JunkTown-Youth Of The City (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

JunkTown-Youth Of The City

Pán Jeskyně:

Ragalt

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Každý chtěl mít dospívání v pohodě…Vždyť je to fajn fáze života!
Ale ne v tomhle městě…v JunkTownu. Každý den je tady stejný…Viděli jste někdy takové ty zasviněné a temné uličky měst, kde šlapou prostitutky a nebo si tam narkomani střelí zlatou či tam nějaký gangster někoho zabije? Teď si to převeďte na celé město, v takovém rázném charakteru. A jak toto je spojování s dospíváním? To je váš příběh.
Jste mladí lidé, plnoletost téměř za dveřmi. Nějakým způsobem se vám podařilo v tomto městě přežít, už jako znuděná prodavačka v oprýskaném bufetu, poslíček s drogami a nebo laciná, levná děvka. Nějak přežíváte, jste bez rodin, ale znáte se. Scházíte se totiž pod severním mostem, v rozpadlé kolonii s jedním taky téměř plnoletým synkem, jmenuje se Andreas. Měl pravdu, jak říkal, že síla je v jednotě. Jste parta kamarádů s pokrouceným osudem…Ale JunkTown vás šetřit nebude. Už tak jste si prošli nástrahami, ale tahle drogová a zvrhlá díra vám pod nohy nebude házet klacky, nýbrž celé kmeny…

Klíčová slova:

kriminalita, gangy, prostituce, drogy, násilí, vulgarismy

Jaké hráče:

Nábor hráčů je znova otevřen z důvodu neaktivity stávajících hráčů a případného výpadku bez důvodu.
Kdo by měl zájem a nějaké dotazy, ať se mi ozve na poštolku, díky :)

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/5) Owoman23, Todrias Falco

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 6 z celkem 6 příspěvků1

Pán Jeskyně - 7. září 2019 10:29
Pán jeskyně Ragalt

„Tak to je dobré vědět…“Spike dostal odpověď se stejným připitomělým smíchem, jak vydal on sám. „Znáte gangy místní komunity?? Tak u Vlčáků je teď nějaký bordel a mohlo by z toho něco kápnout. Synátor toho hlavního hajzla totiž chce sehnat nějaký matroš z okrsku, kde nesmí, protože by mu někdo pohnal kulku hlavou. Řekl mi, že mu mám dotáhnout Emko (Morfium) a že zaplatí něco kolem pětstovek dolarů. Ale pokud pohneme prdelí, tak to prý bude u vyšší. A prachy nenajdeme jen na cestě, taaaakže…co vy na to? Já už na území Samediovců musím, takže je na vás, parchanti, jestli do toho jdete taky.“ Vysvětlil a připálil si nějakou levnou cigaretu, co někde splašil. „Zbraně taky nějaké dohodím, kdyby bylo potřeba,ale veřte, že to nebudou nějaké extra kvéry.“ Ušklíbl se a rozhlédl se. „Možná taky z toho kápne nějaká špetka matroše a nebo nějaké extra pro vstup do bordelů.“zakřenil se.

Johny - 23. července 2019 15:41
Johny

Sakra, jen toho kluka vidím a mám blbej pocit toto nedopadne. Nebylo by to poprvé kdy se parádní kšeft posral. Johny odtrhne oči od stehen Stacy. Bylo to težké ale zvládl to. Zdar řekne směrem k Andymu. A zároveň se zvedne aby se protáhl, na sobě má jen nátělník kterej už má ledasco za sebou a kraťase značky ad..s . Je mu chladno, tento měsíc zase začal kuru steroidu co se k němu dostali a tak by se mu hodil každý dolar. Spikeho znám dealoval jsem mu byl dobrej zákazník ale jsem rád že je z toho venku navíc mu mužu věřit. Po protažení si nahřívá ruce u barelu přičemž naslouchá oč tu kráčí. Jdu do toho o co jde a hlavně kolik to hodí

