Overlord (1 strana zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Overlord

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Roku 2 138 jsou hry virtuální, interaktivní hry realitou. Virtuální svět připomínal reálny do kterého jste mohli pomocí rozhraní vstoupit a hrát s ostatními hráči oniline. Tehdy byla uvedena na i novinka s názvem Yggdrasil. Který si získal miliony hráčů po celém světě svou rozlehlostí a možnostmi. Spoustou úkolů a ras a povolání.
Právě v Yggdrasilu vzniká gilda Ainz Ooal Gown. Která se vyhýbá lidským hráčům, ale bere mezi sebe jen jiné rasy. A prouslula splnění mnoha obtížných úkolů, chytáním příšer a jejich krocením a lovem jiných hráčů.
Nyní po dvanácti letech hra končí, ale koncem i začíná.

Klíčová slova:

hra, magie,

Jaké hráče:

Hrače co si hru umí užít a neutečou po prvních dvou dnech PJeovi neaktivity. A kterým nebude vadit volnější hra. Hraje trošku v rozpracování.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

Nazarikova Velká hrobka


Hrobka

Nazrazikova velká hrobka je tvořena pětí částmi. Čtyřmi věžemi a velkou hrobkou. Věže tvoří součást obrany před útokem na centrální hrobku. Každá Věž má ve svém středu jeden klíč, který slouží k odemčení bariery do centra gildy. Centrální hrobka má několik podlaží, které jsou střežený NCP strážci, kteží jsou loajální gildě.¨ První podlaží: Centrální mauzoleum (vstup) Druhé, třetí podlaží: katakomby(plné patí a nástrah pro útočníky Čtvrté podlaží: podzemní jezero (zdroj vody) Páté podlaží: Klece (Místo kde jsou drženy všechny stvoření, které kdy byly přivedeny do hrobky) Šesté: Arena (Slouží k výcviku bestii a k pobavení členů gildy poraženými hrači) Sedmé podlaží: Kulatý stůl (Místo setkání gildy, místo kde je portál kam se teleportují ostatní) Osmé podlaží: Trůní sál (Hlavní centrum Gildy) Deváté podlaží: Pokladnice (Zde leží většina kořisti)


Povolaní

Bojová: Štítonoš: Štítonoši jsou válečnici do první linie. Jejich úkolem je zastavit nepřítele dřív než se dostane ke zranitelným hráčům. Jsou vyváženou kombinací obrany a útoku. Spoléhají se na odolné brnění a štíty. Speciální schopnost: Vnímání: Štítonoši eliminuji zákeřné útoky. Bersekr: Bersekři se v boji vrhrají do největší vřavy a drtí nepřítele mocnými útoky a ignorací své obrany. Zuřívý pokřik Bersekrů dokáže rozrazit snad každou linii. Spoléhají se na obouruční zbraně. Speciální schopnost Zuřivost: Zvyšuje útok a snižuje poškození v zavysloti na počtu útočníků. Paladin: Paladiny jsou kombinací válečníků a knězů. V boji se mohou spolehnout na ostří meče a potporu své svaé magie vhodné proti nemrtvím. Speciální schopnost: Svatý úder: Zničí všechny zlé bitosti v dosahu. Podpůrná: Lotři: Lotři se nikdy nepohybuji v čele, ale spoléhají se na zákařné útoky a léčky. Poradí si zámky a pastmi. Většinou mají lehkou zbroj a dýky nebo jiné krátké zbraně. Speciální schopnost: Přepad: Schopnost umožňující přiblížit se a uštědřit nepříteli drtivý první úder. Hraničáři: Hraničáři jsou mistři luku a přežití v přírodě. Jejich hlavní úkolem je být očima a ušima celé skupiny. Dokáží odhalit všechny živé nepřátele v blízkosti. Vyzbrojeni převážně luky. Dovedou přivolat zvířata jako spojence. Speciální schopnost: Stopařství: Dokáží odhalit všechny živé bytosti v okolí. Druid: Druidi jsou magickou třídou převažně zaměření na popdporu v boji jejich spojení s magii jim poskytuje jistou výhodu venku. Jsou skvělí v léčení, ale v útočné magii je to horší. Speciální schopnost: Volání přírody: Všechna jeho kouzla jsou dočasně pošílena. Magické: Klerik: Klerici jsou kněží, kteří dovedou svou magii spojenou s náboženstvím stejně účinně pomáhat jako ničit. Neboť jak někteří říkají bohové jsou milosrdn i krutí. Ať už jde o lečení nebo ničení. Jsou jediny kdo může vzřísit jiné hrače či postavy. Speciální schopnost: Zapuzení: Zničí všechny nemrtvé v dosahu. Mag: Magové čerpají svoje síly z mysteria jejich moc limituji jen jejich vědomosti. Jsou slabí v boji. Speciální schopnost: Zdvojení magie: Znásobí své kouzlo dvěmi. Vyvolávač: Vyvolávači dovedou vyvolat mnoho druhů bestii, které za ně bojují a chrání je. Jejich síla se odvíjí od síly vyvolávače. Speciální schopnost: Vyměněna života: Tato schopnost umožňuje vyměnit život služebníka za svůj.


