Zaggon | Hrdinové z Brannanu II. (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Hrdinové z Brannanu II.

Vlastník :

jaja.ujik

Jméno :

Zaggon

Ikonka :

Popis :

Řádně zarostlý trpaslík ve zbroji a dvoubřitou sekerou na rameni.

Pán Jeskyně:

Kufi

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Do Brannanu, významného obchodního města na řece Escano v královstí Tamerie, zavítala skupinka začínajících dobrodruhů. Město si ovšem žije svým životem a tak není zdaleka jisté, co je zde čeká.
*********
Oldschoolová jeskyně bude hrána podle pravidel dračího doupěte 1.6. a vychází z her a reálií již dříve použitých při herních sezení i zde na aragornu. Je jen na družině, jak se rozhodnou a na která z připravených dobrodružství narazí. Některá na družinu počkají, některá proplují kolem, aniž by bylo možné se k nim vrátit.

Klíčová slova:

Brannan, Dračí doupě, Oldschool

Jaké hráče:

Hledám maximálně pět hráčů, jakmile budou tři, hra se začíná hrát. Hledám hráče s opravdovou chutí si skutečně zahrát. Lidi, kteří chtějí prožít příběh intezivně. Nechci hráče, kteří se budou v chatu trápit rok nad jedním dobrodružstvím Proto hledám hráče, kteří jsou ochotní kromě aragornu využívat pro hraní i moderní technologie. Při hraní hodlám využívat mobilní aplikace (konkrétně WhatsApp), proto nechť přihlášení hráči počítají s tím, že po nich budu vyžadovat telefonní číslo. Následně vytvoříme WA skupinu, ve které se bude děj odehrávat. To nejdůležitější se pak bude "zálohovat" v upravené podobě sem na aragorn, kde budou probíhat i případné souboje s monstry apod. Na aragornu samozřejmě využijeme i všech dalších funkcionalit, jakými je vedení osobních deníků, vytváření map jeskyní, databázi předmětů ....
*****
Postavy budou začínat na 3. úrovni, aby už něco málo uměly. V počátcích netrvám na dlouhosáhlém životopise postavy. To zpracujeme společně s přibývajícím časem tak, aby co nejvíc ...

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (3/3) jaja.ujik, Sidar, skalet

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 7 ⇒|

Ziggy - 20. ledna 2020 15:45
Ziggy

Naleji si vína a přičichnu.
"Víno mám rád, narozdíl od piva je většinou jakš takš jisté, že to nebude nějaký patok."
Pak pozvednu pohárek k přípitku.
"Nu tak tedy na společné putování... a jak se říká na zdraví, nebo alespoň abychom to přežili. Poněvadž alchymista nám nabídl nelehkou spolupráci. Shání neobvyklé ingredience na své lektvary či co. Chtěl všemožné části zlobrů, lykatropů jedovatých hadů a podivných žab. ... O dračích vejcích ani nemluvě"
Mávnu rukou, vzdychnu a upíjím vína.

Andriel - 20. ledna 2020 12:26
Andriel

Doufala jsem, že bych se dnes mohla vyspat jinde než v chrámu, ale vypadá to, že ne. S mírně zklamaným výrazem popadnu pohár s vínem a následuji ostatní ven.

"To jste se nemuseli kvůli mě nějak omezovat s výběrem v pití. Myslím že vypiji tento pohár a půjdu si nejspíš lehnout. Ono celodenní koukáni do knih umí pěkně unavit." Usměji se.

Pán Jeskyně - 20. ledna 2020 12:12
Pán jeskyně Kufi

Ziggy 20. ledna 2020 09:49
//ověřeno, nocleh je vám k dispozici.

Ziggy - 20. ledna 2020 09:49
Ziggy

//PJ prosím jen o info jak to vypadá s naším nocelhem. Pak bych ještě něco napsal...

Ziggy - 20. ledna 2020 09:49
Ziggy

Koupím dvě lahve vína a poprosím o dva pohárky, které slíbím večer vrátit. Když zaslechnu, že se Andriel ptá neůspěšně po noclehu, ověřím si zda náš zamluvený pokoj je stále k dispozici (Ziggy 22. října 2019 12:02) pak zamířím ven před hostinec a rozhlédnu se po nějaké lavičce, či zídce kam by šlo usednou. Podám jednu lahev s pohárkem Zaggonovi s tím, že ho dnes zvu.
"Myslím, že víno je dobré k hovoru, pozvedne náladu. Zpít se ve společnosti dámy kořalkou není zrovna pěkná vizitka" Opovím s úsměvem Andriel

Pán Jeskyně - 17. ledna 2020 12:54
Pán jeskyně Kufi

Andriel 16. ledna 2020 21:18
Hostinský je pultem a pouze čepuje. Proto sis víno objednala u otrokyně, která běhá po lokále a obsluhuje hosty. Na tvou otázku ti s politováním sděluje, že pokoje už žádné pro dnešní noc volné nejsou.

