Overlord (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Overlord

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Roku 2 138 jsou hry virtuální, interaktivní hry realitou. Virtuální svět připomínal reálny do kterého jste mohli pomocí rozhraní vstoupit a hrát s ostatními hráči oniline. Tehdy byla uvedena na i novinka s názvem Yggdrasil. Který si získal miliony hráčů po celém světě svou rozlehlostí a možnostmi. Spoustou úkolů a ras a povolání.
Právě v Yggdrasilu vzniká gilda Ainz Ooal Gown. Která se vyhýbá lidským hráčům, ale bere mezi sebe jen jiné rasy. A prouslula splnění mnoha obtížných úkolů, chytáním příšer a jejich krocením a lovem jiných hráčů.
Nyní po dvanácti letech hra končí, ale koncem i začíná.

Klíčová slova:

hra, magie,

Jaké hráče:

Hrače co si hru umí užít a neutečou po prvních dvou dnech PJeovi neaktivity. A kterým nebude vadit volnější hra. Hraje trošku v rozpracování.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

Nazarikova Velká hrobka


Hrobka

Nazrazikova velká hrobka je tvořena pětí částmi. Čtyřmi věžemi a velkou hrobkou. Věže tvoří součást obrany před útokem na centrální hrobku. Každá Věž má ve svém středu jeden klíč, který slouží k odemčení bariery do centra gildy. Centrální hrobka má několik podlaží, které jsou střežený NCP strážci, kteží jsou loajální gildě.¨ První podlaží: Centrální mauzoleum (vstup) Druhé, třetí podlaží: katakomby(plné patí a nástrah pro útočníky Čtvrté podlaží: podzemní jezero (zdroj vody) Páté podlaží: Klece (Místo kde jsou drženy všechny stvoření, které kdy byly přivedeny do hrobky) Šesté: Arena (Slouží k výcviku bestii a k pobavení členů gildy poraženými hrači) Sedmé podlaží: Kulatý stůl (Místo setkání gildy, místo kde je portál kam se teleportují ostatní) Osmé podlaží: Trůní sál (Hlavní centrum Gildy) Deváté podlaží: Pokladnice (Zde leží většina kořisti)


Povolaní

Bojová: Štítonoš: Štítonoši jsou válečnici do první linie. Jejich úkolem je zastavit nepřítele dřív než se dostane ke zranitelným hráčům. Jsou vyváženou kombinací obrany a útoku. Spoléhají se na odolné brnění a štíty. Speciální schopnost: Vnímání: Štítonoši eliminuji zákeřné útoky. Bersekr: Bersekři se v boji vrhrají do největší vřavy a drtí nepřítele mocnými útoky a ignorací své obrany. Zuřívý pokřik Bersekrů dokáže rozrazit snad každou linii. Spoléhají se na obouruční zbraně. Speciální schopnost Zuřivost: Zvyšuje útok a snižuje poškození v zavysloti na počtu útočníků. Paladin: Paladiny jsou kombinací válečníků a knězů. V boji se mohou spolehnout na ostří meče a potporu své svaé magie vhodné proti nemrtvím. Speciální schopnost: Svatý úder: Zničí všechny zlé bitosti v dosahu. Podpůrná: Lotři: Lotři se nikdy nepohybuji v čele, ale spoléhají se na zákařné útoky a léčky. Poradí si zámky a pastmi. Většinou mají lehkou zbroj a dýky nebo jiné krátké zbraně. Speciální schopnost: Přepad: Schopnost umožňující přiblížit se a uštědřit nepříteli drtivý první úder. Hraničáři: Hraničáři jsou mistři luku a přežití v přírodě. Jejich hlavní úkolem je být očima a ušima celé skupiny. Dokáží odhalit všechny živé nepřátele v blízkosti. Vyzbrojeni převážně luky. Dovedou přivolat zvířata jako spojence. Speciální schopnost: Stopařství: Dokáží odhalit všechny živé bytosti v okolí. Druid: Druidi jsou magickou třídou převažně zaměření na popdporu v boji jejich spojení s magii jim poskytuje jistou výhodu venku. Jsou skvělí v léčení, ale v útočné magii je to horší. Speciální schopnost: Volání přírody: Všechna jeho kouzla jsou dočasně pošílena. Magické: Klerik: Klerici jsou kněží, kteří dovedou svou magii spojenou s náboženstvím stejně účinně pomáhat jako ničit. Neboť jak někteří říkají bohové jsou milosrdn i krutí. Ať už jde o lečení nebo ničení. Jsou jediny kdo může vzřísit jiné hrače či postavy. Speciální schopnost: Zapuzení: Zničí všechny nemrtvé v dosahu. Mag: Magové čerpají svoje síly z mysteria jejich moc limituji jen jejich vědomosti. Jsou slabí v boji. Speciální schopnost: Zdvojení magie: Znásobí své kouzlo dvěmi. Vyvolávač: Vyvolávači dovedou vyvolat mnoho druhů bestii, které za ně bojují a chrání je. Jejich síla se odvíjí od síly vyvolávače. Speciální schopnost: Vyměněna života: Tato schopnost umožňuje vyměnit život služebníka za svůj.


