Andriel | Hrdinové z Brannanu II. (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Hrdinové z Brannanu II.

Vlastník :

skalet

Jméno :

Andriel

Ikonka :

Popis :

Andriel Ilmar je velmi pohledná mladá elfka. Je menší štíhlé postavy. Má dlouhé světlé vlasy, velké modré oči a krásnou hebkou pleť. Na sobě mám modré šaty, které obkreslují její tělo, pase upnuté páskem.

Pán Jeskyně:

Kufi

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Do Brannanu, významného obchodního města na řece Escano v královstí Tamerie, zavítala skupinka začínajících dobrodruhů. Město si ovšem žije svým životem a tak není zdaleka jisté, co je zde čeká.
*********
Oldschoolová jeskyně bude hrána podle pravidel dračího doupěte 1.6. a vychází z her a reálií již dříve použitých při herních sezení i zde na aragornu. Je jen na družině, jak se rozhodnou a na která z připravených dobrodružství narazí. Některá na družinu počkají, některá proplují kolem, aniž by bylo možné se k nim vrátit.

Klíčová slova:

Brannan, Dračí doupě, Oldschool

Jaké hráče:

Hledám maximálně pět hráčů, jakmile budou tři, hra se začíná hrát. Hledám hráče s opravdovou chutí si skutečně zahrát. Lidi, kteří chtějí prožít příběh intezivně. Nechci hráče, kteří se budou v chatu trápit rok nad jedním dobrodružstvím Proto hledám hráče, kteří jsou ochotní kromě aragornu využívat pro hraní i moderní technologie. Při hraní hodlám využívat mobilní aplikace (konkrétně WhatsApp), proto nechť přihlášení hráči počítají s tím, že po nich budu vyžadovat telefonní číslo. Následně vytvoříme WA skupinu, ve které se bude děj odehrávat. To nejdůležitější se pak bude "zálohovat" v upravené podobě sem na aragorn, kde budou probíhat i případné souboje s monstry apod. Na aragornu samozřejmě využijeme i všech dalších funkcionalit, jakými je vedení osobních deníků, vytváření map jeskyní, databázi předmětů ....
*****
Postavy budou začínat na 3. úrovni, aby už něco málo uměly. V počátcích netrvám na dlouhosáhlém životopise postavy. To zpracujeme společně s přibývajícím časem tak, aby co nejvíc ...

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (3/5) jaja.ujik, Selinius, skalet

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 12 ⇒|

Pán Jeskyně - 26. října 2020 10:20
Pán jeskyně Kufi

//A máte všichni WhatsApp. Pokud ano, pošlete mi prosím tel. číslo. Založím skupinu a sezvu vás.

Zaggon - 25. října 2020 17:00
Zaggon

Pán Jeskyně 21. října 2020 09:23
//To je dobrej nápad, sice to po tom telefonu nějak nemusim, ale aspoň by nebyly, třeba z mí strany, takoví prodlevy. A i kdyby se hned přes to nehrálo tak jedem ví, že tam je příspěvek. Mám to zažitý z jiný jeskyně na Andoru a docela to funguje.

Zaggon - 25. října 2020 16:57
Zaggon

// Já se omlouvám za dlouhou odmlku, je hodně práce jak v práci tak i doma a tak ostatní zbylí čas trávím s rodinou a hraní nechávám být a přes telefon v práci už večer nedávám, jsem rád že si lehnu a spím.
Už by to ale mělo být lepší.

Andriel - 22. října 2020 21:04
Andriel

// Ahoj tak nemám se hraním přes telefon zkušenost, ale kdyby to mělo pomoc, tak proč ne.

Pán Jeskyně - 21. října 2020 09:23
Pán jeskyně Kufi

Paris z Brannanu 20. října 2020 14:00
//Já vím. To je bohužel nevýhoda tohoto způsobu hraní. Osobně bych preferoval hru přes něco jiného. Z mého pohledu je na to dobrý např. WhatsApp. Člověku přijde do telefonu zpráva a může na ní odpovědět kdykoliv, třeba v metru, posteli, wc, v práci, v buse. Aragorn pak použít jen jako zázemí pro vedení deníků, hody kostkama, kreslení map. To by s tím ale všichni museli souhlasit a samozřejmě mi pak dát telefonní čísla, abych vás mohl pozvat do společné skupiny.

Pán Jeskyně - 20. října 2020 11:05
Pán jeskyně Kufi

//no tak, pojďme hrát. Zaggone. Od posledního příspěvku uplynulo 6 dní.

Pán Jeskyně - 14. října 2020 19:39
Pán jeskyně Kufi

//A co na to Zaggon?

