Úvodníky (58 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 65 ⇒|

Ikonka - apophis Pragocon 2008 / Kvalitní příspěvky / Čas
Autor : apophis
Datum : 11. ledna 2008 15:38
Trojitý název - tři témata k přednesení v úvodníku.

Začněme tím nejpříjemnějším - pozvánkou na Pragocon 2008, kde svůj program předvedeme i my, Aragornští. A že se máme čím pochlubit dokazují i takové přezdívky přednášejících, jako jsou Gran, hater či Niam (namátkou vybráno a sežazeno podle abecedy).

1. února - 3. února 2008.
Doporučuji se nezávazně zaregistrovat.
Do kolonky Poznámka uvést klub Aragorn.cz.

Nejen, že ušetříte při celovíkendovém pobytu, ale nic neplatíte předem, takže nehrozí, že kdyby se vám náhodou nepovedlo přijet, storno poplatky neexistují. Zároveň by se hodilo (pokud jste tak ještě neučinili) vyplnit náš jednoduchý dotazník.

Co s sebou? Dobrou náladu, spacák + karimatku, oblečení na převlečení, deku / něco pod sebe na obyčejné ležení. Zbytek informací a toho, co se chystá se můžete dočíst v diskuzi Pragocon 2008 (nyní již 2009).

Mějme zde druhé téma - Kvalitní příspěvky.
Jak si již mnozí z vás měli tu možnost všimnout, přibylo jedno kouzelné tlačítko s textem typově "Náhled" v každém formuláři na odeslání formátovatelného textu v diskuzích, jeskyních nebo poště. Kdo klikne a jeho prohlížeč umí AJAX, uvidí kouzelný výsledek :) Kdo by čekal, že to je náhled zprávy zobrazený přesně tam, kde jej člověk má na očích, že? Vývoj Aragornu pokračuje. Kdo se zůčastní mé přednášky o ORP na Pragoconu 2008, bude mít možnost shlédnout první veřejnou ukázku nové podoby šablon pro ORP zde na Aragornu. Bojte se, bude to bomba!

Čas - třetí téma na konec.
Nedostává se mi písku v přesýpacích hodinách, utíká mi mezi prsty a to je možná způsobené tím, že se věnuji moc projektům zároveň. Programování Aragorna už zůstává na mě. Pár lidí ví o tom, že se chystá další verze celého systému. Modulární, živější, víc WEB 2.0, unifikovanější a další hezká slůvka. V diskuzi Aragorn.cz - počtvrté. Možná se ptáte, "Proč?". Leč odpověď je jednoduchá. Aragorn.cz dostává co dva roky novou verzi :)

Jo a kdo to ještě neví, tak jsme na novém železe, tudíž Aragorn jako takový by měl fungovat absolutně plynule.
Ikonka - apophis Kde je konec, tam je i začátek
Autor : apophis
Datum : 21. prosince 2007 15:49
Máme prosinec, poslední týdny i dny před Štědrým dnem a Silvestrem utíkají do nenávratna minulosti. Tudíž vzato kolem a kolem se samozřejmě sluší a patří, abychom se my, administrátoři, nějak zamysleli nad tím, co rok, který již brzy bude pronášen slovem "loňský", pro Aragorn.cz znamenal. Různí čtenáři si v tom, co zde napíši, najdou každý snad to svoje. Budu takříkajíc bilancovat.

V tomto úvodníku bych nejprve rád poděkoval všem, kteří zůstali Aragornu věrní, přispěli na jeho chod svou aktivní činností, finančně nebo i jen prchajícím a unaveným úsměvem po soubojích na LARPech. Bez vás, uživatelů, by Aragorn.cz byl jen pouhou schránkou, která by dlouho nevydržela. Teď tu máme něco málo přes 200 aktivních jeskyní, takřka 350 článků všelijakých témat a zaměření, přibližně 300 obrázků v Galerii. A čísla se pomalu, ale jistě zvyšují. Počtem aktivních (nejen registrovaných) uživatelů se blížíme číslu 10000. Za jeden jediný rok je to dozajista skvělý úspěch. Aragorn.cz patří ke špičce toho, co "nejen online herna" může znamenat.