Strážci

Albeda:

Albeda je hlavou všech NPC postav ve velké hrobce. V nepřítomnosti hráčů odpovídá za chod všech čiností a ostatních strážců. Je nejsilnější NCP v hrobce. Hluboce zamilovaná do Vůdce gildy Momonga. Střeží trůní sál. Shalltear Bloodfallen:

Postava založena na principu upíra je skutečný upír se vším všudy. Je strážkyní 1-3 poschodí. V jejich službách se pohybuje několik upířích služebnic. Neustále se popichuje s Aurou. Nebo se přetahuje s Albedou o pozornost Monga. Cocytus:

Cocytus je postava postavena na slovu válečník každá jeho paže dokáže najednou vládnout jednou zbraní, která dokáže rozsévat smrtící rány. Jeho dech dokáže nepřátele zmrazit. Jeho víra v ustanovený řád je neotřesitelná a zničí každého kdo se odchýlí od cesty. Střeží čtvrté a pátí podlaží Aura Bella Fiora:

Aura je se svým dvojčetem Mare strážkyní šestého podlaží. A hlavní cvičitelkou bestii v hrobce. Narozdil od svého dvojčete je rozhodná a průbojná. Kam se vydá tam si nosí svůj bič. Neustále ferbálně útočí na Shalltear. Mare Bello Fiora:

Mare je lehce zakřikla, obětavá čarodějka, která se nehne od svého sourozence ani na krok. Její znalostí magie je nejlepší ze všech NCP postav. Demiurge:

Demiurg je druhý ve vedení NCP postav. Jeho hlavním úkolem je velení obrany NCP v Nazariku pokud jsou napadeni. Je to démon tělem i duší. Často se dostává do konflitku s Cocytusem kvůli svým názorům. Střeží sedmé podlaží Sebas:

Sebas je loajální komorník, jdoucí vždy jako stín po boku Momonga zajišťuje vše co potřebuje. Sebas velí oddílu Plejád. Plejády jsou služky bojovnice, které mají na starost úklíd i ochranu Nazariku. Je nebezpečné je podcení, kvůli vzhledu uklizeček.
/div>
Hráči: (4/5) Eiris, Erinye, Kelzat, Mumie z Týmu

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 47 příspěvků1 2 3

Taënya - 26. března 2016 14:27
Taënya

//Sorry mi to spadlo, sem musela psát znovu .)

Pán Jeskyně - 18. února 2016 18:16
Pán jeskyně Devakar

//no dobř

Taënya - 18. února 2016 18:02
Taënya

//Ale jaká paní, takové by měly být i mí psice :D

Pán Jeskyně - 18. února 2016 17:58
Pán jeskyně Devakar

//ty to vše vynahrazuješ

Taënya - 18. února 2016 17:57
Taënya

//Já to nějak nepozoruju, a nestěžuju si? (Jen na to, že mám málo perverzní NPCka) :D

Pán Jeskyně - 18. února 2016 17:40
Pán jeskyně Devakar

//No jo už pracuji na nápravě

Corosa - 18. února 2016 17:37
Corosa

//Tady chcípl pes...

Taënya - 24. prosince 2015 15:01
Taënya

//Všem Vám přeji krásné a šťastné prožití Vánoc, ať si následné dny užijete v klidu a pohodě, odpočinete si a zapomenete na celoroční shon ...

