Kronika Northwoodu (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Kronika Northwoodu

Pán Jeskyně:

Deloran

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Město je divoká bestie, která neunese žádného pána pro příliš dlouho. Někdy leží dlouhé roky, klidně omývané deštěm a ošlehávané větrem, zatímco jeho obyvatele každý sám spěchá za svým vlastním cílem. Bezejmenná masa lidí, která se řítí ze strany na stranu a ve zdánlivě nikdy nekončících cyklech. Nepochybně, ale jednou dojde k nepříjemnému probuzení. Kdy nočním vzduchem zazní štěknutí zbraně a bestie se opět probudí, hrozící svými ocelovými drápy parazitům, kteří hyzdí její betonovou kůži.

Klíčová slova:

noir, 80s, urban, maskovaní mstitelé, zamozvanci, zločin, korupce, hrdinové

Jaké hráče:

Nenechte se zmást. Tohle JE hra na super hrdiny (a zločince a čímkoliv mezi tím), jen s o poznání temnějším a tlumenějším tónem, než možná jste zvyklý. Pakliže vám to přijde lákavé, dejte mi echo do soukromých zpráv. Nadšení pro věc je žádoucí.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/4) Kazma, Urilis

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Robert Rowanski - 14. března 2019 21:58
Robert Rowanski

Pán Jeskyně 14. března 2019 21:41
Jedu busemm.

Robert Rowanski - 14. března 2019 14:28
Robert Rowanski

Pán Jeskyně 28. ledna 2019 19:13
"Vůbec ne" odtušil Robert chladně a neubránil se rozladěné grimase."Začnu na té ubytovně nedaleko doků." dodal spěšně aby tak zakryl svou rozladěnost. Vstal ze židle a naznačil tak, že je konverzace u konce.

Robert Rowanski - 28. prosince 2018 12:15
Robert Rowanski


6. Lis­to­pa­du 1981

Byt Wan­go­vých

"Tak vám děkuju mockrát" hlesne Robert evidentně zamyšlen a má se k odchodu. Co ale teď? Kde se má dozvědět víc? Znovu si v hlavě promítne možnost, že by navštívil rodiče. Zbraň, nemá zbraň. Ten cedník co má místo hrudníku je jasným důkazem toho, že zbraň potřebuje. Vydá se směrem z domu.

//Psal jsem, že jsem přepočítal dolary, kolik jich je?

Pán Jeskyně - 28. prosince 2018 01:33
Pán jeskyně Deloran

Ranní tisk – North Woodský Jezdec
6. Listopadu 1981

Kriminalita na historickém vrcholu od poválečného období.
Statistiky ukazují, že prostituce, obchod s drogami i násilný zločin je na vzestupu. Odborníci viní jak nekontrolovanou imigraci, tak nedostatečnost sociální pomoci…
...
Aligátoři v kanálech? Možná i váš problém
Herpetologové se shodují, že mládě aligátora, přivezené z Floridy turisty, by teoreticky mohlo mít šanci přežít v kanalizačním systému do dospělosti z předpokladu dostatku potravy…
...
Nový ústav pro choromyslné již brzy otevře své brány
Za přispění místních filantropů a státní dotace, by se na kraji North Wood mělo již toto jaro otevřít ozdravné středisko a domov pro lidi trpící duševními poruchami. Ústav má uvolnit nátlak na jiná podobná zařízení ve státě. Majitel North Woodské ocelárny, Ryan Hunt, považuje tento krok za klíčový k pomoci americké veřejnosti…
...
Tělo neznámého muže objeveno dnes ráno
Moře dnes vyvrhlo tělo neznámého muže ve věků 20 až 30 let. Nález se odehrál na jižní pláži. Policie nevylučuje sebevraždu ani cizí zavinění.

Pán Jeskyně - 23. prosince 2018 23:29
Pán jeskyně Deloran

Technická zpráva: VŠECHNA MÍSTA ,DO ODVOLÁNÍ, ZAMLUVENA ČI ZABRÁNA

Pán Jeskyně - 23. prosince 2018 21:37
Pán jeskyně Deloran

Mimořádní disponují schopnostmi, které je oddělují od zbytku populace. Schopnosti se dělí do čtyř kategorií, podle rozsahu jejich potencionálního využití. První dvě úrovně jsou relativně bezpečné k používání ovšem s každou další narůstá riziko toho, že mimořádný ztratí nad svým výkonem kontrolu a dojde…k problémům.
Cit – neinvazivní a slabší schopnosti (zbystření smyslu, vyprodukování jiskry z holých dlaní, pomalá regenerace)
X
Kontrola – potentnější schopnosti, která již mohou v menším měřítku mít vliv na okolní svět. (rentgenové vidění, ohnivý zášleh, léčení dotekem)
X
Dominance – Velmi potentní schopnosti, které mohou mít rozsah celé místnosti a možná i budovy. (čtení aury, ohnivý výbuch, rychlá regenerace, )
X
Tyranie – Děsivá moc, kterou je jen těžko spoutat a může zasáhnout celé bloky v nejděsivějším případě snad i celé město.
(omnipresence, přivolání přírodní pohromy, kříšení mrtvých)

Pán Jeskyně - 23. prosince 2018 20:22
Pán jeskyně Deloran

Technická zpráva: Podělal jsem kolonky reputace ega a alter ega takže jsou naopak. Berte to prosím vpotaz a nevyplňujte si je sami.

Pán Jeskyně - 23. prosince 2018 19:58
Pán jeskyně Deloran

Mimořádní

Mimořádní je souhrnné označení pro všechny jedince jejichž schopnosti, nějakým způsobem výrazně převyšují obecnou populaci. Takový, kteří se posunuli na a za hranice lidských možností. Mimořádní mohou být výsledkem experimentálního séra, návštěvníci z cizích planet, vědečtí géniové, šampióni prastarých mocností či nadpřirozené bytosti, ovšem jsou mezi nimi i tací, kteří se na úroveň Mimořádných posunuli jen za pomocí čiré vůle a výcviku.
Dle původu jejich schopností se mimořádní tedy dělí následovně:

Tech: Tech nemá žádné nadpřirozené schopnosti, není super silný ani super rychlý, přinejmenším ne sám od sebe. Jeho moc pramení z technologických zařízení, která sebou nosí. Technologie, kterou využívají může být jejich vlastního designu nebo se k ní mohli dostat jiným způsobem.
X
Bio: Bio jsou Mimořádní jejichž těla byla podrobena experimentálním úpravám a augmentacím. Coby výsledky rozličných experimentů jsou tedy schopni pohybovat se rychleji než olympičtí běžci, zvednout více než světový vzpěrači či otřepat se i z těch nejošklivějších zranění.
X
Mystik: V tomto světě existují síly mimo chápání moderní vědy. Staré supernaturální entity a ti jenž jsou dost silní, či znalý na to, aby mohli vládnout jejich mocí.
X
Um: Jsou lidé, kteří utáhnou nákladní letadlo na laně. Jsou lidé, kteří vyběhnou Ben Nevis pouze v tílku a kraťasech. Lidé, kteří zvládnou poslepu sestřelit jablko ze sta metrů. A potom jsou tu ti, kteří zajdou ještě dál. Existují mimořádní, kteří se dostali tam kde jsou pouze za pomocí tvrdé píle, disciplíny, výcviku a nevídaného odhodlání.
X
Kosmik: Lidstvo musí čelit prostému faktu. Ve vesmíru nejsme samy. Ve zdánlivě prázdném vakuu všude kolem nás se nachází bezpočet vesmírných těles, plujících chladným vesmírem. Sem tam, snad čirou náhodou či úmyslně, se některý z obyvatel těchto vzdálených světů objeví na zemi. Jejich mimozemská biologie a technologie jim zajištují místo mezi Mimořádnými.

Pán Jeskyně - 23. prosince 2018 19:18
Pán jeskyně Deloran

North wood
Je generické Americké fiktivní město zhruba o velikosti 200 000 obyvatel, bez přilehlých aglomerací. Město leží na západním pobřeží a protéká jím řeka Fitzgerald.
Město má stereotypní americký nádech a slouží coby kulisa pro hru.
Město vede rada zastupitelů se starostou v jejich čele.
Mimo jiné zde operují klasické záchranné složky. Místní nemocnice, hasičský sbor a městská policie jinak také NWPD.
Není žádným tajemstvím, že město se již dlouhou dobu potýká s nezaměstnaností a vzrůstající kriminalitou.

Geografie
Panuje zde spíše vlídnější ovšem vlhké počasí a časté deště. Oblast za městem je silně zalesněná s řídkým zalidněním.

Doba
Hra je zasazená do období, které by v našem světě odpovídalo osmdesátým letům, zhruba pět let po válce ve Vietnamu.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)