Profil uživatele eranior | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

eranior

Osobní údaje
Uživatelské jméno :eranior
Ikonka uživatele eranior
Naposledy online :1. září 2017 12:44
Poslední akce :není online
Jméno :Maroš
Město :Michalovce
ICQ :nevyplněno
Účet založen :26. července 2007
Rozcestí
StatusZačátečník
Ikonka na Rozcesti - postava Eranior ~ eraniorEranior
Kúzelník, čarodej, tvorca čokoľvek len chcete veď mágia aj tak nepozná hranice...
eranior nepřispěl(a) žádným článkem.
eranior nepřispěl(a) žádnou kresbou.
eranior nevlastní žádnou diskuzi.
eranior aktivně nehraje v žádné jeskyni.
Říká o sobě
Říkalo se, že vystoupil přímo z vln Severního moře a že jej zplodila jeho ledová, zuřivá nezměrnost a povalila mořem oplodněná utonulá žena. Říkalo se, že prišel z Pustin strachu, kde se zjevil jako plod něčích nečistých myšlenek, jiný než ostatní Stíny. Jiný, neboť byl ve všem podoben člověku. říkalo se, že byl synem Hinda, boha válek, zplozeným se smrtelnou ženou během jedné z bohových procházek po světě v podobě tuláka. Říkalo se, že jej zrodila bouře, která zabila převisu stojíci Sikranu Slaný vítr, dceru velkého mořeplavce Stinga Řvoucí sekery. Stála osamoceně během bouře na útesu, vyhlížejíc na horizontu plachty lodě svého milovaného. Mrtvá, zplodila plameny a válečníka. Říkalo se, že se zjevil přímo z noci, že přijel na koni velkém jako drak, s jestŕábem sedícím na rameni a vlkem, běžícím vedle něj. Říkaly se ruzné nesmysly. Bylo to úplně jinak. Pravda je taková, že ho vyvrhly hvězdy.

"UBUNTU" v reči Xhosa znamená "Som, pretože vy ste".

Komentáře

Altak
Dobrý PJ je tu skoro pořád a neváhá okamžitě odepsat na příspěvek...

antosek
Nespolehlivý

Astinas
Zatím ho moc neznám, ale spolupráce a vstřícnost vůči PJ je obrovská, takže všem PJ vřele doporučuju..

Blackmoore
Solidní hráč... A po zhlédnutí několika jeho jeskyní i velmi nadějný PJ... Možná že občas byly nějaké problémy s gramatikou... Ale rozhodně se jedná o velmi kvalitního hráče, u kterého jsem nezažil problémy s neaktivitou... Doporučuju s ním zahrát;-)

Bourei
...tak tohto fanúšika DrD som tu stretol ani neviem ako :D Ale som veľmi rád, že som ho tu stretol, pretože patrí k ľuďom, ktorý sa dokáže popasovať s mojou niekedy veľmi výrečnou povahou a pokiaľ ide o PJ-ovanie, tak tým, ktorí sú v jeho jaskyniach nemám čo vysvetľovať, no tí, ktorí s ním ešte nehrali, nech si budú istí, že nevedia, o čo prichádzajú. Vo svojich jaskyniach presadzuje istotu pravidiel, čo sa mi páči, je rozhodný a nenechá so sebou manipulovať ako PJ, čo svedčí o jeho profesionáln

Darren Shan
Velmi dobrý hráč sám jsem to pocítil na vlastní kůži XD ale co se týče PJ to bohužel nevim

Pravé kamarádství musí po letech uzrát aby bylo pouto pevné! ^_^
Stašně moc si ho vážim a nechápu jak on si vůbec může tak vážit (ted si teda fakt moc věřim xD ) mě když sem mu nic nějak zlášt nepomohl vmísit se tady mezi nás aragoňany xD

A páni ted nejspíš opravdu dobrý hráč! Jsem pyšný že je to můj přítel :D

Ergaroth
Keď o mne písal nezainteresovane, ja rozhodne zainteresovane písať budem :D ! JA som jeho myseľ a on je moje telo. Občasné hádky nie sú podstatné, hlavné je že sme dobrý tým ! Neradno si s nami zahrávať :)
ps: davaj si doma pozor nie, že sa vrátim a ty si budeš ležať na áre!!!

kaito1
je to muj první dobrej kámík na aragornu,to právě s ním sem prožil to první dobrodružství...

hraje se me s nim fajně a nikdy mě nenechal ve štychu xD

maja
Ááá... Další, co zajisté "nenávidí" vlky...
Osobně si nepamatuji na žádnou hru, jež bychom spolu zahráli, takže nemohu posuzovat Tvou kvalitu hraní...
No, tak jako tak, děkuji za pochvalu;)

Mirael
Nehrála jsem s ním,ale je to,i přes svůj mladý věk,velmi zajímavý člověk a dobrý přítel.

Nestor
Ideální hráč. Příspěvky přicházejí včas, postavy mají svojí atmosféru a uvažují tak, jak by uvažovaly v reálu. Jenom něco udělej s interpunkcí ve větách, kdo to má číst?! :D :D :D

Pepota
Nekompromisný, krutý, ale predsa spravodlivý PJ, ktorý naozaj núti hráčov rozmýšľať. No a ako hráč je to skiller tej najlepšej triedy, ktorý vždy má pripomienky (vždy správne) ku hre.

Sauron
Takže já jsem s ním hrával a nenechal mu zde ani komentář? *Dává si facku* Ten hráč je prostě super člověk, kdysi jsem s ním začínal, ach jak je to už dávno, něco přes čtyři roky a ten čas pořád nejde vrátit, ale až to půjde, založím si s ním znovu jeskyni!

Tulačka
Super člověk ve hře ale i v životě, má skvělé nápady a jeho slova jsou jako kudly zarážející se do srdce a proto pravdivé... škoda, že už sem nechodíš, možná by se dalo na aragornu někdy zažít něco víc :)))


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)