Hodně dárků, lásky a kvalitního smaženého jídla plného cholesterolu přeje Petra

Pán Jeskyně - 5. prosince 2015 18:34
Pán jeskyně Devakar

//no jo omluvil se že to neni jeho šálek ničemnosti.

Taënya - 5. prosince 2015 18:30
Taënya

//On nám někdo umřel?

POSTAVA - 15. listopadu 2015 00:13
POSTAVA

//Jdu chrupkat, dobrou a sladké sny ...

Taënya - 14. listopadu 2015 21:59
Taënya

:) Stane se i v lepších rodinách xD

Pán Jeskyně - 14. listopadu 2015 21:55
Pán jeskyně Devakar

sory poslal sem to špátnému hráči.

POSTAVA - 5. listopadu 2015 10:37
POSTAVA

________________________________________
__________________PC____________________
________________________________________
Princezna, kněžka řádu zlatého draka

Na´Arka lia

Kněz
Speciální: Toužení - Omámí všechny živé vnímající bytosti v dosahu (Nefunguje na konstrukty či nemrtvé a neživé) Síla a trvání omámení závisí na schopnosti vnímat kněžku jako předmět sexuálních tužeb

http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1819826

***

Princezna Na´Arka lia je čistokrevná zlatá elfka, rodově po staletí šlechtěná kněžstvem tak, aby její tělo plně vyhovovalo požadavkům na krásu, plodnost a chlípnost přáním Prastarého zlatého draka, kterému je její rod zasvěcen. Jako každá princezna před ní odmítá spojení s jakýmkoliv mužem aby byla "Čistá" Pro svého boha, milence a manžela Prastarého zlatého draka. Ovšem toto neznamená "Čistotu" Sexuální. Princezně je dovoleno se pohlavně stýkat s elfkami stejné víry, stejně jako posvátnou zvěří jenž je převtěleným zosobněním Prastarého zlatého draka a s posvátnými předměty. Toto je dokonce přímo pro její duševní a tělesnou "Zralost" vyžadováno jako rituální příprava a průprava na příchod jejího milence a její pozici rodičky a milenky

***

Na´Arka lia je mladá elfí princezna, a současně velekněžka řádu Prastarého zlatého draka. Snoubí tedy v sobě absolutní světskou i duchovní moc svého řádu a národa. Jako budoucí milenka, manželka a pářící partnerka je považována za nižší ztělesnění samotného Prastarého zlatého draka a po jejich sexuálním styku její postavení vzroste na vyšší ztělesnění, avatara tohoto božstva. Samici jenž bude svému bohu plodit zlatá vejce z něhož se zrodí jeho děti, jenž budou vládnout světu, jenž bude přetvořen do podoby pouště v níž budou roztroušeny městské oázy v nichž jako v harémech bude držet své manželky a milenky na páření, z nichž vždy jedna jeho nejmilejší bude danému městu vládnout. A touto, navíc prvou mezi prvními, má být právě Na´Arka lia, neboť právě do tohoto města byl předpovězen sestup a vzlet Prastarého zlatého draka

***

Tělesné proporce dané jejím šlechtěním a zrodem ze sexuální magie činí Na´Arka lia velice citlivou na jakékoliv sexuální stimuly a podněty. Je velice snadno a silně vzrušivá a velice náruživá a vášnivá. Její touhy navíc působí i na vášně jakými jsou shromažďování diamantů a drahých kamenů, případně zlata a jiných drahých kovů. Dle všeho si jimi buduje své hnízdo, tedy je shromažďuje v jedné z komnat, do níž se později uchýlí rodit zlatá vejce. Své dokonale tvarované a rostlé tělo jen velice minimálně zahaluje, pouze nanejvýše náramky, nákrčníky, korunkami nebo jinými výrobky zlatníků a šperkařů. Případně průsvitnými lehkými látkami a průhledným hedvábím

