Profil uživatele MARK | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

MARK

Osobní údaje
Uživatelské jméno :MARK
Ikonka uživatele MARK
Naposledy online :25. května 2018 14:58
Poslední akce :není online
Jméno :Marek
Město :Plzeň
ICQ :nevyplněno
Účet založen :23. dubna 2007
Rozcestí
StatusZačátečník
PostavaMerlin Zebra
Bojový mág a nekromant, o kterém se píší legendy. Věrný přítel barbara Azara. Zvyklý být v černém. Má u sebe 2 meče, hůl, luk a toulec. Má draka.....
MARK nepřispěl(a) žádným článkem.
MARK nepřispěl(a) žádnou kresbou.
MARK aktivně nehraje v žádné jeskyni.
Koho má MARK v přátelích
4HITMAN7, Adien, Aenai, Agrus Kos M1, Aisha Sivinska, aksaska, Alatrej, Aldaron9, Alfonzo, Amthauer, Amunak, Anach, Anadriel, Anael, anansi, Anarion, anela, AngryAndHated, Annox, anuvin, apophis, apy, Arachnid, Arra, Arthen, AskadrinSidlong, Assassins, Astinas, Bagy, Bechy, beorn, bigpatos, Blackmoore, Bogina, boris.sk, Brany, Brďoch, Brissinge, Brixi, Bukva, Buri the Great, bustymafia, Caladwel, Cenere, Codex, Čorka, dangoball, Dareček, Dark Ježek, Darren Shan, Dart, dart vader, Darth Solonus, Darwin, Deirdre, Deloran, Derek, destiny, Dino07, Dobrouš, DragonFlayme, Drakan, Edguy, Eiris, elaxon, Eledar, Eleovny, Elfish, enca, eragon14, Eragon60, eranior, ErikCord, Erinye, Eterus Mocny, Ethelion, Eugenio, Euphie, Falhir, Fenda, Fir, Flarin, flegos, Flipy, Fraiser, FunnyBunnyCZ, Furion, Fyren, Giro, gobloch, Gran, grimlord, Grom, Gryffintom, gunner, Harald, hartal, hater, hypno, ig.roman55, Indyján, Inori, INVICTUS, Ireas, Irian, ixiik, J. L. C. Wauder, JakkobKiller, janosjanos, Jayal, Jedi CARO, Jeff, Jekyll, jilm, Jirka kral řiše, Joh-ny, John_x, jola, kačík, kaito1, Kamikatze, kapitán Lebka, Karatasha, Karolcaa, Kasak, Kaveh, kazu132312, kdopa asi sem, Keila, Keisell, Kemy, Ketasek, Khanemis, Killler, Klaghler O´Pilley, kokos, kosmik, Kotel, Koule, Krom, Krtkodlak, kucik, Kwell, Laethé, lasio, Lassandra, Layla, Lerion, Lex, lexus, Lishalaj, Listovlas, Liwien, Lord Josef, lorddart, Lothar, Lucianie, Lucylle, Luelle, Lysandra, Mack, MaekyCZ, mariusius, MartinTaylor, Marvin, Mc Mike, MegaEdwin, MegaIsBack, Mellia, MemphisV, mental, merelin, Mett, Miar, Mikymauz, Mirael, Miranda, mixchal, mon, Moon.rider, Morganův známej, Moria, Motorhead, Mr.Hannibal, mravenec007, Murtalz, Nagini, Narwhal, Nazir, Nefrete, Nestor, Niam, Nibelus, Ninrich, Nolaki, NuruCotumo, Nyna, Oktavius, Organizator, Orian, Orlin, OSTUDA LIDSTVA, Pan Rambo, Patas.El, patras, pavel, Pepča, petoun, pikáč, Plumm, poter, poter00, pýgl, Python, Quinthus, Ráchel, rafaela, Raven009, redwolf, RIKO, Rols''Mare, Ronald, Ronkar, Runemaker, runu hero, Saggito, Saia, saik, Saltzhornia, samovrah, Saphira Lorrane, Sarianne, Saxana, Shax, Sir Cwalda, Sir Newton, sirhonza, Sirriel, SIXIIS, Slovanka, Soadman, soul55, Souxie, spike beast, Stenly, Štoky, Swarty, Systy, Tegic, Teyras, Thorin Pavéza, Todrias Falco, Tom546, Torreador, Torron, Tred, Tremer, Trnawak, Tutti, TweeTy, Tyky, Urilis, Uzziel, Valeria, Vedko, větvička, Vévoda, Vít00, Vlad.III.Kat, vlkobýjec, vockoo, Voju, wampire, xDomx, Yakaman, Zaelander, Zajda, Zarjan, zdendalini, zelgaris, zen, žula
Říká o sobě
A bude se pařit!
Pařba přichází společně s Merlinem!

