Profil uživatele jenJen | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

jenJen

Osobní údaje
Uživatelské jméno :jenJen
Ikonka uživatele jenJen
Naposledy online :16. dubna 2018 22:23
Poslední akce :není online
Jméno :Honza
Město :Vendryně
ICQ :417964370 ICQ status
Účet založen :21. ledna 2007
Rozcestí
StatusZačátečník
Ikonka na Rozcesti - postava Jan ~ jenJenJan
Hranatý obličej s párem výrazným šedých očí, ty lemuje pár černých obočí. Přes obličej a na ramena splývají havraní kadeře. Skobovitý nos, ústa s tenkými rty pleťové barvy.
jenJen nepřispěl(a) žádným článkem.
jenJen nepřispěl(a) žádnou kresbou.
jenJen nevlastní žádnou diskuzi.
jenJen aktivně nehraje v žádné jeskyni.
Říká o sobě
Takový ten klasický magor do historie, zbraní zbrojí. Mám rád kovařinu a platnéřinu, připadně něco kuchtím jako alchimista ale po mojích dryjácích se většině lidí kroutí huba, jako když ždímete prádlo. Odmých pokusů nitrovat toluen a glycerol (glycerin) mě zatím úspěšně přátele odrazují, ale je to zatím... Jen počkejte. Mám rád když se vemou neměkčený nejlíp železný meče a začnu se s někým latat... Je to úžasný pocit. Rád hraju hry na hrdiny, systém mě nějak netlačí. Nejradši, ale mám DnD a WoD. Hraju postavy nejradši nesmrtelné, ale taky postavy prokleté, nebo ty co vyhladí družiny, město a samy nějakým zázračným hodem přežijí. Ale jako člověk mám skraty, což se nejvíc projevuje u postav; otevření brány do pekla, vyhlazení města, zpuštění jaderné války...

Komentáře

Akres
Rinas no.. co dodat :D magor se zálibou ve výbuších, ovšem to nitrování toluenu jsem mu fakt zatím rozmluvil :D Moc dobrý kámoš na to aby se zabil takovýmhle blbým způsobem.. ;-) Je s ním sranda a je to pohodář

Anahí
Hrá v mojej jaskyni :). A aj keď je tá jaskyňa iba krátko môžem o ňom povedať že je kvalitný aktívny a vynikajúci hráč :). Keď bude chcieť isť do vašej jaskyne berte ho všetkými 10 nikoho lepšieho totiž nenajdete! :)) V reali je to určite tiež super a fajnový chalan :))

PS: neľitujem že som ťa vzala do mojej jaskyne..pretože tvojou prítomnosťou je to tam o mnoho živšie..

Angee
Tak spuštění jaderné války, ok? :) Hrála jsem s tebou jen chvíli, v mé jeskyni co jsem ji brzo smázla, jelikož jsem neudržela aktivitu. I tak se mi ale tvé hry líbili a doufám že si někdy zahrajeme. :)
Angeek

Awatar Trellac
Slušný hráč, jenž ví jak na věc. :)

Carin
Tak co? Zahrajeme si spolu zase nekde? ;-)

Dharmi
Kvalitní hráč,který dokáže živě a do detailu popsat chování své postavy. Navíc je stálý a vždy píše poměrně dlouhé a zajímavé příspěvky.

Kyssnirrad
člověk se smyslem pro humor (pořádně velikým)


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)