***

Kolem svého krku má Na´Arka lia usazen nákrčník z dračí kosti jenž je zapuštěna v zlatém okruží. Tato ozdoba nejde sejmout a je znakem jejího postavení a moci. Uvnitř skruže je umístěn velký zelený diamant podobný smaragdu. Podle legendy ukazuje princezninu "čistotu" Pokud by o tuto přišla, promění se diamant v ohnivý rubín a sežehne tělo princezny jako dračí dech svým žárem. Pouze spojení s Prastarým zlatým drakem a přijetím jeho sémě do sebe ji může dát sílu tomuto žáru odolat. Nákrčník zvyšuje sexuální požitky a vnímání princezny o 50%. A chrání její pokožku před ohněm (I magickým)(100%) Stejně jako slunečním svitem a pískem pouště, nebo i obyčejným dotykem jejího těla mužem. Ženy, stejně jako posvátná zvířata a posvátné předměty mohou touto bariérou proniknout
________________________________________
_________________NPC____________________
________________________________________
Kočičí elfka zlatého draka

Ar´Si Ky´ael

Kněz
Speciální: Rubínově zlatý úder - Zničí všechny ne-elfí, ne-dračí, ne-démonické bytosti v okolí (Zničí)(Poškodí)(Oslepí)(Oslabí)(Zpomalí) Efekt závisí na síle daného cíle

http://g.e-hentai.org/s/c6b56c970b/864741-226
http://g.e-hentai.org/s/488cae8ccb/864741-229

***

Ar´Si Ky´ael je dlouhovlasá kočičí elfka, stejně jako její sestra Ar´Si Ky´tia. Zda jsou skutečně sestry krví, nebo jen vírou je těžké říci. Rozhodně si jsou podobné svým druhem, i jistými rysy těla, stejně jako jeho konstitucí a zbarvením pleti a kadeří i očí. Její původ je obestřen tajemstvím, nejspíše pochází z některé odloučené oázy v pouštích, ale možná také její druh obýval samotné ruiny ztraceného elfího města. Tak či onak se odlišuje od ostatních právě kočičími oušky na svém temeni. Dle jejího tvrzení se jedná o znak přízně božstva které uctívají a z něhož pocházejí. Podle víry které uctívají je Prastarý zlatý drak jedním z vtělení tohoto boha, a proto je tato víra spřízněna s vírou princezny, třebaže se neustále dohadují o nadřazenosti tvrzení, zda je Prastarý zlatý drak vtělením boha kočičích elfek, nebo je Prastarý zlatý drak bohem, jehož vtělením je i zmíněné božstvo

***

Zlatý amulet který nosí přivázán ke svým kadeřím jako sponu ohonu, nebo jej ve více provedeních má umístěn na svém těle je znakem plodnosti a tělesného propojení s Prastarým zlatým drakem. Jeho přítomnost alespoň v jedné podobě na jejím těle je vyžadována její vírou. Pokud tak činí, lze pomocí symbolu žehnat věřícím, což cíli zvýší plodnost o 20% (Šanci na početí, rychlost růstu plodu) A o 20% posílí jeho vnímání sexuální slasti. Nositelka sama má zvýšené sexuální vnímání prožitků a citlivost o 40%

***

Ar´Si Ky´ael velice ráda vystavuje na odiv své dokonalé tělo, ale často tuto činnost provází její přísné pravidlo o možnosti se dívat, ale ne sahat. Ovšem i v tomto pravidle existuje několik výjimek a jejich dotyky a mazlení si za hlasitého předení náležitě užívá. Má velkou slabost pro nejrůznější blyštivé a cinkavé ozdoby těla jakými jsou prstýnky, náramky, řetízky, ale také rolničky či střapce. Vše samozřejmě vyrobené z žlutavého kovu nebo osázené drahým kamením

Preferuje polohy na všech čtyřech, kdy si může dokonale vychutnat sílu a prožitek kopulace a samčích tužeb, aniž by byla jinak "obtěžována" mimo míst kam sama zvědavé ruce zavede
________________________________________
Kočičí elfka zlatého draka

Ar´Si Ky´tia

Mág
Speciální: Chlípnost - Sexuální magie je posílena (O polovic) S každou další spřátelenou kouzelnicí či kněžkou účastnící se této magie (Paladinka o čtvrtinu) S omezením pouze svým počtem

http://g.e-hentai.org/s/d3eb147bd5/864741-225
http://g.e-hentai.org/s/8f145458f3/864741-284
http://g.e-hentai.org/s/794594e15e/864741-227
http://g.e-hentai.org/s/1fa77a0786/864741-223

