Charmed Apocalypse (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed Apocalypse

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Druhá generace Čarodějek selhala. Zlo převzalo nadvládu nad světem a magie není žádným tajemstvím. Starší a světlonoši byli zabiti. Amorové byli vyhubeni. Andělé osudu uprchli do jiné dimenze. Jediní kdo zůstali, jsou andělé smrti. Kniha Stínů je ztracena. Po staletí se potomci sester schovávali v nejzazších koutech světa. Ale rodokmen se pomalu začal spojovat a narodilo se světlo. Nová trojice. Ta je ale díky snaze jejich matky je ochránit, také rozptýlena. Po spojení se k nim se přidává několik potomků kdysi nejmocnějších magických rodů. Dokáží však porazit impérium zla a ukončit jeho krutovládu?
Hrát se bude přes fórum. Sledujte nástěnku.

Klíčová slova:

Charmed, Čarodějky, Apokalypsa, Generace

Jaké hráče:

Je mi jedno jestli jsou zkušení nebo ne, ale musí znát alespoň zhruba všech osm sérií.
Maximální počet schopností jsou dvě. Mohou být jakékoli, ale pokud není z vesmíru Charmed, prosím o vysvětlení.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jméno: Gabriel Delaney Atributy: Krátké černé vlasy, modré oči, milá tvář, 23 let Schopnosti: Aerokineze, ovládání rostlin Životopis: Gabriel se narodil do bohaté rodiny, jež byla vlastníkem velké firmy pro démony. Jeho otec, zakladatel firmy tam trávil většinu času. Matka hodně pila a trávila čas s přítelkyněmi, takže malého Gabriela převážně vychovávala jeho babička a sluha. Babička mu vyprávěla legendy o Třech Čarodějkách a jejich skutcích, jenže on ničemu z toho nevěřil. Démoni bylo jediné co znal. Co znali všichni. Když ve čtrnácti letech objevil své schopnosti, vyjevila mu babička, že je také čarodějky a má schopnost telepatie. Jeho rodiče žádný z darů nezdědili. Oba to před nimi skrývali a babička mu vyjevila, že jejich rod pochází z Billie Jenkinsové, jedné z nejmocnějších dobrých čarodějek počátku minulého tisíciletí. Gabriel nesouhlasil s otcovým postojem a jakmile se naučil své schopnosti ovládat, začal se maskovat a bojovat se zlem v ulicích New Yorku kde žil. V šestnácti ho rodiče zasnoubili z dívkou z bohaté a vlivné rodiny, C.C. Téhož roku jeho matka zemřela na následky svého alkoholismu a otec se snažil ho naučit vedení firmy. Ve dvaadvaceti otec zemřel na infarkt a Gabriel zdědil firmu a nemalé jmění. To všechno ale rozprodal a peníze si nechal. Něco jako charita neexistovalo. Jednou nechtěně C.C. odhalil co je zač a ta zrušila zasnoubení. Přesto však u něho zůstala, protože její rodina byla zruinována a vyvražděna. Teď je mu třiadvacet a plánuje najít ostatní lidi jako je on.
Hráči: (1/5) Neera

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 46 ⇒|

Dawn Marítimar - 17. června 2018 11:32
Dawn Marítimar

„Ani náhodou,“ odtuší rázně, když Alexis navrhne, že jedna z nich by byla daleko lepší cíl, „My jsme zvyklé bojovat.“
Zbytek její teorie ohodnotí jenom znechuceným odfrknutím.
„Víc potíží než užitku,“ mátne lhostejně rukou, asi ji na představa moc neznepokojuje, „Jako by sami neměli dost moci.“

Nesoustředěně znovu vytáhne dýku a několikrát ji otře z obou stran o kalhoty na stehně.
„Tak až budeš mít někdy k večeru nebo zítra chuť se podělit, dej vědět,“ sykne sarkasticky.

Pán Jeskyně - 16. června 2018 22:05
Pán jeskyně l.i.c.h.

„No tak doufám, že z toho neoslepnu,“ zabručí Alex lehce otráveně. Při další poznámce ale ožije.
„Ale proč zrovna Hope? Je z nás nejmladší, nejslabší a taky nejotravnější. Kdybych chtěla někoho využít, byla bys to ty, nebo já. Tedy, pokud ji nechtějí využít na to, aby si z ní udělali chovnou samici, která jim bude rodit mocné čarodějky…,“ zauvažuje, a otřese se nad znepokojivostí té myšlenky. Pak se zahledí na kameny Stonehenge. „Něco mě napadá…,“ řekne pomalu.

