Ankety | H - ORP - jeskyně | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

H - ORP - jeskyně

Otázka:

Pomohla Vám táto "diskusia" nájisť hru? (feb´07)
Ano :)3
Ano a hra splnila moje očakávanie.0
Ano. ale hra nesplnila moje očakávanie.0
Nie.5
Ako hráč si tu moc nevyberiem, PJ-ovia sa nedostatočne reprezentujú.2
Ako hráč som spokojný s tunajšou prezenciou PJ-ov.0
Iné (napiš v diskusii).0

Zavřít Ankety

Správci:Systém, Dart
Popis:Volný svět? Tak proč si do něj neudělat vlastní jeskyni... a zde ji pak prezentovat.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
toto je systémová (oficiální) diskuze
Nástěnka:


Informácie pre hráčov:


- Systém: žáner (DrD+, WoD, Fidláci, Genesis, iné, upravené pravidlá...) (znalosť pravidiel (ne)vyžadujem)
- Forma: Fórum (chat)
- Tempo: (rýchlosť hry zaručená časovými možnosťami PJ-a)1 príspevok za 48 hodín (5 príspevkov za týždeň....)
- Koho hľadám: čarodejníka/ku, na rase nezáleží (to znamená, že sa dá dohodnúť na všeličom)
- Požiadavky: životopis (aspoň stručný), charakterník, ktorý si môžete stiahnuť tu/(zde) (ten je nutnosťou), tak isto je nutnosťou aj ikonka
- Záujemcovia: pošta (rovno sa prihlasujte v jaskyni - link...)
- Jaskyňa: Link
- Uputávka: Naznačenie deju...

Predpripravený formulár – zobraziť/schovaťZde pouze nabidky PJu, nic jineho. Spam se tresta banem.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 315 příspěvků1 2 3 4 ... 16 ⇒|

fox2 - 2. ledna 2021 20:46
fox2

Hory stínů

Systém: Hraje se RP bez přesnějších pravidel
Forma: Dávám přednost hře přes fórum
Tempo: Znovu jeskyni rozjíždím, takže bych rád držel několik příspěvků týdně.
Koho hledám: Hledám hrdiny, kteří se postaví hordě skřetů a jejich spojenci. Příliš mi nezáleží na tom jestli hrdinou bude seveřan s obrovskou sekerou, jenž povede lidské jednotky do boje se skřety. Elfí čarodějka, jejíž kouzla zpopelní na prach nemrtvé a šamany. Hobití zabiják, jehož střela s kuše ukončí život vládce skřetů.
V příběhu se ovšem najde místo o místní (šlechtice), který se snaží tyto útrapy přežít.
V případě zájmu: V případě zájmu a nebo dotazu neváhejte poslat mi zprávu a nebo se rovnou přihlaste:https://www.aragorn.cz/herna/hory-stinu/
Upoutávka:
Dnešní den byl celý zvláštní, cítíš jako by něco vyselo ve vzduchu a všechna zvěř se někam schovala. Dokonce i dravci se uklidili někam z dohledu, jako by něco vyselo ve vzduchu a horami se šíří napětí.

K večeru se táborů goblinů a skřetů začnou znít bubny a ze svého místa nahoře ve skalách můžeš přihlížet hadu pohodní, jenž míří dolů údolí, kde žijí lidé. Nejdříve je to jen jeden had připomínající užovku, rychle se k němu připojují další kmeny a další pochodně a zástup mohutní. Netrvá dlouho a hory i podhůří zaplní řinčení oceli, které odráží skály sem tam. To, jak se Strážci cest pokusí zastavit příval a dát prostým lidem čas utéct. Sleduješ jak se dole v údolí rozkvétají plamenné květy, jak skřeti s gobliny dorazí do prvních vesnic.

To co vidíš nedává smysl. Gobliní klany spolu běžně usilovně válčí a spolupráce je pro ně sprosté slovo. U skřetů to platí dvojnásob. Nedokážeš si představit scénář, kdy by tyto spolupracovali to už léta nikdo neviděl. Hlavně ikdyby se spojili nedovedou dobít pevnosti a ani město, takže jakmile dorazí lidem posily budou hnáni do hor, jako štvaná zvěř.