Paris z Brannanu - 14. října 2020 18:51
Paris z Brannanu

Andriel 14. října 2020 16:42
//Áno, je. Ak chcem mať dobrého zlodeja, musí pôsobiť ako neviniatko. Preto ten popis a chovanie.

Andriel - 14. října 2020 16:42
Andriel

// tvoje postava je hobit? alespoň podle popisu to tak chápu :)

Andriel - 14. října 2020 16:39
Andriel

To jsem si mohla myslet, že zrovna na jeho výzvu někdy zareaguje. To je takzvaný zákon schválnosti. I tak si nejsem jistá, jestli s tímhle člověkem chci mít něco společného.Nedám na sobě nic znát a klidně koukám dál na hobita.

"Ještě bych s oslavou počkala, jestli to co vám řekl je pravda. Většina zdejších lidí vypadá, že by pro peníze řekli cokoliv."
Pootočím hlavou na Zaggona.
"Co myslíš, přizveme ho k sobě?"

Paris z Brannanu - 13. října 2020 15:07
Paris z Brannanu

Striebornák podám trhanovi a pousmejem sa. Počkám chvíľu, kým pijan odíde a pozriem sa na Andriel. Som nadšený z toho, ako to celé dopadlo a len sa usmievam.
"Takto sa, milá slečna, uzatvárajú obchody," odvetím. "Už vieme, kam sa vydať. Môžeme ísť spolu."

Pán Jeskyně - 13. října 2020 11:41
Pán jeskyně Kufi

Ne, že by se malému hobitovi podařilo rozpoutat ticho v celé hospodě, tak jako se to před pár desítkami minut podařilo Zaggonovi v Hospodě U Kruhového stolu, ale i zde většina hostů na chvilku zmlkla. Těžko říct, jestli za to může ukázaný stříbrňák, slib zaplaceného piva, nebo něco jiného.

Ať tak či onak, valný výsledek to nemá a hospodský halas pokračuje dál. Jen očí, které vaši prapodivnou nesourodou trojici pozorují, je víc, než před chvílí. Chcete to pomalu vzdát, když se u hobitovi jakoby náhodou přimotá jeden trhan. Člověk něco mezi třicítkou a padesátkou, špinavý a zjevně trpící nějakou nemocí. Cosi pošeptá hobitovi do ucha a napřáhne ruku pro stříbrňák.

Paris z Brannanu - 11. října 2020 08:45
Paris z Brannanu

Pohľady elfky si moc nevšímam. Z jej tónu je však poznať, že jej je táto téma naozaj odporná. Zato trpaslík je trochu akčnejší. Len ho sledujem a očakávam neúspech.
"Slečna, každý sa musí nejak živiť," odvetím s úsmevom na tvári. "Pre mňa je to len obchod. A teraz ma čaká ešte jeden," vytiahnem striebornú mincu. "Vážení štamgasti, prosím vás o minútu ticha!" prehovorím hlasno. "Pivo zdarma pre toho, kto mi povie zaujímavé informácie o únosoch v tejto štvrti!"

Andriel - 10. října 2020 21:02
Andriel

Těch prvních pár vět od Edmunda ve mě vyvolává nechuť. Takhle zažít s někým rozhor není moc moudré.

"Tak říkáte dobytek? Obchod? Nezlobte se, ale tenhle váš úhel pohledu nesdílím!"

Raději svůj pohled zaměřím zpátky na Zaggona a jeho snahu vytáhnout něco z hospodské. Evidentně ji zaujal víc než já a tak mlčky jen přihlížím a čekám co z ní dostane.

Pán Jeskyně - 10. října 2020 18:07
Pán jeskyně Kufi

Když vidí žena plný váček peněz, dává trpaslíkovi obratem korbel piva. "Máte moji pozornost pane trpaslíku." Elfky si i nadále nevšímá.

Zaggon - 9. října 2020 15:13
Zaggon

Hostinská k nám není zrovna přívětivá a tak usuzuji, že po dobrým to nepůjde. Když v tom se nám kdo si vetře do zad.
"Zdravim tě, co týpek jako ty by chtěl dělat s náma."
"Nepotřebujeme v partě obchodníka nebo snad šizunga."
Dál se ho moc nevšímám a přemýšlím, jak tady dostat nějaké kloudné informace.
Náš nově příchozí mezi tím dál pokračuje v konverzaci.
"Žádnou práci nehledám a jestli se chceš na nás jen přiživit tak ti doporučim toho okamžitě nechat. nejsme tady kvůli tomu,aby sme zbohatly nebo aspoň já ne."
Nemám moc náladu, protože mi ji dokonale zkazila velmi přívětivá hostinská.
Otočím se na ní a počkám si, až se ke mě otočí.
"Drahá dámo, tady slečna se vás na něco ptala, je mi jasný, že tady se to tak nebere, když to tady vidim, ale jinak je slušnost odpovědět. Jinak bych si dal jedno pivo a pokud budute něco chtít tady slečně říc, určitě to nebude zadarmo."
S tím vytáhnu váček s penězi a před ní s ním zachrastím. Držím ho však pevně a kdyby ho snad chtěl někdo uchvátit tak i s tím počítám.

Paris z Brannanu - 9. října 2020 14:27
Paris z Brannanu

"Prekrásna slečna, ja som len pocestný obchodník, ktorý v tom vidí príležitosť k zisku," odvetím s úsmevom na tvári. "Únosy otrokov nie sú dobré pre obchod s týmto lukratívnym biznisom. Je to síce len dobytok, ale musíme sa o ne patrične starať."
Poriadne si prezriem trpaslíka, s ktorým cestuje. Síce to nie je to, čo by som zvyčajne predával bohatým ľudom, ale vždy sa mi trpaslík môže zísť. Hlavne, keď mi pomôže k nejakej dobrej krádeži.
"Moje meno je Edmund, syn Zaggonov, a vedel by som pre vášho trpaslíka nájsť vhodnú prácu v nejakom dobrom banskom meste," šibalsky sa pousmejem. "Ich pánom platia slušné sumy a pokiaľ viete jednať, môžu vám dať až o tretinu vyššiu odmenu."
Teraz už len počkať na vhodnú príležitosť a keď budeme v tom správnom meste, ten fúzatý ohejzda mi pomôže nájsť Astea forte.

Andriel - 8. října 2020 17:36
Andriel

Byla jsem na chvíli tak odhodlaná, že mi málem uteklo pár maličkosti a dopustila jsem několika menších omylů. Naštěstí se nic nestalo a tak jen nad tím mávnu rukou a vypouštím to z hlavy. V tom se za mnou někdo ozve. Otočím a vidím malou postavu přímo přede mnou.

"Děkuji za kompliment pane i já vás zdravím. Jmenuji se Andriel a tady mistr trpaslík je Zaggon. Vy nám chcete pomoct? Nebudu vám v tom bránit, ale jestli se mohu zeptat, tak co vás k tomu vede?"

Paris z Brannanu - 5. října 2020 15:20
Paris z Brannanu

Ako tých dvoch sledujem, cesta ma zavedie do odpornej krčmy plnej smradu, povaľačov a rôznej inej, ľudskej spodiny. Pohľadom som tak zhnusený, že musím ešte na chvíľu von. Prekryjem si nos a znova vstúpim dnu. Pomaly kráčam k hostinskej. Dám si preč z nosu servítku.

Ona si len prehliadne elfku, položí pred ňu pohár vody a odíde. Barmanka je mi povedomá, len škoda, že neviem, skadiaľ. Taktiež je škoda, že som minul ten rozhovor. Tak pristúpim k elfke a pozriem sa na ňu. Pousmejem sa.

"Dobrý deň, prekrásna slečna," ukloním sa. "Začul som, že tu miznú nejakí otroci alebo niečo v tom zmysle. Tá barmanka mi moc neporadí. Dúfam, že sa tu trocha popýtam a uvidím, či sa mi jedného z nich podarí kúpiť ešte skôr, ako zmizne ďalší."

Pán Jeskyně - 5. října 2020 13:26
Pán jeskyně Kufi

Hostinec v Přístavní čtvrti není ani tak hostinec, jako spíš pajzl, čemuž napovídá i skladba hostí, kteří zde různě posedávají nebo postávají. Některé byste se nebáli označit za lidské trosky, alkoholiky a kdo ví, co ještě. I přesto, že je to pajzl, tak byste řekli, že je zde celkem slušně uklizeno. Vybavení tvoří všelijaký starý nábytek z kategorie "co dům dal". Někdo sedí i na starých dřevěných sudech nebo dřevěných bednách. Ovzduší je zde těžké, výrazně poničené kouřem z tabákového listí. Když se ale podíváte na nemytá těla místních, jste celkem i nakonec rádi, že to hlavní, co cítíte, je tabákové listí.

Pan hostinský není pan, ale paní. Žena neurčitého věku mezi čtyřicítkou a smrtí je ten, kdo tomu tady všemu vládne. Zde neobsluhují otroci tak, jak tomu bylo U Kruhového stolu. Zde tomu nedominuje světlo vnikající velikými prosklenými okny. Zde je jediné malé okénko u baru.

Hostinská si Andriel změří pohledem, pak před ní přisune kalich a nalije ho asi do poloviny pár hlty vody. Pak se otočí obsluhuje jiné hosty dávaje přitom najevo, že na nějaké otázky nemá ani chuť, ani náladu.

1 2 3 4 ... 12 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)