Profil uživatele sir Dareth | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

sir Dareth

Osobní údaje
Uživatelské jméno :sir Dareth
Ikonka uživatele sir Dareth
Naposledy online :22. května 2024 00:46
Poslední akce :není online
Jméno :Simon
Město :Praha
ICQ :293949306 ICQ status
Účet založen :15. srpna 2008
Rozcestí
StatusExcelentní
Ikonka na Rozcesti - postava Simon Dondarrion ~ sir DarethSimon Dondarrion
Dlouhán. Smrtihlav. Vysoký, atleticky stavěný muž s dračím výrazem ve zjizvené tváři, s tmavýma, velmi intenzivníma očima.
sir Dareth nepřispěl(a) žádným článkem.
sir Dareth nepřispěl(a) žádnou kresbou.
sir Dareth nevlastní žádnou diskuzi.
Jeskyně a postavy ~ sir Dareth
ORPThe storm eyePostava Ian "Felčar" McPhelan4636
ORPHistory of AnMPostava Matok1
Říká o sobě
Když tak nad tím uvažuji, udivuje mě, že většina postav ve středověké fantasy má čisté, rovné a nezkažené zuby a kvalitní pleť...
**

Být...lovcem nestvůr...není vůbec jednoduché.
**

Nevěřte kostkám. Jsou zákeřné!
**

Oponn s vámi!

***

Rozhodl jsem se, po vzoru svých kamarádek, vyjmenovat svoje ostavy na Rozcestí. Takové menu, dalo by se říci:

Simon - Dlouhán. Smrtihlav. Kuní tlama. Vysoký (a tím myslím opravdu vysoký) ramenatý muž, kterého nejde vidět jinak než v šedé, černé, nebo maskovací zelené. Má u sebe tolik viditelných i skrytých zbraní, že to rozhodně není normální. Ostatně, šílenství mu kouká z černých očí pod krempou starého širokého klobouku dost výmluvně.

Travis/Azaraj - Relativně pohledný třicátník s bezstarostným vystupováním a prořízlou hubou. Podle toulce a luku přes rameno, širočině u pasu a tesáku v botě byste nejspíš hádali lovce a hádali byste správně. Jenže tenhle chlapík se slámovými vlasy, drzýma zelenýma očima a celou jednou paží potetovanou podivnými symboly neloví zvěř. Loví démony.

Ivar Dagon - 'Kladivo spravedlnosti. Zvěstovatel Soudu. Sběratel duší. Ten, který vidí vše.' Tenhle obr, připomínající spíše kamenného golema navlečeného v rozměrném odraném rubáši s potrhanou kápí věčně do čela má mnoho podobných jmen a přízvisek. Není nezranitelný a nejspíše ani nesmrtelný, ale zdá se, že žije opravdu velmi, velmi dlouho, neb tajemné zvěsti o obrovi, který pomocí své nestvůrné válečné palice trestá zlo, se objevují napříč dějinami, šeptané buď s naději, nebo hrůzou. To ovšem záleží na tom, kdo je šeptá.

Sigilius Sovengard (a kol.) - Můžete ho popisovat dlouho a obšírně. Pokud jste žena, lze zmínit jeho šarmantní vystupování, elegantní pohyby, melodický hlas a nebo uhrančivé zelenošedé oči ve štíhlé a pohledné tváři.
Pokud jste muž, můžete vyzdvihovat jeho diplomatické schopnosti, břitký humor nebo striktní přísnost a disciplínu. Na tom nezáleží. Stejně byste nejspíš popisovali opět jen některou z jeho mnoha masek. Masek, pod jejichž povrchem se skrývá muž přezdívaný Hadí jazyk - chladnokrevný, bezcitný a všehoschopný zabiják a špeh, který si zakládá na tom, že má svoje lidi snad všude.

Komentáře

AskadrinSidlong
Ospalá duše, ztracená v mlhách zapomnění. Zdánlivá připomínka lepších časů...
Bojovník se pozná podle duše, nikoliv podle tělesné schránka...i když ti tělem větší mívají často větší úspěch...ale tohle měla být duchovní osvěta a ne koloseum.

Diuk
Charismatický a sečtělý muž :-) a má rád Kulhánka, což se také počítá. Jeho společnost a herní schopnosti rozhodně vyhledávejte a směle do něj, neumí se moc bránit :-D
PS: Než se tedy naučí s tím nožem :-)

Elendil Witcher
Smekám!! *Dvorsky se ukloní..*
Tenhle človíček...ehm vlkodlak.. je naprosto skvělej hráč a člověk...
Rád s nim hraju a doufám že i budu dál ...