Strážci

Albeda:

Albeda je hlavou všech NPC postav ve velké hrobce. V nepřítomnosti hráčů odpovídá za chod všech čiností a ostatních strážců. Je nejsilnější NCP v hrobce. Hluboce zamilovaná do Vůdce gildy Momonga. Střeží trůní sál. Shalltear Bloodfallen:

Postava založena na principu upíra je skutečný upír se vším všudy. Je strážkyní 1-3 poschodí. V jejich službách se pohybuje několik upířích služebnic. Neustále se popichuje s Aurou. Nebo se přetahuje s Albedou o pozornost Monga. Cocytus:

Cocytus je postava postavena na slovu válečník každá jeho paže dokáže najednou vládnout jednou zbraní, která dokáže rozsévat smrtící rány. Jeho dech dokáže nepřátele zmrazit. Jeho víra v ustanovený řád je neotřesitelná a zničí každého kdo se odchýlí od cesty. Střeží čtvrté a pátí podlaží Aura Bella Fiora:

Aura je se svým dvojčetem Mare strážkyní šestého podlaží. A hlavní cvičitelkou bestii v hrobce. Narozdil od svého dvojčete je rozhodná a průbojná. Kam se vydá tam si nosí svůj bič. Neustále ferbálně útočí na Shalltear. Mare Bello Fiora:

Mare je lehce zakřikla, obětavá čarodějka, která se nehne od svého sourozence ani na krok. Její znalostí magie je nejlepší ze všech NCP postav. Demiurge:

Demiurg je druhý ve vedení NCP postav. Jeho hlavním úkolem je velení obrany NCP v Nazariku pokud jsou napadeni. Je to démon tělem i duší. Často se dostává do konflitku s Cocytusem kvůli svým názorům. Střeží sedmé podlaží Sebas:

Sebas je loajální komorník, jdoucí vždy jako stín po boku Momonga zajišťuje vše co potřebuje. Sebas velí oddílu Plejád. Plejády jsou služky bojovnice, které mají na starost úklíd i ochranu Nazariku. Je nebezpečné je podcení, kvůli vzhledu uklizeček.
/div>
Hráči: (4/5) Eiris, Erinye, Kelzat, Mumie z Týmu

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 50 příspěvků1 2 3

POSTAVA - 17. července 2021 20:32
POSTAVA

//musím restart PC, antivir + aktualizace - hodí mě to off, za chvilku jsem tu z5

POSTAVA - 17. července 2021 18:50
POSTAVA

(a to jsem si zatím hrála jen s trolíky, už se těším na koně, staliony, minotaury)(a další) ... :-)

Pán Jeskyně - 18. února 2021 01:22
Pán jeskyně Devakar

"myslela jsem samozřejmě vratit se domů." pronesla pak s vážnou tváří. Zarazila se po tom co jsi prohlasil ohledně toho že neni přinosem patrně měla vytříběný nosík na ty chytáky. "Ano?" Pronesla spíše tázavě něco souhlasně. Jako by čekala až se dozví ten hážek.

halicek.99 - 21. října 2019 13:24
halicek.99

/Ta kostka mě asi nemá ráda :D

POSTAVA - 24. března 2019 21:16
POSTAVA

//No ony ty sexuální kouzla, kromě případu jako bylo výskok s dorážkou nejsou moc bojová, protože jednak závysí dost na přípravě a některé se kombinují s dalšíma - což v bojových podmínkách se prostě kombinuje hůř a jednodušeji se to překazí, když se část zhroutí - co je zabité, mi už kouzlo nepřeruší a nezhroutí - aneb taktika přežití, teď jsem tu sama, nebojuji o to se pobavit, ale o to vyhrát, bez záloh, na neznám= půdě - takže jistota verzus zábava je přeci jen radši volba pragmtismus :)

Jdu nato :)

Pán Jeskyně - 24. března 2019 16:58
Pán jeskyně Devakar

//tak zatím jsi zahledla jednoho hlídače ale jinak máš pravdu

POSTAVA - 24. března 2019 12:28
POSTAVA

//Udělala jsem cca. mapu podle informací co mám o okolí, je dělaná přímo na čtverečnáku, 100 čtverečkm na den, takže ty vzdálenosti nejsou náhodné, ale odpovídají fakt 1-2-5 dnům a podobně :)

Tedy u věcí u kterých to vím.

