Overlord (2 strany zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Overlord

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Roku 2 138 jsou hry virtuální, interaktivní hry realitou. Virtuální svět připomínal reálny do kterého jste mohli pomocí rozhraní vstoupit a hrát s ostatními hráči oniline. Tehdy byla uvedena na i novinka s názvem Yggdrasil. Který si získal miliony hráčů po celém světě svou rozlehlostí a možnostmi. Spoustou úkolů a ras a povolání.
Právě v Yggdrasilu vzniká gilda Ainz Ooal Gown. Která se vyhýbá lidským hráčům, ale bere mezi sebe jen jiné rasy. A prouslula splnění mnoha obtížných úkolů, chytáním příšer a jejich krocením a lovem jiných hráčů.
Nyní po dvanácti letech hra končí, ale koncem i začíná.

Klíčová slova:

hra, magie,

Jaké hráče:

Hrače co si hru umí užít a neutečou po prvních dvou dnech PJeovi neaktivity. A kterým nebude vadit volnější hra. Hraje trošku v rozpracování.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

Nazarikova Velká hrobka


Hrobka

Nazrazikova velká hrobka je tvořena pětí částmi. Čtyřmi věžemi a velkou hrobkou. Věže tvoří součást obrany před útokem na centrální hrobku. Každá Věž má ve svém středu jeden klíč, který slouží k odemčení bariery do centra gildy. Centrální hrobka má několik podlaží, které jsou střežený NCP strážci, kteží jsou loajální gildě.¨ První podlaží: Centrální mauzoleum (vstup) Druhé, třetí podlaží: katakomby(plné patí a nástrah pro útočníky Čtvrté podlaží: podzemní jezero (zdroj vody) Páté podlaží: Klece (Místo kde jsou drženy všechny stvoření, které kdy byly přivedeny do hrobky) Šesté: Arena (Slouží k výcviku bestii a k pobavení členů gildy poraženými hrači) Sedmé podlaží: Kulatý stůl (Místo setkání gildy, místo kde je portál kam se teleportují ostatní) Osmé podlaží: Trůní sál (Hlavní centrum Gildy) Deváté podlaží: Pokladnice (Zde leží většina kořisti)


Povolaní

Bojová: Štítonoš: Štítonoši jsou válečnici do první linie. Jejich úkolem je zastavit nepřítele dřív než se dostane ke zranitelným hráčům. Jsou vyváženou kombinací obrany a útoku. Spoléhají se na odolné brnění a štíty. Speciální schopnost: Vnímání: Štítonoši eliminuji zákeřné útoky. Bersekr: Bersekři se v boji vrhrají do největší vřavy a drtí nepřítele mocnými útoky a ignorací své obrany. Zuřívý pokřik Bersekrů dokáže rozrazit snad každou linii. Spoléhají se na obouruční zbraně. Speciální schopnost Zuřivost: Zvyšuje útok a snižuje poškození v zavysloti na počtu útočníků. Paladin: Paladiny jsou kombinací válečníků a knězů. V boji se mohou spolehnout na ostří meče a potporu své svaé magie vhodné proti nemrtvím. Speciální schopnost: Svatý úder: Zničí všechny zlé bitosti v dosahu. Podpůrná: Lotři: Lotři se nikdy nepohybuji v čele, ale spoléhají se na zákařné útoky a léčky. Poradí si zámky a pastmi. Většinou mají lehkou zbroj a dýky nebo jiné krátké zbraně. Speciální schopnost: Přepad: Schopnost umožňující přiblížit se a uštědřit nepříteli drtivý první úder. Hraničáři: Hraničáři jsou mistři luku a přežití v přírodě. Jejich hlavní úkolem je být očima a ušima celé skupiny. Dokáží odhalit všechny živé nepřátele v blízkosti. Vyzbrojeni převážně luky. Dovedou přivolat zvířata jako spojence. Speciální schopnost: Stopařství: Dokáží odhalit všechny živé bytosti v okolí. Druid: Druidi jsou magickou třídou převažně zaměření na popdporu v boji jejich spojení s magii jim poskytuje jistou výhodu venku. Jsou skvělí v léčení, ale v útočné magii je to horší. Speciální schopnost: Volání přírody: Všechna jeho kouzla jsou dočasně pošílena. Magické: Klerik: Klerici jsou kněží, kteří dovedou svou magii spojenou s náboženstvím stejně účinně pomáhat jako ničit. Neboť jak někteří říkají bohové jsou milosrdn i krutí. Ať už jde o lečení nebo ničení. Jsou jediny kdo může vzřísit jiné hrače či postavy. Speciální schopnost: Zapuzení: Zničí všechny nemrtvé v dosahu. Mag: Magové čerpají svoje síly z mysteria jejich moc limituji jen jejich vědomosti. Jsou slabí v boji. Speciální schopnost: Zdvojení magie: Znásobí své kouzlo dvěmi. Vyvolávač: Vyvolávači dovedou vyvolat mnoho druhů bestii, které za ně bojují a chrání je. Jejich síla se odvíjí od síly vyvolávače. Speciální schopnost: Vyměněna života: Tato schopnost umožňuje vyměnit život služebníka za svůj.


