Dream team (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Dream team

Pán Jeskyně:

Jatorik

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Před několika dekádami se zrodila mocná existence známá jako "Král démonů". Netrvalo to dlouho a sjednotil všechny rasy temna a vyhlásil válku lidem, kteří tehdy dominovali celému světu. Vyhrával bitvu po bitvě a dobýval území za územím. Vysoké hradby pyšných lidí padaly a nedobytné pevnosti byly zanechány v plamenech. Přesuneme se do současnosti - válka stále zuří a mrtvých na obou stranách stále přibývá. Lidé ale drasticky prohrávají - zbývají už jen tři poslední lidmi ovládaná území. Tamriel, území proslavené svými mocnými kouzelníky, Lorderon, domov nejsilnějších bojovníků, a Shurima, území nejlepších a nejzkušenějších řemeslníků vůbec. Rada dvanácti, skupina mocných lidí, před pár dny dala dohromady 5-ti členný tým nejlepších z nejlepších. Tady přicházíte do hry Vy - nejlepší z nejlepších..
Hra bude ve stylu fantasy a bude se odehrávat a fóru.

Klíčová slova:

Fantasy, boj, smrt, násilí, temný středověk

Jaké hráče:

Aktivní hráče s chutí do hry a schopností vžít se do svých postav.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Přihláška: Jméno: Je asi jasné Atributy: Jak se postava chová. Co se jí líbí a co ne. Silné a slabé stránky. Zlozvyky, morální zásady, motivace atd. Kouzla a schopnosti: Všechno, co vaše postava umí. Hrajete za silnou postavu, takže to berte v potaz, ale ve finále se na rozsahu schopností asi stejně domluvíme. Popis: Popis postavy a případně popis rasy, kterou Vaše postava zastupuje. Životopis: Co Váš hrdina celý život dělal a jak se dostal do současné situace. Příbuzní a přátelé. Dětství a dospívání. Tak nějak vše, co Vám bude připadat podstatné. Inventář: Co má postava u sebe. Tady se bude postupovat asi stejně jako u kouzel a schopností. Kostkou se moc často házet nebude. Většina výsledků všelijakých rozhodnutí vzejde z logiky akce a podrobnosti/jasnosti dané akce. Technologie světa se pohybuje kolem středověku, ale s přídavkem magie. Rasy jsou tu všemožné, takže nejste ničím vázání. Více informací bude na fóru, jakmile se jeskyně schválí.
Hráči: (3/4) halicek.99, Lego, Šimon.Brugezsi

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 1. března 2019 22:04
Pán jeskyně Jatorik

Něco málo o herním světě

Rasy: Dlouhá staletí byl celý svět kontrolovaný lidmi. Byli nadřazenou rasou, která díky své všestrannosti, poměrně vysoké inteligenci a mnoha vysoce ambiciózním jedincům dosáhla bodu, kdy se nemají čeho bát. Většina ostatních ras byla lidmi zotročena a využívána pro všemožné účely.

Některé rasy byly poraženy, ale díky diplomacii byly schopny zachovat si malá území s regulovaným množstvím vojenských sil a obyvatelstva celkově. Museli ale stále platit nehorázné sumy a pravidelně odesílat své občany do otroctví.

Pak tu byly rasy, které nebyly lidmi ovlivněny. Byly to rasy, které buďto nebyly početné, nijak užitečné, nebo schopné žít daleko od lidí v nějakých úkrytech.

No a pak tu byli démoni. Nepříliš početná, ale zato nesmírně silná, odolná a (ve většině případech) velmi inteligentní rasa. Tato rasa se odjakživa pokoušela získat nadvládu nad lidským světem, ale donedávna se jim to nikdy nepovedlo. Často se k nim ženou menší skupinky, či jedinci všelijakých ras ve snaze utéct od lidského impéria.

Zotročené rasy: Lesní, sněžní a krvaví elfové, hobiti, trpaslíci a orkové.

"Svobodné" rasy: Temní elfové a Serafíni.

Serafíni: Jedinci této rasy jsou velmi podobní lidem. Rozdílní jsou ale hned v několika ohledech. Průměrnou výškou jsou 2 metry, ze zad jim rostou opeřená křídla a všichni jedinci této rasy mají fialové oči a různobarevné vlasy. Mají také výborný zrak - vidí ve tmě a také velmi daleko.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)