Splet myslienok (1. strana) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Splet myslienok

  • Splet myslienok - obrázek
  • Autor: Ergaroth
  • Publikováno: 14. srpna 2007
  • Rozměry originálu: [1218 px × 858 px]
  • Popis:

    perokresba tvorena pocas nudnej skolskej hodiny, po naskenovani a invertovani ta zacalo mat peknu farbu inac bolo cervene :)

Kdo hodnotil obrázek Splet myslienok?
agarwaen, Anarion, apophis, Carry, Deirdre, destiny, Drtikol, eranior, Exorcist, Fir, Frili, grimlord, Grom, Jethro, kapitán Lebka, Kotel, LBsmoke, Lessa, Milel, murthags, Ondrousek, Saxana, Systy, Talie, tinkovas, Trník

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 37 příspěvků1 2

Lessa - 19. srpna 2008 09:49
Lessa

mne osobne sa to páči a je mi jedno, čo si kto hovorí. áno, obrázok má plno nedostatkov, ale je zaujímavý, možno len jednoduchosťou farieb, či čiernym pozadím, ktoré nie je až tak často výdavať. jedno mi na ňom však vadí. ak sa niekto rozhodne pre špirály, mal by si vybrať jednu centrálnu, ktorá bude tvoriť akési ohnisko. alebo nech dá rozlietaným líniám akýsi vzorec, trochu pravidelnosti do chaosu. dávam 3
... jej hudby obrátenej, prevrátených slov, zvrátených myslí, prekotených snov...

agarwaen - 22. srpna 2007 20:43
agarwaen

LBsmoke 22. srpna 2007 18:46

tentokrát s tebou musím souhlasit XD
http://bandzone.cz/zixi

LBsmoke - 22. srpna 2007 18:46
LBsmoke

agarwaen 22. srpna 2007 16:29
bo ty si ujetý blázen !D-ale že to říkám já?? !)
LBs.ic.cz

agarwaen - 22. srpna 2007 16:29
agarwaen

mě je jedno co LB říká já moc rád sleduju ty vaše hádky :)
http://bandzone.cz/zixi

LBsmoke - 20. srpna 2007 22:56
LBsmoke

jokože nechce se mi zde ventilovat své myšlenky a vysvětlovat vám složitě co k tomu cítím prostě se mi nechtělo psát tak sem jen trochu podráždil !"D
(hold nikdo mi do hlavy nevidí tak si to nechavam pro sebe a dávám vám napospas nesmyslné bláboly, to co nepřekousnete)-jo a mcD přirovnání mi přišlo vtipné vám ne?? !D
Deirdre 19. srpna 2007 17:47
hej tak osobně si myslím že se chytám a dost ale prostě nechci dávat nic sem kvuli te pul roční lhůtě ...ale co si myslíš mám... šak víš.. !"D
LBs.ic.cz

Miranda - 19. srpna 2007 21:08
Miranda

Mě to připadá jak dvě rybky a jeden voayer ^^
Jsem žrout žroutů mýdložroutů.. Čtěme Hůlkový řád. www.oots.cz I'm a sexy shoeless god of war!

Deirdre - 19. srpna 2007 17:47
Deirdre

No podívej viděla jsem tady několik tvých děl, a můžu ti říct že většinu času můžeš šoupat nohama, protože se prostě nechytáš.
Ať se ti to líbí nebo ne. Takže asi tak.
Co se týče tvého taktu, stylu a vkusu, tak ten je řekněme velice přízemní a takový jak to říct jemně abych nebyla netaktní... řekněme omezený.
Nevím jestli je to tím, že chceš na sebe upozornit, aby si tě někdo všímal za každou cenu, nebo je to tím, že jsi opravdu takovej /tím hůř pro tebe/ ale každopádně se obávám že tvou osobu opravdu nemá (jako některé ostatní osoby) cenu řešit.
Ruka se nijak neliší od toho co vytváří. (James O´Baar - Vrána)

Niam - 19. srpna 2007 17:42
Niam

Miar 19. srpna 2007 16:30
LB je podivná existence...divím se, že se nad ním stále ještě pozastavujeme.
Jeho smysl pro taktnost nejspíš na oněch zmiňovaným McDonaldových záchodech zůstala.
Nicméně pokud se s ním nebavíte o umění, vypadá jako relativně normální člověk...toť můj komentář k jeho osobě.

Miar - 19. srpna 2007 16:30
Miar

LBsmoke 19. srpna 2007 13:44
já taky abstrakci nemusim, přesně jak bylo řečeno tři barevné čtvrece vedle sene atd. mi nic neříkají, ale tohle mě něčím zaujalo. příjde mi od tebe docela přízemní, že hned něco odsuzuješ proto, že to nemá standardní námět
chrocht

LBsmoke - 19. srpna 2007 13:44
LBsmoke

eranior 17. srpna 2007 19:23
hej prestaň kecat blbiny...!D
Deirdre 18. srpna 2007 17:06
hej tak to lol jak sviňa, mi věř že jsem se nad tím tvojim přízpěvkem začal lámat v kolenou to mně nerozemál ani ten eranior tak jak teď ty...!!! !D *Je z toho cítit myšlenka* hej tak to je hláška jak prase... už jenom podle toho popisu de poznat, co to je.... a myšlenku to potkalo někde v mcDonaldu na záchodech jako nedopalek v mušli...!D
LBs.ic.cz

Deirdre - 18. srpna 2007 17:06
Deirdre

Vždycky mi tohle připomene MASH, scénu kdy jeden pacient přišel o ruku a byl to klavírní virtuos.. "Teď už jsem k ničemu, nemám ruku"
načež mu jeden lékař povídal "Já ruce mám, umím hrát podle not, ale nemám dar.. Vy jste měl neuvěřitelné štěstí.. I když ty skladby znova nezahrajete, máte to co je uvnitř v duši".

O tom je celkově umění. Umět nakreslit něco co se zaryje a nepustí. Lidi se mohou nabiflovat, nacvičit cokoliv, ale bez daného daru a pocitu to bude naučené dílo. Něco tomu bude vždycky chybět. Pak naopak přijde někdo komu ujíždí anatomie, stíny má špatně, ale vy se zastavíte a popřemýšlíte nad tím obrazem.

Osobně mám ráda věci co mají nějakou myšlenku, je jich tady málo, al ejsou tady. A pokud myšlenku najdu, cítím ji, tak je to dobré dílo (a totálně dlabu na nějaké proporce, stíny, barvy, světlo)

Mě se tohle docela líbí, má to co říct. A není to obraz typu "černý čtverec" Abstrakce má vzbuzovaat pocit, pak je to dobrá abstrakce a není to patlanina, proto je podle mě hodně těžké něco takového nakreslit.

Co se týče autora: Je z toho cítit myšlenka, takže se ti to povedlo, a pokračuj dál.
Ruka se nijak neliší od toho co vytváří. (James O´Baar - Vrána)

Niam - 18. srpna 2007 10:47
Niam

Grom 18. srpna 2007 00:23
eranior 17. srpna 2007 21:44
Ale notak..klid. I abstrakce se dá hodnoti...opravdu dá, protože má svoje pravidla. Když začneš dělat nějaký styl musíš se ho držet,nebo kombinovat opravdu jen to co se hodí...v abstrakci je náhodou skrytá preciznost. Je pravdou, že tohle by bylo ještě velmi začátečnické dílko v těchhle kritériích, protože linie by měli nějakým způsobem mít smysl ve svém chaosu. Ale to je cit pohledu a člověka...Těžko můžu dát abstrakci pravidla, takže mě hned nekamenujte, pokud to není pravda, říkám to co si myslím a co cítím. Umění je velmi často opravdu o pocitu, kdy se z mazanice stane dílo oslovující davy...proč? Má v sobě něco. Kupříkladu Mona Lisa..na obrázcích mi přišla mystická..asi jsem podléhala obecnému faktu, ale když jsemjí viděla naživo..přišlo mi to spíš, jako když někdo to mystičko spoutal za skleněnou krabičku plnou alarmů a blesky fotoaparátů. To na co jsem se tak těšila bylo pryč..jen atmosférou kolem obrazu. Kdyby jste tohle dílko vzali a posadili ho do vhodného prostředí na vástavu podobných děl..hned na něj budete hledět jinak. Umění je vrtošivá dáma...jednou by jste řekli- Bravo! jindy byjste obraz přešli bez mrknutí oka...ten samý obraz.

