H - ORP - jeskyně (15 stran zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

H - ORP - jeskyně

Správci:Systém, Dart
Popis:Volný svět? Tak proč si do něj neudělat vlastní jeskyni... a zde ji pak prezentovat.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
toto je systémová (oficiální) diskuze
Nástěnka:


Informácie pre hráčov:


- Systém: žáner (DrD+, WoD, Fidláci, Genesis, iné, upravené pravidlá...) (znalosť pravidiel (ne)vyžadujem)
- Forma: Fórum (chat)
- Tempo: (rýchlosť hry zaručená časovými možnosťami PJ-a)1 príspevok za 48 hodín (5 príspevkov za týždeň....)
- Koho hľadám: čarodejníka/ku, na rase nezáleží (to znamená, že sa dá dohodnúť na všeličom)
- Požiadavky: životopis (aspoň stručný), charakterník, ktorý si môžete stiahnuť tu/(zde) (ten je nutnosťou), tak isto je nutnosťou aj ikonka
- Záujemcovia: pošta (rovno sa prihlasujte v jaskyni - link...)
- Jaskyňa: Link
- Uputávka: Naznačenie deju...

Predpripravený formulár – zobraziť/schovaťZde pouze nabidky PJu, nic jineho. Spam se tresta banem.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 315 příspěvků|⇐ 1 ... 13 14 15 16

Trill - 28. května 2009 12:41
Trill

Systém: Drd+, svet Asterion
Forma: Fórum
Tempo: 3-4 príspevky za týždeň
Koho hľadám: zlodeja, prípadne alchymistu, rasa hobit, alebo škriatok
Požiadavky: charakterník, ikonka, chuť hrať, zameranie na RP
Záujemcovia: hláste sa poštou
Jaskyňa:http://www.aragorn.cz/herna/v-stinu-duse/#kom
Poznámka: Pri hre za škriatka by som preferoval radšej hráčku, ale nie je to podmienka. Rovnako nie je podmienka ani znalosť pravidiel drd+, ani znalosť sveta Asterion, či znalosť rasy škriatkov. Všetky potrebné informácie dodám.

Trill
"War in the east, war in the west War up north, war down south War, war, rumours of war..." Bob Marley

Deloran - 15. května 2009 18:29
Deloran

Válka o krev(Blood+)

Nadešel den…hodina…minuta…okamžik.Nadešel den a vy všichni jste si uvědomili,že již nikdy nebudete jako dřív.I přes to si v duši stále nesete kousek lidskosti,který vám ještě zbyl.Někdo ho má více.Někdo ho má méně,ale je jen na vás jestli ho zničíte nebo ho budete pěstovat ve svém srdci i nadále.Během posledního roku jste se všichni stali chevalieri a váš uděl na tomto světě je jasný:Ochrana královny je primární záležitost.

Jaké hráče:Jeskyně vedená podle Japonského,animovaného seriálů Blood+.Děj se odehrává ve fiktivním světě zhruba tři sta let před Sainým příběhem.Od hráčů vyžaduji znalost českého jazyka,aktivitu a schopnost sehnat si sám ikonku.Také požaduji abyste v přihlášce popsali jak lidskou podobu tak podobu chiropterana.Děkuji
Hledám:
Čtyři chevalie a jednu královnu.

Před podáním přihlášky čtěte nástěnku.Děkuji za pozornost

http://www.aragorn.cz/herna/valka-o-krev-blood/
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Deloran - 16. dubna 2009 16:04
Deloran

Naruto -ochrana Železné

POPIS
Proč lidé umírají proč se vleče válka za válkou.Plno shinoby už zemřelo a plno jich zemře ve válkách které nemají smysl.Toto rčení pronesl moudrý muž ze železné vesnice také známou ve velké válce vesnic(za 3 hokageho). Historie pokračuje dál ve spousta vesnicích se mnohé změnilo ale ne vše.V železné jsou jako všude mladé naděje vesnice jste Genini ale nedostali jste příležitost se účastnit se chudinské zkoušky. Jenže poslední dobou se nalezl noví nepřítel.
Jako kdyby toho nebylo málo 3 Mutage Zvučné a Bagred, a teď se tu objevuje noví nepřítel ohrožuje vesnici a stává se nebezpečným . S tímto nebezpečím přibývají úkoly plné záhad co chce noví nepřítel??? A na druhé straně jsou tu i jiní kteří se snaží zničit vesnici.Necháte zničit vesnici a pomůžete ji zahubit??? A nebo věrně budete stát po boku svých senseiů a členů ANBU to je jen na vás brány této jeskyně jsou otevřeny.

JAKÉ HRÁČE HLEDÁM
Ano jedná se o další jeskyni Naruto .Bude to ve vesnici která se neukázala v seriálu.
Chtěl bych: pokročilé hráče kteří mají chuť hrát a zají svět Naruto.aktzivní aspoň jeden přízpěvek za den
Chci:2 senseie
6 genínů(věk14 nebo15)
každý genin bude mít 3 techniky svoje( základní vám napíši já)
každý sensei bude mít max10 technik s tím že mu doplním základní
nebudete mýt žádné vodní techniky ale techniky založené na:
kovech ohni
kameni genjustsu
prachu lékaři
jsou to druhy z kterých budete mýt techniky ale po domluvě si můžete mýt na něco jiného.

Nabízíme:Kvalitní a originální pojetí světa Naruto.

http://www.aragorn.cz/herna/naruto-ochrana-zelezne/
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

pikáč - 12. dubna 2009 19:48
pikáč

Popis:
Zatažená obloha.Díky nestabilnosti světa poslední dobou stále prší.Na ohromném majáku právě stojí pár postav.Míra ochrany byla na tak důležitou část země až pohoršující.Vždyť toto je jen skrytý průchod do jádra Země!

Existuje jich šest.Dva jsou vždy si protikladné.

Alchymisti,kteří si nebylí jistí,zda jejich vhození do majáků bude znamenat zkázu,spásu,zlepšení nebo obrození světa raději tyto hvězdy zamkli v tajné katakombě Sol Sanctum ve vesnici Vale.Bylo jich deset.Tři umřeli na stáří.Jeden byl zajat lordem Dodonpou ze vzbouřenecké Lunpy a dodnes je vyslýchán.Dva byli při revoluci zavražděni.Jeden odešel do služeb lorda Babiho a o jednom se už dlouho neslyšelo.Jeden odešel do sousedního města Valutu.A jeden zůstal ve Vale,snad osudem,aby obeznámil dalších šest adeptů nebezpečí,které na svět číhá.

*cink,cink!* Poslední hvězda byla dána,kam patří.To vše viděl onen stařík z Vale a proto dnes,v den poslední zkoušky,si vás povolal.

Hledám aktivní hráče,nic proti nováčkům ale vysvětlováním by jeskyně byla zpomalována a vůbec,jestli jste nováček a nevíte coby,přihlašte se do pikáčovy školy.Jinými slovy hledám aspoň trochu zkušené a pdotýkám vytrvalé hráče,co se nebojí jakkoliv šíleně rozšířit děj.

Požadavky:Nějaký dobový životopis (jsme někde v imaginárním středověku),popis,ikonku (ono není pěkné mít v jeskyni vlky).

link:http://www.aragorn.cz/herna/zlate-slunce/#kom

Nějaké dotazy?Napište mi poštolkou!

Tyky - 8. dubna 2009 16:34
Tyky

{color3}{b}Padl Stín{/} {/}
Svět již není čím je. Vypadá stále stejně, ale hodně věcí se změnilo. Cadonie je v dobách míru, ale přesto se vše mění. Nová královna, záhadní mrtví nikdo nic nevysvětluje. Proč? Jsou zde síly jiné než známe? Dobro a zlo zkřížilo své meče. Temnota povztala a chce bojovat v novém plášti... v plášti dobra. Kam chceš vztoupit ke komu se přidáš to je jen na tobě....

MOžná vám to připadá ohrané. Možná že ne. Celý příběh je o boji dobra a zla. Je jedno za koho budete chtít hrát. Za zlého skřeta, zákeřného banditu či za paladina chtějícího aby vše se zlepšilo.

Systém je dělán volně. Napíšete schopnosti a ty vám schválím či poupravím. Mocná postava nevadí pokud bude mít nějaká omezení (které vytvořím při nejhorším já). Jde o dračí doupě ale bez pravidel a jen někdy se používá hod kostkou ne však schopnostmi ty jsou skoro neomezené
(i když je psán jako Drd)

Hraje se zásadně po foru a to většinou jednou denně. Záleží jakou rychlostí budete chtít hrát. Pokud bude však hodně dlouhá neaktivita tak tu trestám a to přísně

Moje nároky: hezký životopis (čím lepší tím lepší i schopnosti), dobrý popis (neberu jen tak nějaký a jsem schopen vracet), ikonka (nejlépe podobná postavě za kterou hrajete) + schopnosti postavy co dokáže.....

Při otázkách se obracejte na mě Poštolkou (neschavluji dokud neodstraníte chyby!!)

zde najdete mojí jeskyni
http://www.aragorn.cz/herna/padl-stin/#kom
Kdyby neexistovalo zlo neznali bychom dobro. Kdyby neexistovala smrt, nepochopily by jsme život. Kdyby neexistovala nenávist nenašli bychom to nejdůležitější....lásku

Deloran - 4. dubna 2009 19:28
Deloran

Surmie

Popis jeskyně:Jedná se o hru v pozadí typického fantasy světa.70% procent fauny a flory bude odpovídat přírodě ve střední Evropě a na blízkém východě.Všichni hráči začínají jako neotesaní žoldáci,hledající uplatnění svých schopností v nemalém,pohraničním městě "Rudé háje".Hra bude mít poměrně volný průběh a není vaší povinností zůstat obyčejnými žoldáky.Vaše postava se bude během hry vyvíjet a sílit.

Požadavky na hráče:Takové,kteří jsou si jistí,že umí psát a číst.Váš popis by měl být dost dobrý na to aby z něj vyplývala podoba a částečně i charakter vaší postavy.Životopis není podmínkou,ale rozhodně neuškodí,když mi nějaký sepíšete.
Ps:Před podáním přihlášky,čtěte nástěnku.

Hra nebude závyslá na aktivitě všech hráčů takže se nemusíte bát,že kvůli jednomu neaktivnímu blbečkovi se celá jeskyně zadrhne.I tak bych byl,ale raději kdyby aktivita byla.

Děkuji za pozornost.
http://www.aragorn.cz/herna/surmie/
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Sukab - 31. března 2009 07:41
Sukab

Zajímá vás někoho jak žijí krysy?Právě jsem založil jeskyni krysí život.Budete jako normální lidé akorát v podobě a velikosti krys.
Kdyžtak se mi ozvěte na poštolkku.
Pravda je překroucená lež.

Elvis Preclík - 12. března 2009 18:56
Elvis Preclík

Zdravím Tě dobrodruhu, hráči, náhodný kolemjdoucí!
Rozhodl jsem se doplnit svoji družinu v jeskyni, která má již skoro několikaleté pokračování (i když značně přerušované) o pár nových tváří.
Pokud bys měl zájem, pročti si vývěsku na nástěnce zde:

http://www.aragorn.cz/herna/kronika-hromgardu

Bagy - 10. března 2009 11:32
Bagy

Popis jeskyně: Molderie je země ,kde lidé trpí nejvíce. Lidé jsou tu jen prstředek ,spíše jen okolí. Lidé mají životy ,které nemají smysl. Všichni jen čekají ,až zemřou. Ovšem okolo nich stojí tací ,kteří se snaží aby byl lepší zítřek. V lesích ,kterých je tu hojný počet ,ale i ty válčí s temnotou a věčnou zkázou ,žijí druidi. Jsou to ti ,co se snaží rozvést správné dobro a klid do tohoto zničeného světa. Oni co v lesích vymýšlejí plány na zničení temných sil a jiných zlých bytostí. Ovšem mezi lidmi se najdou tací ,kteří se postavili zlu na odpor ,ale špatným způsobem. Inkvizice a paladionové věří a slouží svému Bohu ,ale ten už dávno zešílel a tak jejich moc jen ničí tento svět. Upalují a zabíjejí nevinné ve velkých počtech a jejich pýcha a víra je slepě žene do záhuby. O to se stará temná strana. Nekromanceři oživují mrtvé a a hubí lidstvo a jejich boha. Snaží se získat nadvládu nad celou říší Molderie ,což druidi nemohou dopustit a snaží se lidi vyvést z omylu a vnést světlo na jejich situaci ,ale tvrdohlavý lidé nikdy nepřestanou věřit svému Bohu...

Jaké hráče: Hledám 3 lidi ke straně temnoty (Nekromanceři) 3 lidi k lesní straně světla (Druidi) a 3 lidi k inkvizici a zaslepeným knězům (Paladini).
Hrát se bude přes fórum. Aktivita stačí jednou za dva dny ,pomalejší tempo ,kvůli složitosti jeskyně. Hrát budete 3v3v3. Mám na to pravidla tak se nebojte anarchie. Hrát se bude tak ,že se bude počítat čas ,aby se udržela něaká časová rovina mezi hrajícími skupinami. Tak pište!! zatím sháním 1 3 3 hráče
Životopis mi psát nemusíte ,ale popis by měl být co nejhezčí :)
Budete muset šeptat když chcete napsat (své straně a PJovi) ,ikonka by byla taky velké plus.

Pište pište ať brzo začnem :) Taky by s emi hodil nekdo ,kdo by mi pomohl se "složkami" na nástěnce (jsou tam dlouhé texty a není to moc přehledné)

spike beast - 8. března 2009 19:38
spike beast

Hledám hráče do jeskyně:Máte rádi zábavu?přihlaste se.

takže... koho hledám:Manželky do rodiny 1 a 2
:tatíka do rodiny 2
Tempo:2-3 příspěvky týdně
Forma:fórum...

Tato jeskyně bude plná humoru.Bude se jednat o to,že proti sobě vyhlásí válku dav sousedé.Je tu možné celkem cokoliv,asi jako.. ...jako v animovaném filmu.Můžete si dělat co chcete a tak je pouze na vás jak si hru uděláte :)...

Dino07 - 4. března 2009 17:50
Dino07

Hledám hráče který bude hrát mladíka s telekinezí. (telekinetika). Telekinetiků jsou tři a musejí v Ztracené zemi uzavřít sedm portálů z kterých vylezají příšery.....

Hraje se po fóru
Byl bych rád kdyby jste psali tak příspěvek za den.
Hledám jakékoliv hráče kteří píši minimálně čtyři řádky.

P.S.: Hlaste se rychle je jen jedno místo.

http://www.aragorn.cz/herna/telekinetici/

AngryAndHated - 28. února 2009 13:58
AngryAndHated

Hledá se nekromant do jeskyně Úsvit mrtvých!
Tak co, podaří se ti zničit vše živé?
Nebo dopadneš jako mnozí z tvých druhů? Zabit tím paladinským póvlem.

Forma: Fórum
Tempo: To se uvidí. Dle aktivnosti hráčů.
Koho hledám: Hráče zkušeného, znalého češtiny. (nějaká ta chybka mi nevadí ale nic se nemá přehánět)
Požadavky: Nekromant by maké měl něco vědět o tom, jak vypadá pevnost a jak vlastně sestavit armádu.
Zájemci: Pošlete přihlášku, beru však jen ty to budou excelovat. (Zas tak moc ne, stačí výborná postava :D)
http://www.aragorn.cz/herna/usvit-mrtvych

Voju - 15. února 2009 18:16
Voju

ORP jeskyně Dračí Jezdci čeká ..
každý člověk, který žije ve skutečném světě, musí umřít. Poté přichází posmrtný život - život ve společenstvu duší. Většinou si takováto duše takřka nic nepamatuje a tak žije svůj život podruhé, avšak v úplně jiném světě a s jiným osudem. Ve Společenstvu duší platí zcela jiné společenské hodnoty než ve světě reálném. Všudypřítomná magie, katany, souboje o čest a ochrana Reálného světa před nepřáteli. A vy jakožto mladí Shinigami budete tento svět bránit vlastními těli ...
Jeskyně inspirovaná Anime Seriálem Bleach namixovaného s Eragonem.

Vyžaduji aktivní hráče ovládající RP a ty, kteří jsou schopni vytvořit postavu dle nástěnky .. SuperHrdiny neberu, počet hráčů je pouze informační .. ;)

doufám že seženu dostatek super hráčů a že nebudem muset zbytečně dlouho čekat ;) ...

http://www.aragorn.cz/herna/draci-jezdci/

Subotai - 10. února 2009 12:06
Subotai

Rehľadanie hráčov:
(Ide o to, že v družine sú momentálne samí bojovníci a z dobrodružtva vychádza že by sa hodil nejaký kúzelník, družina to je síce schopná dohrať aj čisto bez mágie ale s mágom to bude oveľa ľahšie.)

Yrrhedes - pád démona

Systém: jednoduché pravidlá z modulu od Sapkovského.
Forma: iba Chat
Tempo: vždy v dohodnutom termíne
Koho hľadám: hráčov s dobrou pamäťou :) voľba rasy a povolania je len na vás.
Požiadavky: jediná požiadvak je, keď sa už prihlásite budem očakávať že budete aj hrať.
Záujemcovia: rovno do jaskyne
jaskyňa:http://www.aragorn.cz/herna/yrrhedes-pad-demona/#kom

Upútavka: Je tomu už pár dní čo sa vrátila družina dobrodruhov zo severných hôr. Pôvodne mala tajnú úlohu, avšak po návrate sa nová zväsť rýchlo rozšírila. Pod ruinami svätyne na vrchole masývu Krvavý Roh mali dobrodruhovia zničiť Yrrhedesovo Oko, posledný kúsok obávaného avšak už 20 rokov zničeného dámona. Avšak na prekvapenie všetkých sa družina vrátila z úspešnej výpravy nie len obťažkaná zlatom ale aj so zlo správou. Démon Yrrhedes ni je mŕtvi. A tak dobrodružstvo pokračuje.

Čorka - 8. února 2009 18:40
Čorka

Hledáme nové duše do jeskyně
Yrrhedes - pád démona, která je pokračováním jeskyně jejíž dobrodružství jsme již zdárně dohráli.

Cituji PJ: V jaskyni sa nehrá podla pravidiel DrD ale podla jednoduchších pravidiel zo systému od Sapkowskeho. Hľadám hráčov ktorím nevadí "beh na dlhú trať" (Hráva sa iba na chate po dohode, v prípade že sa dostaví aspoň 50% hráčov) PS. prvú časť dobrodružstva sme dohrali za 2 roky. :)

Můžu vám zaručit, že tahle jeskyně neumře po pár hrách ;)

http://www.aragorn.cz/herna/yrrhedes-pad-demona/#kom
Skoč... Křídla roztáhneš cestou...

Vypisuje se 20 z celkem 315 příspěvků|⇐ 1 ... 13 14 15 16


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)