***

Třebaže je Ar´Si Ky´tia kouzelnicí, je až neuvěřitelně oddána Prastarému zlatému draku, tedy jeho avataru jenž uctívá. Nejspíše by se dokázala uplatnit i jako jeho kněžka, ovšem její volba prý více prospěje slávě a šíření tohoto božstva. Zatímco kněžky se totiž věnují svému výkladu a očekávání jeho příchodu, ona se za pomocí znalostí a řešení tajů mystéria, sil vesmíru a znalostí dávných kultur snaží tento příchod způsobit, či přinejmenším urychlit. Schraňuje proto všechny artefakty, zmínky i odkazy na Prastarého zlatého draka i sexuální magii jíž vládli jeho uctívačky

***

Zlatý amulet který nosí zavěšený kolem krku, nebo jej ve více provedeních má umístěn na svém těle je znakem všudypřítomnosti a duševního propojení s Prastarým zlatým drakem. Jeho přítomnost alespoň v jedné podobě na jejím těle je vyžadována její vírou. Pokud tak činí, díky symbolu je zisk jejích zkušeností o 20% vyšší. Taktéž zvyšuje sexuální citlivost a sílu prožitků nositelky o 40%

***

Ač by se to zdálo s podivem, Ar´Si Ky´tia miluje vodu a koupele. Velice ráda své tělo čistí a poté voní nejrůznějšími směsicemi bylinných olejů a zábalů. Taktéž její komnata je vždy provoněna vonnými svícemi, kadidly či pálenými bylinami. Často se oddává lenošení na divanech pouze s vodní dýmkou a tropickým ovocem či vzácným vínem. Má velkou slabost pro krajkové hebké prádlo jako jsou košilky, rukavičky, punčochy a jiné zboží z kategorie spodniček

Preferuje polohy na zádech, kdy se může nechat opečovávat a hýčkat a nijak se nemuset obtěžovat "prací"
________________________________________
Rytířka řádu zlatého draka

tria´avel Verianna

Paladin
Speciální: Zlatě rubínový úder - Zničí všechny konstrukty či vyvolané a vytvořené bytosti v dosahu (Démoni)(Golemové)(Astrálové)(Elementálové) Případné neúspěšné zničení přivodí zranění v závislosti na jejich síle

Ar´avel - Magický meč elfích rytířek, dokáže zranit a zasáhnout tvory které lze zranit pouze magickou zbraní. Magie čepele navyšuje navíc útočné hodnoty o 20% proti cílům v brnění a o 40% zvyšuje zranění které zásahem utrpí

http://g.e-hentai.org/s/ec9f08c37e/864741-282

***

Verianna je trénovaná v boji beze zbroje a zatížení, což spolu s čepelí Ar´avel z ní činí postrach menších ozbrojených střetů v uličkách či budovách. Ideální to osobní strážkyně. Pokud bojuje beze zbroje, její rychlost útoků je o 20% vyšší a stejnou hodnotou 20% má šanci se vyhnout kouzlu jenž by ji zasáhlo. Šance uhnutí zásahu zbraní je dokonce 40% při boji beze zbroje

***

Díky velkým prsům jenž občas vyžadují zvláštní "péči" preferuje polohu dojené kravičky, či obdobných, během kterých o její těžký náklad může být "postaráno"
________________________________________

POSTAVA - 4. listopadu 2015 18:15
POSTAVA

//Zdravím, ahoj, čaff, zdrávas, čau a nazdar

Hayate - 31. října 2015 13:49
Hayate

// Sorry za neaktivitu.. mám tu menší krizi... není práce, nejsou peníze.. vypadá to ,že nebude ani bydlení... takže řeším

Taënya - 29. října 2015 23:05
Taënya

//Napíšu až ráno - Teď už jsem sťatá únavou :-)

Každopádně pěkný zčátek a práce, moc se mi líbí

Corosa - 29. října 2015 21:13
Corosa

// Hlavně, že je to příjemný :3 O Bože můj.

Taënya - 29. října 2015 21:11
Taënya

//No, když myslíš že to je ruka ... tak to se radši neotáčej :-D

Corosa - 29. října 2015 21:08
Corosa

// Uctívám pouze Boží ruku, která mě drbe za ouškem :3

Vypisuje se 20 z celkem 47 příspěvků1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)