Charmed Apocalypse (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed Apocalypse

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Druhá generace Čarodějek selhala. Zlo převzalo nadvládu nad světem a magie není žádným tajemstvím. Starší a světlonoši byli zabiti. Amorové byli vyhubeni. Andělé osudu uprchli do jiné dimenze. Jediní kdo zůstali, jsou andělé smrti. Kniha Stínů je ztracena. Po staletí se potomci sester schovávali v nejzazších koutech světa. Ale rodokmen se pomalu začal spojovat a narodilo se světlo. Nová trojice. Ta je ale díky snaze jejich matky je ochránit, také rozptýlena. Po spojení se k nim se přidává několik potomků kdysi nejmocnějších magických rodů. Dokáží však porazit impérium zla a ukončit jeho krutovládu?
Hrát se bude přes fórum. Sledujte nástěnku.

Klíčová slova:

Charmed, Čarodějky, Apokalypsa, Generace

Jaké hráče:

Je mi jedno jestli jsou zkušení nebo ne, ale musí znát alespoň zhruba všech osm sérií.
Maximální počet schopností jsou dvě. Mohou být jakékoli, ale pokud není z vesmíru Charmed, prosím o vysvětlení.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jméno: Gabriel Delaney Atributy: Krátké černé vlasy, modré oči, milá tvář, 23 let Schopnosti: Aerokineze, ovládání rostlin Životopis: Gabriel se narodil do bohaté rodiny, jež byla vlastníkem velké firmy pro démony. Jeho otec, zakladatel firmy tam trávil většinu času. Matka hodně pila a trávila čas s přítelkyněmi, takže malého Gabriela převážně vychovávala jeho babička a sluha. Babička mu vyprávěla legendy o Třech Čarodějkách a jejich skutcích, jenže on ničemu z toho nevěřil. Démoni bylo jediné co znal. Co znali všichni. Když ve čtrnácti letech objevil své schopnosti, vyjevila mu babička, že je také čarodějky a má schopnost telepatie. Jeho rodiče žádný z darů nezdědili. Oba to před nimi skrývali a babička mu vyjevila, že jejich rod pochází z Billie Jenkinsové, jedné z nejmocnějších dobrých čarodějek počátku minulého tisíciletí. Gabriel nesouhlasil s otcovým postojem a jakmile se naučil své schopnosti ovládat, začal se maskovat a bojovat se zlem v ulicích New Yorku kde žil. V šestnácti ho rodiče zasnoubili z dívkou z bohaté a vlivné rodiny, C.C. Téhož roku jeho matka zemřela na následky svého alkoholismu a otec se snažil ho naučit vedení firmy. Ve dvaadvaceti otec zemřel na infarkt a Gabriel zdědil firmu a nemalé jmění. To všechno ale rozprodal a peníze si nechal. Něco jako charita neexistovalo. Jednou nechtěně C.C. odhalil co je zač a ta zrušila zasnoubení. Přesto však u něho zůstala, protože její rodina byla zruinována a vyvražděna. Teď je mu třiadvacet a plánuje najít ostatní lidi jako je on.
Hráči: (1/5) Neera

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 45 ⇒|

Dawn Marítimar - 6. března 2018 21:52
Dawn Marítimar

„To nemá, ale někdo kdo má nohy, mozek a zejména ruce jí může třeba zakopat,“ odtuší kousavě. Pak se jí ale zavřou oči, trochu zakolísá a klesne loktem až na menhir.
„Ale nezakopal. Není tady. Je v nějaké... jeskyni,“ neurčitě se zamračí, jako by si sama nebyla úplně jistá. Zmateně se rychlým pohybem rozhlédne do obou stran, až jí vítr vmete uvolněné vlasy do tváře.

Pán Jeskyně - 4. března 2018 21:25
Pán jeskyně l.i.c.h.

Hope s Alexis se začnou zimou třást, protože se na takovéhle počasí pořádně neoblékly a vítr je vážně chladný.
Dawn neuvidí nic podezřelého, a ani její empatie jí neříká, že by tu byl někdo jiný, a skutečně jsou tu samy.
„Skříňka se přece sama neschová, nemá nohy, nebo mozek,“ namítne Hope Dawnině poznámce.
Dawn se před očima objeví obraz temné jeskyně, kterou osvětluje jemné, nemocné nazelenalé světlo. A tam, uprostřed jeskyně, na kamenném podstavci sedí skříňka.
„Dawn spíš měla na mysli, že ji schovává nějaké ochranné kouzlo,“ odtuší Alexis. „Mám z tohohle místa divný pocit,“ poznamená poté a obhlédne menhiry. Nakonec na ten nejbližší položí ruku.

Dawn Marítimar - 1. března 2018 17:22
Dawn Marítimar

Ustoupí od sester a hodí si přes ramena koženou bundu, kterou v nezvykle teplém prostředí Avalonu vzala jenom do ruky. Rychlým trhnutím si srovná její límec a napůl ze zvyku, napůl k ochraně před lezavým větrem si přitáhne šálu blíž ke krku.
Rozhlédne se pozorně kolem sebe, bezmyšlenkovitě shrne uvolněný pramen vlasů, který jí vítr vehnal do obličeje.
„Krystal ukázal sem. Jestli to chápu dobře, měl by tady být ten předmět... nebo možná člověk, který je s ní spojený,“ podotkne, stiskne rty a zamyšleně nakloní hlavu ke straně, „Ale skříňka by se schovávala líp.“
Několika jistými kroky se přiblíží k vnitřnímu kamennému kruhu, dalším pozorným rozhlédnutím se rozhlédne, aby se ujistila, že jsou na planině skutečně samy, a zlehka položí na kámen otevřenou dlaň.

Pán Jeskyně - 28. února 2018 22:29
Pán jeskyně l.i.c.h.

Trojici dívek obklopí modré jiskřičky, a v příštím okamžiku je půda domu prázdná.

O pár vteřin později se znovu objeví uprostřed dvojice pobořených kamenných soustředných kruhů. Pod zamračeným nebem fouká studený vítr ohýbající vysokou zelenou trávu všude kolem. Pandořina skříňka není v dohledu. vlastně žádná skříňka. Ani nic tomu vzdáleně podobného. Přesto Hope obdivně hvízdne.
"Páni."

Dawn Marítimar - 5. února 2018 16:03
Dawn Marítimar

„De dios,“ zamručí neadresně a podívá se na Alexis s jakousi otrávenou rezignací, když jí podává ruku. Prsty volné ruky obemkne kolem jílce atháme.

Pán Jeskyně - 4. února 2018 21:53
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Tak jo, razíme holky?“ natáhne ruce Alexis k sestrám, aby je přenesla na místo určení.
„Jasně, já jsem připravená,“ poskočí Hope k sestře, a chytí ji za ruku, připravená k přenosu, očividně celá nadšená. Alexis lehce zvedne oči vzhůru, ale shovívavě se pousměje, a pokusí se vyměnit s Dawn vědoucí pohled.

Dawn Marítimar - 29. ledna 2018 16:50
Dawn Marítimar

„Nebo tak,“ odtuší nesoustředěně. Sestřin pokus o poučování se jí zjevně nijak nedotknul, popravdě se zdá, že si ho ani nevšimla.
„Hádám, že nám nic jiného nezbývá,“ podotkne a nepatrně se ušklíbne.

Pán Jeskyně - 28. ledna 2018 20:57
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis zprudka vydechne, jako kdyby si chtěla povzdechnout. Neříká ale nic.
„Je to Stonehenge,“ opraví Hope sestru učitelským tónem. Alexis se při tom pobaveně uchechtne, stejně jako když se Dawn smála jí.
„Tak co, vyrazíme se tam podívat?“ podívá se Hope na obě své sestry se špatně skrývaným nadšením. Pořád to ještě vnímá jako skvělé poslání ve snaze pomoct světu, které ji naplňuje nadšením, nikoli skepsí a mírnou zoufalostí, jako obě její starší sestry.
„Když už máme tu šanci něco udělat pro záchranu světa,“ skoro nadšením poskakuje.

