Charmed Apocalypse (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed Apocalypse

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Druhá generace Čarodějek selhala. Zlo převzalo nadvládu nad světem a magie není žádným tajemstvím. Starší a světlonoši byli zabiti. Amorové byli vyhubeni. Andělé osudu uprchli do jiné dimenze. Jediní kdo zůstali, jsou andělé smrti. Kniha Stínů je ztracena. Po staletí se potomci sester schovávali v nejzazších koutech světa. Ale rodokmen se pomalu začal spojovat a narodilo se světlo. Nová trojice. Ta je ale díky snaze jejich matky je ochránit, také rozptýlena. Po spojení se k nim se přidává několik potomků kdysi nejmocnějších magických rodů. Dokáží však porazit impérium zla a ukončit jeho krutovládu?
Hrát se bude přes fórum. Sledujte nástěnku.

Klíčová slova:

Charmed, Čarodějky, Apokalypsa, Generace

Jaké hráče:

Je mi jedno jestli jsou zkušení nebo ne, ale musí znát alespoň zhruba všech osm sérií.
Maximální počet schopností jsou dvě. Mohou být jakékoli, ale pokud není z vesmíru Charmed, prosím o vysvětlení.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jméno: Gabriel Delaney Atributy: Krátké černé vlasy, modré oči, milá tvář, 23 let Schopnosti: Aerokineze, ovládání rostlin Životopis: Gabriel se narodil do bohaté rodiny, jež byla vlastníkem velké firmy pro démony. Jeho otec, zakladatel firmy tam trávil většinu času. Matka hodně pila a trávila čas s přítelkyněmi, takže malého Gabriela převážně vychovávala jeho babička a sluha. Babička mu vyprávěla legendy o Třech Čarodějkách a jejich skutcích, jenže on ničemu z toho nevěřil. Démoni bylo jediné co znal. Co znali všichni. Když ve čtrnácti letech objevil své schopnosti, vyjevila mu babička, že je také čarodějky a má schopnost telepatie. Jeho rodiče žádný z darů nezdědili. Oba to před nimi skrývali a babička mu vyjevila, že jejich rod pochází z Billie Jenkinsové, jedné z nejmocnějších dobrých čarodějek počátku minulého tisíciletí. Gabriel nesouhlasil s otcovým postojem a jakmile se naučil své schopnosti ovládat, začal se maskovat a bojovat se zlem v ulicích New Yorku kde žil. V šestnácti ho rodiče zasnoubili z dívkou z bohaté a vlivné rodiny, C.C. Téhož roku jeho matka zemřela na následky svého alkoholismu a otec se snažil ho naučit vedení firmy. Ve dvaadvaceti otec zemřel na infarkt a Gabriel zdědil firmu a nemalé jmění. To všechno ale rozprodal a peníze si nechal. Něco jako charita neexistovalo. Jednou nechtěně C.C. odhalil co je zač a ta zrušila zasnoubení. Přesto však u něho zůstala, protože její rodina byla zruinována a vyvražděna. Teď je mu třiadvacet a plánuje najít ostatní lidi jako je on.
Hráči: (1/5) Neera

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 48 ⇒|

Dawn Marítimar - 14. února 2019 19:16
Dawn Marítimar

Nespouští z démona oči, jenom pozorně sleduje každý jeho pohyb směrem k ní. Ve tváři se jí nepohne ani sval, skoro jako by ho ve skutečnosti ani neviděla a neslyšela. Jako by byla duševně někde jinde. Možná skutečně byla a všechnu tu hrůzu kolem nich vnímala jenom jako proměnné hrozeb a možností, které bylo potřeba zapsat do rovnice s jediným výsledkem – že to přežijí.
Nedá nijak najevo, ani že zaregistrovala Alexis po svém boku. Téměř plynule začne verše kouzla odříkávat znovu, se stejně pečlivou, tvrdou dikcí.
„Temnotu, jež city nezná,
o bolesti uč.
Teď začíná mu vlastní tryzna!
Co spáchal, tím ho muč.
Dřív, než pozná odpuštění,
ať ho plamen v popel změní.“

