Úvodníky (59 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 ... 65 ⇒|

Ikonka - apophis Kde je konec, tam je i začátek
Autor : apophis
Datum : 21. prosince 2007 15:49
Máme prosinec, poslední týdny i dny před Štědrým dnem a Silvestrem utíkají do nenávratna minulosti. Tudíž vzato kolem a kolem se samozřejmě sluší a patří, abychom se my, administrátoři, nějak zamysleli nad tím, co rok, který již brzy bude pronášen slovem "loňský", pro Aragorn.cz znamenal. Různí čtenáři si v tom, co zde napíši, najdou každý snad to svoje. Budu takříkajíc bilancovat.

V tomto úvodníku bych nejprve rád poděkoval všem, kteří zůstali Aragornu věrní, přispěli na jeho chod svou aktivní činností, finančně nebo i jen prchajícím a unaveným úsměvem po soubojích na LARPech. Bez vás, uživatelů, by Aragorn.cz byl jen pouhou schránkou, která by dlouho nevydržela. Teď tu máme něco málo přes 200 aktivních jeskyní, takřka 350 článků všelijakých témat a zaměření, přibližně 300 obrázků v Galerii. A čísla se pomalu, ale jistě zvyšují. Počtem aktivních (nejen registrovaných) uživatelů se blížíme číslu 10000. Za jeden jediný rok je to dozajista skvělý úspěch. Aragorn.cz patří ke špičce toho, co "nejen online herna" může znamenat.

Protože je čas sváteční, nemůže chybět každoroční přáníčko Pour Féliciter - PF 2008. A protože je za námi rok se sedmičkou na konci, můžu říct, že byl šťastný.

Aragorn.cz měl své návštěvnické zastoupení na loňském ledno/únorovém Pragoconu, letos již máme pomalu ale jistě zajištěnu účast. Kdokoliv by si chtěl přijít poslechnout přednášky od Aragornských, je vítán. Samozřejmě, že nejsou v programu jen přednášky.
JIž tradičně proběhly nějaké ty LARPy, zvláště pak ten AraLARP s výslednou číslicí III byl nadmíru povedený. Kostýmy, barvy na obličej, luxusní počasí. Fotky mluví lépe, než má slova.
K příjemným zajímavostem taktéž patří Four to Tango, které v roce 2007 dvěma velmi podařenými tanečně-všelijakými úspěšnými worshopy jen potvrdilo, že Aragorn.cz není jen o fantasy.
AraSrazy - neboli srazy nejen Aragornských, je pěkným překvapením i pro mne samotného. Kolik meetingů proběhlo v dvoutísícím sedmém roce se na prstech obou rukou spočítat ani nedá :). Jen tak dál.
Téměř jednu třetinu roku probíhá turnaj v hraní psaného rpg online. Kdo bude vítěz? Již brzy se to dozvíme, ale podle mne je zde spíše vítězem ten, kdo se vůbec zúčastnil, protože tak kvalitní hry jsem již dlouho neviděl.

Samozřejmě, že Aragorn.cz prošel významným vývojem, jak už po stránce programátorské, funkční, ale i designové. Máme skiny, máme ORP, máme plány. A jak už to tak bývá, mám i já nějakou tu chuť s tím tady na chvíli seknout a odletět si na dlouhou dovolenou do Karibiku.

Jenže... vydržel bych to bez vás? Vydržel, jasně že jo. Máme Vánoce, tak si je užijme. Každý dle svého přání, někdo v kruhu rodiném, jiný třeba na lyžích v horách, ostatní prominou, že jsem nezmínil právě tu jejich variantu.

Tak tedy bohatého ježucha, moc se nevožerte na Novej rok, ať neblinkáte hned prvního, a těch vašich úspěchů, kterých bylo letos dost, ať je v roce 2008 ještě víc.
Ikonka - Gran AraLARP je za námi, blíží se AraLARP!
Autor : Gran
Datum : 12. října 2007 20:09
AraLARP IV, který nedávno proběhl, se řadí k těm méně povedeným.
I tak ale šlo o akci výtečnou, před, během i po doprovázenou nadšením účastníků!

A protože se nám na AraLARP V. chystají změny, upozorňujeme na něj už nyní - ačkoli je termín konání až 7. - 11.5.2008.

Více se o AraLARPu V můžete dozvědět v těchto diskusích:
Odkazy na všechny diskuse o AraLARPu:
Larp - info
Larp - obecný pokec

Protože se ale na AraLARPu odehrává tradičně hned několik scénářů, můžete si zadiskutovat o každém z nich zvlášť:
Larp - VildaLARP
Larp - RozLARP
Larp - WarLARP

Neváhejte a zjistěte si, o co jde - jistě vás popadne stejné nadšení a přijedete, a budete stejně nadšení, jako ti, kteří se již alespoň jednoho AraLARPu zúčastnili!

Těšíme se na vás!
Ikonka - Gran AraLARP IV na dosah!
Autor : Gran
Datum : 31. srpna 2007 20:59
Čtěte, vážení!

Jako každý půlrok, koná jeden z nejlepších RPG online serverů na české scéně - Aragorn.cz - již tradiční LARP, nazvaný trefně "AraLARP IV"!

Nezapomeňte využít této příležitosti, která přijde již na konci září tohoto roku! Můžete poznat nové tváře i spatřit ty staré a opět si užít skvělé hry, jako tomu bylo již třikrát!

Neváhejte a přijeďte, uvidíte, že neprohloupíte! O akci je zájem, proto pospěšte, přihlášky můžete posílat jen do 20. září!

Více se můžete dozvědět zde:
Larp - info
Larp - diskuse

|⇐ 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 ... 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Kam svítí světlo?

Strážce
Svět se změnil. Už je ...

Po stopách paměti
Co byste dělali, kdyby...

Gate (18+) Spellc...
Jeskyně na přání dle d...

Gen X
Někdo to nazývá mutací...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...

Kolovrátek hořkosti
Varování, báseň je exp...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)