Červený trpaslík (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Červený trpaslík

Pán Jeskyně:

Mapafius

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

„Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili, jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí, a jeho březí kočka bezpečně uzavřená ve skladišti. Takže po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky.“
Určitě zde najdu spoustu fanoušků tohohle seriálu. Všechny díly znáte nazpaměť tak proč se nepřenést na palubu lodi a nezkusit si s trochou improvizace zahrát vlastní. Nejsem si stoprocentně jistý formou jakou hrát, ale nevidím důvod, proč by to nešlo.

Klíčová slova:

Červený trpaslík, sitcom, sci-fi

Jaké hráče:

Hledáme Listera případně Kochanskou, ostatní postavy jsou už rozděleny, kdyby se chtěl někdo mermomocí přidat s jinou postavou, napište mi, třeba to nějak vymyslíme. Já budu hrát Hollyho a pána jeskyně. Hrál bych po fóru alespoň jeden příspěvek týdně ale můžem i na chatu, ještě záleží na tom, jak se domluvíme.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/4) Goodboy, lapras, Selinius, uzumaki naruto

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 5 ⇒|

Kryton - 15. října 2019 11:59
Kryton

//Ma-ma-ma-ma-ma-ma-gór

Arnold Jidáš Rimmer - 15. října 2019 10:30
Arnold Jidáš Rimmer

//Kocúr, ty zablšená potvora, to je na tebe.

Kryton - 18. září 2019 23:40
Kryton

//A jak znám kočky, to Kocourovo líné mlčení je známka souhlasu. :D

Arnold Jidáš Rimmer - 18. září 2019 10:31
Arnold Jidáš Rimmer

//Detto

Dave Lister - 24. srpna 2019 12:10
Dave Lister

"Kocoure co to sakra meleš? Přeskočilo ti? Nevím o čem mluvíš..." Začne mluvit zmateně s Kocourem ale ten se na něj vrhne a začne ho mlátit "Co vyšiluješ ty cvoku?!" Vykřikne po první ráně, kterou ani nestihne vykrýt ani uhnout. Lister je na kocoviny sice docela zvyklý a tak by to jeho výkon tolik nezhoršilo. Jeho reakce jsou ale přesto pomalejší a tak dostane pár nepříjemných ran, kterým by se mohl vyhnout což se mu ale nepovedlo ale sám Kocourovi také pár ran dokázal dát i když Kocour má skutečně navrch.

Dave Lister - 7. srpna 2019 16:16
Dave Lister

//Omlouvám se za výpadek bando, ještě dnes odepíšu

Arnold Jidáš Rimmer - 11. července 2019 11:57
Arnold Jidáš Rimmer

Jediné, čo začujem, je nezrozumiteľný krik a rev. Hneď mi je jasné, k čomu dôjde. Pozriem sa na Listera s úsmevom. V tú chvíľu cezo mňa preletí Kocúr a vrhne sa na Davea. Chvíľu sledujem bitku a nemôžem sa ubrániť záchvatu smiechu. Po pár minútach ma to preide.
"Kocúr, to stačilo. Kocúr!" zvolám. "To by stačilo. Chcel som ti ho doviesť. Predtým však mal byť upozornený nato, čo chystáš spraviť."

Kryton - 10. července 2019 22:55
Kryton

//Džazgviskvííí!! :D:D :D:D:D:DDDD

Kocour - 10. července 2019 22:32
Kocour

Přísáhám při všech kočkách, že jsem chtěl jít hledat opičáka taky, ale sotva jsem něco řekl, Kryton se splašil a začal pelášit kamsi dopředu a nozdry jako dva tunely do stanice ZOO jej následovaly. Já jsem Kocour a za nikým z těch troubů se nepoženu. Nahodím tedy pomalou, tančící chůzi až zapomenu, co jsem vlastně chtěl. Do doby než jsem narazil na Opičáka a Holoblbce. V tu chvíli se mi vše vrátilo. Moje roztrhané oblečky, Lister křepčící na videu....moje roztrhané oblečky! Ihned se naježím.
"Pomodli se a připrav na smrt opičáku! Čas tvé smrti nadešel! Vždy jsem věděl, že máš spadeno na můj obleček z pvc s límcem z imitace tučňáka! A včera se ti dostal do spáru, ale já se pomstím!"
Skočím na Listera a začnu ho mlít. Lodí se začnou rozeznívat zvuky bitky, občasné "Auč!" a "Uch!" Stejně jako "Zdechni na mor, ty smradlavej prasopse!" nebo
"Moje oblečky!" či univerzální bojový pokřik "Džazgviskvíííí!!!"
Jelikož já jsem Kocour a Lister má kocovinu, je snad doufám jasné, kdo má navrch.

