Bitva hrdosti (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Bitva hrdosti

Pán Jeskyně:

Cenere

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Ledosever, nehostinná a prázdná země, se stala útočištěm trpaslíků. Kdysi mocná trpasličí království pod horami padla a jejich zbytky se odebraly na sever, aby unikly zkáze, ukutá v alianci lidí a elfů. Mezitím co se slavné trpasličí rody snaží roztroušený národ sjednotit pod vlajkou nového města Azgadun, musí trpaslíci na severu bojovat o přežití, hledat spojence mezi divokými kmeny severských lidí a zároveň odrážet nikdy nekončící zástupy aliančních vojáků na jižním Pohraničí. Dlouhé tmy, mráz a věčný úsvit, domény Ledoseveru, však ve svých stínech ukrývají něco mnohem, mnohem horšího...

Klíčová slova:

trpaslíci

Jaké hráče:

Hráče odvážné, pevnejch nervů, a trpaslíkům blízké. :3
Není místo? Napiš motivační Poštolku a pošly mě ju!

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Ledosever je velká, většinou nehostinná a málo obydlená oblast, v jehož centru se nachází nově vybudované trpasličí město Azgadun. Celý Ledosever je domovem zvláštních, divokých severských lidí, kteří se o něj nyní musí dělit s trpaslíky. Rasy
• Trpaslíci Trpaslíci jsou tvrdohlaví, nebojácní a silní, nezaleknou se ani tříhlavých draků. Jsou to mistři kovkopové a vynálezci, a jejich váleční vůdcové jsou legendární. I bez svých králů a královen, kteří padli v bitvách, jsou trpaslíci nadále věrní jeden vůči druhému a svému národu. Trpaslíci nemají bohy, ale věří ve Velkou Výheň, u které se sejdou ti nejstatečnější z nich. • Seveřané Vysocí, plavovlasí, neznámí a v očích elfů a lidí primitivní kmeny žijících v roztroušených a zapadlých vesnicích, jsou domorodí obyvatele Ledoseveru. Důvěřují jen obloze a znamením, která jsou vysvětlována šamany. • Elfové Urážliví, arogantní a sebestřední elfové jsou páni magie, magické moci a přesvědčování. Kvůli tužbě po vynálezech trpaslíků - a mithrillu - uzavřeli s nepřátelskými lidmi alianci. Vede je živé božstvo a rady starších, kteří rozhodují o každodenním životě elfů. Většina elfů žije v říši Estal. • Lidé Lidé jsou všestranní obchodníci a diplomati, kteří vždy myslí na svůj prospěch a měšec - a i proto uzavřeli se svými nepřáteli, elfi, alianci. Lidé věří ve svého boha a také ve schopnosti a rozhodnutí jejich velelorda, a v systém nesmírně složité politické sítě. Lidská sídla se rozprostírají téměř všude, ale hlavním městem a centrální baštou je pro ně Trojlam.
Regiony a města
• Hromoskály Tento centrální region je skalnatá oblast, plná nebezpečných zákoutí. Je to také nový domov trpaslíků, jenž v úkrytu mezi skalami vybudovali nové město, Azgadun. • Pohraničí Nejjižnější oblast Ledoseveru se díky nájezdům aliance proměnilo v bitevní pole, jenž je po jeho severní línii označeno řadami obelisků. • Červená kotlina Toto úzké údolí leží na východě, a je od zbytku Ledoseveru odděleno útesem. V hlubinách pod útesem se ovšem nachází zvláštní, mělké jezero, pokryté rudými lekníny. Nachází se zde i město přízračně pojmenované Na kůlech a na druhé straně údolí exotické město Lunaka, jenž slouží i jako hranice na východ. • Bouřkora Bouřkora je pásem hor na severovýchodě. • Velké hvozdy Přes celý západ a část severozápadu, se táhnou Velké hvozdy, hluboké a tajuplné! Na severním okraji Velkých hvozdů se nachází městečko Dravčí, Zárubná, Nemoris, několik kmenových táborů, a také Bezská tvrz.
Hráči: (5/5) Corosa, Firetail, Sharkozis, skalet, VonHoleczek

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 19 z celkem 19 příspěvků1

Nosi Hromokámen - 26. října 2021 18:23
Nosi Hromokámen

// Takže moje "rychlejší" odezva na příspěvky si myslím, že nebude problém, přestože uznávám, že v jiné situaci, by přespřílišná aktivita problém být mohla. :)

Nosi Hromokámen - 26. října 2021 18:14
Nosi Hromokámen

// V poslední straně (a u mě vlastně v jediné) mám mezi příspěvky v kadenci od staršího k novému 1 za 2dny, pak za 12dní, pak za 8dní a nyní 12 dní. To si myslím, že je dostatek času na odpověď na mé příspěvky.

Grond Železoruka - 26. října 2021 18:07
Grond Železoruka

//Souhlasím, že se nám to teď táhne. Pokusím se být mnohem víc aktivnější, abychom se někam posunuli :)

Gorin Aeduren - 26. října 2021 17:36
Gorin Aeduren

// jo tak samozřejmě se to nesmí přehánět. Nemyslím tím, že by někdo měl dávat jeden příspěvek za druhým, ale vezmi si situaci jaká je teď. PJ děj posunula k jednomu stolu a možné výpravě. První reagoval Nosi po 6 dnech já a to jsem právě čekal, jestli se k tomu nikdo nejdřív nevyjádří někdo jiný a teď je dalších 6 dnů pryč a nikdo další nic nenapsal. Tedy je to už nějakých 14 dní co se děj posunul a reagovali jen 2. Vím že to někdy nejde a chce to čas, jen bych byl nerad, aby jsme se nedostali do situace, kdy jsem budeme dávat 1 příspěvek za měsíc. To by nikoho asi pak nebavilo.

