Unimre | Gate (18+) Spellcross (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Gate (18+) Spellcross

Vlastník :

Alette

Jméno :

Unimre
 

NPC :

nevyplněno

Základna :

nevyplněno

Jednotky :

nevyplněno

Popis :

Temná elfka - čarodějka
Poprosila bych prasata, koně... a možná i pejsky, pěkně prosím, smutně koukám :P
Pán Jeskyně:

Erinye

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Jeskyně na přání dle dohody - bez popisu

Klíčová slova:

Gate - Spellcross

Jaké hráče:

-nehledám
-mám/budu mít

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/4) Alette, Devakar, Katara67, Netopir

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 44 příspěvků1 2 3

Pán Jeskyně - 26. května 2024 19:59
Pán jeskyně Erinye

Družina ŠkolkaJesle

Fenka vrtící zadečkem u nohou postele a kmitající boky jako při kopulaci slintala blaženě při představě, že se dočká při tvém obšťastňování dalšího tvého živého krému... fenky jsou tak šťastné v tvé společnosti, někdy máš pocit, že tečou radostí jen tě vidí vcházet do dveří! Tato se už dneska však tvé přízně nedočká... matka se zasměje při té otázce, že by tě snad vzala s sebou. "Ale kdepak, copak bys tam dělal ty můj drobečku, to není tvá práce, ty máš přeci jiné úkoly a účel." Připomene ti to líbezně, ale nekompromisně, že ty máš plodit, produkovat semeno a z něho zasévat děti, ne se účastnit nějakých... expedic?! "Nejen učit, bude tam o tobě dobře postaráno neboj se!" Ale aby tě neodradila tak razantně, hned dodá. "Přivezu ti nějakou pěknou hračku, nebo dvě! A když se do té doby zlepšíš ve stříkání, ještě jednu navrch!" Slíbí ti smyslně!

Poté co jste připraveni se přenést, a ukážeš na fenku... zahlédneš už jen jak se její tvář plní údivem a rozkoší... chvěje se, oči se jí rozšiřují... a z úst jí teče slina, dlouhá... tekutá... medovitá... lepidlová... rampouch... její pohyb je stále pomalejší a pomalejší, a pak se zastaví. Nestačí ani dokápnout na zem. V orgasmu uvězněná fenka! A vy jste pryč... prach se po vás neusadil... zůstat viset ve vzduchu zmražen v čase!

...

Teleportace byla... nepříjemně příjemná... nebo příjemně nepříjemná... jak se tvé koule plní semenem máš pocit, že v nich je mnohem víc, nežli mohou pobrat a explodují... ovšem místo toho se zvětšují, mohutní... a jak se plní nad svou kapacitu, aby nedošlo k explory, rostou! Čímž zvětšují prostor pro nové sperma!

(ten nápad s teleportem se mi líbí, popravdě nápad školky byl, že když vystříkneš ve školce, hned si obnovíš 101% vystříklého spermatu)(takže se stále tlakuješ víc a víc i když stříkáš a tím tlakem ti rostou koule, aby nahrazovaly prostor pro přebytky)

Tvé koule jsou těžké, mohutné a plné! Musíš to ze sebe dostat... jinak budeš chodit jednonohý troll s vyvrhnutým kotníkem! Možná ještě hůř a pomaleji. Takže šanci vystříkat využiješ hned jak se ti namane, ten tlak a tíha se nadá totiž dlouho vydržet!

...

Jak si prohlížíš plyšáky, až tady cítíš jejich pohledy na své přednosti! A skoro bys přísahal že neslyších jen jejich hlasy! ...ale snad i oplzlé myšlenky, co by se s tebou dalo teď dělat! Od stolu sester na tvé zásobníky přicházejí perverzní poznámky, je slyšet smích, ale i mlaskavé zvuky! "To je k popukání!" Zní vesele. "Bello nadoj mi z nich čtyři kýble!" Ozve se jedna ze sester. "Promiň ale v malém množstvím neprodáváme!" Pronese a přejde k tobě aby se podívala blíže. "Jen od tuctu kýblů nahoru!" Pronese Bella pobaveně a chytí tě kolem ramen a postaví se za tebe. "Tedy pokud si to nechceš vydojit sama!" S tím tě škádlivě kousne zezadu do ouška a vytáhne ti ruce nahoru, aby ses nemohl moc bránit! Nejspíše očekává, že se jedna ze sester toho dojení vážně ujme?! Pak ale začne sjíždět rukou dolů a začne tě "dojit" sama, mířící přitom na stůl se setrama! "Héj, nemiř tím na nás! ... Miř jen na mé!" Pronese s úšklebkem Nami a vyplázne jazyk zatímco prsty ukazuje na své cecky, kam má střelbu směřovat! A zatímco tě honí, teprve se můžeš dostat k tomu, jim vysvětlit svůj plán... tedy nabídku! "Takový množství... kdo dnes neobědval?!" Vyprskne Alice. Zatímco Eva přijde k tobě z boku, položí jednu ruku na tvůj úd, pomáhajíc Belle jej honit, a druhou ukazuje na sukubí sestřičky. "Ah, tu, pí-chy, tvr-dě pí-chy, sé-mě le-tí do tvé dí-ry, na to-bě je los, po-cá-kám ti nos!" Tohle už nejde vydržet! Zvlášť jak třikrát za sebou namířila péro daným směrem, to když se Alice se smíchem schovala tu za Nami, tu za Yume. "Stří-kééj!" Cákáš jako tucet orků nad elfí královnou! "Jeden kýbl... druhý kýbl... třetí kýbl... čtvrtý kýbl... no tak ještě přidej! Pátý kýbl! Ještě! Ještě!" Rytmicky ti při stříkání honí a Eva jí pomáhá! "Šestý kýbl!" To byl ale pořádný proud a množství! "Héj! Já ty podvazky právě vyprala v panenském mléce!" Rozčiluje se zasažená oběť, jedna z obětí, kterou jsi zlil od cecků až po kotníky a teď v tom stojí! Zatímco další si to stírá z břicha a prsou. "Védlé, védlé, máš levý spéRMÁ!" *žuch!* *pluff* "AU! Můj zadek!" Posadila se náramně, jak jí v tom uklouzly střevíčky!

Ale problém je, že toho nešlo ven ani půlka! I když trochu se ti ulevilo! "A teď do mě!" Pronesla Eva... jenže asi nezvolila správná slova! Nebo schválně ano! Bella, ...a následována poté Yume i Alicí totiž Evu chytnou... a přenesou jí, za dozajista falešného zmítání, s nohama rozcapenýma nad stůl. Jen rukama shrábnou věci a pak jí drží jedna za ruce za hlavou, a dvě za stehna. Zatímco Nami, jenž se únosu neúčastnila tě nyní táhne ke stolu. "Šoustat!" "Šoustat!" "Šoustat!" I Eva se přidala! "Šoustat!" Hecují tě sukuby! A kolem stolu s Evou, symbolicky drženou položenou na stole se shromažďují další a další sukuby. Načež tě Alice u jednoho Evina kotníku a Yume u druhého Evina kotníku vysadí s Namininou pomocí na stůl a zasunou do Evy! Je mokrá, rozevřená a připravená! "Šoustat!" "Šoustat!" "Šoustat!" "Šoustat!" "Šoustat!" Sborově jako v nějakém chrámu tě sukuby pobízejí aby ses na a hlavně v Evě rozpohyboval! "Už jdou na to!" Zazní když se spojíte a začneš se hýbat. "Už se páří!" Hihňání! Smích! Potlesk! "Páří!" "Páří!" "Páří!" Nakonec to je skoro všehlasný chorál v rytmu tvých kopulačních pohybů! "Pá-ří!" "Pá-ří!" Zasunout! Vysunout! "Pá-ří!" "Pá-ří!" Zasunout! Vysunout! "Pá-ří!" "Pá-ří!" Kolem tebe je neprostupný kruh sukub stojících kolem vás a sledující vaši soulož... tedy páření na stole.

Cítíš dokonce prsty... dlaně... na svých varlatech! Napřed jen jakési dotyky špičkami prstů... ale pak celé dlaně... hladí ti varlata... lehce do nich pleskají... "Pro štěstí!" "Pro štěstí!" "Pro štěstí!" Každá se chce dotknout tvých varlat! Načež začneš divoce do Evy semenit! Což je podpořeno divokým smíchem a tleskáním! Cítíš jak do Evy proudí tvé semeno, zatímco ona tě svírá stehny i drží lýtky a přitahuje si tě pažemi zkříženými nad zády. "Bude na-še... prv...ní!" Slastně kňučí Eva, zatímco cítíš jak se jí pod tebou divoce silně a mohutně plní břicho, jako by šla rovnou do 4.tého, 5.tého, 6.tého... 7.mého ...8.mého měsíce, s tím jak její lůno přijímá tvůj náklad z varlat! I její prsa se nesmírně zvětšují, mohutní a tečou! A mezitím co z tvých varlat unikají poslední litry semene do Evy... z níž už toho dost vyteklo i na stůl a pod její zadek a stéká to i na podlahu... ostatní sukuby sbírají skleničky rozházené na a pod stolem, a nechávají do nich téct sperma kapající ze stolů už v celých potůčkách. Načež je zvednou nad vaši stále souložící dvojici. "Na miminko!" "Na miminko!" "Na miminko!"

Nezbyla v tobě snad ani kapka... vše je v Evině děloze! ...nebo posloužilo jako oslavný přípitek!

...

Eva (vítězka)(pokud nerozhodneš jinak)
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8021337
-tvé semeno zvětšuje prsa a zvyšuje laktaci
-tvé semeno zaručeně oplodňuje a urychluje graviditu

_________________________________________________________________________

Jak jdete chodbou, a ředitelka poslouchá tvé zkušenosti se sestřičkami... co ti nakukaly, usmívá se. "Ale, ale... " Pronese pobaveně. "Ale určitě to nejlepší vynechaly." Jako by to měl být příznak toho, že tě tu čeká víc, než mohla být fantazie sester? Načež pokývá. "Odsud, nebo z jiných věží... ale ne všechny služky a otrokyně tímto prošly. Ale správně! Většina těch co jsou tak nažhavené, neukojitelné nebo povolné či chlípné... tudy prošlo, ale nestaly se sukubami. Ovšem většině z nich jsme musely vymazat paměť... tedy pokud ještě po tom všem šoustání bylo co... někdy to ani nebylo třaba. A ty co nejso schopné sloužit, nebo se z nich nestanou sukuby, ty máme v jeslích. Tam je to jak sbírka mrdky a slin." Zahihňá se!

Načež si vyslechne tvou nabídku, žádost... a souhlasí!

...

Vrátíte se tedy ke stolu, a sama ředitelka ti na penis nasadí prsten z jednorožce! Okamžitě se proměníš v ohromného plyšáka, pyjorožce! Ale cítíš se skoro normálně! I když trochu to je jiné... měkčí... lehčí... a máš potřebu stát na čtyřech (ale jde to i po dvouch) a připadáš si, jako bys měl místo mozku varlata a péro na hlavě... tedy krom toho tam dole! Zvláštní pocit! Taky nemáš prsty, jen čtveřici kopyt... ale měkkých a citlivých! (defacto to ber normálně, piš jakože jak chceš, jen prostě to děláš v plyšáčím těle, takže třeba nemáš prsty ale kopyta) Jinak se necítíš jinak... a přitom zcela jinak! Tohle bude zábava!

Sukuba na tebe kývne, zda můžete? Přitom ještě pošle (Evu) se upravit a připravit i převlíct s tím, že se potkáte za chvilku... spíše pár hodin! "Ještě jedna věc, plyšáčci většinou mluví a jednají velice jednoduše, instinktivně, používáme jen střepy duší démonů k jejich oživení. Takže na velký pokec to s nimi nebude... ale můžeš mluvit i jednat dle libosti. Jen se nediv, že se budou dívky zpočátku divit. Mluvícího a chodícího plyšáčka, co zvládne víc než kopulační pohyby a pár slovíček tu neměly! Budeš hodně oxponovaná hračka, možná tě trošku potrhají, jak se o tebe budou prát!" Varuje tě, nežli se přenesete!

(ostatní plyšáci jsou prostě jen oživené hračky, jako má Irenka)(stříkaj)(kopulují)(ražehtají)

...

Poté co jste se zhmotnili v třídě, několik děvčat na okamžik přerušilo kopulační vlnění se na jednorožcích, a jedna dokonce v úleku sklouzla z péra dolů! "Jé, to není fér! Já se lekla! A mohla sem bejt první!" Stěžuje si, když sukuba nekompromisně stáhne její placku s podobenkou zpátky dolů na start!

Ředitelka se na děvče koukne, a asi uznávajíc, že pravdu, předá jí tebe! Tedy připostrčí tebe před sebe, směrem k ní! "Tak za to si ho můžeš vyzkoušet úplně první! Nejnovější plyšáček v našem institutu, stříká, šoustá, řehtá,... ale má i jiné... přednosti! A nevypotřebovatelné zásoby! Tenhle pod tebou už nepadne!" "Né?" Pronese nevěřícně, trochu pochybovačně dívka! "Jak říkám!" Zasměje se ředitelka! "Vsadila bych se, že jeho nezkrotíš, a on uštve tebe, ne ty jeho. A pokud se mýlím... nemusíš dělat žádné jiné zkoušky! Zkroť ho a máš maturitu!" Pronese ředitelka! "Co? Jakože fakt!? Fakticky!?" Pronese sukubička! A chytne tě aby si tě odnesla, spíše pohodila na koberec pod sebe, s tím, že jen odsune nohou předešlého poníka koníka. Teda! To je motivace! "Co?" "Cože?" "Jé ten je pěknej!" "Já chci taky!" "Můžu bejt druhá!?" "Platí to jen pro mě!?" začnou ihned vyzvídat dívky šukající na ponících okolo... a vidíš, jak na ponících poskakují a kroutí se kat, aby byly čelem k vám a mohly vás sledovat! "Můžu pak taky krotit?" "Téda ten má koule!" "Fák bude navždy plnej?" Zní otázky. Zatímco sukubička si tě připravuje na osedlání! "Notak, děvčata! Nerozptylujte se a... rajtujte!" Zahihňá se ředitelka a zmizí... zatímco kolem sebe máš kruh sukubiček na ponících, co se zmítají nahoru a dolů a natahují dopředu, aby na tebe lépe viděly!

Sukubička tě položí, spíše shodí na záda... "Hned jsem tu hřebečku!" Pronese nadšeně! A někam odběhne... ale než se stihneš jen rozhlédnou po okolí, je zpátky! Nyní nad tebou stojí ve vysokých jezdeckých botách, halence od krku jen nad obnažená prsa, kožených rukavicích a žojeské přilbě zpod níž vykukuje nyní cop jejích plavých vlasů. V jedné ruce má dokonce koňskou uzdu a dlouhé třmeny... a v druhé má jezdecký bičík! "Tak si vyjedeme hřebečku!" Pronese ve snaze se na tebe usadit a naštelovat si třmeny a upnout ti ohlávku!

Teda to je odvaha a sebevědomí! Tedy spíš... té na namyšlenost přímo sálá!
Elsa(žokejka 1) https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9305462

Pán Jeskyně - 26. května 2024 16:10
Pán jeskyně Erinye

Princátko

Po boji

Gardistka se na spermatovou zombii podívá poněkud nejistě... ale kývne. "Mrazáku... ovšem!" Pronese a polkne, při představě, že by měla skončit stejně. "Bude tam na vás čekat!" Dodá a nasadí jí obojek s řetězem a odtahuje jí pryč. Přitom zaslechneš, jak se ptá druhé gardistky tiše. *co je to ten mrazák?* Ale očividně se bála zeptat a tak radši zmizela se zombií pryč, aby neskončila stejně!

Druhá z gardistek kývne a přivolá si několik pomocnic. "Uděláme si seznamy a vše vám brzy doručíme!" A polkne, ale ještě se zeptá opatrně. "Máme někoho konkrétního prověřit? Když chybí?" Ale pak se vydají udělat soupis a hlášení nepřítomných a ztrát...

(soupis bude, že nezvěstná elfka od prasátek je v bezvědomí na ošetřovně, vlna spermatu jí shodila do rochniště stropním otvorem)(a praštila se do hlavy pádem a omdlela)(a pak taky jí tam ojela prasata a nafoukly se jí kozy do obřích rozměrů)(drowky jsou stále nezvěstné)(ostatní bude v hlášení)

...

Velitelka gardistek kývne při zmínce o kouzelnicích. "Doručíme je do mučírny! I s obojky! Aby jste si s nimi mohl promluvit dle libosti" A pak se ještě pro jistotu optá. "Našim taky?" A naráží nejspíše na to, že šermýřský zápas gardy a rytířek asi mohlo nějaké zranění a useknutá ruka či noha způsobit i v řadách gardistek, tak zda mají nohy a ruce usekat i jim a udělat z nich zbroje, nebo jen zajatkyním a své mohou vyléčit...?

Nežli se však vydá plnit tvé rozkazy, zastaví tě a pronese. "Podle protokolu o útoku na vaši osobu, by jste se měl vydat do vašich komnat... a počkat tam, než se vše uklidní. Aby jste nebyl na ráně a my zařídíme vaši ochranu." Pak ale přešlapuje a pronese. "Ale nedoporučuji to! Totiž. Pokud jim někdo pomáhal... bude to vědět! A mohly by si na vás počkat! A pokud teď prohledáváme hrad, nebude tolik gardistek u vašich komnat. Takže je možné, že cílem je... aby jste byl v komnatách kde ví, že budete po dobu nebezpečí... a přitom budou gardistky jinde! Doporučila bych... dám vám dvě nebo tři dívky, a mohl by jste se po hradě někde... zabavit, jinde než ve svých komnatách? Když nikdo nebude vědět kde, bude to asi bezpečnější a víc to může zhatit plány, než vás chránit i tuctem rytířkem na místě, kde to čekají, že budete?" Nu, zní to svým způsobem logicky! Kam se ale vydat? A proč jí poslouchat... pokud se chceš vrátit do svých komnat, určitě ti nebude moc bránit!

Kam se však vydat, aby ses tam schoval nebo zabavil, zatímco ony budou všude prohledávat hrad... a nebýt ve svých komnatách? Nebo všem na očích?

(mučírna bude další linka, hned jak tam dovedou kouzelnice)(další příspěvek jí načnu)(výclechy)

Tajemství

Hrad se dává pozvolna do pořádku a situace se, dle možností uklidňuje... když tě vyhledá jedna z členek gardy, velice pěkně stavěná elfka! "Pane!" Bez zdráhání tě hned osloví. "Tohle musím vám něco říct!" Že bys něco musel je dost nebezpečná volba slov, ale asi to svědčí i o vážnosti a naléhavosti. "Tohle musíte vidět!" Dodá mnohem tišeji a obezřetněji. "Pokud se to nemá dostat ven musíte si pospíšit!" Cožeto? "Musíte jít s semnou než na to přijdou! Rychle!" Mohla by to být past? Nebo něco, kde první takříkajíc mele a druhý už jen strouhá mrkev? A co se vůbec stalo?! Nebo by sis měl dávat pozor?

Teď si teprve uvědomíš, že gardistka je oblečená dost spoře i na zdejší poměry, beze zbroje a vcelku zpocená a trošičku upatlaná. Od boje už to být nemůže, takže to působí trošku podezřele. Co teď? Pokud by tě chtěl někdo unést nebo zabít, mohla by díky její tajemnosti a diskrétnosti nebezpečná, pokud bys s ní šel někam sám?

Elfka: https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=7636174
____________________________________________________________________
Pokud se rozhodneš elfce důvěřovat a moc nezdržovat a vyptávat se, vydáte se směrem k amfiteátru kde probíhal boj, zatímco elfka vysvětluje. "Jsem v pomocných sborech a měly jsme prohledávat okolí od schvovaných vzbouřenců. A něco jsme přitom našly. Tedy můj oddíl. Ještě jsme to nikomu nehlásily... protože... no... to uvidíte." Nejspíše chtěla říci, že pak by si smetanu asi slízla ta co by ti to přišla nahlásit a ne její skupina. A nebo to je ještě jinak?

S tím dojdete v aréně až do míst které zasáhla kouzelnice bleskem který měl usmažit kentaurky, ale místo toho jen rozvalil kus zdi a vyhloubil dolů skrze zeď pořádnou díru! "Dole jsou sklepy, víte takové jaké použila ta elfka pro svá prasata..." Ukáže kousek dál kde tušíš rochniště. "Myslely jsme, že to provalila do nějakého ze sklepů a tak jsme to šly prozkoumat, ale dole není sklep!" Pronese a začne se dírou protahovat dolů, až sklouzne do tmy... a za chvilku se v šeru dole postaví a mávne na tebe. "Nic to není, jen asi dva sáhy dolů!" No, jako past by to bylo náramné! Asi máš poslední šanci se otočit? Nebo aspoň někomu říct kam jdeš? Nebo zavolat gardistky či sukuby, aby je tam dole pochytaly, či to prověřily!? Nebo také ne?!
____________________________________________________________________
Pokud/Až sklouzneš dolů dírou, ocitneš se v kamenné místnosti která vypadá popravdě právě jako obyčejný sklep... všude je šero, světlo je jen z otvoru nad hlavou a dvojice pochodní... je tu zatuchlý vzduch... prach... špína... a bordel co by mohlo být dříve cokoliv, od beden po pytle stejně jako něco co nejde určit, zda jsou to, byly, zbraně nebo zahradnické nářadí. "Tak ho vedu!" Pronese elfka a ty si všimneš ještě dalších dvou žen zde! Tedy ženy a feny! Plavovlásky velice pěkně fyzicky stavěné a nejspíše zdatné:
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9448637 Která na řetězu u svých nohou drží fenu! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8983755 "Pane!" Pronese druhá z dívek. Zatímco fena vyplázne několikrát nadšeně jazyk a zaslintá poté co vydá jakýsi hrdelní štěk podobný štěknutí. "Stopařka! A já jsem Rangerka! A naše Fena!" Představí se konečně! "Třetí průzkumná družina!" Dodá ještě psovodka. Štěknutí. Zavrtí se pak fena. "Je to tam dole!" Ukáže na díru ve stěně, podobnou, ale menší než ta jenž ční od stropu. "Muselo to prorazit skrz až tam dolů!" Vysvětlení přijde naprosto laické, ale o to trefnější! "Jako když čůráte do sněhu!" Souhlas! "Musíme se tam protáhnout. Nikdo kromě nás tam ještě nebyl. Takže to víme jen my dvě." Oprava. "Tři." Úsměv či úšklebek. "Fenu nepočítám!" Pohled stranou na tebe. "Jo. Jasně!" Zakroucení hlavou napůl pobaveně napůl naivně, že by měla Pána počítat do skupiny. "Jdu první!" Ukazuje na díru. "Už jsme tam byly přece." Ale nic nenamítá a sklouzne se dolů první. Pak fena! Následuje místo pro tebe... a nakonec hraničářka...
____________________________________________________________________
Nacházíte se v kamenné chodbě ozářené velice matně krystaly ve stěnách. Architektura tu je sice podobná, ale jen vzdáleně, chodbám v matčině paláci, v nejstarších místech. "Musí to tu být prastaré!" Pronáší elfka a člověčice jí kvituje. "Aspoň století tu nikdo nebyl!" Ach! Ta lidská krátkověkost! Myslíš, že to budou celé eony! "Je to tudy!" Ukáže člověčice. "Pozor kam šlapete, pasti tu asi nejsou, ale válí se tu dost sutin a kamenů a to světlo taky není nejlepší." Elfka díky ostřejším smyslům se jen potutelně ušklíbne. "Nějaké části jsou zavalené, ale našli jsme nějakou místnost, dál jsme se už nepouštěly... a několik zavalených nebo slepých odboček. Už tam budeme." A skutečně! Vejdete do kruhové místnosti spoře ozářené světlem krystalů, po obvodu je sloupoví a uprostřed několik soch! "Myslíme si, že to je nějaká... galerie?" Pronese a ukáže na sousoší co stojí nalevo... trojici kamenných prasat souložících se zlatou elfkou! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=3598603 Zatímco naproti je pak socha dvou kamenných koní navzájem spojující stříbrnou elfku! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8735226 "A nebo hádanka!" Chápeš už, proč jí udělaly velitelkou oddílu!

Když přijdete o kousek blíže, na podlaze se rozzáří tři runové kruhy! Jeden pod podstavce s prasaty... jeden pod podstavcem s koňmi... a jeden nacházející se v prázdné části místnosti, kde nejspíše schází podstavec. "Bronzova! Určitě by tu měla být bronzová!" Pronese Stopařka. "Mám to dobře?!" Elfka kývne. "Ale co za zvíře? A kolik jich bude?" I když tu druhou otázku nemyslí asi vážně. "Jedno!" Hm!? "A ve kterém otvoru?" Chvilku ticha. "No... v puse. Ta chybí od prasat ne?" Elfka pokrčí rameny. "Možná? Ale to je moc jednoduché ne?" Nadhodí jako myšlenku, i když spíše k tobě! Nežli ke své společnici. I když jednoduché... ono kromě vás šlechticů a nejlepších společnic nejsou zrovna místní rasy moc myslitelé!?

Kde ale vzít sochu nečeho, bronzovou elfku a narvat jí péro do huby... nebo kamkoliv jinam!? Ovšem teď tě napadá! Matčina záliba v sochách! Její galerie! Neviděl jsi nějaké podobné sochy u vás doma... určitě tam bylo i několik nákresů soch které jsou tomuto vcelku podobné... nebo si tam zahlédl něco podobného... škoda, že jsi tomu tehdy nevěnoval moc pozornosti a nevzpomínáš si přesně! Víc ses věnoval tehdy kurátorce matčiny galerie která ti při hulení opakovaně sdělovala... "Gmáge géro tvgšgý hež ge gámen gegch hoch gagy!" Dokud jsi jí neumlčel přívalem vydatné svačiny!

Možná by matka o těch sochách něco věděla!? A nebo možná jsou tak cenné a vzácné že... a hlavně k čemu? A v neposlední řadě. Nevzala by ti je? A nebo si za ně neslízl smetanu někdo jiný? Co s těma dvěma... vlastně třemi? Dá se jim věřit? Možná touží po osobním povýšení... a proto se ti tady s tím svěřily? A nebo se jich nějak zbavit a nechat si to tu pro sebe? A co tu je vlastně dál!?
____________________________________________________________________
Pokud překročíš runový kruh do vnitřku prostoru sochy, socha elfky se začne hýbat, jako by byla živá... i když podoby kamenných zvířat se nijak nemění... jen z nich po chvíli začne vytékat semeno do otvorů sochy! A vše ustane v okamžiku, kdy runový kruh zase opustíš...

Runy jsou prastaré! A nejsou kompletní... a velice špatně se čtou... poznáváš jen několik slov a to ještě ve velice archaickém dialektu z něhož se postupně vyvinulo několik dalších slov. Například runa pro slovo rozbít je stejná jako základ pro zrušit, tak rozbít stejně jako zlomit nebo rozptýlit... a naopak runa pro kompletnost, celistvost, dokončení je stejná jako otevřít, odhalit, nebo také darovat či rozbalit balíček. Je to svízel! Dokonce máš pocit, že se ukazují jen dvě třetiny textu run! To je ono! Text není kompletní. Každá socha odhaluje jen jeho třetinu!

I tak však z toho přeložíš toto...

(při oživení)(aktivaci)(byť i jedné ze soch se)(rozptýlení)(kouzlo)(rozpadne)(zlomí)(zničí)(všech)(ostatní) ...což ale může znamenat to, že pokud oživíš jednu ze kamenných soch standartním způsobem, oživíš tím všechny ostatní... nebo že pokud oživíš jednu ze soch, zničíš a rozbiješ tím ostatní...

(pouze všechny)(zrušení)(dohromady)(nebo)(zlomení)(rozptýlení)(odhalit)(darovat)(tajné)(skryto)(dohromady)(ten co zůstává)(kdo vydrží)(přetvá)(mluvit)(odkaz) ...což dává ještě méně smylu, protože to může znamenat jak to, že pokud máš všechny tři sochy zde, odhalíš tím něco skrytého, stejně tak jako že pokud jsou všechny tři sochy zničeny/zlomeno jejich kouzlo, odhalí se/odhalí ti/nějaké tajemství, možná ten koho oživíš?

Sukubo raď!? A nech si to pro sebe?!

Pán Jeskyně - 24. května 2024 20:05
Pán jeskyně Erinye

:D:ODružina Školka Jesle:P:)
______________________________________________________________________
(dále jen D-Š-J)(dlouhodobé-šukání-juniorek)

(dramatická hudba)(dýchání) Přišlo to náhle a nečekaně... tedy ona ti to vyřídila jedna služebná už před třemi dny, ale tak nějak jsi jí nevěnoval pozornost, i nevěřil současně! Možná, že by se jí měl omluvit, protože měla pravdu, a ty tři dny intenzivního trénování a učení, že "nemá přinášet nechtěné a lživé informace" nebyly nutné. No, ale na druhou stranu: ...škoda výstřiku co cákne vedle! ...a jako poslušná vycvičená fenečka u tvých nohou je teď jistě spokojenější než jako služebná! Ovšem to nijak situaci nemění!

Ta aura je nesmírně silná! Máš pocit, že ti ve varlatech vře semeno jako v nějakém zapečetěném kotli usazeném v lázni z magmatu! Její přítomnost zamlžuje vše ostatní co můžeš vnímat. Tvá matka vešla do ložnicové komnaty a v jejím závěsu dvojice přívěsků, vysokých vznešených sukub! Její pravá a levá ruka, nebo možná pravý a levý cecek, noha, ruka, prostě nějaká skoro-podstatná část těla. "Tady mám svého miláčka! Přišla jsem tě vyprovodit, aby ses mi tu netoulal. Doufám, že jsi připravený a můžeme vyrazit?" Pronese sladce a když tě pohladí po vlasech, máš co dělat aby si nezačal ejakulovat! Pronese líbezně a rozhlíží se okolo komnatou. Jen kývne, možná luskla prsty, a dvě sukuby za jejími zády přikývnou a cítíš z nich mocnou magii! "Zapečetíme to tu zastavením času, takže vše najdeš tak jak to tu necháš. Protože vidím, že jsi stejně neuklízel, tak tu ten nepořádek na tebe počká!" Pronese viditelně pobaveně, nebo tak, že jsi nezklamal...

Matka (cestovní podoba) https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8657044

Sukuba A - kouzelnice (cestovní podoba)
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8674745
Sukuba B - kouzelnice (cestovní podoba)
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8639449

I v lidských podobách, vhodných pro cestování inkognito, jsou neskutečně živočišné a slintáš touhou se s nimi pářit! Ať už matkou, nebo s jejím doprovodem. "Vrátím se za dva, možná tři měsíce, takže tě nechám na místě odkud... kde vím, že si tě v pořádku zase vyzvednu." Pronese pak a natáhne ruku aby ses jí chytnul. Určitě se s tebou někam teleportuje! Mezitím jedna z kouzelnic začne sesílat zastavení času... a druhá se prochází mezi tvými hračkami, jenž po pokojíčku porůznu zabírají místa tak a kde ti odpadly či sklouzli z penisu. Pak se na tebe pobaveně podívá a usměje se. "Mám na nějakou seslat neblokovatelný orgasmus? Začne jí ještě teď, a skončí..." Jasně! "Až se čas zase rozběhne." Pronese pobaveně druhá kouzelnice, a čeká jen aby mávla a čas se v tvých pokojíkách zastavil, zatímco vás matka od-teleportuje pryč, a první kouzelnice přivodila orgasmus některé z hraček, jen započne s dozvuky formule zastavující čas! Můžeš si vybrat jednu, možná dvě hračky a dopřát jim něco... no, možná to nemusí přežít... jejich mysl spíš asi určitě! Ale zase, když nějakou hračku rozbiješ, teda ona, byl to její nápad, možná ti bude muset pořídit novou, a lepší, za to, že jí tu rozbila!

(švihnout)(udivující se a přitom orgasmem až komická grimasa na tváři hračky)(mávnout)(čas se zastavil)(plop)(teleportace)
______________________________________________________________________
Zhmotňuješ se společně s matkou... své okolí vůbec nepoznáváš... přesto cítíš, že jste neopustily hrad! Jsi v nějaké části, kterou jsi do této doby nenavštívil. Je to tu tak jiné! Architektonicky prazvláštní! Barevné! Možná jste v prastarých katakombách pod hradem? Nebo v některé z věží přístupných jen kouzlem? Barevné stěny, barevná podlaha, barevný strop. Všude jen jednoduché vzory a tvary a podněty. Působí to zde vesele až i komicky zároveň! "Tohle je školka miláčku." Jo, aha? Školka? Školka! Počkat! O té si slyšel od sestřiček! Jenže půlka z toho byla určitě vymyšlená aby si ti mohly osedlat péro, a druhá půlka byla vybájená aby si obskočil ty je, a třetí půlka... no to už musely být holé blábolivé nesmysly, co o školce vyprávěly!

Ještě se ani nerozkoukáš, když jsi uvědomíš, že tu nejste sami, je zde skupina sestřiček - sukub, a místnost okolo tebe má tvar pětiúhelníku, rozdělená pentagramem, na pět částí a pět stěn, z nichž vybíhá pět chodeb, taktéž barevných všude kam oko dohlédne, světlých jakoby prosklených či magicky osvícených. Většina sestřiček uctivě sedí nyní tiše na místě kolem jednoho z kulatých stolů, nebo něco švitoří a brebentí, zatímco tě matka vede k jinému stolu, na kterém leží prsteny a plyšové hračky! "Oh, dojdu pro paní ředitelku, že už jsme tu. Zatím si vyber hračku kterou chceš být! A penis co se ti líbí!" Cože?! Jakože cože?! Fakt!? Cože! (Ukáže na druhý stůl, kde je vystaveno nepřeberné množství penisů, nejrůznějších velikostí, tvarů, barev a provedení i materiálů) Hlavně nechápeš, že neposlala nějakou ze sester, aby pro tu ředitelku došla! Prostě to udělala schválně! Má jich tu tolik, a zmizí přitom v jedněch pentagramových rohových dveřích... co teď!? Zkusit to sám? Zeptat se sester... no vždy to má jistá rizika s nima něco podnikat!

Před tebou leží na stole několik plyšáků, u každého je prsten jenž se navléká na penis a také malý transformační kruh s pentagramem, do kterého dle svého soudu a odhadu musíš přidat jeden, nebo i více penisů (umělých didel) z vedlejšího stolu! Určitě to je nějaká transformační magie, kdy si vybereš tvar či tedy tělo, penis z široké nabídky, a transformuješ to se svým tělem! Převtělíš se!? Budeš hebký, měkoučký, plyšový... a s gumovým penisem!

Oslík
Koník
Pérorožec (1 penis standartní, 1 penis jako roh)
Medvídek
Tygřík
Lvíček
Býček
Chobotnice (8 penisů na konci chapadel)

No, až na chobotnici a jednorožce asi víš co od toho čekat! To skončíš jako plyšová hračka? V hračce? Proč! Co jsi komu udělal?! Jo aha! Už víš!

...

