Bitva hrdosti (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Bitva hrdosti

Pán Jeskyně:

Cenere

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Ledosever, nehostinná a prázdná země, se stala útočištěm trpaslíků. Kdysi mocná trpasličí království pod horami padla a jejich zbytky se odebraly na sever, aby unikly zkáze, ukutá v alianci lidí a elfů. Mezitím co se slavné trpasličí rody snaží roztroušený národ sjednotit pod vlajkou nového města Azgadun, musí trpaslíci na severu bojovat o přežití, hledat spojence mezi divokými kmeny severských lidí a zároveň odrážet nikdy nekončící zástupy aliančních vojáků na jižním Pohraničí. Dlouhé tmy, mráz a věčný úsvit, domény Ledoseveru, však ve svých stínech ukrývají něco mnohem, mnohem horšího...

Klíčová slova:

trpaslíci

Jaké hráče:

Hráče odvážné, pevnách nervů, a trpaslíkům blízké. :3

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Ledosever je velká, většinou nehostinná a málo obydlená oblast, v jehož centru se nachází nově vybudované trpasličí město Azgadun. Celý Ledosever je domovem zvláštních, divokých severských lidí, kteří se o něj nyní musí dělit s trpaslíky. Rasy
• Trpaslíci Trpaslíci jsou tvrdohlaví, nebojácní a silní, nezaleknou se ani tříhlavých draků. Jsou to mistři kovkopové a vynálezci, a jejich váleční vůdcové jsou legendární. I bez svých králů a královen, kteří padli v bitvách, jsou trpaslíci nadále věrní jeden vůči druhému a svému národu. Trpaslíci nemají bohy, ale věří ve Velkou Výheň, u které se sejdou ti nejstatečnější z nich. • Seveřané Vysocí, plavovlasí, neznámí a v očích elfů a lidí primitivní kmeny žijících v roztroušených a zapadlých vesnicích, jsou domorodí obyvatele Ledoseveru. Důvěřují jen obloze a znamením, která jsou vysvětlována šamany. • Elfové Urážliví, arogantní a sebestřední elfové jsou páni magie, magické moci a přesvědčování. Kvůli tužbě po vynálezech trpaslíků - a mithrillu - uzavřeli s nepřátelskými lidmi alianci. Vede je živé božstvo a rady starších, kteří rozhodují o každodenním životě elfů. Většina elfů žije v říši Estal. • Lidé Lidé jsou všestranní obchodníci a diplomati, kteří vždy myslí na svůj prospěch a měšec - a i proto uzavřeli se svými nepřáteli, elfi, alianci. Lidé věří ve svého boha a také ve schopnosti a rozhodnutí jejich velelorda, a v systém nesmírně složité politické sítě. Lidská sídla se rozprostírají téměř všude, ale hlavním městem a centrální baštou je pro ně Trojlam.
Regiony a města
• Hromoskály Tento centrální region je skalnatá oblast, plná nebezpečných zákoutí. Je to také nový domov trpaslíků, jenž v úkrytu mezi skalami vybudovali nové město, Azgadun. • Pohraničí Nejjižnější oblast Ledoseveru se díky nájezdům aliance proměnilo v bitevní pole, jenž je po jeho severní línii označeno řadami obelisků. • Červená kotlina Toto úzké údolí leží na východě, a je od zbytku Ledoseveru odděleno útesem. V hlubinách pod útesem se ovšem nachází zvláštní, mělké jezero, pokryté rudými lekníny. Nachází se zde i město přízračně pojmenované Na kůlech a na druhé straně údolí exotické město Lunaka, jenž slouží i jako hranice na východ. • Bouřkora Bouřkora je pásem hor na severovýchodě. • Velké hvozdy Přes celý západ a část severozápadu, se táhnou Velké hvozdy, hluboké a tajuplné! Na severním okraji Velkých hvozdů se nachází městečko Dravčí, Zárubná, Nemoris, několik kmenových táborů, a také Bezská tvrz.
Hráči: (4/5) Corosa, Firetail, skalet, VonHoleczek

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 9 z celkem 9 příspěvků1

Lotubrim z Gorgenu - 16. srpna 2021 21:46
Lotubrim z Gorgenu

// odepsala bych pravděpodobně až 24.8., mám toho hrozně moc

Alberich De'Ath - 4. srpna 2021 10:33
Alberich De

Grond Železoruka 3. srpna 2021 15:12
// A jo, máte pravdu. Omlouvám se za svůj kokotismus. Na telefonu mi to celé splývá...

Poslouchám, co říkají spolustolovníci a u toho upijim pivo. Nakonec po Gorinově řeči přikývnu na souhlas. "Souhlasím s Gorinem. Bojí se nevyhýbám, ale sejmout nějakou potvoru aniž bychom se měli kam vrátit... To mi nezní jako úplně super kšeft. Nevím jak vy, ale mě by se hodilo vydělat nějaké zlato do začátku ať si můžu doplnit výbavu a zásoby." přispěju svým názorem

Grond Železoruka - 3. srpna 2021 15:12
Grond Železoruka

Alberich De'Ath 3. srpna 2021 01:29
// však čekáme na tvůj odpis, jsi na řadě

Alberich De'Ath - 3. srpna 2021 01:29
Alberich De

Grond Železoruka 2. srpna 2021 15:12
// Za mě můžeme dál

Gorin Aeduren - 21. července 2021 17:34
Gorin Aeduren

Diskuze u stolu se rozjela, ale nejsem si jistý jestli tím správním směrem. Alespoň tedy já to tak necítím. Lov na nějakou příšeru mě alespoň v tuto chvíli, přijde předčasný.

"No, ne že bych vás chtěl od toho odrazovat hoši, ale neměli by jsme nejdřív zjistit víc o této zemi a o tom jak to tady chodí?
Nevím jak vy, ale já se tady nový. Pokud vy také, tak by jsme se zřejmě měli hlásit, u někoho kdo to tady má na povel. Zjistit s čím je potřeba pomoc nebo co teď aktuálně město nejvíc netrápí. A vzhledem k tomu co jsem dnes viděl před branou, tak myslím že práce tady bude hodně."


Hned na to se zas napiji ze svého džbánku. Uf nerad tak dlouze mluvím, ale mám pocit že to bylo třeba říct.

Gorin Aeduren - 29. června 2021 17:52
Gorin Aeduren

"Já jsem Gorin."

Oba trpaslíci, ke kterým jsem si přisedl mě přijali dobře. Hovor mezi námi se pomalu rozjížděl, když nás přerušil nově příchozí.
Na jeho otázku ohledně volného místa souhlasně přikývnu a znova se představím nově příchozímu.

"Další runda piva, určitě nebude na škodu."
Po té několika týdenní tůře, kdy jsem pil jen vodu, nemohu nesouhlasit s pivem zadarmo. Vždyť jsem měl na něj pořádnou chuť už několik dlouhých dnů.

Alberich De'Ath - 24. června 2021 10:31
Alberich De

// Též se připojuji k pozdravu a děkuji za přijetí ;-)

Gorin Aeduren - 4. června 2021 20:27
Gorin Aeduren

//Ahoj všechny zdravím

Pán Jeskyně - 27. května 2021 14:36
Pán jeskyně Cenere

// Hey ha hi ha ho. XD

Vypisuje se 9 z celkem 9 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)