Dawn Marítimar - 5. června 2018 20:03
Dawn Marítimar

Třepne rukou ve vzduchu, až se světelná koule rozprskne do několika malých světlušek, které se postupně rozptýlí do vzduchu. V rozplývajícím se světelném oparu udělá spíš jen tak mimochodem sestřiným směrem neslušné gesto, větší porci zájmu ale věnuje pozornému rozhlížení po planině.
„Pistoli už nemám a nezvládnu podříznout všechno, co přijde. Když nezaútočí první, nic jiného po ruce nemám,“ odtuší suše a mechanicky si přitáhne šálu blíž ke krku, „Takže si radši zvykej.“
Úsporným pohybem si protáhne naražená záda a energicky dojde zpátky ke kamenům a Alexis, „Protože když ji vzal s sebou, tak je ještě živá.“

Pán Jeskyně - 1. června 2018 23:14
Pán jeskyně l.i.c.h.

Světlo v Dawnině dlani pulsuje silně a jasně, téměř jako malá žárovka. Jenže se nic neděje. Není slyšet žádný zvuk, odnikud nepřichází útok, není nic slyšet, nic necítí svojí empatií, prostě nic.
„Můžeš laskavě zhasnout, než oslepnu?“ ozve se Alexin hlas. „Očividně zdrhnul i s Hope, a tím, že tu budeš svítit jak na lesy jen přilákáš další,“ pokračuje Alexis. „A já bych s nimi nerada bojovala slepá jak patrona.“

Dawn Marítimar - 25. května 2018 07:23
Dawn Marítimar

Modré světlo se zaleskne na čepeli dýky, když s ní prudce švihne po démonovu hrdlu, ale prolétne jen chvějícím se vzduchem. Trochu se zapotácí, když její síla nenarazí na žádný odpor, prudce došlápne dopředu a ohlédne se přes rameno, jak hledá zmizelého nepřítele, ruku s vířícím štítem pozvednutou k hrudi...
Náraz přijde z boku. Okraje zorného pole se jí na okamžik ponoří do tmy, zatímco se jí před očima rozprskne jasné světlo. Stejných pár světelných bodů jí nevědomky zaprská v pootevřené dlani.
S rychlým zamrkáním ho rozežene, zhoupne se do boku a zvedne se zpátky na nohy. Pevně sevře jílec atáme v ruce, zatímco druhou dlaň otevře, zvedne nad hlavu a vyvolá v ní velmi jasnou světelnou kouli. Snad to démonovi znesnadní orientaci, i kdyby nic jiného.

Pán Jeskyně - 20. května 2018 20:30
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Tohle ti jen tak neprojde!“ vyštěkne Alexis zuřivě. Její mladší sestra ji ale přeběhne. Se štítem se objeví démonovi ze zády a chystá se ho kuchnout. Alex se rozhodne sestře pomoct. Natáhne ruku, a začne démona telekineticky tlačit směrem k Dawn, aby ho mohla nabodnout na dýku.
Obě sestry však nejspíš zapomněly, že se démon objevil jen tak, a nejspíš to umí používat. Se zachvěním vzduchu zmizí z trajektorie, kterou mu určila Alexina telekineze. Obě dvě vzápětí pocítí palčivou bolest v zádech, jak je něco zvedá ze vzduchu, letí, a pak tvrdě přistanou na zemi.

Dawn Marítimar - 5. května 2018 15:48
Dawn Marítimar

V prvním zlomku vteřiny se jenom nechápavě zamračí na Hope. Mezi jejími slovy a jejím poklidným tónem je tak propastný rozdíl, že ho nedokáže instinktivně zpracovat. Není to ale poprvé, co musí nejdřív jednat a chápat a rozmýšlet až potom.

Prudce se ohlédne, až jí vlasy sklouznou do obličeje. Pozvedne ruku s otevřenou dlaní, kolem které modře zavíří obranný štít, ale stihne jenom nakročit vstříc útoku. Koutkem oka zachytí jiskřivý záblesk, jak prolétne těsně kolem ní a stejně rychle trhne hlavou zpět.
Z hrdla se jí vydere směsice překvapeného a zděšeného výkřiku beze slov.
„Ty parchante!“ zavrčí, hluboko v hlase jí zadrnčí živelný vztek.

