Charmed Apocalypse (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed Apocalypse

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Druhá generace Čarodějek selhala. Zlo převzalo nadvládu nad světem a magie není žádným tajemstvím. Starší a světlonoši byli zabiti. Amorové byli vyhubeni. Andělé osudu uprchli do jiné dimenze. Jediní kdo zůstali, jsou andělé smrti. Kniha Stínů je ztracena. Po staletí se potomci sester schovávali v nejzazších koutech světa. Ale rodokmen se pomalu začal spojovat a narodilo se světlo. Nová trojice. Ta je ale díky snaze jejich matky je ochránit, také rozptýlena. Po spojení se k nim se přidává několik potomků kdysi nejmocnějších magických rodů. Dokáží však porazit impérium zla a ukončit jeho krutovládu?
Hrát se bude přes fórum. Sledujte nástěnku.

Klíčová slova:

Charmed, Čarodějky, Apokalypsa, Generace

Jaké hráče:

Je mi jedno jestli jsou zkušení nebo ne, ale musí znát alespoň zhruba všech osm sérií.
Maximální počet schopností jsou dvě. Mohou být jakékoli, ale pokud není z vesmíru Charmed, prosím o vysvětlení.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jméno: Gabriel Delaney Atributy: Krátké černé vlasy, modré oči, milá tvář, 23 let Schopnosti: Aerokineze, ovládání rostlin Životopis: Gabriel se narodil do bohaté rodiny, jež byla vlastníkem velké firmy pro démony. Jeho otec, zakladatel firmy tam trávil většinu času. Matka hodně pila a trávila čas s přítelkyněmi, takže malého Gabriela převážně vychovávala jeho babička a sluha. Babička mu vyprávěla legendy o Třech Čarodějkách a jejich skutcích, jenže on ničemu z toho nevěřil. Démoni bylo jediné co znal. Co znali všichni. Když ve čtrnácti letech objevil své schopnosti, vyjevila mu babička, že je také čarodějky a má schopnost telepatie. Jeho rodiče žádný z darů nezdědili. Oba to před nimi skrývali a babička mu vyjevila, že jejich rod pochází z Billie Jenkinsové, jedné z nejmocnějších dobrých čarodějek počátku minulého tisíciletí. Gabriel nesouhlasil s otcovým postojem a jakmile se naučil své schopnosti ovládat, začal se maskovat a bojovat se zlem v ulicích New Yorku kde žil. V šestnácti ho rodiče zasnoubili z dívkou z bohaté a vlivné rodiny, C.C. Téhož roku jeho matka zemřela na následky svého alkoholismu a otec se snažil ho naučit vedení firmy. Ve dvaadvaceti otec zemřel na infarkt a Gabriel zdědil firmu a nemalé jmění. To všechno ale rozprodal a peníze si nechal. Něco jako charita neexistovalo. Jednou nechtěně C.C. odhalil co je zač a ta zrušila zasnoubení. Přesto však u něho zůstala, protože její rodina byla zruinována a vyvražděna. Teď je mu třiadvacet a plánuje najít ostatní lidi jako je on.
Hráči: (1/5) Neera

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 45 ⇒|

Dawn Marítimar - 10. ledna 2018 20:51
Dawn Marítimar

„Pandořina skříňka,“ upřesní věcným hlasem, „Její strážce se ztratil, takže je skříňka otevřená a všechny hnusy nám lítaj po světě.“

Palcem přejede po širším štosu stránek a nechá je tak rychle přelistovat zpátky. Ironicky se ušklíbne: „Ne, že by to bylo v tom všem marasu poznat.“

Pán Jeskyně - 7. ledna 2018 10:38
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jasně, už jdu,“ vyrazí Hope dolů, a Dawn může slyšet, jak ze schodů téměř skáče. Jsou to hromové rány, které vyvolávají myšlenku, jestli se při tom náhodou nepropadne do sklepa.

Za pár minut je zpátky, a podle zvuků po schodech Hope doslova běžela, a Alexis nechala někde za sebou, jak dává tušit mnohem spořádanější a rozvážnější vrzání schodů. Hope k Dawn doslova přiskočí, a nakloní se nad Knihu, aby zjistila, co to její starší sestra právě studuje.

„Prý už víte, proč máme ty pošahané sny,“ nadhodí Alexis, která zůstane stát u schodů a opře se o stěnu vedle nich se založenýma rukama. „Něco o nějaké skříni? Moc jsem toho nepobrala z toho, jak Hope mlela,“ mírně se na své mladší sestry pousměje.