no prostě jsem pařmen jak má být sice by o mě lidi mohli říct že jsem šprt ale co na tom

pařil jsem: warcraft, gothic, mafia, GTA, fallout, johanku z arku, oblivion, Crysis, WoW..........

Toto o mě napsal AngryAndHated v mé jaskyni když odcházel:

//Omlouvám se ale tato jeskyně nesplnila mé očekávání.. Jsi k hráčům příliš mírný, nestavíš jim do cesty žádné překážky.. (Třeba zabití přízraka bylo příliš jednoduché..) Provedení dobré ale.. prostě mě to nechytlo a hrát v jeskyni kde tě to nebaví je utrpení.

Tento fakt o sobě vím moc dlouho, všechny mé jeskyně jsou nevyvážené, až příliž snadné, protože mám strach, že budou příliž těžké. To je pro mě velký problém. Navíc mám někdy pocit, že se jako pj nudím, protože nehraji s hráči. Z toho důvodu zakládám jeskyně spíš abych viděl jaké jeskyně chci, zni to divně, ale.....

Jako hráč si příjdu vybíraví. Dlouho mi trvá než se pro nějakou hru rozhodnu....

Ale, ono to zase není tak strašné. Kdysy jsem byl pj a ještě se přitom bavil... To jsem měl hráče, který se mnou zároveň komunikoval, byl to můj přítel a chodil se mnou do každé jeskyně, teď je indisponován. Ještě pár takových hráčů jsem měl, se všemi byla sranda.

Jo to byli časy.....

Vlastně moje úplně první jeskyně, byla drd, pravidla jsem samozdřejmě neuměl a nechtěl jsem je číst, ke všemu pj byl slovák Tuly (myslím, že tak se jmenoval). No samozdřejmě, že mě po tejdnu vykopnul. Od té doby jsem se drd hodně dlouho štítil.

Pak si vzpomínám na jeskyni Osadníci, ve které jsem měl osídlovat nový ostrov. To byla pěkná jeskyně, ale byla pro mě příliž neaktivní a tak jsem to tam za nějaký ten měsíc taky zabalil.

Pak jsem byl už zkušenější, vzpomínám si na jeskyni... myslím mafie 2000 něco nebo tak nějak. Ta sice rychle skončila, protože pj najednou neměl čas (myslím, že to bylo v září, takže se není čemu divit), ale mě to vybýdlo k tomu abych založil vlastní jeskyni na toto téma.

Založil jsem Mafii, svojí vůbec první jeskyni, sice jsem se snažil ji založit už předtím, ale tehdy jsem byl mladý a jeskyně zdaleka nedosahovala dostatečných kvalit ke schválení. A teď jsem byl pj. Jo to byli časy. S partou kámošů, kterým bylo jedno, že jsou mé příspěvky strohé, ale hlavně že jsou časté jseme stříleli po mafiánech. Mafiáni tří bosů(Saliery, Morelo, Merlin) se mydlili po ulicích, ožívali v márnicích. Bossové měli několika násobný život a tak dále. Vůbec nejlepší bylo asi rádoby zmrtvýchvstání jednoho z bossů, což byla vlastně moje vlastní postava. Jeskyně skončila až po dlouhé době pro úbytek hráčů, hlavně pak mého oblíbeného 4HITMAN7a, který od té doby nikde nehrál.

Chvíli po té, co jsem založil Mafii jsem založil další jskyni podle hry, tentokrát podle hry gothic. Ta slavila poměrně úspech, sice to skočilo tím, že jsem v ní inspirován nwn nahnal všechny do akademie, ve které to při (vlastně celkem zábavném) testu nakonec všichni opět zdrhli.

A zhruba v čase, ve kterém jsem založil Gothic jsem založil i jeskyni hůlkový řád, což byli nedaření hrdinové hůlkového řádu po 20ti letech. Bohužel tam bylo asi tolik použitelných vtipů (bylo jich tam 90% trapných), že by se mi vešli pod nehet. Samozřejmě nevydržela obvzlášť proto, že mě tehdy opustili kámoši. Pak jsem byl celý rok (a vlastně i rok předtím nebo teda potom, už si to přesně nepamatuji) bez přistupu na pc.

Ale ještě zhruba v tom čase jsem hrál hru mého tehdy nejlepšího přítele 4HITMAN7a, kterou bez fantaze nazval "Bitva 2 silných stran", která slibovala valky dobra se zlem a měli sme v ní různým stranám pomáhat a získávat neutrální strany atd., to tedy bylo v jejím popisu. Byla to pěkná propracovaná jeskyně. Takovou se mi v budoucnu už žádnou udělat nepovedlo. Škoda.

Od tý doby jsem s Hitmanem nehrál, byl jsem celý rok neativní a pak jsem založil jeskyni tedy vlastně dvě: první byla... No už nevím název myslím v přívalech temnoty, ale nejsem si jistý jestli to není název, který jsem domyslel až pak. To byla moje vůbec první drd jeskyně, ve které sice z drd moc nezbylo, ale (ačkoliv si teď nejsem jistý jestli to nebylo ORP ve stylo DRD, ne bylo to DRD)
i tak to bylo pěkné. Právě z něho pochází Angryho příspěvek (viz víše). V té jeskyni bylo město napadáno přízraky, ale jak jsem již napsal byla nepropracovaná.
Skončila takovým nedopatřením dvou mágů, kteří se nedohodli jestli jednoho člověka zabijí nebo ne a zkusíli jít do sebe kouzli. Došlo ke spjení energetická a magické koule, což mělo za následek manší atomový výbuch. Zbytek hrdinů měl mágy zachránit, ale nějak se k tomu už nedostali.

Druhá jeskyně (obě jsem hrál více méně o prázdninách) byla ve stylu Word of Warcraftu, ale využívala pravidla hrdinů z War3. Myslím, že to byla vůbec jeskyně s nejnepromyšlenějším příbehem. Ale co jsem slyšel, tak se jim to líbilo. Příběh skončil myslím až tím, že jsem měl opět zakázaný pc.

Tentokrát jsem ho měl zakázané i přes prázdniny, takže jsem přes ně nehrál (a to jsem měl na prázdniny přpravené hned dvě jeskyně a další v záloze, dodnes mi čekají na akci).

Zato září jsem se vytasil s jeskyní Minulost družiníků, která zatím funguje, i když už ne tak aktivně jako na začátku roku (školního). Měla to být původně jeskyně o tom, co se stalo družiníkům z herní diskuze Družiníci královské země, ale nikdo tam odtsmtud nešel, ale ani s tím jsem neměl problémy.

Poslední dobou jsem zjistil, že 4HITMAN7, už nehraje, je furt buď na skate, airsoftu nebo jiných online hrách, které jsou "akčnejší". Tím byl hitman odepsán jako nej kamarád a nahradil ho Zajda/Jayal (oni jsou bráchové, ale poslední dobu hraje jen jeden).

To samozřejmě není celý výčet všech mích jeskyní, z těch ve které se alespoň chvíli hrálo uvídim jeskyni Warcraft, která byla přímo podle kampaně War3, ale pak byl pj neaktivní, pokusil jsem se udělat náhradní jeskyni, ale do té nakonec nikdo nešel.

Pak měl Kapitán Lebka pěknou jeskyni, ve které jsme hledali mudrce ve vichřici.

V současné době hraji v jeskyni samotné Saltz- Lamitrie, která je opravdu slibná s až DRDovskými (je to ORP) pravidli.

Pak hraji v jeskyni Mágův pokus, která je opravdu netradiční, ale stojí za to, hraju v ní za tokového nertvého, který požírá mrtvoli a získává jejich vlastnosti......

Pak jeskyně jednoho mého oblíbeného hráče Vít00a Pantherogia, ve které ovládáme skupinu osadníků osídlující nový svět. Sice pak kapitánovy došel čas, ale vzal jsem to za něj a myslím, že se hráči byví.