Boje trvají celou noc. Za úsvitu jsou hory podivně tiché a dokonce i v údolí ustal veškerý pohyb. Vidíš jen několik doutnajících vesnic a táborů, které si nájezdníci postavili v údolí. Podle směru jejich postupu míří rovnou k městu.

Hayate - 25. května 2018 14:53
Hayate

Fallout

Zdravím vás všechny, jak již radiací zasažené či ne. Založil jsem novou jeskyni na motivy Falloutu. Děj se odehrává v Miami roku 2292 ( 5 let po Bostonu- Fallout 4). Děj začíná 2 týdny po příchodu BoS do oblasti, kteří až nelidskou rychlostí začali čistit město od Supermutantů, Ghůlů a všech, co se jim postaví do cesty. Více info v jeskyni :-)

Jinak rychlost příspěvků... klidně i 3 příspěvky za den, když budete dostatečně aktivní. Nabízím aktivitu, kvalitu ( snad :D ) a vstřícnost. Hledám živé hráče.. ne chcípliny, kterých je teĎ arag plnej.

https://www.aragorn.cz/herna/fallout/?_t=1527237749#kom

rád vás tam uvidím :-)
Když chceš vládnout světu, musíš jít přes mrtvoly. Jen jich nenadělej příliš, nebylo by pak komu vládnout.

Lucylle - 27. března 2018 14:47
Lucylle

Camp Le Fay

Co jsi zač? Zamysel ses nad tím někdy? Stalo se ti někdy n%eco, cos nedokázal vysvětlit?
Možná, jen teoreticky, jsi divé dítě.
Dávno, když byl svět v rozpuku a lidstvo mladé, chodili po světě víly, trollové, elfové a divoženky. Tyto bytosti občas zavítaly do lidských obydlí. Tedy... Vejít směly jen na pozvání, ale kolébky nechávali lidé u oken. Už to chápete? Ano, tvorové pověstí měnili své děti za lidské. Pod rouškou tmy podstrčili svá nemluvňata na místo lidských. Traduje se, že jslo dosud mezi námi. Jste to vy.
Hrát budete za postavu divého dítěte, tedy si vyberete mytologii, na které je vaše postava postavena (bez omezení, případně si vyžádám link na zdroj) a do popisu bych prosila krom schopnosti (JEDNÉ) také hendikep či quirk (vaše postava může mít chronické bolesti, mentální nemoc jako třeba paniku, vrozenou řečovou vadu...) a pokuste se nějak spojit tyto dvě položky, aby se doplňovaly (Např autista prorok: zná budoucnost, ale jeho výkladům je těžké rozumět protože se pozastavuje na nedůležitých detailech své vize a trvá mu půl roku, než ze sebe dostane to, co je potřeba)
Přicházíme na svět všichni stejně - kopající, křičící a celí od hoven. Až v průběhu života si z nějakýho důvodu vezmeme do hlavy, že je nám souzeno dělat velké věci.

Deloran - 17. prosince 2017 13:22
Deloran

Písně ledu a ohně - Sedm království

Po přečtení Tance s Draky a Rytíře Sedmi království jsem dostal chuť odGMovat si nějakou tu hru z tohoto universa.
Ústředním motivem by asi bylo rytířství, turnaje, dvorské rojení, čest chrabrost a sláva...a takové ty věci.
Nejspíš nedojde na komploty mužů bez tváře, lítání na dracích či vraždění bílých chodců.
Historické zasazení by bylo nejspíše pár let před Aegonovou invazí nebo alternativně pár let před Černoohňovou rebelií. (z toho důvodu, aby hráči neměli tendenci vyhledávat a prznit postavy ze seriálu)
System je ještě otevřený návrhům, nejspíše nic těžkého spíše tečkový systém vyhodnocený součtem atributů se skilly.