Ellien
Skvělý hráč. Hra s ním mě moc baví ;)

Falhir
Dareth? Vlkodlačí bratr, spolutvůrce literárních eposů, šílenec (ano, i v této rovině si rozumíme, a to k vašemu zděšení velmi dobře *úsměv*). Pokousanej.

Gilraen Eruntanë
Jeden z nejlepších hráčů, kterého jsem měla tu čest tady poznat. Je neskutečně originální a postavy má opravdu promyšlené. Hra s ním se nedá odmítnout. Neměli jsme tu naši nekonečnou hru vydat jako román? :)

Johndere
Velmi kvalitní hráč, ty boje mi dávaly vážně zabrat (aspoň do doby, než jsem z obou našich postav nadělal fašírku :D), ty hry s ním jsou nezapomenutelné, ať už jsme stáli proti sobě, nebo hájili společné zájmy.

Kaena
Umí krásně zvracet jména...

Keisell
Umí dobře hrát ... Fakt si s ním zahrajete ... jen tak dál :)

Kelzat
jako kroll je úžasnej :D

makuska03
Ahoj, pěkně mě naštvalo, že jen tak zrušili jeskyni!

Megolas
Dobrej hráč, hlavně na rozcestí... Je sice hodně nevypočítavej, ale zato je hra divočejší... Pěkně se s nim hrálo a doufam, že hrát bude... xD

Michiyo
Originální hráč, pro kterého je slovo šílený lichotka. Hraje skvěle. Jeho postavy jsou vždy krutopřísné a já se bojím okamžiku, kdy se jim ty mé budou muset postavit jako soupeři...
Když mám to štěstí a mé postavy jsou pod ochranou těch jeho,stává se, že každou chvilku pronesu <em>ňuňu</em>.
Takže rada?
Jestli vidíte tohoto člověka jako žadatele o místo v jeskyni, nebo ho potkáte na rozcestí, proste ho o hru. Bude jedinečná a dlouho na ni budete vzpomínat. Možná i se strachem a třesem.

Myrdin
Človek ktorý hrá postavy krutodrsné ako šmirglpapier s posypovou solou. Každá hra s ktorýmkolvek s jeho ukážkových Anti-hrdinou ktorý by vam rozsekal časť tela na štvorčeky, ogriloval a podával s cibulkou je ako chutné sústo. A najhoršie na tom je, že vy týmto jeho sympatickým šmejdom zato ešte dobrovolne podakujete a vypýtate si nášup ! :D
A že si ho teda pýtat budete, to mi môžte verit ! ;)

Polárnice
Odpusť mi to, prosím...

Python
Výborný hráč

Ragalt
Skvělý hráč :-),mám ho ráda :-) Moc dobře hraje :-) MTR :-*

Rainy
Největší ze všech Lam, co jsem kdy viděla. A to je sakra kompliment!

Saia
Á, Dareth, Dareth, Dareth.
Takže jaká ošklivá temná tajemství na něj prásknout...

*Chvíle napětí. Virbl.*

Hm, tak možná příště.

Dnes se o každém píše, jak je super-mega-awesome hráč, ale věřte, že Dára rozhodně patří mezi ty, se kterými čas na rozcestí uteče rychle a vy se budete bavit. Nebo si taky okusovat nehty a prsty až na kost.
'Osoba' pro každou debatu, při které by si jiní klepali na čelo, občasná fanynka a tvůrce hlášek, které člověka dostanou do kolen. :D

Swarty
Maďarský pokrm tvořený nakrájenými masovými kostkami v omáčce z cibule, kořeněné paprikou.

Hráč nejvyšších kvalit!

"Mám loď! Ale nemám mapu..."

Wildrose
U vzpomínek se tiše chlámu... u konverzací se řehtám otevřeně. ^-^ Všechna čest.

[02:24:43] sir Dareth: V knižkách Geralt, pokud vím, tak hrozně aktivně nesouložil :D
[02:40:18] sir Dareth: Ano, Rokanův hrudník...má něco do sebe :D
- Tentokrát ale nemám dámičku, tak budu moct mluvit :D -
[02:46:54] sir Dareth: Dumám, jestli se kvuli vám bude obtěžovat s kalhotama...:D
[16:46:16] sir Dareth: Rokan ženskou nemá, proč myslíš, že je furt tak protivnej? :D


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)