Tak to byl výčet, těch jeskyní, na které si pamatuji. jo ještě jsem taky hrál v jeskyni Superhrdinové, ale nelíbil se mi pjův přístup, tak jsem od tamtud odešel.

Pak byla založena Lasombra, Mega se naštval na Apa a založil si vlastní server. A já si na něm hned první den založil zajímavou jeskyni podle scénáře, který jsem znal z jednoho githic webu (gothicz.net). Je to taková strategie...

Tak to by bylo, samozdřejmě že jsem určitě na něco zapoměl, ale tady vidíte zhruba moji historii, vidíte jak jsem se vypracoval. (tu historii jsem napsal za něco přes hodinu i když jsem se měl učit němčinu, sakra já jsem magor!)

Závěrem bych chtěl říct, že nejsem tak strašný pj, jen se musím snažit se pořádně vypsat a přemýšlet jak se daná postava musí cítit (vždyť věta "dorazil jsi do města", je spíš věta, která se spíš hodí, k ničemu nehodí). Zároveň nesmím hned letět na nějako PC hru a brát jeskyni jako zdržování. Také musím s hráčem komunikovat snažit se aby se bavil. A člověku se hned lépe píše v jeskyni....

PJovské pravidlo č.1: Hráč má vždycky pravdu. A tohle mi nikdo nevymluví!

Komentáře

4HITMAN7
dříve zde v aragornských končinách žil mocný mág Merlin ale vytratil se kdoví proč možná kvůli orkům či skřetům bůh ví kdo ho najde dostane království a půl princezny za ženu.

Amthauer
Správný pařmen paří na pařbách, ne na počítači :D

Brďoch
Dobrej PJ, ale proč smáznul jeskyni mafia fakt nevím :'( :D

Čorka
Kecáš! xD

dart vader
bezva týpek.je sním legrace.

destiny
Necromant na rázcestí. :)

eranior

hartal
Lituju hráče v tvých jeskyních. Upřímě je lituju. Toť vše.

Jayal
Velice dobrý PJ (powergame forever :D). Ale na hraní v v jeskyních musíte mít hafec času, protože je nadmíru aktivní a nerad čeká :D :D

Jirka kral řiše
byvaly spoluhrač

jola
heh...na to, že jsme spolu ještě nehráli, jsi mě docela pěkně okomentoval xD
oplatím stejnou mincí...

zatraceně dobrej hráč;)

kaito1
hustej kostroun :-D

kapitán Lebka
(dávno) no já ho neznám ale vypadá dobře ;)(ale vypadá jako lebka s červenýma vočima ;)a navíc vo 2 dny dýl na Aragu!:# :)
(někdy v týhle době) slušnej hráč.Akorát nechápu čemu v mí jeskyni řiká "bordel" :)

lexus
Pařmen nic víc nic míň:D

Liwien
Tak si tak jako sedim na školním kompu,koukam co ej novýho v diskusích.a tak náhodou kouknu na vedlejší komp a tam je taky Arag.....a on to byl on....takže na našem ústavu už jsou 4 aragorňani...krása

mental
Nepohodli jsme se on sdi myslel že má skvělou hru a já zase ne, čekal sem na příležitosti ale on si myslel že nechci hrat, ale.. PJovské pravidlo č.1: Hráč má vždycky pravdu. A tohle mi nikdo nevymluví! ;-)

Mr.Frost
Merlin je najväčši pařan....warcraft, gothic a mafia no proste moj človek

Mr.Hannibal
Power player tělem i duší :).

pikáč
warcraft,gothic,mafia,gta...to je můj člověk :)

pýgl
Někdo kdo podle avataru zná Gothic?To si piš že znám:DHrál jsem celou sérii a mam jí doma pěkně zamčenou.Jinak jsem ze stejnýho Kraje jako ty hombre,mimochodem dík za komentář.Dobrá osobo:-)

Uzziel
Chalan malo to byť tak ako som to dal a to Uzziel.

Vít00
Hustej týpek :D

wampire
No jasný mafie,gothic,warcraft..... je to muj clovek! xD

Zajda
Znalec wow a warcraftu. Jedinečný PJ a stejně dobrý hráč.

zdendalini
i když se neznáme, postavil ses za mě. díky za to, máš to u mě!


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)