Úvodníky (4 strany zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 65 ⇒|

Ikonka - Marcela Fantasy Karviná
Autor : Marcela
Datum : 20. května 2014 12:55

Zdravím,
naše karvinská larpová skupina Bratrstvo Kamenného mostu bude pořádat 20-22.6 2014 Fantasy víkend pro všechny nadšence, kteří by se rádi dozvěděli více o larpu. 
Tato akce je rozdělená do dvou víkendů I. a II.
První víkend bude sloužit k seznámení s larpem, hraní postav, výrobou kostýmů a zbraní, semináře RPG (fantasy stolovky, DrD, WoD...), výuka šermu a lukostřelby...zkrátka a dobře seznámit lidi a připravit lidi na bitvu a akci, která bude probíhat na víkendu II., která se uskuteční o měsíc později.
Akce je placená z dotací "Mládež kraji", jejichž výběrové řízení jsme "vyhráli", tudíž je pro účastníky zajištěné ubytování (přivezte si pouze spacáky a karimatky), strava a samotný program + očekáváme, že vstoupíte do našich řad s vybavením a zbraněmi, které si pod dozorem lektora vytvoříte na víkendu I., tudíž materiál na vše taky zajišťujeme.
Událost je určená pro všechny (starší 15+), ať už pro začátečníky nebo pro ty, kteří leč by chtěli, nemají dostatek zkušeností, financí a chtějí se připojit k fungující larpové skupině, která se sdružuje v Karviné (pokud jste např. z Ostravy, ale budete dojíždět na tréninky - nima problema).
Informace pro registraci bude doplněna a bude k tomu spuštěna speciální webová stránka, kde si vyberete zbraň (ať už máme představu kolik materiálu nakoupit). Zároveň už si aspoň rozmyslete, jaký charakter by se vám líbil (kvůli kostýmu).
Pro více informací obraťte se na mě v poště.

Ikonka - ixiik Výpadek funkcí
Autor : ixiik
Datum : 17. dubna 2014 12:19

Omlouváme se za výpadek některých funkí Aragornu (například chat v Hospodě u Edwina). Na opravě se pracuje. Mějte prosím strpení.


Edit: Nyní by již mělo vše fungovat v pořádku. Pokud narazíte na něco co nefunguje jak má, tak nás, prosím, informujte v diskuzi BUG

Ikonka - sashiko Novinky na Aragornu
Autor : sashiko
Datum : 7. března 2014 10:36

Nebudeme zastírat, že na Aragornu už to nesviští tak rychle jako dříve, ale přesto je tu pár věcí, které jsou nové nebo již starší, ale stojí za připomenutí.


Všichni víme, že za hru na Rozcestí lze dostat XP body, ale co lidé, kteří hrají jen v jeskyních? Pro ně je zde připravena Liga jeskyň. Pokud se nechcete aktivně účastnit, můžete se alespoň podívat na ukázky her vašich kolegů a případně zahlasovat, co se vám líbí nejvíce.


Uživatelka Katanga přišla s velmi zajímavým nápadem na projekt Experimentálních jeskyň, který se právě rozjíždí a jistě to bude stát za to.


Dále tu máme diskuzi, kde si zopakujeme, co už víme, a také naučíme něco nového o hře. Můžete se zde podělit o to, co už víte. Případní zájemci mohou vést výukový program. (Klidně i formou jeskyň.)


Je nám velmi líto jeskyň, které jsou zde již dlouho, ale díky neaktivitě hráčů je musíme mazat. Vytvořili jsme pro vás Burzu jeskyň, kde můžete napsat, na který post hledáte hráče.


Jistě jste si všimli, že v diskuzích přibyly dvě nové sekce. První se jmenuje Archiv, zde spí neaktivní diskuze, ale jejich majitelé je mohou přesunout do jiné sekce, pokud se zase rozjedou. Pak tu jsou Velmi důležité jeskyně, diskuse do této sekce budou přidávat pouze administrátoři, pokud si myslíte, že je vaše jeskyně natolik důležitá, že by tam měla být, napište nám do poštolky, proč.


Je nám ctí oznámit, že soutěže Čtyři oříšky skončily. Po vyhodnocení poslední soutěže budou vítězové informováni poštolkou.

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Divoké koně v Mongolsku

Stupně pokušení (...
18+ hra podle toho, na...

Deset ran
Překvápko! :)

Zkusebni
na zkousku

Gobliní války
Kmeny goblinů se rozho...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...

Kolovrátek hořkosti
Varování, báseň je exp...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)