Pán Jeskyně - 12. února 2019 21:26
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis bolí od nárazu do stěny jeskyně a následného pádu na zem celé tělo, ale zuřivost jí pumpuje do těla adrenalin, díky kterému se dokáže alespoň trochu zvednout. Démon neútočí, jen se pomalu a s úchylným šklebem na tváři pomalu přibližuje k sestrám Dawnino kouzlo nezabírá a jí dojde proč. Nemá dost síly. Nesnaží se k nim doplazit, ale zmizí v modrých jiskřičkách vedle Dawn opřená o oltář. Jednou rukou chytí Hope za rukou a druhou Dawn.
„Neměla jsi dost síly. Zkus to znovu!“ vybídne mladší sestru, protože si její verše nepamatuje.
„Jste ubohé. Čekal jsem od vás víc,“ šklebí se démon odporně.

Dawn Marítimar - 6. února 2019 20:56
Dawn Marítimar

Prudce se otočí, když koutkem oka za sebou zachytí nápadný pohyb. Odhodí Alexis a teď je to na ní. Přimhouřenýma očima démona soustředěně sleduje.

„Dobrou chuť,“ odtuší s nehezkým úšklebkem, skoro se provokativně posadí bokem na okraj oltáře. Překříží ruce ve výši hrudi, v jedné atháme, druhou prázdnou s otevřenou dlaní – obranný štít připravená vytyčit až v okamžiku, kdy zaútočí.
Spíš cítí, než vidí Hope za svými zády. Snad odtamtud přijde ta náhodná myšlenka, kterou vzápětí změní ve slova, rychle poskládaná jedno za druhé, ale vyslovená s údernou, skoro škodolibou pečlivostí.

„Temnotu, jež city nezná,
o bolesti uč.
Teď začíná mu vlastní tryzna!
Co spáchal, tím ho muč.“

Pán Jeskyně - 5. února 2019 21:55
Pán jeskyně l.i.c.h.

Démon odhozený na stěnu se sesune na zem. Alexis je několika skoky u něj. Jenže démon se stihne postavit. Alex do něj v tu ránu vrazí své ostří a démon na ni v ten samý moment vypálí energetickou kouli.
Tentokrát je to Alexis, kdo letí přes jeskyni a dopadne na záda. Démon se však neskácí na zem mrtvý. Z jeho rány nevytéká žádná krev.
„Hloupá čarodějko,“ zavrčí. „Jako kdyby mě obyčejná ocel mohla zabít.“ Pak se po nich podívá s odporným úšklebkem. „Ale jste tu tři. Tři čarodějky. Jak úžasné. Vás si obzvlášť vychutnám,“ olízne se mlsně. Přes roubík unikne Hope výkřik, který sice není tolik slyšet, ale je natolik vyděšený, až srdce usedá.

Dawn Marítimar - 27. ledna 2019 21:58
Dawn Marítimar

Na prahu volného prostoru švihne rukou a vyhodí světelnou kouli někam do výšky. Přelétne jeskyni pohledem. Vnímá únikové cesty, skrýše a pasti. Nejspíš se na ni ani na zlomek vteřiny nepodívala v její skutečné hrůznosti. Nemá na to čas. A i kdyby měla... kdo ví, jestli by toho Dawn byla schopná.
Alexis se vrhne po démonovi tak razantně, že se nezmůže na obranu. Jedno seknutí a už by s ním neměly být nikdy problémy.

Dál jim věnuje už jenom špetku pozornosti – zastaví se až u toho podivného oltáře a věcným, praktickým pohybem přejede dlaní po poutech, které Hope drží, aby zjistila, jaký mechanismus je drží zavřené. Zatěká pohledem po kameni i podlaze kolem něj a nejbližší stěně. Nemá smysl, aby byl klíč příliš daleko. Proč taky, když se k němu vězeň stejně nemá šanci dostat.