Kryton - 27. června 2019 21:23
Kryton

//Výborně pane Rimmere, hned si pospěšte s komentářem a jezděte si s klidem v těch vašich zajetých kolejích, jako nějaká kraksna z 19. století co je tak milujete!

Arnold Jidáš Rimmer - 26. června 2019 18:08
Arnold Jidáš Rimmer

//Kryton, že ťa netrápi to tvoje robotické svedomie, ma prekvapuje ešte viac, ako tá najdôležitejšia vec v mojom živote. Moja smrť. Hanbi sa, ak to dokážeš. Ale čo. Aspoň sa pobavíme.

Kryton - 26. června 2019 17:35
Kryton

"Utekl jsem mu, no tohle..." prohlasím hrdě, "určitě se rozbrečel a sesypal!" samolibně pokřikuji, jak se blížím k laborce a nemotorně procházím zašupovacími dveřmi do rozlehlé místnosti.
Zastavím se a pořád sebou cloumám, honem si pospíším říct: "Mód nekontrolovaného spěchu - konec!"

Po obvodu je spousta serverů, počítačů s obrazovkami a čudlíky všech barev a mnoho skříňek, podobně jako v každé druhé místnosti, ovšem tuto odlišuje Centrální panel, kruhový, řídící panel jako sloup stojící uprostřed.
A několik technologických vychytávek, zvlášť zdravotnických.
"A není tu nikdo, kdo by je dokázal využít. Jen já!" mumlám si radostně a prohledávám systematicky laboratoř.
"Tomu říkám plýtvání. Tak třeba ty - no, jak se jmenuješ?" a cvrknu prsty jeden server. "Záložní server pro data získaná Hollym - ale to je směšné - je zcela prázdný! Chudáčku, najdu ti jiné využití, je to pro tebe určitě hrozné!" sdělím mu.
"Však se nebojte braši, křemíkové nebe vás odmění!" povím všem přítomným mašinkám.
Trvá to jen chviličku hrabání, než to uvidím - Psi-scan.
Nakonec najdu starou dobrou tři sta čtyřicet pětku, popadnu jí a mažu s ní najít pana Davida.
*Střeste se Kryťáka, vy nenažranej symbionte!*

Pán Jeskyně - 25. června 2019 23:28
Pán jeskyně Mapafius

//Moc se omlouvám za neaktivitu, hned zítra napíšu.

Arnold Jidáš Rimmer - 23. června 2019 16:30
Arnold Jidáš Rimmer

Najviac ma pobavili jeho poznámky o halucináciach a následne i šok a prekvapenie zo straty dredov. Trochu ma zarazia jeho vyhrážky. Ruku si priložím k ústam, aby nevidel môj úškrn a pozriem sa na zem. Trochu napätia mu neuškodí a mne to dá dosť času na to, aby som si premyslel, čo mu povedať.
"No... Lister, vieš..." začnem jemne. "Poviem ti to na rovinu," mávnem rukami. "Nemáš slyšiny. Naozaj si si ich ustrihol," začnem sa pochechtávať.
Otočím sa, pretože pohľad na neho je to najlepšie, čo som doteraz videl. A nezvládol by som sa nerehotať. Potrebujem mať aspoň trochu chladnú hlavu a ignorovať jeho poznámky.
"Prisahám ti, že som videl záznam a naozaj si si ich ustrihol," otočím sa. "Môžeme nájsť Hollyho a pokiaľ kocúr ešte stále chrápe v tvojej posteli, tak ti to dosvedčí."