Strážci

Albeda:

Albeda je hlavou všech NPC postav ve velké hrobce. V nepřítomnosti hráčů odpovídá za chod všech čiností a ostatních strážců. Je nejsilnější NCP v hrobce. Hluboce zamilovaná do Vůdce gildy Momonga. Střeží trůní sál. Shalltear Bloodfallen:

Postava založena na principu upíra je skutečný upír se vším všudy. Je strážkyní 1-3 poschodí. V jejich službách se pohybuje několik upířích služebnic. Neustále se popichuje s Aurou. Nebo se přetahuje s Albedou o pozornost Monga. Cocytus:

Cocytus je postava postavena na slovu válečník každá jeho paže dokáže najednou vládnout jednou zbraní, která dokáže rozsévat smrtící rány. Jeho dech dokáže nepřátele zmrazit. Jeho víra v ustanovený řád je neotřesitelná a zničí každého kdo se odchýlí od cesty. Střeží čtvrté a pátí podlaží Aura Bella Fiora:

Aura je se svým dvojčetem Mare strážkyní šestého podlaží. A hlavní cvičitelkou bestii v hrobce. Narozdil od svého dvojčete je rozhodná a průbojná. Kam se vydá tam si nosí svůj bič. Neustále ferbálně útočí na Shalltear. Mare Bello Fiora:

Mare je lehce zakřikla, obětavá čarodějka, která se nehne od svého sourozence ani na krok. Její znalostí magie je nejlepší ze všech NCP postav. Demiurge:

Demiurg je druhý ve vedení NCP postav. Jeho hlavním úkolem je velení obrany NCP v Nazariku pokud jsou napadeni. Je to démon tělem i duší. Často se dostává do konflitku s Cocytusem kvůli svým názorům. Střeží sedmé podlaží Sebas:

Sebas je loajální komorník, jdoucí vždy jako stín po boku Momonga zajišťuje vše co potřebuje. Sebas velí oddílu Plejád. Plejády jsou služky bojovnice, které mají na starost úklíd i ochranu Nazariku. Je nebezpečné je podcení, kvůli vzhledu uklizeček.
/div>
Hráči: (3/5) Erinye, Kelzat, Mumie z Týmu

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 56 příspěvků1 2 3

223 - 683 - 709 - 14. listopadu 2015 21:59
223 - 683 - 709

:) Stane se i v lepších rodinách xD

Pán Jeskyně - 14. listopadu 2015 21:55
Pán jeskyně Devakar

sory poslal sem to špátnému hráči.

Eiris - 5. listopadu 2015 10:37
Eiris

________________________________________
__________________PC____________________
________________________________________
Princezna, kněžka řádu zlatého draka

Na´Arka lia

Kněz
Speciální: Toužení - Omámí všechny živé vnímající bytosti v dosahu (Nefunguje na konstrukty či nemrtvé a neživé) Síla a trvání omámení závisí na schopnosti vnímat kněžku jako předmět sexuálních tužeb

http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1819826

***

Princezna Na´Arka lia je čistokrevná zlatá elfka, rodově po staletí šlechtěná kněžstvem tak, aby její tělo plně vyhovovalo požadavkům na krásu, plodnost a chlípnost přáním Prastarého zlatého draka, kterému je její rod zasvěcen. Jako každá princezna před ní odmítá spojení s jakýmkoliv mužem aby byla "Čistá" Pro svého boha, milence a manžela Prastarého zlatého draka. Ovšem toto neznamená "Čistotu" Sexuální. Princezně je dovoleno se pohlavně stýkat s elfkami stejné víry, stejně jako posvátnou zvěří jenž je převtěleným zosobněním Prastarého zlatého draka a s posvátnými předměty. Toto je dokonce přímo pro její duševní a tělesnou "Zralost" vyžadováno jako rituální příprava a průprava na příchod jejího milence a její pozici rodičky a milenky

