Úvodníky (2 strany zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 2 3 4 5 6 ... 65 ⇒|

Ikonka - Katanga Pohyby v zákulisí: Bonusy
Autor : Katanga
Datum : 8. září 2015 23:46

Milí Aragorňané!

V zákulisí se nám to trochu hýbe a po nějaké té době pro vás chystáme zase něco nového: rušení bonusového systému v našem malém univerzu.

Co by to přineslo? Všichni uživatelé by získali všechny výhody a systémové vychytávky současných bonusových uživatelů. Budete mít možnost hrát v neomezeném počtu jeskyní, mít více záložek, sledovat aktivitu svého přihlášení nebo třeba filtrovat hernu bez toho, abyste nám platili a pak dlouze čekali na ověření platby.

Co by to naopak zkomplikovalo? Naše stránky žel nejedou jen za pěkný úsměv a je potřeba ročně odvádět peníze, abychom tu mohli existovat. Byli byste ochotni sem tam na Aragorn.cz přispět, přestože by to pro vaše fungování zde nebyla otázka života a smrti? Získat status sponzora ve formě modré hvězdičky?

Zatím ještě nejsme nijak definitivně rozhodnuti a ani se nechceme rozhodovat za těžkými dveřmi adminské kanceláře. Proto vás srdečně zveme do diskuze Admini pro vás (odkaz), kde můžete směle vyjádřit svůj názor, přidat nějaký nápad, podpořit nás, nebo nám třeba dát ledovou sprchu.


 Vaši Admini

Ikonka - Katanga Průzkum o článcích na Aragorn.cz
Autor : Katanga
Datum : 4. června 2015 19:58

Možná jste si všimli, možná ne. Sekce článků nefunguje úplně podle našich představ. Na články se dlouho čeká, články nejsou čteny, komentovány ani hodnoceny. Co s tím?


Popravdě - to ještě pořádně nevíme. Je těžké se nějak rozhodnout, když neznáme většinový pohled na věc. A proto bych vás chtěla požádat, abyste věnovali pozornost a několik minut svého vzácného volného času vyplnění tohoto 


DOTAZNÍKU.


Dotazník je volitelně anonymní. Nebojte se proto vyjádřit. I krátká odpověď je lepší než žádná a může nám pomoci udělat Aragorn.cz zase o fous lepší. Sobě i vám všem.


Dotazník bude otevřen vašim odpovědím cirka do konce června.


Katanga

Ikonka - Katanga Liga jeskyní: Co se smutně válí v šuplíku?
Autor : Katanga
Datum : 3. března 2015 07:49

Přichází nám jaro, tváře hladí teplý vítr a to, co bylo v zimě zalezlé a schované před celým světem, se probouzí, vylézá a ukazuje nám své krásy. Příroda to má dobře zařízené, probouzí se ochotně sama. Ale co dobré nápady? Nepotřebují naši pomoc s vylézáním z šuplíku?


Vyhlašujeme speciální jarní kolo Ligy jeskyní: Přehlídka neuskutečněných nápadů pro hru.


Každý z nás měl určitě někdy dobrý nápad, námět, svět, prostě něco, okolo čeho by se dala utkat skvělá hra. Nápad, který ale neměl možnost rozvinout se v plné kráse. Buď nám zlé síly Vesmíru znemožnily vůbec začít anebo hra po pár týdnech (či dokonce dnech) ztroskotala.


A co s takovým smutně zanedbaným nápadem dělat?


Přihlasme ho do Ligy!


Do konce března můžete vkládat své soutěžní příspěvky, o jejichž úžasnosti se bude hlasovat v průběhu dubna. Více informací naleznete na nástěnce diskuze Ligy jeskyní! 
Máte dotazy? Připomínky? Nevíte co a jak? Pište do diskuze naší Ligové všehochuti anebo házejte poštolky po Katanze


Těšíme se na vaše nápady,
Katanga & Neera 

|⇐ 1 2 3 4 5 6 ... 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Zátiší

Stupně pokušení (...
18+ hra podle toho, na...

Deset ran
Překvápko! :)

Zkusebni
na zkousku

Gobliní války
Kmeny goblinů se rozho...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...

Kolovrátek hořkosti
Varování, báseň je exp...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)