Zatím jsou tam věci které mám známé a vím směry:

Odzhora:


Chrám (neprozkoumáno - ale vím že tam má být) *fialová šipka
Velká oáza (neprozkoumáno - ale vím že tam má být) *modrá tmavá
Malá oáza (neprozkoumáno - ale vím že tam má být) *modrá světlá
Pokladnice *fialový trojúhelník

Naše jezero *tmavá modrá
Město elfů *černý kruh
Vesnice lidí *celený kruh
Oáza/Jezírko lidí *světlá modrá

Místo tábora úrůzkumníků *hnedá hvezda

Velké lidské město (neprozkoumáno - pravděpodobné umístění s možností +- 4 dny okolo nebo dál) *černý obris

POSTAVA - 17. března 2019 18:36
POSTAVA

//Našla jsem ti pak pár pěkných oáz pro mapu a inspiračku :)

http://tellest.com/wp-content/uploads/2014/12/oasis-672x372.png

https://i.pinimg.com/originals/da/f6/52/daf652e96dde775de373ae250252d6cb.jpg

https://static1.squarespace.com/static/55f2fc65e4b0acd05a2bb7f3/55f30fc1e4b0bb2f41d27fbd/5c5a79990852295a80ee1ab6/1549471602014/Ober-J-19WIN-ILLU735-Burns-A01-DesertOasis.jpg?format=1500w

https://www.yourdictionary.com/images/definitions/lg/7680.oasis.jpg

https://ypard.net/sites/ypard.net/files/Libya_Oasis_in_the_Desert.jpg

https://www.zed.fr/_caches/jimages/f5e298e94862e49b6c3debea3b149cfe0159d117.jpg

a pramenů a oáziček .)

https://ssl.c.photoshelter.com/img-get2/I0000gvnai7cyL.0/fit=1000x750/Ein-Gedi-Judean-Desert-Israel.jpg

https://previews.123rf.com/images/dasha11/dasha111502/dasha11150200041/36309076-vista-del-oasis-de-monta%C3%B1a-de-chebika-desierto-del-sahara-t%C3%BAnez-%C3%81frica.jpg

https://previews.123rf.com/images/vitanovski/vitanovski1402/vitanovski140200086/25555311-oasis-dans-le-d%C3%A9sert-fait-en-3d.jpg

https://previews.123rf.com/images/vitanovski/vitanovski1402/vitanovski140200085/25555309-oasis-in-the-desert-made-in-3d.jpg

POSTAVA - 16. března 2019 14:58
POSTAVA

Svitky

Jakmile se dvorní dáma posadí vedle mě na okraji postele a uloží si tác se svitky do klína, spokojeně se usměji a poslouchám její výklad o tom co se nalezlo a také její starostlivost o mojí bezpečnost. "Ano, možná bude potřeba můj osobní dohled a přítomnost, aby nalezly a správně pochopily co je správné a žádoucí. Ihned poté mě tam dovedeš, abych si mohla vše prohlédnout a říci jim čemu všemu se věnovat a na co se soustředit." Přikyvuji ohledně toho, jak horlivě se stará o mojí bezpečnost, ale i možnosti objevení věcí v knihovně. "Zde zatím nic nehrozí, ale doufejme v to, pokud tam skutečně spí, tím, že se odkryla další část města, musíme hlídat větší části a plodu, tedy pro to potřebujeme více strážných, aby jsme je nemusely stáhnout odjinut, jedy dobrá, bude to jen dobře, jsou li tam." Usměji se.

