Kráčející stín (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Kráčející stín

Pán Jeskyně:

fox2

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Vítejte dobrodruzi.
Hledám hrdiny, jenž zastaví stín, který padl na celí civilizovaný svět.
Je procestovat rozmanité části světa a sehnat pomoc nesmrtelných. Až potí přijde části čas na konfrontaci. Zaručuji, že existuje více způsobů, jak si se stínem poradit. Ne všechny vyžadují umění boje a nebo magie.
Jak jste se mohli dočíst v úvodním příspěvku i bytosti, jenž které by se normálně setkali jedině na bojišti, společný nepřítel donutil se spojit.
Co nabízím: Velkou volnost při tvorbě postav, téměř každá bytost najde v mém světě své místo.
Dále pak propracovaný příběh a promyšlený svět, jenž budete moci ovlivnit.

Klíčová slova:

Fantasy, divočina, středověk, magie, zchrana světa

Jaké hráče:

Vítáni jsou i hráči, kteří s aragornem nemají velkou zkušenost.
Co bych rád: Aby se zde sešli, zástupci alespoň tří ras. Ideálně pak, aby všechny postavy nebyli mlčenliví introverti, tvářící se jako tajemný hrad v karpatech.
Naopak nechci: Nerad bych, aby se mi do příběhu hlásili draci (můj svět je sice plný kdejakých magických bytostí, ale draci jsou extrémně vzácní) a podobné velké magické bytosti (Krvežíznivec ve své pravé podobě také není vítán).
Ještě méně rád bych viděl nějakého super hrdinu (i upíři a démoni jsou zničitelní a mají přirozené nepřátele).
Co od postav vyžaduji:
Ikonku, ideálně ne anime.
Životopis obsahující co vaše postava umí, kde se to naučila (ideálně se vyhněte tomuto klišé [url=http://thenoob.bilelamy.cz/strip248.html]tragický osud[/url]), jak vypadá. Čím lepší životopis tím lépe, jelikož s životopisy pracuji (neboli bytosti a osoby z vašeho příběhu můžete v tomto příběhu potkat).

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (5/10) halicek.99, hokio, Chaoss, QueenOfDarkness, Xiangyin Frost

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Ziz Adad Ala - 24. května 2019 17:09
Ziz Adad Ala

//díky za echo :)

Pán Jeskyně - 24. května 2019 17:08
Pán jeskyně fox2

Nejpozději o víkendu dostanete všichni odpis.

Daro "Lišák" - 3. ledna 2019 18:55
Daro "Lišák"

//Taktéž přeji dodatečně jen to nejlepší :DDD

Nezor Okhem - 26. prosince 2018 02:02
Nezor Okhem

/Tak se také přidám a popřeji šťastné a veselé :D

Ziz Adad Ala - 25. prosince 2018 22:51
Ziz Adad Ala

// Tobě též :) a i ostatním

Pán Jeskyně - 25. prosince 2018 18:54
Pán jeskyně fox2

Všem přeji pěkné vánoce.

Pán Jeskyně - 27. října 2018 08:13
Pán jeskyně fox2

Uprostřed lesa
"No, ne nejspíš nevyváděla." připustí Helen, očividně se taky teprve snaží nastalou situaci strávit a pochopit.

Helena okamžitě v duchu projede všechny možnosti, které se mohou skrývat pod TO, ale pak konejšivě zavrtí hlavou. "Démoni, v příbězích nedokážou ovládat přírodní bytosti. Takže démon nejsi a nic jiného není dovoleno lovit." utěšuje tě.

"Podle příběhů, co znám mohou přírodním bytostem přikázat druidi, čarodějnice a nebo lidi požehnaní lesem. Takže neudělala jsi něco dobrého pro les a nebo obecně přírodu?" zajímá se a opatrně vykročí dál stezkou. Les se ti najednou o dost víc přátelský a prosluněný. Začali zpívat ptáčci, ševelit vítr a korunami stromů prochází mnohem více slunce. Záhy dojdete na mýtinu na které sedí muž v plášti tvořeného, jako by z lístků. ty prostě víš, že je to druid, aniž by ti to někdo řekl.

Helen se k němu rozběhne a skočí mu kolem krku s radostným výkřikem. "Koniááááši." druid jí obejme, ale přitom sse zvědavě dívá na tebe. "Zdravíčko Helen i tebe zdravím." ukloní se ti. "Tohle je Ziz.Neuvěříš, co se nám stalo." zaševelí nadšeně Helen.
"Ano potkali jste zlo strom a tady slečna jej poslal pryč, že. Děkuji ti." ukloní se ti poměrně hluboce.

Pán Jeskyně - 3. října 2018 19:50
Pán jeskyně fox2

Vždy na našem světě zuřil boj mezi řádem a chaosem. Nebyl nikdo, kdo by měřil čas a tak nevíme, jak dlouho ta válka trvala. Víme ovšem, že válka trvala hrozně dlouho a při něm náš svět umíral. Nakonec byl uzavřen mír mezi řádem a chaosem, byl ustanoven strážce míru. Nikdo neví, kde se vzal, ale právě on udržoval rovnováhu. V podobě stínu kráčel světem a neprojevil slitování s nikým, kdo ten mír porušoval.

Ano, někdo by si řekl pěkný příběh, ale nic víc. Mocní tohoto světa byli nedávno zjistili, že onen příběh o strážci je alespoň s části pravdivý. Bohužel tak, že jejich kraji kráčí tří metrová osoba tvořena ze stínu a kosí všechno a všechny, jenž se mu postaví do cesty.

Nejvíc to samozřejmě trápí lidi, jejichž zeměmi stín právě prochází. Moc dobře se ovšem nebaví ani upíři, jejichž konklávy jsou skryté v lidských zemích, stín neomylně nachází. Hůř jsou na tom už jen démoni a jejich služebníci, jenž v děsu prchají a snaží se schovat. Před stínem se ale neskryjí, to démoni moc dobře ví.
Orčí klany s elfím a trpasličím královstvím to prozatím sledují s povzdálí, ale shodli se na tom, že i na ně brzy dojde a stín by se měl zastavit dřív než k tomu dojde.
Mocní vyslali své hrdiny. Jejich úkol je jasný vyhledat ostatní prastaré, nesmrtelné a požádat je o pomoc.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)