Červený trpaslík (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Červený trpaslík

Pán Jeskyně:

Mapafius

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

„Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili, jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí, a jeho březí kočka bezpečně uzavřená ve skladišti. Takže po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky.“
Určitě zde najdu spoustu fanoušků tohohle seriálu. Všechny díly znáte nazpaměť tak proč se nepřenést na palubu lodi a nezkusit si s trochou improvizace zahrát vlastní. Nejsem si stoprocentně jistý formou jakou hrát, ale nevidím důvod, proč by to nešlo.

Klíčová slova:

Červený trpaslík, sitcom, sci-fi

Jaké hráče:

Hledáme Listera případně Kochanskou, ostatní postavy jsou už rozděleny, kdyby se chtěl někdo mermomocí přidat s jinou postavou, napište mi, třeba to nějak vymyslíme. Já budu hrát Hollyho a pána jeskyně. Hrál bych po fóru alespoň jeden příspěvek týdně ale můžem i na chatu, ještě záleží na tom, jak se domluvíme.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (3/4) Goodboy, lapras, Selinius

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Kocour - 19. března 2019 17:50
Kocour

"Co se tu děje?"
Zopakuji otázku po Krytonovi.
"Nevím! Ale povím ti, plechoune, co se bude dít, až najdu toho primáta, kdo zničil moje nejlepší oblečky! Bude v tom figurovat moje bota a opičí zadek!"
Naježím se naštvaně a pak se k robotovi důvěrně nakloním.
"50 mých nejlepších oblečků bylo roztrháno na malinkaté kousíčky. A co jsem našel na místě činu?"
Dramaticky na ten kus šrotu zamávám Listerovými dredy.
"Až tu dredatou opici najdu, poteče krev! S Kocourem si nikdo zahrávat nebude!"

Dutohlav se rozhodne si přisadit.
"Tak poslyš, ty Bystroni! Někdo mi zničil moje krásné prádélko. Pokud nechceš přijít k úrazu, nemotej se mi do cesty. Kocour je na válečné stezce a je přirpavený pomstít se. Ou-jééé!"
Odseknu Rimmerovi a otočím se na Kryotna.
"Tak kde je ten zablešenej špindíra!?"
Zeptám se znovu.

Arnold Jidáš Rimmer - 14. března 2019 20:29
Arnold Jidáš Rimmer

Po pár minutách miniem kocúra a chvíľu nato počujem Krytona, ako sa niečo hovorí. Zastavím sa a trochu premýšľam, či sa vrátiť. Nakoniec sa však vrátim, ale pritom sa tvárim naozaj rozčúlene. Pozriem sa na Kocúra a následne na Krytona.
"Ty zavšivená potvora, máš šťastie, že som len hologram," začnem kričať na Kocúra, keď cezo mňa prebehne. "Ty tu robíš len neporiadok."
Keď počujem, ako sa Kocúr rozčuluje a to dosť nahlas, nedá mi to a vrátim sa naspäť do kajuty. Tí dvaja panikária a Listera, tej atrapy človeka tu niet.
"Kocúr, varujem ťa," zodvihnem ukazovák a výhražne ním zamávam. "Neznášam, keď cezo mňa tak nechutne prebehneš. Alebo chceš problémy, ty zavšivená potvora?"

Kryton - 12. března 2019 01:45
Kryton

"Hm hm hmm, hm hm hmmm, deset třicet pane, nese se snídaně."
Prohlásím mezi dveřmi rozjařeně směrem ke zmáčené peřině u postele a položím tác na stůl.
"Vaše milované kari kornflejky s výborným kravským mlékem, pane." dodám v předklonu nad peřinou, jeden pohled věnuji i na horní palandu.
"Vidím že pan Rimmer se včera pokusil odvázat." a zvednu mu z hlavy ten plátek o kapelách.
"Ale pane, takový svinčík jste mi nachystal naposledy když jste chtěl, abych si užil výročí dne mého osvobození z Novy 5." řeknu radostně ulepené přikrývce na zemi.
"Dokonce jste použil zcela sám i zubní pastu, vskutku velmi kreativní." a hrdě se pnu nad počmáraným zrcadlem.
Pak si všimnu pudru v umyvadle a ihned pojmu podezření.
"Pane Listere, jste v pořádku?" chvilku zmatkuji po pokoji a pak odhrnu zoufale peřinu.
"Není tu!" zapištím vysokým hláskem, načež se vzbudí ta zbabělá hromádka světla s důvtipem klobásy.
Hned se svěřím s neobvyklou situací.
"Pan Lister tady není, tak brzy! Ale kam by šel, co si počne, proč použil pudr?!"

Rimmerovi nestydaté připomínky odkývu jako obvykle, v tom se ale do kajuty nahrne energie sama, v podobě rozzlobené Felix Felicis.
"Pane Kocoure, VY a NEUPRAVENÝ?! Co se to jen děje u všech molekulárních oblaků?" a smutně zkřivím ústa.

