Profil uživatele Amato | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

Amato

Osobní údaje
Uživatelské jméno :Amato
Ikonka uživatele Amato
Naposledy online :16. března 2013 08:21
Poslední akce :není online
Jméno :Štěpán Hůlka
Město :Nymburk
ICQ :nevyplněno
Účet založen :25. října 2008
Rozcestí
StatusZačátečník
Ikonka na Rozcesti - postava Genesis ~ AmatoGenesis
17 letý muž střední postavy s mečem u pasu.Jeho meč má rudou barvu a Genesis je neustále zahalen v černým plášti s kápí..
Amato nepřispěl(a) žádnou kresbou.
Amato nevlastní žádnou diskuzi.
Amato aktivně nehraje v žádné jeskyni.

Komentáře

Hayate
Je to dobrý PJ a má dobrou jeskyni, jen v poslední době se zdá že už je jí až moc opilý. Začíná přehlížet důležité věci v příspěvkách a zapomíná dost. Také sám začíná jít proti svému přesvědčení že? :-)

Imaru
Známe se osobně strašně dlouho. Tisíce zážitků a dobrodružství což se týče fantazie mě vždy dokázal překvapit! Jako hráč, se nesmí rozmazlovat xD vždycky si schovává pro sebe, ale jako PJ má neuvěřitelnou fantazii a dovednost vše uvést do správného obrazu!!

Laethé
Amato d'Emploi XDDD

Lius
Jeden z nejlepších PJ u kterých jsme měl možnost hrát a ještě hraju. Tenhle chlápek udělal jednu z nejsuprovějších Naruto Jeskyní.

Mayuri Kurotsuchi
Výtečný PJ! V jeho neuvěřitelně vytrvávající jeskyni Naruta se mi ukázal jako skvělý PJ s nevídanou fantasií. Občas sice zapomínal odepsat, či mu ujela nějaká tá pravopisná chyba, ale všichni jsme jen lidi. Kdybych ho měl ohodnotit známkou jako PJ, bylo by to 1!! Jako hráče jsem ho zatím neměl tu čest poznat, ale věřím, že je stejně výborný!

mental
takže amato je za prve skvelej pj, za druhe asi i skvelej hrac to jde poznat a za terti cokoliv udela tak i skvele a dokonale pak dokazde uhrat, a ze si do hry (mozna to asi ani neví) dělá zbytecně těžký veci a sam je bez probhlémků prechází, je to asi i týpek jako tady, tak i v realu.

Ronald
Díky...
I on je dobrej... ;) !!!! tedy aspoň PJ je to parádní :))

Ryuuzaki
Skvělý PJ, spoluhráč i kamarád.


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)