Charmed Apocalypse (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed Apocalypse

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Druhá generace Čarodějek selhala. Zlo převzalo nadvládu nad světem a magie není žádným tajemstvím. Starší a světlonoši byli zabiti. Amorové byli vyhubeni. Andělé osudu uprchli do jiné dimenze. Jediní kdo zůstali, jsou andělé smrti. Kniha Stínů je ztracena. Po staletí se potomci sester schovávali v nejzazších koutech světa. Ale rodokmen se pomalu začal spojovat a narodilo se světlo. Nová trojice. Ta je ale díky snaze jejich matky je ochránit, také rozptýlena. Po spojení se k nim se přidává několik potomků kdysi nejmocnějších magických rodů. Dokáží však porazit impérium zla a ukončit jeho krutovládu?
Hrát se bude přes fórum. Sledujte nástěnku.

Klíčová slova:

Charmed, Čarodějky, Apokalypsa, Generace

Jaké hráče:

Je mi jedno jestli jsou zkušení nebo ne, ale musí znát alespoň zhruba všech osm sérií.
Maximální počet schopností jsou dvě. Mohou být jakékoli, ale pokud není z vesmíru Charmed, prosím o vysvětlení.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jméno: Gabriel Delaney Atributy: Krátké černé vlasy, modré oči, milá tvář, 23 let Schopnosti: Aerokineze, ovládání rostlin Životopis: Gabriel se narodil do bohaté rodiny, jež byla vlastníkem velké firmy pro démony. Jeho otec, zakladatel firmy tam trávil většinu času. Matka hodně pila a trávila čas s přítelkyněmi, takže malého Gabriela převážně vychovávala jeho babička a sluha. Babička mu vyprávěla legendy o Třech Čarodějkách a jejich skutcích, jenže on ničemu z toho nevěřil. Démoni bylo jediné co znal. Co znali všichni. Když ve čtrnácti letech objevil své schopnosti, vyjevila mu babička, že je také čarodějky a má schopnost telepatie. Jeho rodiče žádný z darů nezdědili. Oba to před nimi skrývali a babička mu vyjevila, že jejich rod pochází z Billie Jenkinsové, jedné z nejmocnějších dobrých čarodějek počátku minulého tisíciletí. Gabriel nesouhlasil s otcovým postojem a jakmile se naučil své schopnosti ovládat, začal se maskovat a bojovat se zlem v ulicích New Yorku kde žil. V šestnácti ho rodiče zasnoubili z dívkou z bohaté a vlivné rodiny, C.C. Téhož roku jeho matka zemřela na následky svého alkoholismu a otec se snažil ho naučit vedení firmy. Ve dvaadvaceti otec zemřel na infarkt a Gabriel zdědil firmu a nemalé jmění. To všechno ale rozprodal a peníze si nechal. Něco jako charita neexistovalo. Jednou nechtěně C.C. odhalil co je zač a ta zrušila zasnoubení. Přesto však u něho zůstala, protože její rodina byla zruinována a vyvražděna. Teď je mu třiadvacet a plánuje najít ostatní lidi jako je on.
Hráči: (1/5) Neera

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 46 ⇒|

Dawn Marítimar - 13. srpna 2018 20:51
Dawn Marítimar

„Nejsi to náhodou ty, ta s přivolávací schopností?“ sarkasticky, možná až výsměšně pozvedne obočí. Pak ale s tichým odfrknutím zakroutí hlavou. Možná uměla přivolávat věci, ale zase neměla sebemenší tušení, co to vlastně hledá. Možná na to tom nakonec byly dost podobně.
Nepatrně přikývne, soustředěně přimhouří oči a pokusí se co nejpečlivěji si vybavit půdu domu v Avalonu.

Pán Jeskyně - 10. srpna 2018 22:06
Pán jeskyně l.i.c.h.

„To by mohlo být užitečné. Vězení na démony, to se mi líbí. I když je mnohem radši likviduju. Je to větší adrenalin. A navíc tím snižuji démonskou populaci,“ zasní se lehce Alex.
„Nicméně, když je máme na půdě, zaletíš pro ně,“ požádá Dawn. „Protože jinak nevím, jak se k nim dostaneme a myslím, že jedna z nás by tu měla zůstat. Kdyby se třeba pokusili vyjednávat. Sice je to nepravděpodobné, ale co kdyby.“

Dawn Marítimar - 31. července 2018 19:35
Dawn Marítimar

Nakloní skepticky hlavu ke straně: „Já jsem teda prošla jenom kus půdy, ale připadala mi jako pěkný magický smeťák.“
Zatřese hlavou a přitáhne si mechanicky šálu blíž ke krku.
„Hrají v tom roli magické krystaly, skládají se v obrazcích a když se démon dostane doprostřed, uvězní ho to tam,“ zamračí se, jak se snaží vzpomenout na text, který předtím jenom tak prolítla očima ze zvědavosti.

