Dawn Marítimar | Charmed Apocalypse (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Charmed Apocalypse

Vlastník :

Neera

Jméno :

Dawn Marítimar
 

Popis :

Dawn je dívka velmi těžko odhadnutelného věku mezi čtrnácti a čtyřiadvaceti lety, malé a drobné šlachovité postavy.
Mladší než ve skutečnosti jí dělají jemné, skoro dětské rysy - kulatý obličej, nos připomínající bambulku, jemné rty. Naopak starší se zdá díky nenápadným předčasným vráskám kolem velkých šedých očí a jejich nepřetržitému nedůvěřivému, uštvanému pohledu.
Do tváře jí co chvíli padají pramínky tmavě hnědých vlasů. Rozpuštěné jí sahají kousek pod ramena, ale většinou je stejně nosí zamotané do nepořádného uzlu.
Poněkud rozporuplným dojmem působí její bledá pleť ve spojitosti s nenásilným, ale dobře slyšitelným španělským přízvukem. Šátek nebo ohrnutý límec, poslední dobou téměř bezvýhradně tmavá pánská šála, kryje tenkou bílou vodorovnou jizvu na krku.
Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Druhá generace Čarodějek selhala. Zlo převzalo nadvládu nad světem a magie není žádným tajemstvím. Starší a světlonoši byli zabiti. Amorové byli vyhubeni. Andělé osudu uprchli do jiné dimenze. Jediní kdo zůstali, jsou andělé smrti. Kniha Stínů je ztracena. Po staletí se potomci sester schovávali v nejzazších koutech světa. Ale rodokmen se pomalu začal spojovat a narodilo se světlo. Nová trojice. Ta je ale díky snaze jejich matky je ochránit, také rozptýlena. Po spojení se k nim se přidává několik potomků kdysi nejmocnějších magických rodů. Dokáží však porazit impérium zla a ukončit jeho krutovládu?
Hrát se bude přes fórum. Sledujte nástěnku.

Klíčová slova:

Charmed, Čarodějky, Apokalypsa, Generace

Jaké hráče:

Je mi jedno jestli jsou zkušení nebo ne, ale musí znát alespoň zhruba všech osm sérií.
Maximální počet schopností jsou dvě. Mohou být jakékoli, ale pokud není z vesmíru Charmed, prosím o vysvětlení.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jméno: Gabriel Delaney Atributy: Krátké černé vlasy, modré oči, milá tvář, 23 let Schopnosti: Aerokineze, ovládání rostlin Životopis: Gabriel se narodil do bohaté rodiny, jež byla vlastníkem velké firmy pro démony. Jeho otec, zakladatel firmy tam trávil většinu času. Matka hodně pila a trávila čas s přítelkyněmi, takže malého Gabriela převážně vychovávala jeho babička a sluha. Babička mu vyprávěla legendy o Třech Čarodějkách a jejich skutcích, jenže on ničemu z toho nevěřil. Démoni bylo jediné co znal. Co znali všichni. Když ve čtrnácti letech objevil své schopnosti, vyjevila mu babička, že je také čarodějky a má schopnost telepatie. Jeho rodiče žádný z darů nezdědili. Oba to před nimi skrývali a babička mu vyjevila, že jejich rod pochází z Billie Jenkinsové, jedné z nejmocnějších dobrých čarodějek počátku minulého tisíciletí. Gabriel nesouhlasil s otcovým postojem a jakmile se naučil své schopnosti ovládat, začal se maskovat a bojovat se zlem v ulicích New Yorku kde žil. V šestnácti ho rodiče zasnoubili z dívkou z bohaté a vlivné rodiny, C.C. Téhož roku jeho matka zemřela na následky svého alkoholismu a otec se snažil ho naučit vedení firmy. Ve dvaadvaceti otec zemřel na infarkt a Gabriel zdědil firmu a nemalé jmění. To všechno ale rozprodal a peníze si nechal. Něco jako charita neexistovalo. Jednou nechtěně C.C. odhalil co je zač a ta zrušila zasnoubení. Přesto však u něho zůstala, protože její rodina byla zruinována a vyvražděna. Teď je mu třiadvacet a plánuje najít ostatní lidi jako je on.
Hráči: (1/5) Neera

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 51 ⇒|

Dawn Marítimar - 16. října 2020 10:49
Dawn Marítimar

„Ať si klidně mluví,“ pokrčí lhostejně rameny a tišeji dodá, „Věřit mu u toho nemusím.“
Nepovolí, pořád je jen zlomek vteřinky od útoku, váhu přenesenou na špičky lehce pokrčených nohou, v postupné vlně stáčí jeden prst za druhým do dlaně a zase ven, až se světlo jemně mihotá.

Pán Jeskyně - 12. října 2020 21:15
Pán jeskyně l.i.c.h.