Předtím, než se dvorní dáma zhroutí na postel všimnu si, samozřejmě jentak mimoděk, jejích naběhlých prsů. Jsou krásná jako vždy, ale nyní ještě o něco lákavější. A jak mě výpary omámí a efka zůstane ospalá ležet, sténanící jen se jí dotknu, zatoužím po ní. Její nohu jen opatrně překulím také na postel, tác se svitky odsunu na noční stolek, a svitky na tác vyskládám. Jen si přečtu ten který jsem odpečetila a zapečetím jej svojím prsem, otiskem dvorce a bradavky. Když se pak pečet mléčně obarví a svitek zamotá mléčnou stuhou, odložím svitek na tác k ostatním a omámená poněkud poblouzněná si lehnu vedle snící dvorní dámi. Trochu ji ještě poposunu, aby byla pohodlně na posteli, rozepnu jí to málo z jejího oděvu, abych odhalila bříško a prsy a pak na její bříško položím hlavu jako na polštářek. Chvilku jen poslouchám jak dýchá, ale pak jazýčkem začnu kmitak k prsu, k vyvýšenině kterou jazykem šimrám a laskám a pak už se položím tak, že spící elfce olizuji bradavku a dcorec a jají nalitá prsa olizuji a jemně dvorce saji. Hraji si jedním a pak s druhým prsem, a nakonec ještě spící elfce dám několik polibků a olíznutí, než si k jejím prsům opět položím hlavu, po důkladném ocumlání a vycumlání mlíčka a jako na polštářku na ní usnu.

Náramně příjemné probuzení po odpočinku, nejspíše jsem nespala tak dlouho, spíše to bylo jen jakési podřímnutí, ale cítím se náramně svěže, uleveně a odpočatě! Za to může ten nový polštářek! Ale nejspíše mě probudilo i zaklepání. Svolím ke vstupu a sleduji, tedy poslouchám jak mi rytířka jde zdělit několik důležitých novinek. Vlastně jen dvě, vzájemně propojené. Ve věži skutečně spaly rytířky, nebo gardistky, zkrátka elfí stráž (soudím že další elfky, ne dračí varianty - prostě elfí obyvatelé) a jejich velitelka mi přišla složit slib. "Ano, je mi potěšením, že jsou probuzeni další z naší vznešené krve aby sloužily našemu pánu, mému milenci a manželu!" Usměji se a pokynu aby přivedla rytířku. Než elfka vejde, postavím se, zbytečně se nijak nezahaluji, jen se postavím, abych ji nepřijímala v leže či sedě, a její slib a pokleknutí jsem tak mohla přijmout zeshora dolů. "Jsem potěšena velitelko Vinsto! Probuzení tvé a tvých oddaných válečnic přispěje našemu úsilý a kráse vzkétání našeho vznešeného rodu!" (myšleno rasa elfů) "Proto přijmu z tvých úst přísahu zlatému kotouči dávajícím život, abys nesla život a víru v našeho pána, zlatého draka, mého milence a manžela, a byla mu odevzdána!" Pronesu s úsměvem aby mohla složit přísahu a já jí přijmula do služeb a dozvěděla se něco víc o přírustcích do mé armády.

Další den

Po snídani která ve mě zmizela o něco rychleji nežli běžněji dříve, a přesto jsem se ještě cítila na několik sladkých soust, jsem si přejela dlaní po bříšku. Jako bych cítila příjemné teplo vycházet ze svého lůna a cítila jistou plnost a snad i tíhu, napěchování. Několikrát jsem již dováděla se svým létavcem a jinými, vhodnými nástroji, ale nyní cítím jako by něco z jejich objemu ve mě zůstalo i po vytažení a bylo ještě hlouběji ve mě. Je to, zvláštní, ale i příjemné!

Přemítám jak dále postupovat, vlastně plán mám docela jasný co chci udělat, vydám se do jedné z místností kde mohu plánovat strategii a taktiku, protože to je jakási poradní místnost pro gardu, knežky i mojí osobu, chtěla bych tam vyřešit nějaké situace, které nám tu nastaly. Když tu mě předběhne jeden z vojáků s tím, že ve věži, či spíše pod veží došlo k *situaci*. Okmžit hledím na elfího vojáka a pak se zeptám. "Kdo to je? Někdo z, našich?" Pronesu to poněkud nevěřícně, jako bych nevěřila, že by se i byť nějaký dělník, řemeslník nebo otrok vydal do věže vědění, neznající své povinnosti. A lehce se dotknu ucha, na znamení, že myslím naši krev. I když, možná jsem si tím jen pohrála s vlasy které mi rozevrál vítr. "Nebo to snad byl někdo z, vesnice, nějaký člověk se sem vydal nás, okrást?" Pronesu už mnohem více věřícně, že by někdo z vesničanů z oázy se sem možná pokusil dostat a něco tu ukrást. Nebo to je snad někdo úplně neznámí, ani ne z vesnice, někdo úplně nepatřičný k tomuto místu? "Ať ho přivedou v řetězech k našim gardistkám, chceme si s ním promluvit a rozhodnout jak vykonáme jeho trest za toto rouhání!" Pronesu pak autoritativně, že si jeho výslech vychutnám v bezpečí své stráže a případně ho dokonce své stráži předhodím.