Aegon "Spike" O'Donnell - 23. července 2019 15:08
Aegon "Spike" O

Spike zvedl zrak, kterým upřeně hleděl do ohně, naklonil hlavu malinko nabok a poslouchal Andyho. Ten mamrd zas určitě přišel s něčím, co ho ty koule bude stát. Nicméně, pořád bylo lepší riskovat než bejt závislej na drogách a sedět tady na řiti celý dny. Spike v minulosti měl zkušenosti s drogama. Při jednom předávkování, kdy už byl na prahu smrti a vypadal jako nějaká posraná bestie z Lovercraftových povídek. Od té doby si řekl, že jestli jeho tělo má jít do hrobu zplundrované (nebo do jakékoliv díry, nebo kanálu v Junktownu), nebude to drogama. Má rád chlast. Zvykli si na sebe. Není však věčně v lihu, ale po ránu byste mu radši neměli dávat foukat do balónku. Vždy se ale snažil dbát o svůj zevnějšek. Měl na sobě černé zprané džíny a kus něčeho bledě modrého, co kdysi bývalo drahé triko. Vedle něj mu ležela u nohou ošuntělá koženková bunda, které se už odlupovaly kousky materiálu. Nebyla vybíjená cvoky, jen na zadní straně měla tag Dignity. Černé, nahoru udělané vlasy mu dávaly look motorkáře z 50tých let.

Čau, Andy. Moje koule jsou vždycky připravené... Uchechtl se vlastnímu dementnímu vtípku. Andy byl takovej čmuchal. Věděl, kde se co děje. Byl to prima kluk. Ale někdy Spike pochyboval, jestli by mu úplně svěřil svůj život. Uskrl si z lahve levné whiskey a čekal, co dalšího mu ten kuřbuřt sdělí.

Pán Jeskyně - 22. července 2019 17:51
Pán jeskyně Ragalt

Kapitola první
Pseudo odpad

Je noc a jste ve své kolonii pod mostem, který vede na dálnici mezi Southtown a Downtown. Vaše kolonie má štěstí, že vám zde protéká jakási „říčka“, že se v ní dá aspoň dát dohromady a „okoupat se“.
Přístřešky jsou zde ze starých plechových „karavanků“, takové ty malé obytné přívěsy za auto, jenže v tomhle stavu děravé a totálně rozmlácené a vybrakované. V kolonii hoří čtyři barely s nějakým bordelem, kde se oheň udržuje, aby zajišťoval teplo. Všichni se zde nacházíte. Jste všichni u společného barelu a jedna děvka Stacey vám zde vypráví své historky se zákazníky. Stacey byla blonďatá droboučká prostitutka z území Vlčáků. Tento gang měl pod palcem prostituci.
Proč jsem jim říká Vlčáci?
Protože mají ve znaku vlčí hlavu a taky používají vlčáky jako čmuchací a útočné psy.

Blondýnka se zaculila své historce, pustila navinutý blonďatý pramen na prstu a upravila si titěrný růžový top. Pomalu se zvedla na nohy, že zavrávorala. Kdyby spadla, bylo by jasné, že si zlomí ten 8 centimetrový podpatek na svých botách. Ale šikovně „zabaletila“ a zasmála se. Otočila se a málem se sejmula s někým ve tmě. „Ahhh, promiň, Andy. Nechtěla jsem do tebe narazit.“ozvala se omluvně, ale stále rozjařeně. „Nic se neděje, Stacey. Do práce?“zeptal se jí mladý mužský hlas. A Stacey jen kývla než odběhla. A k vám došel Andy. „Nazdar, hovada.“uchechtl se, ale takové „vítačky“ jsou u vás normální.

Andy je vyšší vyhublý mladík, na tvářích nemá strniště ani náznak, kovově šedé oči jsou dost velkým „tahátkem“. K tomu, čeho si jde všimnout, že má dost dlouhé tmavě hnědé dredy,tak do půlky zad. Kolem čela tmavě modrý šátek, aby mu dredy nepadaly do obličeje. Na sobě měl bílý zasviněný nátělník a potrhaný rifle. A obuté okopané boty s ocelovou špicí. Přisedl si k vám, je pravda, že v ranném věku se zde v JunkTownu nechal tetovat, takže na předloktích má tribalové znaky.
,,Jak se daří,volové?“dodal klidně a připálil si cigaretu. „Mám pro vás job…A nebude zadarmo. Pokud teda na to máte koule.“dodal dost temným hlasem po chvilce, zcela vážně.