Jak se tak rozkoukáváš po hračkách a penisech (či pokud jdeš za sestřičkama rovnou) zaslechneš jejich štěbetání, popichování a smích, nakonec i přímo oslovení a pošťouchnutí! "Tak tě maminka konečně přivedla?!" Hihňá se jedna. "Hned bych tu s tebou zůstala taky!" Přisadí si druhá. "Hele, to není blbej nápad, já bych tu taky radši zůstala, než se starat o hrad." Proč? "Já taky, je tu sranda!" Chichot! "A bude tu i on!" Ukážou na tebe! "Mohla bych ho tu hlídat!" Ihned se přidaj další. "Né, já bych mohla!" Jako bys nečekal hádku. "Propašuj mě s sebou!" Žadoní na tebe vesele druhá. "Na tebe mamka dá, řekni, že chceš abych šla s tebou." No a co za to? "Nechám ti tu volnost, když si vybereš mě!" To známe! "Vezmi si mě, bude to fakt sranda!" Překřikují se jedna přes druhou, aby sis vybral nějakou z nich... proč? Aby tu zůstala s tebou? Dohled! Se sestrou dobrovolně tady na kdoví jak dlouho? Co můžou chtít a z toho mít. Vždy se tak těšily, až matka vypadne z hradu, aby nad ním měly kontrolu samy! A teď by to vyměnily za pobit tady? Kvůli tobě? Ne! V tom bude něco víc, co tu může být tak zábavného nebo cenného aby se takle skoro doprošovaly!?

Sestřičky které se doprošují, aby sis je vybral k tomu, aby tu mohly zůstat s tebou! Určitě v tom něco bude, máš šanci vyjednávat... pokud chceš... nebo na ně vypláznou jazyk!

Ovšem každá má co nabídnout, a nejspíše je to porvé, co jsi s nimi "na koni" a ne "jejich koněm" na kterém rajtují! Chtělo by to toho využít! Která ti nabídne nejvíc, nebo na ní máš největší pifku nebo naopak k ní nejlepší vztah či chuť na ní?!

Každá ti nabídne za ponechání si jí zde nějaký bonus, a další můžeš vyjednat a dohodnout uplácet, vydírat, smlouvat nebo si sní popovídat o vaší minulosti:

1 Alice https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8021368
2 Bella https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8021361
3 Eva https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8021337
4 Nami https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8021300
5 Yume https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8021268

-můžeš číst(slyšet) myšlenky ne-sukubích dívek s nimiž jsi spojen
-tvé semeno zvětšuje prsa a zvyšuje laktaci ne-sukubích dívek při kontaktu
-tvé semeno působí nutnou závislost ne-sukubích dívek co ho konzumují
-tvé semeno oplodňuje a urychluje graviditu ne-sukubích dívek
-tvá únava se přenáší na ne-sukubí dívky
-tvá přítomnost vyvolává říjí, chuť na páření všech ne-sukub v okolí
-prozrazení tajných míst a hraček ve školce
-tvůj orgasmus vyvolá vyrcholení ne-sukubí dívce, vyvrcholení ne-sukubí dívky vyvolá tvůj orgasmus (jednou dodatečně)(vždy vyvrcholíte spolu)
______________________________________________________________________
Poté co se domluvíš se sestřičkami... nebo si vše osaháš a vyzkoušíš... vrátí se tvá maminka se sukubou která dle všeho je místní ředitelkou.
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=10131081 Přijde s ní až k tobě a pohladí tě opět ve vlasech, až se ti v něm zaškube! "Tak zatím můj miláčku,... a poslouchej Morrigan!" A pokud nemáš nic na srdci... zmizí a ty zůstaneš se sukubou a sestřičkami o samotě! A třebaže matčina aura odezněla, Morriganina aura není o mnoho slabší... skoro se ti neulevilo... určitě to je jedna z matčiných nejsilnějších společnic. No aby taky ne!? Komu jinému by svěřila své milované děťátko?!
______________________________________________________________________

Možnost 1:
(pokud si to tu budeš chtít napřed projít v lidské podobě a prohlédnout)

Sukuba na tebe koukne a nabídne ti ruku, ne však na potřesení, ale proto aby si tě za ní odvedla jako děťátko!

Vede tě skoro mateřsky jednou z chodeb a vysvětluje. "Školka tu je proto, aby jsme z děvčat vyráběly sukubičky a nebo otrokyně a služebné, pokud nejsou dost dobré pro to, stát se sukubou. To ti už sestřičky řekly že? Určitě už jsi o školce slyšel, takže víš, jakou tu měly tvé sestřičky zábavu?!" Zahihňá se a pokračuje. "Určitě ti věšely cecky pod nos, abys jím všechno vycumlal že?" Pronese pobaveně a zastaví se u dveří s nápisem 7.B "Tak se podíváme, copak tam dělají!" Ale neotevře dveře, ale mávne rukou a stěna se, nejspíše jednosměrně, zprůhlední! A ty se díváš do podobně barevné a světlem zalité místnosti...
https://www.freepik.com/premium-photo/kindergarten-modern-interior-room_10385492.htm#from_view=detail_alsolike (jen s mnohem více šoustacími hračkami) Ve které na koberci souloží několik sukubiček (skoro sukuba) s plyšovými hračkami! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=7477694 Vesměs se jedná o plyšové jednorožce, ležící na koberci a sukubičky na nich rajtují jako na koních rytmickou kopulací! Jednorožcům září rohy, různou intenzitou, a jak na nich sukubičky hopsají, hory se rozsvěcují více a více! "Gingy-lingy! Jedna z maturitních otázek, trénují na ně!" Sice nemáš potuchu co je to maturitní otázka, ale asi se na to musí trénovat takle! Přitom jednomu jednorožci zazáří roh, a podle škubání jeho plyšového těla právě pumpuje své semeno do sukyby nad sebou... roh pohasne... ale pohyby sukuby ani na okamžik nepoleví... natož aby sesedla... dál rytmicky vlní boky a hopsá zadečkem nahoru a dolu na jednorožčím péru! A jeho roh začíná opět matně svítit! Zatímco se rozzáří roh jinému a i zde je jasný náznak ejakulace plyšového hřebečka do jezdkyně žokejky. Roh pohasne, a pohyb sukuby rytmicky pokračuje, až se započne jeho roh opět rozsvěcet. "Čím víc svítí, tím víc je vydrážděný, a když září, tak stříká!" No nečekaně, tak infantilní snad nejsi, abys to nepochopil sám! "To je pro kontrolu, zda nepodvání, ve stříkání a oholky v najetých mílích!" Nechápeš?! A všimneš si sukuby, jenž přejde k jakési tabulce a posune jeden přišpendlený žeton výše, a pak druhý, blíže k jakési čáře na tabuly. Žetony ukazují dvě ze sukub, jimž se povedlo rozzářit roh svého koně, a břiblížit se tak hranici. Přitom se rozzáří další roh... a další... a skububa posouvá ženony sukubiček z cílové lince na tabuli! I když ještě hóoodně zbývá do cíle! Pak se zeptá naprosto nevinně. "Chceš si to zkusit, být koníkem?" S odkazem na to, stát se jednorožcem. "A neboj, nezavřeme tě tam, jen na den dva, pak můžeš jít skotačit jinam, do jiné třídy, nebo si vyměnit plyšáka!" Dodá smyslně...

...

Můžeš se nechat proměnit v jednorožce a nechat se odnést do této, nebo podobné třídy, nebo v původní podobě, nebo jako plyšák pokračovat dál v prohlídce!

...

Neboť pokud tě předešlá třída nezaujala, či si ji plánuješ vyzkoušet později, pokračujete k třídě 5.A která je v chodbě o kousek dále naproti. Stěna se zprůhlední a hledíte na podobnou místnost jako předtím... jen tentokráte porůznu přerozdělenou barevnými ohrádkami! A v každé souloží, pod dohledem sukuby jenž mezi ohrádkami obezřetně prochází, zralá elfí samice s nějakým plyšákem nejrůznějšího druhu a nejrozmanitějších polohách! Ředitelka pobaveně zatleská. "Exkurze do ZOO! No vida jaké máme štěstí! Zvířátka se právě páří!" Zahlaholí a skutečně! Plyšový kůň, plyšový lev, plyšová žába, plyšový pavouk, plyšový býk... všichni kopulují ve svých ohradách na elfkách s blaženýma výrazy v obličejích, jakoby omámené nebo dokonce... některé se tváří tak, že ukazují jedna na druhou či se po sobě natahují a hihňají se v hloučku, jakoby sledovaly páření v kleci a neuvědomovaly si, že sami jsou na tom taktéž a jsou atrakcí ostatním! Ony se navzájem sledují jako atrakce a živé připouštění před exkurzemi v zoo! "Jaképak zviřátko nám tu asi schází?" Zeptá se pak pobaveně a ukáže na několik volných ohrádek. Asi pokyn, že bys měl... doplnit stav!?
______________________________________________________________________
Možnost 2:
(pokud se proměníš v chobotnici před příchodem ředitelky nebo v její přítomnosti si to vybereš)

Tvá přeměna na chobotnici je dokonalá! Cítíš se plný energie a na chapadlech se můžeš pohybovat tak, že po dvou, třech, čtyřech kráčíš a skoro jako by jsi levitoval nad zemí... nebo můžeš použít všech osm a rozeběhnout se po okolí nebývalou rychlostí... napřed tě trochu udivuje, že nemáš penis... ale sotva na to pomyslíš, začnou se konec tvých chapadel poněkud transformovat... a citlivět... a ty chápeš, že jich máš nyní rovnou osm!

Sukuba (může to být ředitelka)(nebo pokud jsi se přeměnil sám, může to být tebou vybraná sukuba) tě vezme do dlaní (pokud nechceš běžet sám) a nese tě chodbou k jedněm vzdálenějším dveřím! A po chvilce ti dojde kam to jdete! *Bazén* Stojí na nápisu nade dveřmi...

A vy se ocitnete v ohromné místnosti jenž je bazénem a současně jakýmsi malým hřištěm... vypadá to tu úplně jako venku... někde na nádvoří... dokonce máš pocit, že cítíš teplý vánek a sluneční paprsky!

Bazén:

https://e-hentai.org/s/77b9cd85c8/2313529-132
(jsou tam ale jen ty dvě s plovacími kruhy)
https://e-hentai.org/s/7b8ad2a0e2/2313529-197
(a ty dvě na nafukovadlech)

Poté co se rozkoukáš a připravíš, tě sukuba odnese k schůdkům a opatrně vnoří do bazénu. Začínáš okamžitě nasávat vodu a těžknout a ponořovat se... ale jen na okamžik... než se celý nasákneš a poněkud zmohutníš a posílíš... natuhneš... cítíš se tak silně a plně! Plně! "Všechnu vodu můžeš stříkat ven ze sebe jako semeno... hihi... bílý inkoust!" Zakření se pobaveně! "Takže se nemusíš vůbec držet zkrátka, je jí tu pár... desítek tisíc... galonů!" A skutečně! Jak jsi nasáklý, cítíš se jako bys měl naplněná, přeplněná varlata... vlastně jako bys byl varlata celý sám... a mohl ze svých chapadel, po důkladném vydráždění... ejakulovat znovu a znovu, kolik bys jen chtěl! Dokud budeš nasávat a... "Přinesla jsem nový filtr!" Hýkne sukuba v záchvatu smíchu! "... nový filtr!" Zní ozvěnou po hladině díky stěnám... "...nový filrt!" Filtr? Filtr?! Ty budeš v tom bazéně filtrovat vodu na spermat! FILTROVAT VODU NA SPERMA!!!

...

Dvojice dívek s kruhy sebou začne v tom okamžiku, zvolání, a prozření, mrskat, až to šplýchá okolo jejich kruhů... i když to spíše jen čeří hladinu... jejich pohyb, plavání, je spíše skoro... zhola nemožný... a jen je popravdě unáší proud! Přesto se tváří více než zděšeně a pokoušejí se... odšplouchat směrem od tebe, k protějším břehům. Vlastně to jak sebou mrskají víc než plavání připomíná kopulační pohyby... protože musejí mrskat celým tělem! Jedné od úst tečou při řvaní sliny a pokud si dobře překládáš její sdělení, vyzývá tě k páření! Druhá skrze šnorchl vydává zvuky lodní sirény z nadržené lodi jenž chce být torpéd... chapadlována!

...

Trochu tě překvapí, že druhé dvě samice na nafukovadlech nereagují! "Neslyší a nevidí tě, tedy nic,... ty brýle proti slunci jsou zatemněné... a do sluchátek jim hrajou nekonečné dětské říkanky a melodie! Možná zešílí jen z nich samotných!" Pobaveně pronese!

Ostrůvek:
https://e-hentai.org/s/6df5cb5d4c/2313529-198
Velryba:
https://e-hentai.org/s/4dea62f54e/2313529-199
(ruce a nohy má napevno připoutané k nafukovadlu)

...

Můžeš se vydat kam se ti zamane!

Sukuba se poťouchle usmívá a máš tušení, že počítá... chapadla... otvory... a kombinace! Zahihňá se a sehne se pro něco plochého ležícího u dveří!

Načež jimi vyjde ven a poslední co z ní vidíš je první pravá ruka jenž jak na kliku věší ceduli "MIMO PROVOZ" a druhá levá co zhasla hlavní světla! Ještě slyšíš zvenku cvaknutí zámku. Taková romantika okolo... večer u vody jako stvořený na SEX!

Pán Jeskyně - 26. března 2024 16:13
Pán jeskyně Erinye

Balkon:

Elfí kouzelnice si nejspíše natolik věřila ve svém útoku podpořeném několika rytířkami, že jí to stálo několik vteřin reakce... a pak i v slově přeneseném, zbytek života! V okamžiku kdy totiž její společnice podlehnou kouzlu, a ocasu sukuby, zadívá se na tvou pohupující chloubu a nestačí již ani zavřít oči, natož si je zakrýt dlaněmi, z magické furmule vyštěkla jen první hlásku. A začala tupět civět na tvé zásobníky v pohupujícím se rytmu hypnózy i vlnivých krocích směrem k ní... chvění jejích víček prozrazuje, že ještě bobuje myslí s tím, co dělá její okouzlené tělo. Stejně jako škubání v koutcích úst, a mrskání se prstů, jakoby se pokoušela o nějaké vzorce kouzlení...

Elfka má ve tváři ještě stále ten pyšný až pohrdavý úsměv, samolibost sebestředného pohledu v jakém tebe a tvé společnice zastihla při svém teleportu, a s ním ve tváři klesne na kolena, její ruce podél těla, položená na stehna, prsty se ještě škubou, jako by tělo bojovalo s vůlí, ale i tohle chvění téměř okamžitě opadne, zatímco na obličeji jí stále hoví onen nadřazený pohled a výraz. Její brada poklesne, zatímco pyšný nosík vyrazí vzhůru, jak otevřela ústa do maximální své možnosti, aniž by si vykroutila čelist! Jazyk vysunutý vpřed, oči chvějící se v posledních křečích po mrknutí a zavření stále otevřené! Určitě tam uvnitř někde je, a vnímá, a sleduje z prvního místa, nejlepšího, pohled přímo na to, jak tvůj mohutný tlustý úd zajíždí mezi její našpulených rty, do vlahých úst, zanořuje se do hlubokého hrdla!

Možná z posledních sil, nebo nějakým reflexem, tě její ruce uchopí za boky! Snad si jima chtěla pomoci se odtáhnout... nebo kouzlo naopak zafungovalo tak silně, že si tě za zadek chtěla zatlačit ještě hlouběji?! Tvůj úd je v její hubě, zatímco ona stále má na tváři ten samolibý výraz! A tvé gigantické zásobníky nyní leží na jejích mohutných prsech jako na nějakém polštářku. Pohyb jejich prstů ustal, rty se ani nehnou, oči cukly naposledy. Vzdala se? Nebo kouzlo prostoupilo 100% jejího těla a nyní v něm může jen sledovat, neschopna zasahovat?!

A ty začneš do jejího hrdla napouštět semeno! Husté, horké, lekavé, vřící! Vřící! Její tělo s sebou začne chvět, a chvíli sebou při hlubokém orálu škubá, jako by se dusila, pak dávila, a nakonec začala polykat! Ovšem ne dost rychle, ne dost množství! Najednou jí hustá bílá kaše začne téct ven nosem! Nemáš tušení, zda vůbec dýchá! Ale stále se jí hýbá hruď, pokusy o dýchání, nebo polykáním? Pak jako by začala slzet... ale je to sperma, co jí zpod víček teče, zatímco oči se stále protáčejí, ale mají přítomný výraz, jak pozorovatelka vše ještě vidí! Pak to lupne... a sperma jí začne stříkat i z uší! Husté, horké, kašovité... padá jí na ramena, teče po tvářích, po bradě, nosem, pusou kolem penisu... máš pocit, že její pokožka místy rudne... jak je semeno horké! Přitom stále polyká... skoro rytmicky, jako by to sperma dýchala! Když už se jí nevejde do žaludku, plní si jím i plíce!? Teprve po chvilce její pohled zmizí... a když jí uchopíš za vlasy, temeno, abys její hlavu přisunul ještě víc na svůj penis, ze kterého jí tlak lehce odsouvá, uvědomíš si, že je její hlava nepřirozeně horká! Asi jako bys jí vytáhl z hrnce v kuchyni! Tys jí zaživa uvařil mozek v spermatu!

...

(spermatická zombie, živé tělo, mozek rozvařenej a vyteklej pryč) https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=7974029 (dokonce má stále na xichtě ten samolibý výraz)(jen jí teď teče z huby semeno na její gigantický cecky)

...

Tím, že jsi se zbavil kouzelnice byl prvotní útok na tvou osobu a královský balkon odražen, takže je možné se věnovat situaci okolo! Zde už totiž není nikdo, kdo by tě přímo ohrožoval, kouzelnice ti klečí u koulí, dvě rytířky jsou proměněné ve vyschlé mumie, a třetí je s dírou v hrudníku bez srdce, i bez života, shozena gardistkou...

Rudovlasá sukuba se přitom zaměřuje nyní na likvidování magických šípů, které stále dopadají na bariéru, a znamenají tak jediné trochu potencionální nebezpečí, s její pomocí však bariéra odolává mnohem pevněji. "Nemůžu útočit, jinak se to zhroutí!" Ještě vysvětluje, že asi její magie je to, co bariéru ještě stále drží...

Druhá sukuba mezitím rozlomila křeslo, tedy urvala jedno jeho opěradlo, tak si uvolnila ruku, vysvobodila druhou, a nakonec vysunula z pout nohy. "Téda, to je fičák!" Pronese, a máš pocit, že jí to nebezpečí snad i vzrušilo, že vám šlo o život. "Tohle tu pořádáte běžně?" Pronese, ale přitom se ihned opře o parapet a začne sesílat kouzla, která eliminují dole několik rytířek, uzavřených dočasně do spermatických kobek!

Mezitím se přiteleportuje i třetí sukuba, spolu s ní i čtveřice elfích gardistek. "Zabezpečte to tu!" Pronese rázně a elfí děvčata se ihned nahrnou k dveřím vedoucím na balkon, kdyby se sem ještě někdo pokoušel proniknout z ochozu a galerie. "Jdu pro další!" Pronese a ihned zase zmizí! Nejspíše to je teď nejrychlejší způsob, jak sem dostat tvé věrné...

Šukoagregát:

Úleva v tlaku, kterou poskytlo rozprášení útoku na balkoně, ti dovolila se věnovat globálnímu řešení problému v nadměrném měřítku. Řádné hloučky odporu, skupiny a malé bitvy, prostě to spláchneš všechno najednou! Alespoň takový je plán!

Na tvůj příkaz vyjedou ze země, skrytých míst, stožáry ohromného šukoagregátu, a začnou okamžitě na svých špicích házet nebohýma elfkama, manovýma akcetorátory šuku, takže přístroj začne místo vrčení a chrčení spíše sténat!

S každým pohybem každé elfky cítíš, jak magie sílí, a jak se magie proměňuje na sexuální energii. "Pozór na to!" Zařve jedna z kouzelnic. "Zničte ten přístroj!" Zavelí další hlas. "Stáhněte se!" Zavelí někdo další. "Ne! Potřebují víc času!" Někdo oponuje! Je to tak nepřehledné, že nevíš kdo zvolal co...

A pak to nastane! *BzžrzZzzZzzzZZzzzzZzzZbžřz!* V prvém okamžiku, a ve všech dalších poté taky, to vypadá jako řetězový blesk, který se řítí okolím a éterem, a naráží z jedné elfky do druhé! A které se dotkne, té způsobí nesmírně silný, mohutný orgasmus! Ta která v sobě má manu, je orgasmem vyčerpaná tak, že jí nezbude snad jediná špetička energie magie v těle... a ty, které v sobě manu nemají, jsou orgasmem omráčeny okamžitě! Orgasmový blesk přeskakuje z jedné elfky na druhou, přitom mezi všemi a po všech současně, a vysává z nich magii! Kde nemá už co brát, tam způsobuje orgasmus!

Načež se odrazí tak, že z jedné i druhé strany sjede napřed do tvého péra, jako do nějakého hromosvodu, tedy spíše mrdosvodu... a pak zajede do koulí, jako nějakého uzemňovače... nebo spíše mano-mrdo-přeměňovače! Neskutečně to šimrá, trochu pálí a dokoce to je příjemné... a ty začneš semenit! Semenit! SEMENIT!

Proud spermatu z tvého ptáka napřed srazí střikem do zad, na hlavu a pod nohy snad všechny rytířky pod balkonem, tedy ty, ktré ještě dokázaly po orgasmech stát na nohách, i když máš pocit, že půlka z nich stála v omráčení a v bezvědomí! Nyní nezůstala stát jediná... všechny v tvé mrdce leží, jsou obalené, postříkané a většinou v bezvědomí! Pak proud zasáhne kouzelnice stojící opodál! Většina jejich many je pryč... a tak nemají ani čas, ani sílu se bránit... jsou zde jen jejich vyčerpaná slabá elfí těla... a proud semene který je zasáhne! Jedna... druhá... tře *plop* a *plop* proud semene prolítne místem, kde čarodějky stály, a rozstříkne se po okolí, ale čarodějky jsou fuč! Dvě se ti povedlo srazit do bahna svého spermatu, dvě unikly! Jakto?!

Stále divoce semeníš, a stříkáš po amfiteátru! Jediné další cíle, kromě tvých věrných, je ohrada zajatkyň! Přesměrováváš svou zbraň jejich směrem!

V tom si uvědomíš, že tlak na bariéru polevil! Sice na ní stále dopadají šípy, ale teď působí jako nějaké větévky, co se odrážejí ve větru o kamennou stěnu. Magie z nich zmizela! *Břink* *Břink* *Břink* Je asi tak jediné, co šípy nyní zmůžou! Lučištnice na druhé straně amfiteátru si to velice brzy uvědomí, že jsou jejich šípy neškodné... některé jsou navíc i zasažené orgasmovým vyčerpáním, nebo paralizované... a tak zvolání. "Sťáhněte se!" Je v tuto chvíli asi nejracionálnější! Ovšem přišlo pozdě! Bez magické síly se šípy často odrážejí i od zbytků pavouků, kteří nyní nalezou na steny a ochozy neohrožovaní a nedecimovaní šípy. Občas některý najde ještě slabé místo, ale pavouků už neodpadává tolik jako předtím, a během pár chvil jsou u lučištnic! Mnohým se sice povedlo uniknout, ale další a další klesají zabalené, olepené, přelíznuté, nebo aspoň chycené za nohy v lepidlaté hmotě! Některé, méně šťastné, se dokonce chytají svých sester, jenž mají štěstí, a prosí je, aby je tu nenechávaly, čímž je zpomalují, zdržují, jiné dokonce musejí použít ránu pěstí na svoje nešťastné družky, aby se jich zbavily a mohly sami uniknout. Vlastně to je skoro zábavné!

Útok šípy skončil, a zbylo po nich jen asi tucet elfek zabalených v kokonech, visících ze střechy, nebo v lepidlaté hmotě se válející na ochozu, snažících se marně vymotat či odplazit! Zbitek lučištnic ustoupil do galerie amfiteátru a hlouběji do budovy!

Když se svým spermatickým kononem, stříkacím dělem, dostaneš až proudem až k zajatkyním, napřed odhodíš, odpláchneš elfí-prasečí autorku, pak jednu z dvojčat drowek, jenž nyní kloužou spermatickým bahnem v jeho proudu, a pak už jen pokropit zbytek. *BOOMPT!* Zazní náhle společně se světelným zábleskem podobném bublině co praskne a ohromná oblast do níž si mířil,... prostě zmizí! Ohrada! Zajatkyně! Drowí pavoučice! Dvojče drowka! Podlaha amfiteátru! Kus stěny!

V onom místě je jen ohromná prohlubeň zaplavující se tvým semenem! Vše bylo odteleportováno pryč! Někam do neznáma! Ještě cítíš prskání astrálové energie, jenž přenos umožnila... její ozvěnu pak cítíš i z vnitřku galerie... a tušíš, že zbytky útočníků, lučištnic a těch co ustoupily dovnitř tam nenajdeš, jen velkou prázdnou odteleportovanou bublinu!

Po boji:

Najednou je všude ticho a klid... tedy až na funění a sténání elfek, rytířek bez skladu, tvých i nepřátelských, ležících zmožených a omdlených v orgasmech v spermatickém bahně! Mezi nimi jsou i dvě kouzelnice... nad tím vším stojí drowí čarodějka a dvojice golemů a v spermatickém bahně podupávají kentaurky, se semenem skoro až po kolena, jak se brodily největším přístřikem...
(7 rytířek tvých, 6 rytířek zajatých a přeživších, 2 kouzelnice zajaté a zcela nyní bez many)

Na stěně pod střechou visí několik kokonů a další jsou položené na ochozu, zajaté lučištnice, jimž koukají ven jen prsy a rodidla, některým občas brada či uši, nebo vytřeštěné oči... většina zajatkyň jsou světlé elfky, jejichž oddíl byl dále od únikového místa a blíže k magickému odsávání, ale i několik temných zde je zadrženo... několik jich také díky orgasmu a vysátí spadlo ze střechy dolů, jsou polámané, ale ještě žijí!
(6 světlých elfek, 3 temné elfky)(3 další elfky spadly dolů z balkonu a leží dole se zlámanými nohama a rukama, můžou být doraženy, ošetřeny, nebo amputovány od končetin)

A možná se někde po okolí válí několik přeživších z jiných oddílů, nebo nebožátka, co nestihly zpět včas teleportaci, omámené či zmožené orgasmem, před stáhnutím se...

...

Jak se situace uklidňuje, objeví se sukuba znovu na balkoně, společně s dašlími gardistkami. "Chodbu napravo! Vy nalevo!" Udílí rozkazy, a vojačky se rozeběhnou k prohledávání galerie a zabezpečení místa! "Tohle tu je běžné?" Zaptá se pak sukuba. "Budeme o tom muset podat zprávu paní Augaziel!" Zatímco blondýna pokyvuje. "Trochu moc vzrušení na jeden den, že?!" Přitaká a sleduje dění dole pod balkonem. "Být to na mě, otevřu to rochniště a všechny je tam spláchnu!" Zakření se! Přitom si prohlíží zbytky křesla, které trošku poškodila. Dvě gardistky přitom chytnou pod rameny spermatickou zombie a zvednou jí z kleku ve kterém stálě tupě sedí s otevřenou hubou. "Co s ní?" Ptají se. Načež sukuba přijde blíž k tobě a podává ti něco, co vypadá jako kámen, oblázek, s runou. "Tohle bylo v galerii, a myslím, že jich tu bude víc!" Je to něco magického s prostorovou magií. "Přenosový zaměřovač, někdo je sem musel umístit. Proto se sem teleportovaly, tak rychle a tak přesně!" Sukuba se na ní podívá. "Takže předem? Přinést?" Kývne. "Ano! Někdo z hradu to sem musel dát, aby sem mohly proniknout!" Zatváří se nadmíru kysele! "Co teď?" Pronese, jako by žádala o instrukce? "Já bych hledala ty co neutekly, mohou tu ještě být!" Pronese jedna. "Vytřídíme zajaté a vaše věrné, co s nima dole, výslech by vše objasnil!" Nadhodí druhá. "Já bych je mučila, dokud nějaká nepromluví!" A jak vidno, zase se neshodnou. Ale co tedy? Ranění, zajatí, škody, pronásledování, prohlídka okolí, nebo zjistit kdo sem ty runy přinesl!? Sukuby nedočkavě pohazují ocásky a několik gardistek čeká přešlapujíc okolo na rozkazy... dole pod balkonem postávají kentaurky, drowka s golemi... a v bahně se válí poloomdlená směsice rytířek a kouzelnic... a někde leží prasečí elfka a jedna z drowek dvojčat. Neschází někdo? Drowka pavoučice, dwoví dvojče a také autorka dostihů! Tu si od útoku neviděl!

Pán Jeskyně - 26. března 2024 10:27
Pán jeskyně Erinye

Rozšoustání odporu

Mezi popravami:

Náramná podívaná! Nemůžeš se vynadívat na zděšené, řvoucí, žebrající elfky, stejně jako scénu v podzemí... přitom ještě zbívají dvě další popravčí pódia, a k tomu velitelky skupin odporu!

Když se přiblížíš k okraji ochozu, aby jsi vřískající dav pozdravil, náhle zaslechneš zadrnčení, a následné *Přhvžšt!* Se hlasitě rozlehne, jak něco narazilo na ochrannou magickou bariéru balkonu, až se na chvíli rozzářila a zatřásla! *Přhvžšt!* A znova! *Přhvžšt!* Do čehož zazní! "Zabte sukubu!" A ty si uvědomíš, že to jsou kouzelné šípy, nebo nějaké magické projektily, co bubnují na štít balkonu! Někdo na vás, na tebe útočí! "Zachraňte sestry!" Zní z jedné strany! "Zničte ty golemy!" Vříská někdo z druhé! "Pozor na ty pavouky! Lučišnice!" *Pš, pš, pšch, pšch* "Kr-kr-kch-kch!" Všude se ozývá sršení magie, švist šípů, a nyní už i řinčení oceli o ocel, stejně jako řev, a rozkazy, ječení! Co se tu u všeho semene ve vesmíru děje! "Zadržte ty rytířky!" stejně jako. "Nalevo, teleportuj je nalevo!" A následné. "Druhou vlnu!" Tohle vypadá skoro jako... jako...

Sic semper tyrannis

Ochoz:

Zmatek nad zmatek! Na protější střeše amfiteátru vidíš několik lučištnic, jak zasypávají vytrvale své okolí šípy! Ty které jsou přímo naproti balkonu vytrvale střílí do bariéry, která tě sice chrání před jejich magií i fyzickými hroty šípů, ale jak dlouho to může vydržet, zvláště pokud se do ní opře nějaké další kouzlo?! Přitom lučištnice které jsou na boční stěně střechy a ochozu likvidují ohromné pavouky kteří se ještě nenahrnuly do škvíry Rochniště a kosí je většinou ještě dříve, nežli doběhnou k stěnám, aby po nich lezly proti svým nepřátelům. Tu a tam sice vylétne nějaký střik lepidlové pavučiny, ale s kadencí lučištnic se to nedá srovnávat, a tak osminozí padají jak zralé hrušky, a málokterému se povede vyběhnout až nahoru a skočit nebo plivnout na smrtící střelkyně!

262:
Pokud však stojí kentaurky čestnou stráž, otoč po přečtení na odkaz 393

Před temnou elfkou a jejími dvěma sochami minotaurů se objeví kouzelnice, a nežli jí v tom někdo dokáže zabránit vrhne dva modré blesky po minotauřích sochách! Energetické chuchvalce sršící magie narazí na protimagických štítů, propálí je jako by rozžhavená podkova dupla na led, a vše skončí prskáním které v minotaurech utvoří ohromnou spáleninu! Přesto se obě sochy rozejdou proti kouzelnici vpřed, zatímco temná elfka gestikuluje nějaké složité magické formulace! Obě sochy vyrazí, ale zastaví se v pozici před temnou elfkou! Další výboj! Tentokráte byla magická bariéra mnohem silnější, ale přesto jí blesky propálily a zasáhly oba minotaury, jednomu odpadla ruka, druhému rohy a ocas! Pokusy o zlikvidování soch sice drží kouzelnici v šachu, ale udržování bariéry nedovoluje drowce zaútočit, a nejspíše její síla na ochranu golemů také nebude nekonečná, nakonec budou nejspíše zničeny, i když vám nejspíše poskytnou čas proti kouzelnici!

393:

Dvojice kentaurek stojící pod balkonem čestnou stráž se rozeběhne proti kouzelnici vrhající blesky na minotauří golemy, jenž se objevila nedaleko. Sice nemají na sobě ani zbroje, ani zbraně, ale jejich kopyta jsou stále nesmírně nebezpečná! A zatímco blesky zasáhnou minotauří golemy, naberou kentaurky rychlost a nebezpečně se přibližují! Kouzelnice se tak musí otočit jejich směrem, tušíc i vidíc přibližující se nebezpečí! V jejích ruká probleskává modrá energie a narůstá! A pak jí vrhne proti běžícím kentaurkám! *Vžuuum!* *Vžuuum!* To však obě kentaurky odskočí do boku! Jedna doprava, druhá doleva! A letící blesky jim pouze olíznou boky v místech, kde se už nazývají hýžděmi! Spálí několik chlupů a zanechají šlic ve tvaru vlny, tolik hodnotné a úctyhodné zranění z boje! Načež blesky narazí do stěny amfiteátru a jejich obětmi se stanou pouze kvádry které se rozletí nebo sesypou po okolí. Zasáhnout tahle síla kentaurky, máte k večeři nejspíše pečenou koninu! Teď už však jsou obě u kouzelnice, napravo, nalevo... a obě vykopnou zadníma nohama při obrátce míjící kouzelnici v půlkruhu. Během okamžiku bude mít asi hlavu i jiné části na kaši! Minuly! Kopyty přelítly o pár palců její hlavu i kolem jejího boku. Tu však zafunguje odstředivá, kinetická, kyvadlová, nebo kdoví jaká síla, o které jsi kdys viděl poznámku v jednom grymoáru. V opačném směru co letěla kopyta a celé zadní nohy, nyní letí jako dva trolí kyje penisy kentaurek! *Pflupš!* *Plesk!* Jeden pyj zezadu vrazí kouzelnici přímo do kolen, a podrazí jí nohy! Druhý pak úhledně pohladí záda v místě lopatek, a pošle ji xichtem k zemi. *Bžuch!* Nejspíše omdlela ještě dřív, než políbila prach amfiteátru!

Útok na minotauří sochy opadne, drowka se může soustředit na kouzlení či ovládání soch a kentaurky se rozeběhnou po vnitřku amfiteátru...

Vnitřní amfiteátr:

Další dvě kouzelnice se objeví na vnitřním nádvoří, mezi pódii popravčích, a začnou sesílat! Jednu z nich se pokusí majznout mečem rytířka, ale kouzelnice jen s jakýmsi prsknutím. "Nezacláněj!" Proti ní vyšle proud energie podobný ohni a blesku, a během okamžiku z nebohé rytířky zůstane jen očouzená helmice a elektřinou jiskřící sežehlé boty v písku. Poslat na ně rytířskou pěchotu by nejspíše byl masakr... i když by mohly odvést pozornost, nebo svým počtem slavit úspěch, přeci jen jich je ještě sedm, a kouzelnice jsou jen dvě!