Kocour - 10. března 2019 20:33
Kocour

Znáte ten pocit, když je něco hodně špatně? Když se probudíte a nepamatujete si, co se předchozí večer dělo? Já ne, až do dneška, kdy jsem si otevřel skříň a našel jsem 50 svých nejlepších obleků a opičákovy dredy. Krev se ve mě vzkypěla.
"NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!"
Nesl se Trpaslíkem můj zmučený výkřik, plný hrůzy a děsu. Sebral jsem Listerovy dredy ,před tím jsem si ale navlékl ochranné rukavice pro manipulaci s plutoniem a namířil si to do jeho kajuty.

Do kajuty opic jsem vpadl jako bůh pomsty a hněvu.
"Jsi mrtvej, Frakensteine!"
Zamával jsem dredy směrem k prázdné posteli. Až tehdy jsem si uvědomil, že Vopičák chybí.
"Plechoune? Kde máš Vopičáka, kam jsi ho schoval? Tohle si odskáče, nakopnu mu rumba koule tak mocně, že mu vyletí očima!"
Znovu jsem výhružně zamával dredama.

Arnold Jidáš Rimmer - 9. března 2019 17:57
Arnold Jidáš Rimmer

Prebudím sa, zívnem a zažmurkám. Chvíľu sa pozerám po izbe. Taký bordel som ešte nevidel. Momentálne mám poriadny chaos. Neviem, či všetci sme včera flámovali. Viem jednu vec. musím to na niekoho zvaliť.

Pretriem si oči a zoskočím z postele. Pozriem sa na Krytona, ktorý práve došiel. Pozriem sa na kornflaky. Znechutene sa zatvárim.
"Odprac to, Kryton, je mi z toho zle," prikážem mu znechutene. "Idem sa trochu prebehnúť, takže tu chcem poriadok. A nech si Holly pripraví hlásenie o včerajšku," zasalutujem. "Som tu o hodinu."
Trochu sa popreťahujem a vyštartujem svojim tempom.

Pán Jeskyně - 9. března 2019 17:43
Pán jeskyně Mapafius

Za Listera budu hrát já, dokavaď se na něj někdo nenajde.

Na palubě červeného trpaslíka je klid. Když Kryton v poledne zamířil do Listerovi ubikace s kari cornflaky s psím mlékem k snídani, našel jeho postel prázdnou a peřinu válet se na zemi v louži piva. Celý pokoj byl obrácený vzhůru nohama. Židle byly postavené na stole, umyvadlo bylo plné pudru, hlenů a šroubů, na zrcadle a na zdi okolo byly čmáranice od zubní pasty a po zemi se válely Listerovy dredy.

Na horní posteli vyspával Rimmer s plyšákem generála Custera v podpaží. Z obličeje zakrytého časopisem pochodových kapel Paráda mu vyčuhovala pouze ústa v kterých si cucal palec.

Kocour, který už tou dobou vstával a jako vždy svou první hodinu trávil ve skříni vybírající si oblečení pro dnešní den, v ní našel 50 svých nejlepších obleků rozstříhaných na malé kousky, které se válely po podlaze spolu s dalšími Listerovými dredy.

Arnold Jidáš Rimmer - 9. března 2019 16:57
Arnold Jidáš Rimmer

//Kebyže robíš svoju prácu tak dobre, ako odvrávaš, už by si bol dávno hotový.

Kocour - 9. března 2019 12:44
Kocour

// Hele, ty keprovej mimozemšťane, viděl jsi někdy kočku pracovat? Pomož kondomové hlavě sám! Já mám důležitější věci n práci.

Arnold Jidáš Rimmer - 9. března 2019 09:50
Arnold Jidáš Rimmer

//Kocoure, pomôž upratať Krytonovi moju izbu a pokračujte od nej na druhý koniec paluby. A žiadne odvrávanie, inak vyplním na vás sťažnosť.

Kocour - 8. března 2019 21:17
Kocour

// Co? Jak je možný, že nozdry jako díry v trenclích obstarožního čtyřicátníka trpícícho plynatostí už je tady a náš vopičák je ještě někde na švestkách? Co se to sakra děje?

Arnold Jidáš Rimmer - 7. března 2019 10:05
Arnold Jidáš Rimmer

//Holly, ďakujem za schválenie paragrafu 331 o prijatí vyššieho dôstojníka na palubu lode. V profile mám všetko v češtine, pretože som slovenskú verziu nenašiel.

Kocour - 6. března 2019 18:51
Kocour

// Díky Hole! :-D

Pán Jeskyně - 6. března 2019 15:01
Pán jeskyně Mapafius

//Ikonku snadno vytvoříš z jakéhokoli obrázku. Něco ti pošlu.

Kocour - 6. března 2019 14:41
Kocour

//Zdarec a dík za přijetí, nevíte o nějaké ikonce? :-)

Pán Jeskyně - 5. března 2019 08:28
Pán jeskyně Mapafius

//Nikdo tu není, Krytone. Btw, jsi tu dýl, možná tu máš nějaké kamarády o kterých víš, že koukají na Red Dwarf. Já o nich nevím. Zkus jim napsat. Kdyžtak můžeme začít hru bez nich, že si postavy rozebereme, až někdo přibude, postavu dostane.

Kryton - 5. března 2019 00:11
Kryton

//To není možné kde všichni jsou Holly? To mezitím vytřu všechny podlaží...

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)