Stříbro nebo zlato? (1 strana zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Stříbro nebo zlato?

Pán Jeskyně:

Wolfsong1349

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Trpasličí bojovník Silgur hledá členy trpasličí bojové skupiny Stříbrná stráž. Jeho hledání je zatím bezvýsledné. První skupina, se kterou vyrazil, byla donucena se rozpustit pod tíhou svých činů. Odměnu za jejich hlavy mají na seznamu Zlaté Ratolesti, Černá křídla, Přísežné válečnice a dokonce i Rezaví bratři.
Silgurovo následné hledání na vlastní pěst také nepřineslo dobré výsledky, a co hůř, padl do léčky a je vězněn otrokáři, kteří ho vezou Kolos ví kam...

Klíčová slova:

Zapovězené Země, trpaslíci, otrokáři, válečník, boj

Jaké hráče:

nehledám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Damrok

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 186 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 ... 10 ⇒|

Pán Jeskyně - 17. května 2023 10:36
Pán jeskyně Wolfsong1349

Na proti tobě stojí v písku arény humanoidní bytost. Možná to i původně člověk byl. Teď však vypadá jako kdyby se démon z hlubin světa spářil s člověkem, je hubený a vysoký s namodralou kůží. Postava má přes obličej kovovou masku s kulatými průhledy, ze kterých září nepřirozeně oranžovo rudé oči, je oblečena do tmavomodré až fialové róby a má holé nohy, které zakončují dlouhé nehty skoro až drápy. Zda má pod róbou zbroj nevidíš. Tři páry horních končetin jsou hrozivě roztaženy a pozvedávají zbraně a hecují diváky. Jeden pár drží krátké meče, druhý pukléře a třetí řemdihy.

Silgur Kamenná pěst - 16. května 2023 20:46
Silgur Kamenná pěst

Zběžně prolétnu tabuli, abych získal představu o možných soupeřích. Vyrazím pro další plecháček vody a usednu s ním na jednu z lavic. Po zbytek soubojů odpočívám. Z arény se ozývájí rány a výkřiky bolesti. Jásot i sténání. Bojovníci postupně opouštějí svá místa a jen někteří z nich na ně opět usednou. Nakonec dojde opět řada i na mě. Narazím na hlavu novou přilbici, která je po pár bojích už značně obouchaná a vyrážím znovu do písku arény.

Pán Jeskyně - 16. května 2023 15:54
Pán jeskyně Wolfsong1349

Čaroděj si povzdechl. No, jsme tu ještě my a potom ti ostatní. Můžeme se podívat na tabuli výsledků. A ukázal dál do chodby, kam občas zašel nějaký mužík a dopisoval něco na dřevěnou desku potaženou papyrem. Do prvního kola nastupovalo čtyřicet gladiátorů. Do druhého projde polovina...

Mezitím, co si povídali a odpočívali, probíhaly další souboje. Další z půlelfských bardů porazil trpaslíka a skřetí lovec dokázal neskutečným výkonem překvapit a porazit pokřiveného válečníka. Zlobří jezdec nekompromisně zdrtil elfského čaroděje a vlkení bojovník si snadno poradil se Sípalem. Jakýsi lidský bývalý šlechtic porazil půlelfského druida. Zajímavým soubojem byl duel trpasličího barda s Orkem. Ork nebyl obyčejný válečník, ale měl jakousi mechanickou zbroj, která zlepšovala jeho pohyb a sílu. Zvuky zbroje dokázal rušit bardovu píseň, kterou hrál na harfu, a tak skončil trpaslík špatně... Na dva kusy. V dalším souboji skřetí válečník udolal dalšího lovce, z příbuzného rodu půlčíků. Elfí jezdec se hrdinně postavil dalšímu pokřivenci a i přes polodémonova kouzla jej dokaázal za cenu velkých zranění porazit. Další zlobří zástupce se dlouho potýkal s malým a mrštným sípalem, ale s tímto druhem neměl problém a nakonec ho rozmázl o zem. Kdyby byl bojoval proti Sípalí variantě z močálů a vřesovišť na východě, jistě by skončil velice špatně. Než nastoupil Silgur, utkal se lidský čaroděj s vlkením velmožem a prohrál. Byl doslova rozsápán. Po Silgurově duelu proti sobě nastoupili Orkský lovec a pokřivený válečník, který svými démonickými pakončetinami s bodáky přemohl Orka a zabil ho. Následovali souboje, kde ještě nastoupí skřetí lovec proti elfskému čaroději, vlkenní lovec proti sípalovi, další lidský šlechtic proti trpasličímu čarodějovi a posledním soubojem prvního kola bude souboj třetího půlelfského barda a pokřivencem, který má podobný mechanický oděv, jako okovaný Ork.
až skončí první kolo, bude utvořen pavouk, na jehož konci bude stát vítěz celého turnaje.

