Charmed Apocalypse (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed Apocalypse

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Druhá generace Čarodějek selhala. Zlo převzalo nadvládu nad světem a magie není žádným tajemstvím. Starší a světlonoši byli zabiti. Amorové byli vyhubeni. Andělé osudu uprchli do jiné dimenze. Jediní kdo zůstali, jsou andělé smrti. Kniha Stínů je ztracena. Po staletí se potomci sester schovávali v nejzazších koutech světa. Ale rodokmen se pomalu začal spojovat a narodilo se světlo. Nová trojice. Ta je ale díky snaze jejich matky je ochránit, také rozptýlena. Po spojení se k nim se přidává několik potomků kdysi nejmocnějších magických rodů. Dokáží však porazit impérium zla a ukončit jeho krutovládu?
Hrát se bude přes fórum. Sledujte nástěnku.

Klíčová slova:

Charmed, Čarodějky, Apokalypsa, Generace

Jaké hráče:

Je mi jedno jestli jsou zkušení nebo ne, ale musí znát alespoň zhruba všech osm sérií.
Maximální počet schopností jsou dvě. Mohou být jakékoli, ale pokud není z vesmíru Charmed, prosím o vysvětlení.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jméno: Gabriel Delaney Atributy: Krátké černé vlasy, modré oči, milá tvář, 23 let Schopnosti: Aerokineze, ovládání rostlin Životopis: Gabriel se narodil do bohaté rodiny, jež byla vlastníkem velké firmy pro démony. Jeho otec, zakladatel firmy tam trávil většinu času. Matka hodně pila a trávila čas s přítelkyněmi, takže malého Gabriela převážně vychovávala jeho babička a sluha. Babička mu vyprávěla legendy o Třech Čarodějkách a jejich skutcích, jenže on ničemu z toho nevěřil. Démoni bylo jediné co znal. Co znali všichni. Když ve čtrnácti letech objevil své schopnosti, vyjevila mu babička, že je také čarodějky a má schopnost telepatie. Jeho rodiče žádný z darů nezdědili. Oba to před nimi skrývali a babička mu vyjevila, že jejich rod pochází z Billie Jenkinsové, jedné z nejmocnějších dobrých čarodějek počátku minulého tisíciletí. Gabriel nesouhlasil s otcovým postojem a jakmile se naučil své schopnosti ovládat, začal se maskovat a bojovat se zlem v ulicích New Yorku kde žil. V šestnácti ho rodiče zasnoubili z dívkou z bohaté a vlivné rodiny, C.C. Téhož roku jeho matka zemřela na následky svého alkoholismu a otec se snažil ho naučit vedení firmy. Ve dvaadvaceti otec zemřel na infarkt a Gabriel zdědil firmu a nemalé jmění. To všechno ale rozprodal a peníze si nechal. Něco jako charita neexistovalo. Jednou nechtěně C.C. odhalil co je zač a ta zrušila zasnoubení. Přesto však u něho zůstala, protože její rodina byla zruinována a vyvražděna. Teď je mu třiadvacet a plánuje najít ostatní lidi jako je on.
Hráči: (1/5) Neera

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 48 ⇒|

Pán Jeskyně - 18. dubna 2019 22:17
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis souhlasně přikývne. Ale Hope jí nevěnuje pozornost. Zachytila Dawnino bezmyšlenkovité gesto. Vymaní se ze sestřina sevření, zvedne se, a dojde až k Dawn. Opatrně, a pomalu natáhne ruku k její šále, aby ji sestře stáhla z krku, a odhalila to, co se snaží skrývat, a to, co jim nikdy neukázala. I Alex si uvědomí, že sestru nikdy neviděla bez šály. Avšak zůstává sedět na místě, beze slova a sklopí zrak, aby její mladší sestra neměla dojem, že se na ni snaží zírat.

Dawn Marítimar - 2. dubna 2019 21:01
Dawn Marítimar

Zastaví se prakticky ve dveřích a zatěká nečitelným zachmuřeným pohledem od jedné sestry ke druhé. Ano, je jí jasné, že po ní Alexis něco chce. Ale není si úplně jistá co.
Chraptivě si odkašle.
„Zlý věci tě učí,“ odtuší suše a pak pokrčí rameny, skoro jako by se z vlastní odpovědi chtěla vyvlíknout, bezmyšlenkovitě si přitáhne šálu blíž ke krku a k jizvě, která ho přetíná, „Aspoň to vždycky říkal otec.“

Pán Jeskyně - 1. dubna 2019 21:12
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Hope, i kdyby to šlo, neudělala bych to,“ odvětí Alex a chytí sestru za ruce. „Určitě to půjde,“ odpoví Dawn bezmyšlenkovitě.
„Kouzla nejsou řešení na všechno,“ řekne měkce. „A někdy mohou napáchat více škody nežli užitku. Mysl ani srdce by nikdy neměly podléhat kouzlu, že Dawn?“ otočí se na mladší sestru pro oporu, protože Hope v tváři vidí odhodlání neposlechnout. To trauma je v tuhle chvíli na ni příliš velké.

