Charmed Apocalypse (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed Apocalypse

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Druhá generace Čarodějek selhala. Zlo převzalo nadvládu nad světem a magie není žádným tajemstvím. Starší a světlonoši byli zabiti. Amorové byli vyhubeni. Andělé osudu uprchli do jiné dimenze. Jediní kdo zůstali, jsou andělé smrti. Kniha Stínů je ztracena. Po staletí se potomci sester schovávali v nejzazších koutech světa. Ale rodokmen se pomalu začal spojovat a narodilo se světlo. Nová trojice. Ta je ale díky snaze jejich matky je ochránit, také rozptýlena. Po spojení se k nim se přidává několik potomků kdysi nejmocnějších magických rodů. Dokáží však porazit impérium zla a ukončit jeho krutovládu?
Hrát se bude přes fórum. Sledujte nástěnku.

Klíčová slova:

Charmed, Čarodějky, Apokalypsa, Generace

Jaké hráče:

Je mi jedno jestli jsou zkušení nebo ne, ale musí znát alespoň zhruba všech osm sérií.
Maximální počet schopností jsou dvě. Mohou být jakékoli, ale pokud není z vesmíru Charmed, prosím o vysvětlení.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jméno: Gabriel Delaney Atributy: Krátké černé vlasy, modré oči, milá tvář, 23 let Schopnosti: Aerokineze, ovládání rostlin Životopis: Gabriel se narodil do bohaté rodiny, jež byla vlastníkem velké firmy pro démony. Jeho otec, zakladatel firmy tam trávil většinu času. Matka hodně pila a trávila čas s přítelkyněmi, takže malého Gabriela převážně vychovávala jeho babička a sluha. Babička mu vyprávěla legendy o Třech Čarodějkách a jejich skutcích, jenže on ničemu z toho nevěřil. Démoni bylo jediné co znal. Co znali všichni. Když ve čtrnácti letech objevil své schopnosti, vyjevila mu babička, že je také čarodějky a má schopnost telepatie. Jeho rodiče žádný z darů nezdědili. Oba to před nimi skrývali a babička mu vyjevila, že jejich rod pochází z Billie Jenkinsové, jedné z nejmocnějších dobrých čarodějek počátku minulého tisíciletí. Gabriel nesouhlasil s otcovým postojem a jakmile se naučil své schopnosti ovládat, začal se maskovat a bojovat se zlem v ulicích New Yorku kde žil. V šestnácti ho rodiče zasnoubili z dívkou z bohaté a vlivné rodiny, C.C. Téhož roku jeho matka zemřela na následky svého alkoholismu a otec se snažil ho naučit vedení firmy. Ve dvaadvaceti otec zemřel na infarkt a Gabriel zdědil firmu a nemalé jmění. To všechno ale rozprodal a peníze si nechal. Něco jako charita neexistovalo. Jednou nechtěně C.C. odhalil co je zač a ta zrušila zasnoubení. Přesto však u něho zůstala, protože její rodina byla zruinována a vyvražděna. Teď je mu třiadvacet a plánuje najít ostatní lidi jako je on.
Hráči: (1/5) Neera

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 1018 příspěvků1 2 3 4 ... 51 ⇒|

Pán Jeskyně - 11. ledna 2021 21:35
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Teda, tohle byl ale nervák!" vydechne Destiny po démonově explozi. Na Dawninu otázku přikývne.
"Rozhodně. Na rozpoutání další revoluce teď nemám náladu." Rty jí zkřiví úšklebek, tak typický pro její tvář. Tentokrát trochu pohrdlivý, kterým maskuje určitou únavu.
"Tak jedeme," mávne rukama a trojice zmizí ve víru mdorých jiskřiček a znovu se objeví na půdě Domu.
Na tváři Destiny je vidět, že se jí skutečně ulevilo. "To je to takové pokaždé, když někam jdete?" chce vědět zvědavě.
"Tohle byl trochu extrém, ale v podstatě jo," trhne rameny Alex.