Dawn Marítimar - 28. prosince 2017 18:56
Dawn Marítimar

„Že já vůbec něco říkala,“ povzdechne si polohlasem. Pověsí krystal na řetízku na okraj podstavce a atlas světa odloží na nejbližší náhodnou kupu věcí.
„Zajdi pro ni, podívám se ještě jednou do Knihy,“ odtuší pak věcně.

Pán Jeskyně - 26. prosince 2017 21:01
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Další magii?“ zvedne Hope udiveně obočí, a přistoupí k sestře, aby sledpvala její pokus s krystalem. Ten nejdříve několikrát obkrouží celé Britské ostrovy, až nakonec zastaví na jednom místě.
„Stonehenge,“ přečte jméno, u kterého krystal zastavil, Hope. „Odtamtud pocházejí i legendy o Avalonu,“ vzpomene si. „Mám pro Alex dojít já, nebo se pro ni stavíš ty, a vyrazíme?“ optá se Dawn.

Dawn Marítimar - 22. prosince 2017 13:38
Dawn Marítimar

„Radši ne. Myslím, že nestojím o žádnou další magii, co by se mi cpala do hlavy,“ zamručí nesoustředěně, zatímco listuje atlasem a hledá tu správnou mapu. Stejně jako spousta jiných věcí se zdá svým vlastním způsobem neskutečná. Obrázek ze světa, který už neexistoval. Nic víc než jenom ilustrace v knihách.
Položí atlas na podstavec přes Knihu stínů a znovu rozkomíhá krystal.

Pán Jeskyně - 21. prosince 2017 21:51
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Můžu zkusit vymyslet kouzlo na hezké sny,“ navrhne Hope své sestře optimisticky. „Nebo alespoň na zahánění nočních můr,“ obrátí se na sestru s nevyslovenou otázkou, jestli ji netrápí noční můry.

Dawn v hromadě knih najde co hledá – Atlas světa. Obsahuje mapu Evropy celé, ale i podle regionů, což zanemná, že na jedné dvojstránce je mapa Bristkých ostrovů, jejichž mapu Dawn přesně hledá. Tak může hledat přesnější lokaci Pandořiny skříňky.

Dawn Marítimar - 14. prosince 2017 19:23
Dawn Marítimar

Pokrčí rameny: „Patří to k lepším věcem, o kterých se mi kdy zdálo, takže bych se s tím asi docela ráda smířila-“
Krystal ostře cvakne o mapu a Dawn v tom okamžiku ztratí zájem o načatou konverzaci, přestože to byla ona, kdo zrovna mluvit. Nakloní se blíž, aby si prohlédla co nejpodrobněji místo nálezu a pak se zkoumavě rozhlédne po půdě kolem sebe, než se s povzdechem vrátí k hledání. Když už našla tohle vybavení, někde tu přece musí být i podrobnější mapy.

Pán Jeskyně - 5. prosince 2017 23:03
Pán jeskyně l.i.c.h.

Hope se na chvíli úplně zarazí, téměř jako v šoku ad sestřinou odpovědí. Chvíli to vypadá, jako když se chystá něco odpovědět, ale pak zavře pootevřená ústa a pousměje se.
„Zdálo se o ní nám všem,“ připomene s úšklebkem. „Jen já jsem o tom dokázala ale mluvit mnohem víc, než vy dvě. A představ si, že by v knize nebyla,“ popíchne sestru.
Krystal v Dawniě ruce zamíří na jedno místo na mapě. Je to kdesi ve Velké Británii, někde jižně od Londýna. Přesné místo ale na mapě není vidět.

Dawn Marítimar - 4. prosince 2017 14:51
Dawn Marítimar

Zvedne hlavu a hřbetem ruky si shrne uvolněné prameny vlasů z obličeje.
„Ne, chci přestat poslouchat tvoje kafrání, jak se ti zdá o divné krabici,“ opraví ji v jejím úsudku, ale když se znovu skloní k mapě, v koutcích úst jí cukne něco ne nepodobného pobavení. Možná je tohle prostě její styl humoru.

Pán Jeskyně - 3. prosince 2017 22:07
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Druhá založená věc?“ zarazí se na moment Hope, než si všimne i druhé záložky. Prolistuje proto knihou zpátky na Pandořinu skříňku.
„Pandořina skříňka,“ čte nahlas, a pak si zbytek textu jen mumlá pro sebe.
„Teda ségra, to bych do tebe neřekla!“ vydechne Hope obdivně. „Ty chceš pomoct světu tím, že najdeš Pandořinu skříňku a její strážkyni, a zavřeme zpět to, co z ní bylo vypuštěno?“ nemůže tomu věřit Hope. „Jsem na tebe tak pyšná!“ usměje se na sestru hrdě.

