Stopy hrůzy (5 stran zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Stopy hrůzy

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Místnost osvětlovalo jen několik loučí v stínem rohu se otevřeli dveře. Ze dveří vyšla postava s obličejem schovaným v kápi s maskou s dlouhým nosem. Mířila k osobě přikované ke zdi byl. Byl to mladý muž s plavými vlasy. „Tak to je konec lovce duchu. A Začátek naší temné budoucnosti.“ Pronesla postava skřípavým nelidským hlasem.
Svět se pomalu nezměnil na pohled jen jeden muž zemřel no a? Nikdo až na pár lidí neví jak byl důležitý a i když všichni spojenci snaží spolupracovat jsou ochromeni a vyděšeni. A je na čas démonů a probuzení dalších děsu. Pomsta je démonů každý mrtvý bude pomstěn…..

Klíčová slova:

démoni, magie

Jaké hráče:

Hráče s návhem pro démona, čaroděje pomateného vědce pro všechny služebníky zla a děsu. Kteří dokáží bojovat se dobrem aby se pomstily a urvali jsi co největší moc.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (12/15) Dracice, Erinye, herrpetr, Karra, Keisell, Kelzat, Lego, Lin81, Miare, Polárnice, QueenOfDarkness, QueenOfHell

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 216 příspěvků|⇐ 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 11 ⇒|

Elizabeth May - 10. října 2014 16:21
Elizabeth May

"Furt nevím co si mám pod tím představit". Zamračím se. Povzdychnu si a pokroutím hlavou. Mé zrzavé vlasy mi vlají ve větru a oči plné nenávisti a zloby se vpíjí do těch jeho. "To mi jako čtete myšlenky?" Povytáhnu nevrle obočí. Začnu přešlapovat z nohy na nohu, ruce zaťaté v pěst. A zuby zatnuté, dívám se na tebe bez jakéhokoliv slova, ale z mého pohledu a očí je jasně poznat co jsem zač.

Elizabeth May - 10. října 2014 16:11
Elizabeth May

"Já? Bojovnice? Moc vtipný. já si nenechám nic líbit, to je asi tím" Ironicky se usměju a pak se zamračím. "Jasně budu vám dělat něco jako služku? To víte, že jo. Trhněte si." Zavrčím a zamračím se.
To si ze mě snad dělá prdel?! Budu dělat nějakou podělanou služku? To víš, že jo to bych je tam radši povraždila. Pomyslím si a dívám se na něj dost bojovným pohledem.

Lotya - 7. října 2014 17:06
Lotya

// zdravím všechny, opět se vracím na místo činu .. Budu se těšit na hru :)

Lady Noktis - 11. září 2014 21:20
Lady Noktis

//Přes víkend budu mimo republiky. Odpíšu v pondělí.

Děkuji za pochopení.

Pán Jeskyně - 5. září 2014 11:40
Pán jeskyně Devakar

//Jako že ty si ji byla proti srsti proto jim dala typ aby ti uděli dům omlouvám se špatně vyjádřená myšlenka.

Sedmikráska - 10. srpna 2014 15:36
Sedmikráska

,,Děkuji.." ušklíbnu se a zamířím do učebny. Během přednášek spíš tak polehávám a posedávám, moc se neangažuju a spíš tak nějak proplouvám. Ono taky proč se učit něco, co už umím.. trošku..

O přestávkách spíš koukám, jestli někde neuvidím ty dvě, kdyžtak jdu za nimi. Přeci jen, chci tu zabít jen pár dní, než mi přestaví ten hrozný dům..

Senenia - 6. července 2014 08:18
Senenia

// Počinaje dneškem, jedu na 14 dní až 18 dní mizím z dosahu internetu. Prosím tedy o strpění. :) Vrátím se. :D

Pán Jeskyně - 5. června 2014 17:20
Pán jeskyně Devakar

//z důvodu bolestí hlavy budu aktivní až o víkendu.

Pán Jeskyně - 4. května 2014 19:37
Pán jeskyně Devakar

Naštěsít pro tebe se tvá vychovatelka právě dívala na svůj seriál a tak si nevšimla že odcházíš. Když si se dostala k jeho domu a zazvonila si po chvilce se otevřeli dveře a na tebe civěl rošťacky vypadájícíh mladík který mohl mít tak senáct. "Dobrej. Jak vám mohu pomoci?" Zeptal se tě snažil se na tebe nezírat.