Modré víření štítu jí zespodu chladně ozařuje obličej, jediným bleskovým pohybem vytasí atháme. Nezastaví se přemýšlením. Jedná instinktivně. Jenom vykročí s utkvělou myšlenkou, jak se dostane démonovi za záda a podřízne mu krk od ucha k uchu.

Pán Jeskyně - 3. května 2018 20:53
Pán jeskyně l.i.c.h.

„To zní poměrně logicky,“ připustí Alexis neochotně. „Co když k tomu potřebujeme démona?“ napadne ji.
„No, tak to nebudeme muset čekat dlouho,“ ukáže Hope za záda Dawn, kde se právě objevil démon s energetickou koulí v ruce,kterou hodí po Hope, kterou zasáhne přímo do hrudi, až odletí dva metru dozadu, dopadne na záda a nehýbe se.

Dawn Marítimar - 30. dubna 2018 15:55
Dawn Marítimar

Výraz v její tváři nevypovídá o žádném velkém optimismu, ale když Hopiny verše chvíli převrací v hlavě sem a tam, musí uznat, že by nedala dohromady o moc lepší. Minimálně ne v angličtině.
„Doufejme, že to nedokáže otevřít jenom ta Strážkyně, i které se psalo v Knize,“ nehezky se ušklíbne a s rukama založenýma v kříži se rozhlédne po náhorní plošině, „Ale stejně dobře to může sloužit k tomu, aby se ke Skříňce nedostala a nemohla ji zavřít.“

Pán Jeskyně - 23. dubna 2018 21:38
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Proč ne,“ pokrčí rameny Alex. „Vyzkoušíme kouzlo,“ souhlasí, vzdychne, a začne nad ním přemýšlet.
„Super, jdeme na kouzlo!“ vyhrkne nadšeně Hope a okamžitě začne sypat verše z rukávu, až se Alex zarazí s překvapeným výrazem ve tváři. A verše dokonce i dávají smysl, rýmují se, a celkově zní funkčně. Přesto se po jeho skončení nic nestane, a ony tři tam stojí jako trubky, až se mezi kameny prožene silnější poryv větru, který jim nahrne vlasy do tváře.
„Tak nic,“ pípne sklesle Hope.

Dawn Marítimar - 20. dubna 2018 21:50
Dawn Marítimar

„Co zkusit nějaké kouzlo?“ navrhne bez většího nadšení, přesto ale přejde o několik kroků blíž a zvědavě přejede po kameni prsty. Trochu se o něj opře a nakloní se dopředu, aby si ho mohla pořádně prohlédnout.

Pán Jeskyně - 16. dubna 2018 23:27
Pán jeskyně l.i.c.h.

Hope Alexis nasměruje přesně k místu, kde má její sestra kopat, a fascinovaně přihlíží její neúnavné a vytrvalé práci, při které využívá sama svoje tělo jako nástroj, dokud neodkryje nevelký kamenný kvádr, který nevypadá o moc jinak než další šutry.
„To bysme měli,“ zafuní Alex, načež se s funěním sesune na trávu a otře si z čela pot.
„Páni, to bylo úžasné,“ obdivuje ji Hope. „Jenže,“ dodá o poznání méně nadšeně. „Jak to otevřeme? Pořád nevíme, jak ten mechanismus funguje.“

Dawn Marítimar - 11. dubna 2018 19:15
Dawn Marítimar

Pozvedne obočí a chvíli si Hope prohlíží nečitelným kamenným pohledem naznačujícím, že opravdu hodně vážně přemýšlí, jestli si z ní sestra dělá nebo nedělá legraci. Když se pustí do zkoumání okolního terénu, jenom přimhouří oči a nevěřícně zatřese hlavou.

„Hm,“ přikývne stručně, když Hope skutečně objeví místo, na které ukázat krystal, a přesune pohled k Alexis, „Tak teď to asi bude na tobě,“ usoudí bezvýrazně.

Pán Jeskyně - 10. dubna 2018 21:32
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Ajo!“ plácne se Hope do čela, jako kdyby na svoji schopnost zapomněla. Možná na ni skutečně zapomněla. „Já na ni úplně zapomněla!“ potvrdí hned vzápětí, že skutečně zapomněla, co vlastně umí. „Jdu na to,“ zasalutuje trochu příliš horlivě, takže se praští do čela. Jen se zakření, místo aby třeba nadávala, a vzápětí už šponuje zrak a podrobně zkoumá okolí.
„Vchod je přesně uprostřed Stonehenge,“ hlásí okamžitě."Je tam chodba a dveře, a nějaký otvírací mechanismus, jenže mu nerozumím,“ přizná se. „Na technické věci jsem nikdy nebyla,“ dodá omluvně.