Přitom se do boje pokouší zapojit i elfka od prasat, a drowka od pavouků, třebaže obě mají v rukách jen biče! Přesto znamenají rozptýlení, protože je vzápětí zasáhne kouzlo, a odhodí směrem k zajatkyním v ohradě. Kolem té se náhle objeví runový prstenec, začínající zářit, a podle doby a složitosti, se jedná o nějakou mocnou prostorovou magii! Někdo ty chce ukrást tvé hračky! Oni je sem přišly zachránit! Ale kdo? A odkud to kouzlí?!

Balkon:

Pod balkonem se zhmotní druhá vlna, několik rytířek v elfích zbrojích, které mohou znamenat menší potíž pro tvé rytířky, pokoušející se buďto stáhnout z bojiště od kouzelnic, nebo je naopak rozptylovat, v obou případech je nyní mají totiž přímo za zády a jsou sevřené v kleštích!

Možná by mohly pomoci sukuby co jsou s tebou na ochoze?! Jedna je však upoutaná v šukacím kouzelném křesle, a teď se pokouší vyrvat z popruhů, jak jí nabíhají svaly na rukách a nohách, a křeslo vydává zvuky praskání, a jeho krásné dřevěné nohy a opěradla nabíhají žilkováním prasklin. Snad sukuba to křeslo rozerve dost rychle, aby byla k užitku!

Druhá sukuba, sedíc do té doby na tvém péru, vyskočí a okamžitě se vrhá do boje! Napřed vyšle záplavu magie proti skupině která stojí na bočním ochozu, několik lučištnic! Z prstů jí odlétnou červené zářivé šupinky, jakoby nehtíky, které se během letu mění v jakési zářivé koule, a nakonec vlétnou do hrudí lučištnic. Některé se chytnou za hrudě, jiné nestihnou ani to, a popadají v blažených výrazech na podlahu, nebo dolů z ochozu do prachu amfiteátru. Některé sebou ještě škubají a svíjí se, ale během okamžiku se i poslední uorgasmuje k smrti! Teď není čas na ohledy!

Zvláště když se hned vedle vás objeví skupina čtyř dalších útočnic! Kouzelnice a trojice válečnic! "Zab ploditele!" Vyhrkne, a ukáže na tebe! Zatímco trojice válečnic se rozeběhne vpřed, po tobě, i po sukubách kolem tebe! Do jedné sice vzápětí zajede ohromné kopí, jenž jí projede hrudí a trčí ven zády... ne, počkat! Je to ocas sukuby! Ale další dvě se přibližují, jedna k tobě, druhá k sukubě v křesle. Přeci tady teď neumřeš!?

Náhle obě válečnice zmizí! A v okamžiku nato se na jejich místě objeví dvě vysušené, prastaré mrtvoly, podobné seschlé švestce. A také elfí (tvá) rytířka, celá pokrytá spermatem, od hlavy k patě, sotva držící meč a sebe na nohách! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=3001013 O tomhle už jsi slyšel! Kouzlo co uvězní oběť v bedně s otvory na penisy na několik let, oběť má buďto možnost se živit tím co si vydojí, nebo tam chcípnout hlady a vyschnout dehydratací, pokud nedojí a neživí se jedinou dostupnou tekutinou! "Pardón, pardón, nešlo mi mířit!" Vříská sukuba zavřená v křesle, která nejspíše sice začarovala obě útočnice, ale trefila i do vlastních řad a uvěznila jednu z členek tvé ochranky! S rukama v poutech a tělem v křesle, co se divíš?!

...

Situace se stává chaotickou!

Na vašem balkoně sice získáte navrch, takže bezprostřední nebezpečí nehrozí, ale totéž neplatí o dění okolo!

Rytířky jsou v dvojitém sevření, pavouci masakrováni lučišnicemi, drowka i prasečí elfka v bezvědomí, a někdo se je pokouší odteleportovat pryč, i se všemi zajatkyněmi které ještě v ohradě zůstávají, na ochozech se míhají stíny, a netušíš, zda tvých sloužících, nebo další várkou útočníků, a několik magických výbuchů právě rozmetalo žlaby se semenem v nichž měly být elfky utopeny, a odhodilo obě drowky tak, že ztratily vědomí. Pokud něco neuděláš, neuděláte, brzy bude notná část amfiteátru zničena, obsazena... a zajatkyně nejspíše odteleportována! Což je nejspíše účel celého útoku, zabavit vás tak dlouho, aby mohlo velení uniknout, být zachráněno!

Tohle si někdo šeredně odskáče!

Šeredně!

Odskáče!

Pán Jeskyně - 25. března 2024 19:35
Pán jeskyně Erinye

Řemeslná čtvrť

Kovárna:

Kovář si olízne rty dlouhým býčím jazykem a něco spokojeně zamumlá. "Dobrá, dobrá." Prohodí. "Jen na vyjížďky" Promne si bradu. "Takže těsnější uchopení a požitkářské zpracování." Asi nad něčím přemýšlí. Ale to tě nejspíše nemusí zajímat, hlavní, aby odevzdal to si od něj považuješ... "Jak jsem řekl, tohle by mohlo být večer, pošlete si." Uzavře debatu, a nechtít po něm nic jiného, nejspíše by tě už vyplonkoval ze dveří, aby se mohl práci věnovat!

...

Sázka dopadla vlastně dobře, vyhrál bys v obou případech, i když vojetí sukuby se zdálo tou příjemnější variantou. Teď už jen, kdo to zaplatí? A kde si vyzvednout výhru! Vojetí chtivých sukub nebylo a není málo, ale máš tušení, že by nemuselo zůstat jen u toho! Na druhou stranu, co jsi čekal od démonického socho-oživlého minutaura že... není to kus slámy.

...

Pokyvuje hlavou. "Dobrá, když budou vhodné, použiji je a snížím vám o to cenu, nebo je pošlu s ní zpátky." Pronese bez jiného než obchodnického zájmu, dost možná to je materiál se kterým nerad pracuje, nebo prostě pro ně vážně nemá aktuálně použití? I zmínku o roku vezme klidně jako profesionál a kupec, obchodník. "Výborně, takže domluveno." Jednoduché... tedy až na to, že si uvědomíš, že musíš zjistit kde ho sestra má schovanej, jak se k němu dostat a ztopit ho... a pak to nejdůležitější, zajistit, aby nezjistila, že si to byl ty! Jinak máš pocit, že roh budeš muset nahrazovat s sebou, pěkně dlouho!

H&Z Yuka:

Pocit, že goblinka je přinejmenším šílená, tě utvrzuje v tom, že obchod se nejspíše jmenoval U Yuky, poté se mu začalo říkat U *potrhlé* Yuky, a nakonec ten příměr přešel až do oficiálního názvu!

Tvůj návrh s cenou goblinku napřed na okamžíček zarazí, jak asi počítá, a pak zakroutí hlavou, až jí lítají vlasy okolo temene až do tváře, přitom divoce gestikuluje packama co má navlečené na rukách. "Ne, ne ne, máme vysoké standardy a z nich nemůžeme slevit ani o stříbrňák, musíme dbát na svou re...po... kopulaci!" No, jak vidno, asi jí neukecáš na to, koupit si obě dvě ta třicet, místo čtyřiceti. I tak to ale není nějaká přehnaná částka, za lidské samičky, pokud jsou mladé a zdravé a málo použité vlastně docela levná, někdy je jedna i za cenu obou tady...

Sdělení, že si tedy vezmeš obě, goblinku potěší, a okamžitě se zakření. "Takže obě, výborně, budete platit hotově, přístřikem, nebo v naturáliích?" A pak dodá jentak mimochodem. "Máte naší zákaznickou kartičku?" Sakra! Tu si asi nechal doma!

Pamlsky vyjdou ně několik zlatých, pokud si jich koupíš pár hrstí, včetně univerzálních, kterými můžeš krmit různorodá zviřátka, nejen kočičky, stejně jako pravé kočičí laskominky určené zvláště pro domácí pelíškové šelmičky. Ovšem obleček, to je jiná! "Áá, jeden z nejlepších modelů letošní sezóny, můžete ho mít jen za pouhých sto a padesát zlatých v hotovosti, nebo při osmi splátkách za sto a pětasedmdesát!" Nadhodí spokojeně, aniž by jí trápilo, že cena je dramaticky větší než samotné kočičky!

Rozšoustání odporu

Udělení milosti:

Drowka se sice netvářila a už vůbec nezachovala tak, jak jsi si představoval, na druhou stranu, tvé hračky už vědí co očekávat, znají tvé potřeby, nebo alespoň tvou pověst, jsou celoživotně trénovány nebo pěstovány na tvé potěšení... pro tuhle drowku to dost možná bylo poprvé, no asi spíše určitě, poprvé co měla kopulační sex... a ty bys po ní chtěl práci zkušené mrdo-bardky?

Už to, že se dvakrát odpráskla před tolika diváky, i když za pomoci afrodiziaka, je vcelku ve své podstatě úspěch. Alespoň z jejího pohledu! I když právě teď asi nemyslí na nic jiného než na tvého ptáka v sobě a slast co se jí jako teplo z ohně šíří tělem...

Když jí necháš zvednout na balkoně, aby jí její sestry viděli, tlemit se blahem po její dvojité slasti a naplnění, dosáhneš podobného účinku jako když jsi předtím plnil nebohou konvertovanou elfku, efekt to asi mělo už slabší, když něco podobného již viděly... na druhou stranu, teď jsi to dělal jedné z nich, někomu koho znaly, a tak se efkt vesměs vyvážil. Křiky, naříkání, nadávky, odvracený zrak elfek... tak to má být!

(33% šance, že se z ní stane exhibionistická nymfomanka)(pokud si jí necháš)(čím víc publika, tím víc poteče, bude to chtít a silněji a déle se udělá)

Dostihy:

Stalo se přesně to, co jsi čekal! Povolil jsi opratě, a sukuby začali svojí vlastní jizdu! Jedna používala magii přímo(cejch), zatímco druhá si s tebou hrála na drezéra(bičík), když pak došlo k ještě druhému poplesknutí bičíkem, blondska udělala našpulenou tvář, asi jako sestra, které jsi před rukama ze stolu sebral poslední krémový věneček a strčil si ho do úst, sotva se pro něj natáhla! "Nestranost!" Asi se přeřekla? "Vyžaduji nestranost!" Vysvětlila. Jó, no, takle to dává smysl. Trochu! Když se však svojí rukou, tou volnou bez bičíku, natáhneš směrem k druhé sukubě, k tvému zklamání ti ocásek jako bičík nenabídne...

(každá sukuba má jiné schopnosti)(takže pešek)

Když se pak postavíš ještě na stranu sukuby na tvém péru, v sedle, blondýnka jen mávne dlaní, jakoby teatrálně odháněla dotěrný hmyz, nejspíše proto, že její favoritka už vede o několik délek a má vítězství téměř jisté. "Budiž, když aspoň dojede do cíle, bude to pro ní doživotní úspěch!" A pak se zakření. "O kterém bude moci vyprávět svým hříbatům!" Což vede k tomu, že z tebe rudovlasá sukuba málem spadne, jak sebou škubne v záchvatu smíchu! Tak nevíš, zda si tu jejich rivalitu vyložit jako škádlení, spolupráci, nebo jen dobře režírovanou komedii? Inu sukuby!

...

Jak svůj proslov započneš výtkou na žokejky, že se ani nedokáží chovat důstojně a poděkovat svým žokejkám, sukuba dole na podiu přejde k dvojici, a každou propleskne a chytne za vlasy , aby čuměla směrem na ochoz s vaším majestátem. Potažená elfka v bezvědomí však jen otevře pusu, na rtech se jí objeví bublina slin, praskne a vydá skoro neslyšný výdech. To je všechno... to vítězka je hovornější. Po proplesknutí, a otočení obličeje tvým směrem, jí z úst vyleze jazyk, převelí se na tvář, a několikrát krkne a sliny a hleny jí poprskají tváře, bradu i nos. Pak jen vydá několik dávivých zvuků. Přitom její oči hledí nepřítomně okolo a protáčejí se, jako by měla každou chvíli omdlít, nejspíše je i ona při vědomí jen na vlásek, co se brzy přetrhne...

To kentaurky pyšně postávají pod balkonem a podupávají a přešlapují kopyty v louži svého spermatu, jenž se rozlévá do jednotného jezera dole. Jsou krásně lekslé od potu, jak na lidské části své pokožky, tak na zpocených žíních a srsti... krásné, napůl elegantní, napůl živočišné! Tváří se blaženě, a obě dvě se ti ukloní, napřed finalistka, potom vítězka s věncem květin upatlaných semenem na krku. Přitom ještě jednu květinu opatlanou mrdkou vytáhne z věnce a vsune jí své soupeřce do vlasů. Očividně se obě více závodem bavily, než by se servaly. Roztomilé!

Pavouci a prasata:

Tvoje otázka na sukubu, proč se přírodní počínačky tolik brání vyvolá v sukubě zájem. "To máte pravdu Pane, vydžte, zeptám se!" A okamžitě zmizí, aby se vzápětí objevila dole na podiu, kde pavouci stříkají lepkavou tekutinu na těla bránících se, škubajích se mrskáním se pokoušejících odlést počínaček. Sukuba se skloní nad jednou z nich. "Mohla by jste nám prosím vysvětlit své počínání?" Skloní se k její hlavě, asi aby slyšela. Jenže to na ní dopadne dávka pavučinového něčeho. "Bhlé, fůj, vono to lepí!" A přenese se tedy k druhé zafačované oběti v kokonu. "A co nám o svém počínání sdělíte vy, nemyslíte, že by pomoc s početím byla vhodnější tímto přírodním stymulem?" Což elfka okomentuje. "Pomóc! Pomozte mi!" A skutečně. Sukuba jí pohladí ve vlasech. "Samozřejmě, že vám bude s početím pomoženo!" Načež se zase odteleportuje. Ale výsledek interviú ti nesdělí. Jen si otře ruku s lepkavou tekutinou o okraj zábradlí... a jak vidno, je to skutečně lepivé, asi horké, gumoidně slizké bělostné cosi, co však místo kapek a tekutiny působí jako jednolitý kousek gumy. Pokud jsou do tohoto baleny, máš pocit, jistotu, že v tom budou dokonale fixovány!

...

Když sukubě pohrozíš shozením dolů. Ta se zahihňá, a okamžitě dodá. "Samozřejmě, že z vás,... také, a možná ještě víc." A zakmitá zadečkem. "Ale to by jste mi přeci neudělal že né?" Pronese tak, že nepochybuješ, že by se jí to naopak moc líbilo! Kdežto druhá provokativně nadhodí. "Až dolů, úplně dolů?" Hihňá se při otázce, jakoby chtěla ujištění, že nezůstaneš jen u půlky slibu kde má snad skončit!

...

Nemáš tušení, zda prasnice tvojí nabídku slyšely, protože řvou všechny možné výrazy, i když nejvíce to jsou jen citoslovce vřeštění a kvičení a strachu, ale požadovanou formuli neřekla ani jedna!

Jak pak zhodnotíš její nedočkavost, že už hned s prvním kňourem, prasnice se ani neobtěžuje odpovědět, zato sukuba v křesle je jak u vytržení. "Musí na to od něj mít hroznou chuť, jak se snaží!" A pak ještě pobavěně nadhodí. "Hned bych si to s ní vyměnila, nemít takovou chuť sledovat co vše udělá pro to ho do sebe dostat!" Prasátko jedno sukubí nabuzené!

...

Jak se zmíníš o tom, že neuvidíte, elfka jen něco pronese, což však přes křik prasnic a chrochtání prasat neslyšíš, a pak se ukloní! Okamžitě se kus podlahy a prostoru mezi dírou a balkonem zprůhlední, jako by to byl jen velký čirý krystal, a tak můžete sledovat sledování a dění v jámě naprosto zřetelně, aniž by nejspíše naopak prasnice měly tušení, že je skrze stěnu můžete vidět. Vše je navíc díky krystalu ještě zvětšeno a detailizováno! Nádhera! Sukuby zatleskají!

Jak vidno, autorka myslela téměř na všechno!

(pokračování příště)

Pán Jeskyně - 24. března 2024 12:16
Pán jeskyně Erinye

Prastarý bahenní troll

Vzácná kořist:

Sám nevíš co od toho očekávat. Máš se těšit... a dostavit se sám... na určené místo... v ten pravý čas. A nebudeš litovat! Jako bys měl věřit sukubě! Povídala, že jí dojil! Si myslí, že tě utáhne na mlíku z cecku jak poprvé vystříkaného minotaura? Tebe!

Na druhou stranu to slibuje vcelku slušné rozptýlení, protože stejně není do které píchnout, a vedrem se ti přehřívají koule. Takže proč to nezkusit? Ty se nebojíš ničeho!

...

Z dálky nevypadá nic podezřele, a jak se přibližuješ, nic se na tom nemění! Vlastně tu není podezřelého vůbec nic. Ono tu ani není vůbec nic! Zelené pláně kam jen oko dohlédne. Možná to bude až za dalším vrškem. Měl bys na něj vylézt a rozhlédnout se.

https://wallpapersmug.com/download/1920x1200/70d9d4/meadow-bliss-microsoft-windows-xp.jpg

A už budeš nahoře a... do sukubí prdele! Málem jsi tam spadnul! To je ďoura! Skoro tak velká jako zadek tvé sestry než jsi jí protáhnul a... a rozšířil!

Celý vršek toho kopce je vyhloubený jako kaldera, která není až do posledního okamžiku vidět, dokud nestojíš přímo na jejím okraji! Náramná past! Něco ti připomíná... avšak nežli se rozhodneš co, jsi vyrušen!

Zaslechneš lomoz povozu jedoucího po kamenné cestě. Ehm? Kde by se tady vzala kamenná cesta, uprostřed nekonečných polí pro dobytek? V nevyužívaných pastvinách? A skutečně! Vůz!

Z protější strany přijíždí vůz, nejenže ho k tvému údivu nikdo a nic netáhne, ale jede po kamenné cestě, která se před ním objevuje v trávě a po přejetí opět mizí. Magie! Vůz bez koní, kentaurek či otrokyň v zápřahu a neexistující cesta, která je tvořena jen pro tuto jízdu. Pokud chce někdo toto místo utajit, rozhodně si s tím dává náramně záležet! Náramně! Teď si uvědomíš, že i po tobě travou nezůstávali žádné stopy a rýhy. Jako by tudy někdo nešel nejméně rok! Pokud bys tu zmizel, kdo by tě tu našel?

...

Povoz dojede až k okraji kaldery a zastaví. Obyčejné nákladní přežení, ač bez koní, jenž na sobě má několik... tři, čtyři, osm... osm dřevěných beden s kováním pokrytým runami, zatímco každá její stěna je ještě opatřena magickou pečetí. A v bočnicích beden otvory. Co se tady děje!?

Náhle se za tebou ozve hlas. "Zdravím můj Pane!" Sakra! Málem jsi tam zase slítnul! "Vítejte můj Pane!" Pronesou skoro jako by ti chtěly zapříčinit celodenní visení! "Jsem Mana!" Kurva, to by byla ale zbroj! Nejraději bys po ní sáhnul a nasadil jí hned na sebe! Mana https://e-hentai.org/s/9e28aa763c/2634339-185 Jen si aspoň šáhnout, zmáčknout, líznout! "A já jsem Astral!" Snad ještě lepší! Už teď jí chceš šukat, než bude pozdě! Astral https://e-hentai.org/s/67bc9e0087/2634339-178 Obě dvě pokleknou na jedno koleno a ukloní se. Ideální na kuřbu, jen krůček, chytit za hlavu, a zasunout se! Polykej děvko!

...

Formality jsou vcelku rychlé! "Přivezly jsme kořist z fronty." Proč u elfí prdele sem? A není toho trochu málo? "Tedy část která by měla zůstat mimo záznam." Pronese na vysvětlení. Aha, už to hned všechno chápeš! Ne! Vo co tu děvky magický jde?

Tvůj lehce nechápavý pohled. "Na frontě se povedlo zajmout princeznu Sianu." Lehké stoupení do řeči. "Tedy si to alespoň myslíme." Pokyvování. "A tak je třeba to držet v tajnosti!" Pokyvování. Dobře! Už ti začíná trošku svítat, všechno to utajení, ale stále nechápeš kdo, jak a proč!

Ukážou na bedny na povoze. Nepochybuješ, že je uvnitř! Ale v osmi dílech? "Problém je, že nevíme která to je!" Ukáže na bedny! "Máme jen nějaké povrchní informace." Pronese skoro omluvně. A pak ti podá několik malých kousků plátna, dost velkých nejvýše k tomu je přivázat holubovi na nohu, vystřelit s kamenem do praku, nebo schovat někde ve spáře. A můžeš si přečíst. *princezna vyjede z města* Nějaké varování? *oddíl těžké jízdy, zítra* Dáváš si dvě a dvě dohromady. *dlouhé plavé vlasy* To bylo až moc stručné. *můžete zajmou živou* Co by kdo dělal s vytuhlo žejo! *chci odměnu za informace* Aha! Tohle vše vysvětluje! No tedy asi půlku. "Máme uvnitř města kontakt, který nám nabídl zprávy o tom kdy a kde můžeme princeznu zajmout!" Spokojené pokyvování. "A protože se povedlo většinu jízdy zajmout." Ukázání na bedny. "Někde mezi nimi by měla být princezna!" A kde je problém? "Ale nepodařilo se nám zjistit která z nich to je!" Přecházení kolem. "Nechce se přiznat a ani ostatní jí nemíní zatím prozradit." Dobřé?

...

Kouzelnice se postaví vedle vozu a pomocí magie vykouzlí po obvodu kaldery asi na dva, až tři sáhy široký kamenný chodník, ochoz, po kterém můžete pohodlně chodit a ony na ně složit bedny.

Nyní si můžeš prohlédnout konečně tu jámu důkladněji! Vlastně není až tak hluboká, hádáš nejvýše tak pět až šest sáhů, a její stěny jsou docela pozvolné, spíše jako miska. Nebo talíř. Šikmé po obvodu kolem dokola a uprostřed je rovné dno. Už víš co ti to připomíná! "Napřed to naplníme!" Pronese jedna. Druhá kývne! "Okamžíček prosím!" A namíří své hole směrem nad jámu. "M´gva-agva, M´gva-agva, M´gva-agva!" Štěbetá jedna. "M´gva-agva, M´gva-agva, M´gva-agva!" Opakuje druhá! Z jejich holí začne jako z živých penisů létat semeno přímo do jámy, a hromadit se neskutečnou rychlostí v prostoru který pozvolna zaplavuje až do výšky téměř půl sáhu! Kouzelnice přitom holemi míří tak, aby pocákaly celý obvod šikmých stěn kolem dokola, a vše pak teklo dolů. "G´va-ga, G´va-ga, G´va-ga!" Ozve se poté, co je hloubka asi dostatečná. "G´va-ga, G´va-ga, G´va-ga!" Zní z jejich úst. A semeno v jámě začne vřít jako olej na pánvi! Nějakou dobu to trvá! Ale nakonec se na stěnách, kde bylo semene méně, vytvoří lesklý povrch, jako by to byla glazura nanesená na hrneček, zatímco semeno nahromaděné dole se odpaří do podoby hustého, mazlavého a lepivého bahna! Ty kluzké stěny okolo, a bahno dole! Jako past mravkolva! Jednosměrná skluzavka! Tohle je... "Trolí jímka!" Ano! "Je nádherná!" Ano!

...

Když se dost vynadíváš, kouzelnice při staví bedny k okraji skluzu. Stačí je jen otevřít a vyklopit! Jednu po druhé! A všechny spláchnout dolů! "Měly by jsme je ještě vyslechnout?" Nadhodí Mana. "Myslíš, že se přiznají?" Lehce si rýpne. "Když se koukneš dolů, přiznala by ses?" Kouzelnice polkne. "Když se přiznám, stejně mě shodíš, když budu princezna!" Neochvějná logika. "Tak mi řekni, která je princezna!" Kouzelnice naoko váhá. "A ušetříš mě?" Zahihňá se. "Ovšemže!" A naznačí zatlačení rukama vpřed! "Já ti toho nakdákám co budeš chtít!" A obě se rozesmějí! Hm! Jak lahodná musí být!

...

(prvních pár je řazeno náhodně)(poslední jsou seřazeny kvůli rozhovoru)

...

Kouzelnice přistoupí k první bedně, a kouzelnou formulí jí odstraní stěnu nad skluzem a víko. Přitom z bedny vyteče několik palců lepkavé bílé tekutiny, a ty chápeš, čím se celou cestu rytířka uvnitř musela živit, a jak to nejspíše získávala, díky otvorům ve stěnách! Kdoví jak dlouho tam mohla být, sedíc, klečíc v tom! Rytířka má na sobě ještě zbytek těžké jezdecké zbroje, je to dlouhovlasá plavovláska a velice pohledná, určitě by to mohla být princezna!

(Všechny mají zbroje jako na obrázku)

Rytířka č.1 https://e-hentai.org/s/bd5ac4e26c/2563354-1679
Ustrašeně a trochu omámeně světlem se dívá ven z bedny na vás. Kouká na Manu a Astral, a než si tě vůbec všimne. "Kdo jste? Prosím! Přišly jste nás zachránit?" Nebo toho, kam má být shozena! Na krku má přitom řetízek s písmenem S, který slouží jako vojenská známka...

Rytířka č.2 https://e-hentai.org/s/c5e91ec736/2563354-1672
Uvnitř je taktéž, dle očekávání, dlouhovlasá plavovláska opatlaná semenem z podlahy, jídla a stříkání do bedny. Má předlouhé vlasy namočené od toho v čem seděla, stejně jako předešlé děvče na krku známku tvaru S, a narozdíl od první si ihned všimne tebe, takže jen mlčí, polkne a těká očima po místech k vylezení z bedny, směrem od tebe, což je jen směr dolů...

Rytířka č.3 https://e-hentai.org/s/1a364bd46e/2563354-1659
Žádné překvapení, dlouhovlasá plavovláska, na krku má známku s písmenem S, začínáš mít tušení, že se snad žádná jiná elfka v tom oddílu nejmenovala jinak než Siana, Sandra, Sania, Seldanna, Sera a tak všelijak podobně... tahle má krásné široké boky a mohutná prsa, i kdyby to nebyla princezna, chov s ní, tedy z ní, bude jistě kvalitní!

Rytířka č.4 https://e-hentai.org/s/f48e1918bd/2563354-1680
Při otevření bedny ji málem spláchne proud semene rovnou dolů! Její nohy se zavěsí přes okraj, a zůstane ležet na dně. Je v bezvědomí, ale spíše jen únavou, vyčerpáním, nebo šokem. Rozhodně je dobře živená, ať cestou, tak předtím. Nemusíš mít strach o její život, pokud nespadne do bahna tak aby se utopila, vydrží ti jistě ještě dlouho! K tvému překvapení má však na krku známku s písmenem V.

Rytířka č.5 https://e-hentai.org/s/65d9c63b4c/2563354-1669
Překvapení! V bedně totiž je sice plavovláska, další vytuhlá, tentokráte se zdá, že jen spí, ovšem tato má vcelku krátké vlasy, a tak se na ní popis princezny nehodí. "Tahle je krátkovlasá?" Podiví se Astral. "Asi chyba při dodání." Ovšem možná ne. "Mohla si vlasy ušmiknout, aby jsme jí nepoznaly!" Dobrá připomínka. Ovšem i to je možné! "Vzbudíme jí?" Ptá se tě děvče, avšak Astral jí šáhne na vlasy. "Jsou česané, ne šmiknuté, tahle má ten účes už dýl. A jak by taky věděly, že hledáme princeznu podle vlasů. Nevsadila bych si na ní." Pronese pak závěrem. Tebe pak může jen překvapit absence známky na krku.

Rytířka č.6 https://e-hentai.org/s/61942e8029/2563354-1683
V bedně sedí děvče které tebe zaujme svými mohutnými prsy, a Astral tím, že jí sáhne na hlavu a zatáhne za pačesy. "Au! To bolí!" Hlesne děvče. Jako by to mělo být to nejhorší co kdy zažila. "Ty vlasy!" Pronese vítězoslavně Astral. "Vopižlala si je!" A současně její společnice prohlíží hrudník zajatkyně. "A zbavila se známky!" Aha, nehodnotila ceckům kapacitu, ale i tak dobře!

Rytířka č.7 https://e-hentai.org/s/5309e75066/2563354-1676
V bedně je schoulená plavovláska v kožené zbroji. "Neubližujte mi prosím!" Tiskne se k jedné ze stěn. Na krku má známku s písmenem J, a ke všemu není oblečená jako rytířka. "Vypadá spíš na lehkou jízdu." Namítne Astral. "Možná se smíchaly během obchvatu?" Ještě nabídne vysvětlení, proč je členka lehké jízdy zapletená do členek těžké. "Mohla se převléknout než je zajaly!" Ale to se její společnici nezdá reálné. "Jak rychle seženeš šaty co ti padnou?" No, uvědomíš si, že jsou skoro nahé! "Blbej příměr!" Samotné jí to dojde. "Jak se převlíkneš na bojišti a rychle?" Asi na tom něco bude. "Tuhle sem hodily jen kvůli vlasům, že je nechtěly třídit." Což asi bude pravda. "Prosím! Já nic nevím! Nechte mě jít!" Blekotá děvče.

Rytířka č.8 https://e-hentai.org/s/b6a8a52120/2563354-1662
Při otevření bedny se Mana zasměje. "Tohle je zrzka! Co s ní?" Ale její společnice protestuje. "Co když si změnila barvu magií?" Ovšem Mana pochybuje. "Je to rytířka, ne kouzelnice!" Pokrčení ramen. "Tak co tu dělá?" Chvilka váhání. "Balily to orkyně, měla dlouhý vlasy, a tak jí sem šouply." Přikývnutí. "To je jim podobný!" Přikyvování. "Nebo měly bednu navíc a nechtěly naložit jen sedm!" Pohled nechápání. "Aby se to líp upnulo na voze!" Brokání. "Mohly poslat prázdnou bednu." Pokrčení ramen. "Třeba si někdo chtěl šplhnout." Načež čekají na instrukce, tohle asi princezna nebude.

...

Pak však přijde největší podivnost. "A co teď?" Když je rozhodnuto o tom co se komu stane. "Náš úkol je u konce!" Pronese Mana. "My je měly doručit, a Pán se má postarat." Pohled na společnici. "Postarat?" Smích Many. "Prý se nemá už nikdy dostat ven!" Údiv! Neměla by se princezna vyslýchat, vyměnit nebo použít diplomaticky? "Tak proč jsme je tam prostě nehodily všechny najednou?" Smích! "Takle to bylo víc zábavné!" Kurva že jo! "S ostatními si prý máte Pane dělat co chcete!" Chichotání se! "Vše co sem dorazí je prý vaše!" Úsměv. Úsměv. Poťukání na rameno. Otočení se. *šepty* *šepty* *šepty* Polknutí. Pohled bokem. "Tak my už radši půjdeme." Kdo by tu kdy hledal že? "To už je hodin." Nebo je?

Pán Jeskyně - 23. března 2024 19:47
Pán jeskyně Erinye

Vyslankyně

Banquet - přípravy:

Elfka cupitající vedle tebe se při zmínce o minotauru zahihňá, když sdělíš, že ho můžeš brát s sebou dovnitř jen se svolením vychovatelky. "To s sebou vodíte toho býčka na vodítku?" Pronese a pak na tebe mrkne, jako by mělo být vaše tajemství, nebo možná dokonce důvod k její oblíbenosti, za šikovnost. "A proto to pořádáme venku!" Achá! Není to pro to, že by něco věděla. "Tam muže i vaše zviřátko, nesmí přeci bez svolení jen dovnitř!" Asi není úplně v obraze, nebo dobře hraje svou rozvernost ... a když se zmíníš, že tu máš jen trola, nikoliv svého býčka, zatváří se lehce udiveně. "Takže máme změnit výzdobu z kraviček na ... s čím to má váš trol vlastně rád?" Zeptá se, a teď už vážně nevíš, zda to hraje, nebo myslí vážně! Vypadá to, že by počítaly s tím, že tvé zviřátko bude také přítomno ...

Může buď vědět, že se proměňuješ, a jen hrát rozvernou, nebo si myslet, že ho fakt taháš sebou jako zviřátko, a věřit tomu, je to na tvé volbě...

Zmínka o tom, že sestry při dostizích dopují a proto je dráha vždy tak promáčená mrdkou, až se musí vyměnit štěrk, elfku nijak nepřekvapí. "Viděla jsem to minule! Spíš to připomínalo bahno, než trať, a to ani nepršelo, otrokyně v tom stály po kolena a musely vše odklízet ručně. Přitom by stačilo udělat tam odmrdkovací strouhu, nebo něco takového, mohla by sloužit i jako příkop kolem závodiště!" Nadnese naprosto nevinně, jako by jí šlo spíše o dobro trati než svých zotročených sester.

Načež se zastaví a ukáže po kratičkém orientování se směrem kterým tušíš ohradu prasnic, někde za lesíkem a hřebenem vršku v parku. "Ohrada je zpravená, a dokonce tam proběhlo rozšíření a vylepšení!" Pronesla skoro nadšeně! "Můžete si to jít pak zkontrolovat, prohlédnout, že je vše již plně funkční!" Pronese. "Zatím bez osazenstva. Totiž, při narozeninách se prošukaly ven, utekly, takže se nám tu namnožila pak prasata v okolí, a ohrada se mezitím pro opravy zavřela." Načež se zakroutí v pase a lehce předkloní. "Ovšem slyšela jsem, že jsou už objednané, a snad i vybrané nové prasnice k vpuštění dovnitř!" Nadhodí tajuplně, jako by to mělo zaznít šeptem a jen mezi čtyřma očima.

Po zjištění informací přesun na Troll linku...

Sdělení, že se dostaví někdo ještě lepší, vážený host než syn paní, jí udiví. "Tomu se mi nechce věřit, opravdu. My při výrobě a organizaci počítaly jen s vámi a vaším býčkem, máme tedy něco měnit, nebo snad přepracovat?" Pronese lehce udiveně...

Tady bych to nechala tak, že ona plánuje býčka jako finále, ale mezi hosty a sloužící se vypustí něco o vzácném hostu, ale ona je aspoň z části v obraze.

Banquet:

Po ohlášení orkyní, jenž se zhostila svým mohutným hlasem tohoto úkolu, jsi byl na okamžik středem pozornosti a dámy, rytířky i doprovod se služebnými se otočily tvým směrem... měl jsi možnost pronést několik slov na uvítanou... avšak protože jsi dorazil sám, bylo předpokládáno, že s každým váženějším hostem během večera prohodíš pár slov a tedy se během chvilku hloučky věnovali svým záležitostem, čekajíc až tu či jinou dámu nebo skupinku sám oslovíš... přesto však tvůj příchod vyvolal jistou změnu témat, a probíraly se nejen tvé dosavadní, tu smyšlené, tu pravé úspěchy, ale i výkon a objem tvého plodivého potenciálu a zásob, až po rodinou spřízněnost a možnost, že bys snad někdy usedl na trůn, nebo skončil jen jako zaelfkovač, tedy zaplňovač království poddanými elfkami tvého chovu...

