Andriel | Hrdinové z Brannanu II. (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Hrdinové z Brannanu II.

Vlastník :

skalet

Jméno :

Andriel

Ikonka :

Popis :

Andriel Ilmar je velmi pohledná mladá elfka. Je menší štíhlé postavy. Má dlouhé světlé vlasy, velké modré oči a krásnou hebkou pleť. Na sobě mám modré šaty, které obkreslují její tělo, pase upnuté páskem.

Pán Jeskyně:

Kufi

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Do Brannanu, významného obchodního města na řece Escano v královstí Tamerie, zavítala skupinka začínajících dobrodruhů. Město si ovšem žije svým životem a tak není zdaleka jisté, co je zde čeká.
*********
Oldschoolová jeskyně bude hrána podle pravidel dračího doupěte 1.6. a vychází z her a reálií již dříve použitých při herních sezení i zde na aragornu. Je jen na družině, jak se rozhodnou a na která z připravených dobrodružství narazí. Některá na družinu počkají, některá proplují kolem, aniž by bylo možné se k nim vrátit.

Klíčová slova:

Brannan, Dračí doupě, Oldschool

Jaké hráče:

Hledám maximálně pět hráčů, jakmile budou tři, hra se začíná hrát. Hledám hráče s opravdovou chutí si skutečně zahrát. Lidi, kteří chtějí prožít příběh intezivně. Nechci hráče, kteří se budou v chatu trápit rok nad jedním dobrodružstvím Proto hledám hráče, kteří jsou ochotní kromě aragornu využívat pro hraní i moderní technologie. Při hraní hodlám využívat mobilní aplikace (konkrétně WhatsApp), proto nechť přihlášení hráči počítají s tím, že po nich budu vyžadovat telefonní číslo. Následně vytvoříme WA skupinu, ve které se bude děj odehrávat. To nejdůležitější se pak bude "zálohovat" v upravené podobě sem na aragorn, kde budou probíhat i případné souboje s monstry apod. Na aragornu samozřejmě využijeme i všech dalších funkcionalit, jakými je vedení osobních deníků, vytváření map jeskyní, databázi předmětů ....
*****
Postavy budou začínat na 3. úrovni, aby už něco málo uměly. V počátcích netrvám na dlouhosáhlém životopise postavy. To zpracujeme společně s přibývajícím časem tak, aby co nejvíc ...

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/5) jaja.ujik, Selinius, Silverius, skalet

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 320 příspěvků1 2 3 4 ... 16 ⇒|

Zaggon - 12. dubna 2021 15:49
Zaggon

// Sledujete někdo dění, co na nás vláda zase kuje za pikle? Je to vůbec v tomhle státě normální?

Zaggon - 2. dubna 2021 17:02
Zaggon

// Už aby se to všechno vrátilo do normálních kolejí. Já chci hrát :-D

Andriel - 17. března 2021 20:44
Andriel

// Nejsme v situaci kdyby jsme si to mohli dovolit. Takže si ještě budeme muset počkat

Zaggon - 17. března 2021 17:31
Zaggon

// Tak co myslíte, skončí nouzák tento víkend? Já myslim, že si to ty zloději ještě prodloužej.

Pán Jeskyně - 9. března 2021 07:02
Pán jeskyně Kufi

//nerad, ale musím jeskyni přerušit nejméně do ukončení vládních opatření, která zakazují přejezdy mezi okresy. Máme toho v práci tolik, že nestíhám pomalu ani soukromý život. Děkuji za pochopení.

Andriel - 23. února 2021 21:11
Andriel

Trpaslíkův pokus o zapálení oleje skončil nezdarem.
Toho jsem se bála, bylo to špatné rozhodnutí.Proletí mi bleskově hlavou.
Naštěstí jsem teď v chodbě a mezi mnou a krysami stojí oba mi společníci. Proto neváhám a přejdu k druhé možnosti, kterou jsem už předtím zvažovala.
"Držte je ode mě dál!"
Hned na to se rozmáchnu a oběma rukama a začnu se soustředit jen sama na sebe.
"Al tyhijú lirot!"
Během toho ještě slyším hobita jak na mě mluví, ale nevěnuji tomu pozornost a ani mi to nedává moc smysl.