***

Na´Arka lia je mladá elfí princezna, a současně velekněžka řádu Prastarého zlatého draka. Snoubí tedy v sobě absolutní světskou i duchovní moc svého řádu a národa. Jako budoucí milenka, manželka a pářící partnerka je považována za nižší ztělesnění samotného Prastarého zlatého draka a po jejich sexuálním styku její postavení vzroste na vyšší ztělesnění, avatara tohoto božstva. Samici jenž bude svému bohu plodit zlatá vejce z něhož se zrodí jeho děti, jenž budou vládnout světu, jenž bude přetvořen do podoby pouště v níž budou roztroušeny městské oázy v nichž jako v harémech bude držet své manželky a milenky na páření, z nichž vždy jedna jeho nejmilejší bude danému městu vládnout. A touto, navíc prvou mezi prvními, má být právě Na´Arka lia, neboť právě do tohoto města byl předpovězen sestup a vzlet Prastarého zlatého draka

***

Tělesné proporce dané jejím šlechtěním a zrodem ze sexuální magie činí Na´Arka lia velice citlivou na jakékoliv sexuální stimuly a podněty. Je velice snadno a silně vzrušivá a velice náruživá a vášnivá. Její touhy navíc působí i na vášně jakými jsou shromažďování diamantů a drahých kamenů, případně zlata a jiných drahých kovů. Dle všeho si jimi buduje své hnízdo, tedy je shromažďuje v jedné z komnat, do níž se později uchýlí rodit zlatá vejce. Své dokonale tvarované a rostlé tělo jen velice minimálně zahaluje, pouze nanejvýše náramky, nákrčníky, korunkami nebo jinými výrobky zlatníků a šperkařů. Případně průsvitnými lehkými látkami a průhledným hedvábím

***

Kolem svého krku má Na´Arka lia usazen nákrčník z dračí kosti jenž je zapuštěna v zlatém okruží. Tato ozdoba nejde sejmout a je znakem jejího postavení a moci. Uvnitř skruže je umístěn velký zelený diamant podobný smaragdu. Podle legendy ukazuje princezninu "čistotu" Pokud by o tuto přišla, promění se diamant v ohnivý rubín a sežehne tělo princezny jako dračí dech svým žárem. Pouze spojení s Prastarým zlatým drakem a přijetím jeho sémě do sebe ji může dát sílu tomuto žáru odolat. Nákrčník zvyšuje sexuální požitky a vnímání princezny o 50%. A chrání její pokožku před ohněm (I magickým)(100%) Stejně jako slunečním svitem a pískem pouště, nebo i obyčejným dotykem jejího těla mužem. Ženy, stejně jako posvátná zvířata a posvátné předměty mohou touto bariérou proniknout
________________________________________
_________________NPC____________________
________________________________________
Kočičí elfka zlatého draka

Ar´Si Ky´ael

Kněz
Speciální: Rubínově zlatý úder - Zničí všechny ne-elfí, ne-dračí, ne-démonické bytosti v okolí (Zničí)(Poškodí)(Oslepí)(Oslabí)(Zpomalí) Efekt závisí na síle daného cíle

http://g.e-hentai.org/s/c6b56c970b/864741-226
http://g.e-hentai.org/s/488cae8ccb/864741-229

***

Ar´Si Ky´ael je dlouhovlasá kočičí elfka, stejně jako její sestra Ar´Si Ky´tia. Zda jsou skutečně sestry krví, nebo jen vírou je těžké říci. Rozhodně si jsou podobné svým druhem, i jistými rysy těla, stejně jako jeho konstitucí a zbarvením pleti a kadeří i očí. Její původ je obestřen tajemstvím, nejspíše pochází z některé odloučené oázy v pouštích, ale možná také její druh obýval samotné ruiny ztraceného elfího města. Tak či onak se odlišuje od ostatních právě kočičími oušky na svém temeni. Dle jejího tvrzení se jedná o znak přízně božstva které uctívají a z něhož pocházejí. Podle víry které uctívají je Prastarý zlatý drak jedním z vtělení tohoto boha, a proto je tato víra spřízněna s vírou princezny, třebaže se neustále dohadují o nadřazenosti tvrzení, zda je Prastarý zlatý drak vtělením boha kočičích elfek, nebo je Prastarý zlatý drak bohem, jehož vtělením je i zmíněné božstvo