...

Elfí kouzelnice se k tvému údivu netváří příliš nadšeně ani po tvém příchodu a nabídnutí jedinečného kousku pro ni samotnou. "Ah? To jste vy! Děkuji, to je... milé." Pronese, i když máš tušení, spíše jistotu, že to je jen společenská fráze a spíše by raději byla někde jinde a s někým jiným. Což dokazuje i její pohled na její paní Kouzelnicí od jezer, stále disputující o kouzlení v alkoholovém opojení s Kouzelnicí ze Zlaté říše, přesto však vezme mušli do dlaní, a rozevře jí! Což vyvolá jakési *pfííípf* jak se podtlak a magie promění v chladivý efekt, a zchladí krém, zatímco jinovatka pokryje mističky a orosí je. "Chladivé kouzlo... použité na krém? Vcelku originální!" Pronese uznale, jako by to bylo to první, co jí na banquetu alespoň zdánlivě zaujalo. Přitom si prohlíží mističky škeble a hledá zdroj magie, což je malá runa uvnitř horní škeble, která se rozlomením aktivovala. "Povedené, vidíte, to je přesně ten příklad, vokální složka není vůbec potřeba, protože runa vyzáří přesně to, co je jejím účelem, a není tedy na magickém efektu rozdíl, zda to bylo proneseno, sesláno, nebo zda tam nějaký zvuk zazněl nebo ne! Prostě se to stalo bez ohledu na zvukovou složku kouzla, i když jinak by jste ho musela vyslovit!" Pronese náhle elfka, kouzelnice od jezer, a ukazuje na misku se zmrzlinou, a pak jí své mladší společnici dokonce vezme z dlaně, a prohlédne si misku, a nakonec krém ochutná. "Výborné, povedené, to byl určitě váš nápad, něco tak, extravagantního!" Pronáší a culí se, něco možná je diplomaticky hrané, ale něco asi dělá i alkohol jenž už má upitý. Její učednice na to nic neříká a postaví se vedle mistryně, tiše a stejně viditelně nespokojená s místem a společností jako předtím. "Ale vy má drahá jen potvrzujete to co říkám, že zvukovou složku můžete u kouzel vypustit, pokud ji dokážete nahradit, nebo ignorovat její užití. Myslíte si, že by efekt byl stejný, pokud by zaznělo Pfí, stejně jako kdyby zaznělo Pfů, nebo Fšů? Podle vašeho teondému, by každý zvuk měl jiný efekt, i když by se s závislosti na blízkosti zvuků mohl lišit jen nepatrně?" Položí otázku a pohlédne na tebe. "Co o tom soudíte vy? Věříte, že různost zvuků v kouzelné složce může měnit její výsledky i přes použití neverbálního zaklínání, nebo souhlasíte s postulárem, že je-li kouzlo sesláno s neverbálními schopnostmi, je výsledek stejný, ať vyslovujete zvukovou složku malebně, nebo vokalizačně modulačně?" Hledí na tebe s očekáváním zastání, zatímco tobě se vaří mozek jen z toho vedra, natož ještě z přemýšlení! Prostě asi máš kývnout jedné nebo druhé! Co chtějí?! Musíš si to nějak zjednodušit v přehřáté hlavě! Jsi zastáncem vyvolání orgasmu kouzlem či podmínkou, nebo zastánce orgasmu spouštějící konkrétní kouzlo či efekt!?

...

Na další disputaci o teoriích magické spontálnosti máš mozek moc přehřátý, a málo vyšukaný... takže se přitočíš do míst, jenž dle všeho slibují mnohem jednoduší konverzaci... i přístup ke kundě!

Když se přiblížíš k jídelnímu stolu, podle letmých run na střířitém podstavci selátka poznáš, že selátko z kterého ujídá vyslankyně je ve skutečnosti člověčí prasnice plněná orčí mrdkou, topená a poté vařená v tomtéž, nakonec lehce pečená pro kůrčičku... zatímco masíčko uvnitř je díky náplni a vaření nesmírně jemné, měkké, poddajné a šťavnaté!

Druhé selátko je prasnice drowka, plněná ovocem naloženým v drahým víně, stříkaná a potíraná kentauřím semenem během dlouhého pozvolného pečení, a nakonec flambovaná, čímž se dosahuje velice originálního, téměř obsidiánového zbarvení kůrky! Masíčko je u povrchu sušší, avšak vnitřní kašovitá nádivka z vína a ovoce je pověstná svou omamnou silnou a kořeněnou chutí! Spolu s vnitřním měkkým a horním sušším kouskem masa působí skoro jako slaný několika vrstvý dortík krájený vzhůru nohama. Krusta nahoře, dužina uprostřed a krém vespod!

Jak přistoupíš blíže, a lehce se prodíráš k selátku, rytířka stojící vedle vyslankyně ti poskytne ideální záminku lehce na vyslankyni zatlačit, ve snaze se vyhnout rytířce a strkanici, a přeject jí po stehně svým pyjem! Cítíš jemné vzrušivé mravenčení, jak se o hedvábnou pokožku vyslankyně tře tvůj penis, a okamžik si hledíte do tváří, kde se mísí údiv s jistým vzrušením, až příjemným usmíváním se. "Ovšemže dovolím, prosím jen ochutnejte!" Což spolu s jejím pohledem a tím jak drží a přijímá může být dvoj, až troj smyslné! Protože pozvedne talířek na kterém má zeleninu s omáčkou a místo vidličky uchopí jeden kousek mezi prstíky, snad to je kolečko restované mrkve, a nabídne ti jej k ústům. Nesjpíše jen dva, možná tři prstíčky k tomu abys je olíznul! Přitom se pousměje. "Omáčka je přímo famózní! Musím říci, že jsem neochutnala něco tak ... jaké je vhodné slovo pro rozplývání se na jazyku a pomalé stékání hrdlem při plném vnímání všech odstínů té chuti!?" Nadšeně hned souhlasí, ač hledá správný výraz. A pak se potutelně pousměje nad otázkou konzumace selátka proti zelenině. "Pečínku jsem ještě neochutnala... málokdy beru maso do úst." Pohlédne ti do očí a usměje se. "Ovšem u chutných kouskům se tomu nikterak nebráním." Pronese s pohledem směrem kterým není ani jedno, ani druhé selátko, ale spíše to co předtím způsobilo její mravenčení na stehně. Její vůle je nejspíše někde na hraně toho, chovat se stále elegantně vznešeně v důstojném dekoru, a rozhodit nohama přímo zde k započetí živočišného páření!

Rytířka se mezitím věnuje nasouvání drowí pečínky na talířek, a poté se pokouší přes vyslankyni naklonit k tobě, aby ti nabídla i ze svého... talířku. "Ochutnejte i toto prosím! Výborné! Budete nadšen!" Mluví o jídle, nebo nabídce na... jiné ochutnání? Přitom se tře vyslankyni stehnem a podbřiškem o zadeček, ve snaze se dostat k tobě, což ve dvojici vyvolává současně nejspíše další vzrušivé mravenčení... je přeci říje, čas páření!

...

Dění v altánu se mění s každým okamžikem, i každým slovem jenž zazní výměnou nebo i zdánlivě nevinným dotekem který navzájem někdo prožije, zvláště jsou-li to elfky s orkyněmi v párech a skupinkách! Po chvilce to téměř vypadá, že orkyně budou brzy cílem organizovaného sexuálního útoku, chtíčného nahánění, přečíslení ovulujícími samicemi a obětí zvráceného znásilnění!

Už chápeš co se děješ! Co to všechno tady působí! Jsi pobaven tak, jako dlouho ne, když ti to všechno sepne! Musíš se hodně krotit a ovládat! Zvláště při pohledech okolo! I když... v téhle fázi večerní zábavy už by to jedny asi nijak nepobouřilo... a pro druhé je stejnak pozdě, i když by ses plácal do kolen a tlemil se jim do xichtů!

Nahánění samic může započít! Je říje, páření čas!

Ovšem nežli si stačíš vyhlédnout oběť, jsi sám loven! Jednou z elfích rytířek.

Dívka poslouchá skoro nábožně, jak funguje seznamování pomocí koláčků, a snad ani nemrká, visící pohledem na tvých rtech, aby jí ani slůvko z rituálu namlouvání neuteklo. Už se chystá vsunout si koláček do úst a nakročit k tobě, aby se s ním ve rtech naklonila k tobě, když se zeptá trochu udiveně. "Zasunout do mě?" Máš okamžíček trochu strach, že by mohla být ještě málo poblouzněná, nebo se probrat, pokud by jí ta myšlenka děsila a zmámení ještě nedosáhlo vrcholu. Jenže ona se naopak rozhlédne okolo a usměje se. "Mám si tedy sednout na stůl?" A už, už, by nejspíše na něm seděla, s roztaženýma nohama! "Nebo se to provádí na místě ve stoje?" A koukne kolem sebe. Nejspíše je inspirovaná okolním děním!

Jak totiž můžeš vidět, páření, soulož už vykonává několik párů přímo zde, bez ohledu na okolní dění, společnost nebo místo!

Proto se elfka asi totiž inspirovala okolo! Napůl vnímající realitu. Jedna dvojice totiž stojí na místě nedaleko, plavovlasá orkyně zde drží copatou brunetu pod zadkem, a rozevírá jí stehna upnutá kolem svého pasu s elfíma nohama zkříženýma nad svým zadkem, zatímco do ní proniká a elfka se drží kolem silných ramen orkyně a vášnivě se líbají, zatímco elfce tečou orčí sliny po bradě, a orkyni elfí mrdka po koulích! O absurditě celé té až groteskní kopulace svědčí to, že orkyně požádá elfí dvorní dámu stojící u stolu o podání tácku s jednohubkami, a ta aniž by jí probíhající soulož nějak pohoršila tácek prostě podrží, zatímco z něho penetrovaná elfka sebere ráčka a drží ho zoubky v ústech, zatímco ho orkyně rozkousne a obě si pak krém a jikry roztírají rty a jazyky po obličejích při polibku, načež dvorní dáma tác zase úhledně umístí na své místo!

Ještě zábavnější však je inspirace na stole z druhé strany, kde se zrzavá rytířka, která dříve v trojce kouřila orkyni péro položí mezi krémové dortíky a dvojice zrzavých orkyň, dvojčat, se s ní obě dvě pokouší naráz spojit, a zasunout do její kundy! Takže zrzka rozevřená ve stehnech jako hradní brána leží pod dvojicí orčích těl, každé tlačích na ní z jedné strany, a dva penisy sester jsou nakonec pohlceny její těsnou, mokrou kundičkou! Obě orkyně se vlní a přirážejí, zatímco zrzečka dvojitou penetraci přijímá hlasitým kňouráním s svíjením se, kousajíc se do paží, aby ztlumila svůj projev, který ale asi nikoho nezajímá mimo dvou orkyní, jenž jí slintají na nádherné cecky! Těla se vlní a jakýkoliv pokus elfky zvednout zadeček z jídla rozmačkaného zadečkem je zkažen jedním a ihned druhým přiražením orkyň dolů! A po chvilce pravidelných pohybů začne jedna i druhá z orkyň sebou škubat a chrčet... načež je elfka plněna první dávkou semene... ke které se přidá téměř okamžitě i druhá! Chvilku obě orkyně na elfce leží a škubou sebou slastí, pak se jedna i druhá vytáhnou, a slezou ze stolu. Vezmou si několik ještě nerozmačkaných zbylých dortíků a pak naberou do dlaní kaši a drobty kterou elfčin zadeček rozpatlal a rozetřou vše po jejích stehnech a podbřišku, jako by si do ní utíraly ruce, zatímco z ní vytéká na tác a do zbytků dortíků její dvojitá náplň! V tom k rytířce přistoupí kouzelnice a sáhne do jejího rozkroku pro ještě vcelku použitelný kousek korpusu, namočí jej v krému pod zadkem rytířky tekoucím z kundy, a vše spokojeně vloží do úst! Sladkosti jsou zde skutečně delikatesami! Poté ukojena potřebou na sladké zase odejde věnovat se rozhovoru, nechávajíc ojetou rytířku na stole jejímu osudu!

Tvá elfka rytířka tě sleduje přitom stále nadšeněji! A opakuje cos jí řekl skoro jako dítě! "Pevného a velkého?" Očíčka jí září! "Ale já měla zůstat tady a... hlídat?" Brání se chabě, či spíše její mysl hledá poslední záchranný bod před podlehnutím. Asi ví, že nemá odejít... nebo, že někdy kdysi měla nějaký úkol s tím, zde zůstat? A někoho hlídat? Na druhou stanu, proč chodit daleko?! A stranou od ostatních? Stolů i divanů je zde dost na vyzkoušení a uvedení tvé rady do praxe!

(stranou je vnějšek altánu, prostor za trůnem na zemi, nebo dvojice divanů za stoly se selaty, taktéž jistou volnost nabízí několik stolů s již vyjedeným sortimentem, od nichž ostatní poodešli, případně jakýkoliv stůl mezi hosty, pod který vlezete a má dost dlouhé ubrusy)

...

Do půlnoci schází po ojetí rytířky nejvýše čtvrthodinka, avšak stále můžeš splnit svou povinnost a oslovit ještě někoho komu jsi tuto čest během večera neprokázal (několik středních NPC mohu dodat ještě pro výběr), nebo řeči vynechat a s již notně nabuzenými elfkami okolo místo slov vyměnit tělní tekutiny!

Taktéž zábavně vypadá hra, kterou rozjel hlouček elfek a orkyň! Pětice orkyň má před sebou na všech čtyřech pětici elfek, kolem dokola stojí povzbuzující dav a divačky... před každým párem na zemi stojí několik sklenic alkoholu! Začíná se vcelku velkým tuplákem, a pokračuje větší a menší sklenkou vína, následováno dvojicí panáků... a prázdným náprstkem! Úkolem orkyně je bušit do elfky dokud vše nevypije, nebo dokud nepadne cestou! První elfka která se prochlastá a prošoustá až na konec vyhrává! Tedy až poté co z náprstku vypije zatím nedodanou tekutinu! "Musí jí získat ze své orkyně, buďto už cestou, nebo pak vydojit... myslíte si, že zvládnou ruční práci s tolika alkolu v sobě?" Jako by ti četla myšlenky?! Pronese pak totiž hlásek vedle tebe! "Zahrajeme si?" Nabídne jedna z elfek, a máš tušení, že není jediná která po tobě pokukuje a chtěla by si zahrát!

Viděl jsi jí tu během večera? https://e-hentai.org/s/6f38263d59/2530072-25 Nejspíše přišla z venku, asi rytířka doteď hlídkující před altánem...

Pán Jeskyně - 23. března 2024 13:10
Pán jeskyně Erinye

Rozšoustání odporu

Zřeknutí se víry:

Tvá poznámka o neadekvátnosti příměru, že se jednalo o lesní elfky a nikoliv drowky, sukubu nijak nezaskočí, naopak se zatlemí od ucha k uchu, ač její oči dělají tragicky zklamaný pohled, a pak pokrčí rameny tak, že se spolu s rameny pokrčí i její křidélka na zádech. "Oups!?" Přitom špičkou nohy, střevíčku dloube do kamenné kostky dláždění, jako by právě rozšlápla nějakého brouka. Nebo dává najevo, že to je hmyz v obou případech a ona se v něm, čirou, náhodnou náhodou, moc neorientuje, zda lesní, temná, nebo vznešená?

S vlahým mlaskáním v rozkroku drowky nabírá tvé podezření na jistotě! Určitě byly na toto představení nějak připraveny, tak, aby bylo co nejvíce... mokré!

Drowka brebentí stále méně a méně zřetelně, ale více a více zadýchaně a hekavě... takže nakonec se její vyznání mění jen do hýkavých frkání jednotlivých slov a funění vzdechů. Takže si jde udělat jen malý obrázek o tom, co se odehrává v její mysli a postoji k víře, ale o to více co se odehrává v její mokré tekoucí kundě a postoji v dráždivému vzrušení! To i sukuba pochopí, že tahle zpověď není pro ostatní dostatečně motivující, asi, a k trubce přikouzlí dlouhý náustek, podobný trombonu či lesnímu rohu, jenž se vine dolů mezi drowčiny stehna! Okamžitě celý amfiteátr místo jejího žvatlání rozezní mlaskání mokré kundy do které pleská tvé péro! *pfpf... pfpfl... pfpfl... pfpfl...* V rytmickém opakování se probíhající kopulace. Občas něco mlaskne, to jak jí z kundy vystříkne proud tvého prvního nákladu, nebo zarazíš trochu hlouběji, nebo ona přirazí zadkem intenzivněji a tak se ozve i klouzání jejích půlek o sebe. Změna *proslovu* však má na posluchačky skoro kouzelný oučinek, protože některé se začnou svíjet na podlaze s rukama na uších, ve snaze to neslyšet... jiné začnou vřískat ve snaze mlaskání přehlušit, tedy spíše se připojí k těm, které to dělají... ale nejzábavnější je pokus eflky, která se rozeběhne ke korytu s mrdkou, k tvému údivu jí v tom nikdo nebrání, a pokouší se ponořit hlavu do bělostné kaše, ve snaze pod hladinou nic neslyšet! Jak dlouho asi zadrží dech?! "Né... nééé.. nééé!" "Fnus, fůj!" "Přestaň, přéstáň, prosím přestaň!" "Ááá ááá á áááá!" "Né, né, neslyším, neslyším, neslyším!" "Zabte mě! Už mě zabte!" "Milost! Slitujte se! Slitujte se!" Jsou jen některé zvuky, které se mísí jeden do druhého, takže je jde od sebe jen stěží oddělit...

Nakonec drowka za hlasitého mlaskání a čvachtání své kundy a pleskání zadku o tebe dosáhne další vyvrcholení, které sukuba opět přenáší, zase z jejích úst, po celém amfiteátru. Zní to dlouze, táhle, mokře a slastně! Načež se ze zafuněním drowka zhroutí a rychle hlasitě funí na podlaze v nepřítomném výrazu zvrácených očí a oslintaného obličeje... v louži vlastní mrdky. Odpadla vysílením i slastí! Jak moc to změnilo její víru... zatím... netušíš.

Dostihy:

Ubezpečení, že závod bude férový, tedy... jen s malými zásahy... si obě dvě sukuby vyloží po svém! Plavovláska ihned sešle nějaké kouzlo. A na hýždích jí vybrané kentaurky se objeví jakési zobrazení, spíše jako tetování, nežli cejch. Byť asi právě ocejchování je nejpřesnější, jednoduchostí i umístěním. Je to červené srdíčko skrze které projíždí penis, s varlaty dole nalevo a žaludem skrz vpravo nahoře. A ke tvému údivu se pohybuje tam a zpět srdíčkem ... a v okamžiku kdy elfka vyvrcholí a záře rozsvítí její obojek, penis ze srdíčka vystříkne! Záplavu barevných kapiček, jenž se mění z obrázků jedoucí srstí až na fyzické konflety jenž padají na záda kentaurky!

Rudovláska sedící na a v křesle tvého ploditelského majestátu dál kmitá zadečkem. "Héj! Zakaž jí to!" Pronese a vrhne na svou společnici hraně kyselí pohled. Načež uchopí tvojí ruku, do které se vsune její ocásek, a máchne zápěstím! Její ocásek se okamžitě prodlouží na desítky sáhů dlouhý bičík, který tvým pobídnutím plesk druhou kentaurku do hýždí, a ta okamžitě zrychlila tempo přirážení! "Vměšování! Nestranost!" Ozve se plavovlasá kentaurka, neboť to skutečně byla tvá ruka, která práskla bičem!

Přesto se zdá, že se obě sukuby náramně baví, a dokonce i kentaurky pod jejich dohledem i přes své zpocení, hýkavé funění a neustálou ejakulaci znovu a znovu do žokejek, schvácené během, si vše užívají! Toužebně předvádějíc své nejlepší výkony a šponujíc tak navzájem jedna druhou až do extrému rozkoše, v touze být ta lepší, překonat sokyni a vyhrát závod!

...

Na 47 orgasmech omdlí žokejka nalevo, ale její kentaurce je to očividně jedno a dál do ní buší a pumpuje v běhu tratí! "Kůň bez jezdkyně na trati!" Zvolá plavovláska. Což však rudovláska ihned setře. "Nespadla ze sedla, stále ve třmenech!" Načež plavovláska vyplázne jazyk. "Stejně už mou nedožene!" A nesjpíše má pravdu. "Padesát!" Jásá vesele plavovláska. Huláká! A tleská! "Ta tvá ale už mrská nohama taky jen když do ní pumpuje! Jen jí hází s nohama proud semene!" Namítá rudovláska. "Padesát jedna!" Místo protestu ji utře plavovláska...

A je rozhodnuto!

https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=4601708

Levá tmavší elfka je v komatu, do kterého upadla při 47 orgasmech... a i když by se jí započítaly čtyři další vyvrcholení její kentaurky, byla by na 51 bodech... a nevnímá už nic. Takže zábava s ní končí!

Světlá elfka pod pravou kentaurkou je na vítězných 53 orgasmech a měla tu smůlu že celou dobu neztratila vědomí! I když o příčetnosti nebo schopnosti mluvit, nebo jen myslet se dá asi sotva už hovořit.

Obě dvě sukuby hlasitě tleskají, nejen rukama, ale i křídly a poté posílají dolů vzdušné polibky, které jako otisky rtěnky dopadají na obě kentaurky, nejvíce však na varlata a pyj vítězky! Zájmu a ovací publika si očividně však užívají obě dvě a nevypadá to, že by jedna druhé něco záviděly, spíše jsou obě nadšené tím co mohly ukázat a zažily!

Načež přistoupí k vítězné kentaurce elfka, autorka dostihu, se dvěma zelenými věnci protkaných květinami v rukách. Oba věnce poté vymáchá důkladně v louži společného spermatu pod žokejkami na závodní dráze a pak jeden z věnců zavěsí kolek krku oceněné kentaurce a druhý navlékne na efku neschopnou odporu pod ní. "Máme vítězku Pane!" Načež se ukloní a dá ti proslov pro závěrečnou řeč...

https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=6744095
Vítězka - vysoce kvalitní výkonná a motivovaná kentaurka
Finalistka - vysoce kvalitní výkonná a motivovaná kentaurka
(můžeš je dát odvést do stájí, či odnést žokejky, nebo stát čestnou stráž)

Pavouci a Prasata:

Pobavení z dostihů obě sukuby náramně nabudilo! Rudovláska na tvém údu se kroutí a tetelí blahem, zatímco plavovláska se kroutí a svíjí rozkoší jíž jí působí křeslo! Obě však jsou i přes rozkoš a nadšení natolik příčetné, aby zvládaly konverzaci i během šoustání! "A teď pavoučky!" Pronese tvá majestátná jezdkyně, zatímco plavovláska nejspíše v orgasmu zakvičí. "Prasáákáá!" Takže shoda nebyla docílena. Nežli však stihneš dát zapravdu jedné či druhé, a nepochybuješ, že by to bylo své jezdkyni, ozve se třetí ze sukub, která se vrátila z amfiteátru po tvůj bok, protože už jí dole po dostizích nebylo potřeba. "Tak oboje najednou! Vím jak to náramně zpestřit!" Obě dvě sukuby se na ní podívají trošku nedůvěřivě, ale přitom tázavě nadšeně. "Dole hnůj, nahoře fůj!" Pronese pobaveně. "Myslíš? Jako v chlívku!" Optá se tvé děvče pérosedné. A tvá sukuba kývne, zatímco blondýnka nadšeně přitakává!

Sukuba správkyně přejde k okraji balkonu a zvolá na drowku zodpovědnou za chov pavouků, a poté elfí děvče jenž navrhlo Rochniště. "Obě sem!" Pronese mile a ukáže pod balkon, aby přistoupily. "Začni s prasaty, a ty začni s pavouky, tak aby si sítě s pavouky a zámotky zavěsila pak na stěny a strop nad ta prasata, jako by to byl neudržovaný chlívek protkaný pavučinami!" Pronese příkaz a na vysvětlenou. A obě eflky, temná i světlá se dlouze ukloní. Chviličku mezi s sebou brebentí. A pak pronesou. "Prosíme pobavte se nad naším chlívkem kde prasata se páří nad rozmnoženými pavouky!" A obě se vrátí ke svým podiím, kde se začnou dít věci!

Temná elfka pro jejíž pavouky jsi vybral Přírodní počínačky se ukloní a pronese, že začne, pak několikrát práskne bičem a pavouci nahromadění kolem z ohrady přivlečených a zmítajících se obětí na ně začnou stříkat rychle tuhnoucí lepící směs! Aniž by se jich potřebovaly dotýkat, nebo se s nimi chtěly snad pářit. Jen stříkají a míří s přesností jíž by jim i elfí lučištnice záviděly! Směs padá zvláště na nohy a ruce, ale i boky a záda, a jak pavouci pobíhají sem a tam, vlákna se obtáčejí a svazují oběti jenž se napřed s lepícími cákanci perou a pokoušejí se je shazovat a odlepovat z těla, poté je alespoň trhat a napínat, a nakonec se alespoň kroutí a převalují, ve snaze je předřít nebo alespoň uhybat dalším proudům. Ovšem je to předem prohraný boj... a náramně zábavná podívaná... jak jsou stále méně a méně pohyblivé a vzpurné... a přitom některé jejich části zůstávají mistrovsky nedotčené, aby se mohlo vše vychutnávat do nejposlednějšího okamžiku! Včetně jejich řevu! To však je představení přeneseno úklonou drowky a posunkem jejích dlaní směrem k druhému pódiu...

Elfka mezitím vybrala dvojici obětí, které nechala navléci do postrojů jenž je svírají na nohách i rukách! Ani to se neobešlo bez řevu, vřískání a nadávek, ale proti osmici rytířek jenž se toho zhostila neměly budoucí prasnice nejmenší šanci! Čtveřice rytířek vždy nebožačce držela ruce a nohy, pátá hlavu, a šestá se sedmou jí navlékaly řetězy na tu či onou ruku nebo nohu. "Jedna nožka!" Smějou se rytířky a přetahujou se o ruce a nohy zatímco jejich poslední společnice podává z hromady řetězy. "Druhá nožka!" Hihňání. Plesknutí! A další plácnutí o maso! "Šunčička!" Výtlem! "Noták prasnice, nevrť se!" Smích. "Třetí nožka!" Co na tom, že něco už zákonitě byla dříve ruka? "Bude se ti to líbit!" Zachrochtání hrdelním hlasem doprovozené funícím sípáním další rytířky ke které se chrochtáním připojí další, a další, a divoce vesele chrochtaj jak celé stádo! "Čtvrtá nožka!" Smějou se poté odnesou prasnici podle instrukcí elfky do vyhrazeného prostoru, kde jí umístí pouty na jakési tyče... takže se nebožačka nemůže vyprostit https://photosex.biz/v.php?id=fc00be918c1c57de370ecd8e14283835 Tam jí ponechají osudu, a začnou stejně strojit druhou druhou prasnici, i přes její řev a nářky, prosby, i kopání a mlácení se sebou. Nakonec je ona oděna a nesena na tyče... "Tuhle obráceně!" Zavelí náhle tvá sukuba, a když ji rytířky umístí, udělá facepalm, jenž podtrhuje komičnost toho všeho! https://photosex.biz/v.php?id=20a444930781b9dce7229f87ec8977c9 "Myslela jsem čelem k sobě, aby se na sebe musely dívat." Ale druhá sukuba jí zarazí, než stihne dát povel o obměně polohy. "Tohle bude taky zábavné!" A plavovláska jí ihned podporuje tlemením se. "Já se z nich smíchy snad udělám!" Takže nakonec je poloha tak, jak se rytířkám povedlo je nasadit. A představení pokračuje!

Elfka se postaví k jakési páce v podlaze a uchopí jí do rukou. Ale než zatáhne podívá se na zmítající se prasnice jenž se zoufale snaží tu přední, tu zadní nohu vysunout a vyháknout z držáku a zmítají jimi nahoru a dolů podél tyčí! "Mávají vám na pozdrav můj Pane! Vlastně spíš na rozloučení před svojí poslední cestou!" Pronese elfka a zatáhne za páku. Načež se celá podlaha kamenné části podia začne pozvolna zasouvat dolů! Takže vřískání elfích prasnic, ale i dalších elfek co to sledují, začne být hlasitější... a jejich pohyby naberou ještě více na intenzitě, protože jak se podlaha snižuje, tyče se prodlužují a za omažik bude zhola nemožné se z nich vyvlíknout! "Ták, správně! Zamávejte nám! Pápápá! Pápá!" Pronese elfka a mává jim od páky! Zatímco se sukuby rozchechtají a začnou trojhlasně mávat. "Pápá!" Zní od sukub. "Pápápá!" Nadšeně vesele. "Papá! A napiště!" Přisadí si ještě jedna z nich do řevu prasnic!

Jak pozvolna klesá podium a prasnice za vřískotu a mávání kopýtky klesají do neznáma, v marné snaze se snad ještě vyháknout z tyčí, a odplazit, elfka která vše spustila začne vysvětlovat. "Jakmile klesnou hlouběji než sáh, už bude vyvlečení se nemožné!" A nakloní se nad již viditelnou prohlubeň podlahy. "Notak, mávejte přece, copak se nechcete rozloužit? Nebo utéct?" Nasadí pobavený tón, jenž značí falešnou a nemožně nedostupnou naději, ale přesto naději! Což vyvolá ještě intenzivnější mrskání se prasnic! Jedna se pokouší vyvléci přední pahýl napravo, a když to nejde, naivně to zkouší s levým, zatímco druhá se pokouší vyšvihnout zadní nohy, takže pohupuje klínem a boky. "Ona už kopuluje!" Zavřeští nadšeně sukuba a ukáže na prasnici. Ta se na okamžik zastaví. Studem? Znechucením? Ale pak se rozhýbe znovu, jak ji uniká šance se vyvléci! "No vážně, kopuluje jak smyslů zbavená!" Což druhá sukuba odmění povzbuzováním. "Do toho! Do toho! Do toho!" A máš pocit, že jí povzbuzuje k tomu vážně uniknout! Když tu se nad prasnicí začnou objevovat astrální šmouhy, jako by někdo procházel kolem! "Do toho! Do toho! Přivolej si prasátko!" Vříská smíchy sukuba. Zatímco se v prohlubni objevilo první astrální prase nalákané na prasnici! A pak další! A další! A další! Dokonce máš pocit, že váha prasat klesání jen a jen urychluje! A během okamžiku to bude sáh! Ták! Teď! A pak už jen dolů, níž a níž do podzemí!

...

Mezitím co podlaha klesá hlouběji a hlouběji, kam však z balkonu pohodlně vidíte, zatímco sestry obětí slyší už jen jejich vřískání a chrochtání prasat, což je paradoxně o to víc děsí a dování k nepříčetnosti, započne v hlubině kopulace s uvězněnými prasnicemi, na které se prasata vrhnou v hromadné spolupráci! Prdel, lůno, tlama... bez rozdílu či členění... hlavně, že se zasunou!

To však elfka již v úkloně předává slovo své společnici, temné elfce! Ta přejde k okraji Rochniště, a když usoudí, že je hloubka už dostatečná, nechá pavouky dotáhnout dva účelně nedokončené kokony! Přírodním počínačkám totiž z kokonů vykukují jen prsa, rodila a obličeje! Drowka je nechá nakulit na okraj jámy xichty dovnitř, aby se mohly naposledy pokochat tím, co jejich sestry v ohradě zajatkyň jen slyší! Vřískání a mlácení sebou, že i kokony nyní působí spíše jako housenky, dává tušit, jak na ně scéna působí! Vřískání však brzy utichne když pavučiny omotají i jejich obličeje, takže jsou zbaveny zraku i sluchu... proč?!

Následně je jeden, a poté i druhý kokon kopnut drowkou přes okraj... za vřískotu zajatkyň loučící se tak s další dvojicí... na pavoučích vláknech se zhoupnou obě oběti, a zůstanou viset u stěny nad prasečími orgiemi!

Když tu se skoro současně ozve drowka a elfka. "A jsou dole!" "A jsou dole!" A všechny tři sukuby snad současně vybouchnou smíchy! Přitom totiž drowka oznámila zavěšení kokonů, zatímco elfka dosažení dna!

A není to zdaleka konec zábavy, neb kdy se oběti v kokonech, započnou ve svých soukromích vězeních kroutit a škubat, začnou pavučiny vedoucí ven z Rochniště trylkovitě zvonit a vibrovat!

https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8315746

Což zpečetí osud nešťastnic! Na tento popud totiž drowka kývne na elfku a ta zatáhne za páku! Z okraje jámy se začnou zasouvat kamenné desky tvořící novou podlahu amfiteátru, a současně strop tohoto vězení! Což vyvolá dole řev prasnic... a současně vytvoří děsivou scénu, kdy se na popud drnkacích pavučin z kroucení lapeného hmyzu zavírajícím se otvorem řinou ohromní pavouci! Už chápeš... Vidět tuto scénu zevnitř jako živé kokonky, zešílely by milosrdně moc rychle!

https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8315748

Poté chrochtání, vřískání i cupitání nožek utichne, jak se kamenné bloky spojí v jednotný kus. Chvíli je naprosté ticho... ani kapka mrdky není slyšet spadnout... pak začnou zajatkyně vřískat, řvát, prosit či slibovat, žadonit a žebrat! Pár z nich dokonce hledá spásu v milosti od tebe a po běhu tvým směrem začnou padat na kolena, pak lést po čtyřech, a nakonec se rovnou plazí hubou a prsy v mrdce z dostihu pod balkon! A sukuby tlemíc se snad od cecku k cecku se začnou chechtat!

Pán Jeskyně - 21. března 2024 11:45
Pán jeskyně Erinye

Řemeslná čtvrť

Kovárna:

Minotaur pokyvuje, když vysvětluješ, že postroj pod kentaurku chceš jen jako obyčejné nošení závaží pod břichem, s hubou na kentauřím péru, aby celodenně polykala/kouřila. Nic složitého! "Jistě, to nebude problém, takové věci nezaberou moc času ani materiálu, bude to zítra hotové, řekl bych už večer, ale kdo by se sem trmácel dvakrát za den!" Čímž celou věc téměř uzavře... načež se ťukne do čela... normálně by to asi elfce prorazilo lebku naskrz a z mozku udělalo karbanátek... "Ten přelud, ať se trefím s mírama!" A pronse pak mimoděk. "A tu kentaurku máte taky?" Jako by chtěl odvést opravdu dobrou práci, ne jen nějaký univerzální postroj, ale doslova tělo na tělo do posledního záhybu!

...

Jak se tváříš lehce zmateně, když vystoupíš z prachového odlitku, minotaur nedá nijak najevo údiv, a jen prostě máchne tlapou a prach se přemění v pozici a poté znova, jakobys tam stál ty sám, tentokráte však se zdviženýma rukama o rozkročený, poté v podřepu a s rukama v bok. Něco si spokojeně zamrumlá, jako by to hodnotil. A pak taktně nad tvým údivem pronese. "V pořádku, někdy se to napoprvé nepovede, ale vše je dobré!" Jak vidno, odlitek který si může nastavit do jakékoli polohy v reálném čase je lepší než nějaké staré míry, zápisy a náčrty. Dost možná bude zbroj vytvářet přímo přidržovanou na tom odlitku, aby seděla?!