Co zamýšlí?

Pán Jeskyně - 22. července 2019 17:30
Pán jeskyně Ragalt

Vítejte v JunkTownu!

Kdysi fajn cedule (teď už kus nějakého omláceného dřeva), vás uvítá, když vjíždíte přes ozbrojené hranice do tohoto města. Říká se, že kdo jednou vjede či vkročí do JunkTownu, město si ho vezme a už nepustí zpět. A opravdu tomu tak je. Když vás přes ty hranice pustí těžkooděnci a další příslušníci jak policie tak armády, tak vjíždíte po vcelku udržované silnici na opuštěnou silnici, která ústí do města. Čeho si jde hned všimnout, město je obehnáno plotem s ostnatým drátem a hlídán ozbrojenci. Takže, kdo přeleze plot, je zastřelen buď při pokusu přelézt plot a nebo když to úspěšně přeleze.
Tohle město funguje jako samostatné město, i když to kdysi byla část většího, mnohem většího velkoměsta. Ale vláda se rozhodla „odříznout“ zlem prožrané místo a vzniklo toto.

*******************
Začneme trochu tím městem. Populace tu je jak na houpačce. Je tu více úmrtí než narození. Taky, co by jste od této spleti zla a spodiny čekali. Baráky tu jsou maximálně sedmipatrové, jen pouze tři „věžáky“ jsou zde k vidění- patří gangům. Mívají je jako centrály, ale jsou velmi, velmi dobře střežené.
Úroveň života v barácích je různá. Můžete sehnat i pěkné bydlení za totální „pakatel“, když se umíte domluvit s majitelem a nebo máte nějaké známosti v této branži. Realitní kancelář tu moc nehledejte, pokud tu někdo je, tak je to jen nějaký parchant, co skoupil více bytů dohromady a za mastné prachy je prodává. Je tu mnoho okrsků a v nich různé úrovně života. I spodina si může zde žít jako králové, ačkoliv na úkor nějaké ztráty. Záleží, jak si to sami ošefujete.

Ohledně životní úrovně jako takové. Jsou zde obchody jako potraviny, smíšené zboží, drogerie, ale v menším měřítku než třeba zastavárny, obchody se zbraněmi a střelivem či takové sexshopy. Lékarny tu jsou dvě- jedna u nemocnice, kde dobrovolní lékaři ošetřují skomírající existence a druhá je na kraji města.
Další malé obchůdky, kterých je velmi moc v Chinatown a Southtown, najdete skoro všechno zboží, je to taková všehochuť.

Jaká se zde jde najít zábava?
Podívejte se doleva, doprava… Co vidíte? Bordely, bary, kluby, herny a další takové zapadlá a nemravnostmi dýchající místa. Bordelů a strip klubů je zde převaha, ale normálních barů, hospod, oprýskaných lokálů je zde taky dost. Jinak můžete dělat, co se vám vcelku zlíbí, protože policajti a další bezpečnostní složky zde do města nepáchnou hezky dlouho. Jen jednou za čas se udělá „čistka“, což znamená, že chlupatí si vezmou posily a jdou nemravníky a spodinu chytat, případně střílet. Je to takový lov, kdy posléze jsou vězení kompletně zapraná obyvateli JunkTownu.

Jinak, letiště toto město nemá, nemůže mít ani, když se z města nedá vycestovat. Jinak město má svou síť MHD tvořenou autobusy. Takže po městě se kromě svých vlastních nohou nebo jiného prostředku dostanete i MHD.

*******************
Momentální počasí je vesměs deštivé, je sice přelom jaro-léto, ale JunkTown má „asi“ své specifické podnebí. Takže se nenechte mýlit tím, že to vypadá, že je venku hezky, stejně je hnusně.

(Neodpovídat! Pouze herní info!)

Pán Jeskyně - 22. července 2019 16:49
Pán jeskyně Ragalt

//Zdravím vás!
Takže, dneska se vám budu snažit napsat nějaké info o městu a dneska/zítra tu budete mít úvoďák :) třetí postava dorazí, jsem domluvená s hráčem :)

Vypisuje se 6 z celkem 6 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)