Jeremi Black | Návrat bohů (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Návrat bohů

Vlastník :

Netopir

Jméno :

Jeremi Black
 

Popis :

http://veja.abril.com.br/blog/temporadas/files/2013/05/S1ArrowCartaz11.jpg
Pán Jeskyně:

Kelzat

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Na svět přišla další válka. Je nedaleká budoucnost. Vzhledem k technické vyspělosti lidstva hrozí katastrofa a vyhlazení většiny populace těmi nejničivějšími zbraněmi. To se má ale změnit, protože přichází někdo, kdo zde už tisíce let nebyl.

Klíčová slova:

sci-fi

Jaké hráče:

mám domluvené, kdyby někdo známý vyloženě chtěl, dá se domluvit přes poštolku

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/2) Eddings, Netopir

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 285 příspěvků1 2 3 4 ... 15 ⇒|

Jeremi Black - 5. prosince 2017 10:57
Jeremi Black

Přikývnul jsem. "Nešlo by z modolu zjistit co se vlastně stalo?" zeptal jsem se ji nakonec zamyšleně. Bude se muset vykoupat ale ot by neměl být problém. Usmál jsem se na ni a políbil jsem ji. "nesedí to co?" Zeptal jsem se napůl pobaveně.
Když jsem viděl jak ožila pokynul jsem ji aby šla zamnou do modulu a zkusili jsme najít něco užitečného.

Pán Jeskyně - 19. července 2017 21:10
Pán jeskyně Kelzat

//zdravím, ještě se nevracím jen ať to zde nikdo nesmaže

Mike Thorn - 20. února 2016 18:14
Mike Thorn

Lidi, které sem viděl sem neznal, ale až nepřijemně to připomínalo marnici. *V kolika sem byl podívat se na různé věci? Kolik lidí sem tam dostal. Deset? Dvacet? Sto? Kdo ví byla to práce teď se snažím udžet co nejvíc lidí na živu. Ale dělám to kvůli nim nebo sobě a té do které sem se zabouchnul až po uši?* Přemítal sem zatím sem zkoumal ostatní nakonec sem došel k jedné stěně a zaklepal na ni rukou sem přejížděl po zdí a obcházel ji ve snaze najít východ.

Jeremi Black - 3. listopadu 2015 20:18
Jeremi Black

//tak tohle si musím promyslet.

Mike Thorn - 16. října 2015 21:50
Mike Thorn

Překvapeně sem vykřiknul tohle bolelo. Zvednul sem se a chviličku na ni civěl. "Co to sakra je?" zeptám se sám sebe a přejdu k monitoru. "Lékařšé prostředky orionské říše." Vypálím otázku

Mike Thorn - 11. října 2015 22:47
Mike Thorn

Užíval sem si to.
Tomu sem ani neuvažoval, ale pak mě zajímalo co a jak. "Ano je to reakce těle, kterou nikdo nedokáže ovládnout. Je to ale příjemné ne?" Zeptám se nakonec.
"Ano to bylo součástí experimentku. Hlavní cílem je spojení dvou pohlaví za možný ale u nás dvou nepravděpodobný popuačnám ciklem."

Jeremi Black - 1. října 2015 21:51
Jeremi Black

"Co tím myslíš?" Zeptám se nevině a pokračuji v práci.
"Na mou čest." Pronesu a políbím ji na krk nakolikrát. "Mě jistě, ale aby se to líbilo i tobě aby si na mě nebyla naštvaá." Pronesl sem nakonec.

Mike Thorn - 1. října 2015 18:20
Mike Thorn

Poklepávám prsty o stůl. "To nám dá nějakou šanci ohadnout co a jak." Zamumlám. "V jekém poměru?" Dodám poslední otázku.

"Aha. Asi to má spousty výhod co?" Zeptám se ho klidně. "Chtěla si přece předvést sex a ten se bez svlečení nedá předvést." Odpovím ji prostě.

Mike Thorn - 23. září 2015 18:57
Mike Thorn

Podívám se na ni a povzdechnu si. "JIstě tím se lecos vysvětluje." Pronesl sem chápavě. "mmm. Jo to je pozemský termín." Odpověděl sem nakoec.