Houpačka s člověčicí je čistě účelná záležitost, houpeš jí na údu nahoru a dolů, až se do ní vycákáš, ukazujíc rozsah nejvyššího a nejnižšího místa pohybu zbroje... a nechávajíc v ní otisk svého péra v nejvyšším, tedy nejdelším a nejtlustším zmohutnění... nebylo to špatné... to pohupování, ale prostě to bylo jen nutné měření, ne nějaká pravá odpolední zábava, jen nutnost. Splnila účel!

Když dojde na cenu, minotaur se opře o výheň, chvilku máš pocit, že mu musí během okamžiku vzplanout srst, ale toho to ani v nejmenším nerozptyluje! "Ten materiál je dosti drahý, i když bych si odečet zisk, stojí 600 zlatých, pod ty jít nemůžu aniž bych tratil." Je to fakt drahý, tedy spíše, úměrné očekávané kvalitě, luxusu a exotičnosti, určitě tě nechce natáhnout, spíš fakt ubral i stou marži. "Co se týče dalších materiálů, na postroj, řemeny úchyty a tak. Samozřejmě záleží jak kvalitním materiálem to budete chtít kombinovat. Základ by vyšel kolem 100 zlatých při všech těch dílech, ale doporučím investovat alespon 200 nebo 300 zlatých, přeci jen, sevřít luxusní materiál v běžném pokování a upnutí nebývá estetické! Dokonce bych vám mohl nabídnout nějaké skutečně luxusní materiály k skombinování, jako je baziliščí kůže, různé jednorožčí části, salamandří vejce a podobné, kolem řekněme 500 za jednu, nebo za 800 pokud vezměte dvě, ať tratím!" Zakření se! "Samozřejmě si můžete donést i nějaké své materiály, které do ní mohu zakomponovat máte-li něco svého?" Koukne na tebe a pokračuje jako by nic. "Také míra zpracování kování, zda hladké, zdobené, porunované, od 100 po 500 zlatáků, samozřejmě tím trochu stoupne čas na výrobu, zvláště u run, a budete-li to chtít okouzlit!" Ještě vysvětluje. "Něco si vezmu za práci, samozřejmě dle náročnosti a doby. Ale to je minimální náklad!" No, jak to vypadá, základní investice by byla nejméně nějakých 900 zlatých, ale s lepšími materiály by se to vyhouplo na 1500 až ku 2000 zlatých za elegantní a mistrovské zpracování a to bez speciálních materiálů a očarování. "Pokud chcete, za dva tisíce a proplacené materiály vám vyrobím takovou zbroj, že ji nemá nikdo v dvaceti říších okolo!" A máš pocit, že nemyslí královské říše okolo vaší země, ale spíše sféry pekla!

(počítej libovolný rozsah od 1000 po 3000)(cena jedné ambry je 2000)

U Sukubího cecku:

Prodavačka pokyvuje, a protože si není jistá pravou mírou a objemem, ještě se zeptá. "Oválná nebo rohová?" Tedy ta vana! Profesionalita! Načež se pousměje, odšroubuje obě nádoby a začne přelívat z velké do menší. Pobrukujíc si. "Dvě střední vany. To máme...pět, šest..." A pak odměří dva hrnky, osm náprstků, sedm kapek... a dolije od oka zbytek čutory! "Ták, dvakrát střední vana, plus mínus, asi tak po okraj!" Ne, musíš si ten obrázek poopravit!

(99% démonů je chaotic evil, jak se tohle má rolleplajovat ty vole)

H&Z Yuka:

Goblinku tvé uvedení do situace, že nestojíš o hračky, ale jdeš pro zviřátka, nijak nevyvede z míry... hluboce se ukloní, níž a níž... až udělá kotmelec! Vyskočí a mává rukama jako by čekala aplaus za akrobatické číslo. "Ovšem, jasně, tudy dál, dál tudy!" A ukazuje k druhé části obchodu, kde místo hraček a veteše z prvního i druhého ptáka tušíš zviřátka.

Jak si prohlížíš fenku a utrousíš poznámku, goblinka se zakření a napíná ušiska, že očekává nějaké pikantnosti a detaily. "Tákže už jednu máte?" Pronese s výrazem který netušíš, zda je plný nadšení, nebo jen hraný k pobavení. "A určitě jí chcete pořídit kamarádku, že ano? Ano!" A odněkud vytáhne dvojitou misku na krmení, uprostřed stojící na nožičkách, takže se obsah misek spíše přelévá z jedné do druhé, než aby ho mohly pít! Tušíš, jak zábavné to asi musí být sledovat. "Jen dneska, s mističkou pro obě zdarma!" Nadhazuje nabídku. Představa sestřičky jako fenky sice není marná... ale nejsi si jist, že by pak ten košík na pusu s její vyřídilkou stačil na tvou ochranu!

Goblinka si sedne na okraj ohrádky a pokyvuje. "Jedna za dvacet, dvě za čtyřicet, půl za třináct a čtvrt za ... dvacet osm!" Poškrábe se na hlavě, v tušení, že takle to asi být nemělo! Zvláště při pohledu na prodej kočiček po kouskách! Pak zakroutí hlavou a pronese. "Né, stačí jim dopřát pelíšek..., krmení..., šu...škrabání..., a solit! Hodně solit!" Zamyslí se. "Á né, to bylo kuře! Tulit... hodně tulit!" Poupraví instrukce.

Pán Jeskyně - 20. března 2024 19:49
Pán jeskyně Erinye

Vyslankyně

Banquet - přípravy

Zmínka o tom, že i minotaur šoustá rychleji, než ona mluví, jí na okamžik promění barvu v obličeji, a poněkud nejistě se ohlédne za sebe... tvá pověst nejrůznějších šeptand tě asi předchází, alespoň mezi služebnictvem... a elfka nejspíše netouží po tom, odzkoušet si na tvůj popud ono srovnání z první kundy! Asi se rozkřiklo, žes toto tvzení jednou testoval na knihovnici a minotaur to s ní dělal tak dlouho, dokud celou knížku nepřečetla až do konce! Tedy, sázka byla to, zda ji dřív přečte, než jí minotaur ušuká... Stránka 258 v roční kronice byla vcelku nadprůměrný výsledek, nečekals že se dostane až na kraj třetího čtvrtletí záznamů... což vede k tomu, že elfka své brebentění, alespoň na chvilku, trochu zrychlí a zestruční.

Tvá otázka elfku kupodivu nevyvede z míry, a zakroutí ihned hlavou, až jí vlásky nafackují z jedné a pak druhé strany. "To nepůjde, od posledního závodu byla dráha tak promáčená mrdkou, že se musel dát vyměnit štěrk na závodišti, dříve než do úplňku to nebude hotové!" Vysvětluje rychle, že tentokrát to asi, tedy určitě, závody nezachrání, i kdyby mohly dámy krom sázek i sami závodit.

Jak jdete k altánku, a elfka ti podrobněji vše vysvětluje, všimneš si, že všude už probíhají práce, několik otrokyň seče trávu, aby byla kolem altánku ve stejné výši, další sypají štěrkem chodníčky kolem altánu a jiné roznášejí stojany zářivé krystaly! Normálně by se daly použít koše na oheň, ale v tomhle vedru by i v noci plály nepříjemně hřejivě... rozhodně alespoň tohle ti probleskne hlavou jako dobrý nápad... i když, trest za blbost, že si to neuvědomila a nechala přinést koše s ohněm, by mohl být taky zajímavý! No ne? Každopádně se všude kmitá, pro otrokyně vedro nehraje roli ani v odpolední dusnu.

Prohlídka střechy altánu je uspokojující. Elfka ti ukazuje kde budou stoly, kde budou nápoje, kde laskominy, kde pečíňka... chvilku debatuje o vínech... a nakonec si oddechne, když to všechno necháš v její režii. "Dobrá, nechám to tedy připravit tak, že se budete mísit v davu banquetu jako Panin syn, aby jste mohl splynout, s tím, že na půlnoc bude oznámen zvláštní host?" Pronese spokojeně, i když s otázkou, zda ti to tedy takto vyhovuje. I když asi netuší, že tím hostem budeš sám, jen v minotauří podobě!

Další dvě patra vcelku jen zběžně prohlédneš, a ponecháš to v rukách elfek. Které se ti jen ukloní, a čekají během prohlídky opodál, zda něco nepotřebuješ, nebo nezměníš... a viditelně si oddechnou, když zmizíš z jejich patra, nechávajíc to v jejich rukách, místo toho abys jim to orgamizace zasahoval, korigoval ji a případně tak něco sabotoval... a ani si je na místě neojel, čímž bys je také asi na pár hodin vyřadil z práce a shonu příprav! Zdá se, že ten oddech byl u každé z nich dvojnásobný když se za tebou zaprášilo... v tomhle dusnu doslova!

Banquet

Večer byl skutečně horký, nejteplejší noc v roce se přihlásila o své panování! Slunce zapadlo, ale stále se né a né ochladit, spíše jako by dusno ještě více stouplo... přesto byla tma svým způsobem alespoň pocitově příjemná.

V koších zářily krystaly a ozařovaly cestičky vedoucí loukou od okraje zahrady parkem a skrze oboru až k altánu. Velké koše po hlavní cestě, menší, poskytující spíše jakési přítmí po vedlejších cestách protínající oboru a obtáčející altán. Cesty tak působí dojem bezpečí a celá oblast jakési noční slavnosti... někdo to snad čekal jinak?!

Když dorazíš k altánu, již se z něho ozývá jemné švitoření hlasů a kroků a vidíš i míhající se stíny a siluety uvnitř. Někdo totiž na většinu loubí nechal rozvěsit jemné bělostné závěsy a plény, které teď působí jako vlnící se stěny, krom branek u schodišť. Je to velice krásné, a přitom i účelné, protože stěny se vlní a působí tak slabý avšak stálý průvan který altánek ochlazuje... máš pocit, že uvnitř bude rozhodně chladněji, alespoň pocitově, nežli zde venku!

Na loubích jsou pověšené květiny, a ač vypadají rozkošně, tušíš, že v tomhle vedru bude zítra po výzdobě. Ale to tě nijak trápit nemusí! Takže můžeš zamířit do altánu, třebaže si všimneš ještě několika postav, jak se procházejí po cestičkách v pološeru, nebo mířících směrem k altánu po hlavní cestě... nejsi tedy poslední kdo dorazí, a dojde ti, že některé z těch trousících se a okolo postávajících osob jsou nejspíše rytířky a členky gardy jednotlivých dam, aby bránily míso nejen uvnitř, ale i raději takticky zvenku! Jistá forma nedůvěry tu dozajista panuje, ale to se dá očekávat...

Rytířky které zahlédneš jdoucí po jedné z vedlejších, méně osvětlených pěšinek https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8877563 Jak vidno, i jim dělá vedro trošku potíže, a řešily to po svém... jako většina!

Pokud nepočítáš rytířky a nějaké opozdilce za sebou, první koho uvidíš jsou dvě mohutné futa orkyně stojící u schodů - branky vedoucích do altánku. Jsou zcela nahé, beze zbrojí a dokonce i beze zbraní! Tedy pokud nepočítáš *kyj* mezi nohama, kterým by dokázaly elfy asi umlátit. K tvému údivu si navíc uvědomíš, že to jsou dvojčata, jedna jako druhá! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=4861773 Krásné, přímo výstavní exempláře! Když pak obejdeš altán ještě po obvodu, zjistíš, že u další z branek - schodů, stojí taktéž identické orkyně, jen tentokráte zrzky! Stejně, možná ještě více rozkošné! A další, i poslední brána, taktéž dvojčata! Blondaté a brunety! Taková rafinovanost! Ony jsou sladěné i barevně! Žádné hala bala, naplácat tam ty co mají zrovna službu, nebo patří k stejné jednotce... prostě co je po ruce... ne! Takle vypadají skoro jako sochy, okrasné dekorace, ne jako čestná stráž! Nemůžeš se ubránit tomu, že taková rafinovanost schází i některým banketům tvé matky! Tušíš, že to co bude dnes následovat tě z té nudy skutečně probere!

Když vejdeš po jedněch ze schodů do altánu, všimneš si, jak se to tu změnilo od poslední návštěvy! Díky stěnám z látek, jimiž proudí vánek a napůl prosvítají světla uvnitř a naopak stíny noci z vně, vypadá prostor daleko větší! Vnější kruh tvoří stoly s nesmírným množstvím dobrot... a vnitřní menší kruh je jakýmsi tanečním parketem, nebo přinejmenším placem pro postávání a konverzaci, pokud se nechceš zastavit přímo u stolu s vínem nebo sýry. Vypadá to náramně luxusně... protože i zde je mnohá květinová výzdoba, nejjemnější látky na stolech, nejkrásnější servisy a příbory i sklo. Dokonce je zde i několik svícnů, ale jen v několika hoří svíce, většinu osvětlení zajišťují zářivé krystaly v koších nebo umístěné místo loučí na pilířích. Náramně povedené!

(ber to tak, že můžeš okamžitě navázat hovory a bavit se a přesouvat, jen psát to rozhovor po rozhovoru by byl šílenej guláš, tak popisuju atmosféru, pak hovory a seřaď si to pak jak se budeš během večera bavit)

Prochází se tu několik elfích rytířek, asi aby mohly chránit své paní i zde, třebaže jejich množství není tak velké, navíc díky zbrojím téměř stejného voru vypadají dost podobně, takže jejich počet, díky stálému pobíhání lze jen těžko určit. Bruneta, blondýny, zrzka, zrzka s copem... možná šest, sedm... dohromady něco přes tucet i s těmi venku. Mezitím se prochází několik dam a dámiček, které poznáváš jako doprovod od vznešených vyslankyň. Většinou jsou v malých hloučcích, po dvou, po třech, a tu a tam si nabídnou něco z vín nebo laskomin...

Vidíš tu naprostou plejádu jídla a pojiva! Jsou tu jednohubky z těsta a sýrů, z ryb, deserty z mléka, dezerty z ovoce a štáv, mísy ovoce a nejrůznější zálivky. Dokonce na jednom stole vidíš dva pečená prasátka, každé polívané nějakou kořeněnou omáčkou! Pod nimi je sice udržován jemný plamen v horkých kamenech, ale jinak vše působí vcelku svěže a vlaze...

V první chvíli, i přes účast hostí, se ti zdá, že společnost je trochu ostražitá, a sám chápeš proč, neb přistihneš, nebo spíše zahlédneš jak některé elfky tu a tam zakouzlí kouzlo pro detekci magie, nebo jedů, nebo očisty, nežli si vezmou něco do úst. Asi tu očekávají riziko otravy jedem, stejně jako afrodiziaky stejnou měrou. A to tě nejvíce udivuje! Když si prohlížíš všechny ty laskominy, v žádné ani na žádné není jediná známka afrodiziaka nebo očarování! Tohle má být nějaká zábava? Sice si všimneš několika dortíků posypaných skořicí nebo plněných čokoládovým krémem s vanilkovými listy... což všechno jsou přírodní afrodiziaka... ale spoléhat se na tohle? Dokonce ani v žádném víně není nic rozpuštěno... a jediné trochu afrodiziakum plněné nebezpečí co najdeš je v jakýchsi koláčcích, kolem kterých ale svítí jakési červené světélko, jenž jasně varuje, že se jedná o afrodiziakální výrobek! Co to sakra je?! Jak se tady má rozproudit nějaká zábava!?

Pak se trochu uklidníš, když si řekneš, že past možná v jídle, a zaměříš se na krystaly! Ano, jedna z tvých sester přesně něco takového použila v komnatách a chodbách svého patra! Krystaly co stimulovaly svým světlem jako afrodiziakem! Proto všude tolik košů se světlem! Už to chápeš... ehm... cože?! Ne! Nic!? Ani ty krystaly nejsou nic jiného než krystaly sálající světlo! Vo co tu u sukubou vycucaného ptáka jde?!

Jak však záhy zjistíš, jakákoliv absence jedů, afrodiziak a pocitu nebezpečí má na společnost mimořádně uvolňující účinek! Některé hloučky se stanou lehce hlučnější, jiné se smísí dohromady... jiné se rozpadnou a zase pospojují naopak! Vypadá to, že se tu elfky začínají cítit docela příjemně, což dokazuje, jak mizí občerstvění, nebo vína... a jak několik služek mezi hosty kmitá a pobíhá, vše doplňovat a korigovat! Hovor je uvolněnější, družnější a atmosféra docela příjemná i bez sexu!

Přitom se k tobě natočí jedna ze služebných, první okamžik ti to nedojde, ale ve skutečnosti je do elfí děvče, co vše připravovalo! "Nechte vyzkoušet hosty mušličky, určitě si tím zjednáte obdiv!" Pronese nenápadně a ukáže na jeden právě přinesený tác. "Nabídněte si, nebo nějaké dámě!" A očekáváš, že konečně přinesly něco s afrodiziakem! Protože když se na tác zaměříš, je z něho cítit magie! Takže stačí vzít mušličku, vypadá jako dvě malé mističky ze stříbra na sobě a rozevřít jí. Tím se rozlomí pečeť a při otevření krém vevnitř prudce zchladne! Zmrzlina! Ona v tom je uvnitř zmrzlina! Ani nevíš proč, ale najednou si uvědomíš, že tímhle nejspíše okouzlíš některou z elfek víc než džbánem afrodiziaka! Ta čubka jedna malá prohnaná, za tohle by zasloužila Šukometál I.stupně!

Jak banquet pokračuje uvědomíš si, že tu stále není žádná magie svádění, žádné afrodiziakum, nic co bys na takovém večírku čekal, a přitom se vcelku bavíš... proplétáš se mezi děvami a s každou prohodíš tu pár a támhle pár vět, někdy dotyků, a někdy i něčeho víc... přitom jsou všechny uvolněné, daleko méně obezřetné a společenské!

Jediná magie co tu detekuješ, krom světla, a chlazených mušliček je několik táců se skleničkami s vínem, kdy jakmile někdo skleničku odebere, objeví se na jeho místě další plná! Největší nával, no přinejmenším frekvence, je u temného rudého vína jenž krom okraje sklenek vypadá skoro černé, je velice silné, ale jeho fekvence je na vině díky tomu, že je nesmírně vzácné a drahé! Určitě ho tu protelko alespoň půl soudku... a na některých elfkách to je trošičku znát, ale to je tak jediné omámení jenž zde sleduješ. tedy krom omámení tvým přirozeným šarmem samozřejmě! Jinak je ve velké oblibě světlé ovocné, připomínající spíše jemnou štávu, a v tomhle vedru není ani co se divit, takže služebné nakonec vzdají snahu ho doplňovat a prostě tácy vymění za očarované, a postaví je na jeden ze stolů, jinak by se uběhaly. Dokonce se několik dam či doprovodu začne bavit se služkami... i některé rytířky nebo dámi postávají vedle orkyň, jenž trpělivě postávají na svých místech ve dveřích altánu... a dokonce tu a tam vedou téměř družný rozhovor!

***

Můžeš samá nějaký rozhovor započít, a to hned s několika nápadnicemi!

U stolu s drahým vínem postávají Kouzelnice od jezer https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9762367 a Kouzelnice ze Zlaté říše https://e-hentai.org/s/5ed6bb0def/2142618-54 a živě diskutují o tom, zda se kouzla vyslovují lépe za střízliva nebo pod opojením alkoholu! Obě dvě již mají trošičku upito... a tak se dohadují tak, že v rukách nebo mezi prsty pouštějí drobné jiskřičky magie, a něco blekotají... ale kouzlo ani jedna nesešle! V rozhovoru to dávají za vinu tomu, že alkoholové kouzlení není vhodné pro kouzla se zvukovou složkou a na bázi tekutého astrálního vlnění, čemuž ani za mák nerozumíš, ale mohlo by to být dobrým tématem toho, proč tu jejich magie nefunguje a jak na to má vliv alkohol, barva lomu světla nebo vyslovování vokálních hlásek s otupělým jazykem! Vše to z povzdálí sleduje další kouzelnice a poněkud nad jejich tezí ofrnuje nos. Ale zda nesouhlasí s jejich opíjením, nebo s pravdou o vlnění astrálu, nemáš tušení
Učednice od jezer https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9642863

Stůl s pečeným selátkem nabízí zahájení rozhovoru s Vyslankyní ze Zlaté říše https://e-hentai.org/s/8ce1d2e868/1780704-657 Která si přelévá zeleninu na talířku omáčkou jednoho z prasátek, krémově hustou smetanově bělostnou omáčkou jenž teče z útrob opékaného selátka. Přitom si uvědomíš, že ti rožeň nápadně připomíná vývěsní štít "U Prasnice na rožni" A dojde ti, že prasátko asi nebude prasátko tak úplně... a famozní náplň nejspíše bude mít ke smetaně daleko! To však nejspíše ani vyslankyně, ani jedna z rytířek, jenž s ní zahájí hovor o chuti omáček, a vyslankyně nadšeně gestikuluje a ukazuje na selátko ze kterého si polila svou zeleninu.

Jedna z elfek v vkusně neřestných, ale přitom ještě cudných šatech si vybírá mezi víny a stále se nemůže rozhodnout pro to, vzít si růžové nebo zlatavé nebo bezbarvé šumivé, v prvém okamžiku jsi se domníval, že to je kněžka, ale nakonec jsi zjistil, že má mnohem blíže k druidce, jak tě informovala jedna služebná která měla jejich družinu na starost, neb prý nepoužila chrám v paláci, ale menší hájek v zahradách! Proto je cítit tak, živočišně a dravě?!Druidka ze Zlaté říše https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9702923 A přitom tak nerozhodná!

Elfí kouzelnice ze Zlaté říše https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9742166 postává u velkého křesla umístěného na čestném místě, tak aby z něho bylo vidět na taneční parket, a právě debatuje s jednou ze služebných, kdy se dostaví hlavní host, tedy hostitel, hostitelka? Pokouší se vymámit nějaké informace příjemný, i když lehoučce panovačným hovorem, ale to spíš z jalové panny vyloudí trojčata! Protože elfka služka které se ptá nemá absolutně šanci jí říci něco kloudného, protože to prostě sama neví! Elfka tak služku propustí a upíjí ze svého vína, přitom si všimneš, že si lehce upravila volánek pod zadečkem a bezostyšně se opřela o opěradlo křesla, trůnu, svým zadečkem. Napřed se rozhlédla, ale teď se tváří, že to je zcela normální... nejspíše by si do trůnu sedla ráda asi celá!?

***

Jak se večer posouvá do noci začínáš sledovat změnu chování některých hostí! Vlastně... jednoho konkrétního druhu! Rytířek z doprovodů! Nebo sis alespoň na nich toho chování všimnul nejdříve! Jako prvních... ač máš pocit, že se to pozvolna šíří dál... na další členky doprovodů, jakoby od nejméně významné, výš a výš v hierarchii!

Některé elfí rytířky se baví s orkyněma, v docela živém nebo spíše důvěrném hovoru! Přitom jsou až nebezpečně blízko... a všimneš si tu a tam... že některá z elfích rytířek položí ruku orkyni na stehno a pozvolna ji posouvá nahoru... nebo naopak na břicho a pak míří níž! Ony s nima normálně flirtují!? A kdyby jen to! Jedna z rytířek stojí u orkyně tak nenápadně nápadně, že nepochybuješ, že se zadečkem nechce jen poškrábat o sloup... alespoň ne o ten altánu! U jedné orkyně stojí dvě rytířky, a něco si důvěrně povídají téměř ze rtů do rtů, v trojici! Další rytířka u jedné z orkyň stojí tak, že má zvednutou jednu nohu, a zaujímají docela krkolomnou, ale vcelku nenápadnou polohu pohlavního spojení k orkyni zády, jako by tam u ní vůbec nebyla! A než jsi se stačil otočit kolem dokola altánu... ty dvě změnily v trojici strategii... jedna se dál s orkyní líbá... a druhá jí prostě už zcela bezostyšně a necudně hulí péro! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9782021 A dostává se jí něčeho lepšího než vína!

K tvému ovšem naprosto většímu překvapení, tomu nikdo nevěnuje naproto žádnou pozornost! Jako by to bylo naprosto normální, běžné, nebo přímo a dokonce to dámi a vyslankyně svým rytířkám přály? Vlůbec se nad tím nepozastavují, jak jim elfí rytířky nyní hulí, honí, nebo se na ně dokonce zavěšují, či se nechávají vyzdvihnout! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9779524 Naprosto bezohledně se tu odehrává počátek hromadné soulože, aniž by ostatní elfky nějak toto řešily a dál se věnují chlebíčkům, jednohublám, hovoru, diskuzím... ač máš pocit, že více a více jich pokukuje po orkyních! I po tobě!

Dokonce to vyvrcholí tím, že k tobě přijde jedna z rytířek, a poněkud neumělým sváděním tě zkusí sbalit, nesouc na podnose několik srdíčkových koláčků. Rytířka https://www.aragorn.cz/map.php?id=6936 "Mohl by jste mi poradit, tyhle koláčky prý mám použít na navázání kontaktu. Mám dát jeden sobě a jeden cíli, nebo si máme ukousnout společně z jednoho?" Pronese napůl flirtovně, napůl v jakémsi omámení? A nabídne ti tácek s koláčky... těžko však říci, zda touží po tobě... nebo už na ní žádná orkyně nezbyla... a tak jde po péru, jak sukuba po panicovi?!

I některé dámy už se chovají omámeně... zatímco šlechtičky a kouzelnice je ignorují a dál se baví, užívají si, mlsají nebo se dohadují! Máš dokonce pocit, že kdyby sis to s rytířkou rozdal právě tady na stole se zákusky, ostatní elfky, kouzelnice a vyslankyně, by dál stály vedle vás, vedly hovor na téma vyšívání zdobených stehů a braly si koláčky přímo z vašich těl a mezi kterýma by jste se milovali, aniž by jim to nebylo vůbec divné!

(můžete to ostatně zkusit)(jinak k tomuhle stavu dochází i něhem tvých rozhovorů s ostatními)

Co je tohle za šílenou magii! Ujistíš se jednou! Dvakrát! Nikde žádné očarování! Potřetí! Nikde žádná afrodiziaka! Nikde žádné očarování! Kdo!? Jak!? Ani blbá runa! Runa! Runa! A pak ti to dojde! Dojde ti to! Ty chodníky! Ty chodníky jsou v tvaru runy! Ohromné runy, kterou nevidíte protože jste v ní od prvního kroku do obory! Nad runou říje! Říje! V oboře! Jste v chovné ohradě od samého počátku banketu!

Pán Jeskyně - 20. března 2024 13:55
Pán jeskyně Erinye

Rozšoustání odporu

Zřeknutí se víry:

Znak/ocejchování pokud můžeš zatím neřeš, protože *spoiler* tohle byla jedna věc co sem vymejšlela jako téma hovoru na banquetu...

...

Sukuba si vyslechne tvůj monolog o tom, že se musí své víry zříct drowka svobodně, a stejně tak svobodně si musí vybrat přijímání rozkoše. A naoko přikyvuje a s úklonou souhlasí! "Jistěže, ať se rozhodne svobodně!" Ovšem jsi si naprosto jistej, že to je jen hra pro publikum, aby neshodila tvou autoritu a plán na ponížení. Protože ti pošeptá do ucha něco o tom, jak jsi si dle všeho hrál na ovčáckého psa a ovečky, a tam to rozhodně nebylo o tom rozhodnout se svobodně, ale hezky o všech ovečkách sehnaných do jednoho stáda, pod jednoho pastýře!

Drowka mezitím teče, nejspíše za to může hlavně afrodiziakální tekutina v míse... ale pak tě napadne... že pokud byly vězenkyně už několik dní zajaté, mohly jim sukuby a žalářnice dávat afrodiziaka už ve vodě nebo žrádle před popravou, aby na popravy byly pěkně mokré, měkké a otevřené... a ne žádné skřípání a dření nasucho... přeci jen, měla to být podívaná... a co by je více ponížilo, nežli dokonalá příprava a klouzání jako protržené hárající děvky které se to dle toho jak teče líbí, i když řve o opaku?! Takže tušíš, že asi zásluhy její kundí mokré vstřícnosti nebudou jen jedním činitelem...

(jakože fakt jsou nadopované, aby byly i proti vůli 100% mokré, jen se s nima začne)

Mokrost její kundy drowku nijak nezarazí, spíš si nejsi jist, zda jí ve svém rozpoložení vůbec vnímá... Chvilku jen žbleptá něco, čemu není moc rozumět... a teprve když jí sukuba přirazí obě ruce zpátky na mísu, a ty do ní začneš bušit, začne řvát! "Já... nechci... nechci..." Asi jí to v hlavě, nebo v kundě šrotuje. "Nechci... starou víru!" Pronese ze sebe, napůl s úlevou, napůl zděšeně! Přitom slyšíš i vřískání, huhlání, prskání elfek dole na popravišti. "Nechci... nechci!" Heká. A vše se zpět ozývá v ozvěně, poté co to rezonuje celým amfiteátrem. "Slast!" Heká. "Přimu ji!" Blekotá, funí a chvilku váhá, jak oddechuje, v hlasitých ozvěnách okolo, svého funění. "Přijmu slast!" Hlesne. "Já... nemůžu... moje boky!" Trochu nechápeš, tohle v slibové formuli není, aspoň tedy myslíš. "Nekontroluji.... boky!" Koukneš se na sukubu, ale její pokrčení rameny naznačuje, že v tom cecky nemá. Že bys měl jiný text slibu než ona?"Nemůžu zastavit... pohyb... mých boků!" Vona se hýby proti své vůli?! "Přijímám slast!" Vřeští... zatímco do ní pumpuješ... a ona má orgasmus znějící znova a znova a znova okolím! "Slááást! Ááághth!" Heká do trouby zatímco škubá zadkem sama svévolně proti tvému břichu! Vona to chce snad dělat předevšemi dál... nebo minimálně její neuspokojené tělo! Je tak šíleně nadržená, že jí jedno odprásknutí nestačilo!

Dostihy:

To, zda se tu takové dostihy pořádají častěji netušíš, ale určitě se na to můžeš později zeptat...

Tvůj apel, spíše tedy povzbuzení k sázení strhl i sukuby! "Takže já si mám vsadit, že prví padne ta nalevo?" Zeptá se sukuba na sedátku, zda tedy je galantní si vsadit proti tobě, nebo dát jinou sázku, protože kdyby si všichni vsadily stejně, asi by to nebylo tak zábavné. "Já se vsadím, že ta napravo překoná čtyřicet orgasmů dřív, než ta nalevo bude u třiceti!" Ohradí se sukuba na tvém klíně. A smyslně se pootočí tváří k tobě a olízně ti bradu s tváří. "Jak moc můžeme... zasahovat?" Zeptá se tě se smíchem, zda to je dovolené, nebo by to mělo zůstat, férové?!

Zazní. "Všechno slyším!" A druhá sukuba se pokusí nadzvednout na svém šukacím křesle, jako by se chtěla k vám naklonit, a dát své společnici pohlavek... ovšem držáky křesla jí přidrží tak, že se napne, ale nedosáhne... ovšem asi se jí nechce s křeslem bojovat, v jak je dobrém rozmaru! Takže jen pošle na sukubu pobavěný úšklebek, aby nepodváděla, a zase se usadí do křesla a sleduje závod! (teď je tak 30% že jí křeslo udrží) Přitom sleduje dění dole, stejně jako vy, a stejně jako naprostá většina vyděšených odsouzenkyň, a jejich budoucích mučitelek! Některé od té nádherné podívané nedokážou odtrhnout oči, jak jsou z ní nadšené! No, možná spíš šokované?! Některé se pokoušejí otáčet, zavírat, zacpávat si oči, ale dohled v podobě rytířek či elfek je ihned donutí tu podívanou si vychutnávat a užívat! Jen některé občas nabírají mdloby nebo se dáví a lapají po dechu, ale oči všech sledují dostih!

Žokejky stále vřeštějí, škubají nohama a pánví... a shazují další lektvary do žlabu kentaurkám... přitom tu a tam zatáhnou... nejspíše mimovolně... za stužku a otevřou žleb tak, že lektvary stékejí na jejich obličeje a během hýkání, funění, vzdechů a stenů jsou nuceny vše polykat... to se na okamžik vždy vřískot změní v gloglavé dávivé zvuky... aby posléze se přeměnily v steny, hýkot a chroptění v rytmu přírazů... přitom si všimneš, že skóre je 38 ku 29, takže stačí pár vyvrcholení aby...! Hele! Jsi si jistej, že ten lektvar co spadnul do toho koryta napravo byl růžovej a ne zelenej ani žlutej! Někdo tu podvádí! A máš pocit, že sedí na tvém péru... i když... zrovna jste v tom nejlepším!

Dárky:

Při tvé otázce, zde je princezna čistá a nevinná, se sukuba uchcechtne. "Nóo?! Ehm... pokud kdy vůbec byla... " Pronese diplomaticky mezi přírazy. "Síla paní Augaziel pokřivý všechny hračky co má kolem sebe dost dlouho." Pronese jako odpověď na to, jak moc nevinná může být elfka/duše, co skončila jako hračka uvnitř sukuby! Tušíš, že vnější sladká šlehačka může být uvnitř jak hadr na podlahu ve stájích!

(může být a chovat se neviňoučky, naivně a vystrašeně, ale počítej, že tam může být Trojský kůň, Trojský troll a možná i Trojský minotaur)

Řemeslná čtvrť

Kovárna:

Minotaur se zamyslí, či spíše zatváří, že myslí. "Proč ne, vy platíte, vy si řekněte, co je pro ni vhodné!" Jak pragmatický přístup! A pak kývne. "Pokud půjde dobře rozpoznat velikost a tvar, a nebudete chtít žádné speciální úpravy nad standart, určitě to zvládnu z přeludu." Pronese bez sebemenších skrupulí či nejistoty... což asi rozhodne o osudu jedné nebohé elfky!

...

Minotaur jen pokyvuje a vcelku uznale zachroptí, když se rozhodneš pro zakázkovou ruční řemeslnou tvorbu z luxusních materiálů...

Když pak s volíš k měření, ukáže na podlahu, kde je jakýsi kruh který vypadá jako malá strouha. Ukáže ti na něj. "Vstupte prosím dovnitř." Což vede k tomu, že když jsi uvnitř, vezme jakýsi prášek a nasype ho do kruhu, žlabu. Pak do něho naleje nějakou tekutinu... prach vzplane, jiskří, kouří... "Tak, hotovo, můžete ven!" Pronese, a když vyjdeš, všimneš si, že uvnitř zůstává tvůj dokonalý a přesný koužový oblak, jako nějaká forma! To je všechno?! ... pokud se zeptáš, minotaur se pobaveně zašklebí! A pohodí hlavou, jakože ne! "Potřebuji ještě sílu, tvar a velikost!" A vede tě ke konstrukci která vypadá jako dvojice dlouhých kolejnic jenž začínají vodorovně a pak stoupají výše a výše skoro do kolmé podoby! Na kolejnicích jsou malé značky a zářezy... "Tak, nasunete se na... tedy do formy... a budete jí zvedat, tlačit nahoru tak, jak vám bude nejpříjemnější její úhel těla, váha, tlak a působení na péro!" Načež je potřeba aby se ti postavil, a on mezitím připraví formu...

Během chvíle přitáhne děvče se spoutanýma rukama a nohama v řetězovém postroji! Provlékne její ruce a poté nohy na kolejnice, a několikrát jí posune nahoru a dolů, aby se ujistil, že nikde nedrhne a dá se pohodlně posouvat! (jako na obrázku, jen kolejnice/tyče jsou od nohou pod ruce a za hlavou stoupají vzhůru, jako jakási kolébka) https://photosex.biz/v.php?id=20a444930781b9dce7229f87ec8977c9 Děvče tak můžeš jakoby houpat nesené na péru nahoru a dolů s minimem námahy! "Dejte si na čas, nejlépe když jí rovnou nastříkáte, aby jsme měli pohyby do nejmenšího detailu, a jen mi řekněte kam nejvýš a kam nejníž by se měla houpat!" Načež dodá pobavěně. "Velikost a další si změří forma sama!" A ukáže na runu na jejím podbřišku... takže nepochybuješ, že uvnitř ní zůstane otisk tvého péra v dokonalých rozměrech!

Může to být dívka jako na obrázku/nedějové NPC/nebo tam může dotáhnout tu dívku z úvodu, aby ji použil na měření, pokud už ji nechce nosit...

(tím bude měření skončeno a můžete se bavit o ceně a dalším)

U Sukubího cecku:

Omámení je skutečně silné, nebo přinejmením bys řekl, že to není obyčejný trapný pokus který bys setřásl jako pavučinu co se na tebe chytila ve dveřích. Přinejmenším to je rafinované a komplexní, zvláště tím, že nedokážeš odhalit zdroj a provedení!

Jak si začneš honit, aby jsi se uklidnil, prodavačka ani nehne brvou, jako by na to byla zvyklá... a jak se ukáže v okamžiku, kdy vystříkneš... asi nejsi jediný takto se rozhodující zákazník! Když tvé semeno letí na prodavačku, najednou se ve vzduchu zastaví, z jedné přihrádky vylétne skleněná amfora, a semeno pak do ní vteče, zatímco amfora se vrátí zpátky do regálu. "Žádné úplatky předem!" Zasměje se prodavačka, a ty máš pocit, že jsi na vybroušených hranách nádoby zahlédl na okamžik lesk plošek písmen v nápisu *spropitné* Načež se k tobě sukuba lehce nakloní a špitně něco o to, že bys neměl tak plýtvat a neměl bys být tak štědrý! Ani nevíš, zda to myslí fakt vážně, nebo tě jen lehoučce popichuje... kdo ví?

Obchod je úspěšně dohodnut, a ty si můžeš, za sukubiny nosičské pomoci, odnést všechny drobnosti které jsi chtěl, včetně svíček z černého vosku, extra silné, sice dražší, ale zaručující nejvyšší možný oučinek. Načež děvče položí na pult i požadovanou tekutinu. "Kolik si toho přejete?" Pronese a tobě dojde, že má v rukách malou čutoru... a teprve teď si všimneš, že na nádobě je nápis... pro koupel a kloktání řeďte v poměru 1:99(na100)!


Sukuba se netváří, že by bylo něco potřeba, a pokud ti měla něco připomenout, tak to zapomněla!

Hračkárna + Zverimex Potrhlé Yuki:

Když vás goblinka oba dva nechá vejít dovnitř barevně pokreslenými dveřmi, k tvému údivu je za vámi zavře, a poté vesele proběhne jakýmsi plandacím otvorem ve spodku dveří po všech čtyřech! "Ták, ahoj, ahoj, čím posloužíme, co chcete, co nechcete, kde to máme?!" Načež přeběhne k něčemu co vzdáleně vypadá jako houpací koník... uprostřed je skutečně spoutaná klisnička s kopýtky, hřívou a ohlávkou i sedátkem... ale není tam nic jako houpací mechanismus. Naopak vepředu a vzadu je nástavec s údem! Goblinka plácne klisnu po zadečku a pak hodí stříbrnou minci do otvoru v podstavci klisny! Začne hrát melodie a klisna jede pomalu dopředu, až jí je úd strčen do huby! Pak vyjede a zajíždí dozadu, kroutíc zadkem ve snaze se jím vyhnout, ale nakonec je doslova nasunuta na pyj! To už však začne zase ject dopředu a didlo z ní vyjede aby se druhé naopak zanořilo do její huby! "Náramné žejo, žejo, chcete si to vyzkoušet!?" A ukáže na třmeny nad zadečkem klisny a jakési dřevěné bradlo... dle všeho stačí dát nohy do třmenů, opřít se, chytnout za bradlo a nechat pohyb koníčka dopředu a dozadu dělat svoje... na tvém ptáku... jejím zadečkem! Načež zatáhne za téměř neviditelný provázek, jako pavučinku, a vytáhne stříbrňák stejným otvorem kterým ho vložila... a pohyb hračky po chvilce ustane... pokud nejevíš zájem se povozit?!

...

Vstup do zverimexu je od hračkárny oddělen jen jakousi závorou v prostředku místnosti a ohrádky mezi jednou a druhou částí... stačí ji jen nadzvednout, projít a zase spustit...

Zde je vcelku obstojný výběr zviřátek na mazlení i jiné činnosti! V jedné ohrádce, podobné spíš postýlce ohraničené menším žbrdlením jsou dvě dívky s hebkými oušky, ocásky a tlapkami z chloupků na kotnících i zápěstích (ber to jako masku na obyčejné dívce)(hraní doživotní trvalé role - ne speciální rasu) "Čičinky!" https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9380859 Pronese goblinka. Načež ukáže na další ohrádku. Kde vidíš dívku, spíše mladou ženu s obojkem a klíckou (košíkem) na obličeji. https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9126246 "Pejsek!" Pronese goblinka a dodá. "Ale varuji vás!" Máš pocit, že teď řekne, že je pejsek nebezpečný a mohl by ti třeba ukousnout prstík, nebo celé péro! "Je nesmírně žravá!" A jako důkaz vsune do výběhu misku se ... krmením. Bělostnou hustou tekutinou lepkavého formátu. Fena se k misce okamžitě vrhne, ale nemůže z ní mít, protože košík rejdí po dně misky a zabraňuje ústům se přiblížit k hladině! Nakonec fenka začne aspoň jazykem olizovat upatlané drátky mřížky a natahovat k nim rty. "Musíte jí omezovat s krmením, jinak bude trpět nadváhou!" Pronese naprosto vážně a starostlivě...

Nakonec nakoukneš do třetí ohrádky... chvilku máš pocit, že to jsou fenky po několika, mnoha, obědech... https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=7276224 Ale jsi vyveden z omylu. "Prasátka!" Pronese goblinka. "Roztomiloučká a nesmírně hravě přítulná!" A skutečně, jakmile vás zmerčily, lezou podél ohrádky kde právě přecházíte a ostražitě... no spíše nadrženě omámeně... vás sledují! Obě dvě jsou nejspíše člověčice, díky širokým bokům a velkým prsům a na elfky spíše nižší, ale robustnější postavě. Co však mají ohromné, jsou jejich břicha... hádáš, že do měsíce vrhnou! "O ty se nebojte, i přes svou pověstnou žravost si udržují svou váhu. Co snědí navíc to jen podpoří jejich vrh!" Ha! Aha?! Takže takové budou napořád, a čím víc je budeš krmit, tím rychleji budou rodit intervaly selat?

Pán Jeskyně - 20. března 2024 10:21
Pán jeskyně Erinye

Vyslankyně

Banquet

Poslední týdny jsou zoufalé a ubohé svou nudou! Ubohé! Nudné! Je nejteplejší měsíc v roce a dokonce i tvá matka, její doprovod a mnoho vysoce postavených *úřednic* se vydalo někam za chladem, stínem a sexem! Dobývání jednoho malého severského horského království... prý až opadne tání a nebude hrozit zasypání armád sněhem... povídala, že jí šukali! Určitě invazi odložila o několik měsíců jen jako výmluvu k tomu vypadnout v těhle vedrech někam z hlavního města! A ty se tu nudíš! Dokonce i ta družina rytířek, která se tě pokusila zajmout, a vypadala jako zábavná hračka, tě už nudila... teklo jim to ven nosem i ušima a do tlam, kund a zadku se nevešla už ani kapička! Dokonce zklamaně soudíš, že dýl dokázala žvatlat o tom, jaký tě čeká trest, bolest, mučení a nepěkná budoucnost o tom, jestli na ně sáhneš... než jak dlouho pak vydržely s tebou šoustat! Ubohé!

Dokonce jsi se přistihl při představě, že by byl dobrý nápad zajít se zeptat jedné ze svých starších a náruživějších sester, zda neví o nějaké zábavě pro tebe... naštěstí to chvilkové poblouznění opadlo!

Co ale dělat!? Do které píchnout!?

...

Z nic-nepíchání tě nakonec vyrušila elfí komorná, přesněji jedna z dvorních dámiček a osobních služtiček tvé matky, ne dost důležitá na to aby si jí vzala s sebou, ale dosti oblíbená na to, aby si jí snad rozbil jak vázu co se už nepodaří slepit ani trolím semenem...

Ukloní se v lehkém pukrleti a trochu nejistě přešlapuje a ošívá se, máš však pocit, že to nebude strachem z tebe a toho, že bys jí ojel. Párkrát už jsi jí i docela obstojně projel, takže tohle to nebude. "Eh, výsosti, moc se omlouvám, ale nastal nám tu problém." Chvilku se tváří, jako by na ní měl spadnout strop, nebo se vycákat všechny čtyři stěny, a pak vysvětluje. "Původně to měla na starost vaše ctěná sestra a..." No, dostaň se k věci sakra! "Ale už několik dní tu není, prý se vydala za zábavou mimo město s tím, že to hází na křídla někomu pod sebou..." A tak dále a tak dále, jako by jsme je neznali! "Samozřejme, že jsme se snažily a..." Bé na Ntou, děleno K na Ysilon... Přidáme světlou jížku a budeme na mírné ohni... "Takže to máme připravené a někdo nám to musí schválit!" No konečně! Koukne na tebe jako jalovička v říji na svého prvního býka těma velkýma toužebnýma očima!

...

Cestou ti všechno vysvětluje podobně brebentivým tempem, i když se zdá, že spíše brebentí z nervozity, nežli z touhy se skamarádit! (případně jí tam můžeš galantně odnést třeba v minotauří podobě)(pak se dozvíš to samé, lehce hekavým a sténavým způsobem) Vysvětluje, že. "Některé atašeé a vyslankyně menších zemí a měst jsou tu už několik týdnů i měsíců a čekají na přijetí! Samozřejmě je to běžné a délka čekání ukazuje jejich bezvýznamnost, ale přesto. Vaše matka již několik týdnů není přítomna a během léta se ve městě nezdržuje. A tak by bylo dobré rozptýlit tu ospalost některých dam a doprovodů. Nějakou společenskou akcí!" Vysvětluje. A zopakuje ti, že to měla na starost jedna ze sester, rozptylování zdejších atašeé, doprovodů a vyslankyní střední a nižší třídy. Pak ovšem někam zmizela i s jednou vyslankyní a jejím doprovodem... a povinnost kllouzala níž a níž jak semeno z kundy po stehně... až do toho šlápla ona!

Mezitím dojdete až vcelku dál za hrad, do zadní části zahrady, která je spíše takovým polo-parkem, polo-oborou. Uprostřed se tyčí jakýsi altánek z bílého mramoru (no snad, kdo ví, co stavitelé použili) o rozloze menšího tanečního parketu! Vedou k němu čtyři schodiště, každé z jedné ze světových stran... protože parket sám je asi dvě či tři stopy nad okolím a jeho základy tvoří vlastně tajné spodní patro, menší prostory podobné čajovně či dýmkárně... a lázně v kobce! Vlastně to je jakási zabudovaná, zahloubená věž!

Věž-Altán odshora dolů:
https://www.aragorn.cz/map.php?id=6933
https://www.aragorn.cz/map.php?id=6934
https://www.aragorn.cz/map.php?id=6935

S tím vyjde elfka nahoru na altán/parket (pokud ji tedy neneseš) A oznámí ti drobnosti. "Pozítřní noc bude nejtelješí v roce, a tak jsme si dovolily několik dam a jejich doprovod pozvat na večerní, tedy celonoční banquet v letním altánku. Zde budou po vnějším obvodu umístěny stoly s jídlem, zvolily jsme samá lehká jídla, jednohudby, ovoce a lehká vína či ovocná štávy, ovšem nebude scházet ani pečené maso." Usměje se trošku poťouchle. "Několik dam si nejspíše krom doprovodu vezme i rytířky ze své ochranky, ale s tím naše kapacity a opatření počítají, nemusíte si s nimi vůbec dělat starosti!" Pronese a ukáže na prostřední a přilehlé volná místa. "Zde bych nechala místo pro konverzaci či tanec, a zde bych dala umístit křeslo! Tedy pokud budete souhlasit? Mohla bych doporučit aby jste se protkal do davu s tím, že o půlnoci má dorazit někdo důležitý, tajemný, snad vypustit nějaké fámi, nebo ho chcete nechat od začátku pro sebe, jako důkaz svého majesnátu, že banket pořádáte?" (bud tam budeš jako princátko na trůně zpočátku, nebo můžeš být mezi dámama s tím, že večer někdo dorazí, třeba tvá matka) Načež dodá "Samozřejmě o vaši bezpečnost bude plně postaráno, ke každým dveřím postavíme dvojici orčích rytířek, vybrala jsem zvláště rafinovanou kombinaci!" Pronese smyslně, jako bys jí za to měl pochválit. "Rytířky doprovodu je budou nejspíše převyšovat, ale slibuji, že o to zábavnější to bude můj pane!" Pronese spiklenecky! Načež se postavíte do středu altánu a následně jste přeneseny o patro níže...

Tam na vás čeká drowka, což ti dojde s tím, že mluvila v množném čísle, že na tom všem pracovaly! Tedy nejméně dvě... drowka se ukloní a ukáže kolem sebe. "Vše jsem dala zařídit ve vytříbeném vkusu, můžete se zde oddávat soukromým... činnostem od davu nahoře, a to jak přímo zde uprostřed, tak na divanech, polštářích i koberci okolo." Zahihná se při pohledu na koberec. "Bude zde dostatek vína, květin, dýmek, aroma i kuřiva." Další zahihnání. "Máte nějaké vlastní přání co by jste tu pro chvíle soukromí chtěl mít připraveno, nebo to ponecháte našemu duchu večírku a příprav?" Drowka se úslužně ukloní a čeká, zda dostane další instrukce, nebo vše schválíš...

Poté co vše schválíš... nebo je ošukáš, a pak vše schválíš... se přenesete do nejspodnějšího patra! To je vlastně jen velká jeskyně s ochozem kolem dokola jezírka, bazénku. I zde stojí jedna z elfek a úslužně se ukloní. "Výsosti, vše je připraveno v tom nejzábavnějším duchu!" Pronese vesele a ukáže na ochoz na kterém je několik sedátek a lehátek, jenž budou nejspíše ještě zakryty látkami, ošuškami, květinami a kdoví čím dalším!? Stejně jako asi ani nebudou scházet mísy s ovocem a laskominami. Více se ale věnuje jezírku. "Prozatím je zde voda z devíti dílů a mléko v jednom dílu. Ovšem pokud se podíváte pozorněji, tam pod hladinou, ty zářivé krystaly... pozvolna se rozpouštějí a pak za den budou už tak křehké, že stačí jen poryv vody tělem při koupely..." Zahihná se. A ukáže prsty na ruce, které jeden po druhém ohýbá. "Mohu nabídnout přítok mléka, nebo snad dáte přednost čisté tekuté rozkoši?" Rozuměj napuštění čistého afrodiziaka do bazénku. "Také mohu zřídit přepumpování, pokud by jste je chtěl utopit, až do výše támhle té rýhy!" Ukáže dosti vysoko a tebe napadne, že žádná elfka není tak vysoká, ale minotaur ano! Možná by tvůj pyj mohl fungovat jako záchraný kruh, tedy tyč, pro nějakou plavkyni?! "Nebo vše můžeme proměnit na lepkavé, husté bahýnko, pokud při tom rád mlaskáte?" nabídne ti ještě čtvrtou variantu... načež jsou od tebe připraveny si vyslechnout výtky, připomínky a plány...

(ber to tak, že nějakých 80-90% mám již vymyšleno a oni připraveno, takže tvé zásahy budou moci být reálně spíše minimální, ale pro ten pocit žejo)

...

Načež ti dají několik lístečků, vlastně psaníček, sloužící jako pozvánky! "Přeje si aby jsme je rozeslali přítomným dámám po hradě, nebo si přejete některé roznést a učinit pozvání osobně?" Pronese pak elfka držíc v ruce asi půl tuctu obálek...

Diplomatická imu...šuka...mrdalita
Comming soon... watch next episode!

...

Dále hrají:

elfí rytířky - jako elfí rytířky https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8877563

elfí děvka - jako doprovod z lesního království - mág
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9742166
elfí štětka - jako doprovod z lesního království - kněžka
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9702923
nadržená elfka - jako vyslankyně lesního království
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8400435

čubička - jako doprovod kouzelnice od jezer
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9642863
fena - jako kouzelnice od jezer
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9762367

prasnice - jako kouzelnice Zlaté říše
https://e-hentai.org/s/5ed6bb0def/2142618-54
bachyně - jako vyslankyně Zlaté říše
https://e-hentai.org/s/8ce1d2e868/1780704-657

Pán Jeskyně - 19. března 2024 18:29
Pán jeskyně Erinye

Rozšoustání odporu

Zřeknutí se víry

Drowka se netváří zrovna přesvědčeně, že by se nemusela bát, jak vykládáš, a přes tvůj skoro líbezný hlásek nejspíše nabírá dojmu, že se měla radši nechat dát ušukat! Ale už je pozdě! Možná bude svým sestrám na popravišti spíš závidět? No, minimálně podle poťouchlého smíchu kterým ukončíš své, ujištění, asi to tak i bude! "Já..." Podívá se zpátky na své sestry na které čeká koryto, rochniště a další... disciplíny... a asi rozmýšlí co je lepší?!

Když pak sukubě vyčiníš, že moc předbíhá, a nejspíše tak kazí překvapení ohledně, špinění elfky, ta se omluvně chytne za rty a zatřepe křidélky. "Pardon, já nechtěla!" Napřed prohodí, ale když jí dojde, že i ty myslíš na to, že to dopadne stejně a tak pro vás to není takové překvapení, jako bude pro drowku, dodá. "Dyš ona vypadala tak bezradně." Zahihňá se, jako by jí chtěla aspoň trošku nastínit co přijde...

Jakmile se do drowky zasuneš, cítíš její dosud nevinnou vlahou mokrou kundu, ani nevíš zda to mokré dole má díky afrodiziaku, nebo tím, že to poprvé zažívá a díky všemu tomu odříkání a celibátu teď vytekla jak prasklá hráz rybníka!? Tělo si žádá to, co její mysl asi dlouho odmítala. "Ahgh!" Hekne a při dalším zásunu znovu. "Ughch!" Načež se pustí mísy a zakryje si dlaněma obličej. "Já nemůžu... oni... dívají se!" Heká, a jak ti dojde, myslí tím všechny její sestry, které přísahaly čistotu... a ona ti jí přitom tady předevšema odevzdává! Načež se začne kousat do pěsti, aby slespoň zmírnila štouchy, tedy následky tvých přírazů na svůj zvukový projev...

To však k ní přistoupí sukuba (pokud to neceš udělat sám) a chytne jí za zápěstí a obě jí přitáhne spátky k okraji misky/nebo balkonu ochozu, aby drowka byla důkladně opřená a zapřená na šosutání. "Jen ať se dívaj! Musí přeci poznat milnost své víry, a milost jíž se ti dostává!" Pronese pobaveně a pak vyčaruje, nebo spíše si přičaruje něco jako ohromný kornout s náustkem! Který položí na okraj balkonu tak aby dokonale následné zvuky z drowčina hrdla roznášel ještě hlasitěji po place pod balkonem. A vyzve ji (pokud to neuděláš ty) aby zopakovala své zřeknutí se víry do tubky! Zatímco tobě šputně něco jako... *přidejte trochu* v okamžiku kdy drowka se nadechuje k tomu, učinit prohlášení...

Dostiky

Sukuba je očividně a rozhodně výtečná služebná, neztrácí čas svého pána a odhaduje na základě zkušeností co asi řekne a jak zareaguje (google lišta) a tak než se nadáš, už je pryč a připravuje to, co asi po ní chceš! A skutečně... během chvilky už má připraveno a ještě navíc vylepšeno, co mohlo být tvým přáním. No a nebo bys jí mohl podezřívat z toho, že to bylo připravené celou dobu, jako zpestření druhé části, a ona to jen využila... na druhou stranu i to je schopnost k pochvale ne?

...

Jak sukuba přivazuje stužky na ruce žokejek, ty za ně tahají, napřed ve snaze aby sukuba nemohla stužku dobře navázat... a pak ve snaze si jí strhnout ze zápěstí... oboje je však marné! A tak jen strhnou hned několik lektvarů do žlebů! Přitom stržené lahvičky zmizí a na jejich místě se objeví nové... by jistě nebylo moc zábavné, kdyby tam vše vyplýtvaly během minutky... přitom jedna z kentaurek se ihned nakloní nad žleb a začne chlemtat lektvar, doslova jako zvíře, načež zaržhá jako naprosté zvíře, a zbytky lektvaru jí tečou po obličeji i prsech... ovšem současně s tím začne poněkud rychleji přirážet! Což u její žokejky vyvolá naopak zvukovou odezvu v podobě vřískotu! Naopak druhá žokejka se pokouší stáhnout stuhu, čímž otevře žleb, asi spíše neúmyslně, a lektvary z jej části jí začnou téct na obličej! Zdá se, že chvilku se snaží mít zavřenou tlamu, takže to teče hlavně po jejím xichtu, ale intenzita přirážení kentaurky a orgasmus jí nakonec nutí řvát! Což vede k otevření tmami a polykání lektvaru v jakémsi bublinatém pokusu o plyvání, a následné nucené polykání, během řvaní a orgasmu a plnění semenem současně! Nebýt to lektvar výdrže, nejspíš by omdlela! Každopádně to běh, dostih náramně okořenilo a je jasné, že následné minuty, desítky minut budou náramně zajímavé!

Jak se sukub ptáš na to, jak se vsadíte, sukuba dole na podiu opět zmizí, aby se po chviličce vrátila s několika obojky v ruce. Jeden a pak druhý připne postupně zpouzející se žokejce na krk. A ty si všimneš, že jedné z žokejek se na něm začne následně rozsvěcet krystal, až září velice silně, několik vteřin, a zase začne hasnout. Není pochyb, že to prozradilo a změřilo její orgasmus! "Přejete si i je?" Ukáže na kentaurky a drží další dva obojky, pokud by si snad měl strach v tom, že nějaké vyvrcholení promeškách, protože vše skončí v žokejce, a tak to nebude vidět stříkat a vytékat ven z kentaurky?! Mezitím sukuba která sedí na tobě něco řekne své společnici v křesle. Ta se natáhne a vysype jednu misku s vínem a jednu misku s pomerančema... a pak hodí jenku kuličku vína do jedné z misek... doucfáš, že těch několik hroznů bude stačit!

To však sukuba dole na podiu tleskne, a dvojice mladinkých elfek přitáhne něco co vypadá jako školní tabule! Jen jim něco řekne, a obě dvě kývnou a postaví se každá z jedné strany tabule, napravo a nalevo, abys viděl na desku! A jedna z nich přejde blíž a přirazí klín na desku, když si všimneš, že má v kundičce didlo s křídou na druhém konci! A udělá klínem trošku roztřesenou a trošku mokrou čáru, záznam orgasmu pro svojí žokejku! Sukuby zatleskají! Vona měla připravené i tohle!? Tohle nemohla improvizovat! Nebo jo! Načež se rozzáří obojek druhé žokejce! Děvče však nestihne přejít k tabuli dostatečně rychle a udělat čárku... načež klesne do kolen a začne hlasitě funět, sténat a kňučet a vypískne... od pokusu o útěk od tabule jí odradí jen sukuba která jí sevře za pačesy a táhne ji k tabuli... teprve po chvilce třesení se a hýkotu udělá roztřesenou mokrou čárku... určitě byla potrestána za to, že nezapsala správně orgasmus! Dle reakce nejspíše tím, že na chvilku cítila to co její žokejka!?

...

Křeslo ber zatím že se nic neděje, tedy nečekaného, krom šukání sukuby co v něm sedí a tetelí se sledováním dostihů, k spokojenosti sukuby, a nabírání síly křesla... až bude čas, dozvíš se změny...

Dárky

Jak kousneš sukubu do krku, tedy spíše to je takové špičatě pichlavé políbení jejího krčku... ucítíš jak tě šlehne svým ocáskem... ale naopak to je asi spíše jen pohlazení, jako odměna za tvůj polibek! "Princeznu... knežku... myslím, že zvěřinec ... i hračky od paní Augaziel jsou ... neskonalého množství a druhů, ...určitě se tam nějaká najde!" Pronese a podívá se na kouli kterou drží v ruce, pokud si jí nehodil na zem... "Eh, ne, jen elfka. Příště snad víc štěstí!"(máš jich po hradě sám dost) Odhodí kouli a přitáhne si kouzlem další a koukne do ní. "Tak tohle je smůla!" (chápej člověčice na chov, jen pro doplnění stavu kravínu) Odhodí kouli tak že se zakutálí až na kraj balkonu. "Ó! Šajný!" Koukne na knihu. "Ale žádná princezna! Pokračujem v šmátrání!" Prozpěvuje si. "Tamdydamdymbydamdydá!" Přitom stále přiráží zadečkem! "Stará Augariel si jednou pustila na palec vibrátor!" (to nejde psát ty vole)(ležim na zemi)"Postel, vhodná na přefiknutí princezny, ale žádná princezna!" Odloží však obě dvě koule s knihou i postelí na stolek, aby se nezakutálely! "Sněhová koule?!" Zatřese koulí. "Žádnej sníh!" Podá ti sněhovou kouli. "Princezna!" https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=8085970 Koukáš dovnitř koule, zatímco pumpuješ sukubě do kundy! A podle sněžení v kouli... i do koule?!

Řemeslná čtvrť

Kovárna:

Člověčice je nakonec pověšena na věšák... a pokud se o ní dál nebudeš starat, asi ji nečeká nic pěkného!

...

Minotaur si vyslechne tvou představu. "Rozumím, něco pro zavěšení jezdkyně pod koně! Samozřejmě s ohledem na to, že to bude kentaurka!" Pobrukuje si. "Dáte přednost břichem k sobě, nebo visícím ceckům?" A zasměje se. "Nebo snad celojízdnímu polykání?" A ukáže ti tři verze závěsů pod kentaurku, kdy jedno umožnuje dívce dole být s kentaurkou v jakémsi misionáři 1), druhá je klasické zavěšení pod koně s ceckami směrem dolů 2), a třetí je poněkud vtipně řešené zavěšení kdy místo kundy je na penisu hlava zasunutá až ke koulím koně 3)... s pérem uvnitř hrdla!

1) https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2866198
2) https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=7703188
3) https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=4404515

...

Minotaur kývá hlavou, jakože volba milenka je dobrá, zvláště pro lehkou zbroj drowky... když si vybíráš... pak ale změníš svojí volbu na zakázkové zpracování luxusního materiálu! Zabručí, ale spíš to zní jako mlsné olíznutí. "Výborně!" A hned na tebe koukne. "Jistěže půjde překovat!" A hnedle dodá. "Chcete ji jako milenku?" Určitě nemyslí jako důvernici k vstahu a sexu, ale spíše jako typ. "Nebo možná spíše něco speciálnějšího s ohledem na... materiál, kování a vaši velikost? Možná nějaké jedinečné zpracování co nikdo jiný nemá, tenhle materiál je takové osobní práce a úpravy hoden!" Pronese a dodá pak pobaveně. "Pokud si koupíte tu zakázkovou zbroj z luxusní materiál a s ruční výrobou, přihodím vám tu černou lehkou zcela zdarma, jako omluvu za tu neschopnou krávu u dveří, a za posečkání na výrobu!" Nabídne ti a něco si pro sebe mrouká, mrumlá, jako by už měl představu co z ní vykove. "Budu si vás muset proměřit, možná mi budete muset něco odzkoušet, abych měl míty a tělesné proporce pro vykování do nejmenšího detailu a záhybu... ale... ano, ano... mohlo by to být jedno z mých nejlepších, mistrovských děl! Jako že se Agilion jmenuju!" A sakra! Pokud si pamatuješ, několik zbrojí a výrobků v královském paláci se značkou A, kppytem na jedné půlce a ohněm na druhé bylo v paláci matky, a byly to dokonalá díla. A pokud by to byla jeho mistrovská práce?! Bude to asi pěkně mastné! Ale taky přinejmenším na úrovni legendárního artefaktu! Co kurva u sukubých cecků dělá tady v tomhle zapadákově!?

U Sukubího cecku:

Teprve když ti podává druhou várku nákladu tě napadne, že by ti to měla nosit sukuba, nebo lépe nějaká otrokyně, než aby sis to držel sám! Asi tě omámila ta vůně v místnosti, že ti to ani nepřišlo, jak tě využívá! No, možná to je i obchodní záměr, aby se zákazník cítil trochu... omámeně? Třeba ty vůně dokáží lámat vůli, nebo naopak dělat osoby nadýchané mnohem povolnější? Nebo tě prostě její chování okouzlilo a uzemnilo natolik, že jsi neodolal, protože se k tobě popravdě chová málokdo...

Poté sukuba převezme předměty, a nosí je za tebou, jako pejsek! Sakra, copak jste to oba hulily!? Neměl bys prostě stát u pultu a počkat, až ti všechno přinese a vysází na desku?! Místo toho za ní běháš, a sukuba běhá za tebou aby to odnesla! :D

Prodavačka koukne na jedny, pak na druhé. "Bílé jsou levnější a vydrží déle, protože jsou větší a hoří méně intenzivně, ale černé jsou samozřejmě účinnější! Takže se většinou vybírá tomu, zda volíte cenu, účinek nebo jiné preference." Pronese a pak jako by jí něco napadlo otevře ještě další dvě přihrádky, a vytáhne svíčky které vypadají jako roh jednorožce! Vlastně jakási spirála dvou barev, svíčky ve tvaru rohu! Jeden roh je černo bílý, a druhý černo růžový. "Pokud hledáte cestu středu, výkonu, ceny i doby využití, vyjde vás nejlépe černobílý roh, samozřejmě nejlepší je koupit si černé a bílé a míchat je, ale práve dnes máme slevu na roh a tak vyjde nejlépe!" Načež pak zvedne růžovočerný a pronese. "Tehle není ve slevě, ale je nejúčinější, nejsilnější a vydrží obstojnou dobu, vynikající na ty nejkvalitnější zaklínadla!" Ukáže pak poslední verzi. No a démon se v tom teď vyznej? Bílé? Černé? Míchané?

Poté se na tebe podívá, zamrká, chvilku přemýšlí. "Potrestání elfky? A speciálního?" Přemýšlí. "Jak moc to má být, speciální, bolestivé, a nezvratné, nebo naopak bez následků?" Pronese pobaveně! A začne šmátrat v přihrádkách, ale nyní mnohem déle, přechází sem a tam, občas dokonce musí použít žebřík, aby vylehla do hodních pater! Pak ale přinese tři věci! Jedno je lahev, spíš jakýsi džbán s hlenovitou tekutinou uvnitř. "Vesinunyni slzy!" Zahihňá se. "Tedy štávy z pohlavních sekretů slizové jeskyně." Vysvětlí. A míní tím něco jako mimika, ovšem tentokráte se nejedná o truhlu v jeskyni, ale o celou jeskyni! Jakousi díru chapadel, slizu, hlenů a tekutin, do které když obět spadne nebo vleze... "Jakoukoliv část těla promění v erotogení zónu o citlivosti G-bodu!" A pronese pak nevinně. "Pokud ji v tom vykoupáte a ještě jí toho dáte napít, bude celé její tělo erotogení, od pokožky po vnitřnosti. Bude vyvrcholovat jen pouhým dýcháním!" Zasměje se oplzle... a pak položí na pult další věc. "Mléčný déšť!" Ukáže na krabičku s něčím, co by mohl být bílý kaviár, jikry? "Každá kulička zvýší produkci cecků jako jeden vrh potomka, trvale a kumulativně!" A pak dodá tajenmě. "Jen s nepatrným nárustem cecků, takže se vám do kravína stále vejde!" Nejsi si jistý, zda to je výhoda nebo nevýhoda, protože cecky velikosti stodoly by jí jistě mohly zábavně zamezit v pohybu! A pak ukáže třetí věc. Skleněnou ampuli s malou bělostnou houbičkou zazátkovanou nejen korkem, ale i pryskyřicí či voskem a s magickou pečetí v něm vyraženou! "Pro démoního pána, neotvírejte to!" Varuje tě, když se to snad pokusíš otevřít, aby si zjistil, co to je. "Opatrně!" Pronese a vysvětlí. "Mrdkomyslič!" Pronese. "Stačí si k ní jen čichnout a vše už budete do konce života cítit jako čerstvě vydojenou horkou mrdku z trollích koulí... a už vůbec jí nechtějte sníst!" Pronese varovně... nebo pobaveně?!

Pán Jeskyně - 19. března 2024 12:50
Pán jeskyně Erinye

Vyučování - Cože se to mám učit?

Děvče které sis vybral byla ta drzejší špičouchá, jenž si tě předtím zaznamenala svým zařízením pro přenos obrazů... a pak si otřela semeno do sedáku, ze špičky své botky, místo aby ho nábožně/nádemoňě olízla... možná by nebylo od věci jí to oplatit, až bude mít hubu plnou tvého semene?!

Kuřba od té hudební děvka byla teda něco! Krom závěru, kdy po proběhlé kuřbě ani slechu... ani vidu... jediné kapky! Ovšem to sténání a hekání kterým jsi zněl jako její hudební nástroj ti to dozajista náramně vynahradilo!

Elfí matka se neubránila spokojenému pobrukávání, možno i jistému zadostiučinění, jak je její dcera nadaná a schopná a tomu jak tu vřískáš a hekáš a funíš skoro jako předtím tvé housle! Teď se totiž sálem ozývá tvé hýkání při vyvrcholení!

...

Oznámení, že máme vítěze, i když proběhlo jediné kolo soutěže vykouzlí údiv na tváři jedné, té co tě hulila, a pobavení na tváři druhé, té co z toho vyšla nezprzněná! Aspoň na omažíček její pyšný výraz z pohledu a rysů na chviličku zmizel... "Ale já se nesnažila!" Ještě asi chtěla dodat, že vyhrát. Když její sestra naprosto pobaveně až s histerickým záchvatem smíchu dodá. "Slyšíte jí, ani ne nesnažila vyhrát, a jaký na vás udělala dojem! Představte si, že by se snažila, no to bych vůbec neměla šanci. Má sestra je prostě lepší a já se s tím musím smířit, že jste si vybral jí!" Dodá s jasným posměškem, jako vy ještě povyplázla jazyk a dodala k tomu. Protože sestru nemohu porazit, když se ani nesnažila, odtupuji ze zítřejší soutěže a nechám vítezství jí!