Pán Jeskyně - 24. ledna 2019 21:01
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis následuje svou sestru a našlapuje tiše jako myš. Svou levou ruku promění v ostrou čepel.
Obě dívky sestoupí po schodech do chodby, která se táhne dopředu. Když jí projdou, ocitnou se v nevelké jeskyni, kterou ozařuje namodralé světlo vycházející z kamenů, které jsou po jejím obvodu. Stěny jeskyně jsou pokryté tmavými skvrnami – nejspíš krví a ze stropů visí ostnaté řetězy, které mají leckdy na bodcích ještě zbytky toho, co tam bylo zavěšeno. Ovšem nejhorší scéna se jim naskytne při pohledu do středu jeskyně.
Tam na kamenném podstavci leží spoutaná Hope, v ústech roubík. Její šaty leží roztrhané na zemi. Hope samotná, nahá, je spoutaná tak, aby měla ruce nahoře a nohy roztažené od sebe. Z několika ran na těle jí prýští krev a po tvářích jí tečou slzy. Démon má kalhoty dole a tyčí se nad Hope, nevnímá je.
Alex se zatmí před očima. Prudce mávne pravačkou a nepřipravený démon odletí na stěnu, na kterou s křupnutím dopadne. Na nic nečeká, nepřemýšlí a vrhne se k němu, s úmyslem podříznout mu krk.

Dawn Marítimar - 16. ledna 2019 20:15
Dawn Marítimar

„Kss,“ zasyčí podrážděně. Kdyby Alexis místo těch vzletných slibů radši držela klapačku a dělala něco pořádného. Vytvoří v dlani malou kouli světla a zvedne ji do výšky, drží ji ale opatrně mezi prsty, aby je neprozradila zbytečně brzo. Snaží se poslouchat. Slyší dole jenom jeden hlas. To ale neznamená, že jich tam není víc...
Pevně sevře v ruce atháme. Měly by ho vyřídit rychle.

Pán Jeskyně - 13. ledna 2019 20:46
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Cože?!“ vyhrkne Alex zmateně, protože se soustředila na mučení démona, že nevnímala, co se děje okolo ní, takže teď je zcela zmatená.
„Dobře, jdeme!“ přikývne souhlasně a vyrazí za svou sestrou. „Nakopeme jim zadek, a zachráníme Hope.“ Sama už uslyší sestřin křik a hlasitý mužský hlas, který nadává a něco křičí.
„Bude litovat dne, kdy na ni vztáhl ruku,“ zavrčí rozzuřeně.

Dawn Marítimar - 7. ledna 2019 19:55
Dawn Marítimar

Nestihne udělat ani jeden krok do namodralé temnoty, než ji na místě přimrazí výkřik. Přemýšlí jenom zlomek vteřiny. Prudce se obrátí a rozběhne se zpátky.
Na půl cesty k Alexis a uvězněnému démonovi přejde do ostré chůze a troufne si zakřičet – koneckonců, jestli démony v podzemí nevyburcoval tenhle jekot, tak už nic.
„Ser na něj!“ křikne a chytí sestru za předloktí, aby ji zabránila položit malý krystal znovu mezi ostatní, zároveň instinktivně netrpělivě zatáhne směrem k monolitům, „Vím, kde je.“ Úsporným pohybem hlavy naznačí správný směr.

Pán Jeskyně - 6. ledna 2019 21:27
Pán jeskyně l.i.c.h.

Za Dawninými zády se dál ozývají démonovy skřeky naznačující, že rozhodně mluvit nezačal.
V otvoru do země Dawn může vidět schody mířící dolů do temnoty, kterou na vzdálenějším kraji lehce narušuje měkké namodralé světlo. Dawn z temnoty uslyší nějaké šramocení, následované tlumeným zvukem mužského hlasu, který přeruší táhlé dívčí zakřičení, v nemž Dawn pozná hlas Hope. Nejspíš už ji našli. Za svými zády uslyší táhlý skřek démona, který jí prozradí, že Alex Hope neslyšela díky démonovu vřeštění.