Senenia - 15. dubna 2014 18:10
Senenia

// ok

Sandel - 15. dubna 2014 15:29
Sandel

// Jo jo.. nič sa nedeje :)

Eiris - 15. dubna 2014 15:23
Eiris

//F pohodě. Nějak to přetrpíme :)

Senenia - 8. dubna 2014 17:30
Senenia

To neřeš ... já prostě se chci bavit ne se vybavovat o tom jestli ti jsem sama nebo ne ... nahodila trochu uražený výraz.

Ráchel - 1. dubna 2014 11:55
Ráchel

// ten pocit kdy čekáte na příspěvek do vaší hry a někdo sem napíše ahoj :D....NIC PROTI

Eiris - 31. března 2014 19:02
Eiris

//Ahoj. Zdravím všechny démony obludy příšery a obdobné monstra zlého i chaotického přesvědčení a inkarnací

Senenia - 30. března 2014 17:06
Senenia

Mávla na svého přisluhovače. "Ráda bych aby jsi mi zařídil lístek do Londýna ... chci se kouknout na krásu tohoto města" usmála se a vydala se velice pomalu k šuflíku a otevřela ho. "Budu se muset kouknout někomu na zoubek" usmála se něžně a vytáhla dýku. Nejlepší by bylo ještě dnes ... Měla tolik času a přesto ho nechtěla ztrácet hloupým čekáním. A ještě pokoj ... někde hodně v centru ...

Pán Jeskyně - 27. března 2014 18:56
Pán jeskyně Devakar

//Občas mám čas tak se odreguju.

Pán Jeskyně - 26. března 2014 15:49
Pán jeskyně Devakar

//Pokud sem na někoho zapomněl připmenňte se.

Pán Jeskyně - 24. března 2014 16:57
Pán jeskyně Devakar

//Budu aktivní druhou polovinu týdne

Sonia Ensès - 15. března 2014 19:21
Sonia Ensès

Posilovna

Když se Veronika zmínila o Kati, tak se rozpomenula na to, že vlastně přemlouvala Dianu ohledně dovolené a Kati plánovala vzít s sebou již taky. *Ovšem. Pokud z toho nebude nějaký, problém, tak Kati pozvat můžeš, ráda jí u nás kdykoliv uvidím, a ona se jistě ráda přijde trošku pobavit a odpočinout* Pak pokrčila rameny a vybavila si Irenku, jak Tomimu vždy *Kybicuje* Do vaření. *Dobře, nechte si od Tomiho něco udělat, ale ne pětichodové menu, co zboří půlku kuchně, protože Irenka bude testovat své kulinářské umění!* Prohodila nevinně ...

Toaleta

Když se jí démonka zeptala, zprvu nechápala, zda svoji otázku myslí skutečně vážně, nebo nikoliv. Takže nevěděla napřed co říci, ale pak s druhým obrácením těch slov se jí zdála mnohem jasnější. "To pak není zábavné! Nejde mi o úlovek, ale o lov samotný. Nechci trofej, ale vzrušení z lovu! Proč bych ho měla krotit, a on vědět, že mám navrch? Tak přímočaré je nudné! Já si raději vychutná tenpřekvapený kukuč, zatímco si celou dobu myslel, že to měl pod kontrolou on" Opláchla si ruce a až neúměrně dlouho je otírala, zda démonka pochopila její pojetí zábavy se smrtelníky a to, že je neloví, ale s kořistí si hraje pro hru samotnou, ne pro jejich, vpravdě jednoduchou porážku ...

Po posilovně

Podívala se na hodinky a v duchu jakoby měřila cestu domů na převléknutí a zase zpátky. {b}"Myslím, že se můžu vysprchovat v kanceláři. Určitě tam mám i něco na sebe, pokud bych si měla vzít něco, hmmm, vhodnějšího. Takže se domů snad ani vracet nemusím. Takže mohu vyzvednou Tebe, nebo se někde sejít rovnou, tedy pokud mi nechceš dělat společnost a použít naší sprchu u nás?"{/} Zakřenila se ...

Vypisuje se 20 z celkem 216 příspěvků|⇐ 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 11 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)