Overlord (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Overlord

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Roku 2 138 jsou hry virtuální, interaktivní hry realitou. Virtuální svět připomínal reálny do kterého jste mohli pomocí rozhraní vstoupit a hrát s ostatními hráči oniline. Tehdy byla uvedena na i novinka s názvem Yggdrasil. Který si získal miliony hráčů po celém světě svou rozlehlostí a možnostmi. Spoustou úkolů a ras a povolání.
Právě v Yggdrasilu vzniká gilda Ainz Ooal Gown. Která se vyhýbá lidským hráčům, ale bere mezi sebe jen jiné rasy. A prouslula splnění mnoha obtížných úkolů, chytáním příšer a jejich krocením a lovem jiných hráčů.
Nyní po dvanácti letech hra končí, ale koncem i začíná.

Klíčová slova:

hra, magie,

Jaké hráče:

Hrače co si hru umí užít a neutečou po prvních dvou dnech PJeovi neaktivity. A kterým nebude vadit volnější hra. Hraje trošku v rozpracování.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

Nazarikova Velká hrobka


Hrobka

Nazrazikova velká hrobka je tvořena pětí částmi. Čtyřmi věžemi a velkou hrobkou. Věže tvoří součást obrany před útokem na centrální hrobku. Každá Věž má ve svém středu jeden klíč, který slouží k odemčení bariery do centra gildy. Centrální hrobka má několik podlaží, které jsou střežený NCP strážci, kteží jsou loajální gildě.¨ První podlaží: Centrální mauzoleum (vstup) Druhé, třetí podlaží: katakomby(plné patí a nástrah pro útočníky Čtvrté podlaží: podzemní jezero (zdroj vody) Páté podlaží: Klece (Místo kde jsou drženy všechny stvoření, které kdy byly přivedeny do hrobky) Šesté: Arena (Slouží k výcviku bestii a k pobavení členů gildy poraženými hrači) Sedmé podlaží: Kulatý stůl (Místo setkání gildy, místo kde je portál kam se teleportují ostatní) Osmé podlaží: Trůní sál (Hlavní centrum Gildy) Deváté podlaží: Pokladnice (Zde leží většina kořisti)


Povolaní

Bojová: Štítonoš: Štítonoši jsou válečnici do první linie. Jejich úkolem je zastavit nepřítele dřív než se dostane ke zranitelným hráčům. Jsou vyváženou kombinací obrany a útoku. Spoléhají se na odolné brnění a štíty. Speciální schopnost: Vnímání: Štítonoši eliminuji zákeřné útoky. Bersekr: Bersekři se v boji vrhrají do největší vřavy a drtí nepřítele mocnými útoky a ignorací své obrany. Zuřívý pokřik Bersekrů dokáže rozrazit snad každou linii. Spoléhají se na obouruční zbraně. Speciální schopnost Zuřivost: Zvyšuje útok a snižuje poškození v zavysloti na počtu útočníků. Paladin: Paladiny jsou kombinací válečníků a knězů. V boji se mohou spolehnout na ostří meče a potporu své svaé magie vhodné proti nemrtvím. Speciální schopnost: Svatý úder: Zničí všechny zlé bitosti v dosahu. Podpůrná: Lotři: Lotři se nikdy nepohybuji v čele, ale spoléhají se na zákařné útoky a léčky. Poradí si zámky a pastmi. Většinou mají lehkou zbroj a dýky nebo jiné krátké zbraně. Speciální schopnost: Přepad: Schopnost umožňující přiblížit se a uštědřit nepříteli drtivý první úder. Hraničáři: Hraničáři jsou mistři luku a přežití v přírodě. Jejich hlavní úkolem je být očima a ušima celé skupiny. Dokáží odhalit všechny živé nepřátele v blízkosti. Vyzbrojeni převážně luky. Dovedou přivolat zvířata jako spojence. Speciální schopnost: Stopařství: Dokáží odhalit všechny živé bytosti v okolí. Druid: Druidi jsou magickou třídou převažně zaměření na popdporu v boji jejich spojení s magii jim poskytuje jistou výhodu venku. Jsou skvělí v léčení, ale v útočné magii je to horší. Speciální schopnost: Volání přírody: Všechna jeho kouzla jsou dočasně pošílena. Magické: Klerik: Klerici jsou kněží, kteří dovedou svou magii spojenou s náboženstvím stejně účinně pomáhat jako ničit. Neboť jak někteří říkají bohové jsou milosrdn i krutí. Ať už jde o lečení nebo ničení. Jsou jediny kdo může vzřísit jiné hrače či postavy. Speciální schopnost: Zapuzení: Zničí všechny nemrtvé v dosahu. Mag: Magové čerpají svoje síly z mysteria jejich moc limituji jen jejich vědomosti. Jsou slabí v boji. Speciální schopnost: Zdvojení magie: Znásobí své kouzlo dvěmi. Vyvolávač: Vyvolávači dovedou vyvolat mnoho druhů bestii, které za ně bojují a chrání je. Jejich síla se odvíjí od síly vyvolávače. Speciální schopnost: Vyměněna života: Tato schopnost umožňuje vyměnit život služebníka za svůj.