Dave Lister - 23. června 2019 16:06
Dave Lister

Skoro to uřvané trdlo neposlouchám. To že jsem skrz něj prošel znamená, že je teď na měkké světlo takže mu tu jeho rozjetou pusu nezavřu... "Rimre proč bych ti asi ničil deník? Nad čím bych se pak asi mohl zasmát když občas nemůžu usnout v noci?... Počkej co jsi to teď řekl?" Zeptám se a druhou část svých slov pronesu velmi zmateně když si uvědomím, co vlastně řekl ale to určitě není pravda a tak jen zavrtím hlavou "Už začínám mít i slyšiny... Skoro bych přísahal že jsi řekl, že jsem si ustřihl dredy..." Přitom si ale pro jistotu sáhnu dozadu a ucítím, že tam opravdu něco chybí "Do kosmu moje dredy!" Vyhrknu zoufale když cítím jen zastřihnuté krátké pozůstatky toho, co jsem si nechával tak dlouho narůst a rozčíleně se podívám na Rimera "Rimre přísahám, že o tom tvým zkratu bude vědět každej zatracenej automat na týhle lodi jestli mi hned neřekneš co se stalo" Řeknu mu naštvaně a je jasné, že tohle není žádná planá hrozba

Dave Lister - 23. června 2019 15:54
Dave Lister

Arnold Jidáš Rimmer 23. června 2019 15:48
A kdo to hlášení bude asi číst?

Arnold Jidáš Rimmer - 23. června 2019 15:48
Arnold Jidáš Rimmer

Dave Lister 23. června 2019 15:13
//Ďalšie hlásenie, ktoré o tebe spíšem.

Arnold Jidáš Rimmer - 23. června 2019 15:46
Arnold Jidáš Rimmer

Lister i s jeho hlúpou otázkou prešiel okolo mňa. Až keď sa ani po tretí krát nemôžem dovolať Hollyho, docvakne mi, čo sa stalo a rozbehnem sa za Listerom. Po chvíli ho dobehnem a začnem nadávať. Pár krát prebliknem a on cezo mňa prejde, akoby sa nič nedialo.
"Lister, čo si robil s mojimi vecami?" spýtam sa ho dosť podráždene. "Zostrihal si si dredy, nahádzal ich do mojej skrinky, zničil môj denník, moje ponožky použil ako vreckovky a to najhoršie? To najhoršie bolo to, že si mi zničil moju pásku s najväčšími hitmi z histórie hudby. Čo mi k tomu povieš?"
Rozdýcham sa a upokojím. Napočítam do desať, aby som ho mohol zvoziť za ďalšie veci. Prehliadnem si ho poriadne. Je totálne zničený. Nechcem mu ešte k tomu pridávať ďalšie stresy s Kocúrom.
"Lister, Listeik môj, kamarát môj najlepší," začnem sa mu líškať. "Prosím ťa, zabudni na môj záchvat paniky a ja ti sľubujem, že celý týždeň sa k tebe budem chovať s patričnou úctou," na chvíľu sa odmlčím. "Dobre, celý deň, aby sa nepovedalo. A zabudnem na to, čo si urobil s mojimi vecami."

Dave Lister - 23. června 2019 15:22
Dave Lister

Procházím chodbou zrovna když má ten lempl záchvat sebelítosti a jeho otázka se rozléhá po chodbě až k odbočce ze které jsem vyšel. Hodlal jsem odbočit vlevo k jídelním automatům zatímco vpravo byl Rimer a cesta do místnosti s těmi věděckými hloupostmi "Chceš seznam?" Odseknu nevrle otázku. Normálně bych se na jeho účet zasmál ale nemám zrovna nejlepší náladu a tak bez čekání na jeho odpověď jdu dál k jídelní sekci kde si hodlám udělat snídani. Nemám ani tušení, že mě hledají a proto necítím ani potřebu něco vysvětlovat nebo se hlásit. Cítím jen potřebu dát si snídani... A zapít ji studenou omáčkou vindaloo

Dave Lister - 23. června 2019 15:13
Dave Lister

Arnold Jidáš Rimmer 23. června 2019 14:31
//Vždyť tě urážím denně... Kdybych měl ty hloupé pravidla poslouchat tak mi nebudou stačit ani 3 životy na splnění celého trestu. Víš kam si ty paragrafy můžeš strčit, že?

1 2 3 4 5 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)