Když se probudím hladem vydám se pro dálší dávku a tiše jím bez Chris je to tu prázné a děsivé. Po jídle ještě chvili depresivně sedím pak se ovšem zvednu a vydám se pomalu na chodbu tam se rozhlednu a vydám se do leva počítám tiše dveře dokud nenapočítám do čtyřiceti než zaklepu.

Jeremi Black - 22. září 2015 13:24
Jeremi Black

//no se pak uvidí.

Mike Thorn - 20. září 2015 15:35
Mike Thorn

Naházal sem do sebe porci kaše a unaveně sem seděl. Bez Chris to němlo cenu a dnes sem byl vážně dost naštvaný na všechno. Když se objevil šedivák vdal sem se prostě za nim. "Co pak další akce?" Zeptal sem seho tak v půli cesty.

Jeremi Black - 31. července 2015 23:27
Jeremi Black

POhladím ji po tváři a nechám ji ležet.

"Dobře." Pronesl sem a pak sem se zarazil. Cítil sem se při pohledu na ni . "Ne." Pronesu nakonc a nechám ji přijít na to zda to má udělat.

Usměji se na ni a pak ji naznačím aby si vylezla na léhatko a navedl sem ji na další polohu. Ta měla výhodu v tom že mohl postupně navyšovat vzrušení a nebylo možné dělat hluboké průniky.

http://nd01.jxs.cz/988/414/6f64d9c97f_9615626_o2.jpg

Jeremi Black - 19. července 2015 16:43
Jeremi Black

"NO aby ses nedivila." Prohodil sem vesele. Pak sem zvážněl. "Já věděl že ty přijdeš s něčím co ji pomůže. Pak když taky za ní zajdu a promluvím si sni. I když tak jako ty ji nedokážu pomoc." Čekal sem ještě pořád kdy se oběví šedivák na další testy.

Jeremi Black - 28. května 2015 21:44
Jeremi Black

"Co sem říkal o těch tvých kukadlách?" Zeptal sem se vážně. A vychutnal sem si polibek. "No že tě teď nikam nepustím." Pronesu zcela vážně.

Vlk - 27. května 2015 21:16
Vlk

Zvednu ruku a bych je uklidnila. "No tak neřekla sem nic převratného." Pronesla sem klidně. "Půjdu to omrknout kolem jesli něco nezjistím seberu se a vyjdu ven podívat se kudy jde to stádo.

Mike Thorn - 28. dubna 2015 23:33
Mike Thorn

Podívám se ji do oči. "Si silnějši nž si myslíš a i to mě na tobě přitahu." Oznámím ji. "Tvému dokonalému pozadí. Tvým nádherným očím." Mlusím dál a dívám se ji do oči.

"SPíš vedlemě ať tě mám na očích než uděláš nějakou hloust a nechci slyšet poznámky typu že bych měl ubrat nebo tak." Pronesu nakonec a pohladím ji po bocích.

Mike Thorn - 2. února 2015 17:56
Mike Thorn

Ochotně toho nechám a občas ji jen políbím a dál ji hladím. Pak okamžik zvažuji odpoveď. "Samozřejmě že máme." Pronesu rozhodně. "Školu jemného vyslechu." Oznámím ji žertem.
"Ty zvládneš všechno jen bych na tebe berad něják tlačil pokud nechceš." Pronesu pobaveně.

Mike Thorn - 16. ledna 2015 23:14
Mike Thorn

Ohledně jídla se zatvářím pokorně. "Ano paní." A popár soustech odpovím. "Do državy kde je třeba zákrok." Odpovím jako by to vysvětlovalo všechno.

Jeremi Black - 6. ledna 2015 18:30
Jeremi Black

Nechal sem se odbýt až moc snadno po její injekci nebo čem sem stuhnul a netušil co dál. Její injece mě trošku znervozněla, ale netušil sem co dělat a tak sem jen stál.

Jeremi Black - 5. ledna 2015 20:13
Jeremi Black

Usmál sem se na ni povzbudivě a lehce ji sevřel ruku abych ji dodal odvahy a vydal se za šedivákem *Tady je už docela kosa.* Pomyslel sem si a pak sem vešel do řpidělených dveří připraven skoro na všechno.

Vypisuje se 20 z celkem 285 příspěvků1 2 3 4 ... 15 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)