Silgur Kamenná pěst - 16. května 2023 13:23
Silgur Kamenná pěst

"Nějaká křehounská magie... Nepříjemná věc. Soupeř mě zaskočil a zbytek souboje jsem nebyl schopný se soustředit. Víš, kteří protivníci zatím zbývají?"

Pán Jeskyně - 16. května 2023 13:10
Pán jeskyně Wolfsong1349

O tvé plkání se zajímal jen lidský čaroděj. Milý příteli, jsme teprve na začátku cesty. My jsme teprve prvních pět soubojů. Teď probíhá další a dalších čtrnáct bude následovat. A to vše je teprve první kolo. Přišel k tobě blíže. Ještě bude dalších pět kol, než se rozhodne o vítězi. Pak se ti zahleděl do očí. Co se ti to stalo?

Silgur Kamenná pěst - 16. května 2023 12:26
Silgur Kamenná pěst

Ztěžka dosednu na dřevěnou lavici a sundám si přilbu. Když popadnu dech, seberu jeden z plecháčků, které se povalují okolo vědra s vodou, naberu chladivou tekutinu a spláchnu prach v krku. "Víte někdo, kolik kol zbývá?" zeptám se a snažím se nevypadat na zhroucení. Elfova magie mi dala zabrat. Vyhnat výjevy, o kterých jsem si myslel, že jsou dávno pryč mi bude opět zase nějaký čas trvat. "A kteří protivníci nám zůstali?"

Pán Jeskyně - 16. května 2023 11:51
Pán jeskyně Wolfsong1349

Za jásotu arény jsi se odebral potácivým krokem zpět do tunelu. Tam již čekalo několik bojovníků, kteří také odpočívali po svých prvních bojích v duelech. Byl zde Půlčík - lovec, který přelstil v prvním kole vlkena válečníka. Skřetí šaman, který zneschopnil elfského jezdce. Byl zde orkský chmaták, který svou obratností skolil zlobra a lidský čaroděj, který měl lehkou práci a svou magií odpravil sípalího válečníka. Mezitím, co odpočíváš, se v aréně odehrávaly další souboje.

Pán Jeskyně - 16. května 2023 11:46
Pán jeskyně Wolfsong1349

Kuckající bard si sice tvého pokusu všiml včas, kladivu ale uhnout nezvládl a dostal plný zásah, který ani jeho zbroj nezvládla zmírnit. Ozvalo se duté prasknutí a sprška krve z otevřeného hrudníku, který protrhlo zlomené žebro, vycákla do vzduchu. Silgur vyhrál.

Silgur Kamenná pěst - 16. května 2023 11:41
Silgur Kamenná pěst

Po slepu vystřelím kladivem za zvuky, které vydává chroptící soupeř.

Pán Jeskyně - 16. května 2023 11:39
Pán jeskyně Wolfsong1349

Bard stačil uhnout včas, rána kladivem šla do prázdna. Půlelf se zlověstným úšklebkem nachystal dýku, aby tě dorazil. Chtěl si však užít tvou bezmoc a začal znovu zpívat...
Během jednoho z nádechů se mu však píseň zadrhla. Mohl za to nečekaný Silgurův spojenec. Vítr rozfoukal písek a prach arény a zadusil bardovu píseň. Ten se rozkašlal a téměř se začal dusit. Prach je zvířený a nepříjemný, ale tvá helma je teď výhodou, protože tě trochu ochránila. Tvé oči však jsou na tom bídně, zrnka prachu a písku se snaží oslepit i tebe. Nicméně máš možnost k nápravě a konečně toho ukrákaného hybrida sejmout.

Silgur Kamenná pěst - 16. května 2023 09:38
Silgur Kamenná pěst

Dlouhý pařát démona se s každým coulem měnil, až se z něj stala čepel půlelfovy dýky. Pohotově jsem sklonil hlavu a jeho úder sklouzl po hledí helmy. Ve stejnou chvíli moje kladivo s novým přívalem sil vystřeluje směrem k jeho noze.