***

Zlatý amulet který nosí přivázán ke svým kadeřím jako sponu ohonu, nebo jej ve více provedeních má umístěn na svém těle je znakem plodnosti a tělesného propojení s Prastarým zlatým drakem. Jeho přítomnost alespoň v jedné podobě na jejím těle je vyžadována její vírou. Pokud tak činí, lze pomocí symbolu žehnat věřícím, což cíli zvýší plodnost o 20% (Šanci na početí, rychlost růstu plodu) A o 20% posílí jeho vnímání sexuální slasti. Nositelka sama má zvýšené sexuální vnímání prožitků a citlivost o 40%

***

Ar´Si Ky´ael velice ráda vystavuje na odiv své dokonalé tělo, ale často tuto činnost provází její přísné pravidlo o možnosti se dívat, ale ne sahat. Ovšem i v tomto pravidle existuje několik výjimek a jejich dotyky a mazlení si za hlasitého předení náležitě užívá. Má velkou slabost pro nejrůznější blyštivé a cinkavé ozdoby těla jakými jsou prstýnky, náramky, řetízky, ale také rolničky či střapce. Vše samozřejmě vyrobené z žlutavého kovu nebo osázené drahým kamením

Preferuje polohy na všech čtyřech, kdy si může dokonale vychutnat sílu a prožitek kopulace a samčích tužeb, aniž by byla jinak "obtěžována" mimo míst kam sama zvědavé ruce zavede
________________________________________
Kočičí elfka zlatého draka

Ar´Si Ky´tia

Mág
Speciální: Chlípnost - Sexuální magie je posílena (O polovic) S každou další spřátelenou kouzelnicí či kněžkou účastnící se této magie (Paladinka o čtvrtinu) S omezením pouze svým počtem

http://g.e-hentai.org/s/d3eb147bd5/864741-225
http://g.e-hentai.org/s/8f145458f3/864741-284
http://g.e-hentai.org/s/794594e15e/864741-227
http://g.e-hentai.org/s/1fa77a0786/864741-223

***

Třebaže je Ar´Si Ky´tia kouzelnicí, je až neuvěřitelně oddána Prastarému zlatému draku, tedy jeho avataru jenž uctívá. Nejspíše by se dokázala uplatnit i jako jeho kněžka, ovšem její volba prý více prospěje slávě a šíření tohoto božstva. Zatímco kněžky se totiž věnují svému výkladu a očekávání jeho příchodu, ona se za pomocí znalostí a řešení tajů mystéria, sil vesmíru a znalostí dávných kultur snaží tento příchod způsobit, či přinejmenším urychlit. Schraňuje proto všechny artefakty, zmínky i odkazy na Prastarého zlatého draka i sexuální magii jíž vládli jeho uctívačky

***

Zlatý amulet který nosí zavěšený kolem krku, nebo jej ve více provedeních má umístěn na svém těle je znakem všudypřítomnosti a duševního propojení s Prastarým zlatým drakem. Jeho přítomnost alespoň v jedné podobě na jejím těle je vyžadována její vírou. Pokud tak činí, díky symbolu je zisk jejích zkušeností o 20% vyšší. Taktéž zvyšuje sexuální citlivost a sílu prožitků nositelky o 40%

***

Ač by se to zdálo s podivem, Ar´Si Ky´tia miluje vodu a koupele. Velice ráda své tělo čistí a poté voní nejrůznějšími směsicemi bylinných olejů a zábalů. Taktéž její komnata je vždy provoněna vonnými svícemi, kadidly či pálenými bylinami. Často se oddává lenošení na divanech pouze s vodní dýmkou a tropickým ovocem či vzácným vínem. Má velkou slabost pro krajkové hebké prádlo jako jsou košilky, rukavičky, punčochy a jiné zboží z kategorie spodniček