Dawn Marítimar - 19. března 2019 18:54
Dawn Marítimar

Zatímco Alexis opečovává Hope, odloží skříňku na nejbližší stolek a nakloní se blíž, aby mohla pečlivě prostudovat jednotlivé symboly.
„Skříňku bychom měly, tak teď ještě potřebujeme strážkyni,“ zamumlá zamyšleně, zdá se, že dramata za jejími zády jdou zcela mimo ni.
„Myslíte, že půjde najít pomocí kouzla?“ obrátí se poněkud bez kontextu na sestry.

Něco z napjaté atmosféry nejspíš přece jenom pocítí, protože se nejistě odmlčí, vezme skříňku znovu do rukou a ukáže jí směrem ke dveřím, „Vezmu ji nahoru.“

Pán Jeskyně - 18. března 2019 20:44
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Super!“ Alexis chytí Dawn za ruku a společně všechny tři zmizí z jeskyně ve víru modrých jiskřiček. Vzápětí se objeví zpět na Avalonu, v pokoji, který si pro sebe zabrala Hope, aby se mohla okamžitě obléct.
Alex se usadí s Hope na postel. „Jak se cítíš?“ zeptá se starostlivě mladší sestry. „Nepotřebuješ něco?“ Jsou odtamtud pryč, v bezpečí Avalonu a s Pandořinou skříňkou.
„Chci zapomenout na tuhle příšernou věc,“ zamumlá. "Jde to odčarovat?"

Dawn Marítimar - 13. března 2019 19:50
Dawn Marítimar

Jenom beze slov zafuní. Polkne chuť zakřičet z plných plic „A o co se tady celou dobu snažím!“. Zvedne skříňku, jednou rukou si ji přitiskne k tělu a uvolněnou ruku natáhne k Alexis. Tentokrát dá přednost rychlosti před pokoušením vlastní nespolehlivé cestovní schopnosti.

Pán Jeskyně - 12. března 2019 21:41
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis Hope mocně obejme, a mladší sestra se trochu uklidní, až přestane plakat, i když jí stále tečou slzy.
Pod Dawninou rukou jedna část oltáře zajede lehce dovnitř. Uvnitř to cvakne a ozve se zvuk kamene drhnoucího o kámen. Kousek vedle její nohy se vysunula malá destička, na níž stojí malá černá skříňka se zlatým lemováním a zvláštním znakem na každé z jeho pěti stran.
„Tak odsud padáme, vůbec se mi tu nelíbí,“ zaškaredí se Alex, která ještě jedou přelétne pohledem po jeskyni.

Dawn Marítimar - 2. března 2019 16:37
Dawn Marítimar

„No vidíš, šikovná holka,“ broukne povzbudivě, ale jak té komunikaci věnuje jenom zlomek vědomé pozornosti, její tón sklouzne spíš do melodie, kterou se chválí poslušný pes.
„Pojď,“ zamručí neadresně. I když je menší než sestra, položí ji jednu ruku kolem zad, druhou pod kolena a na okamžik ji prakticky vezme do náruče, než ji napůl předá Alexis a napůl postaví o půl kroku stranou na nohy. Pak se skloní k oltáři a začne ho pečlivě zkoumat, přejede dlaní po horní desce, zda se nedá odtlačit.

Pán Jeskyně - 1. března 2019 22:43
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Já…jsem se…. tak bála…,“ štká Hope. „V životě… jsem… neměla větší strach.“ Alex ji pevně obejme, když se Dawn odtáhne. Koneckonců, démon Hope rozpáral oblečení a ona je v jeskyni nahá.
„Udělal ti něco?“ stará se Alex, i když souhlasí s Dawn. „Oblečení!“ mávne rukou. Cáry oblečení přistanou na Hope, aby ji alespoň trochu, i když nedostatečně zakryly.
„N-ne,“ vzlykne Hope. „Je v…frrrrrrrk oltáři,“ sdělí sestrám. „Schoval… ji tam.“ Už se pomalu začíná uklidňovat, i když se stále třese.

Dawn Marítimar - 25. února 2019 19:31
Dawn Marítimar

Dokončí poslední slova kouzla a sleduje, jak se démon hroutí stále stejně kamenným, soustředěným pohledem, ve tváři se jí nepohne ani sval. Až těsně před koncem se podívá démonovi přímo do očí a rty jí zkřiví nehezký úsměv.
„Tohle by stačilo?“ zeptá se s výsměšnou praktičností.