Strážci

Albeda:

Albeda je hlavou všech NPC postav ve velké hrobce. V nepřítomnosti hráčů odpovídá za chod všech čiností a ostatních strážců. Je nejsilnější NCP v hrobce. Hluboce zamilovaná do Vůdce gildy Momonga. Střeží trůní sál. Shalltear Bloodfallen:

Postava založena na principu upíra je skutečný upír se vším všudy. Je strážkyní 1-3 poschodí. V jejich službách se pohybuje několik upířích služebnic. Neustále se popichuje s Aurou. Nebo se přetahuje s Albedou o pozornost Monga. Cocytus:

Cocytus je postava postavena na slovu válečník každá jeho paže dokáže najednou vládnout jednou zbraní, která dokáže rozsévat smrtící rány. Jeho dech dokáže nepřátele zmrazit. Jeho víra v ustanovený řád je neotřesitelná a zničí každého kdo se odchýlí od cesty. Střeží čtvrté a pátí podlaží Aura Bella Fiora:

Aura je se svým dvojčetem Mare strážkyní šestého podlaží. A hlavní cvičitelkou bestii v hrobce. Narozdil od svého dvojčete je rozhodná a průbojná. Kam se vydá tam si nosí svůj bič. Neustále ferbálně útočí na Shalltear. Mare Bello Fiora:

Mare je lehce zakřikla, obětavá čarodějka, která se nehne od svého sourozence ani na krok. Její znalostí magie je nejlepší ze všech NCP postav. Demiurge:

Demiurg je druhý ve vedení NCP postav. Jeho hlavním úkolem je velení obrany NCP v Nazariku pokud jsou napadeni. Je to démon tělem i duší. Často se dostává do konflitku s Cocytusem kvůli svým názorům. Střeží sedmé podlaží Sebas:

Sebas je loajální komorník, jdoucí vždy jako stín po boku Momonga zajišťuje vše co potřebuje. Sebas velí oddílu Plejád. Plejády jsou služky bojovnice, které mají na starost úklíd i ochranu Nazariku. Je nebezpečné je podcení, kvůli vzhledu uklizeček.
/div>
Hráči: (5/5) Eiris, Erinye, halicek.99, Kelzat, Mumie z Týmu

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Na´Arka lia - 25. prosince 2018 20:26
Na´Arka lia

(popsala jsem jen rytuál, dění okolo dyštak střelím pak, sem se soustředila na rytuál, aby si se mohl hnout) :)

Taënya - 9. listopadu 2018 11:47
Taënya

//A nemazat!!!

Taënya - 6. března 2018 20:48
Taënya

hušš

Taënya - 14. ledna 2018 15:06
Taënya

Nesvaté slunce (kult temných elfek)

(znak kultu) https://www.aragorn.cz/map.php?id=6092

Nesvaté slunce, nebo také Černé slunce, třebaže některé temné elfky dávají přednost tetování v stříbrné barvě aby vynikla barva na jejich tmavé pokožce a taktéž byla symbolizována stříbřitá barva mlíčí, je temný kult zvráceného démonického božstva temných elfek, pocházejících snad z dob draků. Jeho propojení s polozením je přímo spojeno v jeho obrazu, stejně jako symbol nástupu moci, kdy jako vychází nové slunce dne, nového věku, vše míří k zrození a životu cíleně darovaného pro potřeby a pobavení, nikoliv jako dar, temného božstva.

Proto symbolem Temného/ Nesvatého černého slunce je vyobrazení slunce tvořeného ze smermatu, spermijí, jenž obklopují vajíčko či se do něho zanořují, jenž je symbolizováno pupíkem, propojení života matek a dcer a místem zrození, stejně jako druhou stranou lůna, taktéž místem, kde vyobrazení Temného/ Nesvatého černého slunce roste spolu s rostoucím břihem!

