Aragorn vývoj (3 strany zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Aragorn vývoj

Správci:Buri the Great, Amunak, ixiik
Popis:Chybí vám něco na Aragornu? Máte dobrý nápad? Sem s tím, ať víme co byste si přáli.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Další změny na Aragornu by značně usnadnilo osekání mrtvých sekcí Galerie a Články, přijde vám to jako hodně šílený nápad?
Sekce smazat! Nikdo tam nechodí a stará díla nikoho nezajímají. Všechno úsilí nechť se věnuje novému vývoji!2
Archivovat (tak aby k dílům stále byl přístup)! Možná tam teď nikdo nepřispívá, ale to neznamená že by stará díla neměla hodnotu.15
Ponechat a nedotýkat se! Co si to dovolujete, šahat na pradávné texty a malby?!1
18 celkem
Nástěnka:
Nepište sem blbosti. Když si myslíte, že máte dobrý nápad, zeptejte se i jiných, zda jim to příjde jako vychytávka a pak to teprve pište sem.

Nápady budu dávat na nástěnku. V "Nápady k diskuzi" budou věci o kterých si nejsme jisti, zda jsou až tak in, ale můžete je obhájit, vyjádřit se zda ano, nebo ne, zda je chcete, nebo ne.

Nápady, které budou zapracovány:


- Jiné (větší) rozměry / datové omezení ikonek (avatarů) + větší komfort při nastavení

Nápady k diskuzi:


- Galerii a články nějak zaarchivovat (možná i mimo hlavní web Aragornu) a sekcí se zbavit (usnadnilo by to další úpravy Aragornu) - hlasujte v anketě!

Zamítnuté nápady:

(archiv)

Zapracované nápady:

(archiv)
- Smajlíci v diskuzích (implementováno díky podpoře emoji 😊)
- Korektně implementované odesílání mailů + pěkné šablony
- Lepší zapamatování přihlášení (dlouhodobé s možností odhlášení "na dálku")

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 216 ⇒|

Voju - 7. ledna 2019 17:13
Voju

Python 7. ledna 2019 17:06
Já taky zatím čekám a doufám, že se do diskuze zapojí nekterý z adminů.
Jinak aktuální aragorn je funkčně v pořádku, stačí pár drobností a může se nahodit nový slušivý kabátek, utratit pár kaček za propagaci a uvidí se. Já bych nějakou vizi co do budoucna měl, ale chce to samozřejmě hlavně ty adminy :-)

Python - 7. ledna 2019 17:06
Python

Voju 7. ledna 2019 06:36
Dobře, uznávám, že jsem stará páka. Navíc jsem nikdy nebyl typ, který by hodnotil obal. Ale jako bývalý student designu musím uznat, že jde o trochu zastaralou vizáž, a vizáž je tahoun. Koneckonců, jinak by se neprodalo jediné labmorgini.
Ovšem podívejme se na to racionálně. Bavíme se tady my dva o budoucnosti aragornu. Kde je kdokoli další, koho by to zajímalo? Nechci být cynickej, ale poslední responz tady byl minulý březen a i ten byl můj. Já bych samozřejmě neměl problém si třeba pohrát s designem, napsat nějaké články, rád budu testovat cokoli nového, co se ukáže a já k tomu budu mít přístup. Ale chci vědět, že to má význam. Nechci být ten, kdo dává masáž srdce tělu v rakvi, jestli chápeš, co myslím. A právě tenhle přístup odradí každého, kdo by se do toho chtěl pustit. Takže to řeknu asi tak. Já velmi rád pomůžu jakkoli budu moct. Stačí říct. Ale pokud se do díla nepustí lidi, kteří aragorn dali dohromady, a nebo, pokud to nepřepustí někomu, kdo si s tím chce hrát, tohle vše jsou jen čistě akademické řeči, protože design se dá aplikovat až na naprogramovanou stránku, články lze vkládat, až je hotovej nějaký redakční systém. A lidi lze lákat pouze na hotový produkt. Nikdo nekoupí byt uprostřed staveniště kvůli hezkému plakátu "toto chystáme".
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Voju - 7. ledna 2019 16:05
Voju

Voju 7. ledna 2019 06:36

...i takhle může Aragorn vypadat ;)

https://www.ccinternet.cz/upload/Vojacek/ar.PNG

Voju - 7. ledna 2019 06:36
Voju

Python 6. ledna 2019 23:50
Stejně jako mě bavili hrdinové (drd, pán prstenů, naruto...) dnes mladší baví Avengers, Hobit a jiné filmy. Odsuzovat celou generaci že nechce číst je stejně nezodpovědné, jako současný vzhled Aragorna označovat za dobrý. Prostě doba je jinde a já si myslím, že Aragorn by měl vyrůst, v mnoha věcech se zjednodušit a přibrat pár nových funkcí, které by mu pomohli se stát specifickou "sociální sítí" pro nadšence do roleplayingu.
Nemusíme hned všichni programovat - hodí se grafikové, pisálkové, aktivní členové komunity. Podle mě je například naprosto nepřijatelné, aby poslední novinka na úvodní stránce byla rok stará...

