Luo Jingyi | Červený drak (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Červený drak

Vlastník :

halicek.99

Jméno :

Luo Jingyi
 

Popis :

Luo od pohledu 25-30 let starý, díky jemným vráskám, které má v obličeji. Vlasy si nechává upravovat do krátkého sestřihu a barví si je na černo, aby nevyčníval se svou nezvyklou černo-hnědou barvou. Holí se do hladka.

Je na něm však vidět, jeho nejaponský původ. Kůži má trochu tmavší odstín, než je v Japonsku zvykem a oči jsou trochu moc evropské.

Nejčastěji nocí oblekové kalhoty, nebo džíny spolu s košilí. Jeho oblíbenou jsou červené košile se zlatými motivy (drak... atd.), čímž si připomíná svůj původ (tedy alespoň původ otce).

Pokud je opravdu horko, nebo svítí nosí fedoru. Často mu z kapsy čouhá balíček karet.
Pán Jeskyně:

sashiko

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Společnost červeného draka má mnohaletou tradici. Jedná se o tajné společenství, jehož představitelé dokázali skloubit prastarou magii s moderními technologiemi. Zbraně napájené manou poskytují svým agentům k používání nebo je dokonce vkládají přímo do nich, ale nic není zadarmo. Vůdci této společnosti také nutí agenty dělat i špinavou práci ve jménu vyššího dobra. Ale cena za používání nejúčinnějších zbraní by mohla být příliš vysoká. Tři mladí a idealističtí agenti si vyzkouší život na hranici reality a nadpřirozena. Hráči budou během hry sbírat zkušenosti a získávat lepší vybavení. Za chyby o to naopak přijdou. Postava může ve hře zemřít. Hra se skládá z jednotlivých misí, některé se prolínají, navazují na sebe.

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Dobře, tak to ještě jednou zkouším, i když výsledky neočekávám. Ona agentura je japonská, takže japonské postavy. Nevychází to z žádného seriálu ani filmu. Nepředpokládám, že seženu tým tří lidí (2 muži, 1 žena), kteří by si odpovídali herním tempem, takže můžu udělat individuální hru. Rovněž je možné hrát za soupeře těch agentů, který používá podobnou technologii. Hra bude akční, dobrodružná, ale také komediální a romantická, takže nějaké hráče, co mají rádi tyto prvky. Na aktivitu požadavky nejsou.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/4) Darrick Lang, halicek.99

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Zix - 16. listopadu 2018 11:43
Zix

//Zdravím a děkuji za přijetí. :)

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)