Dawn Marítimar - 29. listopadu 2017 22:17
Dawn Marítimar

„Ta druhá založená věc,“ zavrčí koutkem úst, aniž by zvedla oči někde od Indie... nebo alespoň od míst, kde byla v době vzniku téhle pomůcky k výuce spíš dějepisu než zeměpisu.

Pán Jeskyně - 29. listopadu 2017 22:01
Pán jeskyně l.i.c.h.

Dawn se nakonec podaří roztočit krystal na řetízku tak, aby kroušil okolo celé mapy a přes ni tak, aby mohl ukázat na jakékoli místo na mapě. Hope mezitím přejde ke knize, a přečte si, co tam má Dawn najitého.
„Hm, víš, že existuje kouzlo na najití ztraceného, že jo?“ nadhodí směrem k sestře. „Tedy za předpokladu, že vážně něco hledáš, a nehraješ si tu s krystalem a mapou jen tak,“ popíchne lehce sestru. „Co vlastně hledáš?“ zajímá se.

Dawn Marítimar - 28. listopadu 2017 20:08
Dawn Marítimar

Opatrně mapu rozloží na podlaze, rozvine ji pomalu, s jistými obavami, aby se jí prastarý papír nerozdrobil v prstech. Většinu rohů zatíží náhodnými výtisky starých knih, podivnými krystaly a zavřenými dřevěnými krabičkami, které ji ve všem tom harampádí přijdou pod ruku, jenom na ten nejbližší položí vlastní atháme.

„Mhm,“ broukne místo pozdravu na znamení, že registruje její přítomnost, ale většinu pozornosti věnuje snaze najít ten správný grif, kterým by rozhoupala krystal na řetízku tak, aby moc neskákal.
„Něco na ten způsob. Mám to založené,“ pohodí neadresně hlavou ke Knize.

Pán Jeskyně - 27. listopadu 2017 21:53
Pán jeskyně l.i.c.h.

Dawnin pohled brzy narazí na to, co hledala. Vyhledávací krystal z ametystu, a dokonce i starou, stařičkou mapu světa. Ještě z doby, než ho ovládli démoni a Halliwellova linie byla na vrcholu své moci. Stačilo už jen začít hledat.

Dawniny uši zachytí vrzání schodů. O moment později se na půdě objeví Hope.
„Ahoj ségra,“ pozdraví svoji sestru s úsměvem na rtech. Jako obvykle nadšená, veselá a plná optimismu. „Co tu provádíš? Hledáš nějaký starý kus nábytku?“ nadhodí. „Nebo si čteš v Knize?“ zeptá se, když spatří otevřenou Knihu Stínů.

Dawn Marítimar - 23. listopadu 2017 19:26
Dawn Marítimar

Nevypadá zrovna dvakrát uchváceně tím, co našla, ale přesto se od Knihy odvrátí a zapátrá očima po všem tom neurčitém kouzelnickém haraburdí, kterého je půda plná. Ještě před pár dny tam narazila na něco takového, jenom kde přesně to bylo...?
Vlastně neměla žádný enormní zájem na záchraně světa, ale nebyla zvyklá relaxovat. A tohle byla stejně dobrá práce jako jakákoliv jiná.

Pán Jeskyně - 12. listopadu 2017 21:36
Pán jeskyně l.i.c.h.

První záznam v knize, na který Dawn v Knize narazí nese název, který asi úplně nehledala, protže nejde o kouzlo. Nicméně, zahrnuje slovo ztracený.

HLEDÁNÍ NĚČEHO ZTRACENÉHO, říká nápis na stránce.

Nad mapou,
Krystal na provázku,
By měl být.

Vyslov co hledáš,
A najdeš místo.


Vlastně to nezahrnuje moc čarování, jen vyhledávací krystal, řetízek nebo provázek, a mapu. Tak sice najde, co hledá, ovšem pak si pro to bude muset najít, nebo najít nějaké přivolávací kouzlo. Či si ho vytvořit sama.

Dawn Marítimar - 8. listopadu 2017 20:19
Dawn Marítimar

Nosově si odfrkne a nehezky se ušklíbne: „No to je teda objev.“
Chvíli si kresbu Skříňky ještě mlčky prohlíží, přejede po ní konečky prstů. Mohla se přenést na místo, které znala – alespoň někdy. Někdy viděla věci nebo lidi – většinou, když se to nejmíň hodilo. Ale co na tom. Neuměla najít jednu malou věc ztracenou v celém světě ovládaném démony.
Znovu si otráveně odfrkne. Ten zápis byl k ničemu.

Přesto ale neodchází. Líně a bezcílně listuje stránkami knihy, oči pátrají v drobném písmu po slovech spojených se ztracenými a nalezenými.

Pán Jeskyně - 29. října 2017 17:07
Pán jeskyně l.i.c.h.