Zajímá mě pouze jestli by bylo o něco takového zájem. Jsem ochoten vést hru i pro jednoho či dva hráče.

V případě zájmu pište do poštolky.

Díkes
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Jindra - 1. října 2017 02:26
Jindra

FIRMA 18+

Systém: dost volný, postava má sice nějaké charakteristiky, ale spíš jenom pro "dokreslení". Umí všechno, co si hráč napíše, ale zjistíte že to nehraje roli. Občas se hodí i kostkou. Ale jde víc o příběh než o hru čísel.
Forma: fórum - šeptem
Tempo: snažím se o aktivitu každý den, ale ne pokaždé se mi to podaří, takže 1 za 2 dny snad slíbím.
Koho hledám:
* někoho s kým se mi bude dobře hrát :)
* 18+
* Vzhledem k povaze jeskyně někoho, kdo si bude užívat hraní postavy která je buď dominantní nebo submisivní (záleží na tom co si víc užiješ)
* přiměřeně aktivního
* přiměřeně ovládajícího češtinu
Zájemci: napiš poštolkou a rovnou napiš i svou představu a domluvíme se, co by nám vzájemně vyhovovalo ;)
Jeskyně: http://www.aragorn.cz/herna/firma-18/

Upoutávka: FIRMA není zaměstnání, ale životní styl. To by vám potvrdil každý, kdo pro FIRMU pracuje. A taky vám každý řekne, že by neměnil. FIRMA má totiž docela dost peněz a o své zaměstnance se velice stará a snaží se, aby byli spokojeni. Spokojený zaměstnanec = výkonný zaměstnanec. A je jedno, jestli pracujete jako asistentka, která je šéfovy k ruce víc než je normálně běžné a při chybě místo stržených prémií dostane rákoskou. Nebo jste naopak přísný šéf, který ví, že tělesné prožitky jsou silným motivačním prvkem.

Pozadí jeskyně: Jestli jsi dočetl až sem, tak si zasluhuješ nějaké dodatečné informace :) Takže hraje se na alternativní Zemi, která se ale velice podobá naší Zemi. Jen se někde mezi Francií a Švícarskem nachází stát Xanberg s hlavním městem Xanberg, kde sídlí FIRMA. Kdyby to někdo dohledával, tak sídlo FIRMY je uzavřený blok budov, parčíků, sportovišť... o rozloze jedné městské čtvrti. V Xanbergu se mluví anglicky a platí se tam korunami (mají stejnou hodnotu jako Kč).
FIRMA je ale spíš taková nenápadná a pokud by se něčím chvástala (jakože to nedělá), tak tím, že si pečlivě vybírá pracovníky a že každému najde perfektní míst. Má totiž testy, kterými dokáže odhalit submisivní a dominantní lidi. Oboje pak zaměstná a dá jim to co potřebují!
Jo a je to tak trochu sci-fi, ale nejhorší na tom je, že vlastně ani moc ne...
A trochu se připravte na to, že budu na začátku chtít hodně informací o postavě, protože FIRMA toho o vás prostě hodně ví!

Hayate - 25. září 2017 12:58
Hayate

Bojiště: Země

XCOM
Tak, tím XCOM jsme snad zaujal vaší pozornost. Tato jeskyně totiž bude na stejné principy a vlatně tomu bude velmi podobná. Začínáte jako normální vojáci, kteří se prostě vyskytli ve špatný čas, na špatném místě ( tím ej myšleno celá planeta) a to tehdy, když útočí mimozemšťani a neznámo proč ani nechtějí komunikovat. Hra je normálně RP, hraje se přes foru, ale v boji je několik statistik, které hru usnadní a udělají ji i zábavnější. Doufám ,že to někoho zaujme, pro případné dotazy mi pište do poštolky. Jsem vcelku aktivní PJ, což může být vidět na mé jeskyni Meta Tribe Chronicles, kterou si zatím povětšinou někteří hráči pochvalují :-D
Když chceš vládnout světu, musíš jít přes mrtvoly. Jen jich nenadělej příliš, nebylo by pak komu vládnout.

