Lorik Trevelyan | Dříve než se rozední (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Dříve než se rozední

Vlastník :

Torq

Jméno :

Lorik Trevelyan
 

Popis :

Hnědé, vlnité, středně dlouhé vlasy volně splývaly kolem hranatého obličeje. Modré oči byly usazené hluboko ve tváři upíraly na svět odhodlaný zamračený pohled. Tvář pokrývalo několikadenní tmavé strniště.

Postavou byl vysoký a statný. Tělo měl pevné a zocelené několikaletým cvičením a bojem. Když na sobě neměl zbroj, většinou nosil bílou lněnou košili staženou vlněnou vestou, vypasované prošívané kalhoty a nízké kožené boty. V chladnějším počasí pak nosil ještě prošívanou podzbrojovou tuniku a vlněný plášť.

Portrét: https://i.ibb.co/YQb2QkW/wenjie-li-01.jpg
Pán Jeskyně:

sashiko

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Před mnoha lety se pošetilý král zamiloval do čarodějnice. Ale ze svého poblouznění brzy vystřízlivěl.  Vybral si ovšem pomstichtivou  mrchu, která takové ponížení neunesla.  Stáhla se na  nedaleký ostrov, kde léta budovala svoje  imperium. Nejdřív chtěla jen potrestat krále, který mezitím žil spokojený život a pomalu stárl. Ale jeho potrestání jí nepřinášelo uspokojení. Uvrhla celou jeho zemi do temnoty. Ale v té době měla již tolik spojenců a její touha po moci rostla, rozhodla se podmanit si svět. Mnozí dobrodruzi zkoušeli ženu porazit, ale marně, ti slabí zemřeli, ti silnější jsou teď v jejích službách. Vysoká odměna za její porážku láká kdekoho, ale úmrtnost je přece jen vysoká. Světem se začaly šířit zvěsti o dávno zapečetěném démonovi, který by čarodějnici mohl svrhnout, otázkou je, jestli to neznamená vypuštění mnohem většího zla, faktem je, že mnozí hledají způsoby, jak ho oživit.

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Někoho, kdo chce hrát solo adventuru, kdyby se náhodou přihlásilo víc lidí, bude hrát každý sám. Dle toho, na jakou stranu se hráč přidá, bude mít hlavní cíl, ale je třeba, aby si stanovil i svoje osobní menší cíle, LGBT+ friendly...

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (3/3) Lego, Sharkozis, Torq

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

V jeskyni nejsou žádné (pro vás viditelné) příspěvky.


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)