Ovšem vcelku mě to zdržuje od mého plánu projednat situaci, doufám, že až se to vyřeší, budu mít pak čas věnovat se svému problému, tedy pokud mi výslechem nevznikne nějaký nenadalý další?

POSTAVA - 25. prosince 2018 20:26
POSTAVA

(popsala jsem jen rytuál, dění okolo dyštak střelím pak, sem se soustředila na rytuál, aby si se mohl hnout) :)

Taënya - 9. listopadu 2018 11:47
Taënya

//A nemazat!!!

Taënya - 6. března 2018 20:48
Taënya

hušš

Taënya - 14. ledna 2018 15:06
Taënya

Nesvaté slunce (kult temných elfek)

(znak kultu) https://www.aragorn.cz/map.php?id=6092

Nesvaté slunce, nebo také Černé slunce, třebaže některé temné elfky dávají přednost tetování v stříbrné barvě aby vynikla barva na jejich tmavé pokožce a taktéž byla symbolizována stříbřitá barva mlíčí, je temný kult zvráceného démonického božstva temných elfek, pocházejících snad z dob draků. Jeho propojení s polozením je přímo spojeno v jeho obrazu, stejně jako symbol nástupu moci, kdy jako vychází nové slunce dne, nového věku, vše míří k zrození a životu cíleně darovaného pro potřeby a pobavení, nikoliv jako dar, temného božstva.

Proto symbolem Temného/ Nesvatého černého slunce je vyobrazení slunce tvořeného ze smermatu, spermijí, jenž obklopují vajíčko či se do něho zanořují, jenž je symbolizováno pupíkem, propojení života matek a dcer a místem zrození, stejně jako druhou stranou lůna, taktéž místem, kde vyobrazení Temného/ Nesvatého černého slunce roste spolu s rostoucím břihem!

(Podoba samotného božstva je věcí PJ, pokud se nedohodneme jinak)(Např. jantarový drak - démon)

Chrám chlípných zábav

Členkami Nesvatého slunce, uctívačkami mohou být pouze temné elfky, jejichž duše a těla jsou při ceremoniálu zasvědcení, či přesněji znesvědcení poštiněny chtíčem a temnotou, ovšem to neznamená, ba naopak, že majetkem kultu nemohou být světlé elfky a lidské ženy. Kult totiž jako jedno ze svých hlavních poslání udržuje populaci těchto podřadných, zvířecích otroků pro potřeby, zábavu a potěšení svého božstva, jeho věrných i svou. Vlastně se jedná o jakýsi kult chovatelek, pokud bychom je měly specifikovat úplně nejstrožeji.

Ovšem takováto specifikace není zdaleka dostatečná! Šlenky Nesvatého slunce jsou zkažené chtíčem, ale také touhou po zábavě, pobavení, chlípném dovádění a pnížení a pokořením těch které jsou pod nimi. Jejich chrámy a chovné tábory se tak podobají spíše jakýmsi násilným chovným táborům kombinovaným se zábavnými centry pro pobavení a potěšení diváků, kde jsou jejich chovné svěřenkyně vystavovány nejvyšší, či možná nejhlubší perverzi, ponižování, sexuálnímu násilí, bezmoci a perverzním hrám, zábavě, živým vystoupením a představením pro pobavení diváků, návšetníků, temných sil, nebo prostě jen proto, aby trénovaly mezi různými okamžiky, kdy zrovna nejsou připouštyna či nerodí. Jedná se o sexuálně násilné chovné živé peklo na zemi jenž ostatním slouží jako zábavný park a snad či divadlo násilně sexuálních výstupových představení a soutěží.