Dawn Marítimar - 6. ledna 2021 16:49
Dawn Marítimar

„Já myslím, že jako odpověď by to mohlo stačit, ne?“ usoudí, pohodí hlavou, aby dostala uvolněné prameny vlasů z očí a narovná se. Pozorně se rozhlédne, než se napůl obrátí k Alexis, „Vrátíme se?“

Pán Jeskyně - 19. prosince 2020 22:19
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis si všimne zmšny v Dawnině postaven a sama se připraví k útoku a případné obraně. Když sestra mávne rukou, okamžitě prudce uhne hlavou, aby neviděla ta strašlivě ostrá světla, která démona oslepí. Přitom začne spolu s ní odříkávat zaklínadlo.
"Teď začíná mu vlastní tryzna!
Co spáchal, tím ho muč.
Dřív, než pozná odpuštění,
ať ho plamen v popel změní."

Jak obě čarodějky dokončí zaříkadlo, démon vzplane jasným plamenem a vzápětí se rozprskne na tisíce kousíčků.
"No, tak to by bylo," odfoukne si Alex.

Dawn Marítimar - 13. prosince 2020 21:26
Dawn Marítimar

Mírně posune nohu, aby se špičkou dotkla Alexiny. Zároveň se tím ale dostane do trochu stabilnějšího postavení. Pomalu stáhne prsty do dlaně kolem kuličky světla, která tak přestane mihotat po okolí a jenom jí žhne mezi prsty.
Nad démonovou výhružkou jenom stiskne rty v nezaujaté grimase.
„Mě to zní jako docela fér obchod,“ usoudí a prudkým pohybem ruky po něm vrhne několik drobných, ale doběla rozžhavených miniaturních sluncí, která zůstávají tančit před očima po jediném přímém pohledu.

„Temnotu, jež city nezná,
o bolesti uč...“
začne s modře vířícím štítem před sebou opakovat kouzlo, které už jim jednou pomohlo v kobce pod Stonehenge.

Pán Jeskyně - 3. prosince 2020 21:14
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Nuže," ušklíbne se démon v reakci na Dawnina slova. "Vládneme právem dobyvatele. Plus jsme nesmrtelní a po tisíciletí nás nikdo neohrožoval, takže nebyl důvod odejít."
"Až doteď," připomene mu Alex.
Destiny se do tohohle podivného rozhovoru nemíchá. Není si jistá, kam se to vyvine a rozhodně nemá odvahu dělat něco, co by se dvěma starším čarodějkám nemuselo líbit.
"Oh ano," připustí démon. "Zabili jste několik našich nejlepších. Protože přišel čas přijít s nabídkou, než to dopadne hůř než dosud. Pro obě strany," přidá výhružku.

Dawn Marítimar - 5. listopadu 2020 20:56
Dawn Marítimar

„A vy jste o tom neuvažovali – aspoň na chvíli? Vzít se za ruce, jít do prdele a nechat lidi žít, jak umí?“ opáčí bez zaváhání s ledovým klidem a více než zdravou dávkou cynismu.
Na rozdíl od Alexis nepůsobí překvapeně, jeho nehorázná drzost se jí nějak extra nedotkla. Ale jí se málokdy dotklo to, co normálních lidí.

Pán Jeskyně - 3. listopadu 2020 21:14
Pán jeskyně l.i.c.h.

Démon má ruce stále ve vzduchu, aby bylo vidět, že je má prázdné a nehodlá útočit.
"Nuže, děvčata," začne nenuceně a udělá pár dalších kroků směrem k trojici dívek. Je na něm cosi podivně šarmantního a podmanivého.
"Mám pro vás nabídku. Jak je vidět, máte hodně co nabídnout a jste pořádně schopné. Rozhlédněte se kolem sebe," zasměje se démon. "To o něčem vypovídá. Neuvažovaly jste - alespoň na chvíli - že byste se přidaly na druhou stranu? S vaším talentem byste to mohly dotáhnout daleko. Třeba i na vlastní zemi, poklad, princ, nebo tak," navrhuje stále s úsměvem.
Jeho slova se od Destiny a Alexis setkají s šokovaným mlčením.
"Cože?" vydechne stále šokovaná Alex.

Dawn Marítimar - 16. října 2020 10:49
Dawn Marítimar

„Ať si klidně mluví,“ pokrčí lhostejně rameny a tišeji dodá, „Věřit mu u toho nemusím.“
Nepovolí, pořád je jen zlomek vteřinky od útoku, váhu přenesenou na špičky lehce pokrčených nohou, v postupné vlně stáčí jeden prst za druhým do dlaně a zase ven, až se světlo jemně mihotá.