Přitom se elfka na tebe dívá neurčitým pohledem, a na oznámení, že ji zítra očekáváš ve svých komnatách, jen pronese. "Jistě, jak si přejete." Máš pocit, že kdybys neřekl ráno dosti důrazně, bylo by zítra dovršeno příchodem asi tak na jedenáctou večer!

...

Pak se už jen elfí matka, učitelka zmíní, že jste přetáhly už v době, kdy jsi dohrával na housle... o hraní na flétnu ani nemluvě! Takže tě jen objedná na další lekci... a slušně vyplonkuje ze dveří. Ovšem i přes dveře, při odchodu můžeš, díky skvělé akustice sálu uvnitř, jak poté co odešla kroky ode dveří zaznělo něco jako facka a pak nasupené... "Tys tomu teda dala korunu!" Ale komu, které to bylo určené netušíš... ovšem znělo to dost nakvašeně i zoufale...

(aktuálně můžeme zavřít/krom reakce na výsledek a pak posunout na další den/hodinu někdy příště)

Pán Jeskyně - 19. března 2024 12:30
Pán jeskyně Erinye

Je čas vstávat

Oprava hračky sama o sobě by asi nebyla drahá ani časově náročná, otázkou je, kdo a kde by jí provedl... a hlavně, zda by nebylo rychlejší a levnější si pořídit nový baťůžek?

Hračky a předměty co jsi z nákladní dívky/tedy skladovacího plyšáčka vyndal tě potěšily... a můžeš je dle chuti využít. Občas se i zapomenuté harampádí hodí...

(ohledně prstenu si pak můžeš říct, zda chceš aby jsi byl i v proměně třeba poznáván jako proměněný/princátko - nebo jen vyššími NPC ... nebo aby byla proměna zcela anonymní)

...

(hehehe, můj plán původně byl, že to sukuba kouzlem na sebe navlíkne asi tak během vteřiny, ale chtěla sem vidět co vymyslíš)

Jak nastavíš sukubě ruku, abys jí hladil po hlavě, mezi oušky... začne se chovat něco mezi kočkou a možná fenkou, protože natáčí obličej tak, aby ti mohla olizovat zápěstí a přitom vydává lehce mručivé zvuky, které by tři trošku... více fantazie mohly být považovány za kočičí předení. Ale hraní té role, když ti olizuje ruku jíž jí hladíš jí jde náramně! Hlavně když jí oslovíš jako *hodno micinku* se její předení promění skoro v slastné mňouknutí a máš pocit, že zvlhla jako zalitá kytka!

...

Švihnutí přes zadeček u ní vyvolalo reakci podobnou tomu, že by si jí sebral oblíbený vibrátor přímo z kundy, vylil misku a ještě se vyspal s její sestrou... a řek, že byla lepší! Okamžitě oběma rukama naznačí drápky, a divoce na tebe vrhne pohled s hlasitým "Mngrow!" Takže chvilku vypadá jako tigřice než koňátko... tedy, alespoň se o to pokouší... protože to určitě nebylo tak dráždivé ani bolestivé... jako spíše její pokus zapadnout do role!

...

Oblečení tlapek, na ruce i nohy se obejde bez jakéhokoliv problému ... a při nasazení oušek se ti opět otírá o ruku a pokouší se jí olizovat, dokud nejsou ouška na svém místě! Když jí pak magie spustí dolů, na své místo před misku... už v oblečku a kočičí roly... začne lízat misku a současně kroutit zadečkem... na povel *připustit* se zatváří nadšeně, očička se jí rozšíří, zadečkem vystřelí nahoru, stehna rozevře ještě trochu od sebe a v hladině mléko-semene vypustí bublinu, která jí pleskne do nosu a pak teče po tvářích...

Když ze skříně vyskočí kocour... aby na ní naskočil... máš pocit, že v jejím obličeji vidíš notné zklamání, že jsi na ní neskočil sám... dokonce se s obličejem od mléka otočí od misky, aby koukla na kocoura, co bude její dočasný... milenec... pak ale i když s lehce nasupeným výrazem... drží... drží... a každým přírazem kocoura je její obličej přeci jen o něco přívětivější... uvolněnější... nadšenější...

Nakonec začne spokojeně, přes rytmus přírazů, lízat mlíčko v misce a nechává se šoustat... celé to kočičí páření vypadá náramně zábavně... protože po chvilce není po zklamaní ani vidu... a dle jejích hýkavých stenů... jenž vyluzuje do mléka i s mňoukavým echem po pokoji... ani slechu! Nakonec mnoukají oba... kocour i kočička... v rytmu jenž se neustále zrychluje až nad neúnosnou mez... kdy je páření úspěšně... zakončeno... dvojitým dlouhým mňouknutím a škubáním kocouřího těla nad boky kočičky...

Pokojíček

Těžko říci, ale pokud nad tím přemýšlíš kolem a kolem, asi to nebude úplně zanedbatelný zisk nebo protislužba, aby sukuba neriskovala jistou formu tvé nevole, pokud bys jí z očarování obvinil při načapání!? Teď je jen otázka kdo jí slibuje procenta... a jak toho využít pro sebe?!

(ber to za ukončené a přesun na řemeslnou čtvrť prozatím)(s následnou možností pak vyřešit ty hračky cos tam zanechal, až se vrátíš do pokojíku)

Vyučování magie

Fire se zahihňá, když jí oznámíš, uprostřed misionářské polohy, že většina učitelek vyžaduje udělání miminka až jako pátou lekci. "Ale vy jste prý mimořádně nadejný talent... takže několik... lekcí... můžeme... přeskočit?!" Sevře tě stehny a nakloní se k tobě, jak jí ukazuješ pt prstů, a začne je olizovat! Napřed jeden... pak druhý... vezme jej do trů a cucá ti prst...trochu jako péro, trochu jako dudlík... zatímco do ní přirážíš... a pumpuješ semeno!

...

Fire je odpadlá po dvojité erupci tvé životadárné sopky do svého plodného údolí... takže ti nic nebrání v tom, prošmejdit učebnu. Alespoň zběžně a v rychlosti.

Ovšem nenacházíš nic vyloženě zajímavého, nebo tajného, v skrytých přihrádkách nebo zasunutých skrýších. Věci na stole, v knihovně i v policích jsou docela obyčejné, někdy až zastaralé a pro tebe vlastně bezcenné. Jistě, daly by se prodat za pár zlatek, ale jsou to prostě jen učební a jiné pomůcky magie, několik běžných přísad nebo svitků, nějaké knihy, a podobně. Vypadá to, že místnost byla dokonale prošmejděna a vyčištěna/uklizena... vlastně aby ne, nebyl jsi tu několik let na hrádku, a místnost byla buďto připravena při tvém příjezdu, nebo roky pečlivě udržována. Není tu očividně nic co by stálo za, převedení pod tvůj majestát a majetní právo...

...

Načež tě v místnosti už nic nedrží a tak se nakonec počkáš konce hodiny a přesunu na další působiště, alespoň pro tento den. Kdo ví kdy bude další lekce?

(hod 2%)(no, mohl si najít třeba ampuli magického lektvaru/kyseliny schovanou pod podlahou - šlápnutím na ní)

Rozšoustání odporu

Udělení milosti

V okamžiku kdy přivlečená, tedy spíše přivedená drowka, uslyší tvojí poznámku o svém slibu... ji nejspíše došlo co to znamená... a máš pocit, že se na okamžíček změnila na sněžnou vznešenou elfku! "Já... myslela... nemyslela... udělám co můžu, abych neskončila ... tam." Pronese trochu poplašeně. Asi napůl představou toho by ji čekalo tam... a toho co jí čeká teď!?

Služebné elfku přivedou... a s lehkým odfknutím jí přinutí pokleknout před tvým trůnem. "Všechny byly několikrát... prohlédnuty. Ale ovšem!" Dodá, aby to neznělo, že opomíní splnit rozkaz! Jedna pro jistotu vykouzlí malé kouzlo podobné runě, jenž elfce svítí na břicho a pak se běle rozsvítí. Ani asi nečekala, že by to bylo jinak. Přeci jen na popravu je asi dostatečně prohlédly ve vězení. "Je čistá!" A nedospustí si slovní popíchnutí a výtlem. "Teda aspoň v tuto chvíli!" A je jasné, co myslí narážkou na budoucí, špínu...

Když sdělíš svou vůli, benevolenci udělení milosti a rozhodnutí o očistě, zaslechneš, jak jedna služka šeptá druhé "Neměla by ho smýt raději s tvrdým?!" (sorry to nešlo odolet)

Před drovku přenesou černou obsidiánovou mísu, hedvábnou látku na kterou mísu postaví a do mísy nalejí z velkého džbánu průzračnou vodu... ve skutečnosti to je ale velice silné afrodiziakum, které ale nepůsobí okamžitě... drowka se postaví, poněkud nejistě tak, aby mísu měla před sebou a tedy mísu i drowku viděly její družky... a tobě tak nastavuje jak stojí svůj zadeček a stehna...

Rozkročená ten zadeček tak vyzývavě špulí, zatímco trochu nejistě nabere vodu do dlaní... a poté jí nese k ústům... obličeji... "Já... smývám... minulost?" Pronese poněkud nejistě, zda to říká správně, aby to bylo obřadně, uznatelné. Otočí se ještě na tebe... vidíš, co se chystáš udělat! Šplíchne si vodu do tváří. A chystá se ruce opět ponořit do misky... když do ní zezadu pronikneš. "Uááághch! Aááách!" Sevře v rukách okraje misky a ukáže svůj obličej na tribuně všem svým koleginím... plný zděšení, bolesti i rozkoše najednou... jak jsi do ní pronikl! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=7821761 Křečovitě se drží misky... na očistu asi moc nemyslí... snaží se svírat ústa a být ticho... ale pulzy tvého penisu v její těsné kundě ji to asi moc dlouho nedovolí. Asi by měla pokračovat v umývání... nebo aspoň provolání své nové víry. Ale zatím je spíše v šoku z průniku před celou arénou dole a zhroucení své čisté víry... možná to pár přírazů rozproudí?!

Vojačka a závod

Už ani nemrkne a jen se ukloní, na vykonání tvého příkazu. "Ovšemše, bude to pro ni nesmírná čest!" Asi se jen chtěla ujistit, že slyšela správně... pokud si to přeješ ji udělit takový titul. Člověčici...

...

Sledování dostihů je náramně zábavné! Hýbaní se koňských těl nad zmítajícími se elfkami je tak rytmické, a naopak jejich škubání nohou, když do nich kentaurky pumpují, tak chaotické a šílené, jako by se snažily, doufaly, že ze sebe ty jejich ohromná péra vytlačí... nebo dovolí semenu z děloh vytéct! Tak krásný řád a rytmus přírazů shora a chaos škubání jejich nohou pod!

Tvůj požadavek sukubí služku navnaděně rozpálí! "To je výborný nápad!" Pronese a koukne na průběh dostihu... "Směla bych se vzdálit?" A niž by nečekala na svolení, odteleportuje se pryč...

Po chvilce vidíš sukubu a několik služek, jak přicházejí k závodní dráze, kde šoustají obě kentaurky a jejich, žokejky... přitom táhnou jakousi dřevěnou konstrukci podobnou kusu ohrady se zavěšeným žlabem ! A desítkama odzátkovanými lektvary nad ním...

Přitáhnou konstrukci tak, že žlab je nyní přímo nad hlavama žokejek, a přitom pod hlavama kentaurek! Sukuba pak každé z žokejek přiváže k zápěstí jednu stužku a ta vede k žlabu a k poličce s lektvary... "Růžovou stuhou bude shazovat lektvary do žlabu své soupeřky!" Ukáže na růžové stuhy na jejích rukách! "Źlutou stužkou může otevřít svůj žlab!" A hned vysvětlí. "Pokud do něj soupeřka shodí lektvar, může otevřít dno a lektvar výdrže jí nateče do huby... pokud dno neotevře, může ho ze žlabu chlemtak kentaurka!" Zasměje se! "Bude zvyšovat výkon své kentaurky aby jí ošukala? Nebo si vychlastá lektvary sama, aby vydržela dýl?" Jak kruté! Všechny volby jsou špatné! Pokud podpoří kentaurku, ušuká jí, pokud podpoří sebe, bude dýl trpět, pokud podpoří soupeřku, nastane to samé u její soupeřky! Jak dmonické!

Přitom slyšíš tleskání sukub, jak hodnotí nápad se žleby! A dvojité. "Néééé!" Od žokejek... s dvojitým "Hdýýýýhk!" Od kentaurek!

(můžeš reagovat, pak bude dostih pokračovat)

Křesla

Nezdá se, že by sukuba nějak reagovala na hrozící nebo sílící sílu křesla a jeho nebezpečnost... jen malskavě sleduje závod a tváří se v pohodě... buďto je do závodu naprosto zažraná, že jí ani nebezpečí nedochází... nebo v něm necítí hrozbu (přeci jen, jsou to tvé hračky pro prznění hraček/elfek a ony vysokogradé sukuby)

Druhá sukuba se však nenechá dvakrát pobízet! A když jí nabídneš své péro k posazení, uvelebí se na něm... cítíš přitom jak tě její ocásek šlehá do podbřišku a hrudi... zatímco tvé péro mizí v jejím mokrém teplém měkkém vesmíru. Přitom se vrtí, ošívá, kroutí... takže tvé péro zažívá nejen laskání nahoru a dolů, ale i doprava a doleva a dopředu a dozadu... a teprve když se uvelebí... zavelí. "Hyjé koni, hyjé!" Aby zachovala dekorum sledování dostihů a začne na tobě cválat v rytmu sledovaného běhu! Škubajíc zadkem/pánví podobně jako kentaurky!

Dárky

Tvé dětské... *ale já chci* v ní vyvovalo pobavené pousmání, a při pohlazení ve vlasech máš pocit, že jsi zaslechla *až pak* i když nevíš, zda to skutečně řekla, nebo sis jen přál, aby to řekla?! Ovšem když jsi se zatvářil spokojeně nad tím, že si to neudělal... máš pocit, že se pobaveně usmála, že si takový poslušný hošík!

Jak krystalové koule leží pod křeslem na podlaze, sukuba se nad tvou otázkou pousměje a pokusí se po jedné kouli natáhnout... ovšem sedíc na tvém péru, zjistí, že nedosáhne i když se nakloní... tak jen nastaví dlaň a jednu z koulí si nejspíše telekinezí vyzvedne do dlaně a drží jí tak, že zatímco spolu šukáte, si jí přes její rameno, no spíše její prsa, můžeš prohlížek, jak jí před prsy drží abys na ní a do viděl. "Hračky!" Zahihná se. "Dušičky královen, kněžek a princezniček, zbroje a oře rytířek a magie kněžek a kouzelnic. Hračky co tisíce let paní Augaziel nasbírala v stovkách světů!" Pronese a vybídne tě, abys jednu kouli vzal do dlaní a fláknul jí o zem!

(zatím si nevybere, páč pokračují dostihy)

Řemeslná čtvrť

Kovárna:

Minotaur plácne děvče přes zadek a ta neboze kníkne... nejspíše se už chystá jí nasadit na své péro, ale jak děvče začne zase kroutit pánví, což je jediná část těla které má asi pod kontrolou, minotaurus zlostně řekne. "Pouta!" Načež řetězy poutající děvče k minotauru zmizí a zůstanou jen okovy na jejích zápěstích a kotnících. Kdyby byla nasazená na péru, nebo minotauru dobře stálo, aby se na něj teď nabodla. Takle ale jen udělá držkopád na podlahu! "Neschopná!" Pronese. "Pouta!" Načež se žetězy zase objeví. Na nohách i na rukách. Minotaur napřed do děvčete kopne, naštěstí, pro ni, jen nártem, ne tak aby jí zlomil holeň nebo žebra. A pak chtne pouta na jejích rukách a zvedne jí do výšky. Před jeho mordou je její prso. Chvilku čekáš, že jí ho ukousne! Pak děvče všek napůl odnese, napůl odhodí na stěnu, kde se její pouta zavěsí na dva háky, a ona teď visí na stěně jako předtím na něm. Jako kovářova košile nebo zástěra, poté co jí odložil...

Pak se minotaur lehce ukloní, něco nasičí směrem k pověšené zástěře, asi, že si s ní pak ještě promluví, i když tím promluví si nejsi moc jistý, a pak už se ti plně věnuje! "Oh, ho ho! Černé uši! Výborná volba!" A prohlédne si tě od hlavy k patě. "Na vaši velikost?! Nebo snad pro jiné využití?" Ještě se ubezpečí, zda a v jaké relaci má nabízet. "Přejete si jen nosné postroje, pro vaše vyvolené, nebo už kompletní vyrobené?" Volně přeloženo, postroj, nebo postroj s drovkou?

Načež tě nasměruje kovárnou k jedné ze stěn... kde vidíš několik závěsných setů v různém stupni zpracování! "Na vaši velikost patrně bude vhodnější zpracovat vše od začátku, na míru, ovšem pokud dáváte přednost rychlosti, mohu upravit něco z těchto!" Přeci jen, nemáš tělo trola, ale i na tvé dětské tělo by šla udělat zbroj, jen bude poněkud, omezenější... ovšem pokud bys chtěl udělat na trolí tělo, byla by to asi hračka. Nebo pokud nechceš nějaký speciální postroj pro jiné využití! Přitom ti ukazuje různé řetězy a postroje v různých použitelných polohách a velikostech...

Přitom tedy ukazuje vesměs běžné nebo poloběžné návrhy. Načež se dostane ke dvoum méně běžným. "Říkáte něco speciálního? Tady! Jako zbroje! Matka, a milenka!" Ukáže na dva návrh. "Matka umožňuje nosit po celou dobu březosti, a i odrodit zavěšená, jediná chvíle kdy nebudete spojeni je porod. Dokonalé pro favoritku od které se nechcete odloučit!" typ uprostřed https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=6908916 a poté ukáže druhou ze zbrojí. "Milenka umožňuje oční kontakt, a vychutnání si každého jejího orgasmu promítnutého v obličeje pro vaše pobavení, stejně jako sledování její vděčnosti kdykoliv jí plníte!" typ milenka https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9457682 Pochvalně se zmíní o svých specialitách. "Mohu vám je vcelku rychle zhotovit z připravených polotovarů, nebo pokud snad chcete na míru do každého detailu s trochou času na zpracování?" Pronese spokojeně nad téměř jistou zakázkou, že něco koupíš, a nejspíše i připlatíš za předělání na tvou velikost, nebo dokonce zakázkové vyrobení! "Můžete si také vybrat ze tří kategorií zpracování, všechny je tu mám právě čirou náhodou připravené!" Zakření se! "Lehká, těžká a střední!" A odhrne závěs s klecí zabudovanou ve stěně: https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=341626 "Můžete si vybrat přímo z nich! Nové, čerstvé materiály!" Pokud tedy nechceš dodat vlastní nebo jiné. "Nebo by jste raději nějaké výběrovější kovy?" A ukáže ti přenosový krystal s vyobrazeným luxusním prvotřídním kovem! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9747758

U sukubího cecku

Když vejdeš do obchodu ovaně tě afrodiziakální jemná nevtíravá vůně spolu s milostnými vůněmi nejrůznějších druhů, jenž se navzájem mísí a současně každý voní zvlášť a jedinečně!

K překvapení, neb jsi slyšel o tom, že tento krám patří goblince, tě uvítá velice pěkné mladé děvče neurčitého druhu, rasy a atributů... asi to bude mnohodruhová směska od dryády, goblinky, elfky a člověčice až možná po něco jako zcela exotického! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9407078 "Vítám vás!" Pronese a když jdeš téměř hned na věc, tedy jako zákazník víš přesně co chceš, pobaveně se usměje a jako by táhla za sebou vodítko s pejskem, ukáže prstem. "Tudy prosím!" Načež dojde k velké skříni s desítkama šuplat... "Kde jen to... achá! Tady!" Otevře skříň a vyndá jednu z požadovaných přísad. Sadu proti orgasmům, a aniž by se ptala na počet, bedničku XXL potěžká jako příhodnou. A rovnou ti jí podá do rukou, jako bys byl její poslíček nebo nosič k pultu, podrž-kozu. Poté otevře další přihrádku. "Ouč!" Zase jí zavře, a otevře vedlejší. "No vida!" Vyndá další požadovaný kus, balení formiček. Načež přejde k dalšímu šupleti. Kde vyndá dvojici sad svící, stažené pentlí po šesti. Větší bílé a menší černé. "Které račte?" Zeptá se skoro pobaveně a nabídne ti oboje. Pak tě nechá všechno přenést k pultu. A švitořivě pronese. "Sedm... osm... děvět... třináct, ...a půl za odnos!" A roztomile a současně s vyřídilkou se na tebe podivá. "Ještě něco dalšího?!" https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9407078

Pán Jeskyně - 18. března 2024 15:23
Pán jeskyně Erinye

Rozšoustání odporu

Drowka a milost

Jedna z drowek nakonec svolí, a žebrá o milost... "Já to byla! Prosím! prosím smilujte se! Nechci skončit jako ony!" Ani nepohodí hlavou k obrazu co se děje na scéně kentaurek, je to pro ní asi šílené samo o sobě... ale protože měla skončit v korytu utopená ve spermatu... asi samo o sobě to pro ní je děsivé!

Drowka je předvedena pod tvůj balkon a donucena napřed kleknout, a pak na všech čtyřech zarazit hlavu do písku... tedy spíše zaujmout jakousi polohu, jako by ti měla líbat palce u nohou... "Prosím smilujte se, udělám... cokoliv!" No to jsou sakra nebezpečná slova! Ale už je vyřkla... je tedy na tobě, co jí bude stát to, že jí nedáš utopit v spermatu?

Zatímco sukuba se na tebe podívá, lehce tázavě. "Mám dát něco připravit, nebo si přejete jí zbavit, víry, sám a osobně?" Pronese udivěně, zda to je jen tvá hra, nebo ji plánuješ omilostnit... nebo spíš jen použít a pak vrátit k výkonu trestu, abys všechny ještě víc ponížil a šokoval? Což je asi přesně to, co od tebe čeká, že drowku vojebeš, dvakrát, napřed ptákem, a pak vrácením na misto!?

Vojačka a závod

Sukuba, tvá služebná, jen kývne a dodá, že tedy vše po závodě zařídí a děvče k tobě přivede... "Pro váš kočár?" pronese jen trochu udiveně. A olízne se. "Taková čest pro člověčici?!" Ale neodporuje, spíš to znělo jen udivěně, že bys něco takového dopřál člověčici, když to je tak prestižní místo, o které by se praly i elfky a drorowky... nadruhou stranu, mít jako kočí člověčici by mohlo být motivační pro všechny lidské služebné?! Na možné povýšení, že je reálné?!

...

Kentaurky spokojeně buší do svých obětí, a jedna se předhání s druhou, která se do ní rychlejš vystříká, a po vystříkání se do ní vytříká znovu rychlejš, než druhá, nebo v kradším intervalu než předtím... dívky pod jejich těly sebou škubou, mrskají, a vřískají! Ale jak jsou jejich těla plněna dalším a dalším semenem, jejich odpor slábne, a nakonec sebou škubají a hází a mrskají spíš jen díky přírazům, a ejakulacím do jejich nalněných těl, než o své vlastní vůli... ale do bezvědomí ještě neupadly a nejspíše to ještě bude zábavné, než se tak stane... hádáš, že aspoň hodinku běhu v jejich kundách to zabere! (dyštak to příšpě popíšu víc, pokud ceš)

Křesla

Pohled na pozvánky tě nepřesvědčí, že by jsi je kdy vydal, nebo posílal... vlastně jsi si docela jistý, že jsi je určitě neposílal a žádné pozvánky nikdy nebyly ani v plánu, ani oznámení o konání této akce. Ale na druhou stranu, to, že se sem vetřely ještě neznamená, že nebude zábava že? Tedy, ne, že by jsi měl asi moc možností se jich v opačném případě zbavit...

Tvé zvolání, že by měly být přenesené křesla z pracovny obě sukuby dokonale přesvědčilo, že jsou vítané a tedy by měly zůstat... rudovláska se pak usadí na tvé křeslo, tedy na tvůj klín... zatímco blondýnka se usadí po přinesení křesla na donesené... to s minotauřím pérem v sobě!

Když pak je past spuštěná, sukubě jsou kotníky a zápěstí chycené živou částí dřeva a přitisknuté k židli, stejně tak začne zajíždět minotauří didlo do její prcinky! Máš však tušení, že to očekávala, nebo přinejmenším, že to není past takové úrovně, ze které by se nedostala, kdyby opravdu chtěla! Ale ona nejspíše nechce! Blonďatá sukuba se totiž začne olizovat, a za zasouvání didla do její kundy a jeho sršení elektřinou se labužnicky předkloní k okraji ochozu a sleduje mrdání odsouzenkyň s chlípným výrazem... skoro máš pocit, že by spíš byla uražená, kdyby si jí k té podívané šukací křeslo nepobídl! Ale na druhou stranu... jak se bude tvářit za hodinu, po elektřinou spálené kundš a desítkách vyvrcholeních?

Rudovláska sedící na tobě naneštěstí není pastí chycena, ale nejspíše i ona se dožaduje něčeho na, sezení, protože cítíš jak její zadeček stále více tlačí a škubá svým koucením tvého ptáka, a tokonce máš pocit, že ti ho párkrát obkroužila ocáskem, nebo jím přejížděla po koulích jako had obtáčející kořeny stromu! Myslím, tedy myslíš, že asi brzy bude křeslo z tebe samotného!

Dárky

Na tvojí otázku s dary, se rudovláska nakloní blíže sedíc na tobě tak, abys mohl k jejím prsům čelně, a všimneš mi sponky na jejím oblečení, které poutá, no spíše symbolicky přidržuje, látku přes její prsa k sobě! Stačí zatáhnout, nebo srdce rozevřít a ... a její prsa se vyhoupnou ven z oblečku! "A teď zmáčknout!" Pronese pobaveně a sama pomůže tvým dlaním aby si uchopil její prsa a mohl je lehce mačkat! "A hlavně nepít!" Pronese skoro pobaveně... asi aby ses nevrhnul na její prsa a nezačal je cumlat? Chvilku nechápeš... ale pak pochopíš... když její prso zmáčkneš, vyteče z něj husté mléko, chvilku to dokonce vypadá jako ambra ze sukuby... ovšem skoro okamžitě to nabere kulatý tvar, jako perla... a skutálí se to na podlahu... kde to při pádu nabere velikost asi jako větší pomeranč, nebo menší meloun. "Gatcha!" Vyprskne smíchy sukuba, jak držíš v každé jedné ruce její prso, a civíš na kouli na podlaze... když zmáčkneš druhé prso, opět z něho vyteče husté mléko... které se promění na mléčnou perlu a nakonec ukápne, skutálí se na podlahu... a démonka vykřikne vesele i plna sexuální rozkoše a vzrušení. "Gatcha!" a při každém dalším zmáčknutí jejího prsu se to zopakuje! "Gatcha!" a ještě dvakrát! Zmáčknutí... střík... "Gatcha!" Zmáčknutí... střík... "Gatcha!" ...

Teď chápeš tu poznámku o nepití, tohle kdybys spolknul, tak teď vypadáš jak přeplodněná samice v posledním měsíci březosti! Ale co to je?! Při dalším zmážknutím prsu se však ozve jen sukubí smích, jemný, pobavený, trilkovitý! Vesele se směje, kdykoliv prso ještě zmáčkneš... ale ani kapička nevykápne! "Došli Vám žetony!" Pronese druhá sukuba! A první se dál kření, když jí mačkáš kozy, a skoro mateřsky a pobaveně tě pohladí po vlasech...

Pak si všimneš, že mléko, perly, jsou ohromné, snad skleněné, nebo krystalické koule a v každé je něco uvnitř, skoro jako ptáčátko schované ve vajíčku! Ve třech se zdají být nějaké dívky, vypadají jako panenky, malé, ale přitom živé a uvězněné v skleněné kouli uvnitř... v jedné je kliha s velkým krystalem místo zámku... v jedné dřevěná postýlka, jako by pro panenky?! Co s tím máš u sukubích cecků dělat?!

Mezitím

Jak šukačka kentaurek pokračuje, a ty plní kundy nebožaček svým semenem, a běsní během vpřed, za dalším vyvrcholením, sukuba se k tobě nakloní a ukáže na další popraviště... "Kterým máme pokračovat, a kým můj pane?" A podívá se na golemy, rochniště i topící koryto... Přitom sukuby zvědavě sledují děj a rudovláska na tvém klíně klíně tě polibkem svádí, zda může vybrat ona... a ukazuje tu na jedno, tu na druhé... jako by si nemohla vybrat co bude nejzábavnější?!

Pán Jeskyně - 18. března 2024 14:33
Pán jeskyně Erinye

Rozšoustání odporu

Řemeslná čtvrť

(můžeš tam jít budto před popravami/nebo po nich)(budto sám nebo s doprovodem)(je to kousek pod hlavním hradem)

Řemeslná čtvrť je vlastně silně nadnesený výraz, který by se hodil spíše do hlavního města, nežli sem do menšího provinčního hrádku a osady... ale neberme řemeslníkům jejich iluzi vlastní velikosti!

Vlastně to je jen malé kulaté náměstíčko, na které by se pohodlně vešla menší tribuna nebo pořádání nějaké slavnosti, ale dnes je prázdné a jen tu a tam s louží mezi kamennou dlažbou... okolo v kruhu, mimo tři ulice vedoucí z náměstíčka, je několik řemeslných obchodů... některé působí vcelku nezáživně, jiné lákají na výlohy nebo alespoň zajímavé názvy. Podle různé architektury poznáváš, že tu je směsice gobliních, elfích, sukubích i dalších obchodů a dílen!

Nejzajímavějšími obchody či vývěsními štíty jsou:

Kovárna U Dvou minotaurů
Kovárna dle všeho vedená a provozovaná dvěma minotaury! Tedy spíše minotauřími sochami posedlými démony, jenž jsou poháněny svými vlastními zbrojemi... tedy, dvojice minotaurů stojící u výhně má každý na sobě nasazenou živou zbroj, a ta slouží minotauří soše s démonem uvnitř k pohybu, oživení... časem je zbroj spálena démonickou rozkoší a aurou a tak je vždy po nějaké době třeba zbroj vyměnit za novou, aby kováři fungovali!

Jeden ohromný minotaur stojí u výhně, s elfou na péru a řetězech, již lehce tu a tam popálenou, zpocenou, funící a napůl mimo... přitom stlouká nějaký kovový předmět roztavený doruda...

Druhý kovář přijde vpřed, s lidskou dívkou navěšenou na sobě, ale s pérem dole, prozatím. A urovnává si řetězy a popruh, jenž dívku drží! "Pozdrav zákazníka!" Pronese minotaur. Ale dívka jen zakňučí. "Prosím!" Skoro zoufale hledí. "Pozdrav!" Zopakuje minotaur. "Prosím!" Zopakuje děvče zoufale. "Omlouvám se ctihodný zákazníku!" A strčí dívce do zadku prst... "Aách!" "Máš pozdravit!" "Dobrý... dobrý! Dóbrý... dén!" Křičí dívka. "Ták je to správně!" Minotaur vysune prst. Asi nechybí moc, aby se mu postavil a dívku si pak nasadil na péro. Patrně si ho zastihnul právě ve chvíli, kdy odhodil starou spálenou a vysátou zbroj a nasadil si novou, ještě čerstvou!

Minotaur promne děvčeti prso, a začne vysvětlovat... "Její první zákazník! Prosím omluvte tu neschopnost! Ještě nebyla nošena... jako kompenzaci Vám nabídnu dvacetiprocetní slevu na první nákup, aby Vás neodradila její neochota!" Načež vidíš, že minotauří kláda se začíná zvedat a děvče asi nebude nenošené/nepoužité dlouho! "Ukaž pánovi novinky!" Děvče rezolutně zakroutí hlavou až její plavé vlasy létají kolem ramen sem a tam. "Né!" Načež jí minotaur trhne za pačesi, zakloní jí hlavu a silně jí olízne celej obličej. "Ukaž... zákazníku... novinky!" Pronese pomalu. Pak její hlavu odhlodí, až jí sliny stečou na prsa. "Tam... máme... závěsné... hračky." Pronese děvče a ukáže hlavou do jednoho směru. "Tam... kon... kon... konstrukce." Nabírá. Načež minotaur ukáže jedním směrem a plácne dívku přes boky, zadek, až vykřikne.Vůbec to neumíš krávo blbá! Tudy prosím, provede Vás!" "Prosím!" Hlesne děvče. "Pár dní jim trvá, než se zacvičí ve vítání zákazníků ctihodný pane!" Pronáší minotaur. "Máte snad již představu co by jste rád, nebo vám mám ukázat naše nejnovější výrobky?" Stále nese děvče na sobě, a nejspíše to bude i po několik dalších měsíců, kdy bude fungovat jako, prodejkyně... než jí žár démona a vysávání golemového minotaura zcela vysají...

https://www.aragorn.cz/map.php?id=6932 Děvče na minotauřím démonu/kováři...

Hračkárna a zverimex Pothlé Yuki
Menší obchůdek vyvedený v neskutečně šíleném stylu, kdy každé prkno je natřené jinou křiklavou a veselou barvou, takže vypadá až nepříčetně infantilně! Všude jsou po domě zvenku nakreslené mašle, srdíčka, a dole dokonce barevné koule a u stropu barevné obláčky, duha a mýdlové bubliny! Jako štít slouží dřevěný a notně barevný, duhový, omašličkovaný jednorožec s ohromným pyjem mezi nohama a druhým místo rohu! Ovšem větší zábavu a věhlas obchodu asi způsobuje velká prosklená výkladní skříň kterou je vidět do vnitřku obchodu s ohrádkou ve které se převalují zvířátka...
(v lidské podobě)(a samičky)(ale lepší obrázek nemám)
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1418825
Ve dveřích stojí přitom goblinka v celkem směšném a přitom vesele perverzním oblečku! "Pojďte dál! Pojďte dál! Všechno máme, co nemáme vyrobíme, co nevyrobíme, na to nedostanete slevu!" Láká se skoro šíleným výrazem v obličeji! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=7064902

U Prasnice na rožni
Orčí dílna která je označena vývěsnou živou elfkou v železném spoutaném postroji (jako prasnice s rukama a nohama v postroji) nasunutém na dvou horizontálních tyčích pod pažemi a mezi stehny, jenž se otáčí pomalu kolem dokola, a rytmicky během otáčení do ní zajíždí didla, do úst a do kundy se zadkem... při otáčení čelem dolů má didlo v puse, zatímco při čelu nahoře má didlo v zadku a kundě! A vše se točí jako rožeň který jí spaluje svou rytmickou rozkoší!

Vnitřek spravuje několik futa orkyň které jsou zaměřené na výrobu postrojů, mučících nástrojů, vězení (spíše poutacích a věznících postrojů) vynálezů na ponižování a omezení pohybu či působení bolesti i rozkoše... zaměřují se hlavně na kov a mechanické hračky, spíše pro účel, nežli pro eleganci jako takovou. Původně to byla hospoda, proto asi ten rožeň! Nyní je to dílna, ale název a živý vývěsní štít růstal!

