Úvodníky (1 strana zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 2 3 4 5 ... 66 ⇒|

Ikonka - Amunak Další technologické novinky!
Autor : Amunak
Datum : 2. října 2019 20:32

Vážení Aragorňané,
mám pro vás skvělou zprávu!


Úspěšně se mi povedlo provést migraci na PHP7. Jde o drobný technologický pokrok, díky němuž se za Aragorn nemusíme tolik stydět. Tedy, čistě teoreticky… Možná že to není až taková sláva… Ale lepší než nic.


Co však to pro vás znamená, ptáte se?
Stejně jako posledně, snad to neznamená vůbec nic. Možná bude Aragorn svižnější a mně to třeba umožní trochu se mu zase v budoucnu věnovat, ale to je tak vše.


Prosím, pokud objevíte nějakou chybu nebo podivné chování, nahlašte to! Nemáme sice zrovna "bug bounty" program, ale za odměnu můžete dostat třeba sponzorskou hvězdu. Zrovna teď jsme objevili a opravili chybu která znemožňovala PJům ukládat některé DRD postavy… A podobných bude určitě více!

Ikonka - Voju Tento týden na Aragornu
Autor : Voju
Datum : 17. ledna 2019 11:31

Ahoj Aragorňané,
v zákulisí se postupně připravují podklady, abychom Vám mohli v brzké budoucnosti naservírovat nový skin Aragorna, který bude pružnější, přehlednější a v neposlední řadě i přátelštější k mobilním telefonům. Práce je to poměrně zdlouhavá a pracná a my budeme velmi rádi, když se se svými nápady podělíte v příslušné diskuzi.


Za poslední týden přibyly v herně dvě nové jeskyně, které mají otevřený nábor nových hráčů. Pokud si chcete zahrát, poznat nové přátele a pořádně si to užít:

Zvěrokruh vlka

ORP

Když zapadle slunce za horizont a údolí se ponoří do tmy, všichni obyvatelé se schovají doma v koutě a pevně doufají, že přežijí noc. Když nějaký nebožák v noci zahlédne vysoký stín pohybující se jeho směrem, tak nemá ponětí o tom, kolik posledních okamžiků života mu zbývá. Bájná stvoření ze skoro zapomenutých legend jsou zpět. Schovejte své potomky pod peřiny, klany vlkodlaků se vrací..

Pán Jeskyně: Voju | Založena 15. ledna

Evoluce nestíhá

ORP

V této jeskyni se dostanete do kůže jedince, který se narodil kdysi dávno, v předaleké galaxii v době, kterou by jsme mohli pojmenovat asi dobu kamenou. Na Planetě je plno živočisných forem a pár jich začíná být i inteligentních. Utváří se kmeny a pomalu se rozrůstají. Jste relativně obyčejný člen, ani nějak podřadný, ale hlavní slovo nemáte a musíte se podřizovat těm nad váma( Náčelník, hlavní lovec, staršinové). Přihodí se vám však něco, co vám dá příležitost se ujmout otěží a vést váš lid ke slávě. Využijete tuto možnost či zůstanete obyčejným členem, který bude prospěšný svému kmeni?

Pán Jeskyně: Hayate | Založena 9. ledna


A na závěr jedno doporučení. Pokud hledáte inspiraci pro svou hru, můžeme Vám doporučit stránku Hry na Hrdiny na Facebooku. Poslední dobou zde přispěvovatelé velmi často zmiňují například Incarnate Map Creator, který je skvělým pomocníkem při tvorbě mapy pro vaše dobrodružství.


PS: Pokud jste Pánem jeskyně a stále sháníte nové hráče (třebaže je vaše jeskyně zapadnutá někde vzadu na 10 stránce), neváhejte mi napsat - i vaše jeskyně se může objevit v přístím úvodníku :).

Ikonka - Amunak Nový rok ve znamení dalších vylepšení
Autor : Amunak
Datum : 9. ledna 2019 19:42

Šťastný nový rok!
Já vím, skoro o dva týdny pozdě. Ale přece!


A nejen nový rok vás čeká. Přichystal jsem pro vás s velkým přispěním šikovného pomocníka Voju (který se na nás přišel po dlouhé době podívat) balík drobných úprav. Díky!


Změny se týkají především skinů:


  • Celé řady prakticky nepoužívaných skinů jsme se zbavili. Tímto nás opouští Blue Light, Haterovo Retro a Jungle. Dohromady je používalo asi 10 lidí tak doufám, že to dotyční přežijí. Umožní nám to věnovat se těm skinům které lidi používají.
  • Edwinův Megadeth prozatím funguje, ale ale byl schován z menu a v budoucnu bude taky zrušen. Ten má uživatelů asi deset, tak jsem vám to nechtěl úplně rozbít, ale počítejte s tím že časem také zmizí.
  • Rozhodli jsme se, že se nadále budeme věnovat pouze skinům Light, Resize a pochopitelně výchozímu Gallery. Pro začátek jsme se pokusili alespoň v základu tyto skiny převést do tohoto desetiletí a odstranili jsme ty největší problémy. Text by měl být čitelnější, Aragorn by měl na větších displejích lépe využívat místo a tak podobně.
  • Galérie zaznamenala nejméně změn, přestože ještě nějaké máme v plánu. Dejte ale opět šanci Resize a obzvlášť skinu Light, který by teď měl být i čitelný...
  • Do budoucna budeme zkoumat možnosti jak udělat buď skin přívětivější pro mobilní zařízení nebo dokonce jak upravit stávající skin(y) a udělat je responzivní. Nechci něco slibovat, ale na Aragorn už chodí třetina uživatelů přes mobilní zařízení a rádi bychom jim pobyt zde zpříjemnili.

Změnu skinu naleznete buď v menu na vrchu stránky nebo na speciální stránce se záložkami která byla původně vytvořena právě pro mobilní telefony, které v té době nepodporovaly Javascript.


Kromě toho se mi již před delší dobou povedlo opravit posílání mailů - zaprvé by měly chodit (yay), a také by měly vypadat lépe a relativně stejně ve všech mailových klientech. Emaily se na Aragornu zatím používají pouze pro potvrzení registrace a obnovu hesla, takže nic příliš důležitého, ale i tak - pokud o svůj účet nechcete přijít pokud heslo zapomenete, zkontrolujte v nastavení zda používáte aktuální emailovou schránku ke které máte přístup.


No a nakonec se mi - už skoro před rokem - povedlo zprovoznit permanentnější přihlašování se správou loginů na dálku. Informoval jsem o tom poštolkou, ale rád se chlubím :-)


Pokud zaznamenáte problémy s jakoukoliv z těchto změn (nebo s čímkoliv jiným), napište do diskuze bug nebo mi pošlete poštolku. A pokud se chcete zapojit do diskuze o změnách (nebo dokonce sami přispět svými schopnostmi), navštivte Aragorn vývoj. Bavíme se aktuálně o tom, že přinejmenším zaarchivujeme a možná kompletně zrušíme sekci s články a galerií... Tak nám to pojďte vymluvit!


Mnoho zábavy v novém roce vám přeje Amunak a celý admin tým.

|⇐ 1 2 3 4 5 ... 66 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Labyrint stínů

Minihry (krátké hry)
Krátké hry dle chuti, ...

Elementum
Legendy vypráví, že kd...

Moskva v obležení
Děj se odehrává při ob...

Svět za zdí
Domluvená soukromá jes...

Fernos a pekelní ...
Fernos sa zoznamuje s ...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)