jméno jeskyně: Hraničářův učeň
-Forma: Záleží na hráčích.
-Tempo: Budu se snažit být co nejaktivnější, přesněji to dohodneme později.
-Koho hledám: Halta, Willa, Horáce a Gilana, potom ostatní.
-Požadavky:Žádné, jen byste měli vědět o co tu jde.
-Zájemci: Přihlašte se v jeskyni pokud si nebudete něčím jistí tak mi napište poštolkou.
-Jeskyně:http://www.aragorn.cz/herna/hranicaruv-ucen/
-Upoutávka: V jeskyni.
Carpe diem?...Non!...Carpe noctem!!

Fraiser - 6. prosince 2009 17:05
Fraiser

Zdravím!!!
Mám ještě dvě volná místa ve své jeskyni. Jediné co požadují je kvalitní popis postavy jinak je mi jedno jestli ten hráč bude pokročilý a nebo začátečník. Také vůbec nezáleží za jakou postavu či povolání budete hrát
Více info naleznete zde:
http://www.aragorn.cz/herna/osud-alderonu/#kom
Rock'n'roll, Baby!

DarthBob - 5. prosince 2009 18:06
DarthBob

Zdravím všechny hráče. Pojďte si zahrát dobrodružství Putování za Bílým kamenem, určitě nebudete litovat. Bude to dlouha a jistě zajímava hra.
Tak neváhejte a přihlaště se:

http://www.aragorn.cz/herna/putovani-za-bilym-kamenem/

Popis jeskyně: Říše Albion si žije poklidným životem už několik století. Naráz jakoby se ale něco změnilo. Po kraji obchází podivní lidé a tvorové. "Král a panstvo prý něco tají", povídají si lidé v královském městě lidí. "Něco velkého se přihodilo a oni se to snaží ututlat.", říkají.
A nepřátelé říše, kteří si dlouho hleděli svého a nechávali Albion na pokoji, náhle přepadávají, loupí a pronikají do říše. Jsou organizovaní, dobře vycvičení a vyzbrojení. Tohle znepokojuje panstvo? Nebo je to něco jiného? Většího?
Mezitím dostávají jistí lidé v Khalidormu-hlavním a královském městě podivný dopis, ve kterém je kdosi žádá o pomoc.

Jaké hráče: Hledám schopné, pokročilejší hráče s dobrou znalostí pravidel DrD.
Příspěvky ať jsou delší (a nejlépe bez pravopisných chyb do očí bijících), aktivita minimálně obden (jeden den napíšu já, do druhého dne čekám odpověď). Čím častěji se bude psát, tím víc si všichni užijeme hru.
K postavám bych prosil hlavně popis a jejich sručnou charakteristiku. Životopis není příliš nutný, jste spíše normální lidé (elfové, trpaslíci...), opravdovými dobrodruhy se teprve stanete.

Garric - 4. prosince 2009 13:33
Garric

http://www.aragorn.cz/herna/muz-pres-palubu/
Zdravím hráče DrD. Mám jeskyni "Muž přes palubu" a sháním do ní aktivní hráče. Stávající hráči jsou neaktivní, takže prosím ty, co mají přístup a jsou na DrD denně.
Hra bude na foru... Povolání i rasa jsou na vás, nechci nic určitého. Hlavní je kvalita příspěvku a aktivita hráče.
Těším se na vaše postavy a na hru s vámi... Cya, Garric.
http://www.aragorn.cz/herna/muz-pres-palubu/
O život můžeme přijít různě. Smrt je jen jednou z možností...

Darth Solonus - 1. prosince 2009 17:43
Darth Solonus

Zdravím. Doufám, že tady seženu co hledám ... A co, že to vlastně hledám? Hráče do jeskyně Warhammer 40k: Vlčí zrození. Hrát se bude pomocí chatu, vždy po domluvě jak se to bude hráčům a mě hodit. Znalost světa by byla fajn, ale přeci jen vše se dá poznat, a myslím, že zrovna svět Warhammeru za poznávání stojí. Nabízím použitelný příběh mých kvalit, delší děj než jen jedno dobrodružství, které končí záchranou čehosi, či smrtí koho si. Budu se těšit na odpovědi. Banzai DS.
Bílé vlasy, duše temná, usedá zde na svůj trůn, pod plamenem země černá, bude konec šťastným dnům.

parizek - 25. listopadu 2009 13:40
parizek

mam volne drd nechce nekdo dejte prihlasku mista je dost

Učený - 22. listopadu 2009 11:21
Učený

Kdo stojí o dobrodružství DrD s příběhem různými lidmi doprovázející příběh, tak navštivte a podívejte se na „Hon na čarodějnici.“. Každý kdo se pokusí o dobrý popis a alespoň stručný životopis bude přednostně přijat možná že zkušené hráče zklame zas tak dobrý PJ nejsem ,ale průměrné a začátečníky snad natchne.
Metál dostane ten, kdo ustřelí Hitlerovy prdel! Patton

Monoke - 6. listopadu 2009 15:28
Monoke

Achojky.... scháním hráče do své jeskyně

Forma: Fórum
Koho hledám: Hráče, kteří jsou schopní napsat alespoň 1 příspěvek za týden
Požadavky: Propracovaný životopis, ostatní pokud možno vyplnit aspoň stručně
Zájemci: Pokud nemáte dotazy hlaštse se rovnou v jeskyni
Jeskyně:http://www.aragorn.cz/herna/konec-sveta-jeste-ne/

Mám zatím volných 7 míst....
,,Milujeme ty, co nás odmítají, odmítáme ty, co nás milují."

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 8 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)