Úvodníky (60 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 ⇒|

Ikonka - ixiik Fighter Larp
Autor : ixiik
Datum : 14. srpna 2007 12:43
Zdar Aragornští.
Prázdniny sou v plném proudu a jestli nevíte co s časem a máte rádi LARP, měl bych pro vás tip. Jo jasně, je na to dost pozdě, ale věřte, že to jinak nešlo… Od 25.8. do 27.8. se bude konat Fighter LARP, v Jižních Čechách nedaleko Českých Budějovic. Jestli by jste měli čas a chuť zahrát si nestandardní dobrodružství na živo, jste vítáni… Pár informací pro začátek: Fighter je hlavní organizátor, spát se bude pod stany, pitná voda je zajištěna pro všechny. Co se týká užitkové vody, potok je hned za tábořištěm… Bližší info v diskusi.

Fighter
Ikonka - apophis Novinky, změny, vylepšení
Autor : apophis
Datum : 28. července 2007 00:00

Píšu sem jakožto webmaster a v současné době jediný aktivní programátor Aragorn.cz. Toto je tedy čistě informativní úvodník, který má přiblížit, co se na serveru změnilo, co se chystá, proč a jak.


Aragorn.cz jde s dobou a proto se snažíme většinu funkcí oživit novými technologiemi. Ať už se jedná o kontrolu existence názvů nového - právě odesílaného, článku/obrázku, nebo při zakládání jeskyně/diskuze, stále je to ku prospěchu. Když se navíc takové zjištění udá ještě před samotným odesláním formuláře, data se neztratí a systém vám vypíše chybovou hlášku. Totéž se obdobně týká i pošty, kde se provádí ověření existence všech přezdívek, které oddělíte čárkou. Hromadná pošta již funguje tak, jak má a jak se od ní očekává.


Pošta - nejvýraznější pokrok a sousto pro programátora Aragorn.cz za poslední čtvrtletí. Interní pošta prošla kompletním přepsáním od píky, počínaje celým jejím návrhem, koncepcí ukládání zpráv pokračujíce a ukončeno jejich následným zobrazováním a zpracováváním. Nyní nedochází ke znásobování textů (menší nároky na velikost uložených dat) při hromadné systémové zprávě; samotné texty se "přečtou", až když si je opravdu zobrazíte, tudíž přehlédnout nějaký příspěvek je již takřka nemožné; pošta je interaktivní - spolupracuje.


Samostatnou kapitolou jest již zmiňovaná hromadná zpráva. U ní se zobrazuje Odesílateli (ten kdo zprávu posílal) jako jedna zpráva se statusem všech, kterým byl text adresován, ať danou poštu (ne)četli nebo už smazali. Adresátovi samotnému se zobrazí jako jednoduchá zpráva = neví, že to byla hromadná pošta, ovšem není problém doprogramovat i tuto podporu pro zobrazování kdo ještě danou zprávu dostal. Však není čas a energie k takovému úkonu, prozatím. Vřele proto doporučuji dopisovat (buď na začátek nebo na konec obsahu) komu ještě posíláte onu mnohonásobnou zprávu.


Stará pošta se nikam neztratila! Jen se přesunula na trochu jinou "adresu". Odkaz je na každé stránce nové pošty, tudíž by neměl být problém dohledat si starší příspěvky. Ovšem reakce na text ze staré verze se odešle již do nové podoby. Obě spolu nejsou slučitelné a zároveň starší podoba pošty není dostatečně efektně převeditelná do nové. Odkaz "Stará pošta" tímto rozhodnutím napevno zůstává.


Jakékoliv nalezené chyby a jejich zjištění - budu velmi rád, když napíšete do diskuze BUG i s uvedením konkrétních informací, co se děje, kde se to a jak stalo. Čím více podkladů, tím lépe se opravuje a dohledává. Nemusí jít jen a pouze o poštu. Každopádně díky.


Co se týká plánovaného dalšího vývoje Aragorn.cz? Kalendář. Osobní i systémové poznámky a akce, veřejné (k zobrazení v profilu) či neveřejné. Samozřejmě, že zde budou i jisté možnosti pro celkem oblíbené Aragornské svátky. Tímto bych Vás všechny chtěl také pozvat k prohlédnutí si diskuze o Aragornském kalendáři. Uvítáme jakékoliv další zájemce o volné (!) datum, kde by chtěl svůj "svátek". Nemusí jít jen a pouze o slavnostní den pro daného uživatele, jakož i návrh na nějaký "Den". Fantazii se meze nekladou a dobrým a neotřelým nápadům jsme stále otevřeni.

Ikonka - MegaEdwin Administrativa
Autor : MegaEdwin
Datum : 30. května 2007 17:38
Řady programátorů a administrátorů opouští apophis a to převážně z osobních důvodů a několika neshodám s jistými lidmi zde na Aragornu. Na vlastní žádost však stále zůstává na postu správce Rozcestí.

Do budoucna se nikdo další neplánuje.

Aragorn nyní tedy programují dva lidé: já a ixiik.

Co se mě týče, po zkouškovém období budu vytvářet java doplňky pro hraní a chatovaní, tedy převážně desktopové aplikace, které si stáhnete a nainstalujete na vaše PC.

Ixiik snad taky nebo bude dělat :)

Dle mého to tu pár lidé také už začíná přehánět, takže pokud to bude nutné, přejdu k represivním opatřením.

Stay tunned...

|⇐ 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Gryfin

Zkusebni
na zkousku

Gobliní války
Kmeny goblinů se rozho...

A Mystery To Kill
Strach už dopadl i na ...

Strážce
Svět se změnil. Už je ...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...

Kolovrátek hořkosti
Varování, báseň je exp...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)