Úvodníky (4 strany zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 66 ⇒|

Ikonka - Buri the Great GameCon 2014
Autor : Buri the Great
Datum : 22. června 2014 16:42

Aragorňané,rok se s rokem sešel a největší festival nepočítačových her - GameCon - slaví své 20. narozeniny. 


Jako obvykle na něm najdete spoustu super RPG od klasického Dračího Doupěte přes Příběhy Impéria až po volnější indie hry. Pokud chcete hrát i mimo stůl, tento rok se podařilo zajistit spoustu božích larpů a mimo ně si můžete odskočit i na nějakou tu deskovku, wargaming, workshop, přednášku, improshow, koncert ... je toho spousta a spousta.


Tentokráte v datu 17.-20.7 v Pardubicích. Vše potřebné naleznete na webu gamecon.cz.


GameCon ale není jen o hrách, boží con dělají především skvělí účastníci. A moc rádi poznáváme nové (ale i ty staré :-) ) tváře.


Za GameCon tým Michal Maník Havelka.


 


Ikonka - Marcela Fantasy Karviná
Autor : Marcela
Datum : 20. května 2014 12:55

Zdravím,
naše karvinská larpová skupina Bratrstvo Kamenného mostu bude pořádat 20-22.6 2014 Fantasy víkend pro všechny nadšence, kteří by se rádi dozvěděli více o larpu. 
Tato akce je rozdělená do dvou víkendů I. a II.
První víkend bude sloužit k seznámení s larpem, hraní postav, výrobou kostýmů a zbraní, semináře RPG (fantasy stolovky, DrD, WoD...), výuka šermu a lukostřelby...zkrátka a dobře seznámit lidi a připravit lidi na bitvu a akci, která bude probíhat na víkendu II., která se uskuteční o měsíc později.
Akce je placená z dotací "Mládež kraji", jejichž výběrové řízení jsme "vyhráli", tudíž je pro účastníky zajištěné ubytování (přivezte si pouze spacáky a karimatky), strava a samotný program + očekáváme, že vstoupíte do našich řad s vybavením a zbraněmi, které si pod dozorem lektora vytvoříte na víkendu I., tudíž materiál na vše taky zajišťujeme.
Událost je určená pro všechny (starší 15+), ať už pro začátečníky nebo pro ty, kteří leč by chtěli, nemají dostatek zkušeností, financí a chtějí se připojit k fungující larpové skupině, která se sdružuje v Karviné (pokud jste např. z Ostravy, ale budete dojíždět na tréninky - nima problema).
Informace pro registraci bude doplněna a bude k tomu spuštěna speciální webová stránka, kde si vyberete zbraň (ať už máme představu kolik materiálu nakoupit). Zároveň už si aspoň rozmyslete, jaký charakter by se vám líbil (kvůli kostýmu).
Pro více informací obraťte se na mě v poště.

Ikonka - ixiik Výpadek funkcí
Autor : ixiik
Datum : 17. dubna 2014 12:19

Omlouváme se za výpadek některých funkí Aragornu (například chat v Hospodě u Edwina). Na opravě se pracuje. Mějte prosím strpení.


Edit: Nyní by již mělo vše fungovat v pořádku. Pokud narazíte na něco co nefunguje jak má, tak nás, prosím, informujte v diskuzi BUG

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 66 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Bitka

Minihry (krátké hry)
Krátké hry dle chuti, ...

Elementum
Legendy vypráví, že kd...

Moskva v obležení
Děj se odehrává při ob...

Svět za zdí
Domluvená soukromá jes...

Fernos a pekelní ...
Fernos sa zoznamuje s ...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)