Christina Colby | Firefly (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Firefly

Vlastník :

Xiangyin Frost

Jméno :

Christina Colby
 

Popis :

S výškou 170 cm není úplně malá, ale taky se nad nikým netyčí jako mrakodrap. Otec se oženil s Irkou, a tak je Christina o něco bledší, než druhá strana rodiny z tetiny strany. Vlasy si barví na výrazně zrzavou, někdy i červenou barvu, aby byla v davu na první pohled vidět. Nosí tmavě modré džíny a výrazně barevná trička. V chladnějším ovzduší si na sebe bere koženou bundu. Pokud je venku zima, neváhá si nasadit čepici a omotat krk šálou. I v teplejším počasí si s oblibou váže kolem krku šátek. Těch má spoustu a střídá je podle nálady.

Ráda navazuje nové kontakty a snaží se zapamatovat všechny lidi, se kterými někdy prohodila více, než zdvořilostní "Dobrý den, koupím si jednu housku." Ani ne tak proto, že by se kontakty mohly hodit, ale protože se ve společnosti lidí cítí dobře. Pokud se na ni někdo dívá úkosem nebo ji snad nemá v lásce, tak si z toho nic nedělá, protože to má dotyčný určitě jen špatnou náladu, a to se změní!
Nemá ráda, pokud se někdo utápí v žalu a vyžívá se ve svém vlastním domnělém utrpení - pro tyto případy má k dispozici spoustu práce, jíž je třeba udělat, a která každému zažene chmurné myšlenky.
Pán Jeskyně:

VonHoleczek

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Jeskyně inspirována seriálem Firefly. Vaše postava může být kýmkoliv,i když bych uvítal, pokud by to nebyl nikdo z posádky lodi Serenity

Klíčová slova:

vesmír

Jaké hráče:

Pokud možno aktivní, s chutí hrát a základními znalostmi gramatiky

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (3/3) Lego, Michiyo, Xiangyin Frost

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

V jeskyni nejsou žádné veřejně přístupné příspěvky.


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)