Protože je čas sváteční, nemůže chybět každoroční přáníčko Pour Féliciter - PF 2008. A protože je za námi rok se sedmičkou na konci, můžu říct, že byl šťastný.

Aragorn.cz měl své návštěvnické zastoupení na loňském ledno/únorovém Pragoconu, letos již máme pomalu ale jistě zajištěnu účast. Kdokoliv by si chtěl přijít poslechnout přednášky od Aragornských, je vítán. Samozřejmě, že nejsou v programu jen přednášky.
JIž tradičně proběhly nějaké ty LARPy, zvláště pak ten AraLARP s výslednou číslicí III byl nadmíru povedený. Kostýmy, barvy na obličej, luxusní počasí. Fotky mluví lépe, než má slova.
K příjemným zajímavostem taktéž patří Four to Tango, které v roce 2007 dvěma velmi podařenými tanečně-všelijakými úspěšnými worshopy jen potvrdilo, že Aragorn.cz není jen o fantasy.
AraSrazy - neboli srazy nejen Aragornských, je pěkným překvapením i pro mne samotného. Kolik meetingů proběhlo v dvoutísícím sedmém roce se na prstech obou rukou spočítat ani nedá :). Jen tak dál.
Téměř jednu třetinu roku probíhá turnaj v hraní psaného rpg online. Kdo bude vítěz? Již brzy se to dozvíme, ale podle mne je zde spíše vítězem ten, kdo se vůbec zúčastnil, protože tak kvalitní hry jsem již dlouho neviděl.

Samozřejmě, že Aragorn.cz prošel významným vývojem, jak už po stránce programátorské, funkční, ale i designové. Máme skiny, máme ORP, máme plány. A jak už to tak bývá, mám i já nějakou tu chuť s tím tady na chvíli seknout a odletět si na dlouhou dovolenou do Karibiku.

Jenže... vydržel bych to bez vás? Vydržel, jasně že jo. Máme Vánoce, tak si je užijme. Každý dle svého přání, někdo v kruhu rodiném, jiný třeba na lyžích v horách, ostatní prominou, že jsem nezmínil právě tu jejich variantu.

Tak tedy bohatého ježucha, moc se nevožerte na Novej rok, ať neblinkáte hned prvního, a těch vašich úspěchů, kterých bylo letos dost, ať je v roce 2008 ještě víc.
Ikonka - Gran AraLARP je za námi, blíží se AraLARP!
Autor : Gran
Datum : 12. října 2007 20:09
AraLARP IV, který nedávno proběhl, se řadí k těm méně povedeným.
I tak ale šlo o akci výtečnou, před, během i po doprovázenou nadšením účastníků!

A protože se nám na AraLARP V. chystají změny, upozorňujeme na něj už nyní - ačkoli je termín konání až 7. - 11.5.2008.

Více se o AraLARPu V můžete dozvědět v těchto diskusích:
Odkazy na všechny diskuse o AraLARPu:
Larp - info
Larp - obecný pokec

Protože se ale na AraLARPu odehrává tradičně hned několik scénářů, můžete si zadiskutovat o každém z nich zvlášť:
Larp - VildaLARP
Larp - RozLARP
Larp - WarLARP

Neváhejte a zjistěte si, o co jde - jistě vás popadne stejné nadšení a přijedete, a budete stejně nadšení, jako ti, kteří se již alespoň jednoho AraLARPu zúčastnili!

Těšíme se na vás!

|⇐ 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Graffiti

Pouštní planeta Duna
Pouštní planeta Duna s...

Dragon Age - Těžk...
Vojská Cailana, kráľa ...

Cesta do Dagentu
Skupina dospívajících ...

Nikdy nekončící sen
Měl jsi dlouhý den a j...

Proč nikdo nečte
Pokus o něco mileneckého

Problémy zastydlé...
Občas to prostě nevýjd...

Sušenky
Životaběh.

Srdce a Rozum
Je jaro bylo je a vždy...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)