All we need is l#ve (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

All we need is l#ve

Pán Jeskyně:

Darwin

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Místo kde se scházejí bezduché příběhy z poštolek, všehoherek a rozcestí, protože někdo to rád na pokračování... a někdo se rád kouká.

Klíčová slova:

18+, stories, rozcestí, poštolka, příbéhy, paměti

Jaké hráče:

Už jen Vaše přítomnost zde o Vás vypoví vše. Stud se nedoporučuje a pedofilní strýčkové nejsou vítáni, stejně jako prázdné nové účty bez přátel a multinicky. Vítaní jsou mnozí pamětníci.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/10) Grandine

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Morigan - 20. září 2018 15:43
Morigan

Do města jsem se dostala v odpoledních hodinách, což byla ta nejlepší část dne pro prozkoumání místního života. U srdce mě zahřálo, že na rozdíl od jiných měst to tu voní po pečeném chlebu a ne po moči a zvratkách. Zjistila jsem, kde najdu obchod s jídlem a se zbraněmi, avšak finanční situace mě prozatím nutí pronajmout si na jednu noc pokoj v místní hospůdce a následně vyhledat místo určené pro snadný výdělek.

Setmělo se, jdu se tedy poohlédnout po tom správném místě. Nehledám nic ušlechtilého, kdepak. Musí zde být místo, například nálevna, kam chodí místní spodina. Místo, kde nebude problém zabojovat si o peníze, přijmout nějakou zajímavou prácičku, popřípadě někoho okrást.

Pán Jeskyně - 11. září 2018 12:12
Pán jeskyně Darwin

=Morigan=

Se zásobami z hvozdu nebylo těžké dostat se od něho za dobrodružstvím relativně daleko s dostatkem ostražitosti do ničeho se nezaplést. Hostince vždy měly nějaký ten pokoj, nebo kus místa ve stáji a klidná doba cestování svědčila. Na cestách jsi potkávala kupce a cestující dělníky kočující od města k městu za prací. Nad tím vším dohlížela tu a tam dokonce projíždějící hlídka.

Snadno jsi tak poznala kus kraje, než ti ve městě Kheisling, hlavním městě Severní provincie, nezbylo v kapse nic než dva zlaté a pár stříbrných.

Kheisling je naštěstí město čítající několik tisíc obyvatel. Zdejší seveřané jsou tím z čeho je ukuto srdce císařství. Pracovitý lid se smyslem pro pořádek, těžící z míru a dbalý zákonů, jež jsou lidské jak k místním tak k cestovatelům. Ani to však nestačí k přežití těm, kteří sedí s rukama založenýma v klíně. Ráj, kde pečení holubi sami létají do úst, je stále pouhou bájí, alespoň co Tobě je známo.

1


↑ navigace

Záložková navigace