Pán Jeskyně - 16. května 2023 09:22
Pán jeskyně Wolfsong1349

Bard vycítil příležitost a zvrchu bodl dýkou tam, kde končila Silgurova helma a otevírala se malá škvíra. (1 úspěch)

Silgur Kamenná pěst - 16. května 2023 09:15
Silgur Kamenná pěst

Soupeřovo kouzlo se pomalu rozplynulo. Přesto mám děsivé výjevy stále pře očima jako živé. Zvedám se ze země, ale ihned škobrtnu a spadnu na kolena. Vše je rozmazané. Kladivo a štít mi těžknou v ruce.

Pán Jeskyně - 16. května 2023 09:11
Pán jeskyně Wolfsong1349

Rána nebyla nebezpečná a vlastně by šla i vedle, ale stačilo to na to, aby bard instinktivně uhnul a přestal zpívat. Natlačil se na Silgura a snažil se bodnout dýkou do míst mezi krk a rameno, kde je mezera v plátech, ale ostří sklouzlo po zbroji a nenapáchalo žádné škody.

Silgur Kamenná pěst - 16. května 2023 09:03
Silgur Kamenná pěst

Kolena se mi podlomí. Před sebou vidím všechny hrůzné výjevy bitev, kterými jsem prošel. Své spolubojovníky ležící v kalužích krve, jejich vnitřnosti vyhřezlé a mísící se s vnitřnostmi démonů jejichž těla leží na nich. Před sebou vidím démona, který právě zabil mého spolubojovníka. Skrze bledou průsvitnou kůži jsou vidět svaly, které se pod ní napínají k poslednímu úderu. Z posledních sil švihnu kladivem v protiúderu.

Pán Jeskyně - 16. května 2023 08:30
Pán jeskyně Wolfsong1349

Bard efektně odrazil ránu pukléřem, tentokrát se neobtěžoval bodat, ale opět zapěl a trpaslíka znovu obchází strach (2 úspěchy). První půlelfův pokus byl z části úspěšný, budeš muset vynaložit všechny své vnitřní síly, abys odolal i tentokrát.

Silgur Kamenná pěst - 15. května 2023 14:16
Silgur Kamenná pěst

Půlelfův obratný útok prošel kolem mého štítu se smrtící mrštností. Naštěstí nebyla jeho rána dostatečně přesná a sklouzla po ramenních plátech. Úder mu rychle vracím a kladivo letící šikmo zespodu směřuje na jeho žebra.

Pán Jeskyně - 15. května 2023 14:11
Pán jeskyně Wolfsong1349

Půlelf přestal zpívat a rychle pukléřem odklonil hlavici kladiva a dýkou zamířil mezi Silgurovy ramenní pláty. (2 úspěchy)

Silgur Kamenná pěst - 15. května 2023 13:58
Silgur Kamenná pěst

Ten řev se nedá vydržet. Musím rychle něco udělat. Kladivem švihnu po soupeři. Zatímco se snažím ustát třes ve svých nohou, směřuji ránu na jeho koleno.

Pán Jeskyně - 15. května 2023 13:37
Pán jeskyně Wolfsong1349

Se svým soupeřem jste vykročili směrem ke středu a hlasatel už vyhlašuje silným hlasem vaše jména. Je vidět a hlavně slyšet, že je Erevan velmi oblíbený. Při jeho jménu ochozy doslova burácejí a on jim oplácí úklonami a máváním na všechny strany. Zrovna, když se ukláněl jedné z tribun, všiml sis ještě něčeho. U boku se mu houpala flétnička.
A v tu chvíli, kdy hlasatel odstartoval váš boj, chopil se půlelf pukléře a dýky. Pomalu se přibližoval a něco si mrmlal... Ne, pobrukoval. Z pobrukování byla melodie a potom půlelf začal zpívat silným hlasem, který se rozlehl celou arénou. Ochozy začaly opět bouřit a diváci se nechali unášet jeho hlasem. Na tebe však to mělo efekt opačný. Začalo ti být těsno a cítíš se velice nepříjemně. Erevanův hlas nabývá na síle, stejně, jako tvé obavy. Hlas je tak silný, že přechází do úděsného řevu, který tě oslabuje a zasypává děsivými výjevy. Začínáš mít strach.

Vypisuje se 20 z celkem 186 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 ... 10 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)