Eiris - 2. září 2017 19:44
Eiris

Dvě volná místa v jeskyni http://www.aragorn.cz/herna/mec-proti-sekyre/ Meč proti sekyře

systém: dračí doupě 2(s nějakými úpravamy PJ aby seděly do světa)

forma: fórum primárně (chat možný po domluvě na souboje či rychlejší občasné posuny děje při slezině družiny online)

tempo: vražedné, dvakrát či třikrát do týdne snad každý zvládne (jak se to nakonec domluví dle celé skupiny)

koho hledám: Ne zaříkávače, Ne hobita, Ne krola (Jinak je to volné zatím formou, kdo dřív přijde, ten dřív mele)

požadavky: registrační polatek 1.000 kč mi zašlete na ... dobře, tak to asi nepojde co?

pravidla DrD2 případně v PDF zašlu kdo nemá, a dobré by bylo znát alespoň kapitolu ohledně postav, aby hráč věděl co jeho postava představuje a umí, či nějak může provádět a jak nějak alespoň trošku bude hra fungovat - není to potřeba znát extra důsledně, ale bránit se tomu nebudu - Víc hlav, víc víc (A taky víc naštve PJ)

jinak klasika, nějaký ten živoťák aspoň trošku, proč je postava zrovna třeba lovec a ne popelář či zahradník, popis, nějaká ta dovednost a tak - asi jasné (Nějaké ty reálie budou na nástěnce a v jeskyni, takže můžete z nich vycházetpři tvrorbě - mapa a rozdělení země, a podobné) Kdo v tom bude bloumat, stačí mě jednoduše kontaktovat.

zájemci: podle toho jak se budete cítit (Nemyslm teď vaše ponožky) se buďto rovnou hlašte, link je nahoře, nebo mi napište poštolkou třeba FAQ

jeskyně: http://www.aragorn.cz/herna/mec-proti-sekyre/

upoutávka: nejsou tam/tu hobiti, krolové a mágové, a pokud vás zajímá proč, zjistíte to jedině tím, že se přihlásíte a zahrajete si tuto hru (Nebo si počkáte až vám to někdo vyslepičí)

Asi to není jako upoutávka nejoriginálnější, ale sháním hráče na dopnění družiny do jeskyně kde již příběh a upoutávka je - takže nepůjde o to tu vyhrát Pulitzera že?
***___Vymýšlím něco vtipného a inteligentního, co sem napíšu___***

Hayate - 28. srpna 2017 14:54
Hayate

Meta Tribe Chronicles

hledám hráče do této jeskyně. Jedná se o jeskyni na podobný princip jako jsou strategické jeskyně, avšak hráči zde hrají za jednu jedinou rasu( spíše kmen ze začátku) a společně se snaží spolupracovat/intrikovat a rozvíjet svůj národ. Je to více založené na RPG, samozřejmě bitvy, intriky a i tvoření si vlastní historie, vlastní technologie atd...

Plottwist zaručený :-D Jen se mi ho nechce hráčům prozrazovat, i když by je to možná nalákalo
Když chceš vládnout světu, musíš jít přes mrtvoly. Jen jich nenadělej příliš, nebylo by pak komu vládnout.

Diuk - 29. listopadu 2016 19:34
Diuk

Hledám třetího a posledního do jeskyně Ocelová Vrána.

Jeskyně, kde hrajete za strašidlo, vzniklé z vaší mrtvé postavy.

Hra stylizovaná do jakéhosi středověkého thrilleru, určitě tam bude boj, pletichaření, zrada.

Hra přes forum, příspěvky mohou být nepravidelné, ale stabilně nepravidelné. Ať se také někam hneme.

Více se podívejte přímo v jeskyni, hra se teprve rozjíždí a čeká se vlastně na poslední střípek.

Zájemci, pište do poštolky.

http://www.aragorn.cz/herna/ocelova-vrana/
Kdo se vleče neuteče.