Python - 6. ledna 2019 23:50
Python

Já nechci bejt morous. A aragorn mám rád, koneckonců tady mám jeskyni. Ale mám tak trochu strach, že komunitní servery, jako je aragorn už prostě nějak nejsou tak cool, jako bývaly před deseti lety (šílené, je to třináct let, co jsem klikl na registrovat...)

Chci říct, máme temné království, kde se stažené obličeje ukládají do knih. Tam se lidi chodí bavit, domlouvají srazy, postujou svoje dílka, a tomu nelze konkurovat.

Ano, herna je v rámci mě známého internetu ojedinělá a dala by se vylepšit, ale to je taky jen malá věc.

To, jak aragorn vypadá podle mě není ten problém. Jako jistě, když sem zavítá nějaký otrhaný chudák, pochopitelně se v době království ze zlata a platiny asi trochu lekne doškové střechy a ve větru děsivě skřípějící cedule, sbité z prken. Ale pokud je to opravdový dobrodruh, půjde dál. Problém je, že na internetu dnes již tento druh dobrodruhů moc není.

Jen můj názor. I já rád pro aragorn něco udělám (i když mě vůbec nenapadá co, v php jsem u lekce pole). Ale opravdu si nemyslím, že by to bylo v odění myšlenky, jako v myšlence samotné.
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Voju - 6. ledna 2019 18:58
Voju

Ahoj,
po několika letech jsem se vrátil a je mi smutno. Třebaže uběhlo několik let, Aragorn vypadá stále stejně, umí stále to samé a ztratil tak nějaký punc pro nové tváře, kterě by nalákal. Kvůli několika skinům nemá sladěné barvy a drobné grafické úpravy - například Galéria je moc hnědá, v RE:size je pak pro změnu skoro nečitelný text v textovém editoru. O verzi pro mobily není bohužel možné ani mluvit - neexistuje.

Vše se zatracuje a připisuje na seznam "Aragorn 4", který ale asi nikdy nenastane. Musím samozřejmě chválit četnou komunitu, která Aragorn drží pohromadě - například Amunak, který dělá průběžné opravy a snaží se o to, aby Aragorn zcela nezanikl.

Věřím tomu, že když se nás najde dostatek, můžeme všichni do Aragornu něčím přispět a nějak ho oživit, udělat ho atraktivnější... :)

Pokud si toto přečtou Admini a ostatní lidé z komunity souhlasí s mým příspěvkem, mohu Sám nabídnout nějaké prostředky, zkušenosti a znalosti a pomoci na vrchol serveru, díky kterému jsem zažil nespočet příjemných večerů a srazů, na které rád vždy vzpomínám...

Díky, Voju :-)

Python - 15. března 2018 11:14
Python

murthags 15. března 2018 09:58
Nekoupím, na osobní stránky stačí doména třetího řádu. S tou šablonou, no, nelíbí se mi to, ale možná, jen možná, máš pravdu. Žijeme v šíleném světě.
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

murthags - 15. března 2018 09:58
murthags

Python 1. března 2018 12:08
koupíš si doménu, hosting, nainstaluješ WP šablonu... 1 večer? :D
http://4.bp.blogspot.com/-HrxSy0sjtFw/UYAKNLdvlwI/AAAAAAAAAeI/wIlghyI-IUs/s1600/double+fuck+off.gif

Python - 1. března 2018 12:08
Python

murthags 1. března 2018 11:35
Děláš si srandu? To bych si pak forum pro svoji jeskyni musel napsat sám. Víš, kolik je s tím práce?
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

murthags - 1. března 2018 11:35
murthags

já bych aragorn zakázal, zrušil a vymazal :)
http://4.bp.blogspot.com/-HrxSy0sjtFw/UYAKNLdvlwI/AAAAAAAAAeI/wIlghyI-IUs/s1600/double+fuck+off.gif

Megan - 6. února 2018 09:34
Megan

🧦 🧢 🦓 🦒 🦔 🦕 🦖 🦗 🥥 🥦 🥨 🥩 🥪

Chrome v pohodě. 🍻
Sníst žížalu není důkaz odvahy. To je akorát důkaz, že jsi čuně! 🦐🦕

sashiko - 5. února 2018 23:09
sashiko

Ve firefoxu s win 7 nefunguje půlka, na chrome ani jeden :D
Stará budu teprve tehdy, až nedostanu muže, po němž zatoužím.

Amunak - 5. února 2018 16:39
Amunak

Amunak 5. února 2018 16:33
Takhle to má vypadat ve Firefoxu: https://nextcloud.amunak.net/s/APzAv9r0BPcr2ZU

Už teď vidím že třeba v nějakém prohlížeči na Androidu Nougat je toho půlka rozbitá, ale co, to se s časem jen zlepší 😎
🐺

Amunak - 5. února 2018 16:33
Amunak

🎆🎆🎆Slavte,🎆🎆🎆slavte!🎆🎆🎆

⚠️Aragorn🎲je✔️moderní☑️!📈Nyní⏰podporujeme💯Emoji😘❤️🔥🔥🔥!

Zdá se vám to jako hloupost? Možná. Ale je s tím zábava. Nezapomeňte, že jsou emoji i fantasy-related: Elfové🧝, ogrové👹 a kdoví jaká další havěť🐉.

A vědělí jste že navíc můžete být i politicky korektní? Mágové🧙 nejsou jen bílé pleti, kdepak. Máme hluboce pigmentované, skoro bych řekl značně osmahlé mágy 🧙🏿, mágy ze středního východu 🧙🏾, mágy ze středomoří 🧙🏽, krémové mágy 🧙🏼 a i bílé mágy 🧙🏻 - ti se objevují obzvlášť často po tom, co se rozšířily černé upírky-feministky🧛🏿‍♀️.

🖥️Emoji by měly fungovat všude na Aragornu, budu doufat, že to nic nerozbije. Pokud je nevidíte, nejspíš máte starý nebo nepodporovaný operační systém, prohlížeč nebo kalkulačku. Ne všechny emoji vypadají všude stejně, někdy se i zobrazují jako něco jiného nebo vůbec... YMMV.

Jo a ani se nezkoušejte s tím registrovat, nebo tu budeme mít všelijaké zrůdnosti🤮.
🐺

sashiko - 5. února 2018 16:11
sashiko

No jasné, ale tak když to skryješ, tak stejně jen minimální šance, že se k tomu ještě někdo někdy vrátí. Takže je jedno, jestli mazat nebo skrýt xD
Stará budu teprve tehdy, až nedostanu muže, po němž zatoužím.

Amunak - 5. února 2018 14:41
Amunak

sashiko 5. února 2018 14:15
:D chápu. Jako přijde mi taky škoda mazat to "jen tak", místy je tam zajímavá diskuze, a není důvod třeba někdy nepokračovat. Ale zase by to asi nemuselo být tolik na očích no...
🐺

sashiko - 5. února 2018 14:15
sashiko

Já jsem totiž Burimu řekla, že jestli bych nemohla smazat ty neaktivní a on že ne, ať to nastrkám tam...tak mě napadlo nastrkat tam ty neaktivní a celý archiv pak smazat místo jednu jeskyni po druhé :D
Stará budu teprve tehdy, až nedostanu muže, po němž zatoužím.

Amunak - 4. února 2018 17:49
Amunak

sashiko 4. února 2018 16:09
Spíš jsem měl na mysli že by se nějak zvýraznily aktivní (nebo aktivnější) diskuze. A soukromé by se mohly na první pohled schovat úplně.

Taky bych možná chtěl nějak lépe / víc ozačit "oficiální" diskuze (vlastněné systémem), možná i mít pro ně samostatnou kategorii, ale nevím no.

Archiv celkově moc nechápu - hlavně nemá cenu do něj dávat diskuze s 5 příspěvky.
🐺

sashiko - 4. února 2018 16:09
sashiko

U dikuzí to nemá význam...dřív jsem je třídila a strkala do archivu ty neaktivní,ale zjistila jsem, že existuje zhruba 20 diskuzí, ve kterých se sem tam něco děje....takže by ty seznamy aktivních diskuzí vypadaly hodně chudě.
Stará budu teprve tehdy, až nedostanu muže, po němž zatoužím.

Amunak - 4. února 2018 10:12
Amunak

Jindra 4. února 2018 07:38
Diskuze jsou trochu složitější, už před časem jsem začal tím že jsem prostě vyhodil ty neaktivní a zároveň (prakticky) prázdné.

Ale fakt je že tam by to asi taky pomohlo.

Nicméně prvně bych raději trochu vylepšil řazení / seznam jeskyň tak, aby se v prvé řadě zobrazovaly jeskyně co fakt aktivně hledají hráče.
🐺

|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 216 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)