Paris z Brannanu - 23. února 2021 11:04
Paris z Brannanu

Hneď, ako posledná dýka nájde svoj cieľ, vytasím dýku s tesákom a sledujem potkanov. Mám z nich hrôzu. Ale keď vidím, ako dopadne pochodeň a trpaslíkova snaha o zapálenie tohto problému, som sklamaný.
"Ja som obchodník, nie nejaký podradný zlodejíček!" poznamenám dosť podráždene.
Pravdou však je, že je to naopak, ale už som sa tak vžil do role obchodníka, že v niektorých situáciach proste neviem inak ako obchodník rozmýšlať. V tom mám však nápad.
"Slečna, vo vaku mám potkaniu kožu!" odvetím a zložím svoj vak. Sledujem potkanov. Každý, ktorý sa ku mne priblíži, to schytá mojimi zbraňami.

Zaggon - 22. února 2021 21:54
Zaggon

"Sakra, to snad neni možný. Hobite, zapal další louči a mrskni ji do tý louže oleje, já se je zatim pokusim natáhnout na sebe.Sakra."
Začnu máchat sekerou u země, držím ji tak, abych krysy spíš bral na placáka, než se je snažil rosekat. mám dojem, že dopad kovu na ty nebohá tělíčka udělá své.

Pán Jeskyně - 22. února 2021 20:29
Pán jeskyně Kufi

Hobitovy dýky proletěly kolem a sejmuly pár krys. Dost málo na to, aby je to zastavilo. Andriel vyhrabala lahev s olejem a mrskla s ním o zem. Olej se rozstříkl všude kolem, ale většina vytvořila celkem solidní louži, ve které krysy začaly šlapat v úmyslu dostat se k vám. A pak přišla trpaslíkova chvíle. Vyhrabal a zapálil louči. Hodil jí směrem k přibíhajícím krysám. Louče zasáhla jednu nebo dvě krysy. A od nich se k vaší smůle louče odrazila zrovna do odtokového kanálku, kde okamžitě uhasnula. Nezbývá vám, než se dát do krys bojem na blízko anebo se pokusit o útěk.

//hoďte si k6 na iniciativu

Andriel - 21. února 2021 20:34
Andriel

//nemáš se zač omlouvat, v téhle době a situaci to je pochopitelné. Snad si lidi konečně uvědomí jak je to vážné a začnou to brát konečně vážně, aby se to zlepšilo.

Pán Jeskyně - 21. února 2021 20:14
Pán jeskyně Kufi

//přijde mě, že už jen omlouvám, ale máme toho v práci s Covidem víc než dost a pak doma chybí síly a chuť. Zaggon si hodí jeden hod a můžeme pokračovat.

Zaggon - 17. února 2021 09:05
Zaggon

Když konečně přiletí lahev s olejem a rozbije se o zem, slyším jak Andriel křičí, ať to zapálím.
"Přeci jen o kousek couvnu, něco cáklo i na mě a nerad bych tu hořel i s krysákama."
Jen o kus couvnu a čekám, až se do olejové skvrny namočí co možná nejvíce krys. Pokud by přeci jen chtěla nějaká proběhnout, zaženují nazpět hořící loučí.
"Připravte se, teď budou hodně drsný, vystrašená krysa je jako malej pes, klidně na vás i vyskočí, pozor na to."
Když uznám, že je tam už dost krys, mrsknu loučí do olejové skvrny a zase radši ještě o krok ustoupím. Rukou si, na ten prvotní okamžik, zakryji oči, aby mi okamžitý záblesk světla nezaslepil vidění a já se mohl pohotově bránit prchajícím hlodavcům.

Andriel - 16. února 2021 21:43
Andriel

Nemohu zpustit oči té scenérie, která se před námi objevila. Když ale vidím, že jsme upoutali jejich pozornost a vydávají se směrem k nám. Tak vše ve mě křičí, ať utíkáme pryč.
Krysy by se měli bát ohně?
Přitom se pravou rukou snažím v torně najít lahvičku s olejem. Zároveň s tím Zaggon na nás křičí, to stejné, na co už také myslím.
"Musíme se vrátit o kousek na zpět do chodby, kde je užší prostor!"
V torně uchopím lahvičku s olejem a rychle začnu couvat na zpět. Po pár krocích hodím lahvičku s olejem směrem, kde ústí chodba do místnosti.
"Zapal to!"

Andriel - 15. února 2021 17:23
Andriel

// nic nevím, čekám na vyjádření PJ ohledně jednoho dotazu, jinak bych už příspěvek dávno napsal

Zaggon - 15. února 2021 15:17
Zaggon

//Co se stalo, nějak se nám to tu zaseklo. Víte někdo něco?

Zaggon - 5. února 2021 17:13
Zaggon

"Dlab na nějaký se tady mačkání se na sebe zadkama, vem louč a zapal jí a jestli máš lahev z olejem, tak ji mrskni před nás a koukej ať se rozbije, taky si zapálím louč. Myšáci nesnášej oheň tak šup šup ať to hoří."
Hned na to taky z batohu vytahuji louč a zapaluji jí, jak se ke mě krysák přiblíží, tak mu krapek zatopím a nebo po něm máchnu sekerou.

Paris z Brannanu - 5. února 2021 13:19
Paris z Brannanu

Keď vidím, ako nás obkolesujú, začínam cítiť strach a hrôzu. Na zemi sa objaví mláčka moči, ktorú som vypustil. Pomaly, ale isto podlieham svojim pocitom. V ten moment znovu vrazím do elfky. Mám nápad.
"Chrbtom k sebe!" zavelím. "Musíme sa brániť."
Vytiahnem posledné dýky a hodím ich po potkanoch. Dúfam, že aspoň troch sundám alebo aspoň vážne zraním.

Pán Jeskyně - 5. února 2021 12:27
Pán jeskyně Kufi

Krysy vyběhly směrem k vám. Vše nasvědčuje, že chtějí v příštím momentu zaútočit. Než se tak stane a krysy nás úplně obklopí (než budeme házet na iniciativu) máte každý možnost jedné volné akce.

Andriel - 3. února 2021 20:41
Andriel

Když uvidím kam jsme vešli, chceme si mi křičet a začít utíkat. Jediné co mi v tom momentálně brání, je to že tam nejsem sama.
To je příšerné. Jejich tu tolik? Jak je to vůbec možné?
Jakmile zaměří pozornost na nás, znejistím ještě víc. V ruce sice svírám hůl, ale nohy jsou připravené začít utíkat, co nejdál odsud.

Zaggon - 3. února 2021 19:51
Zaggon

"A sakra, ty vole, tolika krysáků, to se jen tak nevidí. Koukněte, na něčem se krměj, co to může bejt. Jako ty malý mě nevaděj, doufám, že v tom houfu se neskrejvá nějaká přerostlá."
Zastavím se těsně u vchodu do místnosti a ukáži na tu spoustu krys.
"Chtělo by je trochu rozehnat, aby sme se mrkli po místnosti. Třeba tu je něco co nám pomůže v hledání. Možná i hledaný samotný tu ležej."
Když se ta masa hlodavců začne zaměřovat na nás, malinko znejistím a rychle beru svou sekeru do obraného sevření a čekám co se bude dít dál.

Vypisuje se 20 z celkem 320 příspěvků1 2 3 4 ... 16 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)