Dawn Marítimar - 7. dubna 2018 19:06
Dawn Marítimar

„Netuším,“ zakroutí hlavou a nespokojeně stiskne rty, „Jenom jeskyně, divný zelený světlo, víc jsem neviděla.“
Pomalu se otočí kolem své osy a rozhlíží se po kamenných blocích, než se zastaví očima u Hope: „Zkus se po ní podívat,“ vyzve ji a neadresně ukáže nataženou paží ani ne tak po okolí jako po zemi.

Pán Jeskyně - 31. března 2018 21:34
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Bylo by docela hloupé ji nechat jen tak tady uprostřed všeho, kde se jí každý může zmocnit,“ kontruje Alex.
„Stejně by jim byla k ničemu, v Knize jsem četla, že skříňku může ovládat jen její strážce,“ vzpomene si Hope na pasáž z knihy.
„Ale zato by ji mohl zničit, aby už nikdy nemohla být použita,“ napadne Alexis. „Nicméně, Dawn, máš tušení, jak se do té jeskyně dostaneme, nebo budeme muset kopat?“ obrátí se na druhou sestru Alex, a jak to řekne, promění svoji pravou ruku v rýč připravený kopat.

Dawn Marítimar - 6. března 2018 21:52
Dawn Marítimar

„To nemá, ale někdo kdo má nohy, mozek a zejména ruce jí může třeba zakopat,“ odtuší kousavě. Pak se jí ale zavřou oči, trochu zakolísá a klesne loktem až na menhir.
„Ale nezakopal. Není tady. Je v nějaké... jeskyni,“ neurčitě se zamračí, jako by si sama nebyla úplně jistá. Zmateně se rychlým pohybem rozhlédne do obou stran, až jí vítr vmete uvolněné vlasy do tváře.

Pán Jeskyně - 4. března 2018 21:25
Pán jeskyně l.i.c.h.

Hope s Alexis se začnou zimou třást, protože se na takovéhle počasí pořádně neoblékly a vítr je vážně chladný.
Dawn neuvidí nic podezřelého, a ani její empatie jí neříká, že by tu byl někdo jiný, a skutečně jsou tu samy.
„Skříňka se přece sama neschová, nemá nohy, nebo mozek,“ namítne Hope Dawnině poznámce.
Dawn se před očima objeví obraz temné jeskyně, kterou osvětluje jemné, nemocné nazelenalé světlo. A tam, uprostřed jeskyně, na kamenném podstavci sedí skříňka.
„Dawn spíš měla na mysli, že ji schovává nějaké ochranné kouzlo,“ odtuší Alexis. „Mám z tohohle místa divný pocit,“ poznamená poté a obhlédne menhiry. Nakonec na ten nejbližší položí ruku.

Dawn Marítimar - 1. března 2018 17:22
Dawn Marítimar

Ustoupí od sester a hodí si přes ramena koženou bundu, kterou v nezvykle teplém prostředí Avalonu vzala jenom do ruky. Rychlým trhnutím si srovná její límec a napůl ze zvyku, napůl k ochraně před lezavým větrem si přitáhne šálu blíž ke krku.
Rozhlédne se pozorně kolem sebe, bezmyšlenkovitě shrne uvolněný pramen vlasů, který jí vítr vehnal do obličeje.
„Krystal ukázal sem. Jestli to chápu dobře, měl by tady být ten předmět... nebo možná člověk, který je s ní spojený,“ podotkne, stiskne rty a zamyšleně nakloní hlavu ke straně, „Ale skříňka by se schovávala líp.“
Několika jistými kroky se přiblíží k vnitřnímu kamennému kruhu, dalším pozorným rozhlédnutím se rozhlédne, aby se ujistila, že jsou na planině skutečně samy, a zlehka položí na kámen otevřenou dlaň.

Pán Jeskyně - 28. února 2018 22:29
Pán jeskyně l.i.c.h.

Trojici dívek obklopí modré jiskřičky, a v příštím okamžiku je půda domu prázdná.

O pár vteřin později se znovu objeví uprostřed dvojice pobořených kamenných soustředných kruhů. Pod zamračeným nebem fouká studený vítr ohýbající vysokou zelenou trávu všude kolem. Pandořina skříňka není v dohledu. vlastně žádná skříňka. Ani nic tomu vzdáleně podobného. Přesto Hope obdivně hvízdne.
"Páni."

1 2 3 4 ... 46 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace