Úvodníky (3 strany zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 65 ⇒|

Ikonka - Katanga Liga jeskyň
Autor : Katanga
Datum : 10. listopadu 2014 10:24

„Cože to je?“


Liga jeskyň je dlouhodobý aragornský projekt pro všechny jeskyně, které drží a vydrží v provozu déle než pár dní.
Jedná se o klání mezi jeskyněmi, o přehlídku nejlepších herních textů za dané období. V první polovině měsíce zasíláme příspěvky; v té druhé hlasujeme pro tři, které se nám nejvíce líbily. Díky Lize jeskyň má každý PJ možnost porovnat, jak si jeho jeskyně stojí kvalitou mezi ostatními, podívat se, jakým stylem vedou své hry jiní PJ nebo si prostě počíst to nejzajímavější, co se na Aragornu za poslední měsíc zahrálo.
Máme za sebou úspěšně první ročník a se začátkem letošního podzimu jsme zahájili druhý. A protože se nám stýská po nových tvářích, nových hrách, které bychom mohli obdivovat po boku těch našich, rozhodli jsme se zavolat do světa. Doufáme, že se nám podaří přilákat k sobě pozornost skvělých hráčů a vypravěčů, kteří by se svou hrou chtěli pochlubit.


„Co ligou jeskyň získám?“


Liga jeskyň o svých účastnících rozšiřuje povědomí. Stejně jako vy můžete objevit, se kterými hráči a vypravěči stojí za to hrát, jiní hráči a vypravěči si zase mohou všimnout vašeho herního umu. Můžete se naučit, jak mohou některé hry fungovat, že má každý pán jeskyně svůj rukopis a kromě toho člověku určitě pohladí sebevědomí, když pro jeho hru někdo zahlasuje.
Někomu ale tato abstraktní ocenění nestačí; proto máme pro vítěze celého ročníku připraveno něco víc. První tři místa od nás získají do nebes vychvalující komentář na svém uživatelském profilu a na vítěze čeká rozhovor s jeho maličkostí!


Zaujala vás Liga jeskyň? Pro více informací o Lize navštivte diskuzi Liga jeskyň a její nástěnku. Pokud máte nějaké dotazy či si s námi chcete jen tak popovídat, je tu připravena diskuze Liga jeskyň: všehochuť.


Těšíme se na vás!

Ikonka - Kasparek AraVoda
Autor : Kasparek
Datum : 1. srpna 2014 12:09

Ukončete svůj život stylově jak z knihy od B.Němcové! Splav i divoké peřeje již čekají na své další zákazníky dychtící po utopení. Jistota utonutí pod vedením zkušeného vodáckého instruktora(to jako mě Kašpárka) téměř jistá!
Pro termín vody hlasujte na: http://www.aragorn.cz/diskuze/aragornske-srazy/#kom
P.S.:Každému účastníkovi akce bude vystaveno parte.

FAK (Fucking Awesome Kašpárek)

Ikonka - Buri the Great GameCon 2014
Autor : Buri the Great
Datum : 22. června 2014 16:42

Aragorňané,rok se s rokem sešel a největší festival nepočítačových her - GameCon - slaví své 20. narozeniny. 


Jako obvykle na něm najdete spoustu super RPG od klasického Dračího Doupěte přes Příběhy Impéria až po volnější indie hry. Pokud chcete hrát i mimo stůl, tento rok se podařilo zajistit spoustu božích larpů a mimo ně si můžete odskočit i na nějakou tu deskovku, wargaming, workshop, přednášku, improshow, koncert ... je toho spousta a spousta.


Tentokráte v datu 17.-20.7 v Pardubicích. Vše potřebné naleznete na webu gamecon.cz.


GameCon ale není jen o hrách, boží con dělají především skvělí účastníci. A moc rádi poznáváme nové (ale i ty staré :-) ) tváře.


Za GameCon tým Michal Maník Havelka.


 


|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Vítej v mé zahradě

Zkusebni
na zkousku

Gobliní války
Kmeny goblinů se rozho...

A Mystery To Kill
Strach už dopadl i na ...

Strážce
Svět se změnil. Už je ...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...

Kolovrátek hořkosti
Varování, báseň je exp...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)