Andriel - 16. ledna 2020 21:18
Andriel

Hned po vstupu mě zaujme mladá dívka, která hraje na housle. Jde jí to dobře a tak si ráda vyslechnu celou písničku. Hned poté už se zas věnuji mim novým spolucestujícím.

"Ano souhlasím je tady až moc rušno. Lepší to bude venku. Mě bude stačit jen pohár vína. Předpokládám že vy pánové si dáte asi něco silnějšího?"

Počkám až se někde poblíž objeví hostinský a objednám si víno. Ještě se ho nezapomenu zeptat jestli má volné pokoje?

Pán Jeskyně - 16. ledna 2020 20:51
Pán jeskyně Kufi

Lahev vína přijde na dva stříbrné. Láhev čisté pálenky stojí zlatku.

Zaggon - 16. ledna 2020 10:34
Zaggon

Hospůdka nacpaná k prasknutí, ráj pro trpaslíky. Rozhlížím se kolem a nasávám atmosféru, hudba hraje, hlahol ze všech stran.
"Tak tomu řikám řádná atmosféra, ale máš pravdu Ziggy, na pokec to tu neni, ale pro informace hotovej ráj. Někdy sem musíme na kus řeči s hostinskym. No tak asi vezmem tu lahvinku a pokecáme venku, škoda že neni v lahvi i pivo."
Rozhlídnu se ještě po okolí a pak naznačím Ziggimu, kolik bude chtít na lahev a že jdu radši ven nebo si sednu a už se mnou nikdo nehne.
Ještě mrknu na Andriel co ta na to a jestli je v pohodě a po chvilce čekání odcházím ven.

Ziggy - 15. ledna 2020 12:38
Ziggy

Vyslechnu si píseň, nasaju atmosféru plné krčmy a obrátím se na osatní. Musím při tom zvýšit hlas.
"Buď postojíme tu, nebo koupíme nějakou lahvinku a popijeme někde na vzduchu, trochu víc v klidu?"
Je mi to tak trochu jedno, ale tyhle přecpané hospody moc nemusím.

Zaggon - 14. ledna 2020 20:21
Zaggon

// Taky bych zkusil, no uvidíme, jestli se k tomu dostanu.

Ziggy - 14. ledna 2020 12:23
Ziggy

//stránky:
https://www.mortalion.cz/web/
Prozatím se nejde registrovat volně, pro vstup do hry je potřeba přihlášení, které ti vytvoří, stačí napsat na e-mail info@mortalion.cz. a zmínit, že máš kontakt od Sidara.
Mrkni se na stránky "O hře" docela dobrý obrázek si uděláš prohlédnutím sekce Media.
Pro zajímavost hru tvoří jedn dva lidé, jeden programuje a druhý tvoří grafiku. Hra je založená na příbězích které se odehrály během dlouhých her hry DrD. Grafika i herní systém je jaký je. Hlavní síla je však v jednotlivých příbězích. Dalo by se říci, že je to hra velmi obtížná

Pán Jeskyně - 14. ledna 2020 09:33
Pán jeskyně Kufi

Dorazili jste do hostince U Kruhového stolu. Prostě a jednoduše by se dalo říct, že je tady narváno. V podstatě není kam si sednout, a i jiní stojí a popíjejí "na stojáka" korbel svého piva. Tři hudebníci zde hrají pro dobrou náladu všem. Trpaslík tluče na buben, muž středních let hraje na loutnu nebo nějaký takový podobný nástroj a mladá dívka, hádali byste jí tak 10 let, hraje na housle. Trojice hraje zrovna jednu z neznámějších zdejších hospodských odrhovaček Slaměná vdova:

"...
a pak za měsíce svitu,
do sena zavedla mládence,
a ostrá jak meče břitu,
uďála z něho milence.

Nezkušen mládenec v lásce,
oddán jenom jí a sobě,
nepoznal na téhle krásce,
že čeká ona robě.

Milenců měla mraky,
to bylo známo všem,
my víme to taky,
a k písni vás proto zvem.