Pán Jeskyně - 29. července 2018 12:02
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis při sestřiných slovech přestane s pokusem posunout kameny Stonehenge tak, aby se dostali ke Skříňce a sestře. Ač to připouští celkem nerada, má pravdu. Nápad magické klece ji ale zaujme. Taková věc by se mohla nesporně hodit. Když by ho nedokázaly sejmout, tak alespoň uvěznit.
„No a jak to funguje? Předpokládám, že se musí nějak vyrobit, a my nejsme zrovna zásobené magickými předměty.“

Dawn Marítimar - 17. července 2018 21:33
Dawn Marítimar

Jenom letmo zamrká, snaží se zachytit střípky toho vidění, ale podvědomě se brání vidět cokoliv jiného, než co má skutečně před sebou. Ale to, že Alexis uhne bez dalšího reptání, je samo o sobě nejlepší doklad toho, že její plán podporuje.

„Hm,“ broukne neadresně s ohrnutým rtem, když se kruh z menhirů dá skutečně do pohybu. Nic dalšího k tomu nedodá, ale její tón má řekněme uznalý charakter.

„Počkej,“ zarazí pak Alexis o několik okamžiků později, „Jak chceš toho démona dostat, až se tady objeví? Posledně to moc nedopadlo,“ připomene s pesimistickým úšklebkem, „Máš nějaký plán?“
Na chvíli se odmlčí a pozvedne tázavě obočí, než doplní: „Narazila jsem na něco v Knize. Magická klec nebo tak nějak.“

Pán Jeskyně - 11. července 2018 21:09
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis se zhluboka nadechne a vydechne. Pak si uvážlivě prohlédne monolity.
„Myslím že jo,“ odpoví pak.

Dawn ve svém úsilí nakonec uspěje. Alespoň částečně. V mysli se jí na chvíli mihne obraz Dawn u skříňky, kterou hledali. Zdálo se, že jdou na dobré cestě, i s Alexisiným návrhem.

„Jdu na to,“ kývne na Dawn aby ustoupila. Pak přitáhne ruce k tělu, a začne pomalu telekineticky tlačit. Nejdřív se nic neděje, takže Alexis víc zabere, zapře se a na čele jí vystoupí pot. Pak se ale ozve pomalé skřípění kámen se začne hýbat vražednou rychlostí šneka.

Dawn Marítimar - 6. července 2018 14:34
Dawn Marítimar

„Příliš mnoho když,“ utrousí a nakloní hlavu zamyšleně ke straně, než jí rty zvlní nehezký lovecký úšklebek, „Ale zahrnuje to mlácení démonů, takže za mě v zásadě dobrý, dokud to nezabere moc času. Jinak bychom měly Hope radši skutečně hledat.“

Mechanicky si přitáhne šálu blíž ke krku a dojde rázným krokem k nejbližšímu menhiru.
„Myslíš, že tím pohneš svojí schopností?“ nadhodí nesoustředěně, když na kámen položí otevřenou dlaň a zavře oči. Cítí se trochu hloupě, když se snaží udělat něco, o čem nemá tušení, jak se samo děje a ve většině případů jí hrozně hne žlučí, když se to stane. Ale nezbývá jí nic jiného, než si zkusit co nejpodrobněji vybavit ten divný pocit a pokusit se ho donutit, aby přišel.

Pán Jeskyně - 5. července 2018 20:36
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Uvažuj takhle,“ začne Alex. „Pokud jsi strážce mocného předmětu, objeví se tu lidi, kteří ji chtějí ukrást, nebo zničit. Ty jednu z nich uneseš, ale ty zbylé se tam stejně dostanou. Co uděláš? Přijdeš je zastavit, ne? Takže až přijde, zastavíme ho, spoutáme ho, a vymlátíme z něj, kde, a proč chce uskutečnit svůj plán Hope, a pak ho zabijeme,“ vysvětlí Dawn svůj myšlenkový pochod.