Magické a jiné cetle

Typický obchod s kouzelnými cetkami v podobě šperků, hůlek, svitků či holí nebo i jen oblečení a doplňků. Je zde možné sehnat mnoho již hotového a vyrobeného zboží, nebo si dát něco vyrobit či opravit, tedy pokud máte dostatek financí, nebo alespoň materiálu! Jedná se o pobočku vysokých elfek z hlavního města, skupinu která má několik obchodů řetězce v nejrůznějších větších městech království! Pokud je pravda co jsi slyšel, mají možnost komunikovat mezi svými cechovými obchody navzájem, takže zde hádáš i nějakou formu teleportu nebo alespoň komunikace s hlavní městem i jinými pobočkami... je zde jen obyčejný štít se znakem elfího rodu provozující obchodní řetězec, elegantně a nákladně vyvedený v barvách a drahých kovech i kamenech!

U sukubího cecku

Alchymistická prodejna a varna, kde se dá sehnat všechno možné k výrobě lektvarů, nápojů, polotovarů k okouzlení a čarování nebo prostě základní magické suroviny, aparáty a věci či návody na očarování - trochu to připomíná jakousi zvrácenou verzi obchodu pro šikovné ruce - kup si těchle dvacet věcí a něco si z toho sestav nebo namíchej! Z obchodu se často line omamná vůně nebo barevná mlha... Přes svůj název tu nesídlí sukuba, ale elfí goblinka! Také se zde dají sehnat nějaké laskominy jako v cukrárně, jen většinou mají silně afrodiziakální, omamný, nebo jinak alchymistický oučinek, nebo jsou lehoučce jedovaté! Vývěsní štít je ohromné ňadro ze kterého donekonečna kape mléko do flakonu, jehož hladina se nemění a v prsu neubývá... kap... kap... kap...

Kotel chapadel

Kotel chapadel je vedený gobliní sukubou, nebo možná sukubí goblinkou a zaměřuje se na magické předměty k vyvolávání a mutacím různých příšer, pokud se to dá vyvolat, přeměnit se v to, nebo to nějakým způsobem stvořit, přetvořit, urychlit nebo jinak získat, tak věci na to se dají najít právě zde! Ať už je to zakázková výroba nebo obyčejné svitky nebo vyvolávací figurky... také se zde dají sehnat věci alchymistického a očarovávacího charakteru... Často se odsut ozývají vskutku podivné, mlaskavé zvuky! Jako vývěstní štít slouží ohromný kotel z něhož přetékají (a následně mizí) nejrůznější chapadla, červy a další hýbající se a hemžící obludy, jako jsou pavouci a stonožky... vždy když nějaká přepadne přes okraj kotle rozplyne se při pádu, ale v kotli jako by jich neubývalo... máš pocit, že jsi tam zahlédl i něčí ruku, jak se držela křečovitě chvilku okraje a pak byla zase vtažena dovnitř kotle!?

Pán Jeskyně - 18. března 2024 12:52
Pán jeskyně Erinye

Je čas vstávat

Pružnost plyšačky už není co bývala, když jí došly baterky, tedy spíše mana, a tak se ti hlava dovnitř nevejde s rizikem, že bys jí pak musel nosit jako helmu! Ale roztažení silou stále funguje, naneštěstí se žádné rozkošné reakce nedoškáš, plyšáček jen otevírá pusu a koulí očima, ale nic víc... podaří se ti dovnitř vsunout ruku chvilku šmejdit v jejích útrobách... a nakonec vytáhneš malou lakovanou krabičku označenou ručním písmem jako "staré dárky" což si vzpomeneš, že jsou dárky z dřívějších let, od vzdálených nebo méně mocných příbuzných a poddaných z dřívějších let. Co tam vlastně zbylo?

Krabička sama o sobě je kouzelná a vejde se do ní mnoho věcí neúměrně její velikosti, takže do ní můžeš i uložit ambru, nebo si krabičku vyndat jako šperkovnici na stůl, s objemem celé skříně!

1) Jako první vytáhneš krabici o velikosti vázy, na které je nakreslená zelená elfka a přes její prsa a klín se tkví nápis "Vypěstujte si vlastní dryádu" (S naší pěstitelskou sadou potřebujete jen zálivku a během pár dní si vypěstujete vlastní dryádu!) Na zadní straně krabice je obrázek dvou dryád, přepsaný velkým zářivým nápisem, notně už však vybledlým *Dvakrát větší šance na vzácnou dryádu SR kvality!* Spotřebujte do 999 let od data uvedeného na obalu! - Naštěstí ještě 996 zbývá! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=9601579 (jedna je vzácná, jedna normální, si vyber) Uvnitř je sáček se semínkem, květináč, hlína kartička jak často a čím zalévat... semenem jednou denně, mlékem dvakrát denně při elfím, třikrát denně při lidském, sukubím* viz. semeno...

2) Další krabička obsahuje křišťálovou kouli a sadu špendlíků s malými perličkami. "Všechnovid 3000" *Dvakrát větší ochrana před detekcí!* A jak chápeš z jednoduchého nákresu, lze v kouli sledovat všechno co se děje kolem špedlíku s perlou, který je někde umístěn nebo zanechán, v jeho zorném poli 360 stupňů dokola... krabička obsahuje celkem tucet(12) špendlíků...

3) V malé podlouhlé krabičce podobné šperkovnici je "Řemen prasečí královny" (zlatá cetka kolem pasu s flitry) https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=5745335 Kdykoliv prasečí královna (nositelka) vyvrcholí, získá 1 skillpoint prasečích skillů, které může její majitel střádat/utratit za její nové prasečí skilly (většina je zaměřená na posílení, prodloužení nebo násobení jejího orgasmu nebo proievů a efektů při něm) Po dosažení 24 skillpointů získá navíc "Řev prasnice" Což je schopnost při vyvrcholení začít/neskončit vyvrcholovat dokud neomdlí!

4) Malý prstýnek z tmavě hnědého dřeva tepaný bílým stříbrem "Prsten přeměny, typ VII.C" Každý prsten přeměny dovoluje nositeli se přeměnit do několika, dle druhu a počtu materiálů, tvorů a setrvat v jejich podobě! Tento konkrétně umožňuje podoby *lesního trola* https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=3683358 a *plemenného jednorožce* https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=3722045 Prsten umožňuje převzít tuto podobu, a vrátit se do původní poté co se nositel vycáká jednou, za každou použitou přeměnu...
(pokud se proměníš na trolla poprvé, po vycákání se můžeš vrátit zpět, pokud se proměníš popáté, musíš se vycákat v té podobě pětkrát, pokud se proměníš po 27.mé, musíš se vycákat 27.krát než se můžeš proměnit zpátky)(restartuje se vždy o slunovratu a rovnodennosti)(3 měsíce)

Zdá se, že to je směsice všeho možného, co jsi během let dostal a přitom to nechtěl, nepotřeboval, nebo jsi na to už měl nějakou jinou náhradu, nebo to byly doteď nikdy nerozbalené balíčky...

...

Poté co se uděláš a vysuneš ze sukubího prsu, je miska na cukroví naplněna směsicí bělostných tekutin a v podobě spíše kaše leží pod, tedy před sukubím obličejem. Sukuba se na misku podívá a olízne se. "Mňau?!" Pronese a pobaveně klesne do pokleku a pak na všechny čtyři a rukou sevřenou v pěstičku se začne dožadovat abys jí misku položil na podlahu ke krmení! "Mňau?!" Dožaduje se krmení! Načež si vzpomeneš, že máš v jedné ze skříní docela slušivý obleček, který by jí rozhodně slušel! Chlupaté punčošky a rukavice, s chlupatými oušky, obojkem a ocáskem! https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=5110541 Převléct se, tedy jí, do něho nebude problém, a jen otázka okamžiku!

Nakonec (tak či onak) sukuba na všech čtyřech se nakonec rozplácne předníma packama o podlahu, takže leží na prsech, ze kterých vahou hrudi vytlačuje další mléko a semeno přímo pod sebe a vedle misky, takže to může lízat přímo z podlahy, a naopak nohy roztáhne doširoka a hlavně zadek vysune co nejvýše! Pak zadkem začne kroutit ze strany nastranu a spokojeně lízat mlíčko, přidávat na efektivitě a razanci jak srkání a mlaskání, tak kroucením boků, jako by největší blaho co může být, kdybys jí začal přímo při krmení obšťastňovat! "Mňau!" *Srk!* "Mňau!?" *Srk!* "Mňau!"

...

Děvče se jen pobaveně ušklíbne, že ses nenechal nachytat. "Dobře!" A ukloní se, že se zařídí podle tvého přání, aby byla večer tam kde sis přál a přikázal jí...

Pokojíček

Zmínka o odhalení sukubě vykouzlí úsměv na tváři. Skoro se nedočkavostí třese! "Ano?! A?!" Tváří se zvědavě! "Aha!" Pronese pak viditelně zklamaně, když sdělíš, že by to mělo zůstat tajemstvím! "Héj! Nejste ke mě vůbec roztomilej! Takle mě trápit!" Pronese, když si z ní utahuješ, že jí to přeci ukážeš, ale až po večerce o půlnoci! Vidíš, jak se jí mrská vzrušením a očekáváním ocásek! "Možná!" Pronese pak spiklenecky a otočí se, takže nevíš, zda to znělo trošku uraženě, nebo spíš aby chvilku trápila ona tebe... i když, asi se spíš snaží o to druhé!

Služebná trpí pod svým trestem... a její osud se naplní až po návratu do tvého pokojíku po několika hodinách!

Želehračka pro tebe naneštěstí nebyla ve stavu který by dokázal nějak měnit svůj trav a pohyby během okamžiku, protože byla vesměs nepohyblivá ... ale možná puštění záznamu několika hodin alespoň dvacátkovou rychlostí pak ukáže něco zajímavého!? Teď jen leží a z kundy jí vytéká tvé semeno... a působí nehybně bezmocně...

...

Určitě se o to pokusila! Jsi si tím skoro jist, protože ač sám cítíš chuť se tam podívat, nárust touhy jít nakupovat byl až, i na tebe, nepřirozeně prudký! Rozhodně to bude nějaký podnět z její strany? Odhaduješ to na podíl na tržbě?! Ovšem tvé nadšení se tam pak zajít kvituje tlesknutím. "Ano! Můžeme tam nakouknou, navštívit, nakoupit!" Takové podprahové na... na... ...koupit bys ani nečekal! Asi to budou procenta z více krámů naráz!

Vyučování magie

Sukuba se zakření, že bude tedy tvá královna... i když možná jí nedochází všechny jemné nuance a náznaky ve tvém hlase... ale pozdě péro honit! I když, protože je šachovnice v hlavním zámku, času dosti... tedy pokud si nechcete postavit novou šachovnici třeba v zdejší zahradě?!

...

Tvoje zmínka o tom, zda při další lekci už můžeš oplodňovat a zakládat ma mimina, kouzelnici pobaví! "Ovšemže! Není to přeci váš úkol a účel magie?!" Zatváří se současně pobaveně, a také udiveně, jako bys to o magii a účelu snad nevěděl?! Magie a ty jsi tu přeci právě proto, dělat mimi ostatním!

První ejakuace byla příjemná, silná a horká, ale pokud jsi očekával, že Fire začne tvé semeno stříkat z pusy a nosu, a z uší unikat pára jak z konvice, byl jsi bohužel zklamán! Alespoň prozatím se to nestalo...

Poté co Fire poněkud naivně si tě nechá v sobě, a tak při tuhnutí s ní rozjedeš další číslo, se situace opakuje! Mohutně se do ní vystříkáš... Fire něco zabrebentí o horku a pálení... a pak v slastné extázy, či spíše s obličejem tlemícího se dítěte odpadne do jakéhosi bolobezvědomí... stále něco brebentí, ale je to nezřetelné, tlemí se, škube s sebou... ale je mimo! Její bříško je nesmírně horké (asi jako měkký vosk, ne nějaká rozhicovaná kamna/ale kdoví co je hluboko uvnitř) ovšem ani nyní se pára z uší a semeno z úst a nosu nekoná... na to je tvoje magie a výkonnost asi příliš prozatím slabá... máš pocit, že to bude chtít trénovat, trénovat, trénovat! S učit... S učit... souložit... souložit... souložit...

...

Vzhledem k tomu, že je Fire mimo, a vy jste si daly druhé číslo, hodina stejně za okamžik zmizí, takže si můžeš pár minut nejvýše hrát s jejím napůl bezvládným vláčným a opojným tělem, nebo tu rychle prošmejdit okolí... načež tě přijde vyzvednout doprovod a vydáte se po hodině jinam!

Vyučování - Cože se to mám učit?

Elfka spokojeně sleduje, jak stále držíš housle na svém péru a neopouštíš její zadek dokud ti k tomu nedala povel nebo svolení, a to i přesto, že housle drowka už odpadla a nevyloudí ani akrod či sten... zdá se nadmíru spokojená! "Skutečně máte talent, ne, přímo dar!" Pronese s jistým náznakem vzrušení. "Přiznám, že jsem nečekala takový výkon, věru ne!" Nezní to podbízivě, spíš nejen upřímně, ale i jako by polkla trochu své hrdosti a odměření! Určitě to je dobrý dojem zasloužený, ne jen hraný pro tvůj původ...

Když se konečně vysuneš z drowího zadku houslí, drowka zahuhlá něco neurčitého v bezvědomí, spíš jako rekci těla, nežli skutečného vědomého mluvení... "Ge...ge...ghee..ge" Co si z toho taky vyložit že? A ze zadku jí začne proudit bělostné živé bahno a teče po sedačce a poté pleská na podlahu a v louži se rozlévá až elfkám pod nohy. Jedna z nich pohotově odkročí, lehce se vzdálí, jako by do toho nechtěla vůbec šlápnout. Druhá, ta s krystalem, se zachová však ještě dráždivěji. Nechá louži téct ak k špičce svého střevíčku, pak zvedne upatlanou špičku boty, prohlédne si jí jako obtížný hmyz co právě rozšlápla a otře si špičku boty o drovčino stehno a pak střevíček ještě zarazí do postrování sedačky aby jej očistila. Teprve pak si od louže odstoupí! Ještě přitom skoro posměšně foukne do svých vlasů, až jí ofina na okamžik prolétne kolem čela, a zase se spustí dolů...

Poté co kolem elfek projdeš, opouštějíc drowku, nechávajíc jí na sedátku, elfky ti lehce poodstoupí uctivě cestu, ale obě dvě si nechají vcelku bez výrazu nebo odporu plácnout na zadek i vzít prsa do tvých rukou... i když si je poměřuješ jako nějaké kobyly na trhu... drží... máš ale spíš pocit, že ne tolik ze strachu a úcty, jako spíše jakýmsi vzdorem a opovržením. Jako by měly v očích. *Jen si sáhni, nic tak dokonalého si ještě neměl, a já od tebe budu mít pokoj, když si hmátneš* Skoro jako by tu igoraci měly v obličeji! Do klínu však své prsty nezaboříš (pardon, moje vina, jsem asi nedodala, nebo to nevyznělo, že jsou oblečené)(téměř jako fotky)(ne nahé) Takže tvůj pokus o změření jejich hloubek vyjde naprázdno! Ale to, že je považuješ za obyčejné zboží bylo jasné...

Tvůj požadavek aby předvedly své hlasy ale splní... "fa fa fa fa" Zní velice pěkný soprán jedné, zatímco druhá zní spíše v altu "la la la la" nebo možná spíše mezosopránu jdoucího do altu! Určitě by šly použít jako housle obě dvě! I když oproti drowce v G-molu, by zněly spíše v F nebo E molu! Určitě by se uplatnily i jako harfy, nebo nějaké obdobné jemné, ale samozvučné nástroje pro sólovou hru, nežli pro soubor, kde by jejich hlas a zvuková jedinečnost zanikla! (nejsem si jistá, zda jsem harfu poslala do výběru) Ovšem ani jako housle by nebyly špatné, nebo třeba do klavíru či nějakých jiných luxusních nástrojů exotického rázu... Zmínka o tom, že by měly být však, nebo některá z nich tvým osobním hudebním nástrojem je asi trošku zaskočí. "Myslím, že učebna už je plná!" Pronese jedna z nich a lehce ukáže kolem rukou. "A nemyslím, že by matka souhlasila!" Připojí se druhá... "I když, v tvém případě by možná ještě udělala výjimku!" Pronese a koukne na sestru, jakože, pokud by měla být nástrojem ona, možná by asi ani nebyla ona sama proti!

Tvé, doporučení, aby neopouštěly zámek/areál elfí hudebnice přijme s kamenným výrazem na tváři. "Jistěže, jak si přejete!" A opět nemáš tušení, co si o tom myslet! Zda to je opovržení, nebo jen tupé uposlechnutí a akceptování toho, co nemůže změnit?

Jak se zmíníš o tom, že by ti měly ukázat svou hru na flétnu, obě dvě lehce zaskočeně ztuhnou, ale pak se pustí do vcelku jasného přesvědčování jedna druhé, že by si to měla dotyčná vyzkoušet! "Ty ses učila vždicky líp než já, ukaž co umíš!" Pronáší jedna. "Ale kdepak, přeci ti nevezmu šanci o které jsi snila, nebudu stát v cestě tvé umělecké kariéře!" Pošťuchují se navzájem! "Mě dneska trochu škrábe v krku, tak začni ty, ať neudělám ostudu!" A druhá se zasměje. "Naopak, na bolest v krku je nejlepší zahřání, výplach a pořádně protáhnout!" Což ti připomíná obrácenou verzi nedávno prožitého závodu ve zbrojení, vlastně kouření, tvého ptáka od Ice a Fire! "Děvčata! Nechte toho!" Pronese jejich matka a přinese ke klavíru jakýsi nástroj, který vypadá jako na podstavci připevněný bublifuk! Vlastně je to jen podstavec, tyčka a na jejím konci kroužek s jakousi blánou... pak vedle nástroje postaví šuko-tempo-mat který určoval tvou rychlost hraní na housle... a ukáže na tebe... "Můžete si prosím vybrat?! Která začne?" A nechá ti vybrat si jednu z nich, která tě za jistého vzdoru a přes škodolibost své sestry začne kouřit!

Nakonec chtě nechtě tvůj pták skončí v puse jedné z elfek, té či oné! A hihňající sestra vše přitom sleduje, usazená na nepocákané a nepromočené semenem části pohovky! Kouření je však, naprosto luxusní! Vlastně... není to skoro ani tak kouření, jako jemné a současně hrubé a silné nasávání!

Tvé péro mizí hluboko v krku elfky a máš pocit, že vůbec nevychutnává jeho chuť v ústech a nechává ho zanořit se hluboko do krku, což sice vede k jejímu dávení a přidušení, ale neposkytuje tak luxusní šlužby jazykem, zoubky a tak, což jiné služebné dělají... zde to je jen nejhlubší průnik hrdlem dolů... ovšem něco je jinačí... máš pocit, že ti nemá v úmyslu všechno spolykat... jako ostatní děvky! Ale spíš ti přímo vysát koule ptákem tak, že se ti utrhnou a projedou pérem, aby je jako dva ořechy spolkla... intenzita jejího sání je taková, že nemůžeš pérem skoro ani pohnout ven z její huby, krku... jako by tě nasávala hloubš a hloubš... a naopak tvé koule se tím podtlakem zvedaly a mizely v kořeni, jak je chce vysát napřímo! Ne nějaké kouření, lízání, mlaskání a srkání! Jen hluboký tah penisem dolů a koulemi ven! Začínáš hekat slastným, trošku bolestivým, ale nadmíru příjemný a intenzivním tahem! Hekáš stále víc a víc! Silněji! Hlasitěji! A bublina na přístroji, položeném na klavíru se s každým tvým heknutím nafukuje víc a víc! Jako by měřila výšku a sílu, hlasitost tvéhu heknutí! S každým heknutím je bublina trochu větší, delší a vydrží déle! A stále narůstá!

Nakonec se děsivě silně, mohutně uděláš za táhlého řevu, kvičení a hýkání, spíše jako nějaký plemený hřebec nebo kanec, zatímco bublina sebou hází na okraji kroužku jako by měla odlétnout! Sestra se směje a učitelka sleduje bublinu, tvůj obličej, dceřinu hlavu... a vše najednou... a pak jednotlivě! Tvé semeno proudí hluboko do hrdla elfky... přímo do žaludku... a skutečně jako by ho sála přímo z koulí! Cítíš celou cestu té horké tekutiny, od koulí pérem až ven, k žaludu, kde stříká do jejích útrob hrdla! Elfka přitom nehne ani brvou a drží, saje... nějakou dobu... dokud tah a síla nepovolí... pak tvé koule dokonale prázdné klesnou... a tvůj pták se konečně může vynořit z jejích úst... vyjíždí z krku... pak úst... nakonec mine rty... není na něm jediná kapka spermatu... vše zmizelo v žaludku, aniž by to prošlo pusinkou. Elfka skoro výsměšně otevře dokořán pusinku, aby ukázala, že ani na jazyku, ani mezi zoubky, ani na mandlích nemá ani jedinou spermii tvého nákladu... a dala zcela nový rozměr "do poslední kapky" a "ani spermie nazmar" doslova! Mrcha! Určitě si záměrně nevychutnula ani doušek tvé chuti v puse, a vše hned polykala... aby tě naštvala?! Neměla v pusince na ochutnávku ani kapičku, ani jednu jedinou spermii! Takle tě dlouho nikdo nevojebal... v dobrém, zlém i kurevsky drzém významu!

:D

(můžeš reagovat)(pak podle reakce pokračování)(a můžeš si vybrat která z nich to byla)

Pán Jeskyně - 17. března 2024 19:46
Pán jeskyně Erinye

Je čas vstávat

(trochu jsem redukla menší hovory a šukačky)(a ne všechno jsem si 100% pamatovala, takže něco jsou spíš improvizačky)

Sukubí ambru jsi bezpečně upečetil do ampulek a poté je zasunul do svého plyšáčka! Její kundička byla už za léta používání jako úložný prostor trošku vytahaná a vyšukaná ... ale o to lépe se s ní manupulovalo na ukládání a vyndavání pokladů! A navíc čím déle a více si toho do ní ukládal, tím měla dělohu větší a vytahanější, což ovšem v jejím případě nebylo na škodu, čím víc se )ložný plyšáček používá, tím je prostornější a objemnější... škoda, že už mu dávno došly, baterky, a tak jen plyšačka koulela očima a otvírala ústa jako nějaký z vody vytažená rybička... ale už dávno nevydávala zvuky a nejspíše ani nevnímala... jen prostě se na chvilku rozběhla, když jsi jí otevřel nebo zavřel... jinak už byla, alespoň mentálně, naprosto prázdná! Jaká škoda! Ale byla to jedna z nejstarších a nejoblíbenějších hraček... tak sis jí nechával... i když by jí možná chtělo opravit u hračkáře? I když na uložení ambry ze sukub a dalších pokladů je stále plně použitelná! Dokonce si při šmátrání v ní zjistil, že tam je několik dávno zapomenutých hraček/předmětů tvého mládí na něž si už léta nesáhl, ani si nepamatuješ co tam vlastně máš...

(pokud v ní chceš šmejdit, můžeš vytáhnout až 2 k100% předměty)

...

Sukuba je nyní na všech čtyřech a nabízí ti svá šukací prsa k přirážení! Když se do ní zasuneš je to vážně úžasné! Skutečně něco mezi kundičkou a pusou naráz! Prsoústokunda, kundoprsoústa, ústoprsokunda nebo jak to nazvat?! Šukání jejího prsu je vážně smyslně nádherné... a je druhéstejně dobré a příjemné jako to první?! Ano! Ten nádherný hřejivý pocit, malskání, jemné pnutí, svírání a tření! Nakonec se mohutně uděláš do *Azi* jejího levého prsa a sukuba spokojeně zakňourá... a po vysunutí tvého údu nastaví dlaně, aby obsah prsu, skrze mohutnou bradavku vytekl do jejích dlaní... ze kterých pak slízne onu krémovou dvousložkovou notně lepící pochoutku. "Ňamka!" Pronese když převaluje v puse své mléko smíchané s tvým semenem. "Můžu k vám chodit na snídani častěji?!" Pronese pak pobaveně...

...

Děvče se zasměje, nad ujištěním, že bys jí jako živé hodiny každý den natahoval. "I na tom si lze zřídit kariéru!" Pronese vesele, že by nebyla ani proti tomu, kdybys z ní udělal hodiny. "Jako natahovač hodin by jste se možná prošukal až na královský orloj!" Ta mrkška jedna prostoústá! Vůbec nemyslela sebe jako hodiny, ale tebe jako nějakého natahovacího šukodělníka! Vyplázne dokonce na chvilku jazyk!

Ovšem zmínka, že jako žíňka bude určitě lepší, usměje se, a udělá vznešené, či přinejmenším uctivé pukrle. "Pokud si to budete přát, budu ráda žíňkou!" A zůstane chvilku v úkloně... "Budete si přát ještě něco, nebo tu mám počkat, až mě budete opět chtít použít ke své očistě?"... (pozor, je to chyták, máš s ní domluvené rande někde na večer myslím)(asi tě zase zkouší a provokuje)

Pokojíček

Sukuba uchváceně poslouhá tvůj příběh (o medvídkovi, který natáčel v noci tvůj pokojíček, aby jsi ráno zjistil, proč tě tak bolí klín a podobě) A pak zatleská. "Takové nápady!" A načež se zatváří nadmíru zamyšleně a zvědavě. "A přišel jste na to? Co to bylo?" Pronese napůl potutelně, zda jí to vysvětlíš... nebo dokonce pustíš na záznamu, co bylo to noční tajemství?

Mezitím natahovací medvídek, spokojeně, kňourá v zásunech a výsunech didla... zatímco služebná sebou zpoceně škube se svíčkou na ukojení a didlem na nemožnost ukojení v sobě. Na těle se jí perlí pot... přes rty zadržuje funění... a oči jí těkají jako dva rybníčky, nebo měsíčky v úplňku jak se rozšířily a sledují vás... v orgasmicky-neorgasmových křečích! Zatímco sukubí hračka (ta živo gumová) se snaží škubáním plazit pryč... po mikrometrech... protože jediný pohyb jejího těla co ovládá je nejspíše stahování kundy, zadku a kmitání poštěváku... za týden by to ke dveřím mohla zvládnout!

Při zmínce, že matka chtěla výrobou hraček podpořit místní řemeslníky sukuba kýve hlavou, horečně, ale očividně i umpřímně nadšeně! "Rozhodně! Určitě! Myslím, že dělá dobře!" Pak se trošku zarazí, jako by jí došlo, že by vůbec neměla hodnotit, zpochybňovat nebo se vyjadřovat o královniných činech. "Chci říct, že místní řemeslníci jsou výteční, oproti hlavnímu městu, kde se jistě cení hlavně množství, pro uspokojení co nejvíce zákazníků, místní řemeslníci mají na práci více česu a váží si každé akázky, takže jejich výrobky jsou nejvyšší kvality, myslím, že ty z hlavního města v ledcčem předčí! Tedy... né že by výrobky v hlavním městě snad byly špatné. Ale to kouzlo ručních dlen tu má něco do sebe že?!" Pronese a švihá ocáskem. "Hned bych šla nakupoat!" Ani nevíš, zda to pronesla nahlas, nebo se jen tvářila, že si to myslí!? Každopádně i ty máš jistou touhu si místní krámky a díly najednou prohlédnout!

Vyučování magie

Sukuba si vychutná polibek na prsa a pak se zasměje... (poté co jste diskutovali o oblíbených herních figurkách šuko-šachů) "To jsem ráda, někdy si to spolu musíme ... rozdat!" Pronese pobaveně a lehce nadskočí. Až se jí křidélka zatřepotají. Jako by měla nějaký nemravný nápad! "Je pravda, že v hlavním sále je šachovnice v šukací(životní) velikosti?! Mohla bych být královna a vy král!" Nejsi si jistý, zda nenaráží na pravidlo, že v šuko-šakách může král a královna sdílet jedno políčko?! Asi proto bylo do pravidel šuko-šachů v životní velikosti zavedeno to, že vítězství lze dosáhnout jak šachem oponentovi králi, tak bezvědomím všech živých figurek jedné strany na hrací ploše...

...

Fire si vychutnává tvé laskání jejích ňader, zatímco si s nimi hraješ a zasouváš se do ní... Když pak udržuješ svou představu, tak se mezi promnutím jednoho prsu k druhému, jak se v nich převaluje magie a mléko, zahihňá. "Nedpředbíhejte, to je až další lekce!" Pronese, na tvou poznámku, že té představě s jejími prsy mléka/magie schází ještě dítě!

Když pak do ní začneš pumpovat jako sopka, s představou že tvé semeno jí proudí skrz tělo jako láva, co jí propálí skrz, naskrz, okamžitě a bez jediného odporu a zastavení se v jejím těle... Fire najednou sebou začne házet, škubat pánví... a z úst se jí řinou sliny! "Horké! Horké! Tak horké... aáách.. ááágh!" Reaguje na tvé napouštění semene do své dělohy. Sice ji nestříká ven krkem a ušima, jak asi měla tvá představu skrz naskrz dopadnout... ale rozhodně to je úspěch, protože se něco stalo! Během svého škubání a mrskání, zatímco jí plníš, se mohutně udělala... "Horké... tak horké... horké... dobré... dobré. Moc dobré!" Slintá a brblá ještě snad v orgasmu a škubání kyčlí. "Moc dobře!" Olizuje si sliny z rtů. "Projelo to mnou... jako... máslem!" Asi nemyslí naskrz, ale to, žes to do ní napustil až po dělohu, ne li vejcovody a vajíčka! "Neměla jsem... šanci ... tak horké!" V orgasmickém úsměvu chválí pocit... naplnění?! Jako bys jí naplnil magmatem... jen jí to nespálilo, ale asi oplodnilo...

...

Jak na ní ležíš po vycákání, stále, i když pomalu a spíš líně kroutí a naráží pánví proti tobě... a když už se chceš vysunout, tak sevře lýtka nad tvým zadkem, a stehny tě drží v sobě... "Ještě chvilku... zůstaň(ve mě) ...tak teplé..." Hodnotí tvou úspěšnou inseminaci, naplnění svého vnitřku... nejspíše si můžete dát ještě druhé kolo... nebo tě po chvilce pustí, rozevřením nohou a uvolněním, aby ses z ní mohl vysunout. Takové lekce jsou nadmíru... příjemné... i zajímavé!

Vyučování - Cože se to mám učit

Sukuba kývne a spokojeně si přitom mrská ocáskem, tváříc se jako kočka co slízla smetanu... nebo elfka co vysála trollí vejce.

***

Elfí učitelka na tvůj kompliment lehce kývne, ale zachovává si svůj stoický pohled a výraz. Těžko říci, zda i ona je ráda, že tě může očit, nebo by raději byla v kozelci jako její předchůdkyně... a žadonila o ojíždění do bezvědomí... ale co není, může být!

Temná elfka vydržela skutečně hodně, její orgasmický řev agónie při prcání jejího zadku a mačkání měchů se nesl halou a odrážel v sténavě funícím kvičení a mlaskání vašich, tedy tvých přírazů v jednolitém rytmu kývajícího se nástroje pro rytmus... nakonec však zkolabovala pří poslední stovce přírazů, kdy vyla jako postřelená, spíše prostřelená vlčice a ejakulující trol dohromady! A pak konečně odpadla... tekouc to z ní všemi otvory i póry! Pot, mrdka, semeno, sliny i nudle... "Náramné, náramné!" Chválila tě učitelka...

Dowka byla zlomená, tedy přinejmenším pro teď, už jsi mohl cítit to nadšení, s jakým tě uvítá další den, když na ní budeš opět hrát! Ten její xichtík bude určitě k nezaplacení... tedy pokud ho učitelka do zítra očistí od jejích tekutin co po ní tečou a jenž vyřvávala z hrdla...

Cítíš jak jí v zadku škube a až se vysuneš, očekáváš náramnou povodeň, nebo spíše, mrdko-ven proud živého nákladu jenž jí nafoukl břicho, že vypadá jako v nějakém pokročilém těhotenství! Nateklo toho do ní z tebe fakt slušně... živý klystýr! Jen se vysunout...

...

Obě dvě elfky co si tě prohlížejí se tváří nadmíru drze! Takže jen učitelka zachová dekorum a autoritu, a nad tvou otázkou kývne. "Ano! Moje dcery!" Má vcelku ostrý hlas, i když důrazy na jednotlivé hlásky a slabiky dávají spíš tušit, že to je jakési varování dcerám, než snad zvýšení hlasu na tebe... asi se nechovají tak jak by měly?

Když poté ukážeš na tu s krystalem, elfí učitelka se zatváří nadmíru, neprohlédnutelně, jen to jak se jí zachvěje hrdlo, a lehce naběhne žilka, prozrazuje jisté, natlakování! Ovšem nedokážeš určit, zda to je tím, že by jí dráždila představa toho, že další její dítě se změní v hudební nástroj, jako obyčejná věc, místo vznešené elfky, nebo ji vytáčí něco jiného, jakási, nevhodnost toho nápadu? "Tohle nemehlo?!" Pronese pak hlasem z něhož zní naprostá neutralita, takže kdo ví, zda to je urážka, ohodnocení jejích schopností, nebo jen zoufalá snaha dceru ušetřit osudu?! "Určitě vypadá jako dokonalý a vkusný nástroj..." Pronese pak již klidněji, i když stle s jakým zatajeným nádechem v pozadí. "Ale nechtějte slyšet jak zní... určitě by svým hraním nepotěšila ucho." Zdá se, že taktně neřekla, že by nepotěšila tvé péro, protože na to máš jistě velice vyhraněný názor o opaku! "Ale matko, náramně sestře křivdíš! Určitě by byla skvělá... housle." Pronese druhá ze sester. Ale máš pocit, že to je jen zlomyslné pošťouchnutí, nežli skutečný názor na její kvalitu. "Ticho! Neobtěžujte takovýma maličkostma našeho mladého pána!" Pokouší se ještě zachránit situaci. "Musíte je omluvit, občas jim pusa hraje rychleji nežli to čím myslí!" No, představa čím myslí je docela zajímavá, zvláště když to spojíš s jejich rychlostí. "Ale hrál vážně pěkně, no ne?" Dodá ta s krystalem na záznam. "A vaše hlasy by spolu ladili, neříkala si to v když jsme ho zaslechli?" Pronese na svou sestru, jako rýpnutí si zpátky! Máš pocit, jen ty, že se tě jedna snaží napárovat s druhou svou sestrou, aby zůstala poslední nepoužitá? Skoro bys přísahal, že ti jedna dohazuje druhou aby se jí zbavila, nebo tě jen škádlí!?

Mezitím drowka v bezvědomí stále škube zadečkem na tvém péru/pokud se nevysuneš, aby to po vás vše vyteklo na podlahu a elfkám pod nohy... a ty cítíš její horká záda a lepkavý pot na svém těle...

Rozšoustání odporu

(dodám)

Vypisuje se 20 z celkem 44 příspěvků1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)