TweeTy - 25. října 2016 00:07
TweeTy

Byl by zájem o strategickou sci-fi jeskyni? Vybrali byste si nějakou mnou vymyšlenou rasu, jejich planety a deník s údaji o hospodaření, armádě a politice.
Vaší úlohou by bylo prosperovat na co největší úrovni a také dáno povahou vaší rasy a náladou vašich nižších aristokratů.
Někdy si říkám, jestli bych jako PJ neměl ty příspěvky v jeskyni číst...

Hayate - 11. června 2016 17:11
Hayate

Elementum

Žánr: Fantasy
Systém: ORP
Forma: Hra přes forum, někdy i chat pro rychlejší akci
Tempo: Podle hráče, ale tak aspoň jednou denně, někdy jednou za 2 dny.

Hra je ze světa Fantasy, avšak nejso uzde žádní elfové. Vše je v jeskyni napsáno a jetam i stručná historie a i něco k výběru ras.

http://www.aragorn.cz/herna/elementum/#kom

Doufám, že se tu někdo najde
Když chceš vládnout světu, musíš jít přes mrtvoly. Jen jich nenadělej příliš, nebylo by pak komu vládnout.

Eugenio - 25. května 2016 08:00
Eugenio

From Ashes
Žánr: Postapo ze světa Fantasy
Systém: ORP nebo modifikované DrD 2 (domluva s hráči)
Forma: převážně Fórum, případně chat po domluvě
Tempo: optimum jeden příspěvek na den, minimum jeden příspěvek na týden
Koho hledám: Hráče kteří mají kladný vztah k postapo a chtějí hrát v netradičním světě

Svět je na pokraji zkázy. Hvězda se neustále rozpíná a odhaduje se že přibližně za 300 let již planeta nebude obyvatelná.
Autority tohoto světa odletěly kolonizovat vzdálené světy již před dvaceti lety. Svět je v rukou gangů, kmenů a klanů, kteří spolu bojují o místo ve stínu

Svět jsem vytvářel pro skupinku s kterou jsem hrál na živo. Bohužel jsem se odstěhoval a na hraní se už nesejdeme. Mám upravená pravidla DrD2, která lze používat - jsou velice jednoduchá. Jednodušší, než jakýkoliv jiný herní systém, co znám :)
Život by se dal charakterizovat jedním slovem - hustý. Je totiž hustý jako řeka sraček, po které plujeme kánoí. Někdy ztratíme pádla, někdy i kanoi.

fox2 - 2. května 2016 19:45
fox2

Dračí břit
Systém: ORP
Forma: Spíše Fórum
Tempo: Jak to půjde (minimálně jeden příspěvěk týdně)
Koho hledám:Pilota/pilotku
Střelmistra
Osoby, jenž se budou starat o loď a posádku (takže mechaniky/mechaničky, inženýry/inženýrky, doktory/doktorky ..)
No a v neposlení řadě vojáky, jenž se v případě potřeby postaví nezvaným náštěvníkům lodě a nestvůrám na stanících a planetách

Požadavky:Ikonu postavy (obrázky typu státní vlajky neberu)
Životopis postavy (Idálně musí obsahivat popis jak vaše postava vypadá, co umí a kde se to naučila), tento nemusí být rozsáhlé literární dílo
Rasa/Národnost není zas tak podstatná(přesto bych prosil žádné jednorožce, upíry, přeci jen je to sci-fi)
Chuť hrát
Zájemci: V případě otázek do aragornské pošty případně se rovnou hlašte :-)
Jaskyně:http://www.aragorn.cz/herna/draci-brit/#kom
Upoutávka:

Stanice Fountain, soustava Hek
V doku stanice Fountain stojí štíhlý křižník do kterého automatizované drony nakládají zásoby na další. Křižník už očividně prošel nejednou bitvou, to lehce prozradí záplaty nového pancéřování, které jako jizvy zdobí jeho trup. Přesto mnohé opravy a vylepšení působí hrdě stejně, jako jeho posádka, která sedí v nedalekém baru a pije na úspěch další operace.

