Bůh si to žádá (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Bůh si to žádá

Pán Jeskyně:

Hlad

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Kristus bdí nad světem již blahých 2080let. Dvacátá druhá křížová výprava opět nedosáhla svatého města, a Evropa se brání občanským válkám a povstání chudiny. Šlechta stále řeší své spory o peníze, slávu a vojenskou moc. Sjednocení je v nedohlednu, dovedete opět dosáhnout míru? Ať už s puškou v ruce, či obratnými pletichami?

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Přiměřená aktivita, schopné se přizpůsobit alternativnímu světu budoucnosti kde technologie postoupila, ovšem feudalismus je stále u moci. Víc na nástěnce

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jde o mnou vymyšlený svět, odehrávající se na naší planetě a i v přiměřené realitě. Rozdíl je v tom že demokracie a vznik svobodných republik a zemí neproběhl. Císař je stále nad všemi králi, a šlechtici kteří vlastní rozdrobené království v našich i zahraničních zemích, v některých případech i stanic a malých kolonií na oběžné dráze. Stále žijeme ve velkých sociálních rozdílech, což je dáno společenským postavením, kterého jde dosáhnout dědičně, nebo nějakou zásadní službou pro oprávněnou vrchnost. Co se týče vojenství, které je v mém světě na denním pořádku, šlechta stále kráčí do boje v honosných zbrojich, vybavených systémy, a servo doplňky. Meče jsou spíše odznakem jejich moci, a na koních se jezdí pro parádu. Uvítám každého kdo mi pomůže svět dotvořit a nápady budou uvítány.
Hráči: (3/3) cliff5, Glacies, VonHoleczek

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1

Pán Jeskyně - 1. listopadu 2020 15:58
Pán jeskyně Hlad

//Lidé dobří omlouvám se. Stěhoval jsem se, a řešil věci okolo. Takže odepíšu zítra.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)