Preferuje polohy na zádech, kdy se může nechat opečovávat a hýčkat a nijak se nemuset obtěžovat "prací"
________________________________________
Rytířka řádu zlatého draka

tria´avel Verianna

Paladin
Speciální: Zlatě rubínový úder - Zničí všechny konstrukty či vyvolané a vytvořené bytosti v dosahu (Démoni)(Golemové)(Astrálové)(Elementálové) Případné neúspěšné zničení přivodí zranění v závislosti na jejich síle

Ar´avel - Magický meč elfích rytířek, dokáže zranit a zasáhnout tvory které lze zranit pouze magickou zbraní. Magie čepele navyšuje navíc útočné hodnoty o 20% proti cílům v brnění a o 40% zvyšuje zranění které zásahem utrpí

http://g.e-hentai.org/s/ec9f08c37e/864741-282

***

Verianna je trénovaná v boji beze zbroje a zatížení, což spolu s čepelí Ar´avel z ní činí postrach menších ozbrojených střetů v uličkách či budovách. Ideální to osobní strážkyně. Pokud bojuje beze zbroje, její rychlost útoků je o 20% vyšší a stejnou hodnotou 20% má šanci se vyhnout kouzlu jenž by ji zasáhlo. Šance uhnutí zásahu zbraní je dokonce 40% při boji beze zbroje

***

Díky velkým prsům jenž občas vyžadují zvláštní "péči" preferuje polohu dojené kravičky, či obdobných, během kterých o její těžký náklad může být "postaráno"
________________________________________

Eiris - 4. listopadu 2015 18:15
Eiris

//Zdravím, ahoj, čaff, zdrávas, čau a nazdar

Hayate - 31. října 2015 13:49
Hayate

// Sorry za neaktivitu.. mám tu menší krizi... není práce, nejsou peníze.. vypadá to ,že nebude ani bydlení... takže řeším

223 - 683 - 709 - 29. října 2015 23:05
223 - 683 - 709

//Napíšu až ráno - Teď už jsem sťatá únavou :-)

Každopádně pěkný zčátek a práce, moc se mi líbí

Corosa - 29. října 2015 21:13
Corosa

// Hlavně, že je to příjemný :3 O Bože můj.

223 - 683 - 709 - 29. října 2015 21:11
223 - 683 - 709

//No, když myslíš že to je ruka ... tak to se radši neotáčej :-D

Corosa - 29. října 2015 21:08
Corosa

// Uctívám pouze Boží ruku, která mě drbe za ouškem :3

223 - 683 - 709 - 29. října 2015 21:05
223 - 683 - 709

//Doufám, že uctíváš to správné božstvo kleričko. Mě! :-D

Corosa - 29. října 2015 20:25
Corosa

// Mňau :3

223 - 683 - 709 - 29. října 2015 20:18
223 - 683 - 709

//Mňau! xD

223 - 683 - 709 - 29. října 2015 19:58
223 - 683 - 709

//Proč bych to zjišťovala já, na to mám své lidi, tedy elfky :-)

223 - 683 - 709 - 29. října 2015 19:28
223 - 683 - 709

//Kulturní vložka:

Takle nějak bych si to představovala, věž jak vypadá

https://www.pinterest.com/pin/318700111103490758/

A jak by mohla dopadnou

https://www.pinterest.com/pin/320318592216579500/

Pán Jeskyně - 17. října 2015 21:31
Pán jeskyně Devakar

Úvod (Pro všechny)

Nádherný den a výhled na zapadající slunce nad bažinami, které obklopovali Nazrikovu velkou hrobku a částečně ji chránily. Vysoké věže se tyčily nad chuchvalci mlhy skrývající zrádné místa v bažině i tucty nemrtvých chránících ventrálni hrobku. Krom obvyklého potěru jako kostlivci a zombie ji střežily vyšší nemrtví jako mrtví rytíři nebo mrtví válečníci.
Idylický pohled pro každého člena gildy zastírala jediná skutečnost dnes vše končilo devět let od vzniku gildy Ainz Ooal Gown a vše dnes mělo končit vypnutím serverů. Pochmurnou náladu v hrobce nepozvedl ani ubohý pokus prorazit její obranu skupinkou amatérů. Kteří strážcům věží nestáli ani za to aby se s nimi utkali přímo.

Hluboko v útrobách Nazariku v místnosti Kulatého stolu se nacházeli všichni přítomní hráči gildy. Do místnosti měli přístup jen členové gildy žádná z NCP sem nikdy nevkročilo jako by snad mohlo něco ovlivnit. Přesto před mohutnými dvojkřídlímy dveřmi na stráži stály nehybně dvě ženy v šatech služebnictva (http://static7.depositphotos.com/1210658/729/i/950/depositphotos_7296630-Clip-Art-Illustration-of-a-Sexy-French-Maid.jpg)jejích šaty na rozdíl od jiných služek byly vyztužené postříbřené pláty jedna držela v rukou kopí a druhá se netečně opírala o mohutnou oboruční sekeru. Někteří členové pohybovali nad tím zda nejsou obě Plejády zbytečným plýtváním zdroji při obraně místa tak hluboko v srdci Nazariku. Místnost za dveřmi měla dokonale kruhový tvar klenutý strp nyl podepírán přesně čtyřicet jedna sloupy což byl počet členů gildy. Na stěnách byly umístěny různé zástavy. Nejednalo se ovšem o zástavy gildy nýbrž poražených nepřátel. Uprostřed místnosti se nacházel dřevěný vyleštěný kulatý stůl, kolem kterého se nacházelo čtyřicet jedna křesel. Zde probíhala nejdůležitější jednání gildy ať se jednalo o nájezdy nebo dělení kořisti po prostý pokec.
Dnes se však sešla jen pár hráčů aby společně prožily poslední okamžiky své vlastní slávy. V jednom křesle seděl kostlivec v překrásném rouchu. (http://adala-news.fr/wp-content/uploads/2015/03/Overlord-anime-teaser-009.png) Vůdce gildy, mág Momonga. Krom vás tu seděli ještě další dva hráči Kromos mohutný mitoaurs bersekr oděný jen v bederní roušce a ozbrojený obouručným mečem. Katama štíhlá kočičí žena oděná v černo stříbrném šatu s černým pláštěm byla lotrem každým coulem.
Místnost naplňovalo ticho, které začínalo být nepříjemné. Momonga natáhl ruku do prázdna a na stůl položil sedm pohárů a naplnil je vínem každý si vzal jeden. "Poseldní přípitek na Nazrikovu hrobku a naši gildu." Pronesl levným hlasem i když se jeho tvář ani nepohnula. Pro kosti by to nebylo ani možné Katama zvedla pohár. "Na Ainz Ooal Gown gildu jenž nezná porážku." Pronesla svým jemný sametovým hlasem který skrýval nebezpečí. Když jste si připily Momonga vás přehlédl. "Přátelé dnes končí naše sága snad se potkáme v jiné hře možná v dalším dílu. Nebo i v realitě. Niní se odeberme na své postavení jak se na vladce patří měli bychom odejít ze svých sídel. Navíc se mi doneslo že by se mohla velká skupina pokusit dobít na poslední chvily naši milovanou hrobku." Pronesl a nepatrným pokynem ruku vás vyzval odchodu. Kromos a Katama odešli dveřmi někam do útrob hrobky zatím co vy jste mířili portálem do svých věží.

Pán Jeskyně - 13. října 2015 19:36
Pán jeskyně Devakar

Přihláška:

Jméno: Jméno vaši postavy.

Rasa: Jakákoliv kromě člověka (Samozřejmě inteligetní dvoumetrového žraloka s noham neuznám).

Povolání: Z výběru na nástěnce nebo po dohodě.

Sídlo: Každý z vás vládně jedné ze čtyř věží patřící ke gildě můžete si je zařídit jak chcete. Svámi tam ovšem bdou i služebníci.

NPC: Jsou postavy, které jsi můžete vytvořit podle vašeho uvážení od vzhledu po schopnosti. Každ věž může vytvořit 3 postavy.

Služebníci: Služebníci jsou převážně bojovou silou věže. Mají za úkol ji chránit při napední nebo vám pomáhat při misích. Začateční stav je 100 služebníků.

Atributy: Sem napiště svouji povahu.

Kouzla: Vaše oblíbené schopnosti (kouzla a schopnosti se mi nechtělo řešit).

Popis: Snad jasné.

Životopis: Něco málo o vaši postavě a jak jste se dostali ke gildě.

Vypisuje se 20 z celkem 56 příspěvků1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)