Bocman právě s chutí vysvětluje nováčkovy, co a jak.
"A kam že právě dolétáme? No našim cílem je soustava Irithin a stanice(s velkou nápaditostí nazvaná) Irithin V. Jedná se o poměrně zapadlou soustavu(a ještě zapadlejší stanici), jen několik dní cesty Hyperpostorem od centra Amarského impéria, ale jelikož se v soustavě nenachází nic zas tak moc cenného, tak se o ni impérium nestará." s žraločím úsměvem se napije ze svého korbelu.
"Cože? Ty jsi o imépriu ještě neslyšel?" bocman si protře svoje kybernetické oči v unaveném gestu.
"No, tak já ti o něm něco povím.
Je to pěkná banda, ale to jsou všichni, takzvaní vůdci.
V naší drahé galaxii totiž probíhají boje o získání převahy. Pravda ne vždy se jedná o boj, jako takový, ale i ekonomickou válku."
Na holoprojektoru zobrazí galaxii.
"Na jedné straně Amarské impérium a Caldarský stát, proti nim stojí Gallantská federace a Minmatarské klany. Impérium se státem si zakládají na pevné centrální vládě, zatímco federace a klany si cení nadevše svobodu.
To všem není podstatné! Podstatné je, že mi jsme korzárská loď (momentálně) ve službách Gallantské federace. No a naši chlebodárci chtějí, abychom zničili jednu zapadlou stanici Amarského imperia. "
S tím si hrdě poklepe na znak draka, jenž zdobí jeho skafandr.
"To je ve zkratce vše podstatné. Jdeš do toho s náma?"

Python - 9. dubna 2016 15:48
Python

The storm eye (najdete v mém profilu)

Žánr: PA Cyberpunk
Systém: modifikovaný FATE
Forma: Forum, občas vedlejší linie na chatu
Tempo: Proměnlivé, někdy se dva týdny nic nestane a pak za dva dny padesát příspěvků

Jeskyně je zaběhnutá, existuje od roku 2010 a máme odehraných asi tři a půl tisíce příspěvků na fóru. Hledám několik lidí, kteří si dokážou užít trochu odlišný svět, trochu odlišná pravidla a trochu odlišný přístup. Vedení z mé strany je dost volné a funguje vlastně jen formou odpovídání na dotazy hráčů a zběžné popisy kulis. Ne každému tento systém vedení vyhovuje (jak se ukázalo na většině hráčů). Novým hráčům rovněž nesmí příliš vadit, že oproti stálicím příběhu začnou s postavami poměrně slabými.

O co v kostce jde? Svět byl zničen, jak už tomu tak v PA bývá, a na planetě zbyla poslední kolonie lidstva, poslední výspy života. Všude jinde je svět spálený, kontaminovaný, šílený a dokonale vražedný.
V tomto pozemním krytu, který připomíná město, v jehož středu se tyčí sedm věží, příbytků vládců, který je chráněn rudě zářící kopulí, žijí lidé v bídě a leckdy i strachu. Mocní žijí stovky metrů nad hlavami těch, kteří neměli dost štěstí, aby byli mezi vyvolenými. Ačkoli, nikoho by ani nenapadlo si stýskat. Bída je lepší než smrt a zima je lepší než mráz. A pečená krysa je lepší než hlad.
V současné době probíhá příběh skupiny postav, které v jistém roce života města poměrně výrazně ovlivnili běh dějin, stali se slavnými (mezi lidmi) a velmi hledanými (utvarem, zvaným Policie). Nyní však mají nového nepřítele. Mocnějšího, než byly hordy fanatických zabijáků (jejichž mrtvoly si právě rozebírají krysy v kanálech), nebo policejní jednotky, pasoucí po těchto "teroristech". V mlýnku na maso je místa dost. Připojte se!

Upozornění. V jeskyni se běžně vyskytuje rasismus, rasově motivované útoky a násilí, vulgární slova, drogy, sexuální náznaky, sex, násilí na dětech, pojídání krys a naprostá ztráta humanity. A to není nic proti tomu, když se do toho dají hlavní hrdinové.
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. I´ll Chuck you!