(Podoba samotného božstva je věcí PJ, pokud se nedohodneme jinak)(Např. jantarový drak - démon)

Chrám chlípných zábav

Členkami Nesvatého slunce, uctívačkami mohou být pouze temné elfky, jejichž duše a těla jsou při ceremoniálu zasvědcení, či přesněji znesvědcení poštiněny chtíčem a temnotou, ovšem to neznamená, ba naopak, že majetkem kultu nemohou být světlé elfky a lidské ženy. Kult totiž jako jedno ze svých hlavních poslání udržuje populaci těchto podřadných, zvířecích otroků pro potřeby, zábavu a potěšení svého božstva, jeho věrných i svou. Vlastně se jedná o jakýsi kult chovatelek, pokud bychom je měly specifikovat úplně nejstrožeji.

Ovšem takováto specifikace není zdaleka dostatečná! Šlenky Nesvatého slunce jsou zkažené chtíčem, ale také touhou po zábavě, pobavení, chlípném dovádění a pnížení a pokořením těch které jsou pod nimi. Jejich chrámy a chovné tábory se tak podobají spíše jakýmsi násilným chovným táborům kombinovaným se zábavnými centry pro pobavení a potěšení diváků, kde jsou jejich chovné svěřenkyně vystavovány nejvyšší, či možná nejhlubší perverzi, ponižování, sexuálnímu násilí, bezmoci a perverzním hrám, zábavě, živým vystoupením a představením pro pobavení diváků, návšetníků, temných sil, nebo prostě jen proto, aby trénovaly mezi různými okamžiky, kdy zrovna nejsou připouštyna či nerodí. Jedná se o sexuálně násilné chovné živé peklo na zemi jenž ostatním slouží jako zábavný park a snad či divadlo násilně sexuálních výstupových představení a soutěží.

Temné elfky

Kyela

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502464167_a-preview-cg-60-keyla-002.png
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502464131_a-preview-cg-60-keyla-001.png
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502464123_a-preview-cg-60-keyla-005.png

Neera

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502632062_2015-neera-001.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502632087_2015-neera-003.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502632089_2015-neera-004.jpg

T´riss a Zeerith (T´riss matka Zeerith, Zeerith dcera T´riss)

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502483321_a-preview-cgs-020-_-dark-skin-01.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502483287_a-preview-cgs-020-_-dark-skin-07.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502483351_cgs_20-60.jpg

Yasanna (dcera T´riss, sestra Zeerith)(sestra Katya)

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502571574_a-preview-cgs-033-zeeriths-sister-yasanna-01.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502571582_a-preview-cgs-033-zeeriths-sister-yasanna-04.jpg

Katya (dcera T´riss, sestra Zeerith)(sestra Yasanna)

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502631665_a-preview-cgs-048-05.png
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502631672_a-preview-cgs-048-07.png
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502631727_cgs_048-59.jpg

Chrámová incest rodinná skupina - T´riss, Zeerith, Yasanna a Katya

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502631705_cgs_048-60.jpg

Elfí zvířata

Lianna (matka Seldanny)

Využívána k:

- jízda pod vrrkem
- jízda na trollu
- chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477090_a-preview-cgs-13-lianna-seldannas-mother-03.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477143_cgs_13-09.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477111_cgs_13-12.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477141_cgs_13-15.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477186_cgs_13-37.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477141_cgs_13-38.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477175_cgs_13-44.jpg

Seldanna (dcera Lianny)

Využívána k:

- jízda pod hřebcem
- jízda na trollu
- chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474883_cgs_08-51.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474888_cgs_08-52.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474847_cgs_08-53.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474875_cgs_08-54.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474890_cgs_08-55.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474849_cgs_08-57.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474887_cgs_08-58.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474821_cgs_08-27.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474861_cgs_08-28.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474862_cgs_08-29.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474878_cgs_08-33.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502474894_cgs_08-39.jpg

Exhibice

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477146_cgs_13-45.jpg

Chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502477147_cgs_13-60.jpg

Nala

Využívána k:

- jízda na trollu
- chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393369_a-preview-cg-48-nala-01.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393342_a-preview-cg-48-nala-02.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393391_a-preview-cg-48-nala-05.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393425_a-preview-cg-48-nala-06.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393417_cg-48-15.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393417_cg-48-18.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393423_cg-48-19.jpg

Chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502393361_cg-48-20.jpg

Adeline

Využívána k:

