Profil uživatele Lysethea | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

Lysethea

Osobní údaje
Uživatelské jméno :Lysethea
Ikonka uživatele Lysethea
Naposledy online :8. června 2017 21:56
Poslední akce :není online
Jméno :Veronika
Město :Turzovka
ICQ :193366203 ICQ status
Účet založen :3. dubna 2007
Rozcestí
StatusZačátečník
PostavaLysethea Nemesis
Biele vlasy, jasné smaragdové oči a bledunká pleť. Na krku ma prívesok písmenka Psí a štíhle, ale na patričných miestách zaoblené telo jej halí tmavo fialový plášť so sponou.
Lysethea nepřispěl(a) žádným článkem.
Lysethea nepřispěl(a) žádnou kresbou.
Lysethea nevlastní žádnou diskuzi.
Lysethea aktivně nehraje v žádné jeskyni.

Komentáře

Assassins
Zatiaľ som mal tú česť stretnúť sa s ňou len raz a zistil som, že je to veľmi ústretová a vynikajúca PJ, ktorá schváli postavu, ktorú iní bez milosti odmietnu a označia ju za nevyhovejúcu. Netradičný príbeh, netradičné texty. Vidieť, že vie čo robí. Filozofické pohľady na svet v textoch až prerastajú a veľmi sa mi páčili. Dá sa rozumieť tomu, čo chce a pokiaľ nepochopíte, prispôsobí sa. Jedným slovom: vynikajúca.

Bogina
A zase jsme na sebe v turnaji nenarazili. Ale však přijde den a zkřížíme... no... kostky :)

Darth jofry
Zajímavá Pjka z AT :) Napsal bych více, kdybych měl delší možnost si s ní zahrát :)

Erinye
Celkem netradiční PJka, její přízpěvky jsou spíše psychologickým čtivem a dějem s nádechem DrD, než obyčejným stylizovaným dračákem. Tu je hrad, tu je drak, tu je poklad, což je zajímavé a hlavně netradiční a to ji jako PJ řadí, do nezařaditelné škatulky unikátnosti, ale rozhodně to nevidím na škodu. Jen mě mrzí, že trochu pokulhává aktivita a účast, ale je to jen člověk, takže jí to promiňte. Jo a píše zásadně tak abych jí nerozuměla, a musela to louskat (čeština/slovenština)

Mik-Mik
Píše velice zajímavým způsobem... nepopisuje vzhledy ale pocity jednotlivých podnětů. Je to zajímavé, překvapující a dokonalé na oddych od zde ,,zavedeného'' stylu hry.

pikáč
Dobře se mi s ní hrálo na AT-psala zajímavé příspěvky a její situace byla poměrně hodně flexibilní.Doporučuji si zkusit s ní zahrát.


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)