Icigo Kurosaki - 5. ledna 2016 17:36
Icigo Kurosaki

DARK AGE

Systém: ORP (Základy v DrD[Pouze algoritmus]) Lehká znalost pravidel vyžadována. (Nutný pro tvorbu postavy.)

Forma: Chat

Tempo: Záleží na možnostech hráčů. Byl bych rád za 1 až 2x týdně.

Koho hledám: Ochotné hráče, na povolání mi až tak nezáleží.

Požadavky: Životopis (aspoň stručný a ne-přehnaný, přece jen budete začínat od nuly), popis (stačí stručný. Do životopisu uveďte i povahu.

Zajímavosti: Jak vytvořit postavu máte na forum. Případné dotazy napište mně do pošty.

Jeskyně: http://www.aragorn.cz/herna/dark-age/#kom

Padre557 - 3. října 2015 16:01
Padre557

Poslední bojovníci!

Systém: ORP

Forma: Fórum

Tempo: 2-3 príspevky týždenne ale je možné sa prispôsobiť požiadavkám hráčov.

Koho hľadám: Dvoch bojovníkov v Nanooblekoch a dvoch v MJOLNIRE.

Požiadavky: Správne vyplnená prihláška a schopnosť hrať pokročilú hru.

Záujemcovia: Píšte rovno prihlášku prípadne ak vám nie je niečo jasné do poštolky.

Jaskyňa:
http://www.aragorn.cz/herna/posledni-bojovnici/#kom

Upútavka: Tretia svetová vojna bola atómovým peklom. Zem bola z veľkej časti zničená a drtivá časť ľudstva vyhladená. Do bojov nasadila každá z dvoch strán najlepších bojovníkov akých má. Na strane USA a NATO sú to bojovníci v Nanooblekoch, ktoré im prepožičiavajú nadľudské schopnosti. Na strane Ruska a Slovanských národov je to superťažká zbroj MJOLNIR, ktorá robí jej nositeľa takmer nepraziteľným a prepžičiava mu neuveriteľnú silu. Vojna je už takmer pri konci a každá strana chce vyhrať. Rozhodnúť môžu iba najlepší bojovníci!

Viac informácií je v jaskyni !!!
Žiadnemu kritikovi ešte nepostavili sochu, práve naopak, kritizovaným stavajú sochy

dracik - 18. června 2015 08:52
dracik

Holy Hunters

Ahojte hľadám hráčov pre svoju novo založenú jaskyňu.

systém: ORP
hra : fórum
trocha z popisu: Ako už nápis napovedá svätý lovci, je združenie alebo škola, ktorá sa zameriava na lov démono a podobne, pod záštitou cirkve.

Ak máte teda chuť si zahrať s trochou mystiky a legiend tak kludne píšte prihlášky. Pred odoslaním si ale prosím prečítajte nástenku :)
„Pokud vezmeme v potaz, že většina lidí je pohřbena v obleku, pak zombie apokalypsa bude velmi formální záležitostí…“

Michiyo - 9. května 2015 22:06
Michiyo

Ariadnina nit

Zdravíčko, lide aragonský,

jeskyně Ariadnina nit hledá 2 hráče do svého středu, kteří se chtějí vydat na dobrodružství inspirované seriálem Grimm, Lost girl nebo třeba i Supernatural. Inspirace je mírná a jako PJ jsem si dovolila s těmito světy manipulovat podle svého. Takže jestli se najde někdo, kdo chce hrát za upíra, měniče nebo nějakou nadpřirozenou bytost, ale přitom není nějak moc obeznámen s těmito seriály, nevadí! Vše potřebné bude řečeno/prodiskutováno.