Grond Železoruka - 26. října 2021 17:27
Grond Železoruka

Nosi Hromokámen 26. října 2021 17:19
//Řekla bych, že to je ten problém. Reaguješ až moc rychle na všechny a ostatní nemají čas reagovat na tebe. Než stačí napsat svůj příspěvek na tebe a všechno okolo, ty už děláš úplně něco jiného a je těžké reagovat.
Celé je to pak zmatené a člověk neví, jak má pak napsat příspěvek.

Nosi Hromokámen - 26. října 2021 17:19
Nosi Hromokámen

// Jsem se to pokoušel trochu rozproudit, ale nikdo se pořádně nechytá :D

Gorin Aeduren - 26. října 2021 17:02
Gorin Aeduren

//No nevim já osobně bych na pořadí nečekal, protože by se pak mohlo stát, že by jsme se nemuseli dočkat:). Ale pokud na to máte jiný názor, můžeme to probrat.

Grond Železoruka - 26. října 2021 16:57
Grond Železoruka

//Myslím, že je to kvůli tomu, že není přesně určené pořadí, každý si píše jak chce a je to celé takové zmatené a každý čeká, až napíše ten další.

Gorin Aeduren - 26. října 2021 16:52
Gorin Aeduren

//Ahoj lidi tak co pak je s vámi, že nepíšete:)?

Alberich De'Ath - 17. září 2021 12:07
Alberich De

"Já bych se na tu obludu teď vykašlal." prohodím po chvíli a zlikviduju zbytek svého korbele. "Musíme první udělat pořádek na cestě. Co s obludou daleko odsud, když pocestné po cestě sem někdo přepadne, okrade nebo prostě jen nechá umírat v příkopě..." prohodím a čekám, jestli tohle vadí i někomu jinému kromě mě. My měli štěstí, ale z jihu někteří utíkají zranění, slabí a chudí. Pro ty je cesta peklo...

Lotubrim z Gorgenu - 16. srpna 2021 21:46
Lotubrim z Gorgenu

// odepsala bych pravděpodobně až 24.8., mám toho hrozně moc

Alberich De'Ath - 4. srpna 2021 10:33
Alberich De

Grond Železoruka 3. srpna 2021 15:12
// A jo, máte pravdu. Omlouvám se za svůj kokotismus. Na telefonu mi to celé splývá...

Poslouchám, co říkají spolustolovníci a u toho upijim pivo. Nakonec po Gorinově řeči přikývnu na souhlas. "Souhlasím s Gorinem. Bojí se nevyhýbám, ale sejmout nějakou potvoru aniž bychom se měli kam vrátit... To mi nezní jako úplně super kšeft. Nevím jak vy, ale mě by se hodilo vydělat nějaké zlato do začátku ať si můžu doplnit výbavu a zásoby." přispěju svým názorem

Grond Železoruka - 3. srpna 2021 15:12
Grond Železoruka

Alberich De'Ath 3. srpna 2021 01:29
// však čekáme na tvůj odpis, jsi na řadě

Alberich De'Ath - 3. srpna 2021 01:29
Alberich De

Grond Železoruka 2. srpna 2021 15:12
// Za mě můžeme dál

Gorin Aeduren - 21. července 2021 17:34
Gorin Aeduren

Diskuze u stolu se rozjela, ale nejsem si jistý jestli tím správním směrem. Alespoň tedy já to tak necítím. Lov na nějakou příšeru mě alespoň v tuto chvíli, přijde předčasný.

"No, ne že bych vás chtěl od toho odrazovat hoši, ale neměli by jsme nejdřív zjistit víc o této zemi a o tom jak to tady chodí?
Nevím jak vy, ale já se tady nový. Pokud vy také, tak by jsme se zřejmě měli hlásit, u někoho kdo to tady má na povel. Zjistit s čím je potřeba pomoc nebo co teď aktuálně město nejvíc netrápí. A vzhledem k tomu co jsem dnes viděl před branou, tak myslím že práce tady bude hodně."


Hned na to se zas napiji ze svého džbánku. Uf nerad tak dlouze mluvím, ale mám pocit že to bylo třeba říct.

Gorin Aeduren - 29. června 2021 17:52
Gorin Aeduren

"Já jsem Gorin."

Oba trpaslíci, ke kterým jsem si přisedl mě přijali dobře. Hovor mezi námi se pomalu rozjížděl, když nás přerušil nově příchozí.
Na jeho otázku ohledně volného místa souhlasně přikývnu a znova se představím nově příchozímu.

"Další runda piva, určitě nebude na škodu."
Po té několika týdenní tůře, kdy jsem pil jen vodu, nemohu nesouhlasit s pivem zadarmo. Vždyť jsem měl na něj pořádnou chuť už několik dlouhých dnů.

Alberich De'Ath - 24. června 2021 10:31
Alberich De

// Též se připojuji k pozdravu a děkuji za přijetí ;-)

Gorin Aeduren - 4. června 2021 20:27
Gorin Aeduren

//Ahoj všechny zdravím

Pán Jeskyně - 27. května 2021 14:36
Pán jeskyně Cenere

// Hey ha hi ha ho. XD

Vypisuje se 19 z celkem 19 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)