Simon Wirth | Kalifát (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Kalifát (18+)

Vlastník :

Šimon.Brugezsi

Jméno :

Simon Wirth
 

Popis :

Dlouhé tmavé blond vlasy sahající po ramena, ostře řezaná a takřka neustále zamračená tvář, azurově modré oči, které umí zchladit pouhým pohledem, lehce nadprůměrná výška 186 cm, urostlé, dobře živené a zjevně silné tělo s postojem dlouholetého cvičeného vojáka.
Na první pohled muž znající boj, který se nebojí použít zbraň, když ji má v ruce. Zároveň ale má v oku jiskru inteligence a nepůsobí tak úplně jako tupá bojová mašina.
Pán Jeskyně:

Jindra

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Nepřijímáme

Popis jeskyně:

Všichni v Nekonečné poušti uctívají Kalífa. Je to zvláštní náboženství a ještě zvláštnější společnost. Kalif dal nomádům jen tři zákony (zákon hostů, zákon oáz a zákon otroctví) a svobodnou vůli, aby podle nich žili nebo zemřeli, protože poušť není pro slabé!
Jedná se o fantasy plnou písku, surovosti, bojů, intrik, magie, alchymie a otroctví. Jo a zmínil jsem se o tom, že je tam všude písek a horko?

Klíčová slova:

Poušť, boj, intriky, 18+

Jaké hráče:

18+ (budou zde drsné, někdy až nechutné scény, sex i další dospělácké věci)
Takové, kteří si tento typ hry užijí ;)
Jestli mě neznáš, tak klidně napiš a můžeme se o tom pobavit.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Zákon hostů - když někoho přijmeš jako hosta, tak se o něj musíš postarat. Musíš se postarat o jeho potřeby a to i jeho bezpečí. Na druhou stranu host má povinnost dát hostiteli nějaký dar (většinou buď pro saífa nebo jako příspěvek ve formě jídla). Dále je povinností hosta pomoct při obraně hostitele a po dobu návštěvy nesmí udělat nic, co by hostiteli mohlo ublížit. Tento zákon je tak základní, že si jej nikdo nedovolí porušit. Je povinností nabídnout pohostinství, když někde táboříš nebo žiješ a někdo přijde. Host má povinnost to pohostinství přijmout. Pohostinství nemusí být nabídnuto v oáze a městě. Pohostinství se nabízí slovy: "Pojď s námi (se mnou) sdílet stín a přijmi naši (mou) pohostinnost". Přijímá se slovy: "Váš stín i pohostinnost rádi využijeme." Stačí aby toto řekl saíf a je to závazné pro celou společnost. Zákon oáz - oázy jsou posvátné. Nepatří nikomu jenom poušti. Pokud se v oáze usadíš, tak nesmíš nikomu bránit v přístupu ke stínu a vodě. Všichni mají za povinnost se o oázy v přiměřené míře starat. V každé oáze jsou "železné zásoby" jídla. Pokud máš nouzi, tak je můžeš použít. Pokud máš dost a zásoby chybí, tak je musíš doplnit. V oázách je zakázáno bojovat a to do okruhu pěti minut jízdy na velbloudu. Zákon otroků - do otroctví se může dostat skoro kdokoliv. Nejčastěji jako zajatec, jako součást trestu nebo může být do otroctví prodán. Jsou vlastně dva druhy otroctví. "Otrok v řetězech" je otrok, který se může pokusit uprchnout (není to nic nečestného, pokud to zvládneš, tak proč ne) a jeho majitel se musí postarat o to, aby neuprchl. Pokud uprchne, tak je normálně volný. "Označený otrok" je otrok, který je s otroctvím smířený. Mistr tetovač mu na čelo vytetuje značku pro otroka. Pokud tento otrok uteče, tak zasluhuje (nehezkou) smrt. K těmto otrokům se ale všichni chovají tak trochu líp (protože je nemusí hlídat). Toto jsou v podstatě jediné pevné zákony v poušti, zbytek je jen na domluvě. Systém je asi takovýto: chceš něco udělat? Prosím! Někomu jinému se to nelíbí? Tak ať s tím něco udělá! V podstatě zákon silnějšího jenom s tím rozdílem, že pokud se vyskytne nějaký velký tyran, tak se často stává že za záhadných okolností umře. To náboženství totiž předpokládá a své věřící vede k tomu, aby vzali zodpovědnost za svůj život do svých rukou, kromě věcí, které nemůžou ovlivnit, samozřejmě. V podstatě pravidla pro chování vychází ze základní filosofie Kalifa: snaž se naučit všechno, co můžeš a každý den buď lepší než včera. Každý problém je jenom zkouška, kolik toho už umíš. A pak taky z jedné staré pravdy: poušť není pro slabé.
Hráči: (4/4) Deloran, Elohir, Lego, Šimon.Brugezsi

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 3 z celkem 3 příspěvků1

Pán Jeskyně - 4. listopadu 2020 23:01
Pán jeskyně Jindra

//Omlouvám se, teď to mám v práci trochu náročnější a dost nestíhám. Snad zvládnu odepsat do víkendu.

Pán Jeskyně - 6. srpna 2020 22:49
Pán jeskyně Jindra

//Omlouvám se, mám nějaké problémy. Zkusím všem odpovědět hned jak to zvládnu. Ale omlouvám se, může to trvat ještě pár dnů.

Pán Jeskyně - 28. června 2020 08:49
Pán jeskyně Jindra

//Čau, aktivně tu budu až večer.

Vypisuje se 3 z celkem 3 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)