Chlapec byl šlechtic,
ctnostný, krásný a silný,
a tak ten panic,
byl se svatbou svolný.

A tak ten náš kníže,
tu ženu si vzal,
dál dirku jí líže,
a srdce ji dal.

Netuší náš holomek,
že ten malý smrad,
není jeho potomek,
zplodil ho kovář snad."


Následuje potlesk a na stole muzikantské trojice přistane hrst drobných mincí a další dva korbele piva.

Pán Jeskyně - 14. ledna 2020 09:02
Pán jeskyně Kufi

Ziggy 13. ledna 2020 08:40
//Jasně, pošli co a jak a podívám se na to a otestuji.

Ziggy - 13. ledna 2020 08:40
Ziggy

//Ahoj,
měl bych na vás dotaz. Kamrád tvoří hru na motivy DrD. Jedná se o tahovou hru hratelnou v internetovém prohlížeči na PC, telefon, tablet je potřeba připojení k internetu. Hledá lidi ochotné hru zkusit, případně dle zájmu otestovat. Měl by někdo zájem se na to podívat?

Pokud ne omlouvám se za spam :)

Andriel - 9. ledna 2020 16:58
Andriel

"To mě těší, že nemáte nic proti."
Znova se na oba muže pousměji.

"Ano to jsem pochopila a ráda s vámi za ním zajdu. Až dorazíme do hospody, můžete mi povědět víc o tom co přesně máte v plánu a co děláte pro to alchymistu."

Následuji je do hostince.

//V té hospodě mi to nemusíte říkat. Ať se nezdržujeme znova nějakou rekapitulací. Budeme to prostě brát, že jste mi to vše řekli. //

Ziggy - 9. ledna 2020 12:46
Ziggy

Pokrčím rameny a prohodím.
"Přinejmenším ta milá společnost se hodí vždycky. Nemám problém s tím že půjdeš s námi. Jak pěkně řekl Zaggon, raději se na nic netěš, nic nečekej. Nebudeš pak zklamána."{/}
Po chíli přemýšlení dodám.
"Jak si asi pochopila zítra máme v plánu se stavit u správce města, poslal nás tam jeden alchymista. Můžeš jít klidně s námi."

Zaggon - 9. ledna 2020 10:29
Zaggon

Vypadá to, že naše společnice to myslí vážně a že má asi nějaké to eso v rukávu a nebo je prostě blázen. Nehodlám to více zkoumat.
"Kdo chce kam, pomužme mu tam. Bleskne mi pořekadlo, co jsem mnohokrát slyšel."
"No tak jestli si troufáš a víš co děláš, pro mě za mě, klidně pojď s náma. Ale nečeká tě nic než toulání se od města k městu a často psí počasí a kolikrát nevděk všech, i když se jim snažíš pomoc."
Potom si to už zamířím společně se Ziggim k hostinci.
"Tak poď Andriel, naše nová dobrodružko."
Zasměji se a ukáži směrem k hostinci.

Andriel - 8. ledna 2020 17:37
Andriel

Všimnu si, že oba byli překvapeni mou otázkou. Tak na jednu stranu se ani není čemu divit. Přeci jen nevypadám jako typický dobrodruh.

Nejprve se podívám na trpaslíka.
"No Zaggone slibuji si od toho změnu, poznání něčeho nového a získání nějakých zkušeností. Co se týče toho uplatnění, tak co třeba potěšení z milé společnosti nebo bych vás mohla seznámit s teoriemi o vzniku světa...usměji se na oba dva...,ale teď tedy trochu vážněji. Nejsem úplně bezbranná a myslím, že umím pár triků, které by se mohly případně hodit."

Nerada lidem říkám, že ovládám magii. Mám s tím špatné zkušenosti. Většinou se mě lidé pak bojí nebo se mi alespoň straní.

Ziggy - 8. ledna 2020 15:01
Ziggy

"Jsem pro, lepší zdroj informací asi v okolí nenajdeme a třeba nám něco poví samotný Derdendel"
Zauvažuji nad zítřkem, to už mě ale překvapí dotaz naší společnice. Ještě jednou si ji změřím pohledem.
"Koukám, že považovat tě za adepta na knihovnici byla asi chyba. Nestává se často, že by se městské dívky chtěly vypravit ve společnosti neznámých mužů na nebezpečnou výpravu"

Kroky namířím směrem k hostinci, kde máme zamluvený nocleh.

1 2 3 4 ... 7 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)