Démon si z jejich obranného postoje nic nedělá a popojde ještě pár kroků k nim, na rtech stále zářivý úsměv.
"A dokonce jsou tu tři čarodějky," pokračuje pomalu. "Tři Čarodějky. Zajímavé. Opravdu nanejvýš zajímavé."
"A tady je problém," sykne Alex. "Ví kdo jsme. Jen neví, že nejsme komplet. To může být problém."
"Takže co budeme dělat? V takové situaci jsem ještě nikdy nebyla," šeptá Destiny tiše.
"Co takhle si promluvit?" navrhne démon a rozpřáhne ruce. "Žádné nepřátelství."
"Nevěřím mu," řekne koutkem úst Alexis směrem k Dawn.

Dawn Marítimar - 8. října 2020 22:08
Dawn Marítimar

„Na pokec jsou potřeba aspoň dva,“ pokrčí rameny poněkud lhostejně. Zlehka zahýbe prsty, až drobné smotky světla zapulzují. Evidentně se zdráhá zasáhnout první. Snad zvyk z doby, kdy mohla démony zasáhnout jen jejich vlastní mocí nebo chladnou ocelí.

Pán Jeskyně - 30. září 2020 21:07
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis pokrčí ruku a dá ji před sebe v obranném gestu. Stačí jen švihnout, a démon se proletí.
"Víceméně," připustí s omluvným úšklebkem. Nečekala, že ho budou potřebovat tak brzo, tak ho vypustila z hlavy. Ale dokázala si ho matně vybavit a byla si jistá, že když sestra začne, bude víceméně stačit opakovat po ní.
Démon se na ně široce usměje a zatleská. Skoro jakoby pochvalně.
"Ale ale ale. Copak to tu máme? Že by vzpoura? A nějaké čarodějky, co se nebojí. Zajímavé," promne si bradu v rádoby přemýšlivém gestu.
"On si přišel povídat?" vydechne nevěřícně Destiny.
"Nemyslím si," zavrčí Alexis koutkem úst.

Dawn Marítimar - 24. září 2020 11:35
Dawn Marítimar

Sleduje smrtelníky, trochu znechuceně ohrne horní ret. Skoro to působí, že Alexis a Destiny nevěnuje pozornost, ale když ze země vyšlehnou plameny, suše odtuší: „Tak to můžeš rovnou začít.“
Udělá krok či dva démonovi vstříc. Zvedne levou ruku do výše hrudi, zatímco nad pravou dlaní nechá znovu rozzářit několik jasných světelných kuliček.
„Pamatuješ si to kouzlo ze Stonehenge?“ nadhodí polohlasem a veskrze konverzačním tónem k Alexis.

Pán Jeskyně - 8. září 2020 21:02
Pán jeskyně l.i.c.h.

Ze smrtelníků okolo nich pomalu opadá bojové šílenství. Pozastavují se, vypadají lehce zmateně a rozpačitě. Koukají po svých sousedech, jako kdyby čekali nějaké vysvětlení od nich. Alexis je bedlivě sleduje, stejně jako její sestra. Netoužila po tom, skončit přivázaná u kůlu. I když by mohla prostě odletět pryč.
"Nezapomínej taky, že už jsme pár vyšších démonů zničily. Třeba těch se sedmi hříchy. Ale máš pravdu. Je to málo. Myslím, že za našeho života všichni nezmizí. Ale dost slušná hrstka by mohla," uvažuje Alexis. Někteří lidé odcházejí z náměstí, jiní se opatrně kradou a jiní utíkají, jako kdyby se báli trestu, který má po zásluze přijít.
"Pomůžu vám," nabídne se Destiny ochotně. Po její nabídce nedaleko od nich ze země vyšlehnou plameny a v nich se objeví démon. Zbylí lidé začnou okamžitě prchat. Tohle byl jeden z těch vyšších.
"Ale né," zasténá Alex, ale připraví se k dalšímu boji.

Dawn Marítimar - 24. srpna 2020 20:16
Dawn Marítimar

„Jestli chceš s tím bojováním skončit asi tak rychle, jak jsi začala, tak kam chceš,“ odtuší věcně a pokrčí rameny. Pořád se nedívá ani na sestru, ani na Destiny. Soustředěným, i když zdánlivě nezúčastněným pohledem si sleduje smrtelníky. Jak se zachovají. Jak se jejich myšlenky odráží v jejich tvářích. Ovládne je znovu strach? Vztek? Rozpaky? K čemu se obrátí teď, když je poprvé po generacích rozhodnutí skutečně na nich...?

„Zavření Skříňky jim asi nadělá pár vrásek,“ vrazí ruce hluboko do kapes v obranném nepřístupném gestu zvedne ramena, „Ale jen tak je to na lopatky nepoloží. Tohle bude běh na sakra dlouhou trať, ne skok po hlavě do černé díry.“

Pán Jeskyně - 31. července 2020 22:08
Pán jeskyně l.i.c.h.