Při listování Knihou Stínou Dawn skutečně narazí na obrázek, který do každého detailu zobrazuje skříňku z jejích snů.

PANDOŘINKA SKŘÍŇKA, sděluje nadpis nad obrázkem.

UNVNITŘ SPÍ SÍLA SCHOPNÁ ZNIČIT MĚSTA, ROZBOŘIT ŘÍŠE, ZDEVASTOVAT VŠE, CO JE NA SVĚTĚ DOBRÉ. OBSAHUJE VŠECHNY BÍDY, SVÍZELE A NEMOCI SVĚTA, AVŠAK I NADĚJI. V KAŽDÉ GENERACI JE JEDNA OCHRÁNKYNĚ SCHOPNÁ SKŘÍŇKU OTEVŘÍT A VYPUSTIT VŠECHNO ZLO DO SVĚTA, MÁ VŠAK I MOC DO NÍ VŠECHNO ZLO OPĚT VRÁTIT. KDYŽ JI OTEVŘELA PRVNÍ STRÁŽKYNĚ, NASTAL TÉMĚŘ KONEC SVĚTA. NAŠTSTÍ DOKÁZALA PANDORA OPĚT NAVRÁTIT VŠECHNO ZLÉ ZPĚT.

Pod textem byla ručně načmáraná poznámka některého z jejich předků: Pandořina skříňka je otevřena, proto zlo vítězí. Musíme najít strážkyni.
Nejspíš ale strážkyni nikdy nenašli, protože zlo skutečně zvítězilo a ovládlo svět. Ale kdyby ji našly, a dokázaly do skříňky vrátit, zasadily by tím zlu pořádnou ránu.

Dawn Marítimar - 21. října 2017 22:07
Dawn Marítimar

Těch pár dní se jí líbilo. Zkoumala Avalon, denně ušla s Mendigem po boku spoustu kilometrů. Její motivace byla prostá – nebude přece trávit čas někde, kde se může skrývat cokoliv. Pokud se tady mají usadit, musí vědět, co se kolem nich rozkládá. Většinu času trávila o samotě, ale na to byla zvyklá. Občas cvičila přenášení, jen po pár metrech po lese, nebo zpátky k domu, občas trénovala rozpustilé štěně v povelech.

Pro Hopiny sny, o kterých nepřestávala nadšeně vykládat, měla jednoduché vysvětlení. Se skeptickým pohledem upřeným k obloze zhodnotila, že jak na to není zvyklá, má asi úžeh.

Toho rána se ale místo do lesů kolem magické vesničky vydala na půdu. Ten sen ji nedělal těžkou hlavu, vlastně za něj byla vděčná – zdávaly se jí už daleko horší věci. Ale stejně, byl až příliš konkrétní, takže chvíli listovat Knihou Stínů jí nejspíš neublíží.

Pán Jeskyně - 13. října 2017 23:38
Pán jeskyně l.i.c.h.

Hope si při sestřině poznámce hlasitě povzdechne. Smířit Alexis a Dawn tak, aby byly schopné spolu vycházet nebude vůbec jednoduché. Ale ona to nehodlala vzdát. Jednou byly tři sestry, ne dvě a ta další. Ale pro dnešek toho bylo až dost. Alexis stejně nakvašeně zmizela v Domě, tak se omluvila Dawn, že se chce trochu protáhnout a vydala se na toulky po okolí domu.

Následující dny probíhaly víceméně v klidu. Dawn neměla žádné vidění, které by ji nutilo létat do předem prohraných bojů, a ještě s sebou brát sestry. Alexis se jí vyhýbala, a Hope dělala, co mohla, aby spolu alespoň trochu vycházely. Někde v hlubinách svého vědomí vylovila nějaké kuchařské znalosti. Na ostrově se sice nedalo nic koupit, ale Dům byl alespoň slušně zásobený, a tak mohla něco dělat. Jednou upekla jablečný koláč, jindy udělala kuřecí maso s jablečnou omáčkou a opékanými brambory, jindy zase složitý jablečný dezert. A přitom do svých obou sester hučela o snu, který se jí zdál každý den, a v něm byl svět bez mraků, na který svítilo slunce.
Dawn se zase každou noc zdálo o malé, čeré skříňce zdobené zlatými symboly, z které unikala masa šedavé páry, a která pak zůstala otevřená na podstavci.
Alexis se zase zdálo každý den o té samé skříňce jako Dawn, jen s tím rozdílem, že v jejím snu se pára do skříňky vracela. Bylo to skoro jako kdyby všechny tři měly nějakou část vidění, které Dawn ale nikdy nepřišlo.

1 2 3 4 ... 45 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace