Profil uživatele Nirlem | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

Nirlem

Osobní údaje
Uživatelské jméno :Nirlem
Ikonka uživatele Nirlem
Naposledy online :14. září 2014 23:17
Poslední akce :není online
Jméno :Jaromír
Město :nevyplněno
ICQ :270069731 ICQ status
Účet založen :11. ledna 2010
Rozcestí
StatusPokročilý
PostavaEriner
Mladý theurg, elf každým coulem. Delší blond vlasy, zelené oči. Prochází se krajinou v theurgském rouchu a s batohem na zádech, v němž skrývá svůj grimoár a pandémonikum.
Nirlem nepřispěl(a) žádným článkem.
Nirlem nepřispěl(a) žádnou kresbou.
Nirlem nevlastní žádnou diskuzi.
Nirlem aktivně nehraje v žádné jeskyni.
Říká o sobě
Postavy:
Nirlem:
Byl upírem, ale duše upíra byla uzamčena v rubínu v hrušce jeho meče. Má jejich regeneraci, sílu, z části i schopnosti. Nestárne a nemá jejich slabiny. Loví je. Je to chodec.

Eriner
Mladý theurg, elf každým coulem. Delší blond vlasy, zelené oči. Prochází se krajinou v theurgském rouchu a s batohem na zádech, v němž skrývá svůj grimoár a pandémonikum.

Helariel
Kráčí z místa na místo, obvykle neviděn, na sobě kalhoty s bílou košilí, putuje bos. Přes rameno bojovou kosu, že je hraničářem, tvrdívá o sobě, Je jím - či ne? To brzy dozvíš se...

Profesor Sean Lonter
170 cm vysoký 35. letý muž s hnědýma očima a delšími černými vlasy. Oblečen je v bílém vědeckém plášti. Je profesorem vesmírných věd a velice rád studuje asteroidy všeho typu.

Thraw
Vysoký elf s indigově černými vlasy a očima stejné barvy. Postavou připomíná spíše barbara, ale tvář má ryze elfí. Na sobě má košili, kalhoty a kožené boty. U pasu se mu houpe meč.

Komentáře

Angee
Moc šikovnej hráč. Hrajem spolu docela často takže to musím vědět. Držím palce jako Kura! :* :)

Gwenhwyvar
Hraje se s ním fajn, vychází lidem vstříc, nezlobí se, když něco popletete a má super nápady :) Mimo to z mimoherní komunikace se zdá jako vyloženě sympatický a příjemný člověk. :)

Kura Suisei
Nadějný budoucí hráč, když se snaží, docela se umí hezky rozepsat. Držím palce, aby to nevzdal a dotáhl to daleko, protože už teď se dost zlepšil od prvních dob, co jsem ho znal :)


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)