Stopy hrůzy (10 stran zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Stopy hrůzy

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Místnost osvětlovalo jen několik loučí v stínem rohu se otevřeli dveře. Ze dveří vyšla postava s obličejem schovaným v kápi s maskou s dlouhým nosem. Mířila k osobě přikované ke zdi byl. Byl to mladý muž s plavými vlasy. „Tak to je konec lovce duchu. A Začátek naší temné budoucnosti.“ Pronesla postava skřípavým nelidským hlasem.
Svět se pomalu nezměnil na pohled jen jeden muž zemřel no a? Nikdo až na pár lidí neví jak byl důležitý a i když všichni spojenci snaží spolupracovat jsou ochromeni a vyděšeni. A je na čas démonů a probuzení dalších děsu. Pomsta je démonů každý mrtvý bude pomstěn…..

Klíčová slova:

démoni, magie

Jaké hráče:

Hráče s návhem pro démona, čaroděje pomateného vědce pro všechny služebníky zla a děsu. Kteří dokáží bojovat se dobrem aby se pomstily a urvali jsi co největší moc.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (12/15) Dracice, Eiris, Erinye, herrpetr, Karra, Keisell, Lego, Miare, Polárnice, QueenOfDarkness, QueenOfHell, Winner

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

|⇐ 1 ... 8 9 10 11

tollanter - 12. listopadu 2011 21:58
tollanter

Vlci dostali rozkaz, rozkaz vzdialiť sa. No nezdalo sa mi žeby boli nadšený, aj keď cítim že neodišli ďaleko a pri sebemenšom náznaku nebezpečenstva pre Liru by bez váhania na mňa skočili a nažrali sa mojho roztrhaného mesa. Čo mi dal jasne najavo največí z vlkou výhražným zavrčením a nevraživým pohľadom pred odchodom do kamennej steny. Lirinu narážku na moju spokojnosť akoby som nevnímal, som príliž zaujatý pozorovaním jej tela, jemných pohybou, pohľadom ... . A ako by si si predstavovala získanie tej dedinky?Spýtam sa nakoniec pri pohľa do jej očí. Ako ich mám prinútit aby v teba verili?

tollanter - 11. listopadu 2011 22:53
tollanter

// aj ja teba Pandorum

Pandorum - 11. listopadu 2011 22:45
Pandorum

//tollanter ZDAR!

tollanter - 11. listopadu 2011 22:37
tollanter

// Presne na to som myslel že niake tie základy telepatie ( to je prenos informácií z jednej osoby k druhej osobe na väčšiu vzdialenosť bez účasti zmyslových orgánov; oznamovanie stavov mysle, myšlienok a citov do diaľky.), plus niaka ta schopnost manipulovania ľudí na báze myšlienok čo može aj vysvetlovat prečo unikol pozornosti. A rád by som si vyskúšal schopnosti nekromanta :)

tollanter - 11. listopadu 2011 21:45
tollanter

// Diki za prijatie a zdravim ostatnych hračou :)

|⇐ 1 ... 8 9 10 11


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)