Kráter (3 strany zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Kráter

Pán Jeskyně:

Pán Osudu

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Kráter je země, tak trochu vlastní svět, rozlehlá oblast ohraničena Černými horami, nepropustným pásmem vysokých hor a skalisek, které se tyčí snad až k nebi. Těžko je překonat a pokud vás nezlomí zlovůle počasí nebo jiné útrapy přírody, ukončí vaši pouť nějaká krutá příšera nebo jiný netvor, kterých se tam podle pověstí a bájí hemží nespočet. Pod stínem Černých hor leží nejrůznější kraje, se svými krásami, taji, divy, syceny smíchem, pláčem, potem i krví. Radost i smutek. Život a smrt.
V tomto zvláštním koutu světa jste se narodili. Strávíte svůj krátký život na poli, nebo chcete změnit svůj osud?

Klíčová slova:

DrD fórum

Jaké hráče:

Každý kdo chce žít svůj příběh...

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Aktuální děj: - pátrání po pegasovi Kilkalopovi, který přebýval v klášteru Bílého úsvitu - pegas odletěl před celkem 7 dny a již se nevrátil, což je velmi neobvyklé - zjištěné informace ve vesnici Víska: o Sedlák Horymir z vesnice Smržinka pegase nikdy neviděl, ale u nich ve vesnici ho občas údajně někdo zahlédl o Obchodník Polerius zahlédl pegase nad lesem Zrzavec, když cestoval z Vísky do Vrátníku, je to ale již déle než 10 dnů o Opilý kupec Kaletan tvrdí, že pegase prodal. Měl ovšem velmi připito... o Obchodníci Bilbur a Harabi, putující ze Svatozemě ze Svaté Citadely, pegase v jejich vzdálených končinách nikdy neviděli a tvrdí, že tam takové zvíře nežije a nikdy nebylo Detail okolí vesnice Víska viz Mapy: Okolí Vísky - případně na odkazu: http://imageshack.us/a/img545/5740/krterokolvsky.png Vzdálenosti cestovní chůzí: Klášter Bílého úsvitu: 2,5 dne Hraniční Hláska: 2 dny Osada Starodub: 2 dny Vesnice Smržinka od kláštera: 1,5 dne Osada Kámen od kláštera: 2 dny Město Vrátník od kláštera: 1,5 dne Čas: - dny na cestě směrem ke klášteru - 2 dny cesty od vesnice Víska Roční období: - pokročilé léto/nástup podzimu

Kráter

Technické údaje ke hře

Shrnutí všech dobrodružství

Hráči: (5/10) Máhanaxar, Pandemonix, Trorn, vockoo, Žabikuch

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 4084 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 205 ⇒|

Pán Jeskyně - 14. prosince 2014 17:03
Pán jeskyně Pán Osudu

Zdravím,

přijměte prosím ještě jednou mé omluvy.

Zkrotit malého človíčka se nakonec ukázalo těžším, než skolit tlupu skřetů.

Moje hravá duše se přesto chce i nadále vracet do říší naší fantazie. Je to pro ni stimul i odpočinek.

Snažím se tak zorganizovat svůj čas, abych stihl užívat jak radostné chvíle se svým synkem, tak úžasné výlety do koutů naší představivosti.

Prosím tak ještě o Vaši zbylou trpělivost. Pokud zjistím, že aktuálně není na hru dostatek času, dám Vám do konce tohoto roku vědět.

Děkuji a přeji hezké dny,
Osud

TweeTy - 9. prosince 2014 19:32
TweeTy

// jak přijde dítě, je konec s životem mimo reálný svět :)

Aer Thano - 3. prosince 2014 15:48
Aer Thano

Pozorně prohlížím zbývající kus směrem k břehu říčky, ale zatím nevidím nic neobvyklého nebo dokonce podezřelého.
... že by nám tentokrát štěstí trochu přálo? ...

Aer Thano - 11. listopadu 2014 18:23
Aer Thano

Při jednom z dalších zastavení vidím, že břeh říčky už je nablízku. Zůstávám na místě čekat, než dorazí ostatní a přitom pozoruji okolí.

Aer Thano - 25. října 2014 17:02
Aer Thano

Zvedl jsem ruku, abych upozornil ostatní, kde stojím a mávnutím naznačil další směr k břehu říčky.
Když přehlédnutím odhadnu, že viděli moje znamení, dám se znovu do skrytého poklusu.

Allobal - 4. října 2014 12:16
Allobal

// gratulujem nech rastie ako z vody :D

TweeTy - 3. října 2014 12:33
TweeTy

// gratuluju rodičům! :)

Pán Jeskyně - 3. října 2014 09:10
Pán jeskyně Pán Osudu

Zdravím,

přináším radostnou novinu, že ve středu 24.9.2014 spatřil světlo světa statečný Jonáš.

Zatím není jasné, jestli bude urostlým válečníkem nebo hloubavým kouzelníkem, ale jisté je, že jakmile udrží meč či psací brk, vydá se také hledat hrdinství, slávu a bohatství!

Prosím tak za pochopení, že hra nyní poslední měsíc stála.

Nový režim si "sedá" a my společně budeme moci zase začít odhalovat taje zemí Kráteru.

Přeji hezké dny a v nedělu bych chtěl znovu pokročit s dějem!

Osud

Trorn Silvidianský - 29. září 2014 22:17
Trorn Silvidianský

Mlčky popobíhám s ostatními, ačkoliv je vidět, že tento způsob pohybu moc nevyhledávám a pravděpodobně se radši pohybuji jinými, především magickými, způsoby. Teď ale není vhodná doba plýtvat energií...

Aer Thano - 28. září 2014 20:48
Aer Thano

Při dalším zpomalení si koutkem oka povšimnu, že jsem dost vpředu, tak zastavím. Zatímco se narovnaný rozhlížím kolem dokola, čekám, až se ostatní dostanou ke mně, abychom pokračovali víc pohromadě.

TweeTy - 17. září 2014 16:15
TweeTy

Běžím skoro sprintem. Moje nožičky nestíhají Aerovo tempo. Vždy když zastaví a málem ho doženu, zase se rozhodne klusat. Zatím mi to nevadá, situace si žádá zoufalé činy, ale nejsem si jistý, jak dlouho to vydržím.

Aer Thano - 4. září 2014 19:32
Aer Thano

Mírný poklus střídám s několika rychlými kroky, kdy se narovnám, rychle rozhlédnu okolo nás a když nevidím v blízkosti nic podezřelého, znovu se přikrčím a klusám dál.

TweeTy - 4. září 2014 10:35
TweeTy

"Ideme, snad nas ty přyšery nesežeru." zašeptám a jdu normálně vzpřímeně, jelikož moje malá postava měří tolik co skrčený Thorus. SLeduji okolí a Aera, který nás v tuto chvíli vede.

Pán Jeskyně - 21. srpna 2014 21:39
Pán jeskyně Pán Osudu

Když vidíte urostlého barbara, jak ho šelma dokázala zle zřídit, nenecháváte se příliš pobízet a rychle následujete hraničáře Aer Thana. Ten vás směruje zpátky k řece a naznačuje, ať se pokud možno držíte při zemi.
Thorus ještě v travinách dokázal najít své kopí a také vás spěšně dohání, v patách jeho velký černý vlk. Oproti mohutným Jakalům vypadá však jako štěně.

Aer Thano - 13. srpna 2014 17:02
Aer Thano

"To byla škrába, fuj!" vyhrknu.
"Jsem skoro celý, ale ne úplně vcelku" odpovídám Stintovi, zatímco se přikrčený vracím ke své torně a se Stintovým přispěním překryji svoje zranění rychlým obvazem.
Když si nahodím tornu na záda, zaskučím bolestí, ale zdá se, že tornu unesu.
"Prostě ty popruhy budu brát jako zpevnění obvazu," zašklebím se a znovu ukážu zdravou rukou.

"Původním směrem přímo dál na jih nemůžeme, krmí se tam zřejmě náš bojový kamarád a dokonce s přítelem. A nejméně jeden další hoduje tamhle na západ. Takže u řeky je teď snad volno.
Navrhuju jít tímhle směrem, kousek se sice vrátíme, ale bude to pryč od jakalů a zároveň k řece,"
a otočím se zhruba na severovýchod.

Allobal - 11. srpna 2014 15:44
Allobal

Hneď ako som si všimol že ostatný sledujú krmiace sa beštie rýchlo som si očistil a oviazal všetky rany a v podrepe sa vydal hladať kopiu niekam smerom kam som ju hodil. Je mi jasné že do ďalšieho súboja sa nepohrnieme tak treba ostať čo najnenápadnejší a čim skorej zmiznúť z dohľadu monštier.

Pán Jeskyně - 11. srpna 2014 15:38
Pán jeskyně Pán Osudu

Thorus si sedl na zem a prohmatává si svoje zranění. Rány jsou ošklivě rozšklebené, ale zdá se, že urostlý barbar dokáže snést velkou bolest.
Podle starých jizev, kterých má po těle požehnaně, lze soudit, že je na podobné šrámy zvyklý.

Když se zatím obezřetně rozhlížíte po okolí, zaslechnete občasné zavrčení. Při pozornějším pohledu vidíte možná padesát sáhů od vás, jak dva Jakalové hodují na skoleném zubrovi. Jejich smrtící chapadla se mrskají vzduchem, to jak lačně porcují kusy masa.

Pán Jeskyně - 11. srpna 2014 11:56
Pán jeskyně Pán Osudu

Stádo zubrů se kolem vás řítí jako lavina. Masa hnědotmavých zvířat dupe v zuřivém tempu. Naštěstí všichni zubři slepě následují kusy před sebou a proudí tak kolem vás jako dvě bouřící řeky.

Po chvíli vás minou poslední zvířata a vy si můžete oddechnout. Alespoň prozatím.

Allobal - 9. srpna 2014 09:54
Allobal

Po výbuchu ktorý mi spálil kožu a tom ako beštia utiekla som sa postavil, poobzeral po svojich zbraniach a vybaveni ktore som si rýchlo dal dokopy a začal som si liečiť zranenia.
"Aer Thano si naozaj obratný ako fredka. Dávno som nevidel niekoho tak bojovať." uznal som a pokynul som hlavou k spoločnikovi. Mojou tvárou prechádzal úsmev a spokojnosť aj keď bol boj ťažký a nezavŕšili sme ho.

TweeTy - 8. srpna 2014 11:53
TweeTy

"Tak to bysme mali, kamoši." řeknu sebejistě, ale v mém výrazu je vidět překvapení nad tím, jak se zubři rozdělili. Raději se moc nehýbám, abych je naáhodou nepřesvědčil, že jsem přece jenom dobrý cíl.

Potom se zadívám za odbíhajícím monstrem. "Myslim, že ta přišera sa vrati, ale teď je chvili klud." Jakmile odběhne stádo, jdu k Aer Thanovi, pomoci mu na nohy. "Si cely?"

Vypisuje se 20 z celkem 4084 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 205 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)