Zaggon | Hrdinové z Brannanu II. (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Hrdinové z Brannanu II.

Vlastník :

jaja.ujik

Jméno :

Zaggon

Ikonka :

Popis :

Řádně zarostlý trpaslík ve zbroji a dvoubřitou sekerou na rameni.

Pán Jeskyně:

Kufi

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Do Brannanu, významného obchodního města na řece Escano v královstí Tamerie, zavítala skupinka začínajících dobrodruhů. Město si ovšem žije svým životem a tak není zdaleka jisté, co je zde čeká.
*********
Oldschoolová jeskyně bude hrána podle pravidel dračího doupěte 1.6. a vychází z her a reálií již dříve použitých při herních sezení i zde na aragornu. Je jen na družině, jak se rozhodnou a na která z připravených dobrodružství narazí. Některá na družinu počkají, některá proplují kolem, aniž by bylo možné se k nim vrátit.

Klíčová slova:

Brannan, Dračí doupě, Oldschool

Jaké hráče:

Hledám maximálně pět hráčů, jakmile budou tři, hra se začíná hrát. Hledám hráče s opravdovou chutí si skutečně zahrát. Lidi, kteří chtějí prožít příběh intezivně. Nechci hráče, kteří se budou v chatu trápit rok nad jedním dobrodružstvím Proto hledám hráče, kteří jsou ochotní kromě aragornu využívat pro hraní i moderní technologie. Při hraní hodlám využívat mobilní aplikace (konkrétně WhatsApp), proto nechť přihlášení hráči počítají s tím, že po nich budu vyžadovat telefonní číslo. Následně vytvoříme WA skupinu, ve které se bude děj odehrávat. To nejdůležitější se pak bude "zálohovat" v upravené podobě sem na aragorn, kde budou probíhat i případné souboje s monstry apod. Na aragornu samozřejmě využijeme i všech dalších funkcionalit, jakými je vedení osobních deníků, vytváření map jeskyní, databázi předmětů ....
*****
Postavy budou začínat na 3. úrovni, aby už něco málo uměly. V počátcích netrvám na dlouhosáhlém životopise postavy. To zpracujeme společně s přibývajícím časem tak, aby co nejvíc ...

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (3/3) jaja.ujik, Sidar, skalet

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 9 ⇒|

Zaggon - 28. května 2020 14:33
Zaggon

// Tak je po nouzovim stavu, tak se to tu snad do nějaké doby rozjede. Jen škoda že to nebylo dřív, zase budu jezdit na týden pryč a psát budu jen od čtvrtka do neděle.

Zaggon - 17. května 2020 14:17
Zaggon

//Stále to tu sleduji.

Zaggon - 6. května 2020 20:01
Zaggon

// Stále nic? Ani chvilka na pár řádků? PJ ty jsi doktor či policista nebo hasič, voják? A nebo jiná státní složka? Člen vlády? :-)

Zaggon - 19. dubna 2020 17:31
Zaggon

// stále klid zbraním

Zaggon - 10. dubna 2020 12:17
Zaggon

//Stále to tu sleduji, nebojte nic.

Pán Jeskyně - 1. dubna 2020 12:32
Pán jeskyně Kufi

//jen píši, abychom měli aktivitu a nezrušili nám to tady.

Zaggon - 20. března 2020 17:01
Zaggon

// I tobě a všem ostatní hodně zdraví.

Pán Jeskyně - 20. března 2020 11:24
Pán jeskyně Kufi

//Já se omlouvám, ale budu muset do konce nouzového stavu tuto jeskyni pozastavit. Máme toho v práci teď hodně a bude toho ještě víc za dva tři týdny. Na viděnou v lepších časech a hlavně zdraví vám i celým vašim rodinám.

Zaggon - 19. března 2020 21:18
Zaggon

//Nic se asi neděje, všem se to nejspíš krapek zkomplikovalo. Ten bordel z Číny nám tu byl čert dlužnej.

Ziggy - 19. března 2020 09:30
Ziggy

//Ahoj, omlouvám se dělám teď z domova a je to takové komplikovanější, tak budu mít asi trochu výpadky v aktivitě.

Zaggon - 15. března 2020 09:07
Zaggon

Kouknu se hned do mapy, abych si udělal nějaký obrázek o situaci a co můžeme v tuhle chvíli dělat dál. Když se dost vynadívám, mám nějakou tu představu co asi by jsme mohli udělat dál.
"Díky moc pane Derendele, to by mělo pro začátek stačit."
Když se potom zastavíme u brány, aby jsme si vzali své věci, opět vytáhnu mapu a ukáži ji i ostatním.
No, jestli chceš jít hned na výzvědy do hostince Andriel, máme přímo po cestě k molu jeden hostinec, myslím že nic lepšího nás ani nemohlo potkat. Je to přímo v okolí těch zmizení."
A prstem ukážu na hostinec u mola a na molo samotné.
Potom mrknu na nebe, jak vysoko je slunce a jestli by se při té příležitosti nemělo i něco sníst.
Ale usoudím, že času na jídlo je ještě dost.
"Jestli tedy chcete běžte do hostince, já se poptám tady v okolí toho mola a trochu to tam prolezu."
A prstem po mapě vyznačím prostor, kde se chci porozhlídnout.
"Potom by sme se měli mrknout po tom kapitánovi, mohl by nám lecos ujasnit a někam nás přímo nasměrovat. Co vy na to."

Andriel - 13. března 2020 20:43
Andriel

"Děkujeme za váš čas, který jste nám věnoval."

Odvětím na správce Derendela, při odchodu z místnosti. Z tohoto jednání mám spíšené pocity. Sice jsme se nic nového nezjistili, ale zas na druhou stranu jsme dostali jiný zajímaví úkol. Mít případně plusové body u správce toho města, by se určitě mohlo hodit.
Dál následuji své společníky až bráně. Kde si opět vezmu na zpět své věci.

"Tak co pánové vydáme se rovnou do Přístavní čtvrti? Určitě by také nemuselo být na škodu zastavit se v hospodě a zjistit co se mezi lidmi povídá."

Ziggy - 13. března 2020 09:56
Ziggy

Rozloučím se s panem Derendelem úklonou a nahlédnu Zaggonovi přes rameno do mapy. Z mého obličeje je možné na malou chvíli vyčíst mírné zklamání. Nic ale neříkám, naopak s úsměvem pokynu ještě jednou ve znamení díků.
"Vynasnažíme se do soboty zjistit co nejvíce pane správče."
Pak se vydám se ke dveřím a pro své věci.

Pán Jeskyně - 12. března 2020 10:17
Pán jeskyně Kufi

"To máte určitě pravdu. Mám tady jednu mapu, která by mohla postačovat pro vaše potřeby."

S tím vám podává pan Derendel svitek, na kterém je město vyobrazeno.

/najdete jej v mapách v této jeskyni/

Zaggon - 11. března 2020 20:36
Zaggon

Když je vše řečeno není čas strácet čas a tak se točím zády a s pozdravem se chystám opustit místnost a i budovu. Však myšlenka zastaví mé kroky pryč a já se ještě jednou otáčím a vracím k Derendelovi.
Prosím vás pane Derendel, teď mě tak napadlo, určitě by nám velmi urychlilo hledání kapitána i pátrání, kdyby jsme měli mapu města a i blízkého okolí. Neměl by jste tu jednu na půjčení? Takový běhání po městě, rozměrů jako je toto, by nám zabralo většinu času a s mapou by jsme mohli být už třeba na stopě. Už jenom v přehlednosti pátrání by bodla.

Pán Jeskyně - 10. března 2020 08:43
Pán jeskyně Kufi

"Nevím přesně, kde je teď kapitán, ale zřejmě plní své povinnosti obhlídkou strážních stanovišť nebo kontrolou pohyblivých hlídek. Takže ho najdete někde po městě. Pravidelně mi pak chodí podávat hlášení v sobotu ráno, ale to je až pozítří. To ho jistě do té doby zvládnete najít sami.
A co se týče času, byl bych rád, kdybyste se problému začali věnovat hned. A víte vy co? Nejlepší bude, když přijdete v sobotu na ráno na kapitánovo hlášení a podáte mi zprávu o tom, co jste zjistili a jak jste v řešení věci postoupili."


Nevypadá to, že bych chtěl ještě pan Derendel pokračovat. Zda se, že vše již bylo řečeno.

Andriel - 7. března 2020 19:52
Andriel

Pozorně poslouchám starého elfa a přemýšlím co by mohlo stát za zmizením tří lidí. Že by tedy otrokáři nebo nějaký vrah? Vše se stalo poblíž vody, možná to mohlo být i nějaké vodní či obojživelné zvíře? Ovšem to by jsme se museli poptat někoho kdo se vyzná v místní fauně. Protože si nejsem jistá, jestli zde vůbec žije nějaké člověku nebezpečné zvíře.

Dál poslouchám ostatní a do diskuze se zatím nezapojuji.

Zaggon - 5. března 2020 16:29
Zaggon

Poslouchám informace a přemítám, místa a lidi kteří v tom nějak figurují.
"Takže jak vás tak poslouchám, všichni tři se s největší pravděpodobností ztratili u vody a nejspíš v okolí mola. takže tam by jsme se asi měli podívat jako první. Jo, kde najdeme toho kapitána, co hledal toho ramenáče, třeba objevil něco, co pro něho nemělo nějak zvlášť význam, ale pro nás by to mohlo bejt vodítko."
Pronesu, když Derendel domluví a kouknu i po ostatních.

Ziggy - 3. března 2020 08:17
Ziggy

Během Derendelova výkladu přikivuji mírně hlavou na znamení souhlasu a pochopení. Jsem soustředěný, snažím se vše zapamatovat, nerad bych se správce na něco ptal dvakrát. Informaci naštěstí či spíš bohužel není mnoho.
"Děkujeme pane správče za zevrubný výklad, jen bych se chtěl dotázat kolik přibližně máme času než na onu záležitost nasadíte své nejlepší lidi. Bude se od toho odvíjet náš postup a zvolené metody."
Zeptám se zdvořile

Pán Jeskyně - 1. března 2020 20:21
Pán jeskyně Kufi

"Jistě chápete, že ne každý obyvatel tohoto panství má pro nás stejnou důležitost. Byli byste naivní, kdybyste si to mysleli. Takže o některých lidech toho víme víc, o některých míň a o některých vůbec nic. A to je přesně případ z Přístavní čtvrti. Tam žije jen málo lidí, o které máme důvod se starat. A mezi nimi jsou ještě další, kteří jsou pro nás prakticky bezcenní. Je na to hrozné takto nahlížet, ale je to prostě tak.
Takže jistě pochopíte, když vám řeknu, že se asi ztratili dva, jak bych to jen nazval, řekněme bezdomovci. Lidi, co pro nás ani pro nikoho jiného prakticky nikdy nic nedělali. Lidi, kteří do města přišli bůhvíkdy. A nejsem si ani jistý tím, že se jednalo o lidi. Ale nejspíš ano.
U třetí postrádané osoby je to něco jiného. To se ztratil někdy v noci před dvěma dny jeden dělník. Svobodný občan, ale na pokraji propadnutí do otroctví kvůli dluhům, které měl zejména u Belderoga. Ale podle všeho s tím Belderog nemá nic společného. Prostě jednoho dne se tenhle dělník, říkali u Raven Ramenatý, nebo taky jenom Ramenáč, vydal ze skladu, do kterého celý den vykládal z jedné lodi zboží, do místní krčmy na večeři. Tam ale nedošel. A to je to pouhých tři sta metrů od skladu. Cesta vede podél vody. Ani Ramenáče vlastně nikdo moc nesháněl, ale když nepřišel na večeři, a pak ani druhý den, tak se jeho mistr zeptal jednoho z městské hlídky, jestli Ramenáče náhodou nesebrali za nějakou rvačku. Ale v šatlavě Ramenáč nebyl.
Kapitán městské hlídky v Rybářské čtvrti po Ramenáčovi pátral, ale na nic nenarazil, jen na informaci, že pár dní neviděli ani dva staříky, kteří běžně sedávali u mola a snažili se z přijíždějících obchodní vymáčknout nějakou almužnu.
No a tady vstupujete do děje vy, kteří přicházíte pár hodin potom, co se ke mě kapitánovo hlášení dostalo na stůl."

Osvětluje vám pan Derendel celkem obšírně celý problém.

1 2 3 4 ... 9 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)