Profil uživatele Zajda | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

Zajda

Osobní údaje
Uživatelské jméno :Zajda
Ikonka uživatele Zajda
Naposledy online :12. listopadu 2019 12:22
Poslední akce :není online
Jméno :Sám nevím ...
Město :skoro Brno
ICQ :402753512 ICQ status
Účet založen :22. června 2008
Zajda nehraje na Rozcestí, nebo nemá vyplněny kolonky jméno a popis postavy.
Zajda nepřispěl(a) žádným článkem.
Zajda nepřispěl(a) žádnou kresbou.
Zajda nevlastní žádnou diskuzi.
Zajda aktivně nehraje v žádné jeskyni.
Říká o sobě
Namísto trávení času zde na aragu se věnuji své vášni - psaní. Ano, píšu povídky a zkouším napsat i vlastní knihy. Kdyby si chtěl někdo počíst, tak stačí napsat a pošlu svoji tvorbu (= jsem rád za každou kritiku).

Nějaké ty upoutávky:
Devítka - devět mocných válečníků pocházejících ze všech koutů Císařství je svázáno přísahou bratrství. Oni jsou Devítka, osobní Garda Císaře. Jenže Císař ze zdravotních důvodů umírá a zbytek jeho rodiny se utopí při strašlivé bouři v moři. Devítka se rozpadá. Přísahy jsou zapomenuty a vyvstávají stará příkoří. Příkoří, která může smít jen krev.

Mějte se na pozoru před vlastním stínem, protože i v něčem tak nepatrném a neodmyslně k vám patřící se může skrývat Arlen Stínovrah. Dítě jež sledovalo vraždu své matky a mladšího bratra, dítě které přežilo pád vlastního rodu. Mladík jenž podstoupil tvrdý výcvik ninjů z klanu Stonožky, jen aby sledoval jak byli klanem Ropuchy zničeni. Mladík jenž pomstil svůj rod. Muž, kterého provázela pověst nejhrůznějšího zabijáka celého Císařství. Muž, před nímž se třásl každý a v jehož stopách pluly duše tisíců mrtvých. Muž pro nějž smrt, i jeho vlastní, nic neznamená.

Komentáře

black soul
na svoj vek ma az moc velku fantaziu (to neni myslene v zlom)

boris.sk
no jo kvalitka :) mas muj respekt bracho :D

bustymafia
Výbornej hráč. Nemůžu si na něj naříkat.

Hachibi
Výborný PJ naruta.....Působím v jeho jeskyni sice krátkou dobu,ale je to zatím jedna z nejlepších a nejoriginalnějších jeskyn,proto přeju mnoho dalších zkušeností do hry.....

kaito1
jooo je to fajn,poměrně kvalitní hráč :)

MARK
Výbornej hráč

Nostalgy
Príma klučina z Brna!:)
Skvěle se s ním píše!

Skaven 112
Upe výbornej hráč i PJ.. Vždycky dokáže tak obrátit situaci. Prostě jedinečne. Navíc většinou už hraje naše trojak popřípadě čtyřka. Já, boris.sk, většinou jako PJ ty a někdy se k nám přidá i Standa.. výborný jeskyně a už mě nenapadá co víc dodat. Stě respekt ;)


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)