Úvodníky (3 strany zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 66 ⇒|

Ikonka - Katanga Liga jeskyní: Co se smutně válí v šuplíku?
Autor : Katanga
Datum : 3. března 2015 07:49

Přichází nám jaro, tváře hladí teplý vítr a to, co bylo v zimě zalezlé a schované před celým světem, se probouzí, vylézá a ukazuje nám své krásy. Příroda to má dobře zařízené, probouzí se ochotně sama. Ale co dobré nápady? Nepotřebují naši pomoc s vylézáním z šuplíku?


Vyhlašujeme speciální jarní kolo Ligy jeskyní: Přehlídka neuskutečněných nápadů pro hru.


Každý z nás měl určitě někdy dobrý nápad, námět, svět, prostě něco, okolo čeho by se dala utkat skvělá hra. Nápad, který ale neměl možnost rozvinout se v plné kráse. Buď nám zlé síly Vesmíru znemožnily vůbec začít anebo hra po pár týdnech (či dokonce dnech) ztroskotala.


A co s takovým smutně zanedbaným nápadem dělat?


Přihlasme ho do Ligy!


Do konce března můžete vkládat své soutěžní příspěvky, o jejichž úžasnosti se bude hlasovat v průběhu dubna. Více informací naleznete na nástěnce diskuze Ligy jeskyní! 
Máte dotazy? Připomínky? Nevíte co a jak? Pište do diskuze naší Ligové všehochuti anebo házejte poštolky po Katanze


Těšíme se na vaše nápady,
Katanga & Neera 

Ikonka - Katanga Liga jeskyň
Autor : Katanga
Datum : 10. listopadu 2014 10:24

„Cože to je?“


Liga jeskyň je dlouhodobý aragornský projekt pro všechny jeskyně, které drží a vydrží v provozu déle než pár dní.
Jedná se o klání mezi jeskyněmi, o přehlídku nejlepších herních textů za dané období. V první polovině měsíce zasíláme příspěvky; v té druhé hlasujeme pro tři, které se nám nejvíce líbily. Díky Lize jeskyň má každý PJ možnost porovnat, jak si jeho jeskyně stojí kvalitou mezi ostatními, podívat se, jakým stylem vedou své hry jiní PJ nebo si prostě počíst to nejzajímavější, co se na Aragornu za poslední měsíc zahrálo.
Máme za sebou úspěšně první ročník a se začátkem letošního podzimu jsme zahájili druhý. A protože se nám stýská po nových tvářích, nových hrách, které bychom mohli obdivovat po boku těch našich, rozhodli jsme se zavolat do světa. Doufáme, že se nám podaří přilákat k sobě pozornost skvělých hráčů a vypravěčů, kteří by se svou hrou chtěli pochlubit.


„Co ligou jeskyň získám?“


Liga jeskyň o svých účastnících rozšiřuje povědomí. Stejně jako vy můžete objevit, se kterými hráči a vypravěči stojí za to hrát, jiní hráči a vypravěči si zase mohou všimnout vašeho herního umu. Můžete se naučit, jak mohou některé hry fungovat, že má každý pán jeskyně svůj rukopis a kromě toho člověku určitě pohladí sebevědomí, když pro jeho hru někdo zahlasuje.
Někomu ale tato abstraktní ocenění nestačí; proto máme pro vítěze celého ročníku připraveno něco víc. První tři místa od nás získají do nebes vychvalující komentář na svém uživatelském profilu a na vítěze čeká rozhovor s jeho maličkostí!


Zaujala vás Liga jeskyň? Pro více informací o Lize navštivte diskuzi Liga jeskyň a její nástěnku. Pokud máte nějaké dotazy či si s námi chcete jen tak popovídat, je tu připravena diskuze Liga jeskyň: všehochuť.


Těšíme se na vás!

Ikonka - Kasparek AraVoda
Autor : Kasparek
Datum : 1. srpna 2014 12:09

Ukončete svůj život stylově jak z knihy od B.Němcové! Splav i divoké peřeje již čekají na své další zákazníky dychtící po utopení. Jistota utonutí pod vedením zkušeného vodáckého instruktora(to jako mě Kašpárka) téměř jistá!
Pro termín vody hlasujte na: http://www.aragorn.cz/diskuze/aragornske-srazy/#kom
P.S.:Každému účastníkovi akce bude vystaveno parte.

FAK (Fucking Awesome Kašpárek)

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 66 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Vádšra

Minihry (krátké hry)
Krátké hry dle chuti, ...

Elementum
Legendy vypráví, že kd...

Moskva v obležení
Děj se odehrává při ob...

Svět za zdí
Domluvená soukromá jes...

Fernos a pekelní ...
Fernos sa zoznamuje s ...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)