- jízda pod hřebcem
- jízda na trollu
- chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485379_cgs_028-10.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485342_cgs_028-11.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485342_cgs_028-12.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485368_cgs_028-13.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485351_cgs_028-14.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485311_cgs_028-15.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485351_cgs_028-28.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485361_cgs_028-30.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485363_cgs_028-36.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485400_cgs_028-37.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485342_cgs_028-39.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485337_cgs_028-40.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485360_cgs_028-45.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485335_cgs_028-49.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502485357_cgs_028-51.jpg

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502616650_cgs_035-34.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502616649_cgs_035-39.jpg
https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502616757_cgs_035-51.jpg

Chov

https://comicscocktail.com/uploads/posts/2017-08/1502616684_cgs_035-60.jpg

Taënya - 20. prosince 2017 09:45
Taënya

//KVÁK

Na´Arka lia - 31. května 2017 13:09
Na´Arka lia

//Jo mě napadlo si ho nechat, a využít, ale tak zase, když jsme se dohodly, že ho zničím, tak to udělám, i když asi budu litovat

Taënya - 12. září 2016 19:02
Taënya

*Píp* (Jen z důvodu PJ off - Něco s PC/Netem)(Aby se to nerušilo)

Taënya - 6. srpna 2016 11:13
Taënya

*Píp*

Taënya - 16. července 2016 08:41
Taënya

NEAKTIVITA

Dámy (Nedá mi?) A pánové,

asi za dvě hodiny odjíždím na letní tábor, čímž to nebudu po dobu 14 dnů
(Do 30.7. včetně) U internetu a jiných věcí fungující na, prý, elektřinu (Všichni víme, že to je magie). Tudíž se tímto s vámi loučím, na 14 dní stopuji (A zmrazuji) Všechnu svou aktivitu, a budu se na vás těšit ...

Mějte se pěkně, nezlobte a papapa!
Petra

Taënya - 13. července 2016 20:15
Taënya

//Velice se všem omlouvám, ale kamarádce vyhořela vedoucí na dětský letní tábor, takže jedu dělat náhradu - Tedy sobotu 16.7. odjíždím a 30.7. se vracím. Takže budu 2 týdny mimo internet a reakce (Sice jsem chtěla a plánovala, že hned jak mi skončí 15.7. výuka a budu mít 3-4 týdny volna, budu tu jen pro vás, ale holt mě dostanete až 31.7) Za zdržení se omlouvám, ale jako vždy: Prázdniny na Aragornu, to je půlka nejistoty zabitá ...

16.7.-30.7. MIMO INTERNET

Pán Jeskyně - 30. června 2016 21:08
Pán jeskyně Devakar

Usmála se na tebe. "bude potřeba hodně obojků a řetězů." Pronesla pobaveně. "nezpomeňte sebou vzít některého ze svých věrnýžch služebníků." Pronesla varovně.
"Já ..." začřala a zmkla když se Tehir rozmáchnula. Viděl jsi na ni překvapení z toho co se dělo s tvým údem.
Tehir se samolibě usmála. "jak by mohla vždy´t měš stvořily bytosti předčící svou mocí i bohy. Jak by mě mohla předčít nějaká podřadná elfka."
Elfa se chviličku bránila ale po dalším zásahu Tehir se podvolila a odevzdaně otevřela nohy od sebe. Když si do ni pronikal Tehir se usmála. "Tohle je pro tebe vyznamenání náš pán si tě vybral pro ukojení." Pronesla a zatím co elfka překvapeně lepala po dechu. A ty si narazil na nějákou překážku. "Panenská blána" NCP přece nemají panenskou blánu.

Na´Arka lia - 22. května 2016 14:26
Na´Arka lia

//Napíšu sem, ale vteřinku, hodím prát pračku at to nemusím dělat večer

Taënya - 26. března 2016 14:27
Taënya

//Sorry mi to spadlo, sem musela psát znovu .)

Pán Jeskyně - 18. února 2016 18:16
Pán jeskyně Devakar

//no dobř

Taënya - 18. února 2016 18:02
Taënya

//Ale jaká paní, takové by měly být i mí psice :D

Pán Jeskyně - 18. února 2016 17:58
Pán jeskyně Devakar

//ty to vše vynahrazuješ

Taënya - 18. února 2016 17:57
Taënya

//Já to nějak nepozoruju, a nestěžuju si? (Jen na to, že mám málo perverzní NPCka) :D

Pán Jeskyně - 18. února 2016 17:40
Pán jeskyně Devakar

//No jo už pracuji na nápravě

Corosa - 18. února 2016 17:37
Corosa

//Tady chcípl pes...

1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)