Chaooso City (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Chaooso City

Pán Jeskyně:

Sattiwa

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Děj se odehrává ve velkém městě Chaooso. Technologie je na vrcholu. Roboti, umělá inteligence, a kyborgové na každém rohu. Lidé se nechávají čímdál více vylepšovat. Jedno vylepšení nestačí. V některých obchodech jsou za pulty roboti, vypadající jako lidé. Jsou doslova k nerozpoznání od běžného člověka, tedy než se s nimi pustíte do hovoru.
Vysoké mrakodrapy a na nich velké billboardy, plné reklam na nejnovější vychytávky. Celé město je osvětleno nejrůznějšími barvami neonu. V noci to vypadá jako by byl stále den. Ale i tak se najdou zapadlé temné uličky a chudší čtvrtě na okraji města.
Ve městě jsou různé organizace a skupiny gangů. Některé spolu spolupracují jiné proti sobě bojují. Je jen na tobě ke komu se připojíš, nebo budeš sám/a bloudit ulicemi města plného chaosu.

Klíčová slova:

Kyborg, Násilí, Alkohol, (Drogy +18), Punk, Technologie, Korporace atd.

Jaké hráče:

Všichni koho toto téma aspoň trochu zaujalo. A budou mít chuť si zahrát.
Počet hráčů klidně navýším, není problém.
Hra přez fórum.
Pro více informací, zprávy přez poštolku.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

Chaooso City center
Lovci:
Většinou menší skupiny lidí žijící na předměstí a na skládkách za městem. Většinou se živí sběrem surovin, jejich úpravou a prodejem, některé skupiny vaří drogy, některé upravují ilegální kyberwaer, jiné zajišťují potravu. Jiní loví kyberpsychouše, nebo jiná nebezpečná stvoření na zakázku (za prachy). Ačkoli pracují samostatně, nepsaná dohoda zajišťuje "většinou" spravedlivé příděly nejnutnějších surovin a dalších zdrojů, pro každou skupinu lovců.
Kartáři:
Skupina korporátů, magnátů a šéfů gangů, většinou sem patří jen ty největší ryby z rybníku, ale někdy se povede prosadit i malým obchodníkům nebo nájemným žoldákům. Ať už začínají prodejem drog, nebo nelegálně upraveným kyberwaerm,. Ti nejlepší se pak obvykle kryjí za luxusními kasíny a kluby nebo naopak perou peníze ve svých továrnách, nebo spolupracují s dalšími korporáty nebo organizacemi..
Čistí:
Lidé kteří jsou proti cyber vylepšování lidí. Věří že tělo je chrám. Dalo by se říct že jsou to fanatici, kultisti, kteří věří svým pravdám a logice. Nemají stále zázemí ale jejich infrastruktura sahá po celém městě a ačkoli jsou proti kyber vylepšením lidských těl, jejich rituály se kybernetického mučení a použití nejmodernější technologií příliš neštítí.
Argo:
Největší místní korporace ovládající většinu města. Mají pod palcem jednotky ozbrojených sil chránící pořádek ve městě a pokud to jde tak i mimo něj. Vše se zodpovídá velmi vlivné rodině jejíž kořeny sahají daleko do minulosti založení města Chaooso City. V každé městské čtvrti mají svou stanici a v centru se nachází velitelství a zároveň rodinné sídlo v komplexu zvaném "Argo Corp." jemuž dominuje vysoká věž známá jako "Argo Tower" . Něco málo o městě Chaooso: Chaooso City je město plné chaosu a neustálého pohybu. Nachází se na pobřeží a je obklopeno rozlehlými průmyslovými zónami a nekonečnými plážemi. Je to město, kde se odehrávají nejrůznější ilegální obchody a kriminální aktivity, ale také město plné příležitostí pro ty, kteří jsou ochotni riskovat. Ulice Chaooso City jsou lemovány mrakodrapy a neonovými reklamami, ale také nízkými budovami a stánky s nejrůznějšími zbožím. Město je plné různorodých kultur a národností, a to je cítit i na ulicích, kde se mísí vůně různých jídel a hudba z různých koutů světa. Ve městě působí mnoho korporací, ale také mnoho nezávislých podnikatelů, kteří se snaží uspět na trhu. Mezi nimi jsou také nelegální obchodníci, kteří se snaží obchodovat s tajnými technologiemi nebo nelegálními drogami. Pod povrchem města se také skrývá tajný podzemní svět, kde se odehrávají nelegální obchody a experimenty. Tento svět je plný nebezpečí a je určen jen pro ty nejodvážnější a nejšikovnější. Celkově je město plné příležitostí, ale také nebezpečí a tajemství. Je to místo, kde se můžete dostat na vrchol, ale také kde můžete snadno spadnout na dno. Je to město pro ty, kteří se nebojí riskovat a snaží se vymanit z pravidel běžné společnosti.
Hráči: (1/3) ItsRillBits

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1

Pán Jeskyně - 14. července 2023 20:34
Pán jeskyně Sattiwa

Hra je pozastavena. Čekám na hráče.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)