Temné elfky

Kyela

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502464167_a-preview-cg-60-keyla-002.png
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502464131_a-preview-cg-60-keyla-001.png
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502464123_a-preview-cg-60-keyla-005.png

Neera

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502632062_2015-neera-001.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502632087_2015-neera-003.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502632089_2015-neera-004.jpg

T´riss a Zeerith (T´riss matka Zeerith, Zeerith dcera T´riss)

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502483321_a-preview-cgs-020-_-dark-skin-01.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502483287_a-preview-cgs-020-_-dark-skin-07.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502483351_cgs_20-60.jpg

Yasanna (dcera T´riss, sestra Zeerith)(sestra Katya)

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502571574_a-preview-cgs-033-zeeriths-sister-yasanna-01.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502571582_a-preview-cgs-033-zeeriths-sister-yasanna-04.jpg

Katya (dcera T´riss, sestra Zeerith)(sestra Yasanna)

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502631665_a-preview-cgs-048-05.png
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502631672_a-preview-cgs-048-07.png
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502631727_cgs_048-59.jpg

Chrámová incest rodinná skupina - T´riss, Zeerith, Yasanna a Katya

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502631705_cgs_048-60.jpg

Elfí zvířata

Lianna (matka Seldanny)

Využívána k:

- jízda pod vrrkem
- jízda na trollu
- chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477090_a-preview-cgs-13-lianna-seldannas-mother-03.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477143_cgs_13-09.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477111_cgs_13-12.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477141_cgs_13-15.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477186_cgs_13-37.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477141_cgs_13-38.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477175_cgs_13-44.jpg

Seldanna (dcera Lianny)

Využívána k:

- jízda pod hřebcem
- jízda na trollu
- chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474883_cgs_08-51.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474888_cgs_08-52.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474847_cgs_08-53.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474875_cgs_08-54.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474890_cgs_08-55.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474849_cgs_08-57.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474887_cgs_08-58.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474821_cgs_08-27.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474861_cgs_08-28.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474862_cgs_08-29.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474878_cgs_08-33.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474894_cgs_08-39.jpg

Exhibice

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477146_cgs_13-45.jpg

Chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477147_cgs_13-60.jpg

Nala

Využívána k:

- jízda na trollu
- chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393369_a-preview-cg-48-nala-01.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393342_a-preview-cg-48-nala-02.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393391_a-preview-cg-48-nala-05.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393425_a-preview-cg-48-nala-06.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393417_cg-48-15.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393417_cg-48-18.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393423_cg-48-19.jpg

Chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393361_cg-48-20.jpg

Adeline

Využívána k:

- jízda pod hřebcem
- jízda na trollu
- chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485379_cgs_028-10.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485342_cgs_028-11.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485342_cgs_028-12.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485368_cgs_028-13.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485351_cgs_028-14.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485311_cgs_028-15.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485351_cgs_028-28.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485361_cgs_028-30.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485363_cgs_028-36.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485400_cgs_028-37.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485342_cgs_028-39.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485337_cgs_028-40.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485360_cgs_028-45.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485335_cgs_028-49.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485357_cgs_028-51.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502616650_cgs_035-34.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502616649_cgs_035-39.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502616757_cgs_035-51.jpg

Chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502616684_cgs_035-60.jpg

Taënya - 20. prosince 2017 09:45
Taënya

//KVÁK

POSTAVA - 31. května 2017 13:09
POSTAVA

//Jo mě napadlo si ho nechat, a využít, ale tak zase, když jsme se dohodly, že ho zničím, tak to udělám, i když asi budu litovat

Taënya - 12. září 2016 19:02
Taënya

*Píp* (Jen z důvodu PJ off - Něco s PC/Netem)(Aby se to nerušilo)

Taënya - 6. srpna 2016 11:13
Taënya

*Píp*

Taënya - 16. července 2016 08:41
Taënya

NEAKTIVITA

Dámy (Nedá mi?) A pánové,

asi za dvě hodiny odjíždím na letní tábor, čímž to nebudu po dobu 14 dnů
(Do 30.7. včetně) U internetu a jiných věcí fungující na, prý, elektřinu (Všichni víme, že to je magie). Tudíž se tímto s vámi loučím, na 14 dní stopuji (A zmrazuji) Všechnu svou aktivitu, a budu se na vás těšit ...

Mějte se pěkně, nezlobte a papapa!
Petra

Taënya - 13. července 2016 20:15
Taënya

//Velice se všem omlouvám, ale kamarádce vyhořela vedoucí na dětský letní tábor, takže jedu dělat náhradu - Tedy sobotu 16.7. odjíždím a 30.7. se vracím. Takže budu 2 týdny mimo internet a reakce (Sice jsem chtěla a plánovala, že hned jak mi skončí 15.7. výuka a budu mít 3-4 týdny volna, budu tu jen pro vás, ale holt mě dostanete až 31.7) Za zdržení se omlouvám, ale jako vždy: Prázdniny na Aragornu, to je půlka nejistoty zabitá ...

16.7.-30.7. MIMO INTERNET

Vypisuje se 20 z celkem 50 příspěvků1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)