Dawn Marítimar - 27. prosince 2018 18:46
Dawn Marítimar

Stiskne rty a uznale přikývne, když vidí, jakou spoušť dokáží krystaly napáchat.
„Mu ještě nedošlo, že spíš on je ten, co sem neměl chodit, co?“ podívá se úkosem na Alexis.
„No nic, nechám tě v sestřině laskavé péči, když nám budeš chtít něco říct, tak na mě houkni,“ vyzve démona velmi uměle přátelským tónem, kývne jako na pozdrav a obejde jeho magické vězení, aby mezitím prozkoumala prostranství, které se otevřelo mezi kamennými monolity.

Pán Jeskyně - 17. prosince 2018 21:18
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Chtěla jsem, aby mu došlo v jak velký kaši je,“ usměje se pochmurně na sestru. „Tak jdeme na to,“ sáhne pro krystal, který hodí na klec. Ta se stáhne kolem démona a dá mu pořádný elektrický šok. Démon sténá, bolestí má zaťaté zuby, křičí a na čele se perlí pot. Když se klec uvolní, démon prudce oddechuje.
„Kde je naše sestra?“ oboří se na něj Alex. „Co jste s ní udělali?!“
„Nikdy ti to neřeknu!“ vyštěkne démon. „Nic vám potom není. Neměli jste sem chodit. Teď to vaše sestra odnese.“ Alex na klec hodí další kus krystalu.
„Tohle mě baví,“ řekne své sestře Dawn, když se démon začne opět svíjet.

Dawn Marítimar - 4. prosince 2018 18:48
Dawn Marítimar

Zatímco se Alexis pustí do konverzace, nechá klesnout modrý obranný štít a s téměř okázalým nezájmem začne bříškem palce zkoušet ostří atháme.
„Jenom aby to nebylo naopak,“ utrousí nevzrušeně, nehezky se na démona usměje a stočí pohled až k sestře. Chvíli na ni hledí dost vyčkávavě, po pár vteřinách pozvedne obočí ve stejně nevyřčené otázce – tak kde to vázne?
„Ten malý krystal,“ připomene po chvíli ticha suše, podobně nadšeně jako reaguje na démona, když už pro jistotu propátrává pohledem obzor.

Pán Jeskyně - 27. listopadu 2018 21:37
Pán jeskyně l.i.c.h.

Démon ani v nejmenším neprohlédne jejich lest. Nejspíš nebude patřit k těm nejchytřejším, a spadne přímo do ní. V momentě, kdy stoupne do krystalového pentagramu z krystalů vytrysknou modrobílé proudy energie, jež se setkají nad démonovou hlavou. Ten na to není připravený, takže vrazí do bariéry klece a vzápětí s jekotem spadne na zadek.
Alexis nevěřícně zakroutí hlavou a přijde k Dawn. Přitom ale nepolevuje v ostražitosti, kdyby se náhodou odjinud vyřítil nějaký jiný démon.
„Tak tohle bylo mnohem snazší, než jsem čekala,“ prohodí směrem k sestře. Pak se zaměří na démona chyceného do klece.
„Ty!“ oboří se na něj. „Co jste udělali s naší sestrou? A kde je?“ uhodí na něj.
„Naser si,“ ucedí démon. Alex zvedne obočí, a podívá se významně na Dawn, jako kdyby se jí chtěla zeptat, jestli není způsob jakým by mohly démonovi rozvázat jazyk.

Dawn Marítimar - 24. listopadu 2018 21:33
Dawn Marítimar

Skoro ležérně mávne rukou a odrazí štítem vrženou kouli stranou, výjimečně ne v dárkovém balení zpět jejímu majiteli.
„Když to říkáš,“ pokrčí nevzrušeně rameny, zvedne ruku s atháme a švihnutím špičky nože směrem k démonovi na něj pošle světelný projektil, jenom tak, aby ho zaměstnala. Zároveň před ním pružně trochu ucouvne, aby měla jistotu, že se za ní vyřítí tím správným směrem.

