Kráčející stín (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Kráčející stín

Pán Jeskyně:

fox2

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Vítejte dobrodruzi.
Hledám hrdiny, jenž zastaví stín, který padl na celí civilizovaný svět.
Je procestovat rozmanité části světa a sehnat pomoc nesmrtelných. Až potí přijde části čas na konfrontaci. Zaručuji, že existuje více způsobů, jak si se stínem poradit. Ne všechny vyžadují umění boje a nebo magie.
Jak jste se mohli dočíst v úvodním příspěvku i bytosti, jenž které by se normálně setkali jedině na bojišti, společný nepřítel donutil se spojit.
Co nabízím: Velkou volnost při tvorbě postav, téměř každá bytost najde v mém světě své místo.
Dále pak propracovaný příběh a promyšlený svět, jenž budete moci ovlivnit.

Klíčová slova:

Fantasy, divočina, středověk, magie, zchrana světa

Jaké hráče:

Vítáni jsou i hráči, kteří s aragornem nemají velkou zkušenost.
Co bych rád: Aby se zde sešli, zástupci alespoň tří ras. Ideálně pak, aby všechny postavy nebyli mlčenliví introverti, tvářící se jako tajemný hrad v karpatech.
Naopak nechci: Nerad bych, aby se mi do příběhu hlásili draci (můj svět je sice plný kdejakých magických bytostí, ale draci jsou extrémně vzácní) a podobné velké magické bytosti (Krvežíznivec ve své pravé podobě také není vítán).
Ještě méně rád bych viděl nějakého super hrdinu (i upíři a démoni jsou zničitelní a mají přirozené nepřátele).
Co od postav vyžaduji:
Ikonku, ideálně ne anime.
Životopis obsahující co vaše postava umí, kde se to naučila (ideálně se vyhněte tomuto klišé [url=http://thenoob.bilelamy.cz/strip248.html]tragický osud[/url]), jak vypadá. Čím lepší životopis tím lépe, jelikož s životopisy pracuji (neboli bytosti a osoby z vašeho příběhu můžete v tomto příběhu potkat).

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/10) hokio, Kráva Milka

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 3. října 2018 19:50
Pán jeskyně fox2

Vždy na našem světě zuřil boj mezi řádem a chaosem. Nebyl nikdo, kdo by měřil čas a tak nevíme, jak dlouho ta válka trvala. Víme ovšem, že válka trvala hrozně dlouho a při něm náš svět umíral. Nakonec byl uzavřen mír mezi řádem a chaosem, byl ustanoven strážce míru. Nikdo neví, kde se vzal, ale právě on udržoval rovnováhu. V podobě stínu kráčel světem a neprojevil slitování s nikým, kdo ten mír porušoval.

Ano, někdo by si řekl pěkný příběh, ale nic víc. Mocní tohoto světa byli nedávno zjistili, že onen příběh o strážci je alespoň s části pravdivý. Bohužel tak, že jejich kraji kráčí tří metrová osoba tvořena ze stínu a kosí všechno a všechny, jenž se mu postaví do cesty.

Nejvíc to samozřejmě trápí lidi, jejichž zeměmi stín právě prochází. Moc dobře se ovšem nebaví ani upíři, jejichž konklávy jsou skryté v lidských zemích, stín neomylně nachází. Hůř jsou na tom už jen démoni a jejich služebníci, jenž v děsu prchají a snaží se schovat. Před stínem se ale neskryjí, to démoni moc dobře ví.
Orčí klany s elfím a trpasličím královstvím to prozatím sledují s povzdálí, ale shodli se na tom, že i na ně brzy dojde a stín by se měl zastavit dřív než k tomu dojde.
Mocní vyslali své hrdiny. Jejich úkol je jasný vyhledat ostatní prastaré, nesmrtelné a požádat je o pomoc.

1


↑ navigace

Záložková navigace