Charmed Apocalypse (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed Apocalypse

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Druhá generace Čarodějek selhala. Zlo převzalo nadvládu nad světem a magie není žádným tajemstvím. Starší a světlonoši byli zabiti. Amorové byli vyhubeni. Andělé osudu uprchli do jiné dimenze. Jediní kdo zůstali, jsou andělé smrti. Kniha Stínů je ztracena. Po staletí se potomci sester schovávali v nejzazších koutech světa. Ale rodokmen se pomalu začal spojovat a narodilo se světlo. Nová trojice. Ta je ale díky snaze jejich matky je ochránit, také rozptýlena. Po spojení se k nim se přidává několik potomků kdysi nejmocnějších magických rodů. Dokáží však porazit impérium zla a ukončit jeho krutovládu?
Hrát se bude přes fórum. Sledujte nástěnku.

Klíčová slova:

Charmed, Čarodějky, Apokalypsa, Generace

Jaké hráče:

Je mi jedno jestli jsou zkušení nebo ne, ale musí znát alespoň zhruba všech osm sérií.
Maximální počet schopností jsou dvě. Mohou být jakékoli, ale pokud není z vesmíru Charmed, prosím o vysvětlení.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jméno: Gabriel Delaney Atributy: Krátké černé vlasy, modré oči, milá tvář, 23 let Schopnosti: Aerokineze, ovládání rostlin Životopis: Gabriel se narodil do bohaté rodiny, jež byla vlastníkem velké firmy pro démony. Jeho otec, zakladatel firmy tam trávil většinu času. Matka hodně pila a trávila čas s přítelkyněmi, takže malého Gabriela převážně vychovávala jeho babička a sluha. Babička mu vyprávěla legendy o Třech Čarodějkách a jejich skutcích, jenže on ničemu z toho nevěřil. Démoni bylo jediné co znal. Co znali všichni. Když ve čtrnácti letech objevil své schopnosti, vyjevila mu babička, že je také čarodějky a má schopnost telepatie. Jeho rodiče žádný z darů nezdědili. Oba to před nimi skrývali a babička mu vyjevila, že jejich rod pochází z Billie Jenkinsové, jedné z nejmocnějších dobrých čarodějek počátku minulého tisíciletí. Gabriel nesouhlasil s otcovým postojem a jakmile se naučil své schopnosti ovládat, začal se maskovat a bojovat se zlem v ulicích New Yorku kde žil. V šestnácti ho rodiče zasnoubili z dívkou z bohaté a vlivné rodiny, C.C. Téhož roku jeho matka zemřela na následky svého alkoholismu a otec se snažil ho naučit vedení firmy. Ve dvaadvaceti otec zemřel na infarkt a Gabriel zdědil firmu a nemalé jmění. To všechno ale rozprodal a peníze si nechal. Něco jako charita neexistovalo. Jednou nechtěně C.C. odhalil co je zač a ta zrušila zasnoubení. Přesto však u něho zůstala, protože její rodina byla zruinována a vyvražděna. Teď je mu třiadvacet a plánuje najít ostatní lidi jako je on.
Hráči: (1/5) Neera

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 48 ⇒|

Dawn Marítimar - 1. června 2019 18:16
Dawn Marítimar

Přitáhne si šálu ke krku a v nevyslovené odpovědi Hope jenom lehce pokrčí rameny. Co naděláš..
„To si piš,“ přisvědčí Alexis a nehezky se usměje, „ Ať všichni démoni plivou na jeho památku. Nikdy nepodceňuj dostatečně nasraného smrtelníka.“

Pán Jeskyně - 28. května 2019 22:38
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Oh, Dawn,“ šeptne Hope měkce, hlasem plným účasti. Znovu se sestru nepokouší obejmout, i když je na ni vidět, že by to strašně ráda udělala znovu.
„Je ten bastard po smrti?“ zeptá se Alex. „Jestli ne, spolu máme dost síly abychom si ho podaly a daly mu to pěkně sežrat,“ navrhne lehce nadějně. „Vím, že se říká, že pomsta nic neřeší, ale někdy je pomsta přesně to, co člověk potřebuje.“
„Vůbec si nedovedu představit, jaké to pro tebe muselo být,“ nevšímá si Hope nejstarší sestry a snaží se projevit co nejvíce účasti, protože i když si to teď už představit umí, nedovede si představit jaké Dawn musela mít dětství.

Dawn Marítimar - 21. května 2019 16:55
Dawn Marítimar

Tlumeně vyhekne, když se k ní Hope přitiskne a vrazí jí hranu Pandořiny skříňky uvězněné mezi nimi do žeber. Když dostane možnost se nepříliš násilně vyvlíknout, ucouvne a skříňku pro jistotu bezpečně odloží. Šálu znova vezme do rukou a s podmračeným soustředěním se z ní pokusí vymnout suchou hlínu.
„Bylo mi čtrnáct. Možná patnáct,“ odtuší věcně, skoro až lhostejně.
„Nemám ráda démony, co umí tvořit svoje obrazy. Nešlo poznat, který z nich je skutečný, dokud mi nesebral moji vlastní dýku,“ pokrčí rameny, přehodí si šálu znovu přes hlavu a protáhne konce vytvořenou smyčkou.
„Pak si nepamatuju moc detailů. Půl roku jsem nemluvila.“

Pán Jeskyně - 13. května 2019 23:21
Pán jeskyně l.i.c.h.

Hope neřekene nic. Její výraz je na chvíli nesmírně nečitelný, než změkne a svoji sestru sevře v mocném objetí, ať chce nebo nechce. Alex mocně polkne.
„Nabídla bych ti objetí, ale mám dojem, že v tomhle oddělení ses dostala až do čela výprodeje,“ poznamená ve snaze ulehčit atmosféru.
„Jak…,“ zasekne se a musí to zkusit znova. „Jak se ti to stalo?“ dostane ze sebe a trochu se ošije. Nechce si představovat, jak k ní přišla, a co si při tom musela prožít.

Dawn Marítimar - 8. května 2019 18:38
Dawn Marítimar

V první chvíli instinktivně ukročí o krok dozadu, pak se ale zastaví a zůstane stát pevně na svém místě. Nebude před ní ustupovat. Přesto je dobře vidět, jak jí ztuhnou rysy a musí vynaložit všechno odhodlání, aby nesrazila sestřinu ruku stranou, když se jí natáhne po krku.
Zadívá se Hope tvrdě zpříma do očí a odhodlaně zvedne bradu – čímž vynikne dlouhá, uzlovitá jizva táhnoucí se napříč hrdlem téměř od jedné hrany čelisti k druhé.
„Spokojená?“ zeptá se jí chladně a bez výrazu. Nadzvedne skříňku, aby si uvolnila jednu ruku a beze slova Hope vezme z rukou otcovu šálu.

Pán Jeskyně - 18. dubna 2019 22:17
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis souhlasně přikývne. Ale Hope jí nevěnuje pozornost. Zachytila Dawnino bezmyšlenkovité gesto. Vymaní se ze sestřina sevření, zvedne se, a dojde až k Dawn. Opatrně, a pomalu natáhne ruku k její šále, aby ji sestře stáhla z krku, a odhalila to, co se snaží skrývat, a to, co jim nikdy neukázala. I Alex si uvědomí, že sestru nikdy neviděla bez šály. Avšak zůstává sedět na místě, beze slova a sklopí zrak, aby její mladší sestra neměla dojem, že se na ni snaží zírat.

Dawn Marítimar - 2. dubna 2019 21:01
Dawn Marítimar

Zastaví se prakticky ve dveřích a zatěká nečitelným zachmuřeným pohledem od jedné sestry ke druhé. Ano, je jí jasné, že po ní Alexis něco chce. Ale není si úplně jistá co.
Chraptivě si odkašle.
„Zlý věci tě učí,“ odtuší suše a pak pokrčí rameny, skoro jako by se z vlastní odpovědi chtěla vyvlíknout, bezmyšlenkovitě si přitáhne šálu blíž ke krku a k jizvě, která ho přetíná, „Aspoň to vždycky říkal otec.“

Pán Jeskyně - 1. dubna 2019 21:12
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Hope, i kdyby to šlo, neudělala bych to,“ odvětí Alex a chytí sestru za ruce. „Určitě to půjde,“ odpoví Dawn bezmyšlenkovitě.
„Kouzla nejsou řešení na všechno,“ řekne měkce. „A někdy mohou napáchat více škody nežli užitku. Mysl ani srdce by nikdy neměly podléhat kouzlu, že Dawn?“ otočí se na mladší sestru pro oporu, protože Hope v tváři vidí odhodlání neposlechnout. To trauma je v tuhle chvíli na ni příliš velké.

Dawn Marítimar - 19. března 2019 18:54
Dawn Marítimar

Zatímco Alexis opečovává Hope, odloží skříňku na nejbližší stolek a nakloní se blíž, aby mohla pečlivě prostudovat jednotlivé symboly.
„Skříňku bychom měly, tak teď ještě potřebujeme strážkyni,“ zamumlá zamyšleně, zdá se, že dramata za jejími zády jdou zcela mimo ni.
„Myslíte, že půjde najít pomocí kouzla?“ obrátí se poněkud bez kontextu na sestry.

