Kouzelné putování (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Kouzelné putování

Pán Jeskyně:

SirMerkur

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Poušť, mrazivé pláně, hluboké lesy, mokřady. Všude tam, se může odehrávat kouzelné putování. Kam daleko ale zavede naše dva "dobrodruhy"? To je otázka, na kterou se musí přijít. Jen kdyby je ty prsty osudu tak neovládaly.

Klíčová slova:

Fantasy, Magie

Jaké hráče:

Domluvené

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Septimus, Ian Stříbrný https://c.wallhere.com/photos/12/2f/1440x1920_px_Beautiful_Beauty_Blonde_dress_fantasy_girl_Princess-1551709.jpg!d
Hráči: (1/1) Lin81

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 6 z celkem 6 příspěvků1

Himiko Kanoe - 26. března 2021 19:59
Himiko Kanoe

"Nemyslím si." Pokrútila Himiko razantne hlavou. "Páčil si sa mi už predtým, inak by som s tebou nešla a nenechala sa k tebe priviazať." Určite sa to puto magickým spojením upevnilo a vďaka nemu ste vzájomne dostali šancu spoznať jeden druhého, ale bolo v Himikinom plnom presvedčení, že určite toto kúzlo nespôsobovalo všetky jej intenzívne pocity.

"Ak umrieš, umriem s tebou. Aj keby si ma oslobodil z tvojho spútania. Urobím všetko pre to, aby som ti pomohla prežiť a ak bude treba, ochránim ťa. Ale ja som k tebe úprimná. Vždy ti, skôr či neskôr, poviem všetko. Či máš pocit, že pred tebou niečo tajím?"

Vyčkala kým na to zareaguje a po krátkej pauze pokračovala v reakcii k tvojím slovám: "Nevadí mi, pokiaľ to bude príjemné, alebo aspoň nebude nepríjemné, uspokojiť tvoje potreby aj omnoho častejšie. Problém je, že mi nenapadá spôsob, ako to urobiť v tomto tele. Ale nechcem, aby si si ma bral ako niekoho iného, ako úplne odlišne vyzerajúcu ženu. Chcem, aby si si vzal túto banshee, ktorá stojí pred tebou, nie obyčajnú smrteľníčku. Lebo ja už nie som smrteľná princezná, ale nemŕtva bytosť. Až potom som ochotná podstúpiť zmenu tela, ktoré spoločne vyberieme - tak, ako si sám povedal." Priznala sa asi už so všetkými záležitosťami, ktoré obťažovali jej hlavičku. "Je to ako taký začarovaný kruh," šepla.

"Ach, ospravedlňujem sa za vyrušenie, pán a pani," ozval sa za nimi znenazdajky jemný dievčenský hlások. "Ja... len prechádzam späť do budovy." Bola to Elwiel. Rýchlo sa im uklonila a precupitala okolo nich dnu, aby ich viac nevyrušovala. Ťažko povedať, či niečo vôbec počula a prípadne koľko toho. Ale ak niečo áno, určite len nejaké posledné Himikine slová. Veď inak by Septimus určite jej prítomnosť zaregistroval a reagoval na ňu. No nestalo sa tak, takže tu musela byť naozaj len malinký moment.

Pán Jeskyně - 16. května 2020 20:31
Pán jeskyně SirMerkur

Šel s ní, a podíval se na stěnu, skrze kterou cítil vzduch, jak proudí. Následně se zadíval na Himiko, jak sebou trhla a otočila se na něj. Zvědavě si jí prohlédl.

"Všechno jde, jen se musí najít správný způsob. Máš nějaký...předmět, který nosíš u sebe? Vlastní?"

Promluvil klidně a poté se podíval přímo na Himiko.

"Jsi vázána k tomuto místu. Nicméně dá se tě odvázat...ale vzhledem k tvému stavu musíš být přivázána k něčemu jinému. Což se ale dá vyřešit. A navíc by to mohlo pomoci i s tvou pamětí."

Promluvil a zahleděl se na ní, jestli by o to měla zájem.

Pán Jeskyně - 15. května 2020 21:18
Pán jeskyně SirMerkur

Pomalu se otočil a promnul si svou tvář. Zamyslel se. Nicméně v tu chvíli k němu přiskočila Himiko.

Zadíval se na ní a pak se podíval na její ruku, kterou jej stiskla. Opět vnímal ten chlad a nemrtvost jejích dlaní. Nicméně, tak to prostě bylo. Mírně se na ní usmál.

Poté se zahleděl na ní a tak se natočil tak, že uši nyní nebyly jeho středem, ale jeho obličej a tak se byla nucena dívat na něj.

"Hmm. Dobrá a kudy je ta tvá zkratka?"

Zeptal se zvědavě. Najednou viděl, že místo poznávala a paměť jí sloužila lépe. Tedy cestování s ní mělo smysl a chtěl v tom pokračovat. Navíc její paměť bylo asi to jediné, co jí mohlo zachránit, nebo alespoň odpoutat od tohoto místa.

"Himiko, chtěla by jsi pryč z tohoto místa?"

Zeptal se zvědavě.

Himiko Kanoe - 15. května 2020 18:31
Himiko Kanoe

Prekvapila ju náhla zmena jeho postoja, ale zároveň to jej nemŕtvu dušu aj nejako zvláštne nadchlo. Niekto ju počúvol!

"Áno, áno, idem!" priplula k nemu vzduchom s malými, takmer nebadateľnými odrazmi chodidiel o kamenistú, polorozpadnutú dlažbu a dotkla sa jeho dlane pričom pohľadom opäť zablúdila na elfie uši - stále sú jej tak neskutočne sympatické, ktohovie prečo. "Ale môžeme ísť aj skratkou?" Trhla jemne hlavou smerom tam, odkiaľ prúdil vzduch. "Viem ako, nemusíš sa vracať celú cestu späť."

Pán Jeskyně - 14. května 2020 09:18
Pán jeskyně SirMerkur

(18:01) Lin81: "Je to viac nezištné, ako si myslíš..." zareagovala priam okamžite na tvoju vetu a trhla zrak do steny, aby sa nepozerala priamo na teba. "Viem, kde je tu východ." Naznačovala tým prúd vzduchu, ktorý ste pred príchodom do tejto miestnosti obaja zaregistrovali. "Viem, kde môže byť cesta k tomu čo hľadáš," toto povedala už podstatne tichšie. "Ale viem, že pre ňu musí niekto obetovať život." V ten moment dopovedaného slova sa pohľadom vrátila späť k tebe. "Neviem prečo."
(18:06) SirMerkur: "V tom případě nemá smysl se o tom dále bavit." Promluvil vcelku klidně. " Nedovolím, aby kdokoliv, kdo je živý, či nemrtvý obětoval svůj život kvůli něčemu, co sice má být mé, ale v tuto chvíli není. " Promluvil a následně se zadíval na strop. " Jsou i jiné cesty a zlo, není nedostižitelné." Následně se nadechl. " Zavolám si." Vypadlo z něj. "Budu muset jít ven, jdeš také?" Obešel jí a pokračoval v cestě směrem úplně ven.

Pán Jeskyně - 14. května 2020 09:18
Pán jeskyně SirMerkur

// Nakonec se mi povedlo to dohledat.

Vypisuje se 6 z celkem 6 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)