Sama od sebe k nim přiběhne i Destiny, vyčerpaná, zaprášená, poškrábaná kusy odletujících soch, ale na tváři široký úsměv a v očích nadšený lesk.
"Tohle bylo naprosto skvělé, děkuju," poděkuje jim s lehkou úklonou. "Kam vyrazíme dál?" V tváři je vidět takové nadšení, že je až skoro nakažlivé. Naštěstí ne natolik, aby zatemnilo selský rozum.

Pán Jeskyně - 14. července 2020 21:25
Pán jeskyně l.i.c.h.

„No nikdo netvrdí, že čarodějky a spol to těhle dvou kategorií nepatří. V zásadě jsou to tak lidi,“ poznamená Alex zahloubaně, zatímco ruch okolo nich pomalu utichá. Ne že by nadšení polevilo, jen pomalu docházejí démonické sochy.
„Řekla bych, že se právě díváme na nejnovější památku v Paříži,“ ušklíbne se. „Snad bude i někdy chráněná.“

Dawn Marítimar - 2. července 2020 09:02
Dawn Marítimar

„Myslím, že lidi jsou v zásadě buď prospěchářští parchanti nebo bezpáteřní srabi, takže z tý hezký utopie nic nebude, ale aspoň by měli stejnou startovní čáru,“ zhodnotí věcně a pokrčí rameny, jako by na tom neviděla nic zvláštního. Místo na sestru se dívá na hemžení v nejbližším okolí.

Pán Jeskyně - 28. června 2020 21:34
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Když se spojí slabí a bezmocní, můžou i něco zmoct. A třeba to přiláká i další čarodějky a dobré bytosti, a to už by pak mohli představovat určitý problém,“ zamyslí se Alex. „I když na ty nejmocnější démony asi moc nemají. Jenže s těmi máme občas problém i my, takže co bysme nechtěly," uvažuje dál. „Ale musím říct, že je to docela příjemný pohled na svět, nemyslíš?“

Dawn Marítimar - 21. června 2020 11:02
Dawn Marítimar

Nakloní hlavu ke straně, když věcně pozoruje to destruktivní řádění.
„Zatím nemyslí vůbec,“ usoudí docela prakticky a pokrčí rameny, „Ale já se před nimi krčit nehodlám. Třeba teď maj šanci, když Destiny zavřela skříňku, ale oni sami se budou muset vzpamatovat.“

Pán Jeskyně - 16. června 2020 20:59
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Sice jsme je právě zachránily před masakrem, ale kdo ví. Mohli by si myslet, že jsme jen ze znepřátelené frakce,“ uvažuje Alexis. Pohlíží na řádění smrtelníků s jistým zaujetím. Kdo by to do nich řekl? I když na druhou stranu, byli utlačovaní a utiskovaní už strašlivě dlouho, a teď to v nich vybuchlo jako sklenice šampaňského. Nemohla se ale ubránit uvažování, co s nimi bude potom. Démonů a vší možné havěti byla strašlivá spousta a tohle byl jen nepatrný zlomek.
„Dáme Destiny ještě chvíli, nebo ji odsud vytáhneme za flígr hned?“ zvedne obočí k sestře.

Dawn Marítimar - 10. června 2020 20:36
Dawn Marítimar

Spokojeně se ušklíbne. Stačí pár slov, ta posvátná bázeň opadne, ozubená kola existence se zase roztočí. Ještě kdyby je tak nebylo potřeba vodit za ručičku.
„Nevím, jak dlouho to kouzlo vydrží,“ pokrčí věcně rameny, i když pobavené úšklebek jí sestřino nařčení z tváře nevymaže, možná spíš naopak.
„A myslím, že pro ně bude si po takové době taky trochu praštit do nich.“

I když po očku sleduje do řádění smrtelníků, trochu stáhne zip bundy a pohladí štěně schované pod ní dvěma prsty po hlavě.
„Je jenom otázka, jestli až skončí s nima, tak se taky nezkusí pustit do nás. Co myslíš?“ podle všeho se ptá Mendiga, ale Alexis minimálně stojí dost blízko, aby taky mohla odpovědět.

Pán Jeskyně - 9. června 2020 21:18
Pán jeskyně l.i.c.h.

Dawnino pobídnutí působí jako mávnutí kouzelným proutkem. Najednou se prostranstvím roznese rozzuřený křik smrtelníků vrhajících se na sochy s úmyslem je zničit. K Alexinu překvapení se jim zpoza zad vyřítí Destiny a přidá se k nim. Útočí na zkamenělé démonu s překvapivou zuřivostí a vším, co najde po ruce.
„Netušila jsem, že jsi tam brutální, sestřičko,“ zamumlá obdivně. „A zdá se, že Destiny se taky otrkala.“

Dawn Marítimar - 5. června 2020 14:47
Dawn Marítimar

Musí udělat jenom půlkrok dopředu, než se pevně zapře na pokrčených nohou, zvednutou rukou si chrání obličej.

A pak se náměstí znovu projasní. Předloktím si přehodí rozvolněné prameny vlasů zpátky dozadu a rychlým pohybem se rozhlédne. Po rtech se jí na okamžik mihne pokřivený úsměv. Ten záblesk uspokojení vydrží jenom krátce, koutky jí vzápětí klesnou.
I lidé stojí, jako by se změnili v kámen.

„Tak na co čekáte?!“ křikne překvapivě silným a pevným hlasem, kterým přehluší šokované mumlání. Rozhodí rukama, aby poukázala na bezmocné démony všude kolem nich, „Zbavte se jich, dokud můžete!“

Pán Jeskyně - 3. června 2020 20:49
Pán jeskyně l.i.c.h.

Starší sestra se k ní připojí a po sestře opakuje verše trochu lámaně, protože netuší jaká slova budou následovat. Pokyne i Destiny, aby též opakovala verše. Nečeká, že by jim mohla pomoct, ale její vlastní moc by mohla něco udělat.
Když sestry skončí se zaříkáváním, prostranstvím se prožene závan silného větru, který bere klobouky, hodí vlasy před obličej, a zanechá po sobě zápach kamenného prachu, spolu s náměstím plných kamenných soch, zachycených v nejrůznějších myslitelných polohách.
Náměstím se začnou nést překvapené výkřiky a vzrušený hovor náhle zachráněných smrtelníků.
"Wow," vydechne Destiny užasle.

Dawn Marítimar - 24. května 2020 16:19
Dawn Marítimar

Štěkavě se zasměje, když koutkem oka zachytí Alexin šok nad vlastními silami.
Na okamžik podrží otevřenou pravou dlaň a pak s ní obkrouží široký půlkruh. Rozhodí tak v kruhu mezi nimi a démony síť žhnoucích světel.

Přimhouří oči a je vidět, jak se jí bezhlesně pohybují rty, když v duchu skládá slova k sobě.
„Alexis!“ upozorní pak sestru, než začne rytmicky a ostře, ale pomalu – jako by ještě sama nevěděla, jak budou přesně znít její další slova – odříkávat:

„Vidím teď lidi se s nadvládou rvát,
z temnoty k slunci se vší silou drát,
Kdo statečně bojuje, tomu jdi na pomoc,
v kámen ať ztuhne, kdo v sobě má jen noc.“

Pán Jeskyně - 15. května 2020 22:37
Pán jeskyně l.i.c.h.

Alexis stále posílá nepřátele pryč od nich, ideálně když se při tom na něco nabodnou s čím dál větším důrazem a zuřivostí. A najednou jí z rukou vylétne prudká vlna telekinetické energie, které odhodí všechny v okruhu pěti metrů, poláme stromy, vyrve lampy ze země a poškodí domy, do kterých narazí, až začnou vylétávat cihly a kusy zdiva.
„Uhhh,“ zarazí se na moment, a překvapeně se zadívá na své ruce. Tohle zarazí i útočící démony, kteří na chvíli ustanou v útoku na ně. Možná by nebyla špatná chvíle na nějaké kouzlo, když mají čas kouzlit a nemusí pořád jen odrážet palbu.

Dawn Marítimar - 1. května 2020 11:50
Dawn Marítimar

Zdá se být ve svém živlu, dokonale soustředěná na zlomky náhodných pohybů v davu, od kterých přijde útok. Je to už dlouho, co se naučila tyhle drobné náznaky číst. Je to už dlouho, co to musela umět. Ale vždycky v tom byl obrovský strach. Tentokrát cítila sílu.

Pohybuje se pružně na mírně pokrčených nohou, levou rukou zachytává útoky a směřuje je zpět na démony, zatímco pravou je oplácí, modré a bílé světlo tančí za jejíma rukama a zanechává za sebou pomíjivou krásu abstraktní malby.
Koutkem oka zachytí přeskupování nepřátel a napůl se odvrátí bokem, aby se nenechala zaskočit – stejně tak ale periferním viděním zahlédne, jak se Destiny chopí aktivity. Nemůže říct, že by byla ochotná nechat jenom na ni, jestli ji někdo vpadne do zad, pořád se na tu stranu soustředí trochu víc než na Alexis. Ale i když se jí daří bojovat hned s několika démony najednou, aniž by se přiblížili blíž než na tři metry, má pořád jen dvě ruce a obě zatraceně potřebuje.

1 2 3 4 ... 51 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)