Profil uživatele Keila | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

Keila

Osobní údaje
Uživatelské jméno :Keila
Ikonka uživatele Keila
Naposledy online :28. června 2023 13:28
Poslední akce :není online
Jméno :Ferly
Město :je na mapě
ICQ :624554464 ICQ status
Účet založen :4. listopadu 2008
Rozcestí
StatusZačátečník
Ikonka na Rozcesti - postava Algernon ~ KeilaAlgernon
Něžná dívka s křídly anděla ale duší ďábla..
Keila nepřispěl(a) žádným článkem.
Keila nepřispěl(a) žádnou kresbou.
Keila nevlastní žádnou diskuzi.
Keila aktivně nehraje v žádné jeskyni.
Koho má Keila v přátelích
abel, Abu, Aev, Agrus Kos M1, Amato, Anders, anereas, Arachnid, argonCZ, artas556, Arte-Zherth, Aschrak, Atropos, Bagy, Bambi, BelatrixSnape, Beregon, blood king, Bobik, buhaoraj, Buri the Great, Calimë, Carry, Chaoss, Chor Chorel, Daenerys, Danimorth, Darren Shan, Dart, Darwin, Deragon, Derek, Devakar, Dharmi, Diuk, Drakan, dzan, Eddings, Edrik, Ejdrien, Elassar Elfkam, elaxon, Elendil Witcher, elvis, Emiel, Ens, EREBOS, Eugenio, fablee, Fabregas08, Falco, Falhir, Faust II, Fir36e, Fistandantilus, flear, flegos, Flipy, FoXeS, Fyren, GaldorCZ, Garric, Gaz, Gekomak, Ghondar, Gill, Gizmo, Goodboy, Hayate, hendur, Honza Poncek, hrnecek, hyspi7, Imaru, Ireas, jaja.ujik, Jatorik, Jayal, Jedi CARO, jenJen, JohnyN, kaito1, Karatasha, Karlja, Kaveh, Kazekage Poncek, Kelzat, KenChan, Kibbo, KJantar, Krtkodlak, KuBaMiGa, Kunglao, Kura Suisei, Lady Noktis, laila 007, Lalaith, Leonidas, Ligi, Lin Paolo, LinAris, Lius, Loup-garou, LukaWolf, Magnumik, mapaf, maraobe, MARK, Marrbor, MartinTaylor, Masata, matej97s, Matt Xeri, Mayuri Kurotsuchi, MemphisV, Michiyo, Mikymauz, milka654, Mithos, mlyndy, Moriarty, Myrdin, narutokun, Natural, NeoDrem, olen, Orian, OrionCZ, Orlet, Pán zla, Patas.El, patras, Pein35, Pepča, poncek, Rafael Ingvis, Ragalt, rax, redwolf, Rimmer, saik, salormon, Saruwatari, sashiko, sasukeitashi, Satanias, Seth, Sharkozis, Shinken, Sidar, Sinulos, sir Dareth, SirMerkur, Skaven 112, Skeleton, Snory Nosohrys, soul55, Spektr, Straba, Tellsek009, Thamior z Ga, TheDarkAngel, Todrias Falco, Tom555, tomik22, Torq, Torreador, Tremer, Tulekahju, TweeTy, Tyranel, ucihasaske, Under, Urilis, uzumaki naruto, Vader, Vincent, Vlad.III.Kat, wastler, Wrathor, X-Goner, Xanius, Xepucha, xerock, xtygr, YoYo, Zajda, Zillar, Zmar, Zob
Říká o sobě
http://www.youtube.com/watch?v=y9ouVCrplic

Kdo by si chtěl se mnou zahrát Zaklínače, SW, nebo Assassin Creed jakýkoliv díl po skype klidně pište.

Insurrection is the most sacred of the rights and the most indispensable of duties.

Komentáře

Abu
No dost dobrá holka .Hraje se sní dost dobře,co já vím.Vždi ví jak ze špatné sytuace se vysekat.Zažil jsem jí jako dost suprovou hráčku,ale škoda ,že ne jako Pj ,jestli jeskyni by měla ,tak bych doní určitě šel.

Agrus Kos M1
Zatraceně dobrá hráčka.. Žejo, Čiči ??
O=P

Amato
je to dobrá hráčka a jsem rád že je v mí jeskyni..opravdu :-)

Anders
Fakt skvělá dívčina kterou jsem si i za krátkou dobu velice oblíbil. :) Osobní kouzlo se nezapře.

blood king
no..no....ale jo...je to v pohodě holka....teda zatím sem jí eště moc nepoznal..ale soudím že je v pohodě.....a co se týče hry.....mohla by se ještě trošklu víc snažit..:D:D:D....a hlavně nezapomínat:D:D:D

buhaoraj
Stále jí někdo ubližuje, stále jí někdo pomlouvá a stále si někdo u mě na ní stěžuje. Nejsem její kluk a nezajíma mě co dělá. Však kdo o ní řekne špatný slovo, rozbiju mu držku. Tuto dívenku si velmi vážim a velmi jí obdivuju

PS: Mám tě rád a líby se mi jaká jsi a vždy si s tebou rád zahraju ty moje bažantické zlatíčko :D

bustymafia
Zatím jsem s ní hrál pouzena Všehoherňáku a to je kratší dobu ale z toho co jsme nahráli musí muznat,že je opravdu dobrá a stojí za to si s ní zahrát.

Danimorth
Jaký učitel, takový žák.

elaxon
Tuto mladou dívku jsem tu viděl jako úplného začátečníka. Teď po třech měsících* bych jí nebýt jejího jména nepoznal. (já jí stejně nepoznal :-))
Je to dobrá hráčka(jaký je učitel? :-P) a fajn holka. :-)

elvis
Mohl bych se rozplívat nad tím jak skvělá to je osůbka, jak simpatická, přátelská, zajímavá (alespoň pro mě) a prostě ve všech směrech skvělá holka to je ale to neudělám. Místo toho řeknu jen že jsem si jí oblíbil a budu doufat v další dlouhé večery s ní plné nudyzahánějcího psaní tohoto roztomilého andílka. :-P

Eugenio
-Znáte Keilu?:
-Keila? Jo tu znnám, to je ta holka co si s ní občas zahraju a pokecam při tom s ní...

-Jaká je?
-Jaká je Keila? No... Její přízpěvky mají hlavu a patu, jen je to lenora líná, jelikož kašle na podrobnější popis :D

-Co si o ní myslíte?
-Co si o ní myslim? Tak... Ehm... To bude obtížné zodpovědět, ale myslím si, že je to fajn holka, s velikou trpělivostí. Poslední dobou jsem si jí oblíbil

Gizmo
supr hráčka rád jsem si sní zahrál a snad si s ní ještě zahraju

Goodboy
Tak když už spolu hrajeme,tak by bylo korektní,hodit k této slečně koment,neboť hra s ní,to je zážitek na celý život:-) Dobře,trošku přeháním,jen na zbytek dne,ale prostě hrát s touto slečnou stojí za to:-)

kaito1
Jeví se mě jako Neuvěřitelně trpělivá Pj-jka :)

Kaveh
Kdepak je koment od Kaveha? No vážně!! Kde???

xD Skvělá to dívka jež umí skvěle rozehřát mé srdce.Hraje na Basskytaru,má ráda metal.

Prostě takový můj anděl!! :)

kocikman
Good hráčka

Loup-garou
Zatim co jsem jí měl možnost poznat, když hraje v mý jeskyni. TAk mi přijde jako fajn holka, možná trochu aktivnější než-li ostatní, ale fagt fajn .... :-)

LukaWolf
V souvislosti s tímto komentářem lituji toho, že Arag neobsahuje smajlíka http://usefulshortcuts.com/imgs/skype-basic/emoticon-0139-bow.gif ze skajpu, protože tu poklonu by si Keila určitě zasloužila a to jak za své hráčské výkony, tak i jako PJ.

MartinTaylor
Fajn holka a super hračka, dobře se s ní hraje na rozcestí a umí se přizpůsobit situaci. Možná občas píše krátce, ale to není vždy na škodu.

milka654
Prostě suprová hráčka, sice jí moc neznám, ale každá hra s ní je prostě jedinečná.

OrionCZ
No co napsat? Dobře se s ní povídá a skvělá PJ-ka. :) Taky děkuju za hru.

Pán zla
Opravdu dobrá hráčka, i když odbíhá od tématu a neustále se směje, ale je to i občas potřeba. Takže doporučuji na hru ;)

Satanias
Je to moje zlatíčko bez kterého nemužu žít :-* bez ní jsem jenom tělo bez duše ktrerý si nezasluhuje žít

Skeleton
Moc jsem si sní nezahrál, ale zatím vypadá slibně, hraní jí baví :) Co se týče povahy a tak, myslím že je také ok, není to však ten typ který se naštve a přes noc ho to přejde.. umí se zlobit dlouho takže je lepší se toho snažit nedosáhnout, vcelku milá :)

TheDarkAngel
Konečně někdo, kdo má taky rád Assassins Creed tématiku! :)

Todrias Falco
Další FFF (Final Fantasy Freak) :) Skvělá holčina, energická válečnice a prima hráčka. ^^

Torq
Svérázná, chytrá, fajn holka a má to v hlavě vpořádku :) a co se nebojí ozvat se, když se jí něco nelíbí :D. S touhle holkou se do v jeskyni nebudete nudit, navíc je aktivní a to se mi na ní líbí. Je to skvělá hráčka a ještě lepší PJka. Jsem rád, že tě znám a mám možnost s tebou hrát. :)

Kdykoliv napiš a já si na tebe vždy najdu čas. :)

Tremer
skvělá holčina a perfektní hráčka...jsem rád že jsem tě poznal:)
je to kočička:)
a mám ji rád...

Urilis
Amnesia!

Vlad.III.Kat
Mno jakbych to tak... Zkrátka holka se kterou se výborně hraje jakákoliv hra či situace (hlavně ty tajné ;) )

Zillar
Výborná hráčka, klobouk dolů, a líbí se mi, že jí to opravdu baví ;)


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)