Grom - 18. srpna 2007 00:23
Grom

eranior 17. srpna 2007 21:44
Víš, ono je těžké něco konkrétního vytýkat abstrakci, páč je prostě abstraktní a cokoliv vytkneš může autor označit za blbost, protože to tak prostě myslel. A nevim, proč bych nemohl vyjádři názor, od toho tu ta galerie je. Takže soráč, ale trhni si NOHOU!!!
Neodsuzujte masturbaci! Je to SEX s tím, koho máte nejraději.

eranior - 17. srpna 2007 21:44
eranior

no jo je ale naco ho tu dal ak sa mu neluby nech to riesi tak ze to jednoducho nebude hodnotit myslim ze autora nezaujma to ze sa mu neluby stil a ked aj tak da 1 tak proste ma nutkanie zhodit autora ja obrazky ktore sa mi nelubia tak k tym sa ani nevyjadrujem naco zbytocne mozno nieco vytknem ale nie tak ze to je blby stil a mne sa to neluby.....
Říkalo se, že vystoupil přímo z vln Severního moře a že jej zplodila jeho ledová, zuřivá nezměrnost a povalila mořem oplodněná utonulá žena. Říkalo se, že prišel z Pustin strachu, kde se zjevil jako plod něčích nečistých myšlenek, jiný než ostatní Stíny.

agarwaen - 17. srpna 2007 21:31
agarwaen

eranior 17. srpna 2007 19:23

podle mě neni žlutá zelená..a basta..
http://bandzone.cz/zixi

Miar - 17. srpna 2007 21:20
Miar

eranior 17. srpna 2007 19:23
je to jen jeho názor. vyjádřil ho slušně, bez urážek.
chrocht

eranior - 17. srpna 2007 19:23
eranior

Grom 17. srpna 2007 17:09
myslim ze obrazok nieje o zabave zo zabovov by sa mal robyt ale to neznameena ze je na nic vy dvaja so smoke ste jedyny z mynymalne 14 ludi ze je to nuda len preto lebo to nechapete a ked sa ti to nelubi ani tu nemusis pisat prispevky a hodnotit to jednoducho sa na to nekukaj ked sa ti to neluby
Říkalo se, že vystoupil přímo z vln Severního moře a že jej zplodila jeho ledová, zuřivá nezměrnost a povalila mořem oplodněná utonulá žena. Říkalo se, že prišel z Pustin strachu, kde se zjevil jako plod něčích nečistých myšlenek, jiný než ostatní Stíny.

Grom - 17. srpna 2007 17:09
Grom

Mě se to vůbec nelíbí. Souhlasím se Smokem nuda a o ničem. K neuvěření, že se někdy shodnem. Pro mě 0*, ach jo to nejde tak 1*.
Neodsuzujte masturbaci! Je to SEX s tím, koho máte nejraději.

Niam - 17. srpna 2007 11:57
Niam

Sovu jsem tam našla, až když jste to řekli...možná to mohlo být obsažnější..ale kdo ví, to je můj subjektivní názor. Ta zelená je perfektní, má to skvělý kontrast..skoro jako neon a přitom to není vtíravé. Jako abstrakce moc hezké..mít pokoj do zelena asi to vysí :)

Ondrousek - 17. srpna 2007 11:20
Ondrousek

to je sova jak vyšitá...;)

Vypisuje se 20 z celkem 37 příspěvků1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)