Taura Moriko | Červený drak (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Červený drak

Vlastník :

Darrick Lang

Jméno :

Taura Moriko
 

Popis :

Mlady muz nizkej postavy so zvedavym az hravim pohladom. Na tvari ani naznak zarastania. Nebyt do snehobiela odfarbenych strednedlhych vlasov by dokonale splynul s davom. V lavom uchu dve nausnice (nerezova gulicka, cierny kruh) a ponad golier mu vykuka maly kusok tetovania, prilis maly na to aby sa dalo poznat o co ide. Bezne obleceny do volnych co najpohodlnejsich siat, na ruke hodinky zapnute cifernikom dolu, taska s laptopom a na hlave vybuch ci oblubena siltovka, ale ak je vhodna prilezitost skroti vlasy do copu a s velkou oblubou vytiahne oblek pri ktorom si doslova potrpi aby dokonale sedel.
Pán Jeskyně:

sashiko

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Společnost červeného draka má mnohaletou tradici. Jedná se o tajné společenství, jehož představitelé dokázali skloubit prastarou magii s moderními technologiemi. Zbraně napájené manou poskytují svým agentům k používání nebo je dokonce vkládají přímo do nich, ale nic není zadarmo. Vůdci této společnosti také nutí agenty dělat i špinavou práci ve jménu vyššího dobra. Ale cena za používání nejúčinnějších zbraní by mohla být příliš vysoká. Tři mladí a idealističtí agenti si vyzkouší život na hranici reality a nadpřirozena. Hráči budou během hry sbírat zkušenosti a získávat lepší vybavení. Za chyby o to naopak přijdou. Postava může ve hře zemřít. Hra se skládá z jednotlivých misí, některé se prolínají, navazují na sebe.

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Dobře, tak to ještě jednou zkouším, i když výsledky neočekávám. Ona agentura je japonská, takže japonské postavy. Nevychází to z žádného seriálu ani filmu. Nepředpokládám, že seženu tým tří lidí (2 muži, 1 žena), kteří by si odpovídali herním tempem, takže můžu udělat individuální hru. Rovněž je možné hrát za soupeře těch agentů, který používá podobnou technologii. Hra bude akční, dobrodružná, ale také komediální a romantická, takže nějaké hráče, co mají rádi tyto prvky. Na aktivitu požadavky nejsou.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/4) Darrick Lang, halicek.99

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Zix - 16. listopadu 2018 11:43
Zix

//Zdravím a děkuji za přijetí. :)

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)