Pán Jeskyně - 12. října 2020 21:15
Pán jeskyně l.i.c.h.

Démon si z jejich obranného postoje nic nedělá a popojde ještě pár kroků k nim, na rtech stále zářivý úsměv.
"A dokonce jsou tu tři čarodějky," pokračuje pomalu. "Tři Čarodějky. Zajímavé. Opravdu nanejvýš zajímavé."
"A tady je problém," sykne Alex. "Ví kdo jsme. Jen neví, že nejsme komplet. To může být problém."
"Takže co budeme dělat? V takové situaci jsem ještě nikdy nebyla," šeptá Destiny tiše.
"Co takhle si promluvit?" navrhne démon a rozpřáhne ruce. "Žádné nepřátelství."
"Nevěřím mu," řekne koutkem úst Alexis směrem k Dawn.

Dawn Marítimar - 8. října 2020 22:08
Dawn Marítimar

„Na pokec jsou potřeba aspoň dva,“ pokrčí rameny poněkud lhostejně. Zlehka zahýbe prsty, až drobné smotky světla zapulzují. Evidentně se zdráhá zasáhnout první. Snad zvyk z doby, kdy mohla démony zasáhnout jen jejich vlastní mocí nebo chladnou ocelí.

Pán Jeskyně - 30. září 2020 21:07
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis pokrčí ruku a dá ji před sebe v obranném gestu. Stačí jen švihnout, a démon se proletí.
"Víceméně," připustí s omluvným úšklebkem. Nečekala, že ho budou potřebovat tak brzo, tak ho vypustila z hlavy. Ale dokázala si ho matně vybavit a byla si jistá, že když sestra začne, bude víceméně stačit opakovat po ní.
Démon se na ně široce usměje a zatleská. Skoro jakoby pochvalně.
"Ale ale ale. Copak to tu máme? Že by vzpoura? A nějaké čarodějky, co se nebojí. Zajímavé," promne si bradu v rádoby přemýšlivém gestu.
"On si přišel povídat?" vydechne nevěřícně Destiny.
"Nemyslím si," zavrčí Alexis koutkem úst.

Dawn Marítimar - 24. září 2020 11:35
Dawn Marítimar

Sleduje smrtelníky, trochu znechuceně ohrne horní ret. Skoro to působí, že Alexis a Destiny nevěnuje pozornost, ale když ze země vyšlehnou plameny, suše odtuší: „Tak to můžeš rovnou začít.“
Udělá krok či dva démonovi vstříc. Zvedne levou ruku do výše hrudi, zatímco nad pravou dlaní nechá znovu rozzářit několik jasných světelných kuliček.
„Pamatuješ si to kouzlo ze Stonehenge?“ nadhodí polohlasem a veskrze konverzačním tónem k Alexis.

Pán Jeskyně - 8. září 2020 21:02
Pán jeskyně l.i.c.h.

Ze smrtelníků okolo nich pomalu opadá bojové šílenství. Pozastavují se, vypadají lehce zmateně a rozpačitě. Koukají po svých sousedech, jako kdyby čekali nějaké vysvětlení od nich. Alexis je bedlivě sleduje, stejně jako její sestra. Netoužila po tom, skončit přivázaná u kůlu. I když by mohla prostě odletět pryč.
"Nezapomínej taky, že už jsme pár vyšších démonů zničily. Třeba těch se sedmi hříchy. Ale máš pravdu. Je to málo. Myslím, že za našeho života všichni nezmizí. Ale dost slušná hrstka by mohla," uvažuje Alexis. Někteří lidé odcházejí z náměstí, jiní se opatrně kradou a jiní utíkají, jako kdyby se báli trestu, který má po zásluze přijít.
"Pomůžu vám," nabídne se Destiny ochotně. Po její nabídce nedaleko od nich ze země vyšlehnou plameny a v nich se objeví démon. Zbylí lidé začnou okamžitě prchat. Tohle byl jeden z těch vyšších.
"Ale né," zasténá Alex, ale připraví se k dalšímu boji.

Dawn Marítimar - 24. srpna 2020 20:16
Dawn Marítimar

„Jestli chceš s tím bojováním skončit asi tak rychle, jak jsi začala, tak kam chceš,“ odtuší věcně a pokrčí rameny. Pořád se nedívá ani na sestru, ani na Destiny. Soustředěným, i když zdánlivě nezúčastněným pohledem si sleduje smrtelníky. Jak se zachovají. Jak se jejich myšlenky odráží v jejich tvářích. Ovládne je znovu strach? Vztek? Rozpaky? K čemu se obrátí teď, když je poprvé po generacích rozhodnutí skutečně na nich...?

„Zavření Skříňky jim asi nadělá pár vrásek,“ vrazí ruce hluboko do kapes v obranném nepřístupném gestu zvedne ramena, „Ale jen tak je to na lopatky nepoloží. Tohle bude běh na sakra dlouhou trať, ne skok po hlavě do černé díry.“

Pán Jeskyně - 31. července 2020 22:08
Pán jeskyně l.i.c.h.

Sama od sebe k nim přiběhne i Destiny, vyčerpaná, zaprášená, poškrábaná kusy odletujících soch, ale na tváři široký úsměv a v očích nadšený lesk.
"Tohle bylo naprosto skvělé, děkuju," poděkuje jim s lehkou úklonou. "Kam vyrazíme dál?" V tváři je vidět takové nadšení, že je až skoro nakažlivé. Naštěstí ne natolik, aby zatemnilo selský rozum.

Pán Jeskyně - 14. července 2020 21:25
Pán jeskyně l.i.c.h.

„No nikdo netvrdí, že čarodějky a spol to těhle dvou kategorií nepatří. V zásadě jsou to tak lidi,“ poznamená Alex zahloubaně, zatímco ruch okolo nich pomalu utichá. Ne že by nadšení polevilo, jen pomalu docházejí démonické sochy.
„Řekla bych, že se právě díváme na nejnovější památku v Paříži,“ ušklíbne se. „Snad bude i někdy chráněná.“

Dawn Marítimar - 2. července 2020 09:02
Dawn Marítimar

„Myslím, že lidi jsou v zásadě buď prospěchářští parchanti nebo bezpáteřní srabi, takže z tý hezký utopie nic nebude, ale aspoň by měli stejnou startovní čáru,“ zhodnotí věcně a pokrčí rameny, jako by na tom neviděla nic zvláštního. Místo na sestru se dívá na hemžení v nejbližším okolí.

Pán Jeskyně - 28. června 2020 21:34
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Když se spojí slabí a bezmocní, můžou i něco zmoct. A třeba to přiláká i další čarodějky a dobré bytosti, a to už by pak mohli představovat určitý problém,“ zamyslí se Alex. „I když na ty nejmocnější démony asi moc nemají. Jenže s těmi máme občas problém i my, takže co bysme nechtěly," uvažuje dál. „Ale musím říct, že je to docela příjemný pohled na svět, nemyslíš?“

Dawn Marítimar - 21. června 2020 11:02
Dawn Marítimar

Nakloní hlavu ke straně, když věcně pozoruje to destruktivní řádění.
„Zatím nemyslí vůbec,“ usoudí docela prakticky a pokrčí rameny, „Ale já se před nimi krčit nehodlám. Třeba teď maj šanci, když Destiny zavřela skříňku, ale oni sami se budou muset vzpamatovat.“

Pán Jeskyně - 16. června 2020 20:59
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Sice jsme je právě zachránily před masakrem, ale kdo ví. Mohli by si myslet, že jsme jen ze znepřátelené frakce,“ uvažuje Alexis. Pohlíží na řádění smrtelníků s jistým zaujetím. Kdo by to do nich řekl? I když na druhou stranu, byli utlačovaní a utiskovaní už strašlivě dlouho, a teď to v nich vybuchlo jako sklenice šampaňského. Nemohla se ale ubránit uvažování, co s nimi bude potom. Démonů a vší možné havěti byla strašlivá spousta a tohle byl jen nepatrný zlomek.
„Dáme Destiny ještě chvíli, nebo ji odsud vytáhneme za flígr hned?“ zvedne obočí k sestře.

Vypisuje se 20 z celkem 1018 příspěvků1 2 3 4 ... 51 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)