Něco z napjaté atmosféry nejspíš přece jenom pocítí, protože se nejistě odmlčí, vezme skříňku znovu do rukou a ukáže jí směrem ke dveřím, „Vezmu ji nahoru.“

Pán Jeskyně - 18. března 2019 20:44
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Super!“ Alexis chytí Dawn za ruku a společně všechny tři zmizí z jeskyně ve víru modrých jiskřiček. Vzápětí se objeví zpět na Avalonu, v pokoji, který si pro sebe zabrala Hope, aby se mohla okamžitě obléct.
Alex se usadí s Hope na postel. „Jak se cítíš?“ zeptá se starostlivě mladší sestry. „Nepotřebuješ něco?“ Jsou odtamtud pryč, v bezpečí Avalonu a s Pandořinou skříňkou.
„Chci zapomenout na tuhle příšernou věc,“ zamumlá. "Jde to odčarovat?"

Dawn Marítimar - 13. března 2019 19:50
Dawn Marítimar

Jenom beze slov zafuní. Polkne chuť zakřičet z plných plic „A o co se tady celou dobu snažím!“. Zvedne skříňku, jednou rukou si ji přitiskne k tělu a uvolněnou ruku natáhne k Alexis. Tentokrát dá přednost rychlosti před pokoušením vlastní nespolehlivé cestovní schopnosti.

Pán Jeskyně - 12. března 2019 21:41
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis Hope mocně obejme, a mladší sestra se trochu uklidní, až přestane plakat, i když jí stále tečou slzy.
Pod Dawninou rukou jedna část oltáře zajede lehce dovnitř. Uvnitř to cvakne a ozve se zvuk kamene drhnoucího o kámen. Kousek vedle její nohy se vysunula malá destička, na níž stojí malá černá skříňka se zlatým lemováním a zvláštním znakem na každé z jeho pěti stran.
„Tak odsud padáme, vůbec se mi tu nelíbí,“ zaškaredí se Alex, která ještě jedou přelétne pohledem po jeskyni.

Dawn Marítimar - 2. března 2019 16:37
Dawn Marítimar

„No vidíš, šikovná holka,“ broukne povzbudivě, ale jak té komunikaci věnuje jenom zlomek vědomé pozornosti, její tón sklouzne spíš do melodie, kterou se chválí poslušný pes.
„Pojď,“ zamručí neadresně. I když je menší než sestra, položí ji jednu ruku kolem zad, druhou pod kolena a na okamžik ji prakticky vezme do náruče, než ji napůl předá Alexis a napůl postaví o půl kroku stranou na nohy. Pak se skloní k oltáři a začne ho pečlivě zkoumat, přejede dlaní po horní desce, zda se nedá odtlačit.

Pán Jeskyně - 1. března 2019 22:43
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Já…jsem se…. tak bála…,“ štká Hope. „V životě… jsem… neměla větší strach.“ Alex ji pevně obejme, když se Dawn odtáhne. Koneckonců, démon Hope rozpáral oblečení a ona je v jeskyni nahá.
„Udělal ti něco?“ stará se Alex, i když souhlasí s Dawn. „Oblečení!“ mávne rukou. Cáry oblečení přistanou na Hope, aby ji alespoň trochu, i když nedostatečně zakryly.
„N-ne,“ vzlykne Hope. „Je v…frrrrrrrk oltáři,“ sdělí sestrám. „Schoval… ji tam.“ Už se pomalu začíná uklidňovat, i když se stále třese.

Dawn Marítimar - 25. února 2019 19:31
Dawn Marítimar

Dokončí poslední slova kouzla a sleduje, jak se démon hroutí stále stejně kamenným, soustředěným pohledem, ve tváři se jí nepohne ani sval. Až těsně před koncem se podívá démonovi přímo do očí a rty jí zkřiví nehezký úsměv.
„Tohle by stačilo?“ zeptá se s výsměšnou praktičností.

Instinktivně se napne jako struna, když ji Hope vtáhne do chumlu společného objetí. Chytí její ruku, jako by si ji chtěla v obraně odtáhnout od těla a znovu ovládnou svůj osobní prostor, ale na poslední chvíli se zarazí.
Trochu křečovitě poplácá Hope po hřbetu ruky v něčem, co snad mělo být konejšivé gesto.
„No. Už je dobře,“ broukne neurčitě a trochu se odtáhne, aby se mohla rozhlédnout, „Ale měly bychom se podívat po té skříňce a vypadnout.“

Pán Jeskyně - 21. února 2019 23:52
Pán jeskyně l.i.c.h.

V moment, kdy Dawn začne znovu odříkávat kouzlo se démon zarazí a jeho tvář zkřiví bolest. Jak pokračuje, démon zařve bolestí a zhroutí se na zem jeskyně. Natáhne ruku, jakoby chtěl na ně dosáhnout, ale nemůže, protože ho pohltí plameny, až nakonec vybuchne.
Spolu s démonovou smrtí se rozplynou všechny mučící nástroje. Očividně je vyvolal kouzlem. Alex se otočí, aby Hope pomohla vstát. Ta ale zůstane sedět, vrhne se oběma sestrám kolem krku a naplno se rozbrečí. Úlevou, ale i zbylým děsem.

Dawn Marítimar - 14. února 2019 19:16
Dawn Marítimar

Nespouští z démona oči, jenom pozorně sleduje každý jeho pohyb směrem k ní. Ve tváři se jí nepohne ani sval, skoro jako by ho ve skutečnosti ani neviděla a neslyšela. Jako by byla duševně někde jinde. Možná skutečně byla a všechnu tu hrůzu kolem nich vnímala jenom jako proměnné hrozeb a možností, které bylo potřeba zapsat do rovnice s jediným výsledkem – že to přežijí.
Nedá nijak najevo, ani že zaregistrovala Alexis po svém boku. Téměř plynule začne verše kouzla odříkávat znovu, se stejně pečlivou, tvrdou dikcí.
„Temnotu, jež city nezná,
o bolesti uč.
Teď začíná mu vlastní tryzna!
Co spáchal, tím ho muč.
Dřív, než pozná odpuštění,
ať ho plamen v popel změní.“

Pán Jeskyně - 12. února 2019 21:26
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis bolí od nárazu do stěny jeskyně a následného pádu na zem celé tělo, ale zuřivost jí pumpuje do těla adrenalin, díky kterému se dokáže alespoň trochu zvednout. Démon neútočí, jen se pomalu a s úchylným šklebem na tváři pomalu přibližuje k sestrám Dawnino kouzlo nezabírá a jí dojde proč. Nemá dost síly. Nesnaží se k nim doplazit, ale zmizí v modrých jiskřičkách vedle Dawn opřená o oltář. Jednou rukou chytí Hope za rukou a druhou Dawn.
„Neměla jsi dost síly. Zkus to znovu!“ vybídne mladší sestru, protože si její verše nepamatuje.
„Jste ubohé. Čekal jsem od vás víc,“ šklebí se démon odporně.

Dawn Marítimar - 6. února 2019 20:56
Dawn Marítimar

Prudce se otočí, když koutkem oka za sebou zachytí nápadný pohyb. Odhodí Alexis a teď je to na ní. Přimhouřenýma očima démona soustředěně sleduje.

„Dobrou chuť,“ odtuší s nehezkým úšklebkem, skoro se provokativně posadí bokem na okraj oltáře. Překříží ruce ve výši hrudi, v jedné atháme, druhou prázdnou s otevřenou dlaní – obranný štít připravená vytyčit až v okamžiku, kdy zaútočí.
Spíš cítí, než vidí Hope za svými zády. Snad odtamtud přijde ta náhodná myšlenka, kterou vzápětí změní ve slova, rychle poskládaná jedno za druhé, ale vyslovená s údernou, skoro škodolibou pečlivostí.

„Temnotu, jež city nezná,
o bolesti uč.
Teď začíná mu vlastní tryzna!
Co spáchal, tím ho muč.“

Pán Jeskyně - 5. února 2019 21:55
Pán jeskyně l.i.c.h.

Démon odhozený na stěnu se sesune na zem. Alexis je několika skoky u něj. Jenže démon se stihne postavit. Alex do něj v tu ránu vrazí své ostří a démon na ni v ten samý moment vypálí energetickou kouli.
Tentokrát je to Alexis, kdo letí přes jeskyni a dopadne na záda. Démon se však neskácí na zem mrtvý. Z jeho rány nevytéká žádná krev.
„Hloupá čarodějko,“ zavrčí. „Jako kdyby mě obyčejná ocel mohla zabít.“ Pak se po nich podívá s odporným úšklebkem. „Ale jste tu tři. Tři čarodějky. Jak úžasné. Vás si obzvlášť vychutnám,“ olízne se mlsně. Přes roubík unikne Hope výkřik, který sice není tolik slyšet, ale je natolik vyděšený, až srdce usedá.

1 2 3 4 ... 48 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)