Pán Jeskyně - 23. listopadu 2018 21:49
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Tak do toho,“ foukne Alex natáhne ruce ke kamenům a začne do nich telekineticky tlačit. Ozve se hromové skřípění, jako když drhne kámen o kámen, a pak se kruh začne pomalu pohybovat. Alex tlačí dál až se jí tváře začínají perlit potem. Jde to ztuha a očividně je na to potřeba dost síly. V jednom době se pak ozve cvaknutí a kamenné sloupy začnou zajíždět do země, která se spolu s tím pohybem začne třást. A uprostřed kamenného kruhu se otevře otvor.
Přesně podle jejich předpokladů se z temnoty vynoří démon, v ruce sršící energetickou kouli a zamíří přímo na Dawn.
„Tohle bude tvá smrt, čarodějko,“ zavrčí a mrští po ní koulí. Sám k ní běží také, pro případ že by minul. Ovšem není to ten samý co unesl Hope.

Dawn Marítimar - 13. listopadu 2018 18:31
Dawn Marítimar

Její úsměv si v nevinné přátelskosti se sestřiným v ničem nezadá. Pokud má ty dvě někdy něco spojit, nějaká menší genocida zatím vypadá jako nejlepší kandidát.
Umístí poslední krystal do vrcholu budoucího pentagramu, patou ho trochu zatlačí do země, aby se nevyvrátil a kývne: „S radostí.“

Kousek poodstoupí, skloní se a vytáhne z boty atháme. Zlehka přidrží špičku, nůž si nadhodí a po rychlé půlotáčce ho pevně sevře v dlani. Nedbalým pohybem ruky vyvolá malou světelnou kouli a vyhodí ji kousek nad svoje levé rameno. Pak si otevřenou dlaň stáhne k hrudi a vytvoří modrý vířivý štít.
Na Alexis jenom stroze kývne, že je připravená.

Pán Jeskyně - 9. října 2018 22:55
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis chytí kámen a ošklivě se usměje. „Myslím, že tuhle věc budu mít ráda,“ prohodí jen tak jakoby mimochodem. Očividně se dá očekávat, že s tímhle napáchá démonům ještě dost bolesti.
„Tak fajn, tak jak na to půjdeme? Já začnu otevírat vchod a ty budeš dělat návnadu?“ zeptá se, aby byly domluvené o postupu a nedošlo k nějakým nepříjemným překvapením. Taková záchranná mise by se mohla pořádně zvrtnout. „Nenapadá mě, jak bys těmi kameny mohla pohnout, a máš výborné obranné schopnosti,“ vysvětlí ještě svůj návrh.

Dawn Marítimar - 4. října 2018 19:27
Dawn Marítimar

„Ještě toho trochu,“ odtuší nevzrušeně, když Alexis naznačí, že by jich mohlo být víc. Dojde blíž k ní a krabici energicky položí na zem, plynule z ní vybere několik krystalů a pokračuje dál, aby jeden z nich umístila opodál.
„Krystaly v pentagramu a tímhle-“ na okamžik se při cestě k dalšími vrcholu budoucího silového pole otočí a obloukem hodí Alexis menší kámen, „-se to ovládá.“ Náznak nepříjemného úsměvu na slově ovládá dává tušit, že to bude tak akorát podle sestřina gusta.

Pán Jeskyně - 29. září 2018 23:30
Pán jeskyně l.i.c.h.

Dawn to chvíli trvá, ale nakonec se přece jen ocitne přesně na tom místě, kam chtěla. Alex tu stojí, i když neklidně přechází kolem a v trávě už se pomalu začíná objevovat cestička.
„No konečně!“ utrhne se na sestru, když se tam konečně objeví. „Už jsem se o tebe začínala bát,“ dodá o poznání měkčeji s náznakem starostlivosti o svou mladší sestru, se kterou dosud příliš nevycházela. „Jedna sestra zajatá démonem úplně stačí. Nepotřebuju zachraňovat dvě, naklonovat se ještě neumím.“ I tohle by se dalo brát jako náznak citů vůči Dawn.
„Máš ty krystaly? Bez problémů?“

1 2 3 4 ... 48 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)