Systém: ORP
Forma: Fórum
Tempo: 1-2 krát za týden (případně víc)
Koho hledám: Začátečníky i pokročilé, důležité je, aby měli chuť hrát a nehodlali s tím praštit po týdnu.
Požadavky: Vyplněná přihláška (samozřejmě za otázky se netrestá :) ) a znalost češtiny.
Pro zájemce: Nebojte se mi napsat zprávu, pokud máte jakékoliv dotazy, jinak můžete posílat rovnou už i vyplněné přihlášky a ochota domluvit se s PJ.
Jeskyně: http://www.aragorn.cz/herna/ariadnina-nit/#kom
“Never thought I'd see the day when Death was denied. That leaves taxes as the only certainty.” ― Piers Anthony

Padre557 - 8. března 2015 15:01
Padre557

Pod rúškom tmy

Systém: DrD
Forma: Fórum
Tempo: 2-3 krát za týždeň (prípadne viac)
Koho hľadám: Hľadám mužov/ženy, ktorý budú hrať za členov dobrodružnej výpravy za cieľom vyriešenia záhady únosov obyvateľstva. Na rase nezáleží a ani na povolaní :) môžete hrať za kohokoľvek (samozrejme nie, že všetci budete mať rovnaké povolanie)
Požiadavky: Kvalitne vyplnená prihláška, ikonka zodpovedajúca popisu postavy (navyše sa lepšie orientuje v príspevkoch) A chuť hrať!
Záujemcovia: Stačí rovno písať prihlášku ale pokiaľ máte nejaké otázky (napríklad ohľadom povolania, rasy, prihlášky, hry, ...) stačí napísať poštolku
Jaskyňa: http://www.aragorn.cz/herna/pod-ruskom-tmy/#kom

Upútavka:
V kráľovstve ľudí Tirmodane sa začali diať zvláštne veci. Pod rúškom tmy miznú ľudia z fariem ale aj miest a nik nevie kam zmizli. Je to akoby sa po nich zľahla zem. Drobné krádeže v mestách rastú a stráže vyberajú čoraz väčšie poplatky. Nikto nevie čo sa deje a kráľ zvoláva dobrodruhov zo všetkých kráľovstiev aby prišli na pomoc a vyriešili záhadu. Vraj ponúka aj štedrú odmenu ...
Žiadnemu kritikovi ešte nepostavili sochu, práve naopak, kritizovaným stavajú sochy

Ethelion - 22. prosince 2014 15:21
Ethelion

Obchodníci se smrtí

Jedná se o jeskyni se žoldáckou / špionážní tématikou oplývající sci-fi prvky a konspiračními teoriemi.
Skupina skládající se z jednoho vůdce a až pěti dalších žoldnéřů nebo agentů bude cestovat po celém světě za úkoly a kontrakty, za jejichž splnění budete odměnění penězi, zkušenostmi a reputací. Na základě vaši úspěšnosti a osobního přístupu dostanete později přístup k mnohem lukrativnějším zakázkám.
Váš život a kariéra se odehrávají na pozadí živoucího světa, jenž je neustále v pohybu. Vaše činy, rozhodnutí a myšlenky můžou mít přímí nebo nepřímí dopad na mnoha úrovních lidské společnosti. Můžete svůj život prožít v kůži pouhého pěšáka v mocenské hře různých vlád, frakcí, organizací a korporací, nebo vaše ambice mohou směřovat mnohem výš a plně využijete svoje rostoucí znalosti k získání větší moci a prestiže ve společnosti.
Jak již bylo zmíněno – hra bude klást důraz na vaše rozhodnutí. Vylepšování vašich dovedností a správné složení týmu v kombinaci s pečlivě naplánovanou taktikou mohou zajistit hladký průběh akce a relativně snadno vydělané peníze. V opačném případě mohou být důsledky fatální a reputace vaší skupiny bude velmi pošramocena. Musíte si zajistit zbraně, munici a jinou výstroj, vozidla i úkryt, takže vydělané peníze budou mít skutečný význam a budou mít vliv na budoucí mise, pokud budou správně investovány.

ODKAZ: http://www.aragorn.cz/herna/obchodnici-se-smrti/
Zřím Tě..

Vypisuje se 20 z celkem 315 příspěvků1 2 3 4 ... 16 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)