Instinktivně se napne jako struna, když ji Hope vtáhne do chumlu společného objetí. Chytí její ruku, jako by si ji chtěla v obraně odtáhnout od těla a znovu ovládnou svůj osobní prostor, ale na poslední chvíli se zarazí.
Trochu křečovitě poplácá Hope po hřbetu ruky v něčem, co snad mělo být konejšivé gesto.
„No. Už je dobře,“ broukne neurčitě a trochu se odtáhne, aby se mohla rozhlédnout, „Ale měly bychom se podívat po té skříňce a vypadnout.“

Pán Jeskyně - 21. února 2019 23:52
Pán jeskyně l.i.c.h.

V moment, kdy Dawn začne znovu odříkávat kouzlo se démon zarazí a jeho tvář zkřiví bolest. Jak pokračuje, démon zařve bolestí a zhroutí se na zem jeskyně. Natáhne ruku, jakoby chtěl na ně dosáhnout, ale nemůže, protože ho pohltí plameny, až nakonec vybuchne.
Spolu s démonovou smrtí se rozplynou všechny mučící nástroje. Očividně je vyvolal kouzlem. Alex se otočí, aby Hope pomohla vstát. Ta ale zůstane sedět, vrhne se oběma sestrám kolem krku a naplno se rozbrečí. Úlevou, ale i zbylým děsem.

Dawn Marítimar - 14. února 2019 19:16
Dawn Marítimar

Nespouští z démona oči, jenom pozorně sleduje každý jeho pohyb směrem k ní. Ve tváři se jí nepohne ani sval, skoro jako by ho ve skutečnosti ani neviděla a neslyšela. Jako by byla duševně někde jinde. Možná skutečně byla a všechnu tu hrůzu kolem nich vnímala jenom jako proměnné hrozeb a možností, které bylo potřeba zapsat do rovnice s jediným výsledkem – že to přežijí.
Nedá nijak najevo, ani že zaregistrovala Alexis po svém boku. Téměř plynule začne verše kouzla odříkávat znovu, se stejně pečlivou, tvrdou dikcí.
„Temnotu, jež city nezná,
o bolesti uč.
Teď začíná mu vlastní tryzna!
Co spáchal, tím ho muč.
Dřív, než pozná odpuštění,
ať ho plamen v popel změní.“

Pán Jeskyně - 12. února 2019 21:26
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis bolí od nárazu do stěny jeskyně a následného pádu na zem celé tělo, ale zuřivost jí pumpuje do těla adrenalin, díky kterému se dokáže alespoň trochu zvednout. Démon neútočí, jen se pomalu a s úchylným šklebem na tváři pomalu přibližuje k sestrám Dawnino kouzlo nezabírá a jí dojde proč. Nemá dost síly. Nesnaží se k nim doplazit, ale zmizí v modrých jiskřičkách vedle Dawn opřená o oltář. Jednou rukou chytí Hope za rukou a druhou Dawn.
„Neměla jsi dost síly. Zkus to znovu!“ vybídne mladší sestru, protože si její verše nepamatuje.
„Jste ubohé. Čekal jsem od vás víc,“ šklebí se démon odporně.

Dawn Marítimar - 6. února 2019 20:56
Dawn Marítimar

Prudce se otočí, když koutkem oka za sebou zachytí nápadný pohyb. Odhodí Alexis a teď je to na ní. Přimhouřenýma očima démona soustředěně sleduje.

„Dobrou chuť,“ odtuší s nehezkým úšklebkem, skoro se provokativně posadí bokem na okraj oltáře. Překříží ruce ve výši hrudi, v jedné atháme, druhou prázdnou s otevřenou dlaní – obranný štít připravená vytyčit až v okamžiku, kdy zaútočí.
Spíš cítí, než vidí Hope za svými zády. Snad odtamtud přijde ta náhodná myšlenka, kterou vzápětí změní ve slova, rychle poskládaná jedno za druhé, ale vyslovená s údernou, skoro škodolibou pečlivostí.

„Temnotu, jež city nezná,
o bolesti uč.
Teď začíná mu vlastní tryzna!
Co spáchal, tím ho muč.“

Pán Jeskyně - 5. února 2019 21:55
Pán jeskyně l.i.c.h.

Démon odhozený na stěnu se sesune na zem. Alexis je několika skoky u něj. Jenže démon se stihne postavit. Alex do něj v tu ránu vrazí své ostří a démon na ni v ten samý moment vypálí energetickou kouli.
Tentokrát je to Alexis, kdo letí přes jeskyni a dopadne na záda. Démon se však neskácí na zem mrtvý. Z jeho rány nevytéká žádná krev.
„Hloupá čarodějko,“ zavrčí. „Jako kdyby mě obyčejná ocel mohla zabít.“ Pak se po nich podívá s odporným úšklebkem. „Ale jste tu tři. Tři čarodějky. Jak úžasné. Vás si obzvlášť vychutnám,“ olízne se mlsně. Přes roubík unikne Hope výkřik, který sice není tolik slyšet, ale je natolik vyděšený, až srdce usedá.

Dawn Marítimar - 27. ledna 2019 21:58
Dawn Marítimar

Na prahu volného prostoru švihne rukou a vyhodí světelnou kouli někam do výšky. Přelétne jeskyni pohledem. Vnímá únikové cesty, skrýše a pasti. Nejspíš se na ni ani na zlomek vteřiny nepodívala v její skutečné hrůznosti. Nemá na to čas. A i kdyby měla... kdo ví, jestli by toho Dawn byla schopná.
Alexis se vrhne po démonovi tak razantně, že se nezmůže na obranu. Jedno seknutí a už by s ním neměly být nikdy problémy.

Dál jim věnuje už jenom špetku pozornosti – zastaví se až u toho podivného oltáře a věcným, praktickým pohybem přejede dlaní po poutech, které Hope drží, aby zjistila, jaký mechanismus je drží zavřené. Zatěká pohledem po kameni i podlaze kolem něj a nejbližší stěně. Nemá smysl, aby byl klíč příliš daleko. Proč taky, když se k němu vězeň stejně nemá šanci dostat.

Pán Jeskyně - 24. ledna 2019 21:01
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis následuje svou sestru a našlapuje tiše jako myš. Svou levou ruku promění v ostrou čepel.
Obě dívky sestoupí po schodech do chodby, která se táhne dopředu. Když jí projdou, ocitnou se v nevelké jeskyni, kterou ozařuje namodralé světlo vycházející z kamenů, které jsou po jejím obvodu. Stěny jeskyně jsou pokryté tmavými skvrnami – nejspíš krví a ze stropů visí ostnaté řetězy, které mají leckdy na bodcích ještě zbytky toho, co tam bylo zavěšeno. Ovšem nejhorší scéna se jim naskytne při pohledu do středu jeskyně.
Tam na kamenném podstavci leží spoutaná Hope, v ústech roubík. Její šaty leží roztrhané na zemi. Hope samotná, nahá, je spoutaná tak, aby měla ruce nahoře a nohy roztažené od sebe. Z několika ran na těle jí prýští krev a po tvářích jí tečou slzy. Démon má kalhoty dole a tyčí se nad Hope, nevnímá je.
Alex se zatmí před očima. Prudce mávne pravačkou a nepřipravený démon odletí na stěnu, na kterou s křupnutím dopadne. Na nic nečeká, nepřemýšlí a vrhne se k němu, s úmyslem podříznout mu krk.

Dawn Marítimar - 16. ledna 2019 20:15
Dawn Marítimar

„Kss,“ zasyčí podrážděně. Kdyby Alexis místo těch vzletných slibů radši držela klapačku a dělala něco pořádného. Vytvoří v dlani malou kouli světla a zvedne ji do výšky, drží ji ale opatrně mezi prsty, aby je neprozradila zbytečně brzo. Snaží se poslouchat. Slyší dole jenom jeden hlas. To ale neznamená, že jich tam není víc...
Pevně sevře v ruce atháme. Měly by ho vyřídit rychle.

Pán Jeskyně - 13. ledna 2019 20:46
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Cože?!“ vyhrkne Alex zmateně, protože se soustředila na mučení démona, že nevnímala, co se děje okolo ní, takže teď je zcela zmatená.
„Dobře, jdeme!“ přikývne souhlasně a vyrazí za svou sestrou. „Nakopeme jim zadek, a zachráníme Hope.“ Sama už uslyší sestřin křik a hlasitý mužský hlas, který nadává a něco křičí.
„Bude litovat dne, kdy na ni vztáhl ruku,“ zavrčí rozzuřeně.

Dawn Marítimar - 7. ledna 2019 19:55
Dawn Marítimar

Nestihne udělat ani jeden krok do namodralé temnoty, než ji na místě přimrazí výkřik. Přemýšlí jenom zlomek vteřiny. Prudce se obrátí a rozběhne se zpátky.
Na půl cesty k Alexis a uvězněnému démonovi přejde do ostré chůze a troufne si zakřičet – koneckonců, jestli démony v podzemí nevyburcoval tenhle jekot, tak už nic.
„Ser na něj!“ křikne a chytí sestru za předloktí, aby ji zabránila položit malý krystal znovu mezi ostatní, zároveň instinktivně netrpělivě zatáhne směrem k monolitům, „Vím, kde je.“ Úsporným pohybem hlavy naznačí správný směr.

1 2 3 4 ... 48 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)