Dawn Marítimar - 22. ledna 2018 17:59
Dawn Marítimar

Tiše se nosově uchechtne, když Hope zaměří své manické nadšení raději na Alexis. Hlavou se jí sice honí něco hodně podobného, ale byla to starší sestra, kdo to neprozřetelně vyslovil nahlas.
„Kniha nic moc dalšího neříká,“ neadresně a bez hlubšího zájmu pokrčí rameny, „Ale našla jsem ji někde v okolí...“ zamračí se, shrábne lesklý kovový zapalovač ze stolku a zasune ho do kapsy, „Jak se to tam jmenovalo?“ obrátí se na Hope, „Stone... hill?“

Pán Jeskyně - 21. ledna 2018 20:43
Pán jeskyně l.i.c.h.

„No jo, tak proč bychom k tomu ještě neměly nějaké důry, co,“ ušklíbne se Alexis.
„Hříchy od Pandory,“ opraví sestru Hope automaticky.
„To máš fuk,“ mávne hlavou nejstarší čarodějka. „Ale můžeme to začít pomalu odklízet. Úplně nemám chuť se v tom všem brodit až do konce života, zvlášť, když mám sílu to změnit. Víme, kde to je? A která z nás nás tam odnese? Já nebo Dawn? A tušíme, co můžeme čekat?“ zjišťuje ještě Alex před tím, než doopravdy vyrazí.

Dawn Marítimar - 10. ledna 2018 20:51
Dawn Marítimar

„Pandořina skříňka,“ upřesní věcným hlasem, „Její strážce se ztratil, takže je skříňka otevřená a všechny hnusy nám lítaj po světě.“

Palcem přejede po širším štosu stránek a nechá je tak rychle přelistovat zpátky. Ironicky se ušklíbne: „Ne, že by to bylo v tom všem marasu poznat.“

Pán Jeskyně - 7. ledna 2018 10:38
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jasně, už jdu,“ vyrazí Hope dolů, a Dawn může slyšet, jak ze schodů téměř skáče. Jsou to hromové rány, které vyvolávají myšlenku, jestli se při tom náhodou nepropadne do sklepa.

Za pár minut je zpátky, a podle zvuků po schodech Hope doslova běžela, a Alexis nechala někde za sebou, jak dává tušit mnohem spořádanější a rozvážnější vrzání schodů. Hope k Dawn doslova přiskočí, a nakloní se nad Knihu, aby zjistila, co to její starší sestra právě studuje.

„Prý už víte, proč máme ty pošahané sny,“ nadhodí Alexis, která zůstane stát u schodů a opře se o stěnu vedle nich se založenýma rukama. „Něco o nějaké skříni? Moc jsem toho nepobrala z toho, jak Hope mlela,“ mírně se na své mladší sestry pousměje.

Dawn Marítimar - 28. prosince 2017 18:56
Dawn Marítimar

„Že já vůbec něco říkala,“ povzdechne si polohlasem. Pověsí krystal na řetízku na okraj podstavce a atlas světa odloží na nejbližší náhodnou kupu věcí.
„Zajdi pro ni, podívám se ještě jednou do Knihy,“ odtuší pak věcně.

Pán Jeskyně - 26. prosince 2017 21:01
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Další magii?“ zvedne Hope udiveně obočí, a přistoupí k sestře, aby sledpvala její pokus s krystalem. Ten nejdříve několikrát obkrouží celé Britské ostrovy, až nakonec zastaví na jednom místě.
„Stonehenge,“ přečte jméno, u kterého krystal zastavil, Hope. „Odtamtud pocházejí i legendy o Avalonu,“ vzpomene si. „Mám pro Alex dojít já, nebo se pro ni stavíš ty, a vyrazíme?“ optá se Dawn.

Dawn Marítimar - 22. prosince 2017 13:38
Dawn Marítimar

„Radši ne. Myslím, že nestojím o žádnou další magii, co by se mi cpala do hlavy,“ zamručí nesoustředěně, zatímco listuje atlasem a hledá tu správnou mapu. Stejně jako spousta jiných věcí se zdá svým vlastním způsobem neskutečná. Obrázek ze světa, který už neexistoval. Nic víc než jenom ilustrace v knihách.
Položí atlas na podstavec přes Knihu stínů a znovu rozkomíhá krystal.

Pán Jeskyně - 21. prosince 2017 21:51
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Můžu zkusit vymyslet kouzlo na hezké sny,“ navrhne Hope své sestře optimisticky. „Nebo alespoň na zahánění nočních můr,“ obrátí se na sestru s nevyslovenou otázkou, jestli ji netrápí noční můry.

Dawn v hromadě knih najde co hledá – Atlas světa. Obsahuje mapu Evropy celé, ale i podle regionů, což zanemná, že na jedné dvojstránce je mapa Bristkých ostrovů, jejichž mapu Dawn přesně hledá. Tak může hledat přesnější lokaci Pandořiny skříňky.

Dawn Marítimar - 14. prosince 2017 19:23
Dawn Marítimar

Pokrčí rameny: „Patří to k lepším věcem, o kterých se mi kdy zdálo, takže bych se s tím asi docela ráda smířila-“
Krystal ostře cvakne o mapu a Dawn v tom okamžiku ztratí zájem o načatou konverzaci, přestože to byla ona, kdo zrovna mluvit. Nakloní se blíž, aby si prohlédla co nejpodrobněji místo nálezu a pak se zkoumavě rozhlédne po půdě kolem sebe, než se s povzdechem vrátí k hledání. Když už našla tohle vybavení, někde tu přece musí být i podrobnější mapy.

Pán Jeskyně - 5. prosince 2017 23:03
Pán jeskyně l.i.c.h.

Hope se na chvíli úplně zarazí, téměř jako v šoku ad sestřinou odpovědí. Chvíli to vypadá, jako když se chystá něco odpovědět, ale pak zavře pootevřená ústa a pousměje se.
„Zdálo se o ní nám všem,“ připomene s úšklebkem. „Jen já jsem o tom dokázala ale mluvit mnohem víc, než vy dvě. A představ si, že by v knize nebyla,“ popíchne sestru.
Krystal v Dawniě ruce zamíří na jedno místo na mapě. Je to kdesi ve Velké Británii, někde jižně od Londýna. Přesné místo ale na mapě není vidět.

Dawn Marítimar - 4. prosince 2017 14:51
Dawn Marítimar

Zvedne hlavu a hřbetem ruky si shrne uvolněné prameny vlasů z obličeje.
„Ne, chci přestat poslouchat tvoje kafrání, jak se ti zdá o divné krabici,“ opraví ji v jejím úsudku, ale když se znovu skloní k mapě, v koutcích úst jí cukne něco ne nepodobného pobavení. Možná je tohle prostě její styl humoru.

Pán Jeskyně - 3. prosince 2017 22:07
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Druhá založená věc?“ zarazí se na moment Hope, než si všimne i druhé záložky. Prolistuje proto knihou zpátky na Pandořinu skříňku.
„Pandořina skříňka,“ čte nahlas, a pak si zbytek textu jen mumlá pro sebe.
„Teda ségra, to bych do tebe neřekla!“ vydechne Hope obdivně. „Ty chceš pomoct světu tím, že najdeš Pandořinu skříňku a její strážkyni, a zavřeme zpět to, co z ní bylo vypuštěno?“ nemůže tomu věřit Hope. „Jsem na tebe tak pyšná!“ usměje se na sestru hrdě.

1 2 3 4 ... 45 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace