JunkTown-Youth Of The City (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

JunkTown-Youth Of The City

Pán Jeskyně:

Ragalt

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Každý chtěl mít dospívání v pohodě…Vždyť je to fajn fáze života!
Ale ne v tomhle městě…v JunkTownu. Každý den je tady stejný…Viděli jste někdy takové ty zasviněné a temné uličky měst, kde šlapou prostitutky a nebo si tam narkomani střelí zlatou či tam nějaký gangster někoho zabije? Teď si to převeďte na celé město, v takovém rázném charakteru. A jak toto je spojování s dospíváním? To je váš příběh.
Jste mladí lidé, plnoletost téměř za dveřmi. Nějakým způsobem se vám podařilo v tomto městě přežít, už jako znuděná prodavačka v oprýskaném bufetu, poslíček s drogami a nebo laciná, levná děvka. Nějak přežíváte, jste bez rodin, ale znáte se. Scházíte se totiž pod severním mostem, v rozpadlé kolonii s jedním taky téměř plnoletým synkem, jmenuje se Andreas. Měl pravdu, jak říkal, že síla je v jednotě. Jste parta kamarádů s pokrouceným osudem…Ale JunkTown vás šetřit nebude. Už tak jste si prošli nástrahami, ale tahle drogová a zvrhlá díra vám pod nohy nebude házet klacky, nýbrž celé kmeny…

Klíčová slova:

kriminalita, gangy, prostituce, drogy, násilí, vulgarismy

Jaké hráče:

Hledám 2-3 hráčů na hru z temného prostředí kriminálního města, kdy se vžijete do rolí téměř plnoletých mladých lidí. Děj bude dost temný,tak se na to připravte :D. Hledám lidi, kteří budou aktivní aspoň jednou/dvakrát týdně (taky mám toho hodně, takže uvidíme, ale dvakrát týdně bude moje max aktivita :D, jednou je minimum, jak pro mě,tak pro hráče).
Výhodou jsou kreativní lidi, mám ráda, jak lidi přijdou s něčím, co okoření či nějak oživí děj, když jde do tuhého :) :D. Taky je hlavní podmínkou plnoletost hráčů (nemohu slíbit, že se neobjeví sexuální či násilné scény, nadávky a vulgarismy v téhle hře budou normální).
-------------
Poznámky k přihlášce:
-do Zdraví zadejte 100 (označuje to vaše zdraví, pokud hlesne na 0, postava umírá)
-do Povolání si napište,co děláte (poslíček drog, barmanka, spojka pro gangy, prostitutka atd atd...)-berte v potaz, že tohle je opravdu temná část měst poskládaná do jednoho samostatného města
-do Zranění napište pomlčku

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (0/3)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

V jeskyni nejsou žádné veřejně přístupné příspěvky.


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)