Kolonialní války (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Kolonialní války

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Před stoletími odletěli ze země první koloniste do nových světů a vybudovali své vlastní mocné říše. Aby se vyhnuli konfliktům vyblali jsi planety daleko od sebe. Ale Země se potřebovala zbavit dalších lidí a tak zčali vznikat nové kolonie mezi nimi. Sladká kořist pro káždého kdo by se chtěl zmocnit nového území.

Klíčová slova:

sci-fi

Jaké hráče:

nehledám mám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Kelzat

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 24. dubna 2018 08:58
Pán jeskyně Devakar

Příhláška

Jméno: Jasné
Atributy: Povahové rysy postavy
Kouzla schopnosti: Co umíš co znáš
Invenář: Pomocný personál jako pobočník, velitel mariňáků nebo důležití kapitání.
Popis: Jak vypadáš
životopis: Co jsi dote´d zažil a jak jsi se stal velitelem stanice

Stanice:
Zde budou popsaná části tvé vesmírné stanice její další vybudované časti nebo poškození.

základní vybavení stanice


Cetrální stanice
- centrální blok stanice ze kterého bude vyrustat zbytek stanice. Nachází se zde velitelské centrum, sklady, malé doky a ubytovací jednotky pro posádku.

Obraný blok
- nalepený blok na centrům který je vybaven zbrojními systémi pro ochranu stanice. Spojen s řízením palby těžce pancežovaný.

Opravářké doky
- Opravářská část stanice která slouží k opravám jak civilních tak válečných lodí. Společně se sklady i ubykacemi pro techniky.

Lodě: Zde jou sepsány lodě které máš k dispozici.

1 bitevní křižník, 5 lehkých křížníků, 14 fregat, 4pěchotní trasportéry

Bitevní křížník:
Bitevní křižníky jsou dva kilometry panceřované hrůzy plující vesmírem. Kadý z nich nese skoro sto odaplovačů řízených střel a desítky elektromagnetických kanonů. V hangárech dlí šedestá stíhače

Lehké křižníky: Menší bratříčci bitevních křižníků ovšem to neznamená že by byl o to méně děsivější. Se svými třiceti odpalovačí řízených stel dokáží napáchat řádné škody v bitvě. V hangáru mají šestnáct stíhaček.

Fregaty:
Malé, rychlé, obratné lodě které slouží k průzkumům nebo dobprovodu dalších lodí. Vyzbrojeny šestnácti odpalovači řízených střel. Sázejí především na svou manévrovatelnost než cokoliv jiného v boji.

Pěchotní trasportér
Mohutná trasportní lo´d pro přepravu pěšáků na bojiště. Každý pěchotný trasportet převáží osum set mužů spolu se zásobami a vybavením pro zplnění úkolu na který jsou poslání. Ovšem nemají skoro žadnou ochranu.

Frakce:


Císařství


Císařství je jeden z velkých hráčů vesmírné polityky. Jedna se o monarchii. Kde hlavní slovo má Císař či císařovna. Přestože by se né každému mohli ibit jejich postupy Císařství se řadí mezi nejmocnější vemírné staty. Na druhou stranu tvrdé postoje a občasné potlačení opozice nebo poprava jsou cenou za sílu císařství. přesto se Císaři drží ve velké uctě.

Unie planet

Unie planet je spíše velné združení planet které se chtěli branít pirátům a obávali se Císařství. Unie si základá na svobodě. I když především pro své obyvatele ostatní jsou jim ukradení pokud nenarušují jejich bezpečnost mohou být i otroky. Na venek se ovšem tváří důstojně.

Konfederace světů

Konfederace světů je sice menší ale oto odholanější než zbývající dvě mocnosti. I Císařství pochopilo že ta to skupina světů se bude bránit zuby nechty když se pokusily obsadit jeden z jejich okrajových světů zvrhlo se to v masakr. Konfederace s stáví na síle svých lidí a připravenosti bojovat o své přežití. O jejich mentalitě svěčí i to že každý muž či žena starší dvaceti let musí projít bojovým vycvikem. Ať už v armádě nebo v námořnictvu.

Soustavy


Zde bude zatím jedn jedna tvá základní soustava postupně budou přibívat další soustavy. Všechny soustavy na které narazíš budou mít svou hodnotu 0-5. Hodnotu 0 mají neprozkoumané soustavy, které je potřeba prozkoumat. HOdnotu 5 mají dlouho rozvinuté kolonie s vlastní větší flotilou.

V soustavách můžeš budovat těžební stanice, vojenské posádky nebo vybírat daně. Ale i stavět lodě.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)