Dawn Marítimar - 1. července 2018 14:00
Dawn Marítimar

Zkoumavě přimhouří oči a přelétne pohledem po tmavých menhirech Stonehenge.
„Takže chceš říct, že máme otáčet tímhle obrovským kamenným kruhem?“ tázavě pozvedne obočí. I když její tvář působí dost skepticky, z tónu jejího hlasu teď nevyznívá žádný výsměch, spíš se zdá, že o té možnosti opravdu uvažuje. Alespoň do chvíle, než se zarazí uprostřed kroku mezi kameny a ohlédne se znovu na Alexis: „A i kdyby, to nám otevře cestu ke Skříňce, ale jak nám to pomůže najít Hope?“

Pán Jeskyně - 25. června 2018 21:05
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Nejdřív si to musím trochu víc promyslet!“ odsekne Alexis mladší sestře. Bez Hope to vypadá, že se navzájem sežerou. Nejmladší sestra působila jen jako katalyzátor, díky kterému byly schopné být vedle sebe, a jen se víceméně ignorovat, a ne si jít po krku.
„Tak mě napadlo, že tyhle kruhy – protože jsou soustředné – jsou možná nějakým druhem zámku, který se odemyká otáčecím mechanismem a správnou kombinací.“

Dawn Marítimar - 17. června 2018 11:32
Dawn Marítimar

„Ani náhodou,“ odtuší rázně, když Alexis navrhne, že jedna z nich by byla daleko lepší cíl, „My jsme zvyklé bojovat.“
Zbytek její teorie ohodnotí jenom znechuceným odfrknutím.
„Víc potíží než užitku,“ mátne lhostejně rukou, asi ji na představa moc neznepokojuje, „Jako by sami neměli dost moci.“

Nesoustředěně znovu vytáhne dýku a několikrát ji otře z obou stran o kalhoty na stehně.
„Tak až budeš mít někdy k večeru nebo zítra chuť se podělit, dej vědět,“ sykne sarkasticky.

Pán Jeskyně - 16. června 2018 22:05
Pán jeskyně l.i.c.h.

„No tak doufám, že z toho neoslepnu,“ zabručí Alex lehce otráveně. Při další poznámce ale ožije.
„Ale proč zrovna Hope? Je z nás nejmladší, nejslabší a taky nejotravnější. Kdybych chtěla někoho využít, byla bys to ty, nebo já. Tedy, pokud ji nechtějí využít na to, aby si z ní udělali chovnou samici, která jim bude rodit mocné čarodějky…,“ zauvažuje, a otřese se nad znepokojivostí té myšlenky. Pak se zahledí na kameny Stonehenge. „Něco mě napadá…,“ řekne pomalu.

Dawn Marítimar - 5. června 2018 20:03
Dawn Marítimar

Třepne rukou ve vzduchu, až se světelná koule rozprskne do několika malých světlušek, které se postupně rozptýlí do vzduchu. V rozplývajícím se světelném oparu udělá spíš jen tak mimochodem sestřiným směrem neslušné gesto, větší porci zájmu ale věnuje pozornému rozhlížení po planině.
„Pistoli už nemám a nezvládnu podříznout všechno, co přijde. Když nezaútočí první, nic jiného po ruce nemám,“ odtuší suše a mechanicky si přitáhne šálu blíž ke krku, „Takže si radši zvykej.“
Úsporným pohybem si protáhne naražená záda a energicky dojde zpátky ke kamenům a Alexis, „Protože když ji vzal s sebou, tak je ještě živá.“

Pán Jeskyně - 1. června 2018 23:14
Pán jeskyně l.i.c.h.

Světlo v Dawnině dlani pulsuje silně a jasně, téměř jako malá žárovka. Jenže se nic neděje. Není slyšet žádný zvuk, odnikud nepřichází útok, není nic slyšet, nic necítí svojí empatií, prostě nic.
„Můžeš laskavě zhasnout, než oslepnu?“ ozve se Alexin hlas. „Očividně zdrhnul i s Hope, a tím, že tu budeš svítit jak na lesy jen přilákáš další,“ pokračuje Alexis. „A já bych s nimi nerada bojovala slepá jak patrona.“

Dawn Marítimar - 25. května 2018 07:23
Dawn Marítimar

Modré světlo se zaleskne na čepeli dýky, když s ní prudce švihne po démonovu hrdlu, ale prolétne jen chvějícím se vzduchem. Trochu se zapotácí, když její síla nenarazí na žádný odpor, prudce došlápne dopředu a ohlédne se přes rameno, jak hledá zmizelého nepřítele, ruku s vířícím štítem pozvednutou k hrudi...
Náraz přijde z boku. Okraje zorného pole se jí na okamžik ponoří do tmy, zatímco se jí před očima rozprskne jasné světlo. Stejných pár světelných bodů jí nevědomky zaprská v pootevřené dlani.
S rychlým zamrkáním ho rozežene, zhoupne se do boku a zvedne se zpátky na nohy. Pevně sevře jílec atáme v ruce, zatímco druhou dlaň otevře, zvedne nad hlavu a vyvolá v ní velmi jasnou světelnou kouli. Snad to démonovi znesnadní orientaci, i kdyby nic jiného.

Pán Jeskyně - 20. května 2018 20:30
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Tohle ti jen tak neprojde!“ vyštěkne Alexis zuřivě. Její mladší sestra ji ale přeběhne. Se štítem se objeví démonovi ze zády a chystá se ho kuchnout. Alex se rozhodne sestře pomoct. Natáhne ruku, a začne démona telekineticky tlačit směrem k Dawn, aby ho mohla nabodnout na dýku.
Obě sestry však nejspíš zapomněly, že se démon objevil jen tak, a nejspíš to umí používat. Se zachvěním vzduchu zmizí z trajektorie, kterou mu určila Alexina telekineze. Obě dvě vzápětí pocítí palčivou bolest v zádech, jak je něco zvedá ze vzduchu, letí, a pak tvrdě přistanou na zemi.

Dawn Marítimar - 5. května 2018 15:48
Dawn Marítimar

V prvním zlomku vteřiny se jenom nechápavě zamračí na Hope. Mezi jejími slovy a jejím poklidným tónem je tak propastný rozdíl, že ho nedokáže instinktivně zpracovat. Není to ale poprvé, co musí nejdřív jednat a chápat a rozmýšlet až potom.

Prudce se ohlédne, až jí vlasy sklouznou do obličeje. Pozvedne ruku s otevřenou dlaní, kolem které modře zavíří obranný štít, ale stihne jenom nakročit vstříc útoku. Koutkem oka zachytí jiskřivý záblesk, jak prolétne těsně kolem ní a stejně rychle trhne hlavou zpět.
Z hrdla se jí vydere směsice překvapeného a zděšeného výkřiku beze slov.
„Ty parchante!“ zavrčí, hluboko v hlase jí zadrnčí živelný vztek.

Modré víření štítu jí zespodu chladně ozařuje obličej, jediným bleskovým pohybem vytasí atháme. Nezastaví se přemýšlením. Jedná instinktivně. Jenom vykročí s utkvělou myšlenkou, jak se dostane démonovi za záda a podřízne mu krk od ucha k uchu.

Pán Jeskyně - 3. května 2018 20:53
Pán jeskyně l.i.c.h.

„To zní poměrně logicky,“ připustí Alexis neochotně. „Co když k tomu potřebujeme démona?“ napadne ji.
„No, tak to nebudeme muset čekat dlouho,“ ukáže Hope za záda Dawn, kde se právě objevil démon s energetickou koulí v ruce,kterou hodí po Hope, kterou zasáhne přímo do hrudi, až odletí dva metru dozadu, dopadne na záda a nehýbe se.

Dawn Marítimar - 30. dubna 2018 15:55
Dawn Marítimar

Výraz v její tváři nevypovídá o žádném velkém optimismu, ale když Hopiny verše chvíli převrací v hlavě sem a tam, musí uznat, že by nedala dohromady o moc lepší. Minimálně ne v angličtině.
„Doufejme, že to nedokáže otevřít jenom ta Strážkyně, i které se psalo v Knize,“ nehezky se ušklíbne a s rukama založenýma v kříži se rozhlédne po náhorní plošině, „Ale stejně dobře to může sloužit k tomu, aby se ke Skříňce nedostala a nemohla ji zavřít.“

Pán Jeskyně - 23. dubna 2018 21:38
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Proč ne,“ pokrčí rameny Alex. „Vyzkoušíme kouzlo,“ souhlasí, vzdychne, a začne nad ním přemýšlet.
„Super, jdeme na kouzlo!“ vyhrkne nadšeně Hope a okamžitě začne sypat verše z rukávu, až se Alex zarazí s překvapeným výrazem ve tváři. A verše dokonce i dávají smysl, rýmují se, a celkově zní funkčně. Přesto se po jeho skončení nic nestane, a ony tři tam stojí jako trubky, až se mezi kameny prožene silnější poryv větru, který jim nahrne vlasy do tváře.
„